» »

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

««
5 / 16
»»

Rias Gremory ::

Ganon je izjavil:

Zjutraj sm se testiral v službi, pred pol ure pa še enkrat v cepilnem centru, da sploh lahko vstopim v zdravstveni dom. Katastrofa, res. 8-O

Kater cepilni center?
Jaz sem šel danes po drugo dozo na Metelkovo in me noben ni vprašal za PCT.
Mislim, če bodo spraševali za izpolnjevanje PCT pogoja, da greš lahko v zdravstveni dom, da se cepiš potem je pa nekaj narobe.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ganon ::

Rias Gremory je izjavil:

Ganon je izjavil:

Zjutraj sm se testiral v službi, pred pol ure pa še enkrat v cepilnem centru, da sploh lahko vstopim v zdravstveni dom. Katastrofa, res. 8-O

Kater cepilni center?
Jaz sem šel danes po drugo dozo na Metelkovo in me noben ni vprašal za PCT.
Mislim, če bodo spraševali za izpolnjevanje PCT pogoja, da greš lahko v zdravstveni dom, da se cepiš potem je pa nekaj narobe.


Nisem se cepil, pregled sem imel. Da sem lahko prišel na pregled, sem se moral testirati. Ampak test sem opravil že par ur prej v službi, kar nikogar ne zanima. Šele ko sem zanj plačal, sem bil uradno negativen. Svinjarija.

FoxKnox ::

Ena basen.
Kmet vsako jutro odpre štalo in žene živino ven na pašo. Takoj ko se vrata odpro, gredo prvi biki sami ven in drugi jim sledijo. Vedno pa se najde nekaj bikov, ki trmasto vztrajajo v štali.Te mora kmet lastnoročno vleči ven na silo, drega jih s palico in če ne zaleže jih nabije po hrbtu. Ampak na koncu so vsi zunaj.
Nauk:?

vaščan ::

Za javno upravo napovedujejo samo še pc. Ni mi sicer jasno kako gre tole čez zakon o človekovih pravicah ker obvezno cepljenje zaenkrat ne obstaja. Zna kdo povedat kako je z vladnimi odloki ki so sprejeti predvidevam da mora jit to potem še čez neko sodišče da se preveri če je vse skladbo s zakoni. Vrjetno bi morali to uredit že pri pripravi odloka ampal zanalašč kršijo.

Invictus ::

m0LN4r je izjavil:

Pol ko bo samo se 1000 ljudi letno umrlo v povezavi s covidom, bomo enostavno rekli vsi skupaj "jebiga"

To bi morali narediti ze lani...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

misticnimrk ::

FoxKnox je izjavil:

Ena basen.
Kmet vsako jutro odpre štalo in žene živino ven na pašo. Takoj ko se vrata odpro, gredo prvi biki sami ven in drugi jim sledijo. Vedno pa se najde nekaj bikov, ki trmasto vztrajajo v štali.Te mora kmet lastnoročno vleči ven na silo, drega jih s palico in če ne zaleže jih nabije po hrbtu. Ampak na koncu so vsi zunaj.
Nauk:?


dobil boš po riti in na vsake kvarte šel po novi špikec. Priden.

Yossarian ::

Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Malcolm_Y ::

vaščan je izjavil:

Za javno upravo napovedujejo samo še pc. Ni mi sicer jasno kako gre tole čez zakon o človekovih pravicah ker obvezno cepljenje zaenkrat ne obstaja.
Kako ne obstaja? 6. točka 10. člena Zakona o nalezljivih boleznih izrecno dovoljuje cepljenje kot ukrep za preprečevanje in obvladovanje nalezljivih bolezni. A noben antivakser ne zna brati?

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Kje piše obvezno v 6. točki tako kot piše v 8.? Kje piše, da so javni uslužbenci neko posebno tveganje za širjenje bolezni, da bi se morali obvezno cepit? To bi MORALO pisat v pravilniku, za katerga tu že 3 dni prosimo, pa ga še nihče ni našel. Ker ga ni. Ker če bi bil in bi v njem pisalo to kar se v resnici izvaja, bi se mu še krave smejale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Malcolm_Y ::

Ejga, saj v ZVCP tudi ne piše, da moraš "obvezno" vozit manj kot 50. Zakon sam po sebi obvezuje, pa če se na glavo postavite.

Utk ::

Piše piše. In tudi piše kakšna je kazen če ne.

Malcolm_Y ::

A slikco boš priložil?

Utk ::

In ne pozabi, obvezno cepljenje ni enako prisilnemu cepljenju. Prvo imamo, drugega nimamo.

jotunn ::

Utk je izjavil:

In ne pozabi, obvezno cepljenje ni enako prisilnemu cepljenju. Prvo imamo, drugega nimamo.

V realnosti imamo pa drugo, prvega pa ne.

josipdare ::

Ja, samo v demokraciji ne morejo kar vse spravit na papir in potem to velja. Gramo nazaj v dobre stare case kjer bo jajotu pripadala tudi vsaka nova nevesta za prvo noc? Zakaj ne ce napisejo?

Utk ::

Malcolm_Y je izjavil:

A slikco boš priložil?

Na kaj, kazen za kršenje omejitve hitrosti?

josipdare ::

Utk je izjavil:

In ne pozabi, obvezno cepljenje ni enako prisilnemu cepljenju. Prvo imamo, drugega nimamo.


Saj ddvja tudi ni obvezno placat. Lahko zunaj jes travo pa pijes dezevnico, zivis pod mostom...

Nedasemiveč ::

Streli v ljubljanskem nakupovalnem središču BTC

Al so mafijska posla al pa Mato ni mogu kupt banan.

Malcolm_Y ::

Utk je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

A slikco boš priložil?

Na kaj, kazen za kršenje omejitve hitrosti?
Spet težave z branjem?

Jaz trdim, da v ZVCP ne piše, da so omejitve "obvezne", ker beseda v zakonu ni potrebna.
Ti si odgovoril "piše, piše".

Pa bi prosil za kak dokaz, če želiš, da te jemljemo resno.

vaščan ::

Kaj misliš kar prenašat tega norega diktatorja? Nevem al pa če uživate da vas tepejo? Cepljenje je še najmanj kje se to neha potem? Vsak diktator je obljubljal marsikaj ko pa je dokončno prevzel oblast pa poglej v zgodovino kaj se je dogajalo. Mal ste naivni če mislite da se gre samo za ceplenje. Treba bo nazaj usekat in to z vsemi pravnimi sredstvi cepljeni necepljeni skupaj je treba stopit in stvar zatret takoj dokler še ni prepozno. Uničil bodo pravno državo in nas imel za sužnje. Sedi lezi tačko daj.

misticnimrk ::

josipdare je izjavil:

Utk je izjavil:

In ne pozabi, obvezno cepljenje ni enako prisilnemu cepljenju. Prvo imamo, drugega nimamo.


Saj ddvja tudi ni obvezno placat. Lahko zunaj jes travo pa pijes dezevnico, zivis pod mostom...


zunaj lahko ješ travo, ma te bodo odpeljaji u idrijo, polje, - vstavi ostale institucionalne ustanove za tako ali drugače prizadete ljudi -, ...
glede dezevnice - lovit jo (boš) moral iz zraka, ker vode (kmalu) ne boš več smel zbirat doma... ta debata je bla že večkrat prebavljena v parlamentu.. sam je težka, pa bo treba še ene parkrat prežvečit prej ko pride do žiga.

tudi boge klošarje preganjajo - ker "javni red in mir".
tolk o tem... sam pač folka ne briga, dokler ma polne dupe sranja in na krožniki šalam.

Utk ::

Malcolm_Y je izjavil:

Utk je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

A slikco boš priložil?

Na kaj, kazen za kršenje omejitve hitrosti?
Spet težave z branjem?

Jaz trdim, da v ZVCP ne piše, da so omejitve "obvezne", ker beseda v zakonu ni potrebna.
Ti si odgovoril "piše, piše".

Pa bi prosil za kak dokaz, če želiš, da te jemljemo resno.

Težave z branjem imaš ti. Če bi bilo tako koti ti praviš, bi bilo cepljenje proti gripi tudi avtomatko obvezno, ker po zakonu je en od načinov tudi cepljenje. Ne pa samo omejitev obiskov v bolnici, npr.

vinkop ::

Nedasemiveč je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Pozabljata: cepljeni lahko drug drugega okuži.
Kaj pa to?
Kje je zdaj vajino varno okolje?

Preboleli vas najbolj varujejo (če že blejete o tem).


Vlada bo itak kmalu sprejela odlok, da se bodo morali testirati tudi cepljeni. Kdo bo kriv za višje število okužb, ko pa tisti brez PCT-ja itak nikamor ne morejo?

do tega pred vsaj 80% precepljenostjo ne bo prislo, ker morajo zascititi cepljene, kar je tudi prav...da pa tisti brez PCT-ja nikamor ne morejo je pa tudi velika laz...vsi tisti lokali, bari, ki imajo stalne stranke ne odganja gostov brez PTC-ja...v svojem obmocju poznam nekaj lokalov, ki gostom brez PTC-ja strezejo pijaco, seveda lokalnim, poznanim ljudem....

Utk ::

vinkop je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Pozabljata: cepljeni lahko drug drugega okuži.
Kaj pa to?
Kje je zdaj vajino varno okolje?

Preboleli vas najbolj varujejo (če že blejete o tem).


Vlada bo itak kmalu sprejela odlok, da se bodo morali testirati tudi cepljeni. Kdo bo kriv za višje število okužb, ko pa tisti brez PCT-ja itak nikamor ne morejo?

do tega pred vsaj 80% precepljenostjo ne bo prislo, ker morajo zascititi cepljene, kar je tudi prav...da pa tisti brez PCT-ja nikamor ne morejo je pa tudi velika laz...vsi tisti lokali, bari, ki imajo stalne stranke ne odganja gostov brez PTC-ja...v svojem obmocju poznam nekaj lokalov, ki gostom brez PTC-ja strezejo pijaco, seveda lokalnim, poznanim ljudem....

To je vse res, še nikjer me niso zavrnili, pa vseeno sem se naveličal počutit na malici in gostilni kot kriminalec, da ne govorimo o potencialnih problemih za kelnarja. Kaj nam je tega treba. Koga bom tam okužil. Če že, je večja verjetnost da netestiran cepec ali samotestiran kelnar okuži mene.

PacificBlue ::

Na NLB banki sem moral danes še osebno pokazat, noben pa ni opazil da nimam maske gor.;((

Utk ::

josipdare je izjavil:

Utk je izjavil:

In ne pozabi, obvezno cepljenje ni enako prisilnemu cepljenju. Prvo imamo, drugega nimamo.


Saj ddvja tudi ni obvezno placat. Lahko zunaj jes travo pa pijes dezevnico, zivis pod mostom...

Ne, ddv je obvezno plačat, prisilno plačaš ga pa samo po sodbi sodišča. Prisilno cepit se pa ne sme niti s sodbo sodišča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Mato989 ::

Evo dečki

Pred 1 letom teorije zarote in napadanje vakserjev zdaj pa naenkrat dejstvo in povpraševanje

https://www.gov.si/assets/ministrstva/M...

NE ME JEBAT... če bo samo par ranjenih v BTC bo še dobro

Zmaugy Primož in jureflux bodo seveda rekli da VIR ni dovolj dober, da je to fake news in da oni nikol niso trdili da so to teorije zarote ko smo lani govorli o karantenah da te bodo prisilno odpeljali...

Vislice pa giljotino za vse na vladi!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

8====D~~ ::

Mato989 je izjavil:

Evo dečki

Pred 1 letom teorije zarote in napadanje vakserjev zdaj pa naenkrat dejstvo in povpraševanje

https://www.gov.si/assets/ministrstva/M...

NE ME JEBAT... če bo samo par ranjenih v BTC bo še dobro

Zmaugy Primož in jureflux bodo seveda rekli da VIR ni dovolj dober, da je to fake news in da oni nikol niso trdili da so to teorije zarote ko smo lani govorli o karantenah da te bodo prisilno odpeljali...

Vislice pa giljotino za vse na vladi!


Na to sem sam opozorarjal, vendar ste se mi smejali in mi brisali objavo. Pričakujem pisno opravičilo od oseb, ki so me hotele utišati in slo-tech moderatorskega kolektiva.

Nedasemiveč ::

8====D~~ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo dečki

Pred 1 letom teorije zarote in napadanje vakserjev zdaj pa naenkrat dejstvo in povpraševanje

https://www.gov.si/assets/ministrstva/M...

NE ME JEBAT... če bo samo par ranjenih v BTC bo še dobro

Zmaugy Primož in jureflux bodo seveda rekli da VIR ni dovolj dober, da je to fake news in da oni nikol niso trdili da so to teorije zarote ko smo lani govorli o karantenah da te bodo prisilno odpeljali...

Vislice pa giljotino za vse na vladi!


Na to sem sam opozorarjal, vendar ste se mi smejali in mi brisali objavo. Pričakujem pisno opravičilo od oseb, ki so me hotele utišati in slo-tech moderatorskega kolektiva.



Bluefish javi se ;)

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Evo dečki

Pred 1 letom teorije zarote in napadanje vakserjev zdaj pa naenkrat dejstvo in povpraševanje

https://www.gov.si/assets/ministrstva/M...

NE ME JEBAT... če bo samo par ranjenih v BTC bo še dobro

Zmaugy Primož in jureflux bodo seveda rekli da VIR ni dovolj dober, da je to fake news in da oni nikol niso trdili da so to teorije zarote ko smo lani govorli o karantenah da te bodo prisilno odpeljali...

Vislice pa giljotino za vse na vladi!


Torej so začeli postavljati koncetracijska taborišča v imenu nacionalnega zdravja. Mato kaj bo tvoj ukrep proti temu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Glih me je klical kolega pravosodni policist razburjen, sem mu rekel naj nama vzame par pištol in metkov na poti s šihta =) saj veš preden bo PC odlok in ga bodo hotli prisilno cepit ali odstranit
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Noro kako se zgodovina ponavlja. Po 11 septembru je bil war against teror pa so zgradili Guantanamo, zdej bo war against corona, pa bo vsaka država dobila svoj Guantanamo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:

Predvsem je postala ogabna retorika, dobesedno vsakogar, ki ni na liniji se poizkuša deskreditirat kot proticepilca, zanikovalcem znanosti,... Da se izogneš tej oznaki ni več dovolj samo biti cepljen, potrebno je tudi s ponosom kazati potredilo o cepljenju.
Temu se je pridružila tudi trdnajva "neodvisnosti" v obliki javnega servisa, ki mu pravimo RTV Slovenija, no ja na koncu bo janša prišel tudi po njih, takrat bomo zanikovalci znanosti verjetno raje prihranili tistih 12 evrov mesečno, kot pa izrazili podporo.

Če pa je vaš argument facebook zapis in lokalni šamani. :D Kako naj vas jemljem resno?

Tukaj nadaljujemo. Al počakamo še Nodija.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Predvsem je postala ogabna retorika, dobesedno vsakogar, ki ni na liniji se poizkuša deskreditirat kot proticepilca, zanikovalcem znanosti,... Da se izogneš tej oznaki ni več dovolj samo biti cepljen, potrebno je tudi s ponosom kazati potredilo o cepljenju.
Temu se je pridružila tudi trdnajva "neodvisnosti" v obliki javnega servisa, ki mu pravimo RTV Slovenija, no ja na koncu bo janša prišel tudi po njih, takrat bomo zanikovalci znanosti verjetno raje prihranili tistih 12 evrov mesečno, kot pa izrazili podporo.

Če pa je vaš argument facebook zapis in lokalni šamani. :D Kako naj vas jemljem resno?

Tukaj nadaljujemo. Al počakamo še Nodija.

Nodi caka koncentracijska taborisca v sloveniji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

Sindikati državnih organov bodo pogoj PC izpodbijali na ustavnem sodišču.

vaščan ::

Sej ni kej za debatirat vse že 100x predebatirano tiči izmerjeni neštetokrat. Zdej je treba skup stopit in nekaj ukrenit ker se bo vsem državljanom slabo pisalo. Ker peljejo zadevo precej ven iz demokracije. Kakšen referendum bi bil sedaj na mestu.

PrihajaNodi ::

vaščan je izjavil:

Sej ni kej za debatirat vse že 100x predebatirano tiči izmerjeni neštetokrat. Zdej je treba skup stopit in nekaj ukrenit ker se bo vsem državljanom slabo pisalo. Ker peljejo zadevo precej ven iz demokracije. Kakšen referendum bi bil sedaj na mestu.

Ne bo referenduma, koncentracijske kampe dobite. 30.000 ljudi na protestih mediji pa o izgredih. Experimentalne podgane se pa veselijo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

Kdor je bil na protestu ve kako je bilo protesti so potekali povsem mirno bilo je super vzdušje muzika igrala top. Novinarje niso pustili noter. No potem pa so prišli zamaskirani in začeli metat kocke v in razgrajat takrat pa so novinarje spustili zraven in potem so vrgli noter solzivec da se je folk razbežal. Podkupljeno in zrežirano s strani vlade res sami poštenakarji so ti diktatorčki. Dejmo jih ubogat pa jim vrjet na besedo saj se gre za naše zdravje kajne. Pa dejte že mal možgane začet uporabljat.

PrimoZ_ ::



Bistveno je, da se naš pravni red glede cepiv prav nič ne spreneveda. Znanstveno dosledno jim ne pripisuje nikakršne čudodelnosti v smislu, da so absolutno in samo koristna in popolnoma nenevarna. Ne, na ravni posameznika so lahko škodljiva in imajo lahko tudi najhujše posledice. Toda cepiva so v primerih epidemije oziroma grozeče epidemije nalezljive bolezni predvidena kot obvezna preprosto zato, ker so njihove koristi za življenje in zdravje ljudi (seveda ob ustrezni precepljenosti) na ravni družbe kot celote bistveno večje kot tveganja za nastanek zdravstvenih težav, ki se izjemoma pojavijo pri cepljenju.

Tega zadnjega stavka se nisem domislil sam, ampak sem ga prepisal iz obrazložitve sodbe našega upravnega sodišča II U 41/2009, ki je, podobno kot zgoraj citirana sodba ESČP, zavrnilo očitke, da naj bi bilo obvezno cepljenje v nasprotju z ustavo: »Koristi, ki jih prinaša obvezno cepljenje za zdravje posameznika in članov širše skupnosti, presegajo težo posledic posega v ustavne pravice posameznika in obvezno cepljenje, kot ga določa ZNB, ni prekomeren ukrep.« Ali kot je zapisalo Ustavno sodišče RS v sodbi U-I-127/01 iz leta 2004: »Korist, ki jo prinaša cepljenje za zdravje posameznika in celotne populacije, presega morebitno škodo, ki utegne nastati posameznikom zaradi stranskih pojavov cepljenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

PrihajaNodi ::

Danci so proti koncentracijskim taboriscem!


Mediji molcijo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

vaščan je izjavil:

Kdor je bil na protestu ve kako je bilo protesti so potekali povsem mirno bilo je super vzdušje muzika igrala top. Novinarje niso pustili noter. No potem pa so prišli zamaskirani in začeli metat kocke v in razgrajat takrat pa so novinarje spustili zraven in potem so vrgli noter solzivec da se je folk razbežal. Podkupljeno in zrežirano s strani vlade res sami poštenakarji so ti diktatorčki. Dejmo jih ubogat pa jim vrjet na besedo saj se gre za naše zdravje kajne. Pa dejte že mal možgane začet uporabljat.


In pa romi so minal bitcoine in se pogospodili, tak da se hodijo strelat v BTC. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

vaščan ::

PrihajaNodi je izjavil:

Danci so proti koncentracijskim taboriscem!


Mediji molcijo

Noro res. Nisem vedel da se je to dogajalo.slovenci si pa očitno želijo diktatorja. Po komentarjih sodeč jim paše ubogat neumnosti ter dajat denar diktatorjem za nove jahte. Bravo mi dejmo se še mal kregat kdo je bolj pameten cepljen ali necepljen tolk časa da bo res prepozno.

r3dkv1c4 ::

Modra ribica in ostala sodrga na tem forumu, kot so one-half=pothlit, unchancy=zmaugy.....se bodo skrili še globje v jame.....ker verjemite, prišel bo čas za vas.....bože nedaj, da vas mi kaznujemo....fear fear fear.....edina besede, ki si jo boste zapomnili za celo življenje. Nikoli ne boste vedeli, kdaj vas bo kdo po buči, komboste hodili po cesti. V vednost.

Palica ima dva konca.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

PrihajaNodi ::

Sem z vami fantje, ce tokrat ne bo vojne ne bo nikoli. Mediji molciji, eksperimentalne podgane ubogajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Reycis ::

Redkvica, naša stran se ne bo spustila na ta nivo. Seveda pa v njihovih glavah bo tako ali pa še hujše.
Diversity is our greatest strength

zobnik ::

Lonsarg ::

Eh, jaz vidm taki vlado kot tudi ekstremne anticepilce oboje kot "bad people" (naj bo to nadpomenka za egoiste, neumneže, kriminalce in whatnot). Tak da ker so oboji "bad" seveda ne bom šel pomagat ne enim ne drugim. Sam kokice v roke pa da vidmo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

josipdare ::

zobnik je izjavil:

https://siol.net/digisvet/novice/ekstre...



Uf, verjamem da pisejo resnico in ne da pisejo to za kar so placani.
A je v celi sloveniji ze sploh kdo imel negativne stranske ucinke po cepljenju? Statisticno gledano bi se moral najti kaksen a ocitno je pri nas cepivo 100% varno ker noben medij nic ne poroca.

PrihajaNodi ::

zobnik je izjavil:

https://siol.net/digisvet/novice/ekstre...

Jah to objavljajo isti ki promovorija cepivo za eksperimentalne podgane:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XyNOBvxWVJ ::

Kdo potem piše resnico, josipdare?

PrihajaNodi, ti nam, cepljenim, praviš podgane?
««
5 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako boste izpolnili CT pogoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13615205 (11404) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
93397015 (85553) widj3098dj32

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072100548 (79575) Utk

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225368 (204453) Conini

Več podobnih tem