» »

PCT - nova tema

PCT - nova tema

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

feryz je izjavil:

Te lepo vabim v našo vas na cepljenje.
Ni čakalnih vrst. Zdravstvo dela kot namazano.

A jansen je? Sam jeba je ker me Romuni ne bodo nazaj spustil ce grem v Slo

Komentar na 24 ur

2 RESNI GLEDE DELTA RAZLIČICE....1.) Oče je napisal na forumu. Vse bom trpel. Vse. Dokler ne uvedejo obvezno cepljenje otrok. Nato nas bo v mesto 400.000 norelo. 2.) Taksist v jarše kjer sedim...kaj čem...pride in pravi da se je 40 letni kolega cepil pfizer. Po prvem odmerku slabo...po drugem pa tkole...sredi ceste v mestu ga v križu pritisnilo. Rešilec prišel sredi ceste ponj. Leži v UKC že teden dni. Nočejo povedati vzroka. Vi pa stojte na Metelkovi v vrsti. Obup.

Ooooo, Nodi24 je spet dal relevantne vire iz svojega naljubšega portala, kjer se je vse kar je treba vedeti o cepivih in cepljenju naučil.


Zivjo. Gdaj naslednji pozivitveni odmerek?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Boli jih k****

Tole boste(bomo) dobili



God save us all. Uf dobro da sem mal starejsi in bolj flegmatik. Danes biti 20 let star, youre fucked

Kako relevanten vir informacij. Tik Tok. Odlično. Fantastično. Izredno. Če ne bi bil cepljen bi se antivaxerjem pridružil.

PrihajaNodi je izjavil:


Zivjo. Gdaj naslednji pozivitveni odmerek?

Takoj ko bodo študije končane. Oz. ko mi bodo na 24 ur povedal ali na tik toku. Ohhhhh... Wait....
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Takoj ko bodo študije končane.


Kako ce pa ga v Sloveniji ze izvajajo. Izrael tudi. Je eksperimentalna podgana videla da ni vse ok?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

saule je izjavil:

Ti v podjetje ne smeš, če ti podjetje tega ne dovoli, lahko pa vložiš odškodninski zahtevek zaradi diskriminacije (500-5000€). Če ne veš kako se to dela priporočam "Pisarno delavske pravne zaščite"

Če pa oni tebe zaradi tega odpustijo pa kar veselo na delovno sodišče (v 30 dneh po prejeti odpovedi). Podjetje, ki bo prvo fasalo tožbo na delovnem sodišču zaposlenega zaradi PCT čaka konkretna veselica. Oni morajo dokazat, da drugače ni šlo, kar pa na sodišču ne bo šlo z "tako so rekli na televiziji" oz "to smo naredili zaradi odloka"

PCT ni diskriminacija. Dejansko imaš izbiro.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Kako relevanten vir informacij. Tik Tok. Odlično. Fantastično. Izredno. Če ne bi bil cepljen bi se antivaxerjem pridružil.


Dobro igrajo. Zenska pod masko je Angelina Jolie
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Kako ce pa ga v Sloveniji ze izvajajo. Izrael tudi. Je eksperimentalna podgana videla da ni vse ok?

Povzeto po 24 ur?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

saule je izjavil:

Ti v podjetje ne smeš, če ti podjetje tega ne dovoli, lahko pa vložiš odškodninski zahtevek zaradi diskriminacije (500-5000€). Če ne veš kako se to dela priporočam "Pisarno delavske pravne zaščite"

Če pa oni tebe zaradi tega odpustijo pa kar veselo na delovno sodišče (v 30 dneh po prejeti odpovedi). Podjetje, ki bo prvo fasalo tožbo na delovnem sodišču zaposlenega zaradi PCT čaka konkretna veselica. Oni morajo dokazat, da drugače ni šlo, kar pa na sodišču ne bo šlo z "tako so rekli na televiziji" oz "to smo naredili zaradi odloka"

PCT ni diskriminacija. Dejansko imaš izbiro.


Ja, priblizno taksno kot je metek v celo ali stradanje. Izbira pa je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dobro igrajo. Zenska pod masko je Angelina Jolie

Tudi ti boš spregleda zaroto in se pridružil elitnem klubu cepljenih. Že vidim, da se te bo dalo prepričat. Saj nimaš hrbtenice.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Kako ce pa ga v Sloveniji ze izvajajo. Izrael tudi. Je eksperimentalna podgana videla da ni vse ok?

Povzeto po 24 ur?

Ukc to izvaja. Sem ti dal ze sliko tu.

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dobro igrajo. Zenska pod masko je Angelina Jolie

Tudi ti boš spregleda zaroto in se pridružil elitnem klubu cepljenih. Že vidim, da se te bo dalo prepričat. Saj nimaš hrbtenice.

Takoj ko tvoji otroci prejmejo cetrto dozo. In jo bodo. Saj taksni potomci se res ne smejo plodit dalje. Verjamem da vlada to pocne s tem namenom
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, priblizno taksno kot je metek v celo ali stradanje. Izbira pa je.

Hrano lahko kupiš, za ostalo pa pač rabiš pogoje, tako kot alkohola ne morejo kupovati mladoletni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

hyuga ::

če vas bom še dolgo bral bom postal alkoholik.

:D

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ukc to izvaja. Sem ti dal ze sliko tu.

Nisem bral vseh nebuloz, itak nimaš ničesar relevantnega za povedati.

PrihajaNodi je izjavil:


Takoj ko tvoji otroci prejmejo cetrto dozo.

Torej hop v ceplni center. So že cepljeni s 4 dozo. Torej tudi pri tebi obstaja številka. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

hyuga ::

tisti, ki ste dali cepit svoje otroke ste najvecji podn na tem svetu

111111111111 ::

hyuga je izjavil:

če vas bom še dolgo bral bom postal alkoholik.

:D

Priporočam kokice. Tole se zna zavlečt. Ampak spoiler: Nodi24 vedno izgubi v debati proti meni. ZAčne se ponavljat. Naj napišem nekaj njegovih domiselnih unikatnih enovrstičnic:
"Zdravniki prejemajo dodatke."
"Dodatke prejemajo zdravniki."
"Cepite se."
"Se cepite."
"Prejemajo dodatke zdravniki?"

Par minut spremljaj pa boš videl. Njemu se vse vrti okoli dodatkov in 24ur.

hyuga je izjavil:

tisti, ki ste dali cepit svoje otroke ste najvecji podn na tem svetu

Ravno včeraj je 3 letnik dobil še svojo drugo dozo Astra Zenece. Še 14 dni in bomo vsi zaščiteni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Preprecili bomo da se tvoji otroci ne bodo plodili dalje:)

Three International Eugenics Conferences presented a global venue for eugenists with meetings in 1912 in London, and in 1921 and 1932 in New York City. Eugenic policies in the United States were first implemented in the early 1900s.[30] It also took root in France, Germany, and Great Britain.[31] Later, in the 1920s and 1930s, the eugenic policy of sterilizing certain mental patients was implemented in other countries including Belgium,[32] Brazil,[33] Canada,[34] Japan and Sweden. Frederick Osborn's 1937 journal article "Development of a Eugenic Philosophy" framed it as a social philosophy--a philosophy with implications for social order.[35]
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

Jaz podpiram pct iz vsega srca. Edino preverjanje bi zaostril. Premilo je vse skupaj. Danes sem šel normalno v tehnično štacuno. Vojsko pred trgovine in trgovske cone. Resno!!

Jaz sem lahko brez btc leta in leta. Vprašanje je, če so štacune lahko brez mene.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Preprecili bomo da se tvoji otroci ne bodo plodili dalje:)

Three International Eugenics Conferences presented a global venue for eugenists with meetings in 1912 in London, and in 1921 and 1932 in New York City. Eugenic policies in the United States were first implemented in the early 1900s.[30] It also took root in France, Germany, and Great Britain.[31] Later, in the 1920s and 1930s, the eugenic policy of sterilizing certain mental patients was implemented in other countries including Belgium,[32] Brazil,[33] Canada,[34] Japan and Sweden. Frederick Osborn's 1937 journal article "Development of a Eugenic Philosophy" framed it as a social philosophy--a philosophy with implications for social order.[35]

Prepozno 2 že imata otroke. ne boste nas mogli ustavti. Sploh pa ne eni romunčki, ki ne znate 2+2 sešteti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Preprecili bomo da se tvoji otroci ne bodo plodili dalje:)

Three International Eugenics Conferences presented a global venue for eugenists with meetings in 1912 in London, and in 1921 and 1932 in New York City. Eugenic policies in the United States were first implemented in the early 1900s.[30] It also took root in France, Germany, and Great Britain.[31] Later, in the 1920s and 1930s, the eugenic policy of sterilizing certain mental patients was implemented in other countries including Belgium,[32] Brazil,[33] Canada,[34] Japan and Sweden. Frederick Osborn's 1937 journal article "Development of a Eugenic Philosophy" framed it as a social philosophy--a philosophy with implications for social order.[35]

Prepozno 2 že imata otroke. ne boste nas mogli ustavti. Sploh pa ne eni romunčki, ki ne znate 2+2 sešteti.


Ne gre to iz danes na jutri. Sem potrpezljiv. Tudi ti se bos moral nauciti te vrline.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

feryz je izjavil:

Jaz podpiram pct iz vsega srca. Edino preverjanje bi zaostril. Premilo je vse skupaj. Danes sem šel normalno v tehnično štacuno. Vojsko pred trgovine in trgovske cone. Resno!!

Jaz sem lahko brez btc leta in leta. Vprašanje je, če so štacune lahko brez mene.

Seveda so. Lažje kot ti brez njih. Če nimaš doma gojenih semen, ti tudi kmetija ne pomaga. :D Obkolili so nas že bistveno prej, sedaj pa jokate zaradi 1 cepiva.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Jaz podpiram pct iz vsega srca. Edino preverjanje bi zaostril. Premilo je vse skupaj. Danes sem šel normalno v tehnično štacuno. Vojsko pred trgovine in trgovske cone. Resno!!

Jaz sem lahko brez btc leta in leta. Vprašanje je, če so štacune lahko brez mene.

Oni te bodo zvlekli v izolacijske kampe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

apfelstrudl ::

111111111111 je izjavil:

saule je izjavil:

Ti v podjetje ne smeš, če ti podjetje tega ne dovoli, lahko pa vložiš odškodninski zahtevek zaradi diskriminacije (500-5000EUR). Če ne veš kako se to dela priporočam "Pisarno delavske pravne zaščite"

Če pa oni tebe zaradi tega odpustijo pa kar veselo na delovno sodišče (v 30 dneh po prejeti odpovedi). Podjetje, ki bo prvo fasalo tožbo na delovnem sodišču zaposlenega zaradi PCT čaka konkretna veselica. Oni morajo dokazat, da drugače ni šlo, kar pa na sodišču ne bo šlo z "tako so rekli na televiziji" oz "to smo naredili zaradi odloka"

PCT ni diskriminacija. Dejansko imaš izbiro.

Seveda imaš izbiro - cepljenje ali odpoved.
Ker večina privatnikov noče plačevati za teste.

Lahko je s polno ritjo srati pravijo.

Ampak saj se premika. Odvetniki že delajo nadure. To bo še zabavno.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Ne gre to iz danes na jutri. Sem potrpezljiv. Tudi ti se bos moral nauciti te vrline.

Če bi se res rad naučil potrpežljivosti, bi moral imeti otroke. Vse ostalo je samo teorija, otroci so pa praksa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

feryz je izjavil:

Jaz podpiram pct iz vsega srca. Edino preverjanje bi zaostril. Premilo je vse skupaj. Danes sem šel normalno v tehnično štacuno. Vojsko pred trgovine in trgovske cone. Resno!!

Jaz sem lahko brez btc leta in leta. Vprašanje je, če so štacune lahko brez mene.

Seveda so. Lažje kot ti brez njih. Če nimaš doma gojenih semen, ti tudi kmetija ne pomaga. :D Obkolili so nas že bistveno prej, sedaj pa jokate zaradi 1 cepiva.


Nihce nic ne joka. Samo tole agonijo bi morali pospesiti in prioraviti zemljo za pokop cepljenih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Oni te bodo zvlekli v izolacijske kampe

Kjer boš cele dneve zlagal stekleno volno za izolacijo. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Ne gre to iz danes na jutri. Sem potrpezljiv. Tudi ti se bos moral nauciti te vrline.

Če bi se res rad naučil potrpežljivosti, bi moral imeti otroke. Vse ostalo je samo teorija, otroci so pa praksa.

Mam macko. A steje?

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Oni te bodo zvlekli v izolacijske kampe

Kjer boš cele dneve zlagal stekleno volno za izolacijo. :D

Ali pa bral knjigo boj na poziralniku. Kar zelis.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

apfelstrudl je izjavil:


Seveda imaš izbiro - cepljenje ali odpoved.
Ker večina privatnikov noče plačevati za teste.

Lahko je s polno ritjo srati pravijo.

Ampak saj se premika. Odvetniki že delajo nadure. To bo še zabavno.

Odlična priložnost, da se znebiš kadra, ki je cele dneve na facebooku. Če je privatnih pameten ti ne pomaga noben odvetnik. Če pa je privatnik neumen, potem pa itak ni cepljen. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

apfelstrudl ::

111111111111 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Seveda imaš izbiro - cepljenje ali odpoved.
Ker večina privatnikov noče plačevati za teste.

Lahko je s polno ritjo srati pravijo.

Ampak saj se premika. Odvetniki že delajo nadure. To bo še zabavno.

Odlična priložnost, da se znebiš kadra, ki je cele dneve na facebooku. Če je privatnih pameten ti ne pomaga noben odvetnik. Če pa je privatnik neumen, potem pa itak ni cepljen. :D

Če te prav razumem podpiraš tako prakso?

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nihce nic ne joka. Samo tole agonijo bi morali pospesiti in prioraviti zemljo za pokop cepljenih.

Ti v vsaki temi tako cviliš, da vemo da ti tečejo solze besa po licih, ker nam nič ne moreš. :D

PrihajaNodi je izjavil:


Mam macko. A steje?

Odvisno od pasme.

PrihajaNodi je izjavil:


Ali pa bral knjigo boj na poziralniku. Kar zelis.

A ne živite to že sedaj. Ko se predrkavate s PCT pogojem in ne morete zmagat. :D

apfelstrudl je izjavil:

Če te prav razumem podpiraš tako prakso?

Da, ker verjamem, da bi ob zadostni precepljenosti lahko nadaljevali z običajnim življenjem in noben antivaxer nima nekih realnih argumentov. Še najbližje so z izjavo: "Moje telo, moja odločitev." Kar pa popolnoma spoštujem, ampak pač ne na moj račun. Plačaj si teste sam, pa te ne bom odpustil.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nihce nic ne joka. Samo tole agonijo bi morali pospesiti in prioraviti zemljo za pokop cepljenih.

Ti v vsaki temi tako cviliš, da vemo da ti tečejo solze besa po licih, ker nam nič ne moreš. :D

PrihajaNodi je izjavil:


Mam macko. A steje?

Odvisno od pasme.

PrihajaNodi je izjavil:


Ali pa bral knjigo boj na poziralniku. Kar zelis.

A ne živite to že sedaj. Ko se predrkavate s PCT pogojem in ne morete zmagat. :D

apfelstrudl je izjavil:

Če te prav razumem podpiraš tako prakso?

Da, ker verjamem, da bi ob zadostni precepljenosti lahko nadaljevali z običajnim življenjem in noben antivaxer nima nekih realnih argumentov. Še najbližje so z izjavo: "Moje telo, moja odločitev." Kar pa popolnoma spoštujem, ampak pač ne na moj račun. Plačaj si teste sam, pa te ne bom odpustil.


Lepo napisano.
Podpiram.

apfelstrudl ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nihce nic ne joka. Samo tole agonijo bi morali pospesiti in prioraviti zemljo za pokop cepljenih.

Ti v vsaki temi tako cviliš, da vemo da ti tečejo solze besa po licih, ker nam nič ne moreš. :D

PrihajaNodi je izjavil:


Mam macko. A steje?

Odvisno od pasme.

PrihajaNodi je izjavil:


Ali pa bral knjigo boj na poziralniku. Kar zelis.

A ne živite to že sedaj. Ko se predrkavate s PCT pogojem in ne morete zmagat. :D

apfelstrudl je izjavil:

Če te prav razumem podpiraš tako prakso?

Da, ker verjamem, da bi ob zadostni precepljenosti lahko nadaljevali z običajnim življenjem in noben antivaxer nima nekih realnih argumentov. Še najbližje so z izjavo: "Moje telo, moja odločitev." Kar pa popolnoma spoštujem, ampak pač ne na moj račun. Plačaj si teste sam, pa te ne bom odpustil.


Moj argument ki pravi da bi bilo potrebno precepiti ranljive (starejše in tiste za katere vemo da imajo pridružene bolezni) še nobenemu ni uspelo ovreči s kakim pametnim proti-argumentom.

Vsi bi zgolj pavšalno cepili vse kar leze in gre od sosedovega 5 letnega Janeza do krave Pepce in mačke Kunigunde.
Tole bi mogoče še pilo vodo pri kaki res hudi bolezni (ki je huda za vse, ne zgolj za 60+ letnike, za ostale pa komplikacije v promilih). Pri kovidu žal ne. In verjamem da bo tudi US določilo tako.

Glavno da si potrdil da se strinjaš s takimi praksami. Pove veliko o tebi in tvoji skrbi za sočloveka. Pa naj bo le ta cepljen ali pa necepljen. Pravice po tvoje očitno veljajo zgolj za cepljene.

Zimonem ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nihce nic ne joka. Samo tole agonijo bi morali pospesiti in prioraviti zemljo za pokop cepljenih.

Ti v vsaki temi tako cviliš, da vemo da ti tečejo solze besa po licih, ker nam nič ne moreš. :D

PrihajaNodi je izjavil:


Mam macko. A steje?

Odvisno od pasme.

PrihajaNodi je izjavil:


Ali pa bral knjigo boj na poziralniku. Kar zelis.

A ne živite to že sedaj. Ko se predrkavate s PCT pogojem in ne morete zmagat. :D

apfelstrudl je izjavil:

Če te prav razumem podpiraš tako prakso?

Da, ker verjamem, da bi ob zadostni precepljenosti lahko nadaljevali z običajnim življenjem in noben antivaxer nima nekih realnih argumentov. Še najbližje so z izjavo: "Moje telo, moja odločitev." Kar pa popolnoma spoštujem, ampak pač ne na moj račun. Plačaj si teste sam, pa te ne bom odpustil.

Verjetje pač ni znanje. Sploh če mešaš prevalenco in incidenco.

111111111111 ::

apfelstrudl je izjavil:

Moj argument ki pravi da bi bilo potrebno precepiti ranljive (starejše in tiste za katere vemo da imajo pridružene bolezni) še nobenemu ni uspelo ovreči s kakim pametnim proti-argumentom.

Vsi bi zgolj pavšalno cepili vse kar leze in gre od sosedovega 5 letnega Janeza do krave Pepce in mačke Kunigunde.
Tole bi mogoče še pilo vodo pri kaki res hudi bolezni (ki je huda za vse, ne zgolj za 60+ letnike, za ostale pa komplikacije v promilih). Pri kovidu žal ne. In verjamem da bo tudi US določilo tako.

Glavno da si potrdil da se strinjaš s takimi praksami. Pove veliko o tebi in tvoji skrbi za sočloveka. Pa naj bo le ta cepljen ali pa necepljen. Pravice po tvoje očitno veljajo zgolj za cepljene.

Za starejše se strinjam.

Cepivo še ni testirano za mlajše od 12 let. Tako kot cepiva tudi za COVID še ne vemo kakšne posledice bo imel.

Ravno zaradi skrbi za sočloveka hočem da se cepijo, ker smatram da je to dobro za njih in imajo boljše možnosti, ko se bodo s COVID-om okužili. Nimam težav da se na svoje stroške testirajo in tvegajo, to je njihova pravica.

Samo kot v razmislek: Starši necepljenih otrok pa imajo pravico ogrožati mojega otroka, ki se ne more cepiti (govorim za klasična cepiva).
Sam sem s cepljenjem prevzel določeno tveganje, ki se mi je zdelo smiselno, glede na statistike sem izbral manjše zlo. Necepljeni in nepreboleli pa bi radi uživali vse pravice in ugodnosti na račun tistih, ki so se šli cepit in so s tem tvegali, da bodo morda imeli dolgoročne posledice. To pa ne bo šlo.

Zimonem je izjavil:


Verjetje pač ni znanje. Sploh če mešaš prevalenco in incidenco.

Slaba izbira besed. Ti je ljubše: Po prebrani literaturi in statistikah, verjamem...

Znanja iz področja virusov in cepiv pač nimam, poskušam pa upoštevati čimbolj masovne in relevantne vire. Npr. Statistika po celem svetu za komplikacije je boljša če si cepljen.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Smatraš I veruješ polakonse dodaješ jel, Ivan?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

apfelstrudl ::

apfelstrudl je izjavil:


Za starejše se strinjam.

Cepivo še ni testirano za mlajše od 12 let. Tako kot cepiva tudi za COVID še ne vemo kakšne posledice bo imel.

Ravno zaradi skrbi za sočloveka hočem da se cepijo, ker smatram da je to dobro za njih in imajo boljše možnosti, ko se bodo s COVID-om okužili. Nimam težav da se na svoje stroške testirajo in tvegajo, to je njihova pravica.

Samo kot v razmislek: Starši necepljenih otrok pa imajo pravico ogrožati mojega otroka, ki se ne more cepiti (govorim za klasična cepiva).
Sam sem s cepljenjem prevzel določeno tveganje, ki se mi je zdelo smiselno, glede na statistike sem izbral manjše zlo. Necepljeni in nepreboleli pa bi radi uživali vse pravice in ugodnosti na račun tistih, ki so se šli cepit in so s tem tvegali, da bodo morda imeli dolgoročne posledice. To pa ne bo šlo.

OK, o vsem se še vedno strinjava (in se verjetno nikoli ne bova). Bova rekla da se pač o nekaterih zadevah "agree to disagree".
Ampak dobro, eden redkih ki zna vsaj v normalnem tonu debatirat. Takih počasi zmanjkuje.

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

Zimonem je izjavil:

Smatraš I veruješ polakonse dodaješ jel, Ivan?


Ko ti napiše lep in argumentiran odgovor, na katerega nimaš protiargumenta pa se zatečeš v žaljivke ?
Res visok nivo morale in inteligence.

Ali če napišem na tvojem nivoju: jedi govno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Moj argument ki pravi da bi bilo potrebno precepiti ranljive (starejše in tiste za katere vemo da imajo pridružene bolezni) še nobenemu ni uspelo ovreči s kakim pametnim proti-argumentom.

Vsi bi zgolj pavšalno cepili vse kar leze in gre od sosedovega 5 letnega Janeza do krave Pepce in mačke Kunigunde.
Tole bi mogoče še pilo vodo pri kaki res hudi bolezni (ki je huda za vse, ne zgolj za 60+ letnike, za ostale pa komplikacije v promilih). Pri kovidu žal ne. In verjamem da bo tudi US določilo tako.

Glavno da si potrdil da se strinjaš s takimi praksami. Pove veliko o tebi in tvoji skrbi za sočloveka. Pa naj bo le ta cepljen ali pa necepljen. Pravice po tvoje očitno veljajo zgolj za cepljene.

Za starejše se strinjam.

Cepivo še ni testirano za mlajše od 12 let. Tako kot cepiva tudi za COVID še ne vemo kakšne posledice bo imel.

Ravno zaradi skrbi za sočloveka hočem da se cepijo, ker smatram da je to dobro za njih in imajo boljše možnosti, ko se bodo s COVID-om okužili. Nimam težav da se na svoje stroške testirajo in tvegajo, to je njihova pravica.

Samo kot v razmislek: Starši necepljenih otrok pa imajo pravico ogrožati mojega otroka, ki se ne more cepiti (govorim za klasična cepiva).
Sam sem s cepljenjem prevzel določeno tveganje, ki se mi je zdelo smiselno, glede na statistike sem izbral manjše zlo. Necepljeni in nepreboleli pa bi radi uživali vse pravice in ugodnosti na račun tistih, ki so se šli cepit in so s tem tvegali, da bodo morda imeli dolgoročne posledice. To pa ne bo šlo.

Zimonem je izjavil:


Verjetje pač ni znanje. Sploh če mešaš prevalenco in incidenco.

Slaba izbira besed. Ti je ljubše: Po prebrani literaturi in statistikah, verjamem...

Znanja iz področja virusov in cepiv pač nimam, poskušam pa upoštevati čimbolj masovne in relevantne vire. Npr. Statistika po celem svetu za komplikacije je boljša če si cepljen.


Otroke bos peljal ko bo Beoviceva tako rekla

https://www.delo.si/novice/slovenija/be...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

apfelstrudl je izjavil:


OK, o vsem se še vedno strinjava (in se verjetno nikoli ne bova). Bova rekla da se pač o nekaterih zadevah "agree to disagree".
Ampak dobro, eden redkih ki zna vsaj v normalnem tonu debatirat. Takih počasi zmanjkuje.

Jap neka normalna izmenjava mnenj počasi tone v pozabo. Samo še naši in vaši.

PrihajaNodi je izjavil:


Otroke bos peljal ko bo Beoviceva tako rekla

https://www.delo.si/novice/slovenija/be...

Ali moja žena.

#ZaupajStroki
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

Imamo virus ki je nevaren podobno gripi,ter cepiva za katera niti farmacije ki so jih izdelale,ne jamcijo. Povejte frajerji,kaj ste morali podpisati preden ste se cepili?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


OK, o vsem se še vedno strinjava (in se verjetno nikoli ne bova). Bova rekla da se pač o nekaterih zadevah "agree to disagree".
Ampak dobro, eden redkih ki zna vsaj v normalnem tonu debatirat. Takih počasi zmanjkuje.

Jap neka normalna izmenjava mnenj počasi tone v pozabo. Samo še naši in vaši.

PrihajaNodi je izjavil:


Otroke bos peljal ko bo Beoviceva tako rekla

https://www.delo.si/novice/slovenija/be...

Ali moja žena.

#ZaupajStroki


Zaupam stroki, upam da jim rata
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zaupam stroki, upam da jim rata

Še enkrat. LAhko kakšne relevantne vire in ne samo tik tok, 24ur in facebook?

Kayzon je izjavil:

Imamo virus ki je nevaren podobno gripi,ter cepiva za katera niti farmacije ki so jih izdelale,ne jamcijo. Povejte frajerji,kaj ste morali podpisati preden ste se cepili?

To smo že razčistili, da je COVID nevarnejši od gripe.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zaupam stroki, upam da jim rata

Še enkrat. LAhko kakšne relevantne vire in ne samo tik tok, 24ur in facebook?


Takoj ko jih boste dali vi. Pa ne stevilke od sursa in mrtve iz bergama kazat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:

Sam sem s cepljenjem prevzel določeno tveganje, ki se mi je zdelo smiselno, glede na statistike sem izbral manjše zlo. Necepljeni in nepreboleli pa bi radi uživali vse pravice in ugodnosti na račun tistih, ki so se šli cepit in so s tem tvegali, da bodo morda imeli dolgoročne posledice. To pa ne bo šlo.


Tole je nekak tako slišat kot: "jaz sem se ja*ebal, dejte se še vi, da ne bom samo jaz trpel". Komot bi to drugače povedal.

Nikomur ne branim se cepit, nikomur tudi ne branim da se ne cepi. Lastna volja, lastna odločitev, pa se naj z njo sooči vsak sam. Poanta je, da če si cepljen ali prebolel, si bolje zaščiten kot, če nisi cepljen. Bolezen je za nekoga prehlad, za drugega matranje, za tretjega smrt. Ali veš kam spadaš med temi tremi?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Koronka je odvisna od vremena:

https://ibb.co/2PRqfg5
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Ne vem, če je bilo že omenjeno..:

Ursula's husband, Orgenesis Medical Director Heiko von der Layen, and Orgenesis Vice President Vincent Vandam, had previously worked for 11 years at the British pharmaceutical company GlaxoSmithKline (GSK). Prior to joining GSK, Vandam was Quality Director at ... Pfizer for 8 years, reports Active News. Many other Orgenesis employees have also worked for Pfizer.


https://newsbeezer.com/bulgariaeng/the-...

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:


Ravno včeraj je 3 letnik dobil še svojo drugo dozo Astra Zenece. Še 14 dni in bomo vsi zaščiteni.



Za 4 mesece- LOL. Pol pa Jovo na novo. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

Telbanc je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Ravno včeraj je 3 letnik dobil še svojo drugo dozo Astra Zenece. Še 14 dni in bomo vsi zaščiteni.



Za 4 mesece- LOL. Pol pa Jovo na novo. :)):)):))


Se 6 ga caka, pol so pa bio vrece ze prstimane. Temu se rece naravna selekcija. Pusti ga na miru
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Moj argument ki pravi da bi bilo potrebno precepiti ranljive (starejše in tiste za katere vemo da imajo pridružene bolezni) še nobenemu ni uspelo ovreči s kakim pametnim proti-argumentom.

Vsi bi zgolj pavšalno cepili vse kar leze in gre od sosedovega 5 letnega Janeza do krave Pepce in mačke Kunigunde.
Tole bi mogoče še pilo vodo pri kaki res hudi bolezni (ki je huda za vse, ne zgolj za 60+ letnike, za ostale pa komplikacije v promilih). Pri kovidu žal ne. In verjamem da bo tudi US določilo tako.

Glavno da si potrdil da se strinjaš s takimi praksami. Pove veliko o tebi in tvoji skrbi za sočloveka. Pa naj bo le ta cepljen ali pa necepljen. Pravice po tvoje očitno veljajo zgolj za cepljene.

Za starejše se strinjam.

Cepivo še ni testirano za mlajše od 12 let. Tako kot cepiva tudi za COVID še ne vemo kakšne posledice bo imel.

Ravno zaradi skrbi za sočloveka hočem da se cepijo, ker smatram da je to dobro za njih in imajo boljše možnosti, ko se bodo s COVID-om okužili. Nimam težav da se na svoje stroške testirajo in tvegajo, to je njihova pravica.

Samo kot v razmislek: Starši necepljenih otrok pa imajo pravico ogrožati mojega otroka, ki se ne more cepiti (govorim za klasična cepiva).
Sam sem s cepljenjem prevzel določeno tveganje, ki se mi je zdelo smiselno, glede na statistike sem izbral manjše zlo. Necepljeni in nepreboleli pa bi radi uživali vse pravice in ugodnosti na račun tistih, ki so se šli cepit in so s tem tvegali, da bodo morda imeli dolgoročne posledice. To pa ne bo šlo.

Zimonem je izjavil:


Verjetje pač ni znanje. Sploh če mešaš prevalenco in incidenco.

Slaba izbira besed. Ti je ljubše: Po prebrani literaturi in statistikah, verjamem...

Znanja iz področja virusov in cepiv pač nimam, poskušam pa upoštevati čimbolj masovne in relevantne vire. Npr. Statistika po celem svetu za komplikacije je boljša če si cepljen.



Še en ki je pršu z rvatske uvale in zaj študira kaj je naredu.

Ja tko je, punce bojo kmal hotle sam necepljene. Moške z močnimi geni in ne take, ki so vsake 4 mesce na transfuziji. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Colt1911 ::

Pa kaj zganjate paniko ? Jaz sem cepljen skoz in skoz. Tuširam se z Johnsonom , oblačim se Moderno , z Astro pa sem se peljal v Zenico!:)) Imam tudi PCT. Pijem Cel Teden!:)):)):))

hyuga ::

kot sem že zdavnaj rekel

PCT pomeni Pod Cintorovomi Tulipani

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

PrihajaNodi ::

Colt1911 je izjavil:

Pa kaj zganjate paniko ? Jaz sem cepljen skoz in skoz. Tuširam se z Johnsonom , oblačim se Moderno , z Astro pa sem se peljal v Zenico!:)) Imam tudi PCT. Pijem Cel Teden!:)):)):))

Tale me je pa nasmejala. Drugace zdravniki pohvalijo fajzer, je mercedez med cepivi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072100362 (79389) Utk

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31934227 (28044) misticnimrk

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10313065 (10335) BigWhale

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831897 (24887) matevz1337

Več podobnih tem