» »

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

««
12 / 22
»»

Mato989 ::

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

eventyrer je izjavil:

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...


Tale državljan s tem onemogoča nakup goriva vsem, ki bi ga lahko kupili. Najbrž mu bodo avto s pajkom odpeljali in bo moral plačati prevzem.

S tem on ne škodi vladi ampak lokalnemu podjetniku, ki deluje pod okriljem Petrola (in mora upoštevati Petrolova navodila).

Tole je v bistvu državljanska vojna ki jo izvajajo antivaxerji da bi spremenili politiko vladanja.



Dajte protestirat direktno proti vladi, ne proti ljudem in podjetjem ki se držijo vladnih zakonov in odlokov in bi samo radi preživeli in obdržali svojo službo.



Državljanska vojna je gnjavljenje v cepljenje... odlok nima podlage v zakonu tako da je nezakonit in ga ni treba upoštevat če ga pač si nakoplješ jezo

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...



Super, zdaj pa gremo vsi pustit tak avte, pol pa naj tankajo če morejo, Policija je rekla da nič ne more ker je parkiran pravilno

Kar pojdite, saj Petrol brez težav izračuna izpad zaslužka iz goriva, odvetniki so za njih tudi drobiž. Pol boš pa jokica odpiral novo temo "Petrol me toži" :))

ojričev pol pa na petrol
Kaki izpad... sja nikjer ne piše da ne smem tam parkirat, table ni... sploh pa bomo prpelali avte brez tablic... glih se menim star clio bom prepisal brezdomcu gratis za 50 ojrov pol pa na petrol brezdomca pa kar naj tožijo


In pol se čudiš, da se ti smejejo in te ne jemljejo resno. "gratis za 50 ojrov".


Gratis mu ga prepišem... 50 ojrov mu dam da bo lastnik... 2 različni stvari... on ne bo plačal avta in bo avto GRATIS... ne ljubi se mi obrazlagat.

Glavno je da sem dobil zdaj bencin na OMVju brez PCTja...

Jebiga, MOL pač hoče moj denar...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Netrunner ::

maldic je izjavil:

Enostavno bo to privedlo do tega, da se bodo pojavili "poklicni" polnilci goriva. Pac tisti, ki nima testa, lahko za drobiz najame nekoga, ki ima test, da mu gre natankat poln rezervoar goriva.

Mene je to prisililo samo v to, da sem namestil njihovo aplikacijo za plačevanje brez vstopa na servis.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

HappyPills ::

Mato ne se pozabit snemat tako kot tale. Rabimo še zabave.
TO bi lahko vsak večer se predvajalo top 10 antivexxerskih. Pol bi pa glasoval in un k zmaga dobi kantico bencina.

maldic ::

kopriwa je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Na kaj bodo pa sedaj cepilci drkali?

Mi smo sam srečni, da so vas pregnal iz zaprtih prostorov ako nimate PCT. Oh ja, komaj čakam zimo, restavracija, dobra hrana in vino al pa pirčk, zunaj pa garda ledenih antivaksov s pregorelimi varovalkami. Life is good.

Ne smesi se, veliko cepljenih rajsi zivi v starem sistemu, ne tem novem, kjer bo potrebno vsake pol leta nov "pozivitveni" odmerek.

Adder ::

Temu gnoju ki je zaparkiral pumpo bi jaz pocohal avto. Podobno kot naredim ko vidim kretene ki parkirajo cez 2 parkirna prostora.Greš mimo s ključem v roki in potegneš lep štraf.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: SloKin ()

Miki N ::

Se vidi da je tip n00b - to moraš uporabiti ukraden avto, ne lastnega.

Drugače pa ja, čisto možen je tudi kak "Falling Down" scenarij. Sploh na črpalkah, kjer je... bencin. Pa še indijansko poletje ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

eventyrer ::

Mato989 je izjavil:


Državljanska vojna je gnjavljenje v cepljenje... odlok nima podlage v zakonu tako da je nezakonit in ga ni treba upoštevat če ga pač si nakoplješ jezo




Ostali državljani s tem nimamo nič. Jebi vlado, ne tistih ki upoštevajo navodila vlade in imajo PCT ali pa na podlagi vladnih zahtev od tebe zahtevajo PCT.

Miki N je izjavil:

Se vidi da je tip n00b - to moraš uporabiti ukraden avto, ne lastnega.

Drugače pa ja, čisto možen je tudi kak "Falling Down" scenarij. Sploh na črpalkah, kjer je... bencin. Pa še indijansko poletje ...


Traktor in verigo rabiš.


Verigo lahko zapneš tudi za platišče avta.

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

Naslednji korak bo, ko bo nekdo tako res parkiral ukraden avto (kot je zgoraj nekdo omenil) pa šibico nanjga vrgel ;)

HappyPills ::

In sam sebe v zrak vrgel. Od teh antivexx majstrov kaj več kot samopoškodb ni za pričakovat. Sam še več dela za urgenco.

eventyrer ::

Nedasemiveč je izjavil:

Naslednji korak bo, ko bo nekdo tako res parkiral ukraden avto (kot je zgoraj nekdo omenil) pa šibico nanjga vrgel ;)


Ne bodite butasti kot BLM črnci.

jotunn ::

Adder je izjavil:

Temu gnoju ki je zaparkiral pumpo bi jaz pocohal avto. Podobno kot naredim ko vidim kretene ki parkirajo cez 2 parkirna prostora.Greš mimo s ključem v roki in potegneš lep štraf.

Inteligentno moram priznat. Da ne recem, da ne glede na to, za kaksno gorilo se imas, mocno upam, da te kmalu nekdo sreca, potem bo pa za lep cas kako kdo parkira tvoja zadnja skrb.

Miki N ::

Eh, dvomim da imamo kakega takega desperadosa v Sloveniji. Slovenski stil je bolj klicanje da je kje kaka bomba ali kaka taka glupost. To je folk včasih rad počel v šolah.

IL_DIAVOLO ::

Na internetu so vsi pametni, ampak ta model je pa to res naredil. Poklon, jaz ne bi upal :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sbawe64 ::

Adder je izjavil:

Temu gnoju ki je zaparkiral pumpo bi jaz pocohal avto. Podobno kot naredim ko vidim kretene ki parkirajo cez 2 parkirna prostora.Greš mimo s ključem v roki in potegneš lep štraf.

Še dobro da tam nimajo kamer.
2020 is new 1984
Corona World order

Nedasemiveč ::

Miki N je izjavil:

Eh, dvomim da imamo kakega takega desperadosa v Sloveniji. Slovenski stil je bolj klicanje da je kje kaka bomba ali kaka taka glupost. To je folk včasih rad počel v šolah.


Par mescov nazaj je nekdo z motorno žago hodil po kongresnem trgu in vpil, da gre poslance nažagat. Sem bil priča dogodku. Še majhnega psa je imel s seboj. In res je šel do parlamenta in tam vžgal motorno žago, pa so ga varnostniki obvladali.

Ljudje so na robu z živci ;)

Miki N ::

Dobro samo to s/z motorko je neke vrste folklora od Iztoka Mlakarja. Gre bolj za simboliko, ne panicirajte.

Adder ::

jotunn je izjavil:

Adder je izjavil:

Temu gnoju ki je zaparkiral pumpo bi jaz pocohal avto. Podobno kot naredim ko vidim kretene ki parkirajo cez 2 parkirna prostora.Greš mimo s ključem v roki in potegneš lep štraf.

Inteligentno moram priznat. Da ne recem, da ne glede na to, za kaksno gorilo se imas, mocno upam, da te kmalu nekdo sreca, potem bo pa za lep cas kako kdo parkira tvoja zadnja skrb.



Komot, ne grem nikamor brez preklopnega noza v zepu.

Netrunner ::

Zakaj imate tega modela ki je zaparkiral petrol za antivexarja? Saj ima PCT, pa tudi ne pritožuje se proti cepljenju ampak ukrepih.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

bambam20 ::

Danes v praksi preverjajo zelo slabo. Tako, da lahko si mirno skopiraš digitalno potrdilo , da si cepljen od druge osebe.

Mato989 ::

Evo, pravkar novica en je na gobec zaposlenega na petrolu ki je obležal in se odpeljal...

WOOHOOO me zanima če bodo poročali

Jaz na OMVju nisem rabil, so me kar spustili brez vsega...

Sploh še nisem rabil opasat survival noža
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Dober dan ::

Pri nas smo zagato rešili tako, da smo najeli enega cepljenega labuharja brez osnovnega znanja slovenskega jezika, katerega bomo sedaj pošiljali naokoli. Nikjer ne piše, da lahko samo šofer vozila tanka gorivo.. Life goes on. Edino pravično na tem svetu je, da vsi enkrat umremo.

njyngs ::

Mato989 je izjavil:

Evo, pravkar novica en je na gobec zaposlenega na petrolu ki je obležal in se odpeljal...

WOOHOOO me zanima če bodo poročali

Ne rabijo. Tak posameznik bo dobil najprej kazen s strani policije, pa verjetno še privatno tožbo zaposlenega. Zdaj se bo pokazalo koliko slaboumnežev hodi med nami.

Mato989 ::

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo, pravkar novica en je na gobec zaposlenega na petrolu ki je obležal in se odpeljal...

WOOHOOO me zanima če bodo poročali

Ne rabijo. Tak posameznik bo dobil najprej kazen s strani policije, pa verjetno še privatno tožbo zaposlenega. Zdaj se bo pokazalo koliko slaboumnežev hodi med nami.


Težko, ker kamere tam ni bilo po informacijah kolegice ki tam dela, nihče pa si ni zapisal tablice, ker oni je nezavesten obležal... kaj pa zunaj gledajo kjer ni kamer, ho ho ho

Prav jim je, na bolniško bi vsi odšli in bili proti neumnim odlokom
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

njyngs ::

No daj mi prosim pokaži eno pumpo, ki nima kamere. Tvoje "prijateljica.JPG" že rahlo nabija. Najdi si hobi.

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

Evo, pravkar novica en je na gobec zaposlenega na petrolu ki je obležal in se odpeljal...

WOOHOOO me zanima če bodo poročali

Jaz na OMVju nisem rabil, so me kar spustili brez vsega...

Sploh še nisem rabil opasat survival noža


Haha drzavna vstaja 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Goody ::

c3p0 je izjavil:

Goody je izjavil:

No, dajte antiwaxi malo ramislit no, če vas bo Petrol tožil za izpad dobička (kar bo ob izpadu dobička definitivno naredil) takšen parking ne bo ravno poceni.


Na pumpo si šel, ker ti je zmanjkalo bencina, nisi smel tankat. Ko US razglasi vse te ukrepe za neustavne, bo ostalo zelo malo podlage za tožbo.


LOL, poiskusi vklopit malo možgane no...Tožen bo zaradi izpada dohodka, zaradi zaparkiranega mesta, ustavnost ali neustavnost ukrepov nima s tem nič.

Mato989 ::

njyngs je izjavil:

No daj mi prosim pokaži eno pumpo, ki nima kamere. Tvoje "prijateljica.JPG" že rahlo nabija. Najdi si hobi.


Pumpe seveda imajo kamere samo ne na DOVOZU kjer je petrolov majmun ustavljal avte... ampak imajo komaj na samih mestih za točenje kamero... tip se je pa na dovozu obrnil in odpeljal...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Goody ::

Ja, pa tudi kazen za nepravilno parkiranje je dotični že fasal. Tudi temu ne bo mogel zaradi neustavnosti ukrepov ugovarjati. https://www.24ur.com/novice/korona/stev...

bambam20 ::

Goody je izjavil:

Vlečne službe ne obstajajo? P


Saj so mu ga odpeljali z avtovleko. Tam proti koncu posnetka sta mu policaja povedala, da bo vato odpeljan z avtovleko.

Goody ::

Mato989 je izjavil:

njyngs je izjavil:

No daj mi prosim pokaži eno pumpo, ki nima kamere. Tvoje "prijateljica.JPG" že rahlo nabija. Najdi si hobi.


Pumpe seveda imajo kamere samo ne na DOVOZU kjer je petrolov majmun ustavljal avte... ampak imajo komaj na samih mestih za točenje kamero... tip se je pa na dovozu obrnil in odpeljal...


A tebi na temule forumu še kdo sploh kaj verjame?

Mato989 ::

Ne rabiš verjet... saj oni na petrolu tudi ni avta pustil, to so si izmislili valda.

Skratka tresla se je gora rodila se je miš, OMV toči brez PCT... MOL hoče denar, ne pa zdravje, Petrol pa pač upam da Vizjak puši delnice, bosta 2 dobri stvari.

Gremo naprej

Sok v lokalu na malic Opravljeno
Tankanje Opravljeno
Naslednja točka Trgovine...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

eric_cartman ::

Mato989 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo, pravkar novica en je na gobec zaposlenega na petrolu ki je obležal in se odpeljal...

WOOHOOO me zanima če bodo poročali

Ne rabijo. Tak posameznik bo dobil najprej kazen s strani policije, pa verjetno še privatno tožbo zaposlenega. Zdaj se bo pokazalo koliko slaboumnežev hodi med nami.


Težko, ker kamere tam ni bilo po informacijah kolegice ki tam dela, nihče pa si ni zapisal tablice, ker oni je nezavesten obležal... kaj pa zunaj gledajo kjer ni kamer, ho ho ho

Prav jim je, na bolniško bi vsi odšli in bili proti neumnim odlokom


Mato ti res nisi normalen.. Če bi bil to tvoj brat/sestra/oče/mama, ki sta pač samo izvrševala pravila s strani nadrejenih je prav, da se zaposlenega na gobec kresne? Pizda kje jst žvim...

Mato989 ::

eric_cartman je izjavil:

Mato989 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo, pravkar novica en je na gobec zaposlenega na petrolu ki je obležal in se odpeljal...

WOOHOOO me zanima če bodo poročali

Ne rabijo. Tak posameznik bo dobil najprej kazen s strani policije, pa verjetno še privatno tožbo zaposlenega. Zdaj se bo pokazalo koliko slaboumnežev hodi med nami.


Težko, ker kamere tam ni bilo po informacijah kolegice ki tam dela, nihče pa si ni zapisal tablice, ker oni je nezavesten obležal... kaj pa zunaj gledajo kjer ni kamer, ho ho ho

Prav jim je, na bolniško bi vsi odšli in bili proti neumnim odlokom


Mato ti res nisi normalen.. Če bi bil to tvoj brat/sestra/oče/mama, ki sta pač samo izvrševala pravila s strani nadrejenih je prav, da se zaposlenega na gobec kresne? Pizda kje jst žvim...


Seveda je prav, ker če bi od mene kdo to zahteval bi pač šel danes na bolniško in tako pokazal nestrinjanje... izgovor da oni smao delajo kar morajo odpade... Tudi stražarji SS v taboriščih so samo delali kar morajo in so še vedno bli SCUM, lahko bi šli stran in se uprli, enako delavci na bencinskem servisu... vsi na bolniško pol pa naj preverja ukrepe kdo bo... direktor?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Miki N ::

Ajd recimo, da se ta tema dotika sektorja transportov in logistike. Kao. Če malo zamižimo na uč.

Kot vedno so dejansko edin del populacije, do katerega imajo politiki nekaj malega podobnega rešpektu verjetno prevozniki - danes so se takoj spomnili na tuje, ampak tudi domači bi zlahka, če bi se jim dalo izsilili kako olajšavico. Verjetno je trenutno niti ne rabijo, bi se pa lahko znalo zaplesti pri PC verziji, ker je dosti kamiondžij "antivakserjev", kot bi rekli tukaj. Prevoz pa res rabiš.

eric_cartman ::

Mato989 je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Mato989 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo, pravkar novica en je na gobec zaposlenega na petrolu ki je obležal in se odpeljal...

WOOHOOO me zanima če bodo poročali

Ne rabijo. Tak posameznik bo dobil najprej kazen s strani policije, pa verjetno še privatno tožbo zaposlenega. Zdaj se bo pokazalo koliko slaboumnežev hodi med nami.


Težko, ker kamere tam ni bilo po informacijah kolegice ki tam dela, nihče pa si ni zapisal tablice, ker oni je nezavesten obležal... kaj pa zunaj gledajo kjer ni kamer, ho ho ho

Prav jim je, na bolniško bi vsi odšli in bili proti neumnim odlokom


Mato ti res nisi normalen.. Če bi bil to tvoj brat/sestra/oče/mama, ki sta pač samo izvrševala pravila s strani nadrejenih je prav, da se zaposlenega na gobec kresne? Pizda kje jst žvim...


Seveda je prav, ker če bi od mene kdo to zahteval bi pač šel danes na bolniško in tako pokazal nestrinjanje... izgovor da oni smao delajo kar morajo odpade... Tudi stražarji SS v taboriščih so samo delali kar morajo in so še vedno bli SCUM, lahko bi šli stran in se uprli, enako delavci na bencinskem servisu... vsi na bolniško pol pa naj preverja ukrepe kdo bo... direktor?


Seveda nimaš službe ane? In kako dobiš bolniško cepec? Pokličeš zdravnico, da se ti ne ljubi upoštevat ukrepov in dobiš bolniško? Al se moraš najprej samotestirat, da lahko prideš do zdravnice in ugotovi, da si zdrav in ne rabiš bolniške?

Eni, ki imamo otroke in ne milijonov na računih moramo bit odgovorni.. In upam, da bo naslednjič tak, ki je nekoga sposoben udarit zaradi tega dobil tudi sam po gobcu..

Ne moreš gnev nad državo izlivat nad zaposlenim v Petrolu.. Ne moreš.. In upam, da temu pokvarjencu vzamejo vse kar ima, do zadnjega centa.. Z avtom vred, da ne bo rabil več nikjer tankat.

njyngs ::

Motiš se. On rabi bolniško. Eno dolgo, v ustrezni ustanovi in brez dostopa do interneta.

eric_cartman ::

Me prav zanima kdaj bo imel kdo od antivaxxerjev jajca, da gre na goflo usekat kakšnega poslanca.. Imbecili pa napadajo natakarice in natakarje v lokalu in pa zaposlene na Petrolu in prodajalce..

Netrunner ::

eric_cartman je izjavil:

Me prav zanima kdaj bo imel kdo od antivaxxerjev jajca, da gre na goflo usekat kakšnega poslanca.. Imbecili pa napadajo natakarice in natakarje v lokalu in pa zaposlene na Petrolu in prodajalce..

Zakj misliš da bi to naredili samo antivexerji? Ukrepi najedajo marsikomu, četudi je cepljen.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Nedasemiveč ::

V Ljubljani za Bežigradom naj bi en stol fuknu v špegu od lokala :))

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Nedasemiveč je izjavil:

V Ljubljani za Bežigradom naj bi en stol fuknu v špegu od lokala :))


:))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Nedasemiveč ::

eric_cartman je izjavil:

Me prav zanima kdaj bo imel kdo od antivaxxerjev jajca, da gre na goflo usekat kakšnega poslanca.. Imbecili pa napadajo natakarice in natakarje v lokalu in pa zaposlene na Petrolu in prodajalce..


Naj potem ne težijo in ne preverjano neustavnega odloka ;)

PrimoZ_ ::

Sami heroji.

Tepejo prodajalce na petrolu, nadirajo kelnarce in mečejo stole v izložbe lokalov.

Pizda kake top sodržavljane imam. Sami heroji, naslednji Avengerji...

Mato989 ::

eric_cartman je izjavil:

Mato989 je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Mato989 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo, pravkar novica en je na gobec zaposlenega na petrolu ki je obležal in se odpeljal...

WOOHOOO me zanima če bodo poročali

Ne rabijo. Tak posameznik bo dobil najprej kazen s strani policije, pa verjetno še privatno tožbo zaposlenega. Zdaj se bo pokazalo koliko slaboumnežev hodi med nami.


Težko, ker kamere tam ni bilo po informacijah kolegice ki tam dela, nihče pa si ni zapisal tablice, ker oni je nezavesten obležal... kaj pa zunaj gledajo kjer ni kamer, ho ho ho

Prav jim je, na bolniško bi vsi odšli in bili proti neumnim odlokom


Mato ti res nisi normalen.. Če bi bil to tvoj brat/sestra/oče/mama, ki sta pač samo izvrševala pravila s strani nadrejenih je prav, da se zaposlenega na gobec kresne? Pizda kje jst žvim...


Seveda je prav, ker če bi od mene kdo to zahteval bi pač šel danes na bolniško in tako pokazal nestrinjanje... izgovor da oni smao delajo kar morajo odpade... Tudi stražarji SS v taboriščih so samo delali kar morajo in so še vedno bli SCUM, lahko bi šli stran in se uprli, enako delavci na bencinskem servisu... vsi na bolniško pol pa naj preverja ukrepe kdo bo... direktor?


Seveda nimaš službe ane? In kako dobiš bolniško cepec? Pokličeš zdravnico, da se ti ne ljubi upoštevat ukrepov in dobiš bolniško? Al se moraš najprej samotestirat, da lahko prideš do zdravnice in ugotovi, da si zdrav in ne rabiš bolniške?

Eni, ki imamo otroke in ne milijonov na računih moramo bit odgovorni.. In upam, da bo naslednjič tak, ki je nekoga sposoben udarit zaradi tega dobil tudi sam po gobcu..

Ne moreš gnev nad državo izlivat nad zaposlenim v Petrolu.. Ne moreš.. In upam, da temu pokvarjencu vzamejo vse kar ima, do zadnjega centa.. Z avtom vred, da ne bo rabil več nikjer tankat.


Ne jaz nimam službe, jaz delam 90% časa od doma, danes sem na firmi BREZ PCT... sem bil v lokalu na soku, pojedel malico, in zdaj na poti domov tankal na OMV... tako je...

Ko sem pa lani bil na drugem šihtu in sem dobil Covid pa sem zanalašč ostal 1 mesec na bolniški, zdravniki sorodniki easy life
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

facepalm ::

Nedasemiveč je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Me prav zanima kdaj bo imel kdo od antivaxxerjev jajca, da gre na goflo usekat kakšnega poslanca.. Imbecili pa napadajo natakarice in natakarje v lokalu in pa zaposlene na Petrolu in prodajalce..


Naj potem ne težijo in ne preverjano neustavnega odloka ;)

odlok trenutno se ni neustaven. Preverjajo pa zato, ker opravljajo svoje delo.
Si ze predstavljam kako bomo zagovarjali nekoga, ki je klofnil natakarico, ker je skuhala kavo.

PrimoZ_ ::

Nedasemiveč je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Me prav zanima kdaj bo imel kdo od antivaxxerjev jajca, da gre na goflo usekat kakšnega poslanca.. Imbecili pa napadajo natakarice in natakarje v lokalu in pa zaposlene na Petrolu in prodajalce..


Naj potem ne težijo in ne preverjano neustavnega odloka ;)


Če še 10x ponoviš laž, ne bo nič drugače.
Nakladanje ene anticepilke, ki se pretvarja da je združenje pravnikov, pač nima neke teže ;)

Ampak naj te to ne moti :)

Miki N ::

Žal je tako, da pravi načini pogosto niso učinkoviti. Napadati zaposlene sicer ni prav, je pa - to govorim čisto akademsko, ne spodbujam - verjetno učinkoviteje kot katerakoli druga oblika protesta.

Trik je, da gre za točno isto psihološko taktiko "prostovoljne prisile", ki dela zdaj gužvo po cepilnih centrih. Kot zaposlen se boš veliko hitreje odločil za malo bolj sproščen pristop... če so prejšnji dan prefukali kolega. Tudi lažje si moralno opravičiš.

No razen še naletiš na Polovičarja, potem si ga pa najebal on je The Punisher PCT pogojev.

Še enkrat ne zagovarjam, samo povem, da ni res da je ta način pa kar apriori "brezveze". Nasilje dela. Dobro veste, da ja. Saj zato ga je pa vedno toliko in zakaj ga uporabljajo tudi države same nad državljani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

feryz ::

Na MOLU-u so tudi mrtve ročke, pravijo naši. Moraš noter in lepo prositi, da dovolijo, da jim daš denar. Ja pa ja de.

Mato989 ::

Nedasemiveč je izjavil:

V Ljubljani za Bežigradom naj bi en stol fuknu v špegu od lokala :))


MOAR WE NEED MOAR...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrimoZ_ ::

Vse vas bodo prešpikali.
Kak teden ali dva boste še jezno cepetali, potem pa klonili pod težo nevšečnosti.

Smurf ::

Nekoliko drugačna zgodba prihaja iz ene izmed ljubljanskih knjižnic, kjer so jo prav tako delili pod pogojem anonimnosti. Ker so javni zavod, pogoj PCT preverjajo že kak teden, in nimajo čisto nobenih težav z obiskovalci. Prav nobene, so zadovoljno navedli. Res je, da je "klientela" nekoliko drugačna od lokalov in bencinskih črpalk, večinoma jih namreč obiskujejo študentje. Ne le, da pritožb ni, nekateri celo izražajo zadovoljstvo in ponosno pokažejo svoje potrdilo.


:) presenetljivo? Niti ne.
««
12 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako (teoretično) ponarejati PCT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19923648 (18856) Neon87

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312918 (10188) BigWhale

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Oddelek: Loža
383705 (3292) musicfreak

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831438 (24428) matevz1337

Več podobnih tem