» »

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

««
11 / 22
»»

bambam20 ::

Colt1911 je izjavil:


Pa saj me nacist hoče zlepa ali zgrda zvleči na cepljenje. Ki ga sploh ne potrebujem ,


AMpak dokazuješ, kako ti je pomembno posedanje po lokalih in obiskovanje nakupovalnih centrov. Brez tega v življenju očitno ne gre.

Skyman ::

Lonsarg je izjavil:

Tole bo trajalo še dan dva, pol pa po starem. Po 2 jurja na dan novih cepljenih. Zato že spet ukrepi v četrtek, ker to ni to. Tiste vrste ki jih kažejo, so tisti, ki nimajo svojega prevoza. In to se bo zaj hitr spihalo. Tiste vrste so dost majnše ko na začetku cepljenja.

Itak cepivo ima rok do 20.10 treba porabit ane..

bambam20 ::

Nedasemiveč ::

bambam20 je izjavil:



Evo ga naš Mato. Zdajle spi in dela plane, kako bo jutri varkotu na črpalki pokvaril dan.

Colt1911 ::

bambam20 je izjavil:

Colt1911 je izjavil:


Pa saj me nacist hoče zlepa ali zgrda zvleči na cepljenje. Ki ga sploh ne potrebujem ,


AMpak dokazuješ, kako ti je pomembno posedanje po lokalih in obiskovanje nakupovalnih centrov. Brez tega v življenju očitno ne gre.

Po kakšni zblojeni logiki pa si prišel do tega zaključka ?
Jebe se meni za nakupovalne centre , lokale , korono , facebook , twiter in vlado !

bambam20 ::

Nedasemiveč je izjavil:

bambam20 je izjavil:



Evo ga naš Mato. Zdajle spi in dela plane, kako bo jutri varkotu na črpalki pokvaril dan.


Pa s skrirojem se bo prpelu. :))

Colt1911 je izjavil:


Po kakšni zblojeni logiki pa si prišel do tega zaključka ?
Jebe se meni za nakupovalne centre , lokale , korono , facebook , twiter in vlado !


Zakaj bi se potem šel cepit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Colt1911 ::

Saj se ne grem. Ni zdravstvene potrebe sploh. Politiki pa ne mislim ustreči

Nedasemiveč ::

Vladni odlok o izpolnjevanju pogoja PCT je nezakonit in protiustaven, trdijo v Civilni iniciativi slovenskih pravnikov

https://pravda.si/post/603356/vladni-od...

Zgodovina sprememb…

Yohan del Sud ::

Stroka pravi: dobro bi se bilo cepit, če ne bo štala.

Politika pravi: cepite se, če ne (vam) bomo naredili štalo.

Oboji imajo svoj prav.
www.strancar.com

nuclear ::

Zanima me, kolikokrat vam mora vlada lagat, da boste razumel.. da lazejo? Cel lajf, pa se vedno ne bote kapiral, da vlade niso ustvrjene za ljudi, ampak za 1%.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

bambam20 ::

nuclear je izjavil:

Zanima me, kolikokrat vam mora vlada lagat, da boste razumel.. da lazejo? Cel lajf, pa se vedno ne bote kapiral, da vlade niso ustvrjene za ljudi, ampak za 1%.


Kaj boš naredil? Nič.

Pithlit ::

bambam20 je izjavil:

nuclear je izjavil:

Zanima me, kolikokrat vam mora vlada lagat, da boste razumel.. da lazejo? Cel lajf, pa se vedno ne bote kapiral, da vlade niso ustvrjene za ljudi, ampak za 1%.


Kaj boš naredil? Nič.

Vsak glas šteje. Sam teh ukrepov nobena vlada ne bo kar tako odpravljala.
Life is as complicated as we make it...

pirat ::

Dobro jutro,
v jutranjih urah 15.9. se je kot kaže zgodil že prvi PCT incident!

Po poročanju dobro obveščenih je mlajši aktivist s skirco uletel na Petrol na Celovški ter nadlegoval študentko na vhodu. Čeprav se je študentka izkazala s Petrolovo izkaznico ter je bilo na vratih podano obvestilo o preverjanju PCT pogoja (vključno s sklici na ustrezne člene odloka vlade) je mlajši aktivist glasno zahteval da nemudoma citira člen ustave, ki njej kot nepooblaščeni osebi daje pravico preverjati njegovo identiteto. K sreči je bila študentka pravne fakultete in je hitro razumela, da ima opravka s t.i. "slo-tech pravnim strokovnjakom", ki ne loči ravno dobro človekovih pravic od tankanja bencina ali ustave od statuta lokalnega balinarskega društva, zato je po načelu pametnejši odneha aktivista zgolj opozorila, da je vstop na črpalko brez PCT kršitev vladnega odloka, da pa se sama vzdrži nasilja.

Aktivist s skirco je nadaljeval pot do prve črpalke, kjer pa je sledil nov zaplet. Zaradi slabih odnosov s starši (aktivist je znan tudi po boju do pravice do evtanazije staršev, saj meni, da s predolgim življenjem neupravičeno znižujejo vrednost njegove dediščine, čeprav njemu od minimalca trgajo skoraj 8 EUR mesečno za zdravstveno zavarovanje, katerega sam ne koristi, brezsramno pa to počnejo individualci v družbi, ki so starejši od 65 let) mu mamica žal nikoli ni razkrila, kaj njegova skirca tanka - super neosvinčeni ali dizel. Ker se odnos s študentko na vhodu ni začel posrečeno tega sedaj ni mogel preveriti pri njej, zato se je obrnil na starejšega možaka na drugi strani pumpe.

"Hej stari, mi lahko poveš, kaj tole tankam? Super ali dizel?"

Starejši gospod se je obrnil in takoj videl s kom ima opravka. "O Mato, pozdravljen! Kako gre?"
Mato je hitro postal nekam živčen. Spet en nebodigatreba, ki porablja njegove davke in sploh ni odgovoril na njegovo vprašanje! Pa zihr še Janšo voli... "Ej, daj raje povej, kaj tole tanka, nimam cajta, k jaz prispevam k družbi in plačujem davke!"

Starejši gospod odvrne: "Mislim, da gre tole na evrokrem. Saj si zajtrkoval zjutraj, ne?"

Mato (lačen, ker ni zajtrkoval, namreč mamica zjutraj ni utegnila namazati evrokrema na kruh, ker je že zgodaj morala na en zdravniški pregled, seveda na Matotove stroške) postane živčen. "Ej, jaz tukaj rešujem demokracijo, borim se proti neustavnemu nasilju fašistične vlade, ki z nezakonitim odlokom krši mojo pravico do tankanja. Tega ne bom prenašal, hočem tankat, hočem volitve in hočem top-shit državo za vse davke, ki jih plačujem! IN TO TAKOJ!! Kaj mi težiš z evrokremom, ti ostareli parazit družbe!?"

Starejšemu gospodu se res ni dalo prerekati in je rekel "Ti kar dizel tankaj, tako bo OK."

Mato prestavi skirco do črne ročke, gleda ročko, gleda skirco, gleda ročko, gleda skirco... kam hudiča naj zdaj to vtakne?! Spet ena zadeva, ki je mamica ni pojasnila, evo prav ima, starejši so neuporabni - sami stroški z njimi pa nobene koristi. Še to mu ni nikoli povedala, kam vtakniti... Nič, starejši gospod se je vmes že odpeljal, zato je ostala samo študentka na vhodu... "Ej ta mala, kam moram vtakniti?"

Študentka se obrne in pravi "brez PCT ne moreš nikamor vtakniti"!

Naš aktivist takoj v full attack mode "Kaj, kakšen PCT ?! To je neustavno ! Jaz lahko vtaknem kamor hočem brez testa, ne bo meni ena vlada določala kam in kdaj lahko vtaknem!"

Študentka pravi "pa dobr no, včasih so eni tankal tudi spredaj, ampak zadnjih nekaj deset let pa imajo večinoma vsi za tankat zadaj"..

Mato zdaj hoče izpast pameten, ne bo več spraševal, dobro on ve, kje je spredaj, kaj je zadaj, je bil dvakrat v hard-core caffeju, so ga kolegi prešvercali noter, ker ni bil ravno 18, ampak se spomni, kaj so govorili, da je spredaj, kaj je zadaj... Zadnja leta torej od zadaj? Počasi odpne hlače, sleče s Spuži Kvadratnikom potiskane spodnjice in si počasi vstavi ročko...

Iz dežurne ambulante sporočajo, da se kaj veliko od takrat dalje "mlajši gospod M." ne spominja. Očividci pravijo, da mu je uspelo iztočiti le 1,5 litra, čeprav je na pumpi jasno obvestilo, da točenje količin do 2 litrov ni dovoljeno. Vseeno so ga tudi brez PCT potrdila sprejeli v urgentno obravnavo, prvi odziv aktivista, katerega je zunajparlamentarna stranka prebujenih državljanov obiskala v ambulanti pa je:

"Moja akcija je popoln uspeh! Dokazal sem, da je možno tankati brez PCT potrdila, s čimer je rešeno vprašanje človekovih pravic in ustavnega reda v Sloveniji. Prav tako sem tu dobil nova oblačila - lep, bel jopič z rokavi za hrbtom in lepo mašnco, s čimer sem končno dobil tudi nekaj nazaj od zdravstvnega sistema v katerega že nekaj let vplačujem 8 EUR mesečno. Ocenjuje, da je danes pomemben dan za Slovenijo in tudi EU kot celoto".

Predstavnik zunajparlemantarne stranke prebujenih major V.T. je poudaril, da postaja Mato njihov častni član ter bo kandidiral v volilnem okraju Zadnji šupek.

Režimski mediji seveda o dogodku ne poročajo, kar dokazuje nizko stanje zavesti v Sloveniji.

PrimoZ_ ::

Odlična novica :)

Netrunner ::

PrimoZ_ je izjavil:

Odlična novica :)

Jaz sem se je naveličal brati po drugem odstavku :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Jerry000 ::

Netrunner je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Odlična novica :)

Jaz sem se je naveličal brati po drugem odstavku :)

Js tud :)
Me pa zanima, a kje v lj na bencinskih ne preverjajo PCT? V torek mam drugi shot pa res ne mislim ob dragem bencinu še 12 za test dajat ker itak zunaj tankam in še plačujem zunaj z aplikacijo

PrimoZ_ ::

Mogoče hofer pumpe, ker itak plačaš s kartico pred točenjem zunaj ob sami pumpi. Dvomim da bo tam nekdo stal zunaj in omejeval dostop.

Smrekar1 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Vladni odlok o izpolnjevanju pogoja PCT je nezakonit in protiustaven, trdijo v Civilni iniciativi slovenskih pravnikov

https://pravda.si/post/603356/vladni-od...


Pravda.si je res primerno poimenovan vir.

https://pravda.si/post/584146/primerjav...

Po njihovo določene vsebinske razlike med francosko dekleracijo človekovih pravic iz leta 1789 pomenijo, da imamo pri nas zapovedano kršenje človekovih pravic.

Vsaj datum bi lahko prav napisali. Ustavo so napisali 9. Fructidorja -II, ne 26. Velikega Srpana 1789.

Skyman ::

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

sbawe64 ::

Ideja kako zapreti črpalke.
2020 is new 1984
Corona World order

bozicek ::

Sem šel v Tuš po malico in je varnostnik pred vrati preverjal PCT
Darila letos samo za poredne

PrimoZ_ ::

Dejansko lahko zelo majhna skupina pacientov naredi velko štalo petrolom :D
Kupiš sto krip za par stotakov in zaparkiraš vse petrole v LJ :D

Me res zanima al je Mato danes uspel tankat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Goody ::

Vlečne službe ne obstajajo? Petrol naroči (pa makar ob koncu dneva, če drugače nima pravne podlage (kar dvomim)) vlečno službo, nato pa toži lastnika za izpad dohodka. Povsem iztožljivo IMO. Ne bo tako poceni.

PrimoZ_ ::

Seveda obstajajo.

So pa možje postave prihiteli na servis po prijavi Petrolovega uslužbenca, a Brežičanu kaj posebnega niso mogli storiti. Njegov avtomobil namreč ni parkiran nezakonito.


Očitno ostaja dovolj maneverskega prostora za podjebavanje.

maldic ::

Jerry000 je izjavil:

Netrunner je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Odlična novica :)

Jaz sem se je naveličal brati po drugem odstavku :)

Js tud :)
Me pa zanima, a kje v lj na bencinskih ne preverjajo PCT? V torek mam drugi shot pa res ne mislim ob dragem bencinu še 12 za test dajat ker itak zunaj tankam in še plačujem zunaj z aplikacijo

lol, pac direkt vprasaj brez razlage zakaj to sprasujes. Kaj se bojis, da bo morda kdo podvomil vate? lol

Goody ::

PrimoZ_ je izjavil:

Seveda obstajajo.

So pa možje postave prihiteli na servis po prijavi Petrolovega uslužbenca, a Brežičanu kaj posebnega niso mogli storiti. Njegov avtomobil namreč ni parkiran nezakonito.


Očitno ostaja dovolj maneverskega prostora za podjebavanje.


To samo pomeni, da mu policaji niso mogli kazen napisati. Kar sem zgoraj napisal še vedno velja. Petrol lahko iz svojega zemljišča odvleče vozilo.

c3p0 ::

Horas je izjavil:

koyotee je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/tragicna-z...


Fake news, bojo rekli antivaxerji :))


ja seveda zaradi zapletov pri porodu zaradi kovida umrla ja seveda. lep prosim. v preteklosti ko ni blo tega virusa oziroma je bil rpisotn ampak ni blo epidemije in ideje o tem da bi izkoristila to... jao jao ovce še kr...


Torej ona imela zaplete ob porodu, on pa je bil rizični debeluhar.

Še vedno le neki USA primeri, a pri nas jih ni? Moralo bi jih mrgolet. Osebno slišim le za zaplete po cepljenju.

Goody je izjavil:


Petrol lahko iz svojega zemljišča odvleče vozilo.


Lahko, a ne sme ga poškodovat. Vozilo se lahko pusti tudi tako, da ga bo zelo težko odpeljat. Ko bo takih puščenih vozil par 10 ali več...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Baja ::

LOL, cel dan zastonj parking ;) pa še lepo ti ga ogradijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Goody ::

No, dajte antiwaxi malo ramislit no, če vas bo Petrol tožil za izpad dobička (kar bo ob izpadu dobička definitivno naredil) takšen parking ne bo ravno poceni.

HappyPills ::

Haha reality show. A je bil Mato to?
Temu tipu bi pa jaz plačal kantico bencina ker res zgleda, da si jo ne more privoščit. Če bi bil tam bi mu jo kupil in to je to.
Za 5€ rešim problem evo :)

pirat ::

Verjemi, da bo to drago stalo tega bučmana, ki je takole pustil avto.

Tile Petroli so dostikrat tudi franšize (s.p.) tako da s tem ne jebe firme Petrol d.d. direktno, ampak lahko da jebe lokalnega podjetnika.

Skratka, spet lep primer potrčevanja in sedaj še matovanja v Sloveniji.

eventyrer ::

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...


Tale državljan s tem onemogoča nakup goriva vsem, ki bi ga lahko kupili. Najbrž mu bodo avto s pajkom odpeljali in bo moral plačati prevzem.

S tem on ne škodi vladi ampak lokalnemu podjetniku, ki deluje pod okriljem Petrola (in mora upoštevati Petrolova navodila).

Tole je v bistvu državljanska vojna ki jo izvajajo antivaxerji da bi spremenili politiko vladanja.



Dajte protestirat direktno proti vladi, ne proti ljudem in podjetjem ki se držijo vladnih zakonov in odlokov in bi samo radi preživeli in obdržali svojo službo.

Zgodovina sprememb…

eventyrer ::

c3p0 je izjavil:


Goody je izjavil:


Petrol lahko iz svojega zemljišča odvleče vozilo.


Lahko, a ne sme ga poškodovat. Vozilo se lahko pusti tudi tako, da ga bo zelo težko odpeljat. Ko bo takih puščenih vozil par 10 ali več...


Samo poklčiejo redarje, ki nato avto odvlečejo.

Petrol se ne rabi nič ubadat s tem.


Če bo tam puščenih 10 ali več avtov je za pričakovati da bo nekdo, ki ima PCT začel kuriti avte in luknjati gume.

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

Tako je. Danes bodo anticepilci zapirali petrole, jutri bodo cepilci odpirali petrole. Oblastna elita že odpirajo kokice.

Sparkius ::

Petrol na Šmartinki v Ljubljani je lepo rešil zagato tako, da je zunaj postavil plačilno mesto za tiste brez PCT.

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/kje-vse...

Torej citiram celoten post z portala:

""ejga40
# 15.09.2021 ob 10.48
sportivko
2
Spoštovani,
zahvaljujemo se za vaše sporočilo. Žal, je prišlo do napačnih informacij.

Pogoja PCT ni potrebno izpolnjevati pri spodnjih načinih plačila:
z mobilno aplikacijo Na Poti
mobilno denarnico mBills
plačilnimi karticami preko Petromatov
Pred izvedbo preverjanja pogoja PCT in točenja goriva prodajalcu najprej zaupajte na kakšen način boste poravnali točeno gorivo. V kolikor bo to eden izmed zgoraj naštetih načinov, se pogoj PCT ne bo preverjal. Vstop v prodajne prostore je v teh primerih onemogočen.

Za vsa dodatna vprašanja in pojasnila vam ostajamo še naprej z veseljem na voljo.
Dosegljivi smo na elektronskem naslovu podpora.strankam@petrol.si ali na brezplačni telefonski številki 080 22 66.

Hvala za zaupanje."

Tole če je res ne vem, ampak zgleda da bodo tud pri Petrolu fleksibilni.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

c3p0 ::

Goody je izjavil:

No, dajte antiwaxi malo ramislit no, če vas bo Petrol tožil za izpad dobička (kar bo ob izpadu dobička definitivno naredil) takšen parking ne bo ravno poceni.


Na pumpo si šel, ker ti je zmanjkalo bencina, nisi smel tankat. Ko US razglasi vse te ukrepe za neustavne, bo ostalo zelo malo podlage za tožbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

eventyrer ::

c3p0 je izjavil:

Goody je izjavil:

No, dajte antiwaxi malo ramislit no, če vas bo Petrol tožil za izpad dobička (kar bo ob izpadu dobička definitivno naredil) takšen parking ne bo ravno poceni.


Na pumpo si šel, ker ti je zmanjkalo bencina, nisi smel tankat. Ko US razglasi vse te ukrepe za neustavne, bo ostalo zelo malo podlage za tožbo.


Ni važno, jasno je da je tale tip namerno šel na Petrol izključno samo zato da bi avto parkiral tja in Petrolu onemogočil nadaljnje poslovanje.

To dejanje je povsem ekvivalentno kot če bi zazidal vhodna vrata namenjena vhodu strank v poslovalnico bilokatere firme.


Petrol ima jasno evidenco koliko posamezna črpalka zasluži v določenem delu dneva zato imajo direkten dokaz za izpad dobička zaradi dejanja tega trota in ga komot tožijo.



Dajte se boriti proti izvoru problema. S takimi idiotizmi si boste samo sranje in stroške nakopali.

Zgodovina sprememb…

Saul Goodman ::

a je kdo že ujel Matota in the wild? na vsake tolk cajta slišm zvoke analognega skiroja na ulici in vedno pomislim na štajerskega žgoljavca s pipcem od fotra v žepu.

jotunn ::

eventyrer je izjavil:

Ni važno, jasno je da je tale tip namerno šel na Petrol izključno samo zato da bi avto parkiral tja in Petrolu onemogočil nadaljnje poslovanje.

In to si ti seveda povsem 100% izvedel direktno od tega modela? Kaj pa ce je res brez bencina in ne more naprej? Ne garant ima poln tank in je sel na pumpo jebat ljudi. Saj vecina ljudi hodi na pumpo zajebavat petrolovce ne pa tankat tako da je bil zihr tudi ta tak. Ti ze ves in to z gotovostjo.:8)

eventyrer ::

jotunn je izjavil:

eventyrer je izjavil:

Ni važno, jasno je da je tale tip namerno šel na Petrol izključno samo zato da bi avto parkiral tja in Petrolu onemogočil nadaljnje poslovanje.

In to si ti seveda povsem 100% izvedel direktno od tega modela? Kaj pa ce je res brez bencina in ne more naprej? Ne garant ima poln tank in je sel na pumpo jebat ljudi. Saj vecina ljudi hodi na pumpo zajebavat petrolovce ne pa tankat tako da je bil zihr tudi ta tak. Ti ze ves in to z gotovostjo.:8)


Kdaj se ti je zgodilo da si šel tankat s tako praznim avtom, da ti je crknil direktno na bencinski črpalki?
Prav ekzaktno takrat ti je crknil ko si ga parkiral k črpalki, potem pa ga nisi zmogeč več vžgati ker je bil povsem brez goriva in si nujno moral tankati.


Daj no, nismo tepci.

In tole je rekel:
Pozval je še druge soobčane, da naj storijo isto.

Ker ni hotel pokazati potrdila PCT, mu uslužbenec na petrolu ni pustil natočiti goriva. Možakar je zato zaklenil avtomobil in odkorakal stran ter tako zasedel eno izmed treh črpalk.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Ta tip je mega antivexxer. Je član vseh teh združenj. Ni to prvi njegov rodeo in točno ve kar počenja. Bilo je naklepno.

eventyrer ::

Zagotovo je namerno to naredil in ga je žena nekje blizu čakala, da ga je prišla pobrat.


Tudi na videu je zelo jasno videti kako se pizdi in nima prav nobene namere avta prestaviti.

Me zanima kako se bo tisti Petrol odzval.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...



Super, zdaj pa gremo vsi pustit tak avte, pol pa naj tankajo če morejo, Policija je rekla da nič ne more ker je parkiran pravilno

eventyrer je izjavil:

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...


Tale državljan s tem onemogoča nakup goriva vsem, ki bi ga lahko kupili. Najbrž mu bodo avto s pajkom odpeljali in bo moral plačati prevzem.

S tem on ne škodi vladi ampak lokalnemu podjetniku, ki deluje pod okriljem Petrola (in mora upoštevati Petrolova navodila).

Tole je v bistvu državljanska vojna ki jo izvajajo antivaxerji da bi spremenili politiko vladanja.



Dajte protestirat direktno proti vladi, ne proti ljudem in podjetjem ki se držijo vladnih zakonov in odlokov in bi samo radi preživeli in obdržali svojo službo.


Ne ne, to je odlična novica... ko maš avto tkao zmes ti ga niti ODVLEČT ne morejo več ne da ga poškodujejo, hkrati zasukaš volan čisto v eno smer in ti ga bodo obvezno poškodovali pol pa tožiš...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

njyngs ::

Mato989 je izjavil:

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...



Super, zdaj pa gremo vsi pustit tak avte, pol pa naj tankajo če morejo, Policija je rekla da nič ne more ker je parkiran pravilno

Kar pojdite, saj Petrol brez težav izračuna izpad zaslužka iz goriva, odvetniki so za njih tudi drobiž. Pol boš pa jokica odpiral novo temo "Petrol me toži" :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

Mato989 ::

eventyrer je izjavil:

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...


Tale državljan s tem onemogoča nakup goriva vsem, ki bi ga lahko kupili. Najbrž mu bodo avto s pajkom odpeljali in bo moral plačati prevzem.

S tem on ne škodi vladi ampak lokalnemu podjetniku, ki deluje pod okriljem Petrola (in mora upoštevati Petrolova navodila).

Tole je v bistvu državljanska vojna ki jo izvajajo antivaxerji da bi spremenili politiko vladanja.



Dajte protestirat direktno proti vladi, ne proti ljudem in podjetjem ki se držijo vladnih zakonov in odlokov in bi samo radi preživeli in obdržali svojo službo.



Državljanska vojna je gnjavljenje v cepljenje... odlok nima podlage v zakonu tako da je nezakonit in ga ni treba upoštevat če ga pač si nakoplješ jezo

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...



Super, zdaj pa gremo vsi pustit tak avte, pol pa naj tankajo če morejo, Policija je rekla da nič ne more ker je parkiran pravilno

Kar pojdite, saj Petrol brez težav izračuna izpad zaslužka iz goriva, odvetniki so za njih tudi drobiž. Pol boš pa jokica odpiral novo temo "Petrol me toži" :))

ojričev pol pa na petrol
Kaki izpad... sja nikjer ne piše da ne smem tam parkirat, table ni... sploh pa bomo prpelali avte brez tablic... glih se menim star clio bom prepisal brezdomcu gratis za 50 ojrov pol pa na petrol brezdomca pa kar naj tožijo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

FireSnake ::

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/kje-vse...

Torej citiram celoten post z portala:

""ejga40
# 15.09.2021 ob 10.48
sportivko
2
Spoštovani,
zahvaljujemo se za vaše sporočilo. Žal, je prišlo do napačnih informacij.

Pogoja PCT ni potrebno izpolnjevati pri spodnjih načinih plačila:
z mobilno aplikacijo Na Poti
mobilno denarnico mBills
plačilnimi karticami preko Petromatov
Pred izvedbo preverjanja pogoja PCT in točenja goriva prodajalcu najprej zaupajte na kakšen način boste poravnali točeno gorivo. V kolikor bo to eden izmed zgoraj naštetih načinov, se pogoj PCT ne bo preverjal. Vstop v prodajne prostore je v teh primerih onemogočen.

Za vsa dodatna vprašanja in pojasnila vam ostajamo še naprej z veseljem na voljo.
Dosegljivi smo na elektronskem naslovu podpora.strankam@petrol.si ali na brezplačni telefonski številki 080 22 66.

Hvala za zaupanje."

Tole če je res ne vem, ampak zgleda da bodo tud pri Petrolu fleksibilni.


Na kaj bodo pa sedaj cepilci drkali?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

njyngs ::

Mato989 je izjavil:

eventyrer je izjavil:

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...


Tale državljan s tem onemogoča nakup goriva vsem, ki bi ga lahko kupili. Najbrž mu bodo avto s pajkom odpeljali in bo moral plačati prevzem.

S tem on ne škodi vladi ampak lokalnemu podjetniku, ki deluje pod okriljem Petrola (in mora upoštevati Petrolova navodila).

Tole je v bistvu državljanska vojna ki jo izvajajo antivaxerji da bi spremenili politiko vladanja.



Dajte protestirat direktno proti vladi, ne proti ljudem in podjetjem ki se držijo vladnih zakonov in odlokov in bi samo radi preživeli in obdržali svojo službo.



Državljanska vojna je gnjavljenje v cepljenje... odlok nima podlage v zakonu tako da je nezakonit in ga ni treba upoštevat če ga pač si nakoplješ jezo

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Skyman je izjavil:

En slotehovc je biv na pohodu

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...



Super, zdaj pa gremo vsi pustit tak avte, pol pa naj tankajo če morejo, Policija je rekla da nič ne more ker je parkiran pravilno

Kar pojdite, saj Petrol brez težav izračuna izpad zaslužka iz goriva, odvetniki so za njih tudi drobiž. Pol boš pa jokica odpiral novo temo "Petrol me toži" :))

ojričev pol pa na petrol
Kaki izpad... sja nikjer ne piše da ne smem tam parkirat, table ni... sploh pa bomo prpelali avte brez tablic... glih se menim star clio bom prepisal brezdomcu gratis za 50 ojrov pol pa na petrol brezdomca pa kar naj tožijo


In pol se čudiš, da se ti smejejo in te ne jemljejo resno. "gratis za 50 ojrov".

kopriwa ::

FireSnake je izjavil:


Na kaj bodo pa sedaj cepilci drkali?

Mi smo sam srečni, da so vas pregnal iz zaprtih prostorov ako nimate PCT. Oh ja, komaj čakam zimo, restavracija, dobra hrana in vino al pa pirčk, zunaj pa garda ledenih antivaksov s pregorelimi varovalkami. Life is good.

maldic ::

Enostavno bo to privedlo do tega, da se bodo pojavili "poklicni" polnilci goriva. Pac tisti, ki nima testa, lahko za drobiz najame nekoga, ki ima test, da mu gre natankat poln rezervoar goriva.
««
11 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako (teoretično) ponarejati PCT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19923928 (19136) Neon87

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10313021 (10291) BigWhale

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Oddelek: Loža
383718 (3305) musicfreak

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831784 (24774) matevz1337

Več podobnih tem