» »

NBA sezona 2021-2022

NBA sezona 2021-2022

««
53 / 55
»»

IL_DIAVOLO ::

Ne vem, dallas bi moral apelirat na igralce, ki lahko prinesejo neko širino na trgu, ker dallas nima tradeat z ničemer.

Z nekimi starinami prstana cez noc pac ne bo. So bili v finalu, ampak se vedno zelo dalec od uspeha.

Tako da fail.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Voss ::

Vsa čast Brunsonu, da si je v New Yorku izboril 26 milijonov dolarjev na leto za naslednje štiri sezone. Sem vesel, da Dallas ni ugriznil v tole jabolko, ker tole je pa enostavno too much. Brunson je realno gledano vreden $60m/4. Knicksi po drugi strani pa tudi tokrat gradijo ekipo na malce drugačen način. Zadnjih nekaj let so vedno znova neuspešno lovili velika imena. Sedaj imajo v rosterju Brunsona, Randla, Fournierja, Reddisha, RJ Barreta,... Zanimiva ekipa, ki bi znala letos presenetiti v stilu Netsov, ko so bili še simpatična ekipa z young core pred prihodom Duranta in Irvinga.

Masayoshi ::

No mal več pa je kot 60/4. Je v nba zadnja leta ornk inflacija. Je en Bogdan Bogdanović mislim da 2 leti nazaj dobil 80/4. Pa THJ je tud dobil več kot 20 na sezono...IMo pa JB ne bo kaj dosti naredil v NY brez še kakšne res zvezde. Me spominja na VanVleeta iz Toronta, tam nekje ima tudi strop.

Likalnik ::

Kolikor sem zasledil je tudi Mark Cuban gledal včerajšno tekmo SLO:HRV in je na twitter-ju pod svoj prispevek označil poleg Dončića, še Luka Rupnika...mogoče kdo ve zakaj? oziroma se kaj govori/šušlja glede tega? dvomim, da ga je čisto tako random označil....potem takem bi lahko tudi Dimca recimo

Voss ::

Likalnik je izjavil:

Kolikor sem zasledil je tudi Mark Cuban gledal včerajšno tekmo SLO:HRV in je na twitter-ju pod svoj prispevek označil poleg Dončića, še Luka Rupnika...mogoče kdo ve zakaj? oziroma se kaj govori/šušlja glede tega? dvomim, da ga je čisto tako random označil....potem takem bi lahko tudi Dimca recimo


Rupnik in Dončić sta zelo dobra kolega in to so pač neke interne fore. Ga ni prvič označil.

Likalnik ::

ja to, da sta dobra prijatelja vem...nisem pa vedel, da tudi Cuban ve, kdo je Dončićev dober prijatelj izven NBA team....potem praviš, da ni bil to enkraten dogodek in, da ju je večkrat že označil....no jaz sem prvič to opazil:)

Voss ::

Likalnik je izjavil:

ja to, da sta dobra prijatelja vem...nisem pa vedel, da tudi Cuban ve, kdo je Dončićev dober prijatelj izven NBA team....potem praviš, da ni bil to enkraten dogodek in, da ju je večkrat že označil....no jaz sem prvič to opazil:)


Mislim, da je Donke celo osebno predstavil Rupnika Cubanu.

https://www.zurnal24.si/sport/olimpijsk...

Masayoshi ::

Horas ::

zanimivo, za mene presenetljivo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Voss ::

2 centra na maxu?

Poleg igralcev so dodali se res ogromno pickov: [Krawczynski] The picks going to Utah, per sources: unprotected 1sts in 23, 25, 27, a swap in '26 and a top 5 protected in '29

Samael ::

Noro so ga preplačali. Kar neverjetno.
Samael != Samuel

Badwolff ::

Nor deal, ma potencial, da bo najslabši ever.

2022 pick (Kessler neki)
Beverly, Vanderbilt, Beasley - 4,5,6 človek v rotaciji lani.
plus 4 picki, vsak ima resen potencial, da je res visok, je le Minnesota.

Vse to za eksperiment, ki ima malo verjetnosti, da uspe.

Plus Gobert ima noro plačo.

IL_DIAVOLO ::

"Švedska nam je že v Kopru povzročila obilico težav, res pa je, da tedaj v postavi nismo imeli Luke Dončića in Gorana Dragića. Sigurno sta naša zvezdnika pomembna utež na tehtnici, nikakor pa ne odločilna. Kot vedno doslej bo ključ do zmage naša obramba," je dodal Sekulić.


Kaj ta kadi?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

Standard? Saj, če nisi ravno aroganten in podcenjujoč se gre praviloma takole s spoštljivimi besedami o nasprotniku in poudarkom na celotni reprezentanci v vsako tekmo al kaj? Kaj pa naj bi rekel? :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

nejc_nejc ::

je kakšen link za gledat free

kixs ::

IL_DIAVOLO ::

Samael je izjavil:

Standard? Saj, če nisi ravno aroganten in podcenjujoč se gre praviloma takole s spoštljivimi besedami o nasprotniku in poudarkom na celotni reprezentanci v vsako tekmo al kaj? Kaj pa naj bi rekel? :)


Smo popolnoma drugačna ekipa brez 2 najboljših igralcev v zgodovini Slovenije, ki vsako tekmo odločita tekmo?

Aroganca je točno to, da ne priznava učinka Doncica in Dragica. Teamtalk mu Dragić vodi, napad pa Doncic.

Morda pa misli da ne vemo, kako nesposoben je.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Samael je izjavil:

Standard? Saj, če nisi ravno aroganten in podcenjujoč se gre praviloma takole s spoštljivimi besedami o nasprotniku in poudarkom na celotni reprezentanci v vsako tekmo al kaj? Kaj pa naj bi rekel? :)


Smo popolnoma drugačna ekipa brez 2 najboljših igralcev v zgodovini Slovenije, ki vsako tekmo odločita tekmo?

Aroganca je točno to, da ne priznava učinka Doncica in Dragica. Teamtalk mu Dragić vodi, napad pa Doncic.

Morda pa misli da ne vemo, kako nesposoben je.

O Goranu in Lukatu govorijo vse, cisto prav je, da trener kdaj tudi izpostavi ekipi. Tole je cisto premisljen komentar, ljudje(ekipa) so bolj motivirani, ce kdo opazi, da se trudijo. Iz podobnih razlogov tudi Luka vedno pohvali svoje igralce in kritizira predvsem sebe in podobno sef v sluzbi pohvali vse tudi "juniorje".

hamez66 ::

Ja, Luka in Goran nista odločilna, odločilna, kot vedno, je obramba.

Samo ko ni Luka in Gorana, Slovenija izgublja.

Samael ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Samael je izjavil:

Standard? Saj, če nisi ravno aroganten in podcenjujoč se gre praviloma takole s spoštljivimi besedami o nasprotniku in poudarkom na celotni reprezentanci v vsako tekmo al kaj? Kaj pa naj bi rekel? :)


Smo popolnoma drugačna ekipa brez 2 najboljših igralcev v zgodovini Slovenije, ki vsako tekmo odločita tekmo?

Aroganca je točno to, da ne priznava učinka Doncica in Dragica. Teamtalk mu Dragić vodi, napad pa Doncic.

Ne vem, če si opazil, ampak košarka je kolektivni šport. Vsi vemo, kako zelo pomembna sta za ekipo Luka in Goran, ampak itak, da se pred mediji igra in poudarja delo cele ekipe ne pa zgolj dveh posameznikov. Saj nisi 5 let star, da tega ne bi razumel.
Samael != Samuel

hamez66 ::

Ne bi mu bilo treba reči, da nista odločilna, ker se je zlagal. Naj pač malo pomisli, kaj bo govoril, saj ni star 5 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Samael ::

Jah, če ne veš kako stvari okoli tebe in v življenju funkcionirajo ...
Luka napr. ve in bi na vprašanje medijev zmanjšal pomen samega sebe ter pred to postavil celo ekipo.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

hamez66 ::

Samael je izjavil:

Jah, če ne veš kako stvari okoli tebe in v življenju funkcionirajo ...


Selektor naj bi vedel, kako potekajo stvari.

IL_DIAVOLO ::

Samael je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Samael je izjavil:

Standard? Saj, če nisi ravno aroganten in podcenjujoč se gre praviloma takole s spoštljivimi besedami o nasprotniku in poudarkom na celotni reprezentanci v vsako tekmo al kaj? Kaj pa naj bi rekel? :)


Smo popolnoma drugačna ekipa brez 2 najboljših igralcev v zgodovini Slovenije, ki vsako tekmo odločita tekmo?

Aroganca je točno to, da ne priznava učinka Doncica in Dragica. Teamtalk mu Dragić vodi, napad pa Doncic.

Ne vem, če si opazil, ampak košarka je kolektivni šport. Vsi vemo, kako zelo pomembna sta za ekipo Luka in Goran, ampak itak, da se pred mediji igra in poudarja delo cele ekipe ne pa zgolj dveh posameznikov. Saj nisi 5 let star, da tega ne bi razumel.


Ne vem če si opazil, ampak Slovenija brez Doncica je zanič. Bila je marca in še vedno je.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne vem če si opazil, ampak Slovenija brez Doncica je zanič. Bila je marca in še vedno je.

In kaj točno ima to veze s tvojim nerazumevanjem, zakaj je pomembno kdaj poudariti tudi pomen cele ekipe, ne pa zgolj dveh igralcev, ki ju že tako vsi hvalimo in non stop govorimo o njiju? Pa pizda no, saj ne moreš biti tako neumen, da ne razumeš tega, ali pač? Še Luka, ki je najbrž mlajši kot ti, razume to in pogosto naredi to tudi sam.


hamez66 je izjavil:

Samael je izjavil:

Jah, če ne veš kako stvari okoli tebe in v življenju funkcionirajo ...


Selektor naj bi vedel, kako potekajo stvari.

Ja, zato pa med njimi ni velikih egov, slabe krvi, razprtij v slačilnici itd ampak se razumejo in funkcionirajo kot eno.

Saj vem, da bolj ko ti bom skušal nekaj razložiti, bolj boš vztrajal v svojem nerazumevanju in tupil nekaj, pa četudi te to omejuje pri razumevanju tudi najbolj preprostih reči.
Nihče, prav nihče ne skopari s pohvalami na račun teh dveh igralcev, še najmanj selektor (če si slučajno kdaj prebral še kaj več kot to eno vrstico) tu je pa pač poudaril pomen cele ekipe - kar je tudi prav. Če ti je to pretežko razumet imaš tu težavo predvsem ti sam, pa nevermind ... grem naprej gledati tekmo, ti pa tupi svoje.
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

Nekateri smo videli slabega Carlisla in vidimo zdaj slabega Sekulica. Ne pričakujem kaj drugega od slabovidnih.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

Zakaj pa nisi takoj povedal, kaj te žuli, ne pa da se kurčiš o nečem čisto tretjem?
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

Nisem ti jaz kriv, če ne vidiš dlje od tistega pred nosom.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

Ja, ker jaz imam tu eno takšno kristalno kroglo, ki mi pove, da kadar ti govoriš neumnosti, v bistvu ne misliš tako, ampak zgolj pograbiš priložnost, da se kurčiš na nekoga zaradi nečesa povsem tretjega :D
Samael != Samuel

Badwolff ::

Gledam zadnji dve minuti... A veš čas tako neumno igrajo?

Samael ::

Nah, povsem na začetku so naši kar lepo vodili, potem pa je vse nekako izvodenelo. Upam, da bo drugi polčas boljši.
Samael != Samuel

nejc_nejc ::

kixs je izjavil:

Probaj:
https://istream2watch.com/video/sweden-...


tnx

slabo špilajo....upam, da se zberejo

matr več sreče k pameti....

matr več sreče k pameti....

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Samael je izjavil:


Ja, zato pa med njimi ni velikih egov, slabe krvi, razprtij v slačilnici itd ampak se razumejo in funkcionirajo kot eno.

Saj vem, da bolj ko ti bom skušal nekaj razložiti, bolj boš vztrajal v svojem nerazumevanju in tupil nekaj, pa četudi te to omejuje pri razumevanju tudi najbolj preprostih reči.
Nihče, prav nihče ne skopari s pohvalami na račun teh dveh igralcev, še najmanj selektor (če si slučajno kdaj prebral še kaj več kot to eno vrstico) tu je pa pač poudaril pomen cele ekipe - kar je tudi prav. Če ti je to pretežko razumet imaš tu težavo predvsem ti sam, pa nevermind ... grem naprej gledati tekmo, ti pa tupi svoje.



Kaj točno pa tupim?

Ne ni pretežko razumet, samo ne strinjam se s tabo ane. Ti si pa jokica in ker si brez argumentov, napadaš na tak način kot napadaš (ne razumete življenja, a ste stari 5 let).

Napiši kaj konkretnega, da bo vredno diskusije.

No še srečo je obramba prevesila, al kako?

Samael ::

Saj sem, pa je bilo zate iz nekega razloga preveč vrstic.
Ponavljam, ti pa si prosim vzemi takole ene pol dneva pa premisli, vsi vemo kaj sta Luka in Goran in glede tega po vseh debatah iz leta v leto (tudi na tem forumu) niti ni potrebno izgubljati besed (pa čeprav jih seveda bomo, saj radi debatiramo o tem), ampak tisto s čimer imata vidva probleme je izgleda to, da je trener brez povzdigovanja posameznikov (ker to je treba početi non stop, a?) dal povsem normalno, standardno razumno trenersko PR izjavo, kjer je poudaril pomen cele ekipe. To kar počnejo vsi trenerji. To kar počneno vsi igralci. Tudi Luka. Nihče se ne postavlja nad ekipo.
Noben big deal, nič v kar bi se nek normalen človek vtaknil, pa se iz nekega razloga vseeno najdejo patroni vajine sorte, ki iz tega delajo dramo.
Sem brez argumentov praviš? Hecno, glede na to, da sem med nami tremi tu edini, ki se v kar se da preprostem jeziku, da bosta ja razumela potrudim nekaj razložiti, vidva pa še vedno tupita svoje. (ok, IL_DIAVOLO je potem dal vedeti, da se pri njemu dejansko sploh ne gre za to, ampak trenerja v tejh vlogi preprosto ne mara, tudi prav.)

In obramba ... a to si iz riti potegnil? Ker to si v svojem nerazumevanju čisto standardne PR izjave, ki sama po sebi ni nek big deal, namislil ti sam.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

hamez66 ::

V bistvu si spet napisal TLDR žaljenja. Dobro, če si edini ti pameten in edini ti tako povedal, potem mora tako biti.

Pač ne veš, kaj sem povedal, in se pretepaš s slamnatimi možmi, zraven pa drugim razlagaš, kako nismo stari 5 let in bolj malo vemo o življenju.

Prosim za citate, kjer sem pisal, da je treba Gorana in Luka povzdigovati ali hvaliti. Povej, iz katerih stavkov si potegnil to neumnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Samael ::

Tako je za razumeti tvojo izjavo, kjer se ne moreš sprijazniti, da je trener v izjavi team postavil nad posameznikom - pa četudi gre za povsem standardno PR izjavo, ki sama po sebi ni noben big deal.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

IL_DIAVOLO ::

Lepa zmaga Doncica in Dragica.

Menjava selektorja je nujna.

Lp
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hamez66 ::

Samael je izjavil:

Tako je za razumeti tvojo izjavo, kjer se ne moreš sprijazniti, da je trener v izjavi team postavil nad posameznikom - pa četudi gre za povsem standardno PR izjavo, ki sama po sebi ni noben big deal.



Od kod ti informacija, da se ne morem sprijazniti??

Vse si pobrkljal, ampak v redu, nadaljuj.

Ko boš končal, ti pa lahko napišem kaj sem želel povedati.

Samael ::

A da boš? No, potem pa le. Il_diavola sem prej nahecal, da imam kristalno kroglo, ki mi pomaga naključne kratke izseke misli sogovornikov spraviti v neko razumno celoto.
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

Samael je izjavil:

Tako je za razumeti tvojo izjavo, kjer se ne moreš sprijazniti, da je trener v izjavi team postavil nad posameznikom - pa četudi gre za povsem standardno PR izjavo, ki sama po sebi ni noben big deal.


Razen, ko je očitno ko si se brez njiju blamiral pred 4 meseci, zdaj pa premagujes enakovredne nasprotnike.

Gre se samo za to, ignoranco. A je tako težko rečt, smo zanič, dajmo bolje pomagat doncicu? A niso to osnove team talka, da ne daješ potuho zanič ekipi?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Voss ::

Mene ubistvu zanima, s čim si je Sekulič sploh prislužil angažma v reprezentanci? Če ni denarja za tujega strokovnjaka, naj se potem raje z Lakovičem dogovorijo.

Pa Švedska sploh ni tako zelo slaba ekipa, kot jo nekateri želijo prikazati, vendar mene je zmotila marsikatera odločitev trenerja že v prvem delu ciklusi in pred tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Samael ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gre se samo za to, ignoranco. A je tako težko rečt, smo zanič, dajmo bolje pomagat doncicu? A niso to osnove team talka, da ne daješ potuho zanič ekipi?

Ja, tik pred tekmo boš šel v javnosti srati po lastni ekipi. Matr, saj ne verjamem, da je lahko nekdo tako neumen ...

Mimogrede, da si ne bo kdo moje pisanje interpretiral napačno. Nimam nobenih posebnih simpatij oz. ne takšnih ali drugačni občutkov to selektorja. Zmotilo me je le tisto delanje big deala iz neke standardne PR izjave (kjer trener poudari pomene cele ekipe, ne posameznikov), ki sama po sebi nima nobene veze in je pred neko tekmo povsem običajna. Mislim, saj itak da, ves čas te sprašujejo o superzvednikih v ekipi, ves čas govoriš o njih, potem pa tu pa tam pred tekmo poudariš tudi pomen ekipe kot celote pa oh groza ...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

IL_DIAVOLO ::

Samael je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gre se samo za to, ignoranco. A je tako težko rečt, smo zanič, dajmo bolje pomagat doncicu? A niso to osnove team talka, da ne daješ potuho zanič ekipi?

Ja, tik pred tekmo boš šel v javnosti srati po lastni ekipi. Matr, saj ne verjamem, da je lahko nekdo tako neumen ...


Ti si tako ozkogled, da kar hudo. Vsako zadevo zapakiras v točno določeno situacijo in ne vidiš the bigger picture. Tunnel vision or smth lol


Sekulić ne zna s kritiko dvigniti nivoja igre in morale ekipi, pa naj bo med tekmo ali novinarsko konferenco.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ti si tako ozkogled, da kar hudo. Vsako zadevo zapakiras v točno določeno situacijo ...

Ja, res je, komentiral sem točno določeno situacijo, tako kot ti. Kristalne krogle, kaj vse se je ob tem tisti moment še podilo po tvoji buči pa žal nimam.
Samael != Samuel

hamez66 ::

https://www.fiba.basketball/basketballw...

Rezultati Slovenije brez Gorana in Luka.

Izjava selektorja - PR lapsus. Če bi malo drugače oblikoval stavke, bi povedal isto (isto popihal na dušo ekipi), brez da bi rekel, da Goran in Luka nista odločilna razlika. No big deal, samo pač izpade butalsko.

Pa tudi končni rezultat proti Švedski je precej butalski. Realno bi moralo biti +20.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Samael ::

Ja, tu ti nič ne oporekam.
Samael != Samuel

tony1 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lepa zmaga Doncica in Dragica.

Menjava selektorja je nujna.

Lp


Se strinjam. Ubranitev naslova EP takole ni realna.

hamez66 ::

Samael je izjavil:

Ja, tu ti nič ne oporekam.



Super, me veseli.


Tekme si nisem ogledal, sem pa pogledal novinarsko konferenco. Ne vem, a je bil to samo PR, ali pa so Švedi res dobro igrali, bolje od pričakovanega.

Dončić 31 pik, 10-20 met, 10 skokov, 6 asistenc, 2 ukradeni žogi, .. pa so zmagali samo za 3 pike.

Na tekmi je bil tudi Dirk Nowitzki, pa Luku so zapeli "overrated". Zmaga je zmaga, pa še v gostih so bili, tako da ni panike zaradi samo 3 pik razlike. V košarki je precej odvisno od sreče in slabše ekipe lahko premagajo boljše.


https://www.fiba.basketball/basketballw...

Tudi če ni +20, je super. Zagotovo so bili Švedi zelo motivirani.

Zimonem ::

Po moje kakih priprav na tekmo niti ni bilo. Že res da so profili. Ampak gre za kup mladih bikov , ki so ga po tekmi z hrvaško srali celo noč. Gre le za fante ga najboljših letih. Poletje je....
Predvsem obramba je bila slaba. Šut pa ko gre gre, sicer pa ... Zmaga je. Kar je važno, ker v drugem krogu bo jeba ker Dončić igra zgolj dve tekmi.
Selektor tu ne more delat čudežev. Lahko kvečjemu koga odvrne od igranja za reprezentanco.

Tidule ::

hamez66 je izjavil:

Samael je izjavil:

Ja, tu ti nič ne oporekam.



Super, me veseli.


Tekme si nisem ogledal, sem pa pogledal novinarsko konferenco. Ne vem, a je bil to samo PR, ali pa so Švedi res dobro igrali, bolje od pričakovanega.

Dončić 31 pik, 10-20 met, 10 skokov, 6 asistenc, 2 ukradeni žogi, .. pa so zmagali samo za 3 pike.

Na tekmi je bil tudi Dirk Nowitzki, pa Luku so zapeli "overrated". Zmaga je zmaga, pa še v gostih so bili, tako da ni panike zaradi samo 3 pik razlike. V košarki je precej odvisno od sreče in slabše ekipe lahko premagajo boljše.


https://www.fiba.basketball/basketballw...

Tudi če ni +20, je super. Zagotovo so bili Švedi zelo motivirani.


V bistvu je bila velika žalost. Razen dveh prebliskov (takoj na začetku 1 in v 3 četrtini, ko so naredili 10+) ni bilo nič od nič. Dončičeva statistika je odličen odraz tega kako na silo so igrali. V zadnjih minutah pa nisem vedel ali gledam burlesko ali košarko, komentar kolega vse pove: "A to probajo zgubit, da bodo hrvati ostali doma?". Tako, da na koncu smo imeli enostavno srečo, ker zmage si niso zasužili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()
««
53 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197194 (94503) Samael

Več podobnih tem