» »

Nove informacije o koncu Trumpovega mandata

Nove informacije o koncu Trumpovega mandata

zmaugy ::

Izšla je nova knjiga, v kateri je med drugim objavljeno, kaj si je o Trumpu mislil NJEGOV načelnik generalštaba - general Milley.
Imel ga je za nacista, rjavosrajčnika, Hitlerja, ki je pripravljen izvesti državni udar. In to je bil odločen preprečiti. Ne pozabiti, gre za s strani Trumpa imenovanega generala.

Evo prispevek:

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Nedasemiveč ::

CNN lol

Te modeli so še sedaj z njem obsedeni. Vsak dan 5 različnih člankov o njem. Pralnica možganov kot je nora24 - samo druga skrajnost pač.

Zgodovina sprememb…

Vetrpiha ::

Ja, ampak Trump ima še zdaj celo armado blaznih civilistov.
En stavek, da nekdo ni njihov, pa ga že zgazijo.
Trump seveda ne odgovarja, ker ni nikomur nič ukazal...

Nedasemiveč ::

Vetrpiha je izjavil:

Ja, ampak Trump ima še zdaj celo armado blaznih civilistov.
En stavek, da nekdo ni njihov, pa ga že zgazijo.
Trump seveda ne odgovarja, ker ni nikomur nič ukazal...


Drži. Vseeno je težko karkoli verjeti CNN.

Se mi smilijo Američani. Poglejte samo v Sloveniji, kaj so mediji sposobni narediti človeškim možganom, kaj šele tam, ko je vse skupaj še na nepremerljivo višji ravni 24/7. Non stop samo slabe novice in grožnje.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Ta novice ne pove nič drugega kot to, da tudi generali padajo na medijsko propagando oziroma temu bi lahko rekli tudi predsodki - saj to je v bistvu ena in ista stvar.

HotBurek ::

MPP ali medijsko propagandni predsodek.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

hr_natakar ::

CNN? In ti temu popolnoma verjames? Knjiga? Besede so prazne. Veliko vec stejejo dejanja. kaj ce bi pogledal, kako je zivel prej? S kom se je druzil? koliko holivudskih filmov je posnel? Kaj je pocel? Ne pa sodit zgolj na podlagi kaj je nekdo povedal.

ajdov2 ::

CNN?

Chinese news network?

Conini ::

Prejšni mesec se je odvijal sodni spor med MSNBC in OAN (Rachel Maddow je obtožila OAN, da je plačana ruska propaganda).

Pazi to.

Tožba je padla:
https://timesofsandiego.com/wp-content/...

ZARADI:

"In an oddly overlooked ruling, an Obama-appointed federal judge, Cynthia Bashant, dismissed the lawsuit on the ground that even Maddow's own audience understands that her show consists of exaggeration, hyperbole, and pure opinion, and therefore would not assume that such outlandish accusations are factually true even when she uses the language of certainty and truth when presenting them ("literally is paid Russian propaganda").

In concluding that Maddow's statement would be understood even by her own viewers as non-factual, the judge emphasized that what Maddow does in general is not present news but rather hyperbole and exploitation of actual news to serve her liberal activism.

Torej, tisti, ki linkate CNN, MSNBC in podobne štose, NEHAJTE S TEM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

c3p0 ::

Nedasemiveč je izjavil:

CNN lol

Te modeli so še sedaj z njem obsedeni. Vsak dan 5 različnih člankov o njem. Pralnica možganov kot je nora24 - samo druga skrajnost pač.


Pri Bidnu je glavna novica tedna, kak sladoled je jedel, kritik ne sme bit. O čem drugem bi še lahko pisali?

Miki N ::

A ni to ta gen. Miley ki je pred kratkim zatrjeval, da je prihodnost Oboroženih sil ZDA v gejih? Mislim, včasih je to veljalo zgolj za Mornarico. Pa še par takih popularnih woke for, ki jih po mojem v resnici podpira zgolj oportunistično.


Sploh pa - zakaj ni pa takrat nič rekel in knjig pisal? Takrat je bil tiho kot rit. Taki ljudje so vedno poden in se ponavadi obračajo po vetru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

fikus_ ::

Prodaj žemljice dokler so še vroče, kasneje jih težje ali pa sploh ne več.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

jshadlsa232 ::

zmaugy je izjavil:

Izšla je nova knjiga, v kateri je med drugim objavljeno, kaj si je o Trumpu mislil NJEGOV načelnik generalštaba - general Milley.
Imel ga je za nacista, rjavosrajčnika, Hitlerja, ki je pripravljen izvesti državni udar. In to je bil odločen preprečiti. Ne pozabiti, gre za s strani Trumpa imenovanega generala.

Evo prispevek:


Mediji strasansko pogresajo trumpa, ker nimajo vec kaj pisat. Trump je pa zidovska lutka tako kot vsi ameriski predsedniki, kaki nacist 😂 To lahko napise samo idiot v zelji po zasluzku v "outrage culture" 2021.

Bwaze6 ::

Trumpa jim ni treba "pogrešati", Trump je še vedno tu, in vodi svojo kampanjo za ponovno izvolitev.

Uspešno je prepričal večino republikancev v svoje zblojene teorije zarote o ukradenih volitvah, mnižičnih goljufijah pri štetju glasov, potvarjanju tudi s strani republikanskih nadzornikov volilnih komisij.

Republikanska stranka ni "deljena" na tiste, ki Trumpa podpirajo, in tiste, ki ga ne - večina višjih republikancev, ki mu niso popolnoma podložni, in so npr. proti njemu upali dvigniti glas, se upokojuje ali odhaja iz politike, siti neprestanih groženj Trumpistov. Kar se pa raje tiče, je pa večinsko na strani Trumpa. Tudi na lokalnih ravneh so izvoljeni skoraj izključno kandidati, ki podpirajo Trumpa.

Ob zdajšnjih volitvah je drhal, ki jo je Trump zbral in naščuval na kongres, jasno svarilo, da blaznež nima niti najmanjšega odpora do nasilnega prevzema oblasti. Sicer mu je spodletelo, ampak ker za to ni bil niti kaznovan, bo ob naslednjih volitvah to stalnica, predstavništva oblasti po celotnih ZDA pa praktično bojišča.

Naslednje leto so kongresne volitve (del Senata in ves Predstavniški dom), kjer bomo to lahko ob grickanju kokic opazovali, vedoč, da vse to pride tudi k nam.

dild0idis ::

Ha, ha, ha, ... in potem človek, da CNNov članek.

Toliko novic je, da mora biti Trump še vedno prva.

CNN in kolegi, sploh Paco, vsak dan, prosijo različne bogove, da se Trump vrne, ker drugače ne bo kruhka na mizi!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

D3m ::

Bwaze6 je izjavil:

Trumpa jim ni treba "pogrešati", Trump je še vedno tu, in vodi svojo kampanjo za ponovno izvolitev.

Uspešno je prepričal večino republikancev v svoje zblojene teorije zarote o ukradenih volitvah, mnižičnih goljufijah pri štetju glasov, potvarjanju tudi s strani republikanskih nadzornikov volilnih komisij.

Republikanska stranka ni "deljena" na tiste, ki Trumpa podpirajo, in tiste, ki ga ne - večina višjih republikancev, ki mu niso popolnoma podložni, in so npr. proti njemu upali dvigniti glas, se upokojuje ali odhaja iz politike, siti neprestanih groženj Trumpistov. Kar se pa raje tiče, je pa večinsko na strani Trumpa. Tudi na lokalnih ravneh so izvoljeni skoraj izključno kandidati, ki podpirajo Trumpa.

Ob zdajšnjih volitvah je drhal, ki jo je Trump zbral in naščuval na kongres, jasno svarilo, da blaznež nima niti najmanjšega odpora do nasilnega prevzema oblasti. Sicer mu je spodletelo, ampak ker za to ni bil niti kaznovan, bo ob naslednjih volitvah to stalnica, predstavništva oblasti po celotnih ZDA pa praktično bojišča.

Naslednje leto so kongresne volitve (del Senata in ves Predstavniški dom), kjer bomo to lahko ob grickanju kokic opazovali, vedoč, da vse to pride tudi k nam.


Suuuuuure.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Poldi112 ::

kuall je izjavil:

Ta novice ne pove nič drugega kot to, da tudi generali padajo na medijsko propagando oziroma temu bi lahko rekli tudi predsodki - saj to je v bistvu ena in ista stvar.


Nope.

General je zgolj del "deep state"-a, ki povsem zavestno širi propagando preko defacto uradnih državnih kanalov.

Enako kot so 20 let ponavljali pravljice o napredku v Afganistanu, medtem ko jim je bilo kristalno jasno, da pušijo.

Trump pač ne igra po scenariju, zato ga je treba nevtralizirati - ukineš mu dostop do medijev, medtem ko sam 24/7 predvajaš svojo propagando. Pač po bogati tradiciji svobodnega tiska.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Bwaze6 ::

D3m je izjavil:



Suuuuuure.



Kdaj bo pa tista tožba, kjer bodo Rudy Giuliani (ki ne sme več opravljati odvetništva zaradi zavajanj in laži) ter Trump dokazali vse to?

Čivkajo že ptički na veji, in je jasno tudi redneckom?

Aja, je tako ali tako potrebno zamenjati vso "deep state", skupaj s sodniki (demokrati in republikanci), nadzornike volilnih komisij (tako demokrate kot republikance), tako da dokazovanje ni potrebno.

Le zamenjava. Za Trumpu popolnoma podložno osebje.

Mirna, če bodo šle naslednje volitve popolnoma po njihovih željah, drugače pa nasilna.

jshadlsa232 ::

Bwaze6 je izjavil:

D3m je izjavil:



Suuuuuure.



Kdaj bo pa tista tožba, kjer bodo Rudy Giuliani (ki ne sme več opravljati odvetništva zaradi zavajanj in laži) ter Trump dokazali vse to?

Čivkajo že ptički na veji, in je jasno tudi redneckom?

Aja, je tako ali tako potrebno zamenjati vso "deep state", skupaj s sodniki (demokrati in republikanci), nadzornike volilnih komisij (tako demokrate kot republikance), tako da dokazovanje ni potrebno.

Le zamenjava. Za Trumpu popolnoma podložno osebje.

Mirna, če bodo šle naslednje volitve popolnoma po njihovih željah, drugače pa nasilna.


Deep state:



Na zalost trumptardov pa ni on nic kaj boljsi, tako da kruha in iger.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Miki N je izjavil:

A ni to ta gen. Miley ki je pred kratkim zatrjeval, da je prihodnost Oboroženih sil ZDA v gejih? Mislim, včasih je to veljalo zgolj za Mornarico. Pa še par takih popularnih woke for, ki jih po mojem v resnici podpira zgolj oportunistično.


Sploh pa - zakaj ni pa takrat nič rekel in knjig pisal? Takrat je bil tiho kot rit. Taki ljudje so vedno poden in se ponavadi obračajo po vetru.

Tega ti pa ne bo težko podkrepiti z virom, ane?

jshadlsa232 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Izšla je nova knjiga, v kateri je med drugim objavljeno, kaj si je o Trumpu mislil NJEGOV načelnik generalštaba - general Milley.
Imel ga je za nacista, rjavosrajčnika, Hitlerja, ki je pripravljen izvesti državni udar. In to je bil odločen preprečiti. Ne pozabiti, gre za s strani Trumpa imenovanega generala.

Evo prispevek:


Mediji strasansko pogresajo trumpa, ker nimajo vec kaj pisat. Trump je pa zidovska lutka tako kot vsi ameriski predsedniki, kaki nacist 😂 To lahko napise samo idiot v zelji po zasluzku v "outrage culture" 2021.

Čaki malo, a zdaj je že “židovska lutka”? A ni bil nekdo, ki “pove tako kot je” in ki “bo dal vetra globoki državi in Sorošu”? A je oboje hkrati?:D

Bwaze6 je izjavil:

D3m je izjavil:



Suuuuuure.



Kdaj bo pa tista tožba, kjer bodo Rudy Giuliani (ki ne sme več opravljati odvetništva zaradi zavajanj in laži) ter Trump dokazali vse to?

Čivkajo že ptički na veji, in je jasno tudi redneckom?

Aja, je tako ali tako potrebno zamenjati vso "deep state", skupaj s sodniki (demokrati in republikanci), nadzornike volilnih komisij (tako demokrate kot republikance), tako da dokazovanje ni potrebno.

Le zamenjava. Za Trumpu popolnoma podložno osebje.

Mirna, če bodo šle naslednje volitve popolnoma po njihovih željah, drugače pa nasilna.

Ampak kaj, ko se potem tudi Trumpovi nastavljenci, kot je Milley, zgrozijo ob idejah tega nacista.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

mtosev ::

Da Trump ni prišteven je meni že dolgo časa jasno. Sicer je meni samo pomembno, da je odšel.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zmaugy ::

mtosev je izjavil:

Da Trump ni prišteven je meni že dolgo časa jasno. Sicer je meni samo pomembno, da je odšel.

Kot je napisal Bwaze6, tip še zdaleč ni odšel, trenutno je ameriški Janša v opoziciji, cela GOP mu je podrejena, ker se boji njegove prfuknjene baze.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

mtosev ::

Vem. Samo imajo razkol v GOPju zaradi njega. Eni bi se ga hoteli rešiti in iti naprej brez njega, ker dvomim, da ima republican party prihodnost s trumpizmom.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

Trump republikance drži za jajca. Zdaj je mučenik v boju za svobodo govora.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Superboyy ::

Nedasemiveč je izjavil:

Drži. Vseeno je težko karkoli verjeti CNN.


https://edition.cnn.com/election/2016

Se pravi Trump ni zmagal leta 2016?

mtosev ::

Fajn je videti, da je 30% ljudi v gop anti Trump. Mogoče je še upanje za njih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zmaugy ::

mtosev je izjavil:

Fajn je videti, da je 30% ljudi v gop anti Trump. Mogoče je še upanje za njih.

Glede na to, da Trump ni iz leta v leto mlajši in da je že zdaj intelektualno precej šibkejši od Bidena, dvomim da bo dorasel izzivu čez 4 leta.
Poleg tega bi lahko v 4 letih tudi GOP prišli k pameti in spregledali, da malikujejo odurnega narcisoidnega rjavosrajčnika, ki ne premore ene same vrline. Sicer vem, da je tudi veliko njih moralnih, etičnih in intelektualnih hendikepirancev, ampak kljub vsemu…
V najslabšem primeru upam, da spregleda še nekaj volilcev - sicer le-ti morda niso vsi ravno najbolj bistri, zagotovo pa v osnovi niso pokvarjenci in upanje je, da spregledajo skozi fasado tega tipa.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

mtosev ::

Jaz bom dal sedaj napoved in reko, da GOPjev kandidat za volitve leta 2024 ne bo Trump. Čez 2leti pa bomo vidli, če sn se motil ali ne.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

arnecan1 ::

zmaugy je izjavil:

mtosev je izjavil:

Fajn je videti, da je 30% ljudi v gop anti Trump. Mogoče je še upanje za njih.

Glede na to, da Trump ni iz leta v leto mlajši in da je že zdaj intelektualno precej šibkejši od Bidena, dvomim da bo dorasel izzivu čez 4 leta.
Poleg tega bi lahko v 4 letih tudi GOP prišli k pameti in spregledali, da malikujejo odurnega narcisoidnega rjavosrajčnika, ki ne premore ene same vrline. Sicer vem, da je tudi veliko njih moralnih, etičnih in intelektualnih hendikepirancev, ampak kljub vsemu…
V najslabšem primeru upam, da spregleda še nekaj volilcev - sicer le-ti morda niso vsi ravno najbolj bistri, zagotovo pa v osnovi niso pokvarjenci in upanje je, da spregledajo skozi fasado tega tipa.

Intelektualno precej šibkejši? A ti kaj gledaš drugega razen CNN-a?



Zmaga pa tale iz maja letos:
I love those barrettes in your hair. Man I’ll tell you what, look at her she looks like she's 19 years old sitting there like a little lady with her legs crossed.

Tole je rekel tejle punčki:


P.S.: Rjavosrajčnik Trump je napadel manj držav kakor Bush starejši, Clinton, Bush mlajši in Obama.

Kayzon ::

Je to tisti general ki hoce tranvestite imeti v vojski,pa zenske? haha

Nedasemiveč ::

Kayzon je izjavil:

Je to tisti general ki hoce tranvestite imeti v vojski,pa zenske? haha


Kaj je narobe z ženskami v vojski? Zakaj transvetit ne bi smel služiti državi?

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Kayzon je izjavil:

Je to tisti general ki hoce tranvestite imeti v vojski,pa zenske? haha

haha, ane? A si ravno traktor parkiral pred štalo in greš zdaj gnoj skidat?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

arnecan1 je izjavil:


T. proti cekret papirju:


T. proti klančini:


Genijalc in anominš:


T. na sestanku s Tim “Applom”:


T. se norčuje iz invalidnega novinarja:


T. se slini okrog 10 let stare punčke:
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

arnecan1 ::

Ne, Biden propada pred našimi očmi. Če čovek zameša 5 mesecev za 15 mesecev, potem veš, da nekaj ne štima.


Ko pogledaš tole, ne veš. če bi se smejal ali jokal.:(

zmaugy ::

Pa vseeno v primerjavi z rjavosrajčnikom intelektualni velikan.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Poldi112 ::

Nope, Trump je lastoročno sesul in prevzel republikansko stranko. Biden je zgolj lutka establishmenta, ki je priplavala v ospredje, ko so sabotirali Bernija. Na čelu je izključno zaradi interesov kapitala, ki je želel servilno ovco.

Da je sploh dilema o tem, kdo v živo mentalno odmira, pa zgolj kaže na resno zaslepljenost z ideologijo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

Abe Lincoln bi se verjetno obračal v grobu, če bi lahko sedaj videl kaj se dogaja v GOP in kaj počne Trump.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

dild0idis ::

To, da predsednik oz. poraženi kandidat za predsednika prevzame stranko ni nič nenavadnega v ameriški politiki.

Clintoni so prevzeli demokratsko stranko, Bushi republikansko stranko, itd.

Tudi zato so se demokrati tako borili proti Bernieju, da ni postal glavni kandidat za predsednika in tudi zato Bernie nima šans v demokratski stranki!

Poldi112 je izjavil:


Da je sploh dilema o tem, kdo v živo mentalno odmira, pa zgolj kaže na resno zaslepljenost z ideologijo.


Po svoje imaš prav, Biden je že intelektualno mrtev... >:D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

Nope, Trump je lastoročno sesul in prevzel republikansko stranko. Biden je zgolj lutka establishmenta, ki je priplavala v ospredje, ko so sabotirali Bernija. Na čelu je izključno zaradi interesov kapitala, ki je želel servilno ovco.

Da je sploh dilema o tem, kdo v živo mentalno odmira, pa zgolj kaže na resno zaslepljenost z ideologijo.

Dobiti podporo volilcev kot šovinistični nacist je veliko lažje kot liberalec. To ni intelektualni izziv. In ko imaš podporo ljudi, je prevzem stranke zgolj formalnost.
Tvoja trditev je podobna kot če bi rekel, da je preprodajalec droge intelektualno močnejši od univerzitetnega profesorja, ker je premožnejši.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Poldi112 ::

Če bi bilo trivialno kot outsider prevzeti stranko, bi se to verjetno bolj pogosto dogajalo.

Kar pa v ničemer ne spremeni dejstva, da je Biden tisti, ki v živo mentalno odmira na TV.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

Če bi bilo trivialno kot outsider prevzeti stranko, bi se to verjetno bolj pogosto dogajalo.

Kar pa v ničemer ne spremeni dejstva, da je Biden tisti, ki v živo mentalno odmira na TV.


Saj veš tisto, “v tem času je pozabil več, kot je drugi kadarkoli sploh vedel”…?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Conini ::

zmaugy je izjavil:


Dobiti podporo volilcev kot šovinistični nacist je veliko lažje kot liberalec. To ni intelektualni izziv. In ko imaš podporo ljudi, je prevzem stranke zgolj formalnost.
Tvoja trditev je podobna kot če bi rekel, da je preprodajalec droge intelektualno močnejši od univerzitetnega profesorja, ker je premožnejši.


Trump ni noben nacist. Je PATRIOT. In to je hud problem za globaliste (Demokrate).
Če tega ne zastopite, raje ne komentirajte dogajanja v ZDA.

zmaugy je izjavil:

Dobiti podporo volilcev kot šovinistični nacist je veliko lažje kot liberalec.


V bistvu ni, saj liberalci ponujajajo vse zastonj (socializem).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

nagobčnik ::

Conini je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Dobiti podporo volilcev kot šovinistični nacist je veliko lažje kot liberalec. To ni intelektualni izziv. In ko imaš podporo ljudi, je prevzem stranke zgolj formalnost.
Tvoja trditev je podobna kot če bi rekel, da je preprodajalec droge intelektualno močnejši od univerzitetnega profesorja, ker je premožnejši.


Trump ni noben nacist. Je PATRIOT. In to je hud problem za globaliste (Demokrate).
Če tega ne zastopite, raje ne komentirajte dogajanja v ZDA.



Pravi patriotski antiglobalist.

Donald Trump Blames China for Fact That Much of His Gear is 'Made in China'

XIIT ::

Bwaze6 je izjavil:

Ob zdajšnjih volitvah je drhal, ki jo je Trump zbral in naščuval na kongres, jasno svarilo, da blaznež nima niti najmanjšega odpora do nasilnega prevzema oblasti.

"Neoborožena skupina ljudi je sposobna nasilno prevzeti oblast v ZDA."
-Bwaze6


Bwaze6 je izjavil:

Sicer mu je spodletelo, ampak ker za to ni bil niti kaznovan, bo ob naslednjih volitvah to stalnica, predstavništva oblasti po celotnih ZDA pa praktično bojišča.

Sigurno, smo lani poleti lepo videli kako so republikanci razbijali izložbe ter kurili avtomobile po celi državi.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Smrekar1 ::

D3m je izjavil:


Suuuuuure.



Pri predpostavki, da je velikost volilnih okrožij določena naključno ali da vsaj ne obstaja korelacija med velikostjo volilnega okrožja in tega katerega od kandidatov okrožje preferira.

Drugače povedano, implicirana hipoteza drži, če so Demokrati enako močni na vasi kot Republikanci in Republikanci v mestih držijo enak delež glasov kot Demokrati. Če niso nimaš naključne razporeditve velikosti volilnih okrožij in ne moreš napovedati kakšna bi morala biti "normalna" razporeditev.

Lahko pa tudi verjameš Trumpovemu odvetniku, ki je okoli tega pričal pod prisego.

https://www.phillymag.com/news/2020/11/...

Torej ali dokaži, da so Republikanci enako močni v mestih kot Demokrati in Demokrati enako močni v vukojebinah kot Republikanci ter pokaži, da je Trumpov odvetnik lagal pod prisego v škodo svojega delodajalca, ali pa priznaj da si nasedel na eno bolj prozornih laži vseh časov. Še flattardi imajo boljše argumente kot trumpanzi.


Trumpanz v naravnem okolju. Pazi se letečih iztrebkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

D3m ::

Lahko bi enostavno zapisal "meeehhh" :)

Bi imel delo končano prej, kot pa, da si vrgel 20 min stran ampak hej, itak te plačamo na delovnem mestu. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Smrekar1 ::

D3m je izjavil:


Bi imel delo končano prej, kot pa, da si vrgel 20 min stran ampak hej, itak te plačamo na delovnem mestu. :D


Ti ne, Trumpziji :)

Jarno ::

Smrekar1 je izjavil:

D3m je izjavil:


Suuuuuure.



Trumpanz v naravnem okolju. Pazi se letečih iztrebkov.


Primerjava je morda pozitivna. Primati izkazujejo bolj pristen značaj od večine ljudi, poleg tega pa so imuni na fake news in liberalni BS. ;)
#65W!

TheBlueOne ::

Ne morem verjeti, da kdo ki je kdaj poslusal govere Trumpa in morda Gulianija lahko o njemu rece kaj pozitivnega. To je pa ja bil 100% idiotski cirkus.

Drugace je malo prevec ljudi iz njegovih ozjih krogov obupalo nad njim, da bi kdo lahko predpostavil, da so potem kar naenkrat deep state.

Kaj potem so recimo:
- general Milley
- Bolton
- Banon
- Cohen
- ....

kar naenkrat iz lojalnih in "super" ljudi lutke deep stata? Kako naiven mora biti nekdo, da enostavno verjame vse, kar rece Trump.