» »

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

««
15 / 22
»»

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:


Trg republike 18:00

Vabljeni cepljeni/necepljeni


V kafiču zraven bomo sedeli. Jebeš, ker ne morete zraven.

Mato989 je izjavil:

Ne vem kaj naj naredim, na šihtu sem sedel na malci v kavarni brez PCTja, na poti domov sem tankal bencin na OMVju brez PCTja, v trgovski center sem šel brez PCTja in nakupil... zdaj sem doma... Jutri je nov dan, da vidim kdo me bo ustavil.


Ne, nisi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

Nedasemiveč ::

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Trg republike 18:00

Vabljeni cepljeni/necepljeni


V kafiču zraven bomo sedeli. Jebeš, ker ne morete zraven.


Jst mam PCT, samo glupih neustavnih odlokov ne podpiram.

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Trg republike 18:00

Vabljeni cepljeni/necepljeni


V kafiču zraven bomo sedeli. Jebeš, ker ne morete zraven.


Jst mam PCT, samo glupih neustavnih odlokov ne podpiram.


Če misliš, da so odloki neustavni, kontaktiraj ustavno sodišče.

Nedasemiveč ::

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Trg republike 18:00

Vabljeni cepljeni/necepljeni


V kafiču zraven bomo sedeli. Jebeš, ker ne morete zraven.


Jst mam PCT, samo glupih neustavnih odlokov ne podpiram.


Če misliš, da so odloki neustavni, kontaktiraj ustavno sodišče.


So neodzivni.

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Trg republike 18:00

Vabljeni cepljeni/necepljeni


V kafiču zraven bomo sedeli. Jebeš, ker ne morete zraven.


Jst mam PCT, samo glupih neustavnih odlokov ne podpiram.


Če misliš, da so odloki neustavni, kontaktiraj ustavno sodišče.


So neodzivni.


Morebiti zato, ker odloki niso neustavni.

dild0idis ::

Nedasemiveč je izjavil:

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Trg republike 18:00

Vabljeni cepljeni/necepljeni


V kafiču zraven bomo sedeli. Jebeš, ker ne morete zraven.


Jst mam PCT, samo glupih neustavnih odlokov ne podpiram.


Glupi morda.

Nustavni pa niso, dokler ustavno sodišče ne reče drugače.

Sedaj pa nehaj jokati, pa raje pokaži svoj status prebolevnika.

ps: Koliko vas bo dobilo kazen danes po 18h na Trgu republike?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

dild0idis je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Trg republike 18:00

Vabljeni cepljeni/necepljeni


V kafiču zraven bomo sedeli. Jebeš, ker ne morete zraven.


Jst mam PCT, samo glupih neustavnih odlokov ne podpiram.


Glupi morda.

Nustavni pa niso, dokler ustavno sodišče ne reče drugače.

Sedaj pa nehaj jokati, pa raje pokaži svoj status prebolevnika.

ps: Koliko vas bo dobilo kazen danes po 18h na Trgu republike?


Ne rabim jaz nic kazat ne tebi ne komurkoli drugemu.

Lahko pa ti ponosno skeniras svoje potrdilo o prebolelosti ali cepljenju s QR kodo ;)

dild0idis ::

ps2: Vaši idoli Jenul, Troha in Potrč so že v nizkem štartu? Jenul baje že fila baterijo, da bo lahko naredil nov skeč za YouTube.

Nedasemiveč je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Trg republike 18:00

Vabljeni cepljeni/necepljeni


V kafiču zraven bomo sedeli. Jebeš, ker ne morete zraven.


Jst mam PCT, samo glupih neustavnih odlokov ne podpiram.


Glupi morda.

Nustavni pa niso, dokler ustavno sodišče ne reče drugače.

Sedaj pa nehaj jokati, pa raje pokaži svoj status prebolevnika.

ps: Koliko vas bo dobilo kazen danes po 18h na Trgu republike?


Ne rabim jaz nic kazat ne tebi ne komurkoli drugemu.

Lahko pa ti ponosno skeniras svoje potrdilo o prebolelosti ali cepljenju s QR kodo ;)


Saj vem, saj vem, v hotelu mama ne rabiš PCT pogoja... :D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

Kaj se izmikas? Pokazi potrdilo. Od mene to zahtevas, sam pa nimas jajc?

dild0idis ::



Tega uporabi in ga kaži okrog, pa naj ga vsi tvoji "antiwax" kolegi poskenirajo.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Mato989 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Vedno pravite, da se moramo zgledovati po boljših. Zgledujte se po Dancih pa se cepite.

Ne imet za izgovore naše fuknjene vlade.
Ta vam je samo za prikladen izgovor, ker ste v resnici sebične pizde presrane :)


Ja ampak ko bi se morali zgledovat po boljših z lockdowni se nismo, zakaj bi se sedaj? Dvolični pa ne bomo =)


Ker si boljši kot vlada ?
Aja sej nisi, sej si fuknjen SDS volilec. Vse jasno :)

Nedasemiveč ::

dild0idis je izjavil:



Tega uporabi in ga kaži okrog, pa naj ga vsi tvoji "antiwax" kolegi poskenirajo.


Torej zahtevas od drugih, sam ga ne daš?

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Vedno pravite, da se moramo zgledovati po boljših. Zgledujte se po Dancih pa se cepite.

Ne imet za izgovore naše fuknjene vlade.
Ta vam je samo za prikladen izgovor, ker ste v resnici sebične pizde presrane :)


Ja ampak ko bi se morali zgledovat po boljših z lockdowni se nismo, zakaj bi se sedaj? Dvolični pa ne bomo =)


Ker si boljši kot vlada ?
Aja sej nisi, sej si fuknjen SDS volilec. Vse jasno :)


Nikoli nisem volil SDSa ker Jajota živega ne prenesem ti pa kar po svoje...

Če bi Francoski revolucionarji tako mislili kot vi cepljenčki nikoli ne bi bilo človekovih pravic in osvoboditve...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

ripmork je izjavil:

Loh bi bli Danska,... sam smo raje tle :)




Res se mi smilijo prodajalci / prodajalke. Že tako imajo opravka z vsem možnim od folka, zdaj pa še kup nasikanih zaradi PCT-ja.



To je ta antivexx klika. En kup mentalnih revežev.

r3dkv1c4 ::

HappyPills je izjavil:

Sej vesta kako bo če se ne bo spoštovalo PCT in bodo hospitalizacije rasatle preko meje
pač bodo vse skp zaprli.

Zato pojdite se cepit da končamo to bedarijo.
A vam je res tako v veselje se drkat vsak dan? Noro da se igrate to igro zaradi nekih bajk k vam jih je prodal nek fitnes trener.

Ni problema, čakamo, da bodo bolnice polne že od marca 2020.
Stalno ene in iste besede ponavljaš.....papiga.

Čiv čiv kvak kvak beee beeee beeee:))
Aje cepivo popustilo?
Teci po nov šus.....pri nas je bila vrsta za cepljenje prazna, tista za k zdravniku pa čakajo 100m.:))

"ps2: Vaši idoli Jenul, Troha in Potrč so že v nizkem štartu? Jenul baje že fila baterijo, da bo lahko naredil nov skeč za YouTube."

Od kje vlečeš te idiotizme....kdaj je kdo od prisotnih proti cepljenju tu gor, njih izpostavil in jih navedel za vzglednike

Res cepivo popušča, groza
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

eventyrer ::

https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Prvi graf, tab "aktivni", podatki za "hospitalizirane" in "na intenzivni negi":

350 ljudi je trenutno v bolnicah od tega 75 na intenzivni.

Na grafu je videti da število ljudi sprejetih v bolnice strmo raste. Če se krivulje ne obrne bodo bolnice polne ja.

V enem tednu je v bolnico prišlo 120 bolnikov, od teh jih je 20 pristalo na intenzivni.
Kljub temu da imami cca 50% precepljenost prebivalstva.


Za primerjavo smo lani novembra, ko je bilo najhuje, v na intenzivni imeli 210 pacientov, v bolnicah pa je bilo takrat 1200 hospitaliziranih.

Tore danes imamo 21.42% pacitentov na intenzivni, lani novembra je bilo 17.5% pacientov na intenzivni.

Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

'Stroka'
https://val202.rtvslo.si/2021/08/vroci-...

Sem danes poslušal Logarjevo na valu 202. Če poslušaš to in hkrati veš da je tak človek vodja skupine na NIJZ potem je vse jasno zakaj se dogaja kar se. Toliko blebetanja, izmikanja in zavajanja že dolgo nisem slišal, pa je huda konkurenca. Za nameček pa še novinarka ki se je vsakih opravičila ko jo je kaj vprašala. Katastrofa!
2020 is new 1984
Corona World order

r3dkv1c4 ::

eventyrer je izjavil:

https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Prvi graf, tab "aktivni", podatki za "hospitalizirane" in "na intenzivni negi":

350 ljudi je trenutno v bolnicah od tega 75 na intenzivni.

Na grafu je videti da število ljudi sprejetih v bolnice strmo raste. Če se krivulje ne obrne bodo bolnice polne ja.

Nepomemben prispevek.
Lažniv, zavajujoč.

Dejstvo:
Uporabniško imeeventyrer
Čas prve prijave31.08.2021 08:39:06
Balast ST-ja
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

eventyrer ::

Kdaj sem si ustvaril račun ni relevantno, sploh pa ne ko govorim s "persono non grato", ki je na slo-techu absolutno nezaželjena.

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

eventyrer je izjavil:

https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Prvi graf, tab "aktivni", podatki za "hospitalizirane" in "na intenzivni negi":

350 ljudi je trenutno v bolnicah od tega 75 na intenzivni.

Na grafu je videti da število ljudi sprejetih v bolnice strmo raste. Če se krivulje ne obrne bodo bolnice polne ja.

V enem tednu je v bolnico prišlo 120 bolnikov, od teh jih je 20 pristalo na intenzivni.
Kljub temu da imami cca 50% precepljenost prebivalstva.


Za primerjavo smo lani novembra, ko je bilo najhuje, v na intenzivni imeli 210 pacientov, v bolnicah pa je bilo takrat 1200 hospitaliziranih.

Tore danes imamo 21.42% pacitentov na intenzivni, lani novembra je bilo 17.5% pacientov na intenzivni.

Koliko od cepljenih?
Koliko od cepljenih, ponovno okuženih?
Ah, jeba, ne testirajo se.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

HappyPills ::

r3dkv1c4 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Sej vesta kako bo če se ne bo spoštovalo PCT in bodo hospitalizacije rasatle preko meje
pač bodo vse skp zaprli.

Zato pojdite se cepit da končamo to bedarijo.
A vam je res tako v veselje se drkat vsak dan? Noro da se igrate to igro zaradi nekih bajk k vam jih je prodal nek fitnes trener.

Ni problema, čakamo, da bodo bolnice polne že od marca 2020.
Stalno ene in iste besede ponavljaš.....papiga.

Čiv čiv kvak kvak beee beeee beeee:))
Aje cepivo popustilo?
Teci po nov šus.....pri nas je bila vrsta za cepljenje prazna, tista za k zdravniku pa čakajo 100m.:))

"ps2: Vaši idoli Jenul, Troha in Potrč so že v nizkem štartu? Jenul baje že fila baterijo, da bo lahko naredil nov skeč za YouTube."

Od kje vlečeš te idiotizme....kdaj je kdo od prisotnih proti cepljenju tu gor, njih izpostavil in jih navedel za vzglednike

Res cepivo popušča, groza


Ti si res ena redkvica. Isti iq.

eventyrer ::

r3dkv1c4 je izjavil:


Koliko od cepljenih?
Koliko od cepljenih, ponovno okuženih?
Ah, jeba, ne testirajo se.



Ne delaj se pametnega in ne drzni si me takole napadat s svojim neznanjem.

Na tej strani imaš vse podatke ki jih zahtevaš
https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Ker vem da si tako len da je že prav grozno ti citiram tole:
Necepljenih in delno cepljenih je med potrjenimi primeri 5,5-krat toliko kot polno zaščitenih s cepljenjem.

Poleg tega imaš evidenco po občinah, starostnih skupinah...karkoli, česar itak ne boš razumel in znal interpretirat.



Svetujem ti da prihodnjo debato z mano začneš kulturneje, drugače se ne trudi niti pisati saj ne bom trošil svojega časa z odgovarjanjem tečnobam.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Mato989 je izjavil:

Ne jaz nimam službe, jaz delam 90% časa od doma, danes sem na firmi BREZ PCT... sem bil v lokalu na soku, pojedel malico, in zdaj na poti domov tankal na OMV... tako je..

Nimaš službe ampak danes si tankal na poti iz šihta domov? Tvoj delodajalec je dovolj nor da od tebe ne zahteva samo testiranja enkrat tedensko in raje tvega kazen? Pa je tebi sploh jasno da ti absolutno nihče ne verjame ko takšne streljaš? Ena navadna jokica si. Lažnivi kljukec. Fašistični terorist ki ga desničarska vlada diskriminira. Bogi, bogi.

eventyrer je izjavil:

Svetujem ti da prihodnjo debato z mano začneš kulturneje, drugače se ne trudi niti pisati saj ne bom trošil svojega časa z odgovarjanjem tečnobam.

Ti dejansko od nekoga ki je grozil (ko mu je argumentov zmanjkalo) mojemu življenju in imetju pričakuješ kulturen nivo debate? Hec stoletja stari :D
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

zobnik ::

se mi zdi da bo hitro nastalo nekaj črpalk brez osebja, da plačaš sam s kartico....saj to ni slabo, bo konkurenca huda in bo petrol začel tonit.
Mal potrplenja za nekaj dni pa bo.

kiFni ::

Lahko bi pa uvedli spet, da ti črpalkar natoči gorivo, pa ti sploh iz avta ni treba stopit.
Ne da si sami mažemo roke s tistimi pištolami k so itak leglo bakterij in virusov.
Mal stareši se zihr spomnite kako je bilo v časih.
Čez 20 let boš mogu še gume sam menjat, vulkanizer bo samo zaračunal...

FireSnack ::

S ponedeljkom bo pa PC povsod. Me zanima kake kisle face bote takrat delal. Zdravje na prvem mestu!

styrian ::

zobnik je izjavil:

se mi zdi da bo hitro nastalo nekaj črpalk brez osebja, da plačaš sam s kartico....saj to ni slabo, bo konkurenca huda in bo petrol začel tonit.
Mal potrplenja za nekaj dni pa bo.


Petrol ima že aplikacijo, kjer lahko plačaš z branjem QR kode in svojo bančno/kreditno kartico.

eventyrer ::

Pithlit je izjavil:

Ti dejansko od nekoga ki je grozil (ko mu je argumentov zmanjkalo) mojemu življenju in imetju pričakuješ kulturen nivo debate? Hec stoletja stari :D


Imam čisto kulturen odnos brez zmerjanja. Enako pričakujem nazaj.
Zgolj enkrat opozorim, da v nasprotnem primeru človeku, ki se temeljnih načel debatiranja ne drži ne nameravam nameniti niti trenutka več. Če želi biti nervozen in zmerjati je to njegov problem, moj ne več.

Nov profil sem si ustvaril ravno s tem namenom da naredim to ločnico in prekinem jebanje s troli.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Sem se cepil zjutraj z janssenom. Gužva taka, da obup. 40 m kolona vsaj..Ljudje so skoraj drug čez drugega skakali. Eni so prišli tud po 3 dozo.
Nimam pa nobenih posledic, tudi počutje je ok.
Niti rama ne boli.
Opazil sem, da mi telefon bolje lovi signal. Pa ženske skoz gledajo za mano. Še na bencinski me skoraj ni spustila iz poslovalnice. Ne vem, kaj bo jutri, ko moram skočit še na banko..
;)

mojsterleo ::

Ok moje izkušnje s tem pct pogojem.
Pridem na šiht na teren v eno zdravstveno ustanovo, nihče me nič ne vpraša.
Po šihtu grem na benzo Petrola na Rudniku v Lj. Natankam normalno benz, grem noter in pol mamka za blagajno hoče potrdilo pct če ne ne dovoli da plačam (???).
Grem v supernovo in leclerc, tip pred vhodom sam na hitr pogleda na ekran od mobitela in me spusti naprej. Sem vprašal če sploh kaj videl na ekranu pa je odmahnil in rekel da je to vse brezveze. Grem na LPP avtobus, nobenega preverjanja.
Sem pa opazil da je znatno manj folka v obeh nakupovalnih centrih.
Skratka kr neki 8-O

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

eventyrer je izjavil:

Kdaj sem si ustvaril račun ni relevantno, sploh pa ne ko govorim s "persono non grato", ki je na slo-techu absolutno nezaželjena.

To je star grb, ti pravim,da je zdaj nova oznaka, anti-vaxer, ampak še niso uspeli grba narisat in zamenjat, ker stojijo v vrsti za cepljenje.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

WizzardOfOZ ::

Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, već onaj koji misli da je sve što pročita istina.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

zobnik ::

Logično ne bodo povsod kontroliral PCT, ker kaj pa veš na koga naletijo s puško in bum.

FireSnake ::

zobnik je izjavil:

Logično ne bodo povsod kontroliral PCT, ker kaj pa veš na koga naletijo s puško in bum.


S čem si se pa ti zadel?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zobnik ::

Kadar grem po opravkih se trudim da opravim v najkrajšem času, predno bo kej švigal mem.

PacificBlue ::

zobnik je izjavil:

Logično ne bodo povsod kontroliral PCT, ker kaj pa veš na koga naletijo s puško in bum.


To bo to. :D

Po moje je marsikdo, ki more preverjati PCT pogoj že tako naveličan vsega, da mu je praktično vseeno. Pa tudi premalo inšpektorjev da bi vse to preverjali.

FireSnack ::

Danes je prišlo do dveh streljanj na Petrolih. Informacija iz zelo zanesljivega vira! V prvem primeru je šlo za mlajšega moškega srbskega porekla, v drugem primeru pa za starejšega moškega ki se je upiral PCT pogoju in je izvlekel pištolo ter streljal. Na srečo sta oba imela vodno pištolo. Ampak nikoli ne veš, bi lahko bila tudi prava.

HappyPills ::

Jaz vem vsaj za 2 ki sta na petrolu kozle streljala.

c3p0 ::

PacificBlue je izjavil:

Sem se cepil zjutraj z janssenom. Gužva taka, da obup. 40 m kolona vsaj..Ljudje so skoraj drug čez drugega skakali. Eni so prišli tud po 3 dozo.
Nimam pa nobenih posledic, tudi počutje je ok.
Niti rama ne boli.
Opazil sem, da mi telefon bolje lovi signal. Pa ženske skoz gledajo za mano. Še na bencinski me skoraj ni spustila iz poslovalnice. Ne vem, kaj bo jutri, ko moram skočit še na banko..
;)


Bo pa zdaj skok obolelih, seveda sveže cepljenih, zaradi gnetenja pred cepilnimi centri. In razlog za nove ukrepe, crack bo reku: "we told you so".

josipdare ::

NMH je izjavil:



Morebiti zato, ker odloki niso neustavni.


Saj sami dolocajo kaj je ustavno in kaj ne. Pac miljarde vredna megakorporacija jih na loliti ekspres peljejo na izobrazevanje in jih tam izobrazijo kako jih skrbi za zdravje raje in pac naslednjih 14 doz bo kljucnih...

c3p0 ::

PacificBlue je izjavil:


Po moje je marsikdo, ki more preverjati PCT pogoj že tako naveličan vsega, da mu je praktično vseeno. Pa tudi premalo inšpektorjev da bi vse to preverjali.


Nazadnje na Dunaju so le bežno pogledali PCT listino, tu pa tam kateri celo datum. Da pa bi še kdo primerjal z osebno in gledal, če si si kaj podoben, forget it. Študentka kelnarca, po novem tudi inšpektor za zdravje. Še ena farsa.

FireSnack ::

Imamo epidemijo necepljenih. V bolnicah 99.7% necepljenih, na intenzivi 99.93% necepljenih. Smrti pa 100% necepljenih. Zavihaj rokav!

r3dkv1c4 ::

eventyrer je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:


Koliko od cepljenih?
Koliko od cepljenih, ponovno okuženih?
Ah, jeba, ne testirajo se.



Ne delaj se pametnega in ne drzni si me takole napadat s svojim neznanjem.

Na tej strani imaš vse podatke ki jih zahtevaš
https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Ker vem da si tako len da je že prav grozno ti citiram tole:
Necepljenih in delno cepljenih je med potrjenimi primeri 5,5-krat toliko kot polno zaščitenih s cepljenjem.

Poleg tega imaš evidenco po občinah, starostnih skupinah...karkoli, česar itak ne boš razumel in znal interpretirat.



Svetujem ti da prihodnjo debato z mano začneš kulturneje, drugače se ne trudi niti pisati saj ne bom trošil svojega časa z odgovarjanjem tečnobam.


A veš, da je to tvoje podcenjevanje in stalno forsiranje eni te istih laži tisto, kar me spodbudi, da si drznem vsakomur povedat kar mu gre.
Ne odstopam od dejstva, da si skreiral nov profil, da se delaš telebana. To je primarna težava.
Kaj ti odgovarjaš in zagovarjaš je pa naslednje poglavje, ki pa ni pomembno, ker me res ne zanima.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

josipdare ::

Sem slisal da so se najvecji multivalserji ze po 10ih dopoldne obupali mahat svojo crtno kodo ker ker je itak vsem inspektorjem za zdravje dol viselo.

PacificBlue ::

c3p0 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Sem se cepil zjutraj z janssenom. Gužva taka, da obup. 40 m kolona vsaj..Ljudje so skoraj drug čez drugega skakali. Eni so prišli tud po 3 dozo.
Nimam pa nobenih posledic, tudi počutje je ok.
Niti rama ne boli.
Opazil sem, da mi telefon bolje lovi signal. Pa ženske skoz gledajo za mano. Še na bencinski me skoraj ni spustila iz poslovalnice. Ne vem, kaj bo jutri, ko moram skočit še na banko..
;)


Bo pa zdaj skok obolelih, seveda sveže cepljenih, zaradi gnetenja pred cepilnimi centri. In razlog za nove ukrepe, crack bo reku: "we told you so".


Lol, je en starejši možakar hotel preskočit vrsto, tako sneaky pa mu en zabrusi: “ej gospod, mi pa vemo kaj počnete..” Pa vsi v smeh.

Tudi je bilo izrečenih par opozoril s strani medicinske sestre zarad razdalje, kasneje se je še ena gospa razburjala..
Pač tko je, ko je toliko različnih oseb na kupu.
Pa pride vmes še kakšen z masko pod brado in je cel party.
Veliko ljudi je kratkomalo neotesanih.

Nedasemiveč ::

Milan Krek je izlil svoja občutja na papir in je velika žrtev. Ni res, da se nisva nikoli srečala. Na seji SNAV sem mu svetoval, da naj si obrije brado, da bo lahko pravilno nosil masko. Kajti, kdo drug, če ne on? Res se ne ne spoznam na vse, a masko vendarle nosim pravilno.

Šarec :))

Telbanc ::

eventyrer je izjavil:

Kdaj sem si ustvaril račun ni relevantno, sploh pa ne ko govorim s "persono non grato", ki je na slo-techu absolutno nezaželjena.


Slinček si nadeni, ve se zakaj si tle gor. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

feryz ::

"Veliko nezadovoljstva z novim PCT-vsakdanom, a tudi ponosa ob kazanju potrdil"
Ko sužnja prepričaš, da je zadovoljen s suženjstvom.
Priceless.

PacificBlue ::

Nedasemiveč je izjavil:

Milan Krek je izlil svoja občutja na papir in je velika žrtev. Ni res, da se nisva nikoli srečala. Na seji SNAV sem mu svetoval, da naj si obrije brado, da bo lahko pravilno nosil masko. Kajti, kdo drug, če ne on? Res se ne ne spoznam na vse, a masko vendarle nosim pravilno.

Šarec :))


Ma, saj je prav povedal. Če ne znaš pri sebi ipoštevat ukrepe(celo brez maske je šel na Petrol) in pametuješ drugim, je bolje da si tiho.
Poznam firme, kjer imajo uveden BRC standard..tam se morajo brit, ni śanse da si neobrit..da bi bil tko kot Krek pa lahko kar greš, adijo.

Nedasemiveč ::

feryz je izjavil:

"Veliko nezadovoljstva z novim PCT-vsakdanom, a tudi ponosa ob kazanju potrdil"
Ko sužnja prepričaš, da je zadovoljen s suženjstvom.
Priceless.


A to so imeli kakšen merilnik emocij :))

Svašta, kaj vse ne napišejo, da bi nategnilu ljudi.
««
15 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako (teoretično) ponarejati PCT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19923091 (18299) Neon87

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312708 (9978) BigWhale

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Oddelek: Loža
383630 (3217) musicfreak

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20830998 (23988) matevz1337

Več podobnih tem