» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
93 / 198
»»

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Telbanc je izjavil:



Nej vlada kar stiska obroč, prej ali slej bojo volitve in takrat bojo dobli brco u rito.

Kar pa seveda v ničemer ne bo spremenilo strategije obvladovanja epidemije, ne glede na to kaj zdaj lukci in tančike obljubljajo, ker druge poti enostavno ni.


Ne mislim na Lukce in Tančike, ker je to isto pakovanje sam drugo.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

;-) ::

A110 je izjavil:

;-) je izjavil:

A110 je izjavil:

;-) je izjavil:

Ker bom kupil test z rezultatom...seveda bom najebal.

Malo sem brskal po spletu kje se lahko druzis brez PCT ker mi cerkev ne diši, baje je na SDS piknikih kr ok brez preverjanja, pa še golaž in alkohol je ki v cerkvi ni.


no povej kdo je to, itak si anonimen na forumu in ti nebo nič. bom jaz želel kupiti test. jaz sem cepljen in zato ne potrebujem testa in nebom najebal

Sem zgoraj napisal kje dobis test proti placilu. Lahko se kar tedensko dogovoris. Pojdi tja.


povej osebo. cesa te je strah?

Rabim test za dopust. Povedal sem ti za enega ki ni cepljen s cepivom pa ima potrdilo, ukrepaj... lahko se ti jih povem vec kar tako: Janez Ivan Janša, Tonin.

Levica je cepljena s pravim cepivom...ker so naivni.

To bo hec, SDS nebo imel volilcev Levica pa ne vodstva.

Telbanc ::

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

V Mariboru je bil direktor zdr. doma Jus cepljen s placebom...

Pi**a, kje prodajajo tako dobre kristalne krogle, da vse to veste...? Jaz tudi potrebujem eno tako. A pogosto zadeneš na lotu?

Ne igram lota, poznam pa ljudi ki tam cepijo in ko se cepi vrh dobijo flaskone servirane ne vzamejo katerihkoli.

Uau... A to se po gostilnah pogovarjate?

A zato je umrla tista žena od diplomata al kaj je že bila? Je dobila preveč čisto cepivo? ;((


Če še ne veš, majo rusi bolj izpopolnjen postopek čiščenja cepiva.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

49106 ::

imagodei je izjavil:


ko smo bili na vrhuncu 2. vala, smo se z bolnišničnimi kapacitetami za Covid paciente bližali plafonu.


In 200 zdravnikov je podleglo covidu v Bergamu :D Bučke prodajaj drugim, me jih ne boš-.


Je pa res, da nekateri ne verjamejo, da ogenj lahko opeče in morajo sami poskusiti.


Iz riti povlečeš pavšalno trditev, in zato tvoj argument pridobi na kredibilnosti? :)) A bop razložil, zakaj niti besedice nisi namenil temu, da v cerkvah ne preverjajo qr kode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kayzon ::

;-) je izjavil:

A110 je izjavil:

;-) je izjavil:

A110 je izjavil:

;-) je izjavil:

Ker bom kupil test z rezultatom...seveda bom najebal.

Malo sem brskal po spletu kje se lahko druzis brez PCT ker mi cerkev ne diši, baje je na SDS piknikih kr ok brez preverjanja, pa še golaž in alkohol je ki v cerkvi ni.


no povej kdo je to, itak si anonimen na forumu in ti nebo nič. bom jaz želel kupiti test. jaz sem cepljen in zato ne potrebujem testa in nebom najebal

Sem zgoraj napisal kje dobis test proti placilu. Lahko se kar tedensko dogovoris. Pojdi tja.


povej osebo. cesa te je strah?

Rabim test za dopust. Povedal sem ti za enega ki ni cepljen s cepivom pa ima potrdilo, ukrepaj... lahko se ti jih povem vec kar tako: Janez Ivan Janša, Tonin.

Levica je cepljena s pravim cepivom...ker so naivni.

To bo hec, SDS nebo imel volilcev Levica pa ne vodstva.


Levica nima ze zdej vodstva.. Pa da ne bos mislils da sem pristas Janse,sam sovrazim to prepucavanje ces levi pa desni,istsranje oboje.

imagodei ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pojdite se cepit! Ce je vrhovni stab s Krekom na čelu to rekel!

Razlogi? Ni jih.

Razlogov je seveda na tone. Začenši npr. z moralno dolžnostjo, ki jo imaš do družbe, da prispevaš h kolektivni oziroma čredni imunosti. Če ti recimo statistika komplikacij zaradi izpostavljenosti virusu, ki govori neprimerno v prid cepljenju, ne zadostuje.

Tule stalno govorite, kako ne poznate nikogar (mlajšega od denimo 50 let), ki bi imel težave po preboleli bolezni. Začuda jih jaz poznam vsaj 5, ki še pol leta po preboleli bolezni jamrajo, da ima vsa hrana isti okus, da se ne morejo za dlje časa zbrati, ali pa da še danes niso 100% pri močeh. Ampak cepivo je baje nevarno.
- Hoc est qui sumus -

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Telbanc je izjavil:



Nej vlada kar stiska obroč, prej ali slej bojo volitve in takrat bojo dobli brco u rito.

Kar pa seveda v ničemer ne bo spremenilo strategije obvladovanja epidemije, ne glede na to kaj zdaj lukci in tančike obljubljajo, ker druge poti enostavno ni.


Ne mislim na Lukce in Tančike, ker je to isto pakovanje sam drugo.....

Na koga pa? Vesela, Galeta, Lebna...? Kdorkoli bo, ne bo odstopil od začrtane poti ker mu drugega ne bo preostalo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

49106 ::

imagodei je izjavil:

Če ti recimo statistika komplikacij zaradi izpostavljenosti virusu, ki govori neprimerno v prid cepljenju, ne zadostuje.


Oboje je zelo blizu ničli.

Čakam na odgovor:

A bop razložil, zakaj niti besedice nisi namenil temu, da v cerkvah ne preverjajo qr kode.


Dokler takšnih nesmislov ne boste zelo dobro argumentirali, ni za zaupat ne stroki ne apologetom te kvazi stroke. Da te ogenj opeče, če dovolj približaš roko, je kmečka pamet, da pa v cerkvi ni covida, pa ne ravno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

imagodei ::

49106 je izjavil:

imagodei je izjavil:


ko smo bili na vrhuncu 2. vala, smo se z bolnišničnimi kapacitetami za Covid paciente bližali plafonu.


In 200 zdravnikov je podleglo covidu v Bergamu :D Bučke prodajaj drugim, me jih ne boš-.

Zagotovo boš zlahka postregel z uradnimi številkami.

Aja, ne, ne boš. Uradne številke so baje ponarejene. Prave imate samo vi, ki jih vidite v tarot kartah in si jih potem delite po forumih. Tiste so verodostojne.

Bučke press
- Hoc est qui sumus -

49106 ::

Kakšne uradne številke potrebuješ za "pandemijo", pri kateri ne jaz ne moji znanci ne poznajo nikogar s hujšimi posledicami kot pri navadni gripi? Pa so "bolnišnice so pokale po šivih".... Česa naj se pazim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

;-) ::

Tule stalno govorite, kako ne poznate nikogar (mlajšega od denimo 50 let), ki bi imel težave po preboleli bolezni. Začuda jih jaz poznam vsaj 5, ki še pol leta po preboleli bolezni jamrajo, da ima vsa hrana isti okus, da se ne morejo za dlje časa zbrati, ali pa da še danes niso 100% pri močeh. Ampak cepivo je baje nevarno.

Take tezave imajo samo tvoji prijatelji? Jaz nobenega ne poznam s takimi tezavami. Koliko % prebolelih ima take tezave?

49106 ::

Prbijajo 100 na uro.

imagodei ::

49106 je izjavil:

A bop razložil, zakaj niti besedice nisi namenil temu, da v cerkvah ne preverjajo qr kode.

Ja, kaj naj s tem? Janša kupuje glasove vernikov. Nikakor ni kul, ampak, kaj ima to veze s splošnimi koristmi glede cepljenja?
- Hoc est qui sumus -

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Telbanc je izjavil:



Nej vlada kar stiska obroč, prej ali slej bojo volitve in takrat bojo dobli brco u rito.

Kar pa seveda v ničemer ne bo spremenilo strategije obvladovanja epidemije, ne glede na to kaj zdaj lukci in tančike obljubljajo, ker druge poti enostavno ni.


Ne mislim na Lukce in Tančike, ker je to isto pakovanje sam drugo.....

Na koga pa? Vesela, Galeta, Lebna...? Kdorkoli bo, ne bo odstopil od začrtane poti ker mu drugega ne bo preostalo.


Pač nekdo bo prej ali slej zavohal tržno nišo. Rad bi videl tvoj obraz po volitvah, ki bojo prej ali slej.

Verjetno boš pol nehala izivat po netu. Poleg "Jajota" zaj še ti počas lezeš u mojo zono interesa in se delaš pamentno.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

49106 ::

imagodei je izjavil:

49106 je izjavil:

A bop razložil, zakaj niti besedice nisi namenil temu, da v cerkvah ne preverjajo qr kode.

Ja, kaj naj s tem? Janša kupuje glasove vernikov. Nikakor ni kul, ampak, kaj ima to veze s splošnimi koristmi glede cepljenja?


A si ti normalen. Nevarni virus pustoši, tebi pa to "ni kul"? Toliko, da stroka nima več kredibilnosti. "Trgovka je kriva, ker me ni opozorila", "pejmo se mal hecat", meje odpremo, da lahkko počistim bazen, dvolastniki ne potrebujejo testov itd itd. Pa koga vi farbate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

memnon ::

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

258.000 primerov smo že imeli, 8 x toliko pa smo "precepljeni".

8x4000 mrtvih = cca 30.000 mrtvih, še vseeno 3x manj kot nam je govorila stroka za prvo leto, s tem da imamo stalno bolj blago različico virusa in polovico precepljenih.

Vse ukrepe mirne duše razpustimo.

No, v razmislek: vsak Slovenec, ki so ga zaradi Covida hospitalizirali, je bil v resni nevarnosti za svoje zdravje in življenje. Skoraj dosledno vsak, ki so ga morali premestiti na ICU in intubirati, bo v domači oskrbi umrl.

Ko Covid predstavljate kot nenevarno bolezen in govorite o "samo" toliko in toliko mrtvih, se malo spomnite na zgoraj napisano.

BTW, lahko napišeš koliko ljudi smo imeli v bolnišnicah in koliko od tega na predihavanju? Zdiš se na tekočem s številkami.


To je sicer res, je pa tudi strašenje ljudi. Slednji prav tako trpijo zaradi posledic kajenja in pretiranega uživanja alkohola, sladkorja,... Ne vem zakaj mediji vsakodnevno ne predvajajo odrezanih nog zaradi sladkorne bolezni ali zamašenih žil ob kapi. Glede cigaret niso prišli kaj dlje od napisov na škatlicah. Edini razlog je očitno to, da se te stvari ne dogajajo naenkrat, ampak bolj počasi. Zaenkrat niti še nismo bili deležni kakršnih koli ukrepov, ki bi dvignili zdravje splošne populacije. Dogaja se ravno nasprotno, odpadli pregledi in posegi, dohatrji se štemplajo in nič ne delajo, vlada pa meče vedno več denarja v zdravstvo. Narod pa vzklika: "juhej cepiva!"

imagodei ::

49106 je izjavil:

Kakšne uradne številke potrebuješ za "pandemijo", pri kateri ne jaz ne moji znanci ne poznajo nikogar s hujšimi posledicami kot pri navadni gripi? Pa so "bolnišnice so pokale po šivih".... Česa naj se pazim?

Imaš prav, v slovenskih bolnišnicah so ležali igralci in statisti. Vid in Domen Valič. Pa Milena Zupančič. Pa Gojc. Mal so jih premeščali po bolnišnicah, ko so jih pa ljudje spoznali in jih niso mogli več rotirat, so pa začeli najemat statiste iz prostovoljnih gledališč. Une iz štajerskega konca so pošiljali v bolnišnice na Obali, tiste iz Obale v LJ, itd.

Vse zelo domišljeno, ti povem.
- Hoc est qui sumus -

49106 ::

V slovenskih bolnišnicah so bolj ali manj gledali v luft in jamrali kako poka po šivih.


Nevarni virus pustoši, tebi pa to "ni kul"? Toliko, da stroka nima več kredibilnosti. "Trgovka je kriva, ker me ni opozorila", "pejmo se mal hecat", meje odpremo, da lahkko počistim bazen, dvolastniki ne potrebujejo testov itd itd. Pa koga vi farbate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Telbanc ::

imagodei je izjavil:

49106 je izjavil:

Kakšne uradne številke potrebuješ za "pandemijo", pri kateri ne jaz ne moji znanci ne poznajo nikogar s hujšimi posledicami kot pri navadni gripi? Pa so "bolnišnice so pokale po šivih".... Česa naj se pazim?

Imaš prav, v slovenskih bolnišnicah so ležali igralci in statisti. Vid in Domen Valič. Pa Milena Zupančič. Pa Gojc. Mal so jih premeščali po bolnišnicah, ko so jih pa ljudje spoznali in jih niso mogli več rotirat, so pa začeli najemat statiste iz prostovoljnih gledališč. Une iz štajerskega konca so pošiljali v bolnišnice na Obali, tiste iz Obale v LJ, itd.

Vse zelo domišljeno, ti povem.


Ne rabiš še ti se delat "kao pametnega", index alexa slo techa, je že itak zadost velik.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

imagodei ::

49106 je izjavil:

A si ti normalen. Nevarni virus pustoši, tebi pa to "ni kul"? Toliko, da stroka nima več kredibilnosti. "Trgovka je kriv, ker me ni opozorila", "pejmo se mal hecat", meje odpremo, da lahkko počistim bazen, dvolastniki ne potrebujejo testov itd itd. Pa koga vi farbate.

To si ti mene z nekom zamešal. Pa ti ne zamerim, ker vem, da nekateri nimate težav samo s funkcionalno, temveč tudi s splošno pismenostjo. Vse kar je daljše od 2 vrstic tiskanega teksta enostavno preletite in potem samo mislite, da veste na kaj odgovarjate. Žal (pre)pogost pojav.
- Hoc est qui sumus -

49106 ::

S kom sem te zamešal? Pa ne projciraj neumnosti, saj se za moda ne spodobi. Daj si naziv za žaljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

imagodei ::

Pojma nimam, ampak jaz slovenski kvazi stroki ne zaupam.

(Zaupam pa znanstvenemu konsenzu)
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

49106 ::

Sam jim ne zaupaš, mi pa naj zaupamo? Morda zaupaš fauciju, ki meni, da ni potrebno nositi maske in da je potrebno nositi 2 naenkrat? Nabijem takšne strokovnjake veš kam. Bistvo vsega je, da so ukrepi veliko bolj represivni kot morajo biti in vse to imamo ravno zaradi takšnih apologetov, kot si ti..

A sem te res zamešal?

49106 je izjavil:

imagodei je izjavil:

49106 je izjavil:

A bop razložil, zakaj niti besedice nisi namenil temu, da v cerkvah ne preverjajo qr kode.

Ja, kaj naj s tem? Janša kupuje glasove vernikov. Nikakor ni kul, ampak, kaj ima to veze s splošnimi koristmi glede cepljenja?


A si ti normalen. Nevarni virus pustoši, tebi pa to "ni kul"? Toliko, da stroka nima več kredibilnosti. "Trgovka je kriva, ker me ni opozorila", "pejmo se mal hecat", meje odpremo, da lahkko počistim bazen, dvolastniki ne potrebujejo testov itd itd. Pa koga vi farbate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Počakajmo še kak odmere in kako zimo.


Eh, prav škoda. A potem si se hecal, ko si rekel, da nas bo hudič vzel in bo miljarde mrtvih od cepiv.

Mal se zresni.


Zaenkrat je še vse na mizi.

PrimoZ_ je izjavil:

Mamo vse obsegajoči svetovni red, ki zate vse in vsakogar.
Samo našega multvaca ne more utišat. Oni je edini glas razuma, nepodkuplivi, neutišljiv.

Svetilnik v temni in megleni noči!!!


Zakaj bi kabaliste skrbelo moje pisanje. Že dobro miljardo idjotov se je cepilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

imagodei je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pojdite se cepit! Ce je vrhovni stab s Krekom na čelu to rekel!

Razlogi? Ni jih.

Razlogov je seveda na tone. Začenši npr. z moralno dolžnostjo, ki jo imaš do družbe, da prispevaš h kolektivni oziroma čredni imunosti. Če ti recimo statistika komplikacij zaradi izpostavljenosti virusu, ki govori neprimerno v prid cepljenju, ne zadostuje.

Tule stalno govorite, kako ne poznate nikogar (mlajšega od denimo 50 let), ki bi imel težave po preboleli bolezni. Začuda jih jaz poznam vsaj 5, ki še pol leta po preboleli bolezni jamrajo, da ima vsa hrana isti okus, da se ne morejo za dlje časa zbrati, ali pa da še danes niso 100% pri močeh. Ampak cepivo je baje nevarno.


Evo in to so razlogi zaradi katerih gre Nodi v kocevje se spikat. Mi podas mnenje kaj naj vzamem. Zenica oz po domace zdenka mi ne disi. Pojma nimam kaj so vektorska pa rmna cepiva. Vem da smo se vektorje ucil v osnovni soli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

imagodei ::

memnon je izjavil:

To je sicer res, je pa tudi strašenje ljudi. Slednji prav tako trpijo zaradi posledic kajenja in pretiranega uživanja alkohola, sladkorja,... Ne vem zakaj mediji vsakodnevno ne predvajajo odrezanih nog zaradi sladkorne bolezni ali zamašenih žil ob kapi.

Zato ker pacient po amputaciji noge nikogar ne okuži in zanj ni treba imeti izolirane sobe, podtlaka in prezračevanja in protokolov za prehajanje v/iz izoliranega krila bolnišnice.

Družba se je odločila, da 50, 60, 70 in 80 let stari ljudje še niso avtomatično za na britof, če se da kaj pomagat. Ampak zato smo morali nabavit respiratorje, rezervirat del človeških resursov in bolnišnice oz. njihove dele spremeniti v izolirana območja.

Ker ena medicinska sestra, ki se prosto sprehaja med bolnikom s Covidom in tistim, ki okreva po amputaciji noge, lahko slednjega okuži. Obratno pa ne.
- Hoc est qui sumus -

multivac ::

Conini je izjavil:

darkolord je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Ne, ampak mutira. Cisto slucajno nismo imeli od januarja 2020 do decembra 2020 nobenih "sEvOv".

https://www.bbc.com/news/uk-55227325

SARS-CoV-2 Alpha variant @ Wikipedia
Neumnost, kot vedno.

https://cov-lineages.org/lineage_list.h...


Celega fuka enih sevov, še preden se je začelo cepit.


Sevi, ki se izogibajo cepivom so sevi, ki se razvijajo skupaj z cepivom.
Virus ni vedeževalec, da ve kakšno cepivo bomo naredili in se predhodno prilagodil.

49106 ::

imagodei je izjavil:


Zato ker pacient po amputaciji noge nikogar ne okuži in zanj ni treba imeti izolirane sobe, podtlaka in prezračevanja in protokolov za prehajanje


Če ta argument res drži, zakaj torej cepljeni ne potrebujejo testa? Edino sprejemljivo je, da ga potrebujejo. Kaj daje tebi in Coniniju pravico okužiti tiste, kki se ne morejo cepiti ali pa se nočejo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Počakajmo še kak odmere in kako zimo.


Eh, prav škoda. A potem si se hecal, ko si rekel, da nas bo hudič vzel in bo miljarde mrtvih od cepiv.

Mal se zresni.


Zaenkrat je še vse na mizi.

PrimoZ_ je izjavil:

Mamo vse obsegajoči svetovni red, ki zate vse in vsakogar.
Samo našega multvaca ne more utišat. Oni je edini glas razuma, nepodkuplivi, neutišljiv.

Svetilnik v temni in megleni noči!!!


Zakaj bi kabaliste skrbelo moje pisanje. Že dobro miljardo idjotov se je cepilo.


Ti pa se umiri. Slej ko prej bos pospikan tudi ti.

Pohvale. Upam na cimvecjo udelezbo

Zdaj je pravi trenutek, dokler cepivo se je na voljo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

Torej ni problem v maskah ampak tumpastemu folku.


Tako je. Tumpasti folk kot ti, ne razume, da vedno več ekspertov pravi, da so maske nesmiselne za ta virus. Ali, da je efekt nemerljiv.

Tako preprosto pa tega ne razumeš.

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:


Pač nekdo bo prej ali slej zavohal tržno nišo. Rad bi videl tvoj obraz po volitvah, ki bojo prej ali slej.

Tudi če Potrč zmaga, imamo sistem tako narejen, da sam ne more nič, širše koalicije za antivax norosti, pa ni. Rada bi videla vlado, ki bi nemo opazovala kako bolnišnice pokajo po šivih in pred njimi umirajo ljudje.

Telbanc je izjavil:


Verjetno boš pol nehala izivat po netu. Poleg "Jajota" zaj še ti počas lezeš u mojo zono interesa in se delaš pamentno.

Kako, a ti mi celo groziš? Kaj pa boš, pljunil na moj komentar na zaslonu?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

49106 ::

multivac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Torej ni problem v maskah ampak tumpastemu folku.


Tako je. Tumpasti folk kot ti, ne razume, da vedno več ekspertov pravi, da so maske nesmiselne za ta virus. Ali, da je efekt nemerljiv.

Tako preprosto pa tega ne razumeš.


The expert pravi, da moraš nositi dve hkrati.

;-) ::

https://www.thelancet.com/journals/ecli...

Covid mozgane postara za 10 let oz. IQ zbije tam za 7 tock.

Izgleda da cepljenje ene 3x bolj, ker je opažati čudne vzorce pri cepljenih.

PrihajaNodi ::

Jutri je dan odprtih vrat v kranju. Cepijo mladino nad 12 let. Prisoten bo pediater ce bodo kaksna vprasanja. Postopek bo zelo hitrer. Vljudno vabljeni.
Aja izbira cepiva se ni samo fajzercek je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

StarMafijec je izjavil:

Invictus je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:



Eno nova teorija zarote.
Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.

Se pravi, Kitajska in Rusija preprečujeta nacizem in fašizem v Evropi...


Fašizem bomo imeli zopet jeseni zaradi zanikovalcev znanosti (antivaxxerjev). V Angliji so se že znebili fašizma, precepljenost je visoka, cepivo očitno deluje, ni potrebe več po omejitvah.

Pri nas pa bomo še vedno nosili maske, imeli zaprte lokale, omejeni na regije ali občine, samo zato, da se ne bodo spet bolnice zapolnile. Gospodarstvo bo trpelo, prav tako psihično zdravje ljudi, itd.

No, ne preseneča, da je pri nas tako malo cepljenih, tudi med OECD državami smo na repu po bralnem razumevanju in naravoslovnem razmišljanju. Bi morali ljudi poslati malo nazaj v ljudske šole, da se ponovno usedejo za klop, se pridno učijo in osvojijo biologijo in kemije.


Kaj boš rekel, če se bo oktobra v UK vse obrnilo?

imagodei je izjavil:

Pojma nimam, ampak jaz slovenski kvazi stroki ne zaupam.

(Zaupam pa znanstvenemu konsenzu)


Nisi rekel, da zaupaš le podatkom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

49106 ::

Infidel, ne postavljaj takšnih vprašanj.

multivac ::

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Govorimo o sample size miljončka na obeh straneh.
Pri takem številu se bo kompenziralo za večino napak in nekonsistentnosti.

Bomo pač videli kdo bo več jokal na forumu, da so jim pomrli starši itd.

Zato ne rabiš nobenega znanstvenega poskusa delat na forumu. Podatki bodo javno objavljeni, kot sem že napisal. Samo tisti vam verjetno ne bodo všeč, ker bodo po vaše namreč prirejeni, pa Big Pharma, pa Mainstream mediji, pa ...


Vprašal sem, če ste za.
Je pa potrebno povsem prenehati s cepljenjem, dokler so še grupe primerljive po velikosti.

imagodei ::

49106 je izjavil:

Sam jim ne zaupaš, mi pa naj zaupamo? Morda zaupaš fauciju, ki meni, da ni potrebno nositi maske in da je potrebno nositi 2 naenkrat?

URLPLS.

49106 je izjavil:

Bistvo vsega je, da so ukrepi veliko bolj represivni kot morajo biti in vse to imamo ravno zaradi takšnih apologetov, kot si ti..

Tolaži se, če ti to pomaga. V resnici represivnih ukrepov nimamo zaradi "apologetov". Bližje pravemu odgovoru sta naslednja razloga:

1.) Ljudje smo enostavno preveč naivni in preveč butasti. Če bi namesto korone razsajala kakšna hemoragična mrzlica s 60-90% smrtnostjo in enakim načinom prenosa in enako stopnjo nalezljivosti kot jo ima korona, bi svet pač zdesetkalo. Tudi in predvsem vodilni politiki so se izkazali kot totalne naivčine (saj ne bo nič hudega) in zgube (nesposobnost vodenja, kriznega managementa, sprejemanja težkih odločitev, čeprav bi to pomenilo manjšo priljubljenost med svojimi volilci)
2.) Janši ustreza kriza. Tako lahko mnogo bolj učinkovito obračunava s STA, MSM, kulturniki, ipd.

Ampak tega res nisem kriv jaz. :\
- Hoc est qui sumus -

49106 ::

Ne prbiji, represivne ukrepe imamo, ker apologeti dajete moč tiranom.


imagodei je izjavil:

49106 je izjavil:

Sam jim ne zaupaš, mi pa naj zaupamo? Morda zaupaš fauciju, ki meni, da ni potrebno nositi maske in da je potrebno nositi 2 naenkrat?

URLPLS.






https://nypost.com/2021/06/03/fauci-ema...


https://www.cnbc.com/2021/01/25/dr-fauc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

multivac ::

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

258.000 primerov smo že imeli, 8 x toliko pa smo "precepljeni".

8x4000 mrtvih = cca 30.000 mrtvih, še vseeno 3x manj kot nam je govorila stroka za prvo leto, s tem da imamo stalno bolj blago različico virusa in polovico precepljenih.

Vse ukrepe mirne duše razpustimo.

No, v razmislek: vsak Slovenec, ki so ga zaradi Covida hospitalizirali, je bil v resni nevarnosti za svoje zdravje in življenje. Skoraj dosledno vsak, ki so ga morali premestiti na ICU in intubirati, bo v domači oskrbi umrl.



Od kje take trditve?

feryz ::

Jutri bom 3. (z besedo, tretjič) v šestih dneh dobil potrdilo, da sem negativen in da ne morem ubiti ali svojih, ali bilo koga drugih, tastarih s korono. Še vedno pa jih lahko povozim, recimo.
Ali lahko katerikoli cepljen zase zatrdi enako? Da ni potencialni morilec s korono?
Preden zatrdite v en glas, se zavedajte, da so bolnice polne cepljenih in hkrati okuženih.

PrihajaNodi ::

imagodei je izjavil:

49106 je izjavil:

Sam jim ne zaupaš, mi pa naj zaupamo? Morda zaupaš fauciju, ki meni, da ni potrebno nositi maske in da je potrebno nositi 2 naenkrat?

URLPLS.

49106 je izjavil:

Bistvo vsega je, da so ukrepi veliko bolj represivni kot morajo biti in vse to imamo ravno zaradi takšnih apologetov, kot si ti..

Tolaži se, če ti to pomaga. V resnici represivnih ukrepov nimamo zaradi "apologetov". Bližje pravemu odgovoru sta naslednja razloga:

1.) Ljudje smo enostavno preveč naivni in preveč butasti. Če bi namesto korone razsajala kakšna hemoragična mrzlica s 60-90% smrtnostjo in enakim načinom prenosa in enako stopnjo nalezljivosti kot jo ima korona, bi svet pač zdesetkalo. Tudi in predvsem vodilni politiki so se izkazali kot totalne naivčine (saj ne bo nič hudega) in zgube (nesposobnost vodenja, kriznega managementa, sprejemanja težkih odločitev, čeprav bi to pomenilo manjšo priljubljenost med svojimi volilci)
2.) Janši ustreza kriza. Tako lahko mnogo bolj učinkovito obračunava s STA, MSM, kulturniki, ipd.

Ampak tega res nisem kriv jaz. :\



Drzi. Jaz pa ravnokar berem od Mengela knjigo. Na moja vorasanja mi nisi odgovoril katero cepivo mi priporocas in zakaj?

Hvala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

258.000 primerov smo že imeli, 8 x toliko pa smo "precepljeni".

8x4000 mrtvih = cca 30.000 mrtvih, še vseeno 3x manj kot nam je govorila stroka za prvo leto, s tem da imamo stalno bolj blago različico virusa in polovico precepljenih.

Vse ukrepe mirne duše razpustimo.

No, v razmislek: vsak Slovenec, ki so ga zaradi Covida hospitalizirali, je bil v resni nevarnosti za svoje zdravje in življenje. Skoraj dosledno vsak, ki so ga morali premestiti na ICU in intubirati, bo v domači oskrbi umrl.



Od kje take trditve?


Pojma nimam. Poznam dva, ki sta takšno zdravljenje zavrnila, pa sta oba živa in zdrava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

gozdar1 ::

Hypathia je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Pač nekdo bo prej ali slej zavohal tržno nišo. Rad bi videl tvoj obraz po volitvah, ki bojo prej ali slej.

Tudi če Potrč zmaga, imamo sistem tako narejen, da sam ne more nič, širše koalicije za antivax norosti, pa ni. Rada bi videla vlado, ki bi nemo opazovala kako bolnišnice pokajo po šivih in pred njimi umirajo ljudje.

Telbanc je izjavil:


Verjetno boš pol nehala izivat po netu. Poleg "Jajota" zaj še ti počas lezeš u mojo zono interesa in se delaš pamentno.

Kako, a ti mi celo groziš? Kaj pa boš, pljunil na moj komentar na zaslonu?

Norost so kvečjemu lockdovni in take norosti slej ko prej pripeljejo na oblast musolinije in hitlarje.
Kje ikaš dokaze, da bi bile brez lockdownov bolnice kaj bolj polne?
Vsa norost temelji na igri številk, in iz lufta potegnhenih modelih. Ki se jih kot pijanec plotavdržimo tudi ko se izkažejo za popolnoma zgrešene.

imagodei ::

49106 je izjavil:

imagodei je izjavil:


Zato ker pacient po amputaciji noge nikogar ne okuži in zanj ni treba imeti izolirane sobe, podtlaka in prezračevanja in protokolov za prehajanje


Če ta argument res drži, zakaj torej cepljeni ne potrebujejo testa?

Huh? Mislim, če se izkaže, da je cepivo res tako slabo, da je praktično 50:50 šanse ali deluje ali ne, potem valjda, bi se morali testirati. V resnici pa jemljete za izhodišče neke prirejene podatke, ki ne odražajo pravega stanja. Cepiva res niso idealna, so pa precej učinkovita.

In ja: čeprav smo imeli ob odobritvi cepiv dovolj podatkov o varnosti, pa nismo imeli dovolj podatkov o učinkovitosti izven laboratorijskega okolja: virusi mutirajo, prihajajo novi sevi. Mogoče se bo izkazalo, da je smiselno tudi testiranje cepljenih - ampak če do te odločitve pride, bo prišlo zaradi analize dejanskih podatkov, ne pa na podlagi podatkov iz spletnih strani, ki jih obvladujete teoretiki zarote.
- Hoc est qui sumus -

;-) ::

49106 je izjavil:

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

258.000 primerov smo že imeli, 8 x toliko pa smo "precepljeni".

8x4000 mrtvih = cca 30.000 mrtvih, še vseeno 3x manj kot nam je govorila stroka za prvo leto, s tem da imamo stalno bolj blago različico virusa in polovico precepljenih.

Vse ukrepe mirne duše razpustimo.

No, v razmislek: vsak Slovenec, ki so ga zaradi Covida hospitalizirali, je bil v resni nevarnosti za svoje zdravje in življenje. Skoraj dosledno vsak, ki so ga morali premestiti na ICU in intubirati, bo v domači oskrbi umrl.



Od kje take trditve?


Pojma nimam. Poznam dva, ki sta takšno zdravljenje zavrnila, pa sta oba živa in zdrava.

Jaz poznam dva ki sta sla sicer pozitivna v bolnisnico ker je tam "umiral" sin. Hospitalizirani so bili v isti sobi na intenzivni negi.

memnon ::

imagodei je izjavil:

memnon je izjavil:

To je sicer res, je pa tudi strašenje ljudi. Slednji prav tako trpijo zaradi posledic kajenja in pretiranega uživanja alkohola, sladkorja,... Ne vem zakaj mediji vsakodnevno ne predvajajo odrezanih nog zaradi sladkorne bolezni ali zamašenih žil ob kapi.

Zato ker pacient po amputaciji noge nikogar ne okuži in zanj ni treba imeti izolirane sobe, podtlaka in prezračevanja in protokolov za prehajanje v/iz izoliranega krila bolnišnice.

Družba se je odločila, da 50, 60, 70 in 80 let stari ljudje še niso avtomatično za na britof, če se da kaj pomagat. Ampak zato smo morali nabavit respiratorje, rezervirat del človeških resursov in bolnišnice oz. njihove dele spremeniti v izolirana območja.

Ker ena medicinska sestra, ki se prosto sprehaja med bolnikom s Covidom in tistim, ki okreva po amputaciji noge, lahko slednjega okuži. Obratno pa ne.


Okužit ga res ne more, kljub temu pa zaseda posteljo, trati čas zdravnikov in kuri budget za zdravje. Tako indirektno škodi ostalim, ampak pri nas se delamo, da je to ok, razen kadar bolnicam zagusti. Glede na to, kakšni ukrepi se delajo za covid, cepljenje,.. bi bilo edino fer, da se naredi seznam kadilcev. Prodajo cigaret se dovoli le registriranim kadilcem, ki poleg tega plačujejo višje zdravstveno zavarovanje. Zakaj bi odgovorni morali prenašati posledice neodgovornih? Če se gremo take stvari pri covid-u ne vidim razloga, zakaj se jih ne bi šli še drugje. Najbrž je jasno, da sem proti takim seznanom.

imagodei ::

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

258.000 primerov smo že imeli, 8 x toliko pa smo "precepljeni".

8x4000 mrtvih = cca 30.000 mrtvih, še vseeno 3x manj kot nam je govorila stroka za prvo leto, s tem da imamo stalno bolj blago različico virusa in polovico precepljenih.

Vse ukrepe mirne duše razpustimo.

No, v razmislek: vsak Slovenec, ki so ga zaradi Covida hospitalizirali, je bil v resni nevarnosti za svoje zdravje in življenje. Skoraj dosledno vsak, ki so ga morali premestiti na ICU in intubirati, bo v domači oskrbi umrl.



Od kje take trditve?

Hm, let me get that straight: ti trdiš, da ima povprečen Slovenec znanje in resurse, da doma skrbi za pacienta, ki zaradi dihalne stiske potrebuje nujno intubacijo in stalno predihavanje, kot tudi 24-urno odvajanje tekočine iz pljuč?

Še enkrat: skoraj dosledno vsak, ki je potreboval respirator, bi v domači oskrbi umrl.
- Hoc est qui sumus -

;-) ::

Pa saj smo placevali OZZ dajmo ga iskoristit, nobenemu ne krade nihce casa, si so placani da delajo...pa ne!

imagodei ::

49106 je izjavil:

Pojma nimam. Poznam dva, ki sta takšno zdravljenje zavrnila, pa sta oba živa in zdrava.

Lažeš.
- Hoc est qui sumus -
««
93 / 198
»»