» »

Tretja doza je na poti

Tretja doza je na poti

1
2
3

FoxKnox ::

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Če ne bi bilo teh antivax cepcev, bi bili že precpljeni in imeli odpravljene ukrepe.
Tako pa smo vsi žrtve teh debilov.


Brigaj se zase in življenje bo lepše. Cepiš se zaradi sebe, da zaščitiš sebe. Bedaki se pa cepijo zaradi dopustov in koronskih ukrepov.


Ne moreš imenovati bedake tiste, ki se cepijo zaradi ukrepov in dopusta, enostavno jih ne moreš, ker jih potem enačiš s tustimi, ki se ne za nobeno ceno.

Utk ::

Če se bom cepil, se bom zarad korone. Ne zato, ker ne morem na kavo, na Hrvaško, po bencin in ne vem kam. Sej cepljenje je namenjeno boleznim, a ni? Razumem tiste, ki se cepijo, ker se bojijo korone, naj se cepijo, tisti, ki ste lani na polno žurali ko se ni smelo, zdaj se pa cepite samo zato, ker je tako udobneje...ste pa patetični.

klemenSLO ::

mr_chai je izjavil:

kuall je izjavil:

antivaxerji so scum of the earth. podobno kot antijanšisti. proti so zaradi vraževerja.
medtem pa ti isti cepci požrejo vse živo sranje, od alkohola do sladkarij in do čikov in še kaj hujšega.
če bi vas vlada hotela zastrupiti lahko to stori preko hrane v trgovinah.
ves ta antivax hype pride iz parih zgodb, ko je en promil ljudi zarad cepiva umrl. ko bi se tako razburjali še zaradi škodljive hrane, hitre vožnje itd.


Če je trenutna precepljenost 60% populacije, a misliš, da je tistih preostalih 40% res anti vaxxerjev ? Teh je pomojem samo kak procent, ostalo je folk, ki se mu ne da :)


Enačba je simpl... razlika je v cca 700-800 tisoč dejanskih prebolevnikov, kateri nimamo razloga da bi se cepili. Simple as that.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Likalnik ::

PrimoZ_ je izjavil:

Moje življenje je povsem super, na kurac mi gre samo to jajcanje s korona ukrepi.

Lahko bi bili že mimo tega kot Danci pa imamo preveč debilov.

In tu lahko krivim samo sodržavljane ki so namesto cepljeni raje cepci.


Ne bluzi spet....tko kot je tebi v navadi...poglej druge EU države katere imajo precepljenost 70%+ pa so ravno tako zaprte...čist isto bi bilo pri nas...kljub temu, da bi bila visoka precepljenost bi državo zaprli oziroma uvedli že znane ukrepe

na koncu bi uvedli te ukrepe dokler se vsi 3krat ne cepimo....na kozlanje mi gre

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

feryz ::

Smrekar1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vsi ki ste ze dvakrat cepljeni, kdaj boste odsli po tretjo dozo?
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Zaposlene v zdravstvu so ze priceli cepiti. Vasa mnenja?


Jutri.

Niti nimamo izbire, ker po neki čudni logiki spadamo pod ministrstvo za obrambo.
E? Vojska je izključena iz PCT.
Kaj blebetaš?

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Če ne bi bilo teh antivax cepcev, bi bili že precpljeni in imeli odpravljene ukrepe.
Tako pa smo vsi žrtve teh debilov.

Jasno, se posebno ker je cepivo zastonj in ga je dovolj.


Sicer je offtopic, ampak cepivo ni zastonj. Ce nisi opazil imamo ogromen proracunski primanjkljaj. Veliko vecino sicer zaradi zapiranja, kar pomeni da je javno financiranje cepiva smiselno.

Lonsarg ::

Bodimo realni, zgolj 3 moznosti so:
- zaprtje drzave za necepljene
- zaprtje drzave za vse
- brez ukrepov, ampak posledicno odpreti posebne zacasne vojaske bolnisnice z veliko nizjim standardom zdravljanja za zbolele z covidom

No drzava je izbrala opcijo 1, jaz bi izbral opcijo 3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj bos storil ko bo zmanjkalo cepiva?

Pocakali bomo na novo posiljko in dovolj zgodaj se bomo prijavili na tretjo dozo, da ga ne bo zmanjkalo.

Lonsarg je izjavil:

Bodimo realni, zgolj 3 moznosti so:
- zaprtje drzave za necepljene
- zaprtje drzave za vse
- brez ukrepov, ampak posledicno odpreti posebne zacasne vojaske bolnisnice z veliko nizjim standardom zdravljanja za zbolele z covidom

No drzava je izbrala opcijo 1, jaz bi izbral opcijo 3.


Imas se cetrto:
- prioritetno zdravljenje dobijo cepljeni, necepljeni pocakajo na prosto mesto, saj so iz lastne malomarnosti povrocili prenapolnjene bolnisnice

kow je izjavil:


Sicer je offtopic, ampak cepivo ni zastonj. Ce nisi opazil imamo ogromen proracunski primanjkljaj. Veliko vecino sicer zaradi zapiranja, kar pomeni da je javno financiranje cepiva smiselno.

Placevali ga bomo pa preko davkov se leta, s tem, da ga bojo placevali tudi necepljeni. Kar je v bistvu vredu, manj potrebnega cepiva, stroski pa se lepo razdelijo med vse.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Utk ::

Ne, opcij je še veliko. Število okuženih raste že 2 meseca. Tako strog PCT bi morali uvest vsaj v začetku avgusta, če ne še prej, če že. Danes nima nobenega smisla. Če bi šlo od danes naprej vse najbolj super kot bi lahko šlo, bi rabili en mesec, da pridemo do 70% precepljenosti. Cepivo deluje šele čez en mesec, se pravi, da se bo ta naval na cepljenje pri okuženosti poznal šele proti koncu oktobra. Ker hospitalizacije zaostajajo še kakšen mesec za okužbami, bojo te rastle še v novembru. No, morda ne bojo, ampak če ne bojo, to ne bo zarad cepljenja, ampak ker je val naredil svoje sam od sebe. Normalno, če se bo val umiril čez 2 tedna, bo za "stroko" za to zaslužno cepljenje, to sploh ne dvomim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

one-half ::

Utk je izjavil:

Če se bom cepil, se bom zarad korone. Ne zato, ker ne morem na kavo, na Hrvaško, po bencin in ne vem kam. Sej cepljenje je namenjeno boleznim, a ni? Razumem tiste, ki se cepijo, ker se bojijo korone, naj se cepijo, tisti, ki ste lani na polno žurali ko se ni smelo, zdaj se pa cepite samo zato, ker je tako udobneje...ste pa patetični.

Ja, se bolj pateticno je, ce se ne cepis.

Utk je izjavil:

Ne, opcij je še veliko. Število okuženih raste že 2 meseca. Tako strog PCT bi morali uvest vsaj v začetku avgusta, če ne še prej, če že. Danes nima nobenega smisla. Če bi šlo od danes naprej vse najbolj super kot bi lahko šlo, bi rabili en mesec, da pridemo do 70% precepljenosti. Cepivo deluje šele čez en mesec, se pravi, da se bo ta naval na cepljenje pri okuženosti poznal šele proti koncu oktobra. Ker hospitalizacije zaostajajo še kakšen mesec za okužbami, bojo te rastle še v novembru. No, morda ne bojo, ampak če ne bojo, to ne bo zarad cepljenja, ampak ker je val naredil svoje sam od sebe. Normalno, če se bo val umiril čez 2 tedna, bo za "stroko" za to zaslužno cepljenje, to sploh ne dvomim.

Ne cepljenje. Ukrepi. Ce se jih bo spostovalo. Se vedno bolje, da se cepijo zdaj, kot pa nic.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

kow ::

@one-half
To logicno ne zdrzi. Necepljen, ki doma vrtnari, je bolj odgovoren, kot cepljen ki hodi na "partije".

r3dkv1c4 ::

Vice je izjavil:

Zaradi takih modelov kot je ta PrimoZ tukaj upam, da se jih čim manj cepi, da se bo še dolgo špikal in jokal...

Ne bo se dolgo špikal, verjemi.
Bo pred nami odšel.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Invictus ::

Sprejeta je bila EU resolucija, da se ljudi na sme diskriminirati na podlagi cepitvenega statusa.

Ampak v fasizmu je to nepomembno...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kow ::

one-half je izjavil:


Placevali ga bomo pa preko davkov se leta, s tem, da ga bojo placevali tudi necepljeni. Kar je v bistvu vredu, manj potrebnega cepiva, stroski pa se lepo razdelijo med vse.


Ce bi porabili konkretno vec cepiva (ce bi cepili recimo 80% prebivalstva), bi bilo vec proracunskih prihodkov, ker bi manj omejevali ekonomijo. Manjsi primankljaj, ceprav bi vec porabili za cepivo. Ampak ja, to sedaj itak ni vec realno.

PrimoZ_ ::

Vse vas bodo pošpikali.
Samo kak teden ali dva boste še jezno cepetali.

Kar nadaljujte uživam ob branju :)

P.S. Upam da vlada še zategne PCT ukrepe.

HappyPills ::

Dobro jutro. Naj se reality show nadaljuje. A je bilo že kaj izgredov? Mato že koga na gobec? Ura je že pol 9...

Smrekar1 ::

feryz je izjavil:

E? Vojska je izključena iz PCT.
Kaj blebetaš?


Saj nisem v vojski, samo spadamo pod to ministrstvo za obrambo. Kot pravim, amijevska logika je pač čudna. Kaj naj.

c3p0 ::

A zato imaš cel dan čas pisarit?

mtosev ::

Lonsarg je izjavil:

Bodimo realni, zgolj 3 moznosti so:
- zaprtje drzave za necepljene
- zaprtje drzave za vse
- brez ukrepov, ampak posledicno odpreti posebne zacasne vojaske bolnisnice z veliko nizjim standardom zdravljanja za zbolele z covidom

No drzava je izbrala opcijo 1, jaz bi izbral opcijo 3.

Jaz bi tud opcijo 3 izbral. Najboljša je.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

one-half ::

kow je izjavil:

@one-half
To logicno ne zdrzi. Necepljen, ki doma vrtnari, je bolj odgovoren, kot cepljen ki hodi na "partije".

Ja, preprican sem, da se da najti se kaksen nepomemben primer.

c3p0 je izjavil:

A zato imaš cel dan čas pisarit?

Ali pa ti ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

TheBlueOne ::

mtosev je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Bodimo realni, zgolj 3 moznosti so:
- zaprtje drzave za necepljene
- zaprtje drzave za vse
- brez ukrepov, ampak posledicno odpreti posebne zacasne vojaske bolnisnice z veliko nizjim standardom zdravljanja za zbolele z covidom

No drzava je izbrala opcijo 1, jaz bi izbral opcijo 3.

Jaz bi tud opcijo 3 izbral. Najboljša je.


Razen, da v zdravstu tako ali tako primanjkuje kadrov. Bi podprl mnenje takih kot si ti, ce se strinjate, da tudi oskrbo za VAS v sotorih naredimo po najboljsih moceh. Bi pa bil jezen, ce bi potem jaz ali kaksen moj bliznji zaradi otrocje miselnosti umirati v sotoru, kjer ga pazi vojak, ki ne ve tocno kaj bi, ker imate nekereti nerealne blodnje.

energetik ::

nuclear je izjavil:

Nop. Cepil si se ker si preprican da je vse resnica, in verjames vladi. Vladi ki nikoli ni govorila resnice. Vladi ki nikoli ni bila ustvarjena za pomoc clovestvu. Vladi ki kar naenkrat prisiljuje in prepricuje folk z propagando s pomocjo medijev, da se gres cepit ker drugace lahko umres, medtem ko pa v drugih situacijah, ce nimas sluzbe in si lacen, jih ne zanima ce umres. Legit.
Ne, cepit se nisem šel zaradi vlade, ampak ker verjamem zdravnikom in farmacevtom, torej stroki.
Glede OP, 3. cepit sem bom šel po 6 mesescih, torej nekje januarja.

one-half ::

energetik je izjavil:

nuclear je izjavil:

Nop. Cepil si se ker si preprican da je vse resnica, in verjames vladi. Vladi ki nikoli ni govorila resnice. Vladi ki nikoli ni bila ustvarjena za pomoc clovestvu. Vladi ki kar naenkrat prisiljuje in prepricuje folk z propagando s pomocjo medijev, da se gres cepit ker drugace lahko umres, medtem ko pa v drugih situacijah, ce nimas sluzbe in si lacen, jih ne zanima ce umres. Legit.
Ne, cepit se nisem šel zaradi vlade, ampak ker verjamem zdravnikom in farmacevtom, torej stroki.
Glede OP, 3. cepit sem bom šel po 6 mesescih, torej nekje januarja.

+1
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ubermensch ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vsi ki ste ze dvakrat cepljeni, kdaj boste odsli po tretjo dozo?
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Zaposlene v zdravstvu so ze priceli cepiti. Vasa mnenja?


S tretjim odmerkom se bom šel cepiti 6 mesecev po 2. dozi, potem pa kot bojo znanstvene smernice naprej narekovale. Živel bom normalno življenje, hodil v trgovine, na počitnice, prireditve, športne dogodke... medtem ko boš ti (v hudi manjšini) patetično odpiral že n-to nitko v zvezi s korono in cepljenjem.>:D

Smrekar1 ::

c3p0 je izjavil:

A zato imaš cel dan čas pisarit?


Ne, plačan sem po objavi.

Ali je to potem ja? Kakorkoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

uvodV?? ::

HappyPills je izjavil:

Dobro jutro. Naj se reality show nadaljuje. A je bilo že kaj izgredov? Mato že koga na gobec? Ura je že pol 9...


Invictus že leti v Bruselj, sprejeta je bila EU resolucija!!!

gruntfürmich ::

PrimoZ_ je izjavil:

Če ne bi bilo teh antivax cepcev, bi bili že precpljeni in imeli odpravljene ukrepe.
Tako pa smo vsi žrtve teh debilov.

resno še verjameš tem lažem o izginotju virusa, če bi bili vsi cepljeni?
mislim da ste takšni postali še slabši kot antivaxerji...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

BaToCarx ::

Ostajam del kontrolne skupine permanentno.

energetik ::

gruntfürmich je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Če ne bi bilo teh antivax cepcev, bi bili že precpljeni in imeli odpravljene ukrepe.
Tako pa smo vsi žrtve teh debilov.

resno še verjameš tem lažem o izginotju virusa, če bi bili vsi cepljeni?
mislim da ste takšni postali še slabši kot antivaxerji...
Ne izginotju virusa, ampak zreduciranju C19 na nivo prehlada za 99,9999% folka, kar pomeni odpravo vseh ukrepov. Je treba res ponavljat, da imamo ukrepe zato, da ne bo folk umiral na pločniku pred urgenco, ker zdravstveni sistem ni neskončno velik?

Invictus ::

energetik je izjavil:

Je treba res ponavljat, da imamo ukrepe zato, da ne bo folk umiral na pločniku pred urgenco, ker zdravstveni sistem ni neskončno velik?

Nikjer se to ni zgodilo, ce pa se je, je pa to zaradio zurk zdravnikov in sestr na urgenci.

Manj fuka v sluzbi, in vec dela, pa ne bo panike...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gozdar1 ::

Invictus je izjavil:

energetik je izjavil:

Je treba res ponavljat, da imamo ukrepe zato, da ne bo folk umiral na pločniku pred urgenco, ker zdravstveni sistem ni neskončno velik?

Nikjer se to ni zgodilo, ce pa se je, je pa to zaradio zurk zdravnikov in sestr na urgenci.

Manj fuka v sluzbi, in vec dela, pa ne bo panike...


Kako ne na kitajskem so ljudje po ulicah ležali.

Invictus ::

In tisto so bili resnicni posnetki, seveda...

Malo morgen, al pa mal prevec verjames v pravljice. Pojdi prebrat Sneguljico in 7 palckov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ripmork ::

kuall je izjavil:

antivaxerji so scum of the earth. podobno kot janšisti. proti so zaradi vraževerja.
medtem pa ti isti cepci požrejo vse živo sranje, od alkohola do sladkarij in do čikov in še kaj hujšega.
če bi vas vlada hotela zastrupiti lahko to stori preko hrane v trgovinah.
ves ta antivax hype pride iz parih zgodb, ko je en promil ljudi zarad cepiva umrl. ko bi se tako razburjali še zaradi škodljive hrane, hitre vožnje itd.

fixed it>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

In tisto so bili resnicni posnetki, seveda...

Malo morgen, al pa mal prevec verjames v pravljice. Pojdi prebrat Sneguljico in 7 palckov...


Kdaj se bos cepil da zazivimo koncno normalno zivljenje?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Meiniken ::

Spet... slovenci so al tko pametni al pa tko glupi, da se ne cepijo.

Kolikor razumem niti ni problem sam potek bolezni (razen za starejše) ampak mutacije in prenos virusa. Potemtakem se zdi smotrno, da se vsi cepijo ter se na tak način "izkorenini" virus. Ampak dokler bojo necepljeni predstavljal večino prebivačstva bomo v paradoxu. Ljudje se bodo moral ves cajt cepit mentem, ko bojo necepljeni lajali v luno v stilu "sej nč ne pomaga, zdej smo že pr omega varianti". Me zanima kako hitro bi se ljudje cepili če bi šanse za smrt ob virusu bile vsaj 10% :))

Sicer je pa dokaj žalostno ko vidiš dansko kako imajo vse odprto, mi tu pa samo razmišljamo kako bomo sistem okrog prinesli. Očitno ljudje tam dejansko vidijo sebe kot del družbe in "čutijo" odgovornost do sebe in ostalih, da se cepijo.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

gruntfürmich ::

energetik je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Če ne bi bilo teh antivax cepcev, bi bili že precpljeni in imeli odpravljene ukrepe.
Tako pa smo vsi žrtve teh debilov.

resno še verjameš tem lažem o izginotju virusa, če bi bili vsi cepljeni?
mislim da ste takšni postali še slabši kot antivaxerji...
Ne izginotju virusa, ampak zreduciranju C19 na nivo prehlada za 99,9999% folka, kar pomeni odpravo vseh ukrepov. Je treba res ponavljat, da imamo ukrepe zato, da ne bo folk umiral na pločniku pred urgenco, ker zdravstveni sistem ni neskončno velik?

to imamo že sedaj, razen za starejše in slabotne virus ne predstavlja nobene resne grožnje.

in ne, ukrepe nimamo zato da folk ne bi umiral na pločniku pred urgenco, temveč zato da se porabi cepivo. ker nobena statistika ne kaže na to, da bodo na umrli ali intenzivni pristali še preostali necepljeni ali nezboleli. statistika in izkušnje tujih držav ne kažeta na ta scenarij. samo oprane cepljene opice kažejo na ta scenarij.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

BaToCarx ::

gruntfürmich ::

Meiniken je izjavil:

Sicer je pa dokaj žalostno ko vidiš dansko kako imajo vse odprto, mi tu pa samo razmišljamo kako bomo sistem okrog prinesli. Očitno ljudje tam dejansko vidijo sebe kot del družbe in "čutijo" odgovornost do sebe in ostalih, da se cepijo.

žalostno je to, da se po 1,5 letu še vedno najdejo ovce ki jejo govno ki jim ga servira slovenska 'stroka' in vlada. folk v tujini pa je itq hlapec in ker imajo malo večjo zaupanje v oblast jih ta uspe še bolj nategniti kot nas.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Utk ::

Sicer je pa dokaj žalostno ko vidiš dansko kako imajo vse odprto, mi tu pa samo razmišljamo kako bomo sistem okrog prinesli.

Oni se odločili, da bojo imeli vse odprto, pri nas smo se odločili, da ne. Cepljenje nima nič s tem. Samo največji naivnež lahko verjame, da bi 70% precepljenost kaj spremenila glede ukrepov.
Zakaj so se tam odločili, da bo vse odprto, je pa vprašanje. Naj da na to kdo kakšen link. Morda imajo kakšen drug razlog... Recimo proteste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gozdar1 ::

Meiniken je izjavil:

Spet... slovenci so al tko pametni al pa tko glupi, da se ne cepijo.

Kolikor razumem niti ni problem sam potek bolezni (razen za starejše) ampak mutacije in prenos virusa. Potemtakem se zdi smotrno, da se vsi cepijo ter se na tak način "izkorenini" virus. Ampak dokler bojo necepljeni predstavljal večino prebivačstva bomo v paradoxu. Ljudje se bodo moral ves cajt cepit mentem, ko bojo necepljeni lajali v luno v stilu "sej nč ne pomaga, zdej smo že pr omega varianti". Me zanima kako hitro bi se ljudje cepili če bi šanse za smrt ob virusu bile vsaj 10% :))

Sicer je pa dokaj žalostno ko vidiš dansko kako imajo vse odprto, mi tu pa samo razmišljamo kako bomo sistem okrog prinesli. Očitno ljudje tam dejansko vidijo sebe kot del družbe in "čutijo" odgovornost do sebe in ostalih, da se cepijo.


Svet nista smo evropa in amerika, ampak 7+ milijard ljudi, torej veliko sreče z izkorenijanjem, sploh s cepivom, ki ne ščiti pred okužbo ampak samo težjim potekom.

Mene je tudi žalostilo, kako so švedi imeli vse odprto že lansko leto. Ampak danska (niti švedska) nista reprezentativna za celo eu, ki je po večini še vedno zaprta. Danska celo ni najbolj precepljena eu država.

Miki N ::

Včeraj še nebuloza,
zdaj prihaja tretja doza.
Nam ne predstavlja to problema
pridno nastavljamo ramena.
Nastavili bi tudi riti,
če se tako dalo bi cepiti!


NiggerBob ::

Utk je izjavil:

Sicer je pa dokaj žalostno ko vidiš dansko kako imajo vse odprto, mi tu pa samo razmišljamo kako bomo sistem okrog prinesli.

Oni se odločili, da bojo imeli vse odprto, pri nas smo se odločili, da ne. Cepljenje nima nič s tem. Samo največji naivnež lahko verjame, da bi 70% precepljenost kaj spremenila glede ukrepov.
Zakaj so se tam odločili, da bo vse odprto, je pa vprašanje. Naj da na to kdo kakšen link. Morda imajo kakšen drug razlog... Recimo proteste.


Nič se niso odločili sami od sebe.
Ljudje so bojkotirali trgovine in niso šli v službe, ampak so 9 dni vztrajali na protestih in tolkli po loncih ter pokrovkah. Po 9 dneh je bila vlada prisiljena umakniti njihov novosprejet zakon o zdravstvu.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

misticnimrk ::

Zakaj vsi dansko omenjate? Kaj pa bolgarija?
Precepljenost ~20%. Zaprtja ni... maskice povsod, to ja.
AMPAK, prekuženost prebivalstva je pa ogromna. Ampak to ni dobro za dobiček se mi zdi...

Pa zaupanje vladi je približno enako kot v SLO. Malo boljše sicer no...

starfotr ::

Dejstvo je, da se bo treba cepit vsako leto 1x ali 2x, ker bo to postal (je že postal) biznis, ki se ga ne bo spustilo iz rok. Niso farmacevti neumni. Kje se največ služi? Na kroničnih zadevah. Sveti gral faramcije (previsoka telesna masa, cuker in holesterol in previsok pritisk) to so zadeve, kjer se služi. Na pikovitu ne bo nihče obogatel.

Cepivo je biznis za znoret. Zato se pa tega lotevajo vsi in želijo tudi zaslužit.

https://www.bbc.com/news/health-58270098
https://www.nature.com/articles/s41586-...

Če bi se šlo za zdravje, ne bi prebolelnikov jebali s pol leta. Ker imunost drži najmanj 1 leto. Upoštevamo stroko? Zakaj bi, če lahko upoštevamo politiko in kapital.

FoxKnox ::

Jaz resno razmišljam o tretji dozi.Amoak ne zastonj. Ponujam kodo za 400 flik, če kdo rabi.Briga me za kodo, važno je zdravje. Pa še pravi čas za zaslužek je, ker ne gledate na dnar, ampak na princip.

ripmork ::

starfotr je izjavil:

Dejstvo je, da se bo treba cepit vsako leto 1x ali 2x, ker bo to postal (je že postal) biznis, ki se ga ne bo spustilo iz rok. Niso farmacevti neumni. Kje se največ služi? Na kroničnih zadevah. Sveti gral faramcije (previsoka telesna masa, cuker in holesterol in previsok pritisk) to so zadeve, kjer se služi. Na pikovitu ne bo nihče obogatel.

Cepivo je biznis za znoret. Zato se pa tega lotevajo vsi in želijo tudi zaslužit.

Pozabi cepiva, Testiranje je biznis za znoret.

Zato pa limam tale meme že nekaj dni

feryz ::

Utk je izjavil:

Sicer je pa dokaj žalostno ko vidiš dansko kako imajo vse odprto, mi tu pa samo razmišljamo kako bomo sistem okrog prinesli.

Oni se odločili, da bojo imeli vse odprto, pri nas smo se odločili, da ne. Cepljenje nima nič s tem. Samo največji naivnež lahko verjame, da bi 70% precepljenost kaj spremenila glede ukrepov.
Zakaj so se tam odločili, da bo vse odprto, je pa vprašanje. Naj da na to kdo kakšen link. Morda imajo kakšen drug razlog... Recimo proteste.
Saj ne govorimo o 70%!!
Cilj je 90% ali več v skupini 12+.

Potem bo vse odprto, majke mi.

HappyPills ::

Ni cilja. Dokler zadnji feryz ne bo cepljen ga bo elita preganjala. Bill Gates osebno bo uje zadnjega ter ga cepil.
Bwahahahaha

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Pa ne more Bili samega sebe loviti, lepo te prosim!

shadeX ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vsi ki ste ze dvakrat cepljeni, kdaj boste odsli po tretjo dozo?
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Zaposlene v zdravstvu so ze priceli cepiti. Vasa mnenja?


Hm ne vem. Meni poteče poleti naslednje leto, tako da bom verjetno spet strateško počakal na jesen da bom celo zimo varen. Fotr se je cepil februarja in že čaka na klic za 3 dozo enkrat decembra.

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Če ne bi bilo teh antivax cepcev, bi bili že precpljeni in imeli odpravljene ukrepe.
Tako pa smo vsi žrtve teh debilov.

Jasno, se posebno ker je cepivo zastonj in ga je dovolj.


Za kar smo lahko hvaležni. V tretjih državah se "tepejo" za cepivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22026891 (24706) WizzardOfOZ

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31933324 (27141) misticnimrk

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41657656 (51398) bluefish

Več podobnih tem