» »

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

««
20 / 22
»»

crniangeo ::

@NMH, sej veš kako to poteka, ena pikica v ramo na 3 mesce ti prinese 3 mesce navidezne svobode ;)
Tako sedaj to poteka. Al se špikni in dokaži da si "naš", ali pa trpi.
3 mesce svobode za neka poskusna cepiva za bolezen za katera ne veš niti da jo imaš dokler ti ne potisnejo palčke v nos :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Goody ::

Eh res bi take idiote kot je tale angel tako rad za par dni zaprl v covid šok sobo. Bi videl kako ne obstaja...

PrihajaNodi ::

Goody je izjavil:

Eh res bi take idiote kot je tale angel tako rad za par dni zaprl v covid šok sobo. Bi videl kako ne obstaja...

Tako ja. Samo nagajajo. Mi ki se pa borimo proti grdemu virusu pa nastradamo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

Goody je izjavil:

Eh res bi take idiote kot je tale angel tako rad za par dni zaprl v covid šok sobo. Bi videl kako ne obstaja...

Tako ja. Samo nagajajo. Mi ki se pa borimo proti grdemu virusu pa nastradamo.


S katerim cepivom si se pa ti cepil Nodi? Na kaj palite tam dol v Romuniji?

Zanimiv podatek o precepljenosti v Romuniji sicer:

27% of population fully vaccinated

Goody ::

Nodi, še nisi opazil da ti noben ne odgovarja? Trolaš mimo, bolj se potrudi. Za začetek vsaj nick zamenjaj.

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Goody je izjavil:

Eh res bi take idiote kot je tale angel tako rad za par dni zaprl v covid šok sobo. Bi videl kako ne obstaja...

Tako ja. Samo nagajajo. Mi ki se pa borimo proti grdemu virusu pa nastradamo.


S katerim cepivom si se pa ti cepil Nodi? Na kaj palite tam dol v Romuniji?

Zanimiv podatek o precepljenosti v Romuniji sicer:

27% of population fully vaccinated

Jaz zaenkrat se nimam nic, maske niso obvezne, hodim po festivalih in tako, je kar svoboda. Ko pridem v Slo z avtom pokazem romunsko rezidenstvo in recem da sem v tranzitu in bom spizdil v 12 urah. Si pa zelim da se vsi pocepijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Goody je izjavil:

Eh res bi take idiote kot je tale angel tako rad za par dni zaprl v covid šok sobo. Bi videl kako ne obstaja...

Tako ja. Samo nagajajo. Mi ki se pa borimo proti grdemu virusu pa nastradamo.


S katerim cepivom si se pa ti cepil Nodi? Na kaj palite tam dol v Romuniji?

Zanimiv podatek o precepljenosti v Romuniji sicer:

27% of population fully vaccinated

Jaz zaenkrat se nimam nic, maske niso obvezne, hodim po festivalih in tako, je kar svoboda. Ko pridem v Slo z avtom pokazem romunsko rezidenstvo in recem da sem v tranzitu in bom spizdil v 12 urah. Si pa zelim da se vsi pocepijo.


Ti zavidam. Primoz bo odšel v Skandinavijo, jaz pa v Romunijo. Babe so črne in gor in dol >:D

PrihajaNodi ::

Zakaj, cepi se in ostani v Sloveniji. Ne bodi izdajalec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj, cepi se in ostani v Sloveniji. Ne bodi izdajalec.


Ne dajo mi Janssna. Ga vedno zmanjka, pa pravi Jelko vzami potem Pfizerja, sam on me ne šteka... On je res mood killer.

Hočem, trudim se... ma ne gre.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Pa pojdi se cepit na Madzarsko. In potem je dobro da je med slo in romunija madzarska tako da me romuni ne morjo odjebat ker sem njihov rezident in sem bil samo na madzarskem na malici:) Preckanje direktno oz avionom me postavijo v 14 dnevno karanteno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa pojdi se cepit na Madzarsko. In potem je dobro da je med slo in romunija madzarska tako da me romuni ne morjo odjebat ker sem njihov rezident in sem bil samo na madzarskem na malici:) Preckanje direktno oz avionom me postavijo v 14 dnevno karanteno.


Nimam časa hoditi po tujini sedaj, če je tu vojna. Treba to najprej obranit, potem pa naprej.

PrihajaNodi ::

Hmm izraelu se ni izslo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

Komentar iz Indexa:

"Gledajte, nisam nasilan niti sl., gledam svoja posla, ali ovo da ne mozes tociti gorivo ako nemas covid potvrdu je van svake pameti. Da je to kod nas bio bi spreman riskirati zivot i ne bi birao sredstva kao sto se nisu birala ni 90.-ih Ako se Slovenci sad ne dignu nece nikad, gazit ce ih jos vise i vise i toj ludosti treba stati na kraj ma koliko kostalo."

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

Komentar iz Indexa:

"Gledajte, nisam nasilan niti sl., gledam svoja posla, ali ovo da ne mozes tociti gorivo ako nemas covid potvrdu je van svake pameti. Da je to kod nas bio bi spreman riskirati zivot i ne bi birao sredstva kao sto se nisu birala ni 90.-ih Ako se Slovenci sad ne dignu nece nikad, gazit ce ih jos vise i vise i toj ludosti treba stati na kraj ma koliko kostalo."

Jup, covid ne izbira nacij, so samo podkupljene podlasice na oblasti. Jansa je pravi. Narodni heroj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Nedasemiveč je izjavil:

Komentar iz Indexa:

"Gledajte, nisam nasilan niti sl., gledam svoja posla, ali ovo da ne mozes tociti gorivo ako nemas covid potvrdu je van svake pameti. Da je to kod nas bio bi spreman riskirati zivot i ne bi birao sredstva kao sto se nisu birala ni 90.-ih Ako se Slovenci sad ne dignu nece nikad, gazit ce ih jos vise i vise i toj ludosti treba stati na kraj ma koliko kostalo."

na balkanu bi balkan stopil iz ljudi in bi se vsi skupaj združili pa naredili darmar.
tukaj pa je večina gledala proteste po tv in jamrala nad ukrepi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Kdo pravi da je konec. Tole je 3 sv vojna. Policija bo stopila med ljudi in ze piskajo proti ukrepom. Jansa mora met dobro varovanje. Cakam dan ko protestniki stopijo se proti medijem in zazgejo se "nabito polne bolnice s kovid bolniki". Narod se je zbudil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ne skrbite cepljeni, tudi vas bo udarilo, ce ne drugace pa ekonomsko. Zaradi izgredov ne bo delovalo nic, ne bolnice (te ze prej niso) ne poste...anarhija prihaja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

pa davkov bo tudi manj (ddv). jaz sicer pct imam, ampak iz solidarnosti do tistih, ki nimajo, ne bom nič kupoval, dokler trajajo ukrepi. če pa bom že kaj res nujno rabil, se bom pa raje v tujino zapeljal in si bom tam kupil.
če lahko ablast nas jebe, ji lahko vsaj malo vrnemo.
zaloge hrane imam pa za par mesecev, kruh pečemo doma, skrinja je povhna, na vrtu je tudi dovolj zelenjave,... ne rabim vsaj par mesecev it v trgovino.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Pravilno, tudi tisti, ki so se cepeli bi morali obsoditi takšna dejanja. Če se jih sedaj ne odstavi, se jih ne bo nikoli. Anarhija prihaja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LeQuack ::

Iz zgodovine se kvečjemu naučiš, da nasilje je rešitev.
Quack !

PrihajaNodi ::

Vlada plačana, da postavlja in zapira ljudi v kot, kaj kako drugače pa se jih boš losal kot z nasiljem. Dejansko bi morali poiskati poslance in jih...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

Nasilje pritegne pozornost. Dokaz je današnji primer Petrola, kako je hitro prilagodil odlok sebi v prid, potem ko so imeli par problemčkov ;)

Hemi426 ::

Fantje, nasilje samo rodi nasilje.
Ni rešitev, res ne.
Policisti, ko so danes bili poškodovani, niso bili nič krivi...

Za njih je to služba, tako kot za smetarja nalaganje smeti...

WizzardOfOZ ::

ja, samo to ni daljnoročna rešitev. ljudje ne smejo živeti v strahu.
bo treba kr dialog. seveda ne s to vlado, ker ta na žalost ne ve kaj je to dialog.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

Nasilje pritegne pozornost. Dokaz je današnji primer Petrola, kako je hitro prilagodil odlok sebi v prid, potem ko so imeli par problemčkov ;)


To nikogar več ne zanima, ko ti začnejo postavljati ultimate ali služba ali "cepivo" je težka odločitev, sploh za tiste ko imajo družine. Jasno, posledic cepiv nihče ne omenja, vemo pa da tale gripa ni smrtonosna. Imam občutek, da se stvari ne bodo dobro končale, ker marssikdo nima ničesar za izgubit, med variantami kruh - zdravje.

WizzardOfOZ je izjavil:

ja, samo to ni daljnoročna rešitev. ljudje ne smejo živeti v strahu.
bo treba kr dialog. seveda ne s to vlado, ker ta na žalost ne ve kaj je to dialog.


Pomoje, da bomo še vojsko videli na cesti in marshall law, ko bo vojska prišla na ceste.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hemi426 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Nasilje pritegne pozornost. Dokaz je današnji primer Petrola, kako je hitro prilagodil odlok sebi v prid, potem ko so imeli par problemčkov ;)


Da, mogoče res, ampak kaj je pa danes bilo kaj tako hudega?
Kolikor vem, je nekdo pustil avto na pumpi, kar je normalna mirna in civilizirana državna nepokorščina.

Ti zaposleni v trgovinah in servisih si res ne zaslužijo izlivov jeze, to so ljudje za jurja plače....

PrihajaNodi ::

Hemi426 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Nasilje pritegne pozornost. Dokaz je današnji primer Petrola, kako je hitro prilagodil odlok sebi v prid, potem ko so imeli par problemčkov ;)


Da, mogoče res, ampak kaj je pa danes bilo kaj tako hudega?
Kolikor vem, je nekdo pustil avto na pumpi, kar je normalna mirna in civilizirana državna nepokorščina.

Ti zaposleni v trgovinah in servisih si res ne zaslužijo izlivov jeze, to so ljudje za jurja plače....


Jah glej, slej ko prej se bo začelo uničevati privatno lastnino, trgovine, pošte...stvari bodo ušle izpod nadzora.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

Hemi426 je izjavil:

Fantje, nasilje samo rodi nasilje.
Ni rešitev, res ne.
Policisti, ko so danes bili poškodovani, niso bili nič krivi...

Za njih je to služba, tako kot za smetarja nalaganje smeti...


Policist je ustrezno usposobljen za obvladovanje takšnih razmer. Raje naj se vprašajo, zakaj danes Hojs pred protestom ni postavil ograj na drugi strani ceste in zakaj je tam 20 policajev se treslo pred vrati parlamenta. Pa so dobro vedeli, da bo tole shod z okoli 10.000 ljudmi ali celo več. Morda bodo na takšen način dojeli, da jih Olaj in Hojs postavljata v takšne situacije. Imajo možnost stavke - tega pa očitno ne počnejo zaradi dodatkov ;)

Sicer pa sem govoril o nasilju v lokalih, na bencinskih črpalkah, pred nakupovalnimi centri itd. Glej zame je nekdo, ki ni varnostnik, pa vztraja pri tem, da mu stranka pokaže PCT, da gre lahko natankat pač totalen idiot in mi je res vseeno če dobi kakšn focn.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Hemi426 je izjavil:



Ti zaposleni v trgovinah in servisih si res ne zaslužijo izlivov jeze, to so ljudje za jurja plače....


tisti na pumpah imajo kr dost pod jurja. pa če ti ne bo rekel za pct, pa še tega ne bo dobil.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Raje naj se vprašajo, zakaj danes Hojs pred protestom ni postavil ograj na drugi strani ceste in zakaj je tam 20 policajev se treslo pred vrati parlamenta. Pa so dobro vedeli, da bo tole shod z okoli 10.000 ljudmi ali celo več. Morda bodo na takšen način dojeli, da jih Olaj in Hojs postavljata v takšne situacije. Imajo možnost stavke - tega pa očitno ne počnejo zaradi dodatkov ;)


Dobro vprašanje. Je pa druga stvar, ko bo določenim v policiji in vojski odklenkalo ker bodo na ultimatu ali cepivo ali služba. Ne pozabi da imajo orožje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Nedasemiveč je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Fantje, nasilje samo rodi nasilje.
Ni rešitev, res ne.
Policisti, ko so danes bili poškodovani, niso bili nič krivi...

Za njih je to služba, tako kot za smetarja nalaganje smeti...


Policist je ustrezno usposobljen za obvladovanje takšnih razmer. Raje naj se vprašajo, zakaj danes Hojs pred protestom ni postavil ograj na drugi strani ceste in zakaj je tam 20 policajev se treslo pred vrati parlamenta. Pa so dobro vedeli, da bo tole shod z okoli 10.000 ljudmi ali celo več. Morda bodo na takšen način dojeli, da jih Olaj in Hojs postavljata v takšne situacije. Imajo možnost stavke - tega pa očitno ne počnejo zaradi dodatkov ;)

Sicer pa sem govoril o nasilju v lokalih, na bencinskih črpalkah, pred nakupovalnimi centri itd. Glej zame je nekdo, ki ni varnostnik vztraja pri tem, da mu stranka pokaže PCT, da gre lahko natankat pač totalen idiot in mi je res vseeno če dobi kakšn focn.
na petrolu
popoldne so te lepo vprašali, ali greš v stavbo ali boš plačal preko aplikacije ali pa preko posa. če nisi izbral stavbe, ti niso več težili za pct
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Hemi426 ()

Nedasemiveč ::

No jaz sem sicer tankal včeraj, tako, da ne poznam primerov s Petrola. Sem pa obiskal dve tehnični trgovini in ne duha ne sluha o preverjanju pogoja.

Hemi426 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Hemi426 je izjavil:



Ti zaposleni v trgovinah in servisih si res ne zaslužijo izlivov jeze, to so ljudje za jurja plače....


tisti na pumpah imajo kr dost pod jurja. pa če ti ne bo rekel za pct, pa še tega ne bo dobil.


Wizzard, ti verjamem na besedo.
Danes sem moral iti tankati zjutraj, včeraj se mi ni dalo.
Boga reva je prišla ven z izredno podrejno držo:" Gospod se opravičujem, a" pa sem jo prekinil, da seveda imam in pokazal papers please.
Še pustil sem ji potem 2e, ker sem vedel da bo danes naletela na ljudi, ki bodo na njo stresali jezo in bes.

Veliko ljudi ne loči med cannon fotrom, ki samo dela za tistega pod tisočaka in dejanskimi ljudmi ki zavedno peljejo tole omejevanje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

LeQuack ::

Hemi426 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Hemi426 je izjavil:



Ti zaposleni v trgovinah in servisih si res ne zaslužijo izlivov jeze, to so ljudje za jurja plače....


tisti na pumpah imajo kr dost pod jurja. pa če ti ne bo rekel za pct, pa še tega ne bo dobil.


Wizzard, ti verjamem na besedo.
Danes sem moral iti tankati zjutraj, včeraj se mi dalo.
Boga reva je prišla ven z izredno podrejno držo:" Gospod se opravičujem, a" pa sem jo prekinil, da seveda imam in pokazal papers please.
Še pustil sem ji potem 2e, ker sem vedel da bo danes naletela na ljudi, ki bodo na njo stresali jezo in bes.

Veliko ljudi ne loči med cannon fotrom, ki samo dela za tistega pod tisočaka in dejanskimi ljudmi ki zavedno peljejo tole omejevanje...


Škoda, lahko bi rekel vsaj "Jawohl, Herr Komndannt!" na glas. Izgubljena priložnost.
Quack !

Hemi426 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Fantje, nasilje samo rodi nasilje.
Ni rešitev, res ne.
Policisti, ko so danes bili poškodovani, niso bili nič krivi...

Za njih je to služba, tako kot za smetarja nalaganje smeti...


Policist je ustrezno usposobljen za obvladovanje takšnih razmer. Raje naj se vprašajo, zakaj danes Hojs pred protestom ni postavil ograj na drugi strani ceste in zakaj je tam 20 policajev se treslo pred vrati parlamenta. Pa so dobro vedeli, da bo tole shod z okoli 10.000 ljudmi ali celo več. Morda bodo na takšen način dojeli, da jih Olaj in Hojs postavljata v takšne situacije. Imajo možnost stavke - tega pa očitno ne počnejo zaradi dodatkov ;)

Sicer pa sem govoril o nasilju v lokalih, na bencinskih črpalkah, pred nakupovalnimi centri itd. Glej zame je nekdo, ki ni varnostnik vztraja pri tem, da mu stranka pokaže PCT, da gre lahko natankat pač totalen idiot in mi je res vseeno če dobi kakšn focn.
na petrolu
popoldne so te lepo vprašali, ali greš v stavbo ali boš plačal preko aplikacije ali pa preko posa. če nisi izbral stavbe, ti niso več težili za pct


Admini ponesreči sem kliknil koš v Wizzardovem postu, ker sem hotel popraviti svojega.
GA NE PREDLAGAM ZA IZBRIS!!

WizzardOfOZ ::

ni panike, tut če pobrišejo. se ne sekiram.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Hemi426 ::

LeQuack je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Hemi426 je izjavil:



Ti zaposleni v trgovinah in servisih si res ne zaslužijo izlivov jeze, to so ljudje za jurja plače....


tisti na pumpah imajo kr dost pod jurja. pa če ti ne bo rekel za pct, pa še tega ne bo dobil.


Wizzard, ti verjamem na besedo.
Danes sem moral iti tankati zjutraj, včeraj se mi dalo.
Boga reva je prišla ven z izredno podrejno držo:" Gospod se opravičujem, a" pa sem jo prekinil, da seveda imam in pokazal papers please.
Še pustil sem ji potem 2e, ker sem vedel da bo danes naletela na ljudi, ki bodo na njo stresali jezo in bes.

Veliko ljudi ne loči med cannon fotrom, ki samo dela za tistega pod tisočaka in dejanskimi ljudmi ki zavedno peljejo tole omejevanje...


Škoda, lahko bi rekel vsaj "Jawohl, Herr Komndannt!" na glas. Izgubljena priložnost.


A veš, da mogoče tole uporabim v obisku svojega lokalnega ZD v petek. Imam kontrolo glede nekega stanja.
In v nasprotju z vsemi obiski storitev danes, kjer so zelo previdno načeli temo kontrole PCTja, sem ob klicu na ZD, ali res potrebujem PCT, dobil zelo posmehljiv odgovor sestre; "Seveda kaj ste pa mislili?"

In ravni v zdravstvu me ta PCT izjemno moti in jezi.

WizzardOfOZ je izjavil:

ni panike, tut če pobrišejo. se ne sekiram.


Prosim ne, ker res nisem nameraval.
Se ti iskreno opravičujem!
Rahlo zaspan tapkam na telefonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

PrihajaNodi ::

Kako youtube pridno blokira vse kar ni v prid cepivu

https://www.digi24.ro/stiri/actualitate...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

Iz zgodovine se kvečjemu naučiš, da nasilje je rešitev.


Hitlerju se ni izšlo.

Nedasemiveč ::

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Iz zgodovine se kvečjemu naučiš, da nasilje je rešitev.


Hitlerju se ni izšlo.


Ubistvu se mu je. Prišel je do moči, kako jo je potem zapravil je pa druga zgodba.

crniangeo ::

Goody je izjavil:

Eh res bi take idiote kot je tale angel tako rad za par dni zaprl v covid šok sobo. Bi videl kako ne obstaja...

kako pa to zgleda?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

r3dkv1c4 ::

Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Pithlit ::

https://mediabiasfactcheck.com/national...

Mato989 je izjavil:

Kje mas vir da so vsa protitelesa identicna 100 procentno

Osnove biologije.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Mato989 ::

Hemi426 je izjavil:

Fantje, nasilje samo rodi nasilje.
Ni rešitev, res ne.
Policisti, ko so danes bili poškodovani, niso bili nič krivi...

Za njih je to služba, tako kot za smetarja nalaganje smeti...


Vsak ki reče da je za njih to služba ti povem, da če se ne strinja z odloki in delom ki ga mora opravljat lahko gre v bolniško, tako bo najbolj pokazal kako je proti temu

Če bi od mene zahtevali da preverjam na petrolu PCT bi poklical bolniško da se slabo počutim psihično od drkanja da delam nekaj kar ni primerno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pithlit ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Pithlit je izjavil:

No no... Protitelesa so popolnoma enaka. Ne morejo biti boljša ali slabša. Stvar debate je le njih število. Glede tega pa jaz ne bi kar pavšalno opletala okoli da jih imajo prebolevniki po defaultu več. Bi se strinjala s tem da ima večina prebolevnikov več protiteles kot večina cepljenih. Kar vsi več kot vsi pa nikakor ne. Tako da cepljenje koristi tudi prebolevnikom... spet ne kar vsem.


Niso enaka.

Tvoja, kot prebolevnik alfa seva, in moj, kot cepljena... So popolnoma identična.

Protitelesa obeh naji so hkrati čist malenkost drugačna od unih za katerikoli drug sev. To je menda jasno. Vsakomur. Z osnovnim znanjem biologije.

Cepivo (in prebolevnost) proti alfa sevu je učinkovito tudi proti drugim sevom (na popolnoma enak način). Dokler virus ne mutira do te mere dokler ne izgubi spike proteina (in s tem postane neučinkovit). Enako kot proti gripi.
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Pithlit je izjavil:

No no... Protitelesa so popolnoma enaka. Ne morejo biti boljša ali slabša. Stvar debate je le njih število. Glede tega pa jaz ne bi kar pavšalno opletala okoli da jih imajo prebolevniki po defaultu več. Bi se strinjala s tem da ima večina prebolevnikov več protiteles kot večina cepljenih. Kar vsi več kot vsi pa nikakor ne. Tako da cepljenje koristi tudi prebolevnikom... spet ne kar vsem.


Niso enaka.

Tvoja, kot prebolevnik alfa seva, in moj, kot cepljena... So popolnoma identična.

Protitelesa obeh naji so hkrati čist malenkost drugačna od unih za katerikoli drug sev. To je menda jasno. Vsakomur. Z osnovnim znanjem biologije.

Cepivo (in prebolevnost) proti alfa sevu je učinkovito tudi proti drugim sevom (na popolnoma enak način). Dokler virus ne mutira do te mere dokler ne izgubi spike proteina (in s tem postane neučinkovit). Enako kot proti gripi.



Če je to res pol se ne bi smel okužit, v Izraelu kejr so tako fejst cepljeni okužbe pa rekordne... toliko o delujočem cepivu, seveda bodo zdaj pomembne hospitalizacije.

NEHAJMO TESTIRAT UKINIMO PCT pa da vidimo kje se bo videlo... 600+ jih je blo v bolnicah zaradi gripe par let nazaj... nobene panike
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Nedasemiveč je izjavil:

HappyPills je izjavil:

TBolnice so se spraznile zdaj ko je bil protest? Virusa vec ni?


Danes je bilo na trgu tam okoli 15.000 ljudi, torej previdevam, da bo čez 2 tedna naval na bolnice?


Kaj stejes kot naval. 400 bo dovolj?

Pithlit ::

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Pithlit je izjavil:

No no... Protitelesa so popolnoma enaka. Ne morejo biti boljša ali slabša. Stvar debate je le njih število. Glede tega pa jaz ne bi kar pavšalno opletala okoli da jih imajo prebolevniki po defaultu več. Bi se strinjala s tem da ima večina prebolevnikov več protiteles kot večina cepljenih. Kar vsi več kot vsi pa nikakor ne. Tako da cepljenje koristi tudi prebolevnikom... spet ne kar vsem.


Niso enaka.

Tvoja, kot prebolevnik alfa seva, in moj, kot cepljena... So popolnoma identična.

Protitelesa obeh naji so hkrati čist malenkost drugačna od unih za katerikoli drug sev. To je menda jasno. Vsakomur. Z osnovnim znanjem biologije.

Cepivo (in prebolevnost) proti alfa sevu je učinkovito tudi proti drugim sevom (na popolnoma enak način). Dokler virus ne mutira do te mere dokler ne izgubi spike proteina (in s tem postane neučinkovit). Enako kot proti gripi.



Če je to res pol se ne bi smel okužit, v Izraelu kejr so tako fejst cepljeni okužbe pa rekordne... toliko o delujočem cepivu, seveda bodo zdaj pomembne hospitalizacije.

NEHAJMO TESTIRAT UKINIMO PCT pa da vidimo kje se bo videlo... 600+ jih je blo v bolnicah zaradi gripe par let nazaj... nobene panike

Ma ti si ene posebne sorte budala, a? Tolikokrat kot ti je blo razloženo. In spet sekaš jednoteiste bučke.

A za Izrael je važno število okužb, za nas pa hočeš excelovo razpredelnico smrti po letih in cepilne statusu (pa še pridružene bolezni zraven). Double standards much? Newsflash: tudi v Izraelu imajo po intenzivkah in pokopališčih skoraj izključno necepljene budale.
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

A za Izrael je važno število okužb, za nas pa hočeš excelovo razpredelnico smrti po letih in cepilne statusu (pa še pridružene bolezni zraven). Double standards much? Newsflash: tudi v Izraelu imajo po intenzivkah in pokopališčih skoraj izključno necepljene budale.


Bomo videli koliko bo cepljenih mrtvih to zimo... lepo je pimpat statistiko ko je blo večino časa 80% necepljenih, no zdaj se bodo števbilke začele obračat... potem več ne boste pisali takih bedarij... kaj bo ko bo več kot pol mrtvih cepljenih, takrat boste začeli spinat da je to manj kot lani.

Ampak letos je tudi OKUŽB več kot lani taki čas, pa lani taki čas ni bilo cepiva... ki bojda 5x manj možnosti da se nalezeš naredi.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pithlit ::

Newsflash: ob 100% precepljenosti bodo samo in edino cepljeni po bolnicah in pokopališčih. Cepivo ne deluje!!! Ne se cepit!

Enim resno manjka nekaj zobnikov v lobanji.
Life is as complicated as we make it...
««
20 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako (teoretično) ponarejati PCT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19923917 (19125) Neon87

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10313014 (10284) BigWhale

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Oddelek: Loža
383717 (3304) musicfreak

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831782 (24772) matevz1337

Več podobnih tem