» »

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

««
13 / 22
»»

PrimoZ_ ::

Posebna pasma slovenskih oslov razume samo palico.

D3m ::

Mato989 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

V Ljubljani za Bežigradom naj bi en stol fuknu v špegu od lokala :))


MOAR WE NEED MOAR...


|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Sami heroji.

Tepejo prodajalce na petrolu, nadirajo kelnarce in mečejo stole v izložbe lokalov.

Pizda kake top sodržavljane imam. Sami heroji, naslednji Avengerji...


Ne, to je enak pristop kot vladni... če jebeš obične zaposlene, ti začnejo dajat odpovedi ali pa se uklonijo ker niso dovolj plačani da bi trpeli nasilje in verbalno jebanje... in tako se ustvari pritisk navzgor...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

;-) ::

Na Petrol sel danes iz radovednosti nalit par l goriva, vprasajo za PCT recem NE, tankam normalno. Slovenska Bistrica.

dajoker ::

S sodelavcem se pogovarjava, pa je nastala dilema glede samotestiranja;
delavec se enkrat na teden samotestira, torej je v firmi po PCT standardu "legalno". Ker je v podjetju poleg pisarniškega dela tudi terensko v drugih podjetjih, se ne moreva zediniti glede sledečega:

#1 delavcu test velja samo za delo v podjetju - ko gre ven na teren se smatra isto, kot da gre na bencinsko, tehnično trgovino - mora imeti opravljen HAG test, ki velja 48ur
#2 delavcu test velja za vsa opravila v sklopu delovnega mesta - pisarniško delo, terensko delo, nakup opreme v tehnični trgovni in tankanje službenega vozila

Če velja #2 nama ni jasno s čem to dokazuje - z evidenco samotestiranja, ki je podpisana s strani pooblaščene osebe?
"Hacker" is a term of honour and respect. It is a term that describes
a skill, not an activity. K. Mitnick

Miki N ::

Čeprav po drugi strani... test je 12 evrov. Če nimaš tega dnarja na recimo teden imaš itak precej večji problem. :))

Ker dajte no, kolikorat pa dejansko zdaj tankate na recimo teden.

49106 ::

#1 delavcu test velja samo za delo v podjetju - ko gre ven na teren se smatra isto, kot da gre na bencinsko, tehnično trgovino - mora imeti opravljen HAG test, ki velja 48ur


this. Sicer je neumno, ampak ja, za trgovino potrebuješ drug test.

Greg91 ::

Mato989 je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Mato989 je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Mato989 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo, pravkar novica en je na gobec zaposlenega na petrolu ki je obležal in se odpeljal...

WOOHOOO me zanima če bodo poročali

Ne rabijo. Tak posameznik bo dobil najprej kazen s strani policije, pa verjetno še privatno tožbo zaposlenega. Zdaj se bo pokazalo koliko slaboumnežev hodi med nami.


Težko, ker kamere tam ni bilo po informacijah kolegice ki tam dela, nihče pa si ni zapisal tablice, ker oni je nezavesten obležal... kaj pa zunaj gledajo kjer ni kamer, ho ho ho

Prav jim je, na bolniško bi vsi odšli in bili proti neumnim odlokom


Mato ti res nisi normalen.. Če bi bil to tvoj brat/sestra/oče/mama, ki sta pač samo izvrševala pravila s strani nadrejenih je prav, da se zaposlenega na gobec kresne? Pizda kje jst žvim...


Seveda je prav, ker če bi od mene kdo to zahteval bi pač šel danes na bolniško in tako pokazal nestrinjanje... izgovor da oni smao delajo kar morajo odpade... Tudi stražarji SS v taboriščih so samo delali kar morajo in so še vedno bli SCUM, lahko bi šli stran in se uprli, enako delavci na bencinskem servisu... vsi na bolniško pol pa naj preverja ukrepe kdo bo... direktor?


Seveda nimaš službe ane? In kako dobiš bolniško cepec? Pokličeš zdravnico, da se ti ne ljubi upoštevat ukrepov in dobiš bolniško? Al se moraš najprej samotestirat, da lahko prideš do zdravnice in ugotovi, da si zdrav in ne rabiš bolniške?

Eni, ki imamo otroke in ne milijonov na računih moramo bit odgovorni.. In upam, da bo naslednjič tak, ki je nekoga sposoben udarit zaradi tega dobil tudi sam po gobcu..

Ne moreš gnev nad državo izlivat nad zaposlenim v Petrolu.. Ne moreš.. In upam, da temu pokvarjencu vzamejo vse kar ima, do zadnjega centa.. Z avtom vred, da ne bo rabil več nikjer tankat.


Ne jaz nimam službe, jaz delam 90% časa od doma, danes sem na firmi BREZ PCT... sem bil v lokalu na soku, pojedel malico, in zdaj na poti domov tankal na OMV... tako je...

Ko sem pa lani bil na drugem šihtu in sem dobil Covid pa sem zanalašč ostal 1 mesec na bolniški, zdravniki sorodniki easy life


Naredi človeštvu uslugo, pa še poslednjič izkoristi veze, da ti napišejo napotnico za psihiatrijo, pod nujno.

eventyrer ::

dajoker je izjavil:

S sodelavcem se pogovarjava, pa je nastala dilema glede samotestiranja;
delavec se enkrat na teden samotestira, torej je v firmi po PCT standardu "legalno". Ker je v podjetju poleg pisarniškega dela tudi terensko v drugih podjetjih, se ne moreva zediniti glede sledečega:

#1 delavcu test velja samo za delo v podjetju - ko gre ven na teren se smatra isto, kot da gre na bencinsko, tehnično trgovino - mora imeti opravljen HAG test, ki velja 48ur
#2 delavcu test velja za vsa opravila v sklopu delovnega mesta - pisarniško delo, terensko delo, nakup opreme v tehnični trgovni in tankanje službenega vozila

Če velja #2 nama ni jasno s čem to dokazuje - z evidenco samotestiranja, ki je podpisana s strani pooblaščene osebe?


Samotestiranje ti ne da QR kode, torej z njim ne moreš dokazovati PCT pogoja izven svoje službe.
Velja torej prime 1, ki si ga zapisal.


Jeftino je, jap.


Če se motim pa naj me kdo popravi.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

dajoker je izjavil:

S sodelavcem se pogovarjava, pa je nastala dilema glede samotestiranja;
delavec se enkrat na teden samotestira, torej je v firmi po PCT standardu "legalno". Ker je v podjetju poleg pisarniškega dela tudi terensko v drugih podjetjih, se ne moreva zediniti glede sledečega:

#1 delavcu test velja samo za delo v podjetju - ko gre ven na teren se smatra isto, kot da gre na bencinsko, tehnično trgovino - mora imeti opravljen HAG test, ki velja 48ur
#2 delavcu test velja za vsa opravila v sklopu delovnega mesta - pisarniško delo, terensko delo, nakup opreme v tehnični trgovni in tankanje službenega vozila

Če velja #2 nama ni jasno s čem to dokazuje - z evidenco samotestiranja, ki je podpisana s strani pooblaščene osebe?

AFAIK Trenutno drzi prvi primer.

49106 ::

Greg91 je izjavil:



Naredi človeštvu uslugo, pa še poslednjič izkoristi veze, da ti napišejo napotnico za psihiatrijo, pod nujno.


Ne osebno obračunavat. če si boljši od njega. Razumljivo, da se veliko ljudem rola zaradi ukrepov.

Smurf je izjavil:

dajoker je izjavil:

S sodelavcem se pogovarjava, pa je nastala dilema glede samotestiranja;
delavec se enkrat na teden samotestira, torej je v firmi po PCT standardu "legalno". Ker je v podjetju poleg pisarniškega dela tudi terensko v drugih podjetjih, se ne moreva zediniti glede sledečega:

#1 delavcu test velja samo za delo v podjetju - ko gre ven na teren se smatra isto, kot da gre na bencinsko, tehnično trgovino - mora imeti opravljen HAG test, ki velja 48ur
#2 delavcu test velja za vsa opravila v sklopu delovnega mesta - pisarniško delo, terensko delo, nakup opreme v tehnični trgovni in tankanje službenega vozila

Če velja #2 nama ni jasno s čem to dokazuje - z evidenco samotestiranja, ki je podpisana s strani pooblaščene osebe?

AFAIK Trenutno drzi prvi primer.


Ja, tisto samotestiranje za na šiht je veljavno en teden, medtem ko so testi opravljeni v zdravstvenih ustanovah veljavni 48ur in samo s slednjim greš lahko na petrola, pa še ta mora imeti qr kodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

;-) ::

dajoker je izjavil:

S sodelavcem se pogovarjava, pa je nastala dilema glede samotestiranja;
delavec se enkrat na teden samotestira, torej je v firmi po PCT standardu "legalno". Ker je v podjetju poleg pisarniškega dela tudi terensko v drugih podjetjih, se ne moreva zediniti glede sledečega:

#1 delavcu test velja samo za delo v podjetju - ko gre ven na teren se smatra isto, kot da gre na bencinsko, tehnično trgovino - mora imeti opravljen HAG test, ki velja 48ur
#2 delavcu test velja za vsa opravila v sklopu delovnega mesta - pisarniško delo, terensko delo, nakup opreme v tehnični trgovni in tankanje službenega vozila

Če velja #2 nama ni jasno s čem to dokazuje - z evidenco samotestiranja, ki je podpisana s strani pooblaščene osebe?

Tu je problem. Moje delo poteka terensko, svoj avto uporabljam v sluzbene namene, gotovino oddajam na posti. Se samotestiramo za drugo polovico dela pa rabim sam placat test.

FireSnake ::

;-) je izjavil:

Na Petrol sel danes iz radovednosti nalit par l goriva, vprasajo za PCT recem NE, tankam normalno. Slovenska Bistrica.


Ja kak si pa plačal? :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

;-) ::

V prodajalni normalno. Zunaj samo sprasujejo za PCT in ob vsakem odgovoru spuscajo naprej.

kekp ::

FireSnake ::

;-) je izjavil:

V prodajalni normalno. Zunaj samo sprasujejo za PCT in ob vsakem odgovoru spuscajo naprej.


Hahaha.
Noro.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Miki N ::

;-) je izjavil:

V prodajalni normalno. Zunaj samo sprasujejo za PCT in ob vsakem odgovoru spuscajo naprej.


Madona, Polovičar bo moral obresti celo Slovenijo, da polovi vse barabe. Po mojem bi se splačalo razmisliti o crowdfundingu, ker ne bo poceni.

Polovičaj je naš PTC Batman, kjerkoli so kršilci, antivaksarji, tam je on. Dajte znak in pride!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Mato989 ::

https://www.koroskenovice.si/novice/pet...

HAHAHAHAHAA

Petrol že omilil izpolnjevanje pogoja PCT, gorivo lahko natočite in plačate vsi

Niti nisem uspel prit do Petrola
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

bambam20 ::

Miki N je izjavil:

Čeprav po drugi strani... test je 12 evrov.


9€ je testiranje.

Baja ::

očitno so kazni cenejse, kot izpad dobička in manjko zaposlenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Miki N ::

Še vedno pa bi lahko razmislili o nadgradnji storitve s kakimi prenosnimi POS terminali.

Hej v starih časih je bila (ponekod po svetu) klasika, da si delavcu plačal kar v kešu na sami pumpi. Še bolj v starih ti je pa še natočil. Ampak jasno.. potem so prišle štacune in je treba ovčke zvabiti notri.

Prenosni POS bi bil dober za pretočnost tudi sicer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

stara mama ::

Tudi jaz ne razumem, zakaj je nujen odhod v poslovalnico, potem pa vse tisto posiljevanje s čokoladami, karticami, nalepkami, hrano, reklamami, itd itd.
Komot bi lahko vse šlo direkt iz točilnega mesta.

c3p0 ::

eventyrer je izjavil:


Dajte se boriti proti izvoru problema. S takimi idiotizmi si boste samo sranje in stroške nakopali.


Eventyrer, Romunija 1989, zadnji govor Ceausescuja, ko je začelo "tresti": s takimi idiotizmi si boste samo sranje in stroške nakopali. Gotovo se da it po uradni poti proti izvoru problema.

Miki N ::

stara mama je izjavil:

Tudi jaz ne razumem, zakaj je nujen odhod v poslovalnico, potem pa vse tisto posiljevanje s čokoladami, karticami, nalepkami, hrano, reklamami, itd itd.
Komot bi lahko vse šlo direkt iz točilnega mesta.


Tvoje vprašanje je hkrati odgovor.

Bencinske več zaslužijo s trgovino kot gorivi.

Mato989 ::

c3p0 je izjavil:

eventyrer je izjavil:


Dajte se boriti proti izvoru problema. S takimi idiotizmi si boste samo sranje in stroške nakopali.


Eventyrer, Romunija 1989, zadnji govor Ceausescuja, ko je začelo "tresti": s takimi idiotizmi si boste samo sranje in stroške nakopali. Gotovo se da it po uradni poti proti izvoru problema.


Ja, Francoska revolucija enako... zakaj prelivanje krvi saj gre lepo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

njyngs je izjavil:


Kar pojdite, saj Petrol brez težav izračuna izpad zaslužka iz goriva, odvetniki so za njih tudi drobiž. Pol boš pa jokica odpiral novo temo "Petrol me toži" :))


Ljudi, ki jim nimajo kaj trgati, ne manjka ravno. Boj se tistih, ki nimajo nič izgubiti.

ginekk ::

stara mama je izjavil:

Tudi jaz ne razumem, zakaj je nujen odhod v poslovalnico, potem pa vse tisto posiljevanje s čokoladami, karticami, nalepkami, hrano, reklamami, itd itd.
Komot bi lahko vse šlo direkt iz točilnega mesta.


Saj ni nujen in gre plačat direkt iz prav vsakega točilnega mesta na Petrolu.

c3p0 ::

kopriwa je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Na kaj bodo pa sedaj cepilci drkali?

Mi smo sam srečni, da so vas pregnal iz zaprtih prostorov ako nimate PCT. Oh ja, komaj čakam zimo, restavracija, dobra hrana in vino al pa pirčk, zunaj pa garda ledenih antivaksov s pregorelimi varovalkami. Life is good.


Daj, dokler še je restavracija odprta. A misliš da boš ob 50%+ upadu prometa še dolgo vinčkal ob dobri hrani? Začni se učit kuhat.

eventyrer ::

ginekk je izjavil:

stara mama je izjavil:

Tudi jaz ne razumem, zakaj je nujen odhod v poslovalnico, potem pa vse tisto posiljevanje s čokoladami, karticami, nalepkami, hrano, reklamami, itd itd.
Komot bi lahko vse šlo direkt iz točilnega mesta.


Saj ni nujen in gre plačat direkt iz prav vsakega točilnega mesta na Petrolu.



Jap, samo rabiš petrolovo aplikacijo na telefonu in petrolovo plačilno kartico.

Nedasemiveč ::

Mato989 je izjavil:

https://www.koroskenovice.si/novice/pet...

HAHAHAHAHAA

Petrol že omilil izpolnjevanje pogoja PCT, gorivo lahko natočite in plačate vsi

Niti nisem uspel prit do Petrola


Nice 8-)

Trg republike 18:00!!

ginekk ::

eventyrer je izjavil:

ginekk je izjavil:

stara mama je izjavil:

Tudi jaz ne razumem, zakaj je nujen odhod v poslovalnico, potem pa vse tisto posiljevanje s čokoladami, karticami, nalepkami, hrano, reklamami, itd itd.
Komot bi lahko vse šlo direkt iz točilnega mesta.


Saj ni nujen in gre plačat direkt iz prav vsakega točilnega mesta na Petrolu.



Jap, samo rabiš petrolovo aplikacijo na telefonu in petrolovo plačilno kartico.


Ne, niti petrolove plačilne kartice ne rabiš. Načinov plačila je več, jaz imam aplikacijo zvezano direkt na svojo kreditno kartico.

eventyrer ::

Nedasemiveč je izjavil:

Mato989 je izjavil:

https://www.koroskenovice.si/novice/pet...

HAHAHAHAHAA

Petrol že omilil izpolnjevanje pogoja PCT, gorivo lahko natočite in plačate vsi

Niti nisem uspel prit do Petrola


Nice 8-)

Trg republike 18:00!!


Objavljeno samo na koroških novicah. Sigurno je resnica.

ginekk je izjavil:

eventyrer je izjavil:

ginekk je izjavil:

stara mama je izjavil:

Tudi jaz ne razumem, zakaj je nujen odhod v poslovalnico, potem pa vse tisto posiljevanje s čokoladami, karticami, nalepkami, hrano, reklamami, itd itd.
Komot bi lahko vse šlo direkt iz točilnega mesta.


Saj ni nujen in gre plačat direkt iz prav vsakega točilnega mesta na Petrolu.



Jap, samo rabiš petrolovo aplikacijo na telefonu in petrolovo plačilno kartico.


Ne, niti petrolove plačilne kartice ne rabiš. Načinov plačila je več, jaz imam aplikacijo zvezano direkt na svojo kreditno kartico.


aha tudi tako se da? Kul.

Jaz jim sicer svoje kreditne kartice ne bi dal. Oziroma morda bi jim dal kreditno kartico ki jo imam izključno samo za spletna plačila in bi si mesečno nakazoval denar na njo.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Hm, saj to je zanimivo - na nek način bi pričakoval, da ima aplikacija določen "kanibalističen" učinek na prihodke. Čeprav verjetno je tako, da kogar ne zanima nakup kalorij poleg oktanov ... verjetno ne bi nič drugega kupil tudi v poslovalnici tudi sicer.

So si že izračunali, da se izplača. Upam.

c3p0 ::

Adder je izjavil:

Temu gnoju ki je zaparkiral pumpo bi jaz pocohal avto. Podobno kot naredim ko vidim kretene ki parkirajo cez 2 parkirna prostora.Greš mimo s ključem v roki in potegneš lep štraf.


Pa ti si genij. Kaj pa ko nekdo parkira tako in drugemu ne preostane drugo, kot da parkira zraven njega. Prvi nato odpelje, pa pride mimo en genij tvojega tipa in ga počoha, nič krivega.

Tako je meni, sem imel že par prask od prej. Zavarovalnica častila barvanje, sem zelo zadovoljen. Butlja sicer niso dobili, vsaj ne da bi vedel, kljub posnetku. Hvala neznanemu čohalcu! Da nisi bil ti?

jotunn ::

Adder je izjavil:

jotunn je izjavil:

Adder je izjavil:

Temu gnoju ki je zaparkiral pumpo bi jaz pocohal avto. Podobno kot naredim ko vidim kretene ki parkirajo cez 2 parkirna prostora.Greš mimo s ključem v roki in potegneš lep štraf.

Inteligentno moram priznat. Da ne recem, da ne glede na to, za kaksno gorilo se imas, mocno upam, da te kmalu nekdo sreca, potem bo pa za lep cas kako kdo parkira tvoja zadnja skrb.



Komot, ne grem nikamor brez preklopnega noza v zepu.

Se vidi da tole res potegne najvecjo gamad na plan.... zafrustriran mozoljast zgoljav kreten, ki misli da je bo pozdravil celo zivljenje traum s tem, ko bo nekomu s kljucem podrsal avto. No saj zares ce bi nekoga imel v radiju 100m ne bi niti cez parkplac upal, ampak tukaj je pa najbolj mocen... s preklopnim nozem v zepu :)):)):))

HappyPills ::

Anyway.

Cepiva po cepilnih centrih zmankuje. Čaka se po več ur na dozo. Očitno PCT deluje tam kjer mora. Skrajni čas da se folk precepi pa da zaključimo s to burlesko.

c3p0 ::

Mato989 je izjavil:

Ne rabiš verjet... saj oni na petrolu tudi ni avta pustil, to so si izmislili valda.

Skratka tresla se je gora rodila se je miš, OMV toči brez PCT... MOL hoče denar, ne pa zdravje, Petrol pa pač upam da Vizjak puši delnice, bosta 2 dobri stvari.


Kdo bi si mislil, Petrol edini teži, vsaj delno državno lastništvo in politične povezave. Ne tankam več pri teh gnojih.

Da sem tam zaposlen pa da bi špilal še varnostnika in dohtarja? Ne vidim tega scenarija.

stara mama ::

c3p0 je izjavil:


Kdo bi si mislil, Petrol edini teži, vsaj delno državno lastništvo in politične povezave. Ne tankam več pri teh gnojih.

Ja, dobro jutro! :)

Nedasemiveč ::

Ob 18h bojo vsi policaji v Ljubljani. Takrat maltetirajte gostince in petrole ;)

c3p0 ::

Mato989 je izjavil:


Petrol že omilil izpolnjevanje pogoja PCT, gorivo lahko natočite in plačate vsi

Niti nisem uspel prit do Petrola


Kimavci oz. Yes-mani in ovaduhi pa v jok in na drevo. Vseeno me ne vidijo kar tako več tam.

sbawe64 ::

kekp je izjavil:

https://www.koroskenovice.si/novice/pet...

Desperadosu je uspelo prepričati vlado.

Miki N je izjavil:

Še vedno pa bi lahko razmislili o nadgradnji storitve s kakimi prenosnimi POS terminali.

Hej v starih časih je bila (ponekod po svetu) klasika, da si delavcu plačal kar v kešu na sami pumpi. Še bolj v starih ti je pa še natočil. Ampak jasno.. potem so prišle štacune in je treba ovčke zvabiti notri.

Prenosni POS bi bil dober za pretočnost tudi sicer.

Bencinkelner se je temu reklo.
Milenijci ne bodo razumeli.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Miki N ::

Ma po mojem je bolj to da Petrolovci so znani po tem, da imajo dosti "bogat imenik v telefonu", če veste kaj mislim.

sbawe64 je izjavil:

kekp je izjavil:

https://www.koroskenovice.si/novice/pet...

Desperadosu je uspelo prepričati vlado.

Miki N je izjavil:

Še vedno pa bi lahko razmislili o nadgradnji storitve s kakimi prenosnimi POS terminali.

Hej v starih časih je bila (ponekod po svetu) klasika, da si delavcu plačal kar v kešu na sami pumpi. Še bolj v starih ti je pa še natočil. Ampak jasno.. potem so prišle štacune in je treba ovčke zvabiti notri.

Prenosni POS bi bil dober za pretočnost tudi sicer.

Bencinkelner se je temu reklo.
Milenijci ne bodo razumeli.


Saj to. Danes pa ne samo da ti nihče ne postreže, kot je treba ... folk še sam neplačano dela v prodaji za (avtomatsko) blagajno. Tako je praktično!

Ne mislim samo bencinskih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

sbawe64 ::

FireSnake je izjavil:

;-) je izjavil:

V prodajalni normalno. Zunaj samo sprasujejo za PCT in ob vsakem odgovoru spuscajo naprej.


Hahaha.
Noro.

Noro je predvsem to, da sprejmeš pravila nore igre.
Sploh privat podjetja, ki prodajajo blago/storitve.
50% manj potencialnih strank se bo poznalo!
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

HappyPills ::

Sej vesta kako bo če se ne bo spoštovalo PCT in bodo hospitalizacije rasatle preko meje
pač bodo vse skp zaprli.

Zato pojdite se cepit da končamo to bedarijo.
A vam je res tako v veselje se drkat vsak dan? Noro da se igrate to igro zaradi nekih bajk k vam jih je prodal nek fitnes trener.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Drugače pa bo NIJZ res moral značke podeliti prostovoljcem tipa Polovičar, ker inšpektorjev je definitivno malo.

Pa itak bi se splačalo. Delali bi zastonj in predano.

T.i. Pecetebranci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

sbawe64 ::

Dragi jurček, zapre se lahko samo Vlada/Vlado, na Dob.
Ostali, če zaprejo ne bodo več odprli.
2020 is new 1984
Corona World order

feryz ::

Noben nobenemu ne brani, da se samozapre.
Če mu 3 doze niso dovolj, da brez skrbi hodi po svetu.

stara mama ::

Miki N je izjavil:

ker inšpektorjev je definitivno malo.
T.i. Pecetebranci.

Za podravsko regijo so trije.

HappyPills ::

Ne bluzi. PCT deluje v tej smeri kot so želeli. Cepilni centri so nabasani. Cepiv trenutno zmankuje.
Kmalu bo ostalo teh 12% antivexxerjev ki ste vedno bili in bomo lahk odprli družbo.

sbawe64 ::

stara mama je izjavil:

Tudi jaz ne razumem, zakaj je nujen odhod v poslovalnico, potem pa vse tisto posiljevanje s čokoladami, karticami, nalepkami, hrano, reklamami, itd itd.
Komot bi lahko vse šlo direkt iz točilnega mesta.

V sosednjem kraju ima Petrol od letos spomladi okence, kjer lahko plačaš, ne da bi šel notri.
2020 is new 1984
Corona World order
««
13 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako (teoretično) ponarejati PCT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19923063 (18271) Neon87

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312700 (9970) BigWhale

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Oddelek: Loža
383628 (3215) musicfreak

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20830990 (23980) matevz1337

Več podobnih tem