» »

Naročanje iz Anglije

Naročanje iz Anglije

flyby ::

Je kdo naročal zadnje čase kaj iz Anglije? Koliko časa traja dostava po brexitu?

Moj paket je bil poslan 12.7. (preko Royal Mail International), še vedno čakam na kakšno sporočilo od carine, pošte ali kogarkoli ...

Gagatronix ::

Royal Mail more like Royal Fail. Ce tvoje posiljke niso preusmerili skozi Kirgizstan si lahko srecen.

Vuli ::

potrpi... a nimaš tracking številke?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

ETI3n ::

Največi šalabajzeri so tile na naši pošti slovenije, paket prispel v Slovenijo 19.7.2021, oddal vse podatke na "uvoz in izvoz", kličem na njihovo centralo glede paketa, in tip mi odvrne da bo šele čez 14 dni paket pregledan (zgleda da imajo nesposoben kader).Zame je DHL številka ena, vse uredijo v enem dnevu, tudi če so malce dražji, ampak dobiš takoj.

c0dehunter ::

Ja, kupil knjigo na book depository. Stala je 8eur,postnina brezplačna. Me je pa potem UPS udaril po žepu z 12eur davkov (carina 0.44eur + 11eur postopek). Pri čemer sem moral sam preko mejla izpolnjevati obrazce.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bauci ::

Zanimivo, jaz sem tudi naročil knjigo na Bookdepository, dobil v četrtek, Pošta Slovenije, nobenih stroškov.

jocoj ::

Iz bookdepository računa samo UPS, preko katerega so tudi začeli pošiljati k nam. Sicer pa jim pošlji sliko računa in zahtevek za vračilo neupravičeno zaračunanega DDVja in stroškov pregleda. Brez problema ti bodo vrnili denar.

LukiYo ::

Gagatronix je izjavil:

Royal Mail more like Royal Fail. Ce tvoje posiljke niso preusmerili skozi Kirgizstan si lahko srecen.


Mojo pošiljko je Royal Mail poslal na carino v Delhi. Prodajalec mi je poslal isti kos še enkrat, ki sem ga dobil v parih dneh. Tistega iz Indije pa en mesec za tem.

Gagatronix ::

Meni je pred leti znanka poslala razglednico iz Londona. Ne samo, da so ji na posti nalimali napacne (oz. premalo znamk), Royal Fail je se na sredino fotografije nalimal nalepko na kateri pise da je bila postnina neustrezna in so zato razglednico preusmerili skozi "alternativne vire". Glede na to, da je hodila do mene tri mesece so jo najbrz s kamelo poslali skozi Kirgizstan.

gruntfürmich ::

lahko ti povem postopek za orožje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne pošiljamo v Slovenijo ?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
4811347 (1558) Samael
»

časi dostave dostavnih servisev ?

Oddelek: Loža
247728 (2791) fikus_
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622528 (12964) kixs
»

Paket iz Anglije! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5719090 (11656) Zoran7
»

Izgubljen paket iz tujine...

Oddelek: Loža
375501 (4500) opeter

Več podobnih tem