» »

Koliko doz, za zascito pred delto?

Koliko doz, za zascito pred delto?

««
28 / 35
»»

Nedasemiveč ::

Mato989 je izjavil:

Letos bo pestro pocasi bo upam komu prekipelo in bo ustrelil kakega nategovalca pct itd

Ker to je pa visek


Zaman upaš. Ljudje se bodo tudi na to privadili in pač cepili. S kolegom sem se po prvem valu ravno o tem psihološkem vprašanju pogovarjal. On mi je trdil, da če bo slučajno se zgodil še en lockdown, bo ljudem dokončno prikipelo in bodo ulice gorele. Sam sem trdil ravno nasprotno. Na koncu vemo, kaj se je zgodilo. Še daljši lockdown in še strožji ukrepi.

Zgodovina sprememb…

Hemi426 ::

Šele sedaj vidim, da je CDC ukinil PCR teste, ker so ti testi prištevali gripo k Covidu.

Še pomnete, ko nismo imeli sedaj enega primera gripe, haha?

saule ::

multivac je izjavil:

feryz je izjavil:

Tokrat pa komaj čakam zimo. Kaj bo veselo?
Me prav zanimajo nove doze laži in novi sprejeti ukrepi.
Kot sem že omenil, zame je samo dobro, če zaprejo oštarije, šoping centre, gledališča in podobne oslarije.


Jaz praktično garantiram, da bo ta zima bistveno interesantnejša od prejšnje. Garantiram.

Kot dokaz dam južno poloblo.
V avstraliji vlečejo vojake na cesto in gradijo kampe, ker se je par ljudi prehladilo.

Mislim, da nas čakajo podobno ekstremni lockdowni. Ljudstvo je treba dodobra pokorit.
Conini pa bo ploskal v svoji gimp obleki. Pithlit pa zraven na stolu privezana.


njih zakonodaja ne sciti niti priblizno tako kot nas

poskusi bodo ampak je ze dovolj ljudi ozavescenih da razumejo kaj dejansko pomeni zakon tipa ZNB. ko bodo spet kaj takega probali nimamo kaj za cakat, pred parlament, sodbe na sodisca, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo

ko vidijo, da nas 90% ni za fasizem popustijo kot smo videl na prejsnem referendumu

mahoni ::

Nedasemiveč je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Letos bo pestro pocasi bo upam komu prekipelo in bo ustrelil kakega nategovalca pct itd

Ker to je pa visek


Zaman upaš. Ljudje se bodo tudi na to privadili in pač cepili. S kolegom sem se po prvem valu ravno o tem psihološkem vprašanju pogovarjal. On mi je trdil, da če bo slučajno se zgodil še en lockdown, bo ljudem dokončno prikipelo in bodo ulice gorele. Sam sem trdil ravno nasprotno. Na koncu vemo, kaj se je zgodilo. Še daljši lockdown in še strožji ukrepi.

Kako bo z vakcino? Tretjo kolikor je mogoce videti bo sprejelo kar nekaj folka v AT pravijo okrog 55% 2x cepljenih, ostali ne. Kako bo s cetrto?

Pokanje ali kimanje?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

saule ::

ce danes kdorkoli od vas zahteva nosnjo maske / test / aplikacijo ga vprasajte na kaki pravni podlagi. ko pove da na podlagi odloka ga spomnite da ta odlok ni usklajen in je neustaven

temu tudi povejte da to kar zahteva je naklepno kaznivo dejanje saj krsi celo paleto zakonov o osnovnih clovekovih pravicah. ce je se vedno pameten naj napise izjavo potem pa z njo na policijo in okrajno sodisce

multivac ::

saule je izjavil:

multivac je izjavil:

feryz je izjavil:

Tokrat pa komaj čakam zimo. Kaj bo veselo?
Me prav zanimajo nove doze laži in novi sprejeti ukrepi.
Kot sem že omenil, zame je samo dobro, če zaprejo oštarije, šoping centre, gledališča in podobne oslarije.


Jaz praktično garantiram, da bo ta zima bistveno interesantnejša od prejšnje. Garantiram.

Kot dokaz dam južno poloblo.
V avstraliji vlečejo vojake na cesto in gradijo kampe, ker se je par ljudi prehladilo.

Mislim, da nas čakajo podobno ekstremni lockdowni. Ljudstvo je treba dodobra pokorit.
Conini pa bo ploskal v svoji gimp obleki. Pithlit pa zraven na stolu privezana.


njih zakonodaja ne sciti niti priblizno tako kot nas

poskusi bodo ampak je ze dovolj ljudi ozavescenih da razumejo kaj dejansko pomeni zakon tipa ZNB. ko bodo spet kaj takega probali nimamo kaj za cakat, pred parlament, sodbe na sodisca, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo

ko vidijo, da nas 90% ni za fasizem popustijo kot smo videl na prejsnem referendumu


Upam, da imaš prav.
Imam pa slab občutek.

Se pa strinjam. Pozimi bodo našli neke debilne razloge ali pa bodo cepljeni polnili bolnice in bodo zahtevali ekstremen lockdown.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

pirat ::

@ saule -> sodbe na sodišča, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo :))
Svašta. Saj sliši se fajn, v praksi si pa opisal s tem kaj? Volitve? Sodbe se iz sodišča posiljajo obtozenim, ti bi jih pa kaj, nesel nazaj? Pa klical vse poslance? Se bos malo z njihovimi tajnicami pomenil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

multivac ::

pirat je izjavil:

sodbe na sodišča, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo :))
Svašta. Saj sliši se fajn, v praksi si pa opisal s tem kaj? Volitve? Sodbe se iz sodišča posiljajo obtozenim, ti bi jih pa kaj, nesel nazaj? Pa klical vse poslance? Se bos malo z njihovimi tajnicami pomenil?


V čem je štos tebe?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

pirat ::

multivac je izjavil:

pirat je izjavil:

sodbe na sodišča, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo :))
Svašta. Saj sliši se fajn, v praksi si pa opisal s tem kaj? Volitve? Sodbe se iz sodišča posiljajo obtozenim, ti bi jih pa kaj, nesel nazaj? Pa klical vse poslance? Se bos malo z njihovimi tajnicami pomenil?


V čem je štos tebe?

Berem vase umotvore, pa me glava boli ob tem.

mahoni ::

saule je izjavil:

ce danes kdorkoli od vas zahteva nosnjo maske / test / aplikacijo ga vprasajte na kaki pravni podlagi. ko pove da na podlagi odloka ga spomnite da ta odlok ni usklajen in je neustaven

temu tudi povejte da to kar zahteva je naklepno kaznivo dejanje saj krsi celo paleto zakonov o osnovnih clovekovih pravicah. ce je se vedno pameten naj napise izjavo potem pa z njo na policijo in okrajno sodisce

Ali te enostavno ne spusti v trgovino, ker ne upostevas njihov hisni red.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

PrihajaNodi ::

mahoni je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Letos bo pestro pocasi bo upam komu prekipelo in bo ustrelil kakega nategovalca pct itd

Ker to je pa visek


Zaman upaš. Ljudje se bodo tudi na to privadili in pač cepili. S kolegom sem se po prvem valu ravno o tem psihološkem vprašanju pogovarjal. On mi je trdil, da če bo slučajno se zgodil še en lockdown, bo ljudem dokončno prikipelo in bodo ulice gorele. Sam sem trdil ravno nasprotno. Na koncu vemo, kaj se je zgodilo. Še daljši lockdown in še strožji ukrepi.

Kako bo z vakcino? Tretjo kolikor je mogoce videti bo sprejelo kar nekaj folka v AT pravijo okrog 55% 2x cepljenih, ostali ne. Kako bo s cetrto?

Pokanje ali kimanje?

Scenarij bonkot je v Avstraliji

pirat je izjavil:

multivac je izjavil:

pirat je izjavil:

sodbe na sodišča, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo :))
Svašta. Saj sliši se fajn, v praksi si pa opisal s tem kaj? Volitve? Sodbe se iz sodišča posiljajo obtozenim, ti bi jih pa kaj, nesel nazaj? Pa klical vse poslance? Se bos malo z njihovimi tajnicami pomenil?


V čem je štos tebe?

Berem vase umotvore, pa me glava boli ob tem.

Kaj si se ti tud v klet zapru?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

saule ::

pirat je izjavil:

@ saule -> sodbe na sodišča, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo :))
Svašta. Saj sliši se fajn, v praksi si pa opisal s tem kaj? Volitve? Sodbe se iz sodišča posiljajo obtozenim, ti bi jih pa kaj, nesel nazaj? Pa klical vse poslance? Se bos malo z njihovimi tajnicami pomenil?


tako so se marsikje v ameriki resili tiranije. saj poklices samo da kukturno poves da se ne strinjas, objavis to na njihovih social media profilih - pritisk, ko vidijo da to pocne na tisoce ljudi (prej pa v celotni zgodovini drzave niti enkrat)

pirat ::

saule je izjavil:

pirat je izjavil:

@ saule -> sodbe na sodišča, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo :))
Svašta. Saj sliši se fajn, v praksi si pa opisal s tem kaj? Volitve? Sodbe se iz sodišča posiljajo obtozenim, ti bi jih pa kaj, nesel nazaj? Pa klical vse poslance? Se bos malo z njihovimi tajnicami pomenil?


tako so se marsikje v ameriki resili tiranije. saj poklices samo da kukturno poves da se ne strinjas, objavis to na njihovih social media profilih - pritisk, ko vidijo da to pocne na tisoce ljudi (prej pa v celotni zgodovini drzave niti enkrat)

ali pa greš na volitve?

PrihajaNodi ::

Koga se oa voli?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

saule ::

mahoni je izjavil:

saule je izjavil:

ce danes kdorkoli od vas zahteva nosnjo maske / test / aplikacijo ga vprasajte na kaki pravni podlagi. ko pove da na podlagi odloka ga spomnite da ta odlok ni usklajen in je neustaven

temu tudi povejte da to kar zahteva je naklepno kaznivo dejanje saj krsi celo paleto zakonov o osnovnih clovekovih pravicah. ce je se vedno pameten naj napise izjavo potem pa z njo na policijo in okrajno sodisce

Ali te enostavno ne spusti v trgovino, ker ne upostevas njihov hisni red.


to ne gre kar tako, ne sme te diskriminirat ker ga tozis

to je tako kot da ne bi pustili nosecnicam v trgovino

ne govorim da je easy ampak vecina popusti ko samo zavhoa da se zavedas dolocenih pravic

pirat je izjavil:

saule je izjavil:

pirat je izjavil:

@ saule -> sodbe na sodišča, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo :))
Svašta. Saj sliši se fajn, v praksi si pa opisal s tem kaj? Volitve? Sodbe se iz sodišča posiljajo obtozenim, ti bi jih pa kaj, nesel nazaj? Pa klical vse poslance? Se bos malo z njihovimi tajnicami pomenil?


tako so se marsikje v ameriki resili tiranije. saj poklices samo da kukturno poves da se ne strinjas, objavis to na njihovih social media profilih - pritisk, ko vidijo da to pocne na tisoce ljudi (prej pa v celotni zgodovini drzave niti enkrat)

ali pa greš na volitve?


drzi, samo do tam moramo zdrzat. tale zima bo pestra

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

multivac ::

pirat je izjavil:

multivac je izjavil:

pirat je izjavil:

sodbe na sodišča, klicat vse poslance, izrazit svojo voljo :))
Svašta. Saj sliši se fajn, v praksi si pa opisal s tem kaj? Volitve? Sodbe se iz sodišča posiljajo obtozenim, ti bi jih pa kaj, nesel nazaj? Pa klical vse poslance? Se bos malo z njihovimi tajnicami pomenil?


V čem je štos tebe?

Berem vase umotvore, pa me glava boli ob tem.


Pojdi si raje malo ojačat melanin v koži.





https://www.24ur.com/novice/korona/stro...
Takrat bo za vse dejavnosti – tako za zaposlene kot tudi obiskovalce – veljal pogoj PCT (prebolevnik, cepljen, testiran),


Kaj to pomeni, vsi se bomo morali testirati?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

pirat ::

Nodi, kot vidiš je v temo vstopil saule.
Nova dežurna porcija smeha :))

PrihajaNodi ::

pirat ali imas punco?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

mahoni je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Letos bo pestro pocasi bo upam komu prekipelo in bo ustrelil kakega nategovalca pct itd

Ker to je pa visek


Zaman upaš. Ljudje se bodo tudi na to privadili in pač cepili. S kolegom sem se po prvem valu ravno o tem psihološkem vprašanju pogovarjal. On mi je trdil, da če bo slučajno se zgodil še en lockdown, bo ljudem dokončno prikipelo in bodo ulice gorele. Sam sem trdil ravno nasprotno. Na koncu vemo, kaj se je zgodilo. Še daljši lockdown in še strožji ukrepi.

Kako bo z vakcino? Tretjo kolikor je mogoce videti bo sprejelo kar nekaj folka v AT pravijo okrog 55% 2x cepljenih, ostali ne. Kako bo s cetrto?

Pokanje ali kimanje?


Kimanje. Ljudje so nakreditirani na polno, povsod lizingi in krediti za hiše. Misliš, da bo kdo tvegal s tem izgubo službe? Protesti seveda bodo, vendar jih bodo hitro zatrli.

multivac ::

Gre za povsem strokovno odločitev, saj je negativen izvid hitrega testa zanesljiv le 48 ur

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Temu rečejo stroka??

Test potencialni ni veljaven niti minuto kasneje, lahko pa je veljaven tudi cel mesec...če si recimo kot pirat zaklenjen v kleti.

Nevrjetno kako nas nategujejo. Res mi dopizdeva ta histerija.
Še špansko gripo smo predelali v dveh sezonah. Covid pa naj bi spet strašil?

Kot rečeno covidianci, tla se vam iz dneva v dan bolj majajo po nogami. Rešuje vas zgolj vztrajnost elite in njihovega načrta, da nam zagrenijo lajf kolikor je le mogoče.
Dejansko bi se morali proti njim boriti. Razni kultisti tia Conini so v primerjavi, brezvezniki.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

saule ::

Hemi426 je izjavil:

Šele sedaj vidim, da je CDC ukinil PCR teste, ker so ti testi prištevali gripo k Covidu.

Še pomnete, ko nismo imeli sedaj enega primera gripe, haha?


odpoklical jih je ampak sele s koncem leta (ko bodo ze drugi)

multivac ::

Jp.

Pa res me zanima zakaj so že 2 al trije na vrhu rekli, da bo letošnja gripa kar huda.
Nekaj se dogaja. Sumljivo za popizdit.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Jp.

Pa res me zanima zakaj so že 2 al trije na vrhu rekli, da bo letošnja gripa kar huda.
Nekaj se dogaja. Sumljivo za popizdit.


Je Jelko ze spucal bazen in se vrnil v Slo? Potem imas odgovore
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

saule ::

multivac je izjavil:

Jp.

Pa res me zanima zakaj so že 2 al trije na vrhu rekli, da bo letošnja gripa kar huda.
Nekaj se dogaja. Sumljivo za popizdit.


pripravljajo nas, tako kot lani

folk se full manj pobuni s tem da letos jih je kar precej na koncu s potrplenjem in take mahinacije ne delajo vec

sploh ce bodo hoteli otroke na silo pocepit bo pestro

PrihajaNodi ::

Otroke bodo pobrali kot v Avstraliji. Pa se ne zajebavam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

saule ::

PrihajaNodi je izjavil:

Otroke bodo pobrali kot v Avstraliji. Pa se ne zajebavam


na zalost jim zakon to dopusca ja. saj zato letos prvic poznam starse (in ne ene) ki se resno spogledujejo s tem da otroka izpisejo iz sole letos

dejansko ga za tisti zakljucni izpit 9 letke naucis v enem letu

PrihajaNodi ::

Nevem ali zakon to dopusca ali ne. So pa zelo agresivni tam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

saule ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nevem ali zakon to dopusca ali ne. So pa zelo agresivni tam.


na pravno mnenje ki ga imam - dopusca. s tem ko das ti otroka v ustanovo oni postanejo skrbnik (more or less)

multivac ::

saule je izjavil:

multivac je izjavil:

Jp.

Pa res me zanima zakaj so že 2 al trije na vrhu rekli, da bo letošnja gripa kar huda.
Nekaj se dogaja. Sumljivo za popizdit.


pripravljajo nas, tako kot lani

folk se full manj pobuni s tem da letos jih je kar precej na koncu s potrplenjem in take mahinacije ne delajo vec

sploh ce bodo hoteli otroke na silo pocepit bo pestro


1. Lani baje gripe ni bilo, ker smo imeli tako dobre ukrepe.
2. CDC opusti teste, ki ne ločujejo gripe.
3. Sedaj nas opozarjajo, da bo gripa to sezono huda.
4. Proizvajalci cepiv pravijo, da bodo mešali tudi mRNA za gripo za naslednje odmerke.

Prekleto sumljivo. Jebeno prekleto sumljivo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

https://bestlifeonline.com/news-covid-f...

"Despite low rates during the COVID-19 pandemic, influenza remains a significant risk to global public health and the need for versatile, more effective vaccines is as important as ever, including against the flu," Gregory Glenn, president of research and development at Novavax, said in a statement. "We believe that this novel combination vaccine candidate ... could be an important future tool in the long-term fight against both of these harmful respiratory viruses."


Novavax, blizu odobritve, ki je sedaj na čakanju naj bi imel še gripo vmešano?


Jebeno prekleto sumljivo vse skupaj.

Razmišljam koliko govna bodo to sezono vaxxerji priravljeni požreti.
Upam, da jih bo elita fanj trolala. Z analnimi swabi so že bili blizu.
Kaj bo naslednje? Zadaviti domačega kosmatinca pred očmi, češ da je to edini način, da preprečimo zoonotični rezervoar za covid?
Komaj čakam. Pitali nas bodo kot dojenčke. Zgolj, da mi ki nismo kultisti se bomo upirali in jokali. Coniniji pa *gulp, gulp...še!*
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

mahoni ::

Baje se ne da it iz Avstralije ven.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

multivac ::

Tudi medregionalni promet je močno omejen.


Zdi se mi, da so vse države dobile listo navodil, so se pa jih različno lotile. AU šele sedaj zapira občine. Mi smo to lani.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

mahoni ::

"O obveznem cepljenju še ne razmišljamo, še vedno smo na stališču, da je treba ljudi prepričati, da je treba s širjenjem pomena cepljenja ljudi prepričati in s transparentnim delovanjem doseči tisti prag, da bodo ljudje prepoznali, da je cepljenje daleč najboljši obrambni zid pred širjenjem epidemije," poudarja Vindišar.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/ali-v... - www.zurnal24.si

To je to. Klaster prisilnega cepljenja se zacenja.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

pirat ::

Avstralska stroka grozi,
da bo otroke pobrala,
če se ne cepimo vsi,
pozimi bo štala.

Antivaxx gre na okope,
pokončno, zmagoslavno!
Jebat se pustil ne bo,
vsaj ne direktno v glavó!

A eno je forum,
drugo življenje;
po volitvah spet kvorum,
je antivaxxu trpljenje.

Multivac, Nodi
dva borca za svobodo!
Žal težko brati njun asortiman
temačna agenda zatorej zaman.

A ne obupujta!
Po delti, lambdi in kappi
spet bo pomlad,
spet skup' z brati,
bosta prišla na forum nam srat.

multivac ::

mahoni je izjavil:

"O obveznem cepljenju še ne razmišljamo, še vedno smo na stališču, da je treba ljudi prepričati, da je treba s širjenjem pomena cepljenja ljudi prepričati in s transparentnim delovanjem doseči tisti prag, da bodo ljudje prepoznali, da je cepljenje daleč najboljši obrambni zid pred širjenjem epidemije," poudarja Vindišar.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/ali-v... - www.zurnal24.si

To je to. Klaster prisilnega cepljenja se zacenja.


Res je.
Cepit nas želijo z zastarelimi eksperimentalnimi cepivi, ki ne delujejo in kvečjemu še slabšajo situacijo.

Če sedaj se nočemo še upreti, bomo morali takrat. Tudi nekaj dvocepljenčkov bo nas najbrž podpiralo. Boril se bom tudi zanje.
Trocepljenčki pa so izgubljeni.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

saule ::

mahoni je izjavil:

"O obveznem cepljenju še ne razmišljamo, še vedno smo na stališču, da je treba ljudi prepričati, da je treba s širjenjem pomena cepljenja ljudi prepričati in s transparentnim delovanjem doseči tisti prag, da bodo ljudje prepoznali, da je cepljenje daleč najboljši obrambni zid pred širjenjem epidemije," poudarja Vindišar.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/ali-v... - www.zurnal24.si

To je to. Klaster prisilnega cepljenja se zacenja.


obvezno je problem ker potem morajo odgovarjat za skodo, takole pac ne - zato ga pomojem ne bo

multivac ::

Jp.
Želijo nam zagreniti toliko življenje, da popustimo in se gremo cepit.

Kdor misli, da še živimo v liberalni državi se moti.
To delajo v avtoritarnih režimih, ne v demokratičnih ustavnih in liberalnih državah.

Izivam, kateregakoli covid kultista, da mi to izpodbija.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

saule ::

multivac je izjavil:

Jp.
Želijo nam zagreniti toliko življenje, da popustimo in se gremo cepit.

Kdor misli, da še živimo v liberalni državi se moti.
To delajo v avtoritarnih režimih, ne v demokratičnih ustavnih in liberalnih državah.

Izivam, kateregakoli covid kultista, da mi to izpodbija.


regime change, ce jim uspe je ja. pocas se lahko nehamo vsi skup farbat

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Tudi medregionalni promet je močno omejen.


Zdi se mi, da so vse države dobile listo navodil, so se pa jih različno lotile. AU šele sedaj zapira občine. Mi smo to lani.

Avstralija ima zimo, pocakaj da bo zima pri nas. Kacin bo rohnel kot hitler
Ker zima, virus, kovid, vnetja in pa znanost in stroka ker pac znanost;)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

FilipF ::

mahoni je izjavil:

Baje se ne da it iz Avstralije ven.

Sem danes zjutraj komuniciral s sorodniki v AU. Pravijo, da je hudo, večina malih podjetij in podjetnikov je bankrotiralo. Ljudje so že lačni. Države res ni mogoče zapustiti. Že mesec dni imajo spakirane kovčke, da za vedno zapustijo AU, pa žal ni mogoče.

xxxul ::

pirat je izjavil:

Avstralska stroka grozi,
da bo otroke pobrala,
če se ne cepimo vsi,
pozimi bo štala.

Antivaxx gre na okope,
pokončno, zmagoslavno!
Jebat se pustil ne bo,
vsaj ne direktno v glavó!

A eno je forum,
drugo življenje;
po volitvah spet kvorum,
je antivaxxu trpljenje.

Multivac, Nodi
dva borca za svobodo!
Žal težko brati njun asortiman
temačna agenda zatorej zaman.

A ne obupujta!
Po delti, lambdi in kappi
spet bo pomlad,
spet skup' z brati,
bosta prišla na forum nam srat.

ti pa Miki se morta spravt natiskat skupi kako knjigco
Poezije iz Covid dimenzije…

PS: upam da si shranjujeta, ce kdo po pomoti zbriše celo temo…

PrihajaNodi ::

xxxul je izjavil:

pirat je izjavil:

Avstralska stroka grozi,
da bo otroke pobrala,
če se ne cepimo vsi,
pozimi bo štala.

Antivaxx gre na okope,
pokončno, zmagoslavno!
Jebat se pustil ne bo,
vsaj ne direktno v glavó!

A eno je forum,
drugo življenje;
po volitvah spet kvorum,
je antivaxxu trpljenje.

Multivac, Nodi
dva borca za svobodo!
Žal težko brati njun asortiman
temačna agenda zatorej zaman.

A ne obupujta!
Po delti, lambdi in kappi
spet bo pomlad,
spet skup' z brati,
bosta prišla na forum nam srat.

ti pa Miki se morta spravt natiskat skupi kako knjigco
Poezije iz Covid dimenzije…

PS: upam da si shranjujeta, ce kdo po pomoti zbriše celo temo…


Loooool….

FilipF je izjavil:

mahoni je izjavil:

Baje se ne da it iz Avstralije ven.

Sem danes zjutraj komuniciral s sorodniki v AU. Pravijo, da je hudo, večina malih podjetij in podjetnikov je bankrotiralo. Ljudje so že lačni. Države res ni mogoče zapustiti. Že mesec dni imajo spakirane kovčke, da za vedno zapustijo AU, pa žal ni mogoče.

Folk je mislil da gredo v obljubljeno dezelo, dobili so pa nacisticno drzavo slabso od Romunije in Bolgarije. Romuna pa tud ce podkupis bo zajebal vse skup z njihovo birokracijo. Imajo v Bukaresti problem z odvozom smeti, ker so najeli privat francosko firmo. Valda je zupanja mislila da bo opzocija vse potpisala. Nic niso potpisali pa se rekli so da ne bodo vec ponujali javnih storitev odvoza smeti. Tako se zelijo znebiti zupanje. Gre za sektor 2, cela bukaresta jih ima 6 in 6 zupanov. Vsak sektor lahko potem drugace tretira kovid pravila:))))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

saule ::

FilipF je izjavil:

mahoni je izjavil:

Baje se ne da it iz Avstralije ven.

Sem danes zjutraj komuniciral s sorodniki v AU. Pravijo, da je hudo, večina malih podjetij in podjetnikov je bankrotiralo. Ljudje so že lačni. Države res ni mogoče zapustiti. Že mesec dni imajo spakirane kovčke, da za vedno zapustijo AU, pa žal ni mogoče.


z ladjo je isti problem kot z avionom?

Conini ::

Kuverta za molk: huda blamaža znanega kritika cepiv

Piers Corbyn, verjetno najslavnejši britanski aktivist proti epidemiološkim ukrepom in goreč nasprotnik cepljenja proti bolezni covid-19, je pred skrito kamero sprejel kuverto, za katero je verjel, da vsebuje deset tisoč funtov oziroma skoraj 12 tisoč evrov za njegov molk o cepivu proizvajalca AstraZeneca. Corbyna sta na limanice ujela znana šaljivca z YouTuba, ki sta se pretvarjala za milijonarska delničarja AstraZenece.

multivac ::

Spremljam malo tudi jaz novice iz AU.

Zadeve so kritične. Pa ne od virusa, ampak opresije države.
Tam politiki, dobesedno po TV razlagajo, da se ne smemo niti pogovarjati z sosedi. Ravno tako so uvedli enormne kazni za udeležbo protesta. Še huje za organizatorje. Kar mi zgolj da vedet, da delajo po neki set listi od nekje. Država iz različnega konca sveta pa tako podobne štose kot mi počnejo.

Daniel Andrews al kaj že, naj bi celo bil "član" WEFa.

https://www.weforum.org/people/jacinda-...
Jacinda iz NZ zgleda, da je tudi častna članica.


Kdaj lahko upokojimo besedo "teorija" v besedni zvezi teorija zarote?
Zadeve so pretirano preveč naključne.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

multivac je izjavil:

Razmišljam


ne obstaja

koliko govna bodo to sezono vaxxerji priravljeni požreti.


Ej, vaxxer se cepi in potem ne misli na to.. ker si ti en bebi :))

multivac ::

Conini je izjavil:

Kuverta za molk: huda blamaža znanega kritika cepiv

Piers Corbyn, verjetno najslavnejši britanski aktivist proti epidemiološkim ukrepom in goreč nasprotnik cepljenja proti bolezni covid-19, je pred skrito kamero sprejel kuverto, za katero je verjel, da vsebuje deset tisoč funtov oziroma skoraj 12 tisoč evrov za njegov molk o cepivu proizvajalca AstraZeneca. Corbyna sta na limanice ujela znana šaljivca z YouTuba, ki sta se pretvarjala za milijonarska delničarja AstraZenece.



Kaj želiš povedati, da če se da antivaxxerja podkupit, se še lažje da vaxxerja?

Duuuhhh...

Poglej sebe. Praktično zastonj delaš reklamo za big pharmo, cele dneve pokuriš na ST, pa še neefektiven si.
Corbyn je vsaj mislil, da bo kaj fanj zaslužil. Ti boš dobil kornet z govnom za ves svoj trud.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Spremljam malo tudi jaz novice iz AU.

Zadeve so kritične. Pa ne od virusa, ampak opresije države.
Tam politiki, dobesedno po TV razlagajo, da se ne smemo niti pogovarjati z sosedi. Ravno tako so uvedli enormne kazni za udeležbo protesta. Še huje za organizatorje. Kar mi zgolj da vedet, da delajo po neki set listi od nekje. Država iz različnega konca sveta pa tako podobne štose kot mi počnejo.

Daniel Andrews al kaj že, naj bi celo bil "član" WEFa.

https://www.weforum.org/people/jacinda-...
Jacinda iz NZ zgleda, da je tudi častna članica.


Kdaj lahko upokojimo besedo "teorija" v besedni zvezi teorija zarote?
Zadeve so pretirano preveč naključne.

Pa se to pozabljas da Facebook redno cekira privat sporocila povezana s kovidom, tik tok odstranjujo in cenzurira vse povezano s kovidom. In potem naj se kdo cepi…je samo scenarij kaksna bo zima v Sloveniji. Vojska in policija hodita od vrat do vrat in sorasujejo ljudi ce so cepili.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Conini ::

multivac je izjavil:

Kaj želiš povedati, da če se da antivaxxerja podkupit, se še lažje da vaxxerja?


Kdo ga je podkupil prvi? A je bil Rus al Kitajc??

Poglej sebe. Praktično zastonj delaš reklamo za big pharmo,

Za big farmo delaš reklamo ti. En pacient v bolnici stane 200-5000x toliko kot en paketič cepiva.

cele dneve pokuriš na ST, pa še neefektiven si.

V bistvu sem zelo efektiven zadnje tedne, kripto pa to.. lol, mal poglej kaj se dogaja, tole mi je samo usput, da se spočijem.

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Kaj želiš povedati, da če se da antivaxxerja podkupit, se še lažje da vaxxerja?


Kdo ga je podkupil prvi? A je bil Rus al Kitajc??

Poglej sebe. Praktično zastonj delaš reklamo za big pharmo,

Za big farmo delaš reklamo ti. En pacient v bolnici stane 200-5000x toliko kot en paketič cepiva.

cele dneve pokuriš na ST, pa še neefektiven si.

V bistvu sem zelo efektiven zadnje tedne, kripto pa to.. lol, mal poglej kaj se dogaja, tole mi je samo usput, da se spočijem.


Ok, kripto je pač tvoj biznis. Drži se ga. Pusti vaxx debate pr miru, ker si neuporaben.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC
««
28 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620679 (16872) Mr.B

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41660087 (53829) bluefish

Več podobnih tem