» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
92 / 198
»»

dirtyhary ::

Med potjo mu pa še šteko čikov kupiš,saj zdravstvena stroka že desetletja priporoča kajenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dirtyhary ()

sbawe64 ::

49106 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Cepljen otrok je zdrav otrok.
Moderna ali Pfizer mora biti, Astra Zenica je za Balkance, sputnik za Ruse, j&j za germane in franke.

Tako je. In starši, ki ste se cepili in če ne boste cepili svojih otrok, boste jeseni glavni krivec za lockdown. Cepit otroke. Gremo. Nenaročen lahko prideš z otrokom, izbereš cepivo in dobi šus zdravja v ramo.


Tako je, popolnoma se strinjam.

Vsi v Kočevje ! Bofrost enota bo tudi tam.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

Čiki so itak preizkus inteligence.
Da folk zapravlja svoj denar, da se uničuje.. ejejej.

Potem pa taka drama okoli cepiv.


Poglej vse stare prdce rockefelerje, rotchilde vsi s cigaro, cikom v gubcu in viskijem. Da koke ne omenjam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Ker več kot očitno v 90 straneh nisem našel pametnega razloga za cepljenje se izgleda nebom mogel cepit...žal ko pa se vsak dan vozim mimo praznih cepilnih mest. Zadnjič sem že čakal v trgovskem centru pa je enega pred mano vrglo, potem pa sem gledal zdravika kako teka po Qlandiji gor in dol pa sem si premislil... kaj če me vrže mi še pomagali ne bodo nesposobneži.

Pokljukar je rekel da v primeru, da do jeseni ne dosežemo precepljenosti nebom mogel v gostilno ter na kulturne dogodke...ni problem, bom začel hoditi k maši, tam pa nebom rabil biti ne cepljen ne testiran, družba pa je.

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Ker več kot očitno v 90 straneh nisem našel pametnega razloga za cepljenje se izgleda nebom mogel cepit...žal ko pa se vsak dan vozim mimo praznih cepilnih mest. Zadnjič sem že čakal v trgovskem centru pa je enega pred mano vrglo, potem pa sem gledal zdravika kako teka po Qlandiji gor in dol pa sem si premislil... kaj če me vrže mi še pomagali ne bodo nesposobneži.

Pokljukar je rekel da v primeru, da do jeseni ne dosežemo precepljenosti nebom mogel v gostilno ter na kulturne dogodke...ni problem, bom začel hoditi k maši, tam pa nebom rabil biti ne cepljen ne testiran, družba pa je.


Zdej bom pa rekel odjebi. Oprosti, cepilne himne nisi niti povohal.

49106 ::

Cepi se bedak, da ne bomo imeli lockdowna zaradi tebe.

;-) je izjavil:



Pokljukar je rekel da v primeru, da do jeseni ne dosežemo precepljenosti nebom mogel v gostilno ter na kulturne dogodke...ni problem, bom začel hoditi k maši, tam pa nebom rabil biti ne cepljen ne testiran, družba pa je.


Prvo velja že danes, v cerkvi te pa očitno kar sam bog varuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

sbawe64 ::

;-) je izjavil:

Ker več kot očitno v 90 straneh nisem našel pametnega razloga za cepljenje se izgleda nebom mogel cepit...žal ko pa se vsak dan vozim mimo praznih cepilnih mest. Zadnjič sem že čakal v trgovskem centru pa je enega pred mano vrglo, potem pa sem gledal zdravika kako teka po Qlandiji gor in dol pa sem si premislil... kaj če me vrže mi še pomagali ne bodo nesposobneži.

Pokljukar je rekel da v primeru, da do jeseni ne dosežemo precepljenosti nebom mogel v gostilno ter na kulturne dogodke...ni problem, bom začel hoditi k maši, tam pa nebom rabil biti ne cepljen ne testiran, družba pa je.

Čezvesoljska Zombi cerkev blaženega zvonjenja vabi, PCT je prepovedan.
2020 is new 1984
Corona World order

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Conini je izjavil:

Čiki so itak preizkus inteligence.
Da folk zapravlja svoj denar, da se uničuje.. ejejej.

Potem pa taka drama okoli cepiv.


Poglej vse stare prdce rockefelerje, rotchilde vsi s cigaro, cikom v gubcu in viskijem. Da koke ne omenjam.

Ne njih primerjat z ostalimi, ko jim rezervne dele priskrbijo čas posla in že imajo lahko naslednjo uro operacijo. Rockeffeler je doživel 101 leto in v tem času imel 7 transplatacij srca. MSM mediji tega ne poročajo, ko je umrl. Zato googlaj: How did David Rockefeller get 7 heart transplants at the age of 101?


MSM CNN niti z besedico ne omeni nobene transplatacije srca.
David Rockefeller, banker and philanthropist, dies at 101
https://money.cnn.com/2017/03/20/news/c...

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Zares velik filantrop, imel je veliko src.

PrihajaNodi ::

Teorija zarote. Model je bil filantrof, darovalec
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Teorija zarote. Model je bil filantrof, darovalec

Drži. Čiki, droge, alkohol pa 101 leto čas posla doživiš.

;-) ::

49106 je izjavil:

Cepi se bedak, da ne bomo imeli lockdowna zaradi tebe.

;-) je izjavil:



Pokljukar je rekel da v primeru, da do jeseni ne dosežemo precepljenosti nebom mogel v gostilno ter na kulturne dogodke...ni problem, bom začel hoditi k maši, tam pa nebom rabil biti ne cepljen ne testiran, družba pa je.


Prvo velja že danes, v cerkvi te pa očitno kar sam bog varuje.


Lockdown je v bistvu vsaj meni bil kar kul.

Svobodno kul
Prvi dan sem na sihtu dobil potrdilo da delam na financni instituciji-terensko pa tudi delovni čas imamo nedefiniran, tako da se ga prakticno nisem nic drzal samo potrdilo sem imel zraven vedno. Me pa nikoli nihce ni nic vprasal niti ustavil.

Finančno kul
Sam sem sicer imel le 200€ dodatka in neke dodatke za delo od doma in teren ker v pisarnah nismo smeli biti.

Moja je v zdravstvu lani je delala mogoce 140 dni nisem preprican lahko pa potegnem skupaj. Koronski dodatek pa so imeli cca 450€ mesečno.

Samo z vrtcem smo prihranili za kak regres ker mali ni smel biti tam.

dirtyhary ::

sbawe64 je izjavil:

49106 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Cepljen otrok je zdrav otrok.
Moderna ali Pfizer mora biti, Astra Zenica je za Balkance, sputnik za Ruse, j&j za germane in franke.

Tako je. In starši, ki ste se cepili in če ne boste cepili svojih otrok, boste jeseni glavni krivec za lockdown. Cepit otroke. Gremo. Nenaročen lahko prideš z otrokom, izbereš cepivo in dobi šus zdravja v ramo.


Tako je, popolnoma se strinjam.

Vsi v Kočevje ! Bofrost enota bo tudi tam.


To je ta trigger,ki ga v kampanji ceplenja rabimo,jaz sem vedno lavfal po sladoled,ko sem zaslišal ta zvok.Samo svoje otroke moram navaditi,da dobijo ob šusu en sladoled in smo rešili zadevo.

sbawe64 ::

Poklukar je svojih 5 otrok že cepil ?
2020 is new 1984
Corona World order

dirtyhary ::

49106 je izjavil:

Zares velik filantrop, imel je veliko src.


Škoda,da ni več z nami.

Aja pa še mal življenjepisa o njem
https://m.planet-lepote.com/rockefeller...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dirtyhary ()

darkolord ::

kamiKaZaA je izjavil:

Rockeffeler je doživel 101 leto in v tem času imel 7 transplatacij srca. MSM mediji tega ne poročajo, ko je umrl. Zato googlaj: How did David Rockefeller get 7 heart transplants at the age of 101?

MSM CNN niti z besedico ne omeni nobene transplatacije srca.
David Rockefeller, banker and philanthropist, dies at 101
https://money.cnn.com/2017/03/20/news/c...
The claim about Rockefeller’s transplant was first published by World News Daily Report, a publication known to publish satire news.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

kamiKaZaA ::

Tudi princ Philip ni nosil maske, ko je zapustil bolnišnico pri 99. letih. Tak nevarna je ta korona, da mi moramo nositi maske, njim 99. let starim princom pa ni potrebno.

No zanimivo, da mediji niso pisali zakaj je pred tem bil več kot 1 mesec v bolnici? So mu menjavali srce kot je to bilo pri Rockefellerju, kateremu so tudi pri 99. letu starosti že 6. menjali srce? Nekam dolgo je bil v bolnici, če bi fasal kakšen prehlad...

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tudi princ Philip ni nosil maske, ko je zapustil bolnišnico pri 99. letih. Tak nevarna je ta korona, da mi moramo nositi maske, njim 99. let starim princom pa ni potrebno.

No zanimivo, da mediji niso pisali zakaj je pred tem bil več kot 1 mesec v bolnici? So mu menjavali srce kot je to bilo pri Rockefellerju, kateremu so tudi pri 99. letu starosti že 6. menjali srce? Nekam dolgo je bil v bolnici, če bi fasal kakšen prehlad...


Bos povedal ko bos imel mamo v bolnici in kisiku. Kar norca se delaj in podcenjuj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Tudi princ Philip ni nosil maske, ko je zapustil bolnišnico pri 99. letih. Tak nevarna je ta korona, da mi moramo nositi maske, njim 99. let starim princom pa ni potrebno.

No zanimivo, da mediji niso pisali zakaj je pred tem bil več kot 1 mesec v bolnici? So mu menjavali srce kot je to bilo pri Rockefellerju, kateremu so tudi pri 99. letu starosti že 6. menjali srce? Nekam dolgo je bil v bolnici, če bi fasal kakšen prehlad...


Bos povedal ko bos imel mamo v bolnici in kisiku. Kar norca se delaj in podcenjuj

Kje si sedaj ti zasledil kakršnokoli norčevanje? Jaz se sprašujem zakaj je bil več kot 1 mesec v bolnici in mediji niso sporočili vzroka. Mogoče niso smeli?

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Poklukar je ob današnjem obisku cepilnega centra na Koroškem spomnil, da je v Sloveniji cepljenih več kot 900.000 prebivalcev. To po njegovih besedah pomeni 51-odstotno precepljenost polnoletnih prebivalcev.

Nije loše. Še včeraj smo bli na 34%.

Zimonem ::

;-) je izjavil:

Ker več kot očitno v 90 straneh nisem našel pametnega razloga za cepljenje se izgleda nebom mogel cepit...žal ko pa se vsak dan vozim mimo praznih cepilnih mest. Zadnjič sem že čakal v trgovskem centru pa je enega pred mano vrglo, potem pa sem gledal zdravika kako teka po Qlandiji gor in dol pa sem si premislil... kaj če me vrže mi še pomagali ne bodo nesposobneži.
Pokljukar je rekel da v primeru, da do jeseni ne dosežemo precepljenosti nebom mogel v gostilno ter na kulturne dogodke...ni problem, bom začel hoditi k maši, tam pa nebom rabil biti ne cepljen ne testiran, družba pa je.

Kako si pa vedel da ni šlo za božjast? In kako veš, da ni bil cepljen?

Hypathia ::

Utk je izjavil:

Poklukar je ob današnjem obisku cepilnega centra na Koroškem spomnil, da je v Sloveniji cepljenih več kot 900.000 prebivalcev. To po njegovih besedah pomeni 51-odstotno precepljenost polnoletnih prebivalcev.

Nije loše. Še včeraj smo bli na 34%.


Včeraj smo bili na 37% celotne populacije, danes pa na 51% polnoletne populacije. Pametni opazijo razliko, neumni skušajo z razliko manipulirati.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

49106 ::

A zna kdo izmed Butalcev povedat, zakaj za vstop v cerkev ni potrebno covid potrdilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

;-) ::

Ker v cerkvi ne pljuvamo en po drugem. Hostijo nam deli le zupnik ki pa si prej umije roke.

49106 ::

Pa še očenaš in zdravomarijo zmolimo?

uvodV?? ::

;-) je izjavil:

49106 je izjavil:

Cepi se bedak, da ne bomo imeli lockdowna zaradi tebe.

;-) je izjavil:



Pokljukar je rekel da v primeru, da do jeseni ne dosežemo precepljenosti nebom mogel v gostilno ter na kulturne dogodke...ni problem, bom začel hoditi k maši, tam pa nebom rabil biti ne cepljen ne testiran, družba pa je.


Prvo velja že danes, v cerkvi te pa očitno kar sam bog varuje.


Lockdown je v bistvu vsaj meni bil kar kul.

Svobodno kul
Prvi dan sem na sihtu dobil potrdilo da delam na financni instituciji-terensko pa tudi delovni čas imamo nedefiniran, tako da se ga prakticno nisem nic drzal samo potrdilo sem imel zraven vedno. Me pa nikoli nihce ni nic vprasal niti ustavil.

Finančno kul
Sam sem sicer imel le 200€ dodatka in neke dodatke za delo od doma in teren ker v pisarnah nismo smeli biti.

Moja je v zdravstvu lani je delala mogoce 140 dni nisem preprican lahko pa potegnem skupaj. Koronski dodatek pa so imeli cca 450€ mesečno.

Samo z vrtcem smo prihranili za kak regres ker mali ni smel biti tam.


Ker car 8-) Gendale

dirtyhary ::

uvodV?? je izjavil:

;-) je izjavil:

49106 je izjavil:

Cepi se bedak, da ne bomo imeli lockdowna zaradi tebe.

;-) je izjavil:



Pokljukar je rekel da v primeru, da do jeseni ne dosežemo precepljenosti nebom mogel v gostilno ter na kulturne dogodke...ni problem, bom začel hoditi k maši, tam pa nebom rabil biti ne cepljen ne testiran, družba pa je.


Prvo velja že danes, v cerkvi te pa očitno kar sam bog varuje.


Lockdown je v bistvu vsaj meni bil kar kul.

Svobodno kul
Prvi dan sem na sihtu dobil potrdilo da delam na financni instituciji-terensko pa tudi delovni čas imamo nedefiniran, tako da se ga prakticno nisem nic drzal samo potrdilo sem imel zraven vedno. Me pa nikoli nihce ni nic vprasal niti ustavil.

Finančno kul
Sam sem sicer imel le 200€ dodatka in neke dodatke za delo od doma in teren ker v pisarnah nismo smeli biti.

Moja je v zdravstvu lani je delala mogoce 140 dni nisem preprican lahko pa potegnem skupaj. Koronski dodatek pa so imeli cca 450€ mesečno.

Samo z vrtcem smo prihranili za kak regres ker mali ni smel biti tam.


Ker car 8-) Gendale


Prav privoščim ti.Zakon.Verjetno se že veseliš 4. vala.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Utk je izjavil:

Poklukar je ob današnjem obisku cepilnega centra na Koroškem spomnil, da je v Sloveniji cepljenih več kot 900.000 prebivalcev. To po njegovih besedah pomeni 51-odstotno precepljenost polnoletnih prebivalcev.

Nije loše. Še včeraj smo bli na 34%.


Včeraj smo bili na 37% celotne populacije, danes pa na 51% polnoletne populacije. Pametni opazijo razliko, neumni skušajo z razliko manipulirati.


Evidentno je da se počas bližamo 40% precepljene populacije, kot sem napovedal, da čez ne bo šlo. V bistvu smo na 37.5 % celotne populacije, s tem da se zadnje dni cepi tam okoli 2600 na dan z drugim odmerkom.

V bistvu se zadeva ne premakne več z mrtve točke. Mal pomagajo grožnje, pa sladke besede...ampak, generalno je zadeva več al manj končana, do prve represije. Vlada se bo zgleda spravila na gospodarstvo, na zaposlene v gospodarstvu..., ker si na JS ne upajo. To kažejo prvi primeri prava nobuloza ukrepov, da morajo oštirji cukat za rokav svoje stranke in preverjat ali izpolnjujejo pogoje za vstop v lokal. Kire butale. U3PM.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

imagodei ::

Mato989 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoja srčno žilna bolezen ni nalezljiva.
S kolesom v realnosti ubiješ zelo malo drugih udeležencev.
Avtomobili pa so pa dejansko še najbolj nevarni za okolico in vsak dan bolj regulirani. Imaš že ideje o elektronskem omejevanju hitrosti, pa blokiranju vžiga če si vinjen, itd... Pa ne pozabi na vse omejitve na cesti. Le zakaj ne smeš peljat 100 skozi vas, če pa tvoj avto potegne 250 ?
Iz istega razloga kot ne boš smel brez testa ali cpljenja it v kino. Ogrožanje drugh.


Bistvo je, da me lahko povozi avto na kolesu in ZASEDAM KAPACITETE V BOLNICI ki potem manjkajo za covid bolnike...

Človek že ne ve več, a imaš na seznamu napisane random neumnosti in potem zjutraj mečlješ kocko in se na podlagi tega odločš, katero neumnost boš tisti dan pisal...

V bistvu je ravno obratno: covid bolniki povzročajo zastoje pri normalnem delovanju zdravstva, hromijo preventivne programe in druga področja medicine, ki pomembno prispevajo k dvigu kvalitete življenja in zdravstvene slike prebivalstva (tudi in še posebej kot naložba za stara leta!)

Tudi to je eden od uspehov cepiv: ker bolnišnic ne polnijo vsako leto mali bolniki s komplikacijami pri ošpicah, oslovskem kašlju, otroški paralizi itd., se lahko več dela na preventivi in zgodnjem odkrivanju različnih obolenj in prirojenih bolezni.

Ampak, nekaterim pač ne potegne.
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

;-) je izjavil:

258.000 primerov smo že imeli, 8 x toliko pa smo "precepljeni".

8x4000 mrtvih = cca 30.000 mrtvih, še vseeno 3x manj kot nam je govorila stroka za prvo leto, s tem da imamo stalno bolj blago različico virusa in polovico precepljenih.

Vse ukrepe mirne duše razpustimo.

No, v razmislek: vsak Slovenec, ki so ga zaradi Covida hospitalizirali, je bil v resni nevarnosti za svoje zdravje in življenje. Skoraj dosledno vsak, ki so ga morali premestiti na ICU in intubirati, bo v domači oskrbi umrl.

Ko Covid predstavljate kot nenevarno bolezen in govorite o "samo" toliko in toliko mrtvih, se malo spomnite na zgoraj napisano.

BTW, lahko napišeš koliko ljudi smo imeli v bolnišnicah in koliko od tega na predihavanju? Zdiš se na tekočem s številkami.
- Hoc est qui sumus -

;-) ::

V bistvu mi je vseeno. Moja je na porodniski se 9 mesecev, porodniska je obracunana s kovid dodatki tako da ima 400€ visjo kot pri prvem mulcu. Glede dela se sami odlocamo ali delamo s pisarne terena ali od doma, za moj dodatek mi dol visi. Po gostilnah ne hodim razen po terasah ce jih pa nebo jih nebom pogresal...

Ne morem reči da komaj čakam, mi je pa vseeno. V slabo voljo pa me tudi ne spravlja.

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:


Evidentno je da se počas bližamo 40% precepljene populacije, kot sem napovedal, da čez ne bo šlo. V bistvu smo na 37.5 % celotne populacije, s tem da se zadnje dni cepi tam okoli 2600 na dan z drugim odmerkom.

V bistvu se zadeva ne premakne več z mrtve točke. Mal pomagajo grožnje, pa sladke besede...ampak, generalno je zadeva več al manj končana, do prve represije. Vlada se bo zgleda spravila na gospodarstvo, na zaposlene v gospodarstvu..., ker si na JS ne upajo. To kažejo prvi primeri prava nobuloza ukrepov, da morajo oštirji cukat za rokav svoje stranke in preverjat ali izpolnjujejo pogoje za vstop v lokal. Kire butale. U3PM.

Počasi se stiska obroč okoli necepljenih, tako kot v jedrnih državah EU, kar je tudi edino pravilno. Btw, iz TW: "Včeraj je bilo s prvim odmerkom cepljenih več kot 3000 oseb. To je za ponedeljek ogromno. Od 10. maja je bil samo en ponedeljek (17.5.), ko jih je bilo s prvim odmerkom cepljenih več kot včeraj."
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

;-) ::

Imago govoris o nekem zastoju v zdravstvenem sistemu. Zastoj imamo tudi danes, zaradi česa že?

Nahoden od alergije ne morem do svojega zdravnika. Zdravstveni domi so odprti le za zdrave ljudi... zakaj? Jaz sem za to, da se v zdravstvenih domovih potem vrze na cesto tudi delavce ki ne delajo nič-očitno jih je kar nekaj. Osebni zdravniki sprejmejo 70% manj pacientov kot so jih tri leta nazaj.

hendriks ::

Jaz bi pa rad podal prijavo za 2 zdravstvena domova, za katera vem, da v njih printajo Covid potrdila, da je oseba negativna, čeprav sploh ne naredijo testa. Kam oddam prijavo?

dirtyhary ::

;-) je izjavil:

V bistvu mi je vseeno. Moja je na porodniski se 9 mesecev, porodniska je obracunana s kovid dodatki tako da ima 400€ visjo kot pri prvem mulcu. Glede dela se sami odlocamo ali delamo s pisarne terena ali od doma, za moj dodatek mi dol visi. Po gostilnah ne hodim razen po terasah ce jih pa nebo jih nebom pogresal...

Ne morem reči da komaj čakam, mi je pa vseeno. V slabo voljo pa me tudi ne spravlja.


Eh,ne sekiraj se,ko se pocepijo vsi,se bo vse vrnilo v normalne čase.

imagodei ::

zmist je izjavil:

;-) je izjavil:

258.000 primerov smo že imeli, 8 x toliko pa smo "precepljeni".

8x4000 mrtvih = cca 30.000 mrtvih, še vseeno 3x manj kot nam je govorila stroka za prvo leto, s tem da imamo stalno bolj blago različico virusa in polovico precepljenih.

Vse ukrepe mirne duše razpustimo.


Seveda in ce bi bilo po volji drhali, bi imeli danes se 2x vec mrtvih, ukrepov pa sploh ne bi imeli.

Zelo verjetno še dosti več: ko smo bili na vrhuncu 2. vala, smo se z bolnišničnimi kapacitetami za Covid paciente bližali plafonu. Če bi bilo število pacientov, ki bi potrebovali hospitalizacijo, zdravljenje na ICU oziroma bi potrebovali respirator 2x večje, bi pač na hodnikih izvajali triažo in se odločali, komu sploh pomagati in komu ne. Skratka, vsi ne bi dobili enake oskrbe, kar bi (ob 2x večji številki tistih, ki bi npr. potrebovali respirator) pomenilo več kot 2x višjo številko umrlih.

Videno v Italiji.

Je pa res, da nekateri ne verjamejo, da ogenj lahko opeče in morajo sami poskusiti. Običajno gre za ljudi, stare 2-3 leta. Ne pa vedno.
- Hoc est qui sumus -

dirtyhary ::

hendriks je izjavil:

Jaz bi pa rad podal prijavo za 2 zdravstvena domova, za katera vem, da v njih printajo Covid potrdila, da je oseba negativna, čeprav sploh ne naredijo testa. Kam oddam prijavo?


Fak,prasci.Ti sporočim po pm,kam dati pritožbo,da se zadeva uredi čimprej.Pač imam neke jače veze z inšpektorji.8-)

;-) ::

hendriks je izjavil:

Jaz bi pa rad podal prijavo za 2 zdravstvena domova, za katera vem, da v njih printajo Covid potrdila, da je oseba negativna, čeprav sploh ne naredijo testa. Kam oddam prijavo?


To delajo vsi zdravstveni domovi. V Slov.Bistrici so kar zmenjeni da tedensko printajo potrdila tistim ki rabijo, teste vzamejo domov in jih prodajo...to delajo še fizioterapevtke istega zdr.doma.

V Celju das dokumente in 200€ tipu in si "cepljen" v roku ene ure...

V Mariboru je bil direktor zdr. doma Jus cepljen s placebom...

To so normalne zadeve za ta čas...a če poveš na glas rečejo da lažeš, če jih snemam ko kupim cepilni list bom jaz naje***.

imagodei ::

PrimoZ_ je izjavil:

Pravim ti, da čez nekaj let se bo jasno videlo, da folk ni masovno steriliziran po cepljenju in jim ne poganja še tretja joška in nasploh ni nobene drame.
Potem se bo tudi marsikateri od teh "sem nareidl svojo riziskavo" majstrov počutil trapasto.

Oz. se ne bo, ker itak ni zmožen samo kritičnosti.

Pred leti smo imeli prašičjo gripo, pa so grozili nam, ki smo se šli cepit, da bomo dobili gnojne ture in da nam bodo deli telesa odpadali pri živem telesu - do bridke smrti. Ali nekaj podobnega. Skratka, Iluminatiji so hoteli iztrebit 98% svetovne populacije. Najprej menda s prašičjo gripo, ko se je izkazalo, da tako smrtonosna pa vseeno ni, so pa teoretiki zarote obrnili ploščo in ugotovili, da bomo umrli samo tisti, ki se gremo cepit.

I'm still kicking...
- Hoc est qui sumus -

A110 ::

;-) je izjavil:

hendriks je izjavil:

Jaz bi pa rad podal prijavo za 2 zdravstvena domova, za katera vem, da v njih printajo Covid potrdila, da je oseba negativna, čeprav sploh ne naredijo testa. Kam oddam prijavo?


To delajo vsi zdravstveni domovi. V Slov.Bistrici so kar zmenjeni da tedensko printajo potrdila tistim ki rabijo, teste vzamejo domov in jih prodajo...to delajo še fizioterapevtke istega zdr.doma.

V Celju das dokumente in 200€ tipu in si "cepljen" v roku ene ure...

V Mariboru je bil direktor zdr. doma Jus cepljen s placebom...

To so normalne zadeve za ta čas...a če poveš na glas rečejo da lažeš, če jih snemam ko kupim cepilni list bom jaz naje***.


S čem boš najebal če jih snemaš? vedno glasen da bi pa naredil nekaj da se konča pa ne. Razen če si seveda kot ponavadi zmišljuješ.

;-) ::

Ker bom kupil test z rezultatom...seveda bom najebal.

Malo sem brskal po spletu kje se lahko druzis brez PCT ker mi cerkev ne diši, baje je na SDS piknikih kr ok brez preverjanja, pa še golaž in alkohol je ki v cerkvi ni.

imagodei ::

;-) je izjavil:

V Mariboru je bil direktor zdr. doma Jus cepljen s placebom...

Pi**a, kje prodajajo tako dobre kristalne krogle, da vse to veste...? Jaz tudi potrebujem eno tako. A pogosto zadeneš na lotu?
- Hoc est qui sumus -

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Evidentno je da se počas bližamo 40% precepljene populacije, kot sem napovedal, da čez ne bo šlo. V bistvu smo na 37.5 % celotne populacije, s tem da se zadnje dni cepi tam okoli 2600 na dan z drugim odmerkom.

V bistvu se zadeva ne premakne več z mrtve točke. Mal pomagajo grožnje, pa sladke besede...ampak, generalno je zadeva več al manj končana, do prve represije. Vlada se bo zgleda spravila na gospodarstvo, na zaposlene v gospodarstvu..., ker si na JS ne upajo. To kažejo prvi primeri prava nobuloza ukrepov, da morajo oštirji cukat za rokav svoje stranke in preverjat ali izpolnjujejo pogoje za vstop v lokal. Kire butale. U3PM.

Počasi se stiska obroč okoli necepljenih, tako kot v jedrnih državah EU, kar je tudi edino pravilno. Btw, iz TW: "Včeraj je bilo s prvim odmerkom cepljenih več kot 3000 oseb. To je za ponedeljek ogromno. Od 10. maja je bil samo en ponedeljek (17.5.), ko jih je bilo s prvim odmerkom cepljenih več kot včeraj."


Nej vlada kar stiska obroč, prej ali slej bojo volitve in takrat bojo dobli brco u rito.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

A110 ::

;-) je izjavil:

Ker bom kupil test z rezultatom...seveda bom najebal.

Malo sem brskal po spletu kje se lahko druzis brez PCT ker mi cerkev ne diši, baje je na SDS piknikih kr ok brez preverjanja, pa še golaž in alkohol je ki v cerkvi ni.


no povej kdo je to, itak si anonimen na forumu in ti nebo nič. bom jaz želel kupiti test. jaz sem cepljen in zato ne potrebujem testa in nebom najebal

;-) ::

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

V Mariboru je bil direktor zdr. doma Jus cepljen s placebom...

Pi**a, kje prodajajo tako dobre kristalne krogle, da vse to veste...? Jaz tudi potrebujem eno tako. A pogosto zadeneš na lotu?

Ne igram lota, poznam pa ljudi ki tam cepijo in ko se cepi vrh dobijo flaskone servirane ne vzamejo katerihkoli.

imagodei ::

multivac je izjavil:

Govorimo o sample size miljončka na obeh straneh.
Pri takem številu se bo kompenziralo za večino napak in nekonsistentnosti.

Bomo pač videli kdo bo več jokal na forumu, da so jim pomrli starši itd.

Zato ne rabiš nobenega znanstvenega poskusa delat na forumu. Podatki bodo javno objavljeni, kot sem že napisal. Samo tisti vam verjetno ne bodo všeč, ker bodo po vaše namreč prirejeni, pa Big Pharma, pa Mainstream mediji, pa ...
- Hoc est qui sumus -

;-) ::

A110 je izjavil:

;-) je izjavil:

Ker bom kupil test z rezultatom...seveda bom najebal.

Malo sem brskal po spletu kje se lahko druzis brez PCT ker mi cerkev ne diši, baje je na SDS piknikih kr ok brez preverjanja, pa še golaž in alkohol je ki v cerkvi ni.


no povej kdo je to, itak si anonimen na forumu in ti nebo nič. bom jaz želel kupiti test. jaz sem cepljen in zato ne potrebujem testa in nebom najebal

Sem zgoraj napisal kje dobis test proti placilu. Lahko se kar tedensko dogovoris. Pojdi tja.

A110 ::

;-) je izjavil:

A110 je izjavil:

;-) je izjavil:

Ker bom kupil test z rezultatom...seveda bom najebal.

Malo sem brskal po spletu kje se lahko druzis brez PCT ker mi cerkev ne diši, baje je na SDS piknikih kr ok brez preverjanja, pa še golaž in alkohol je ki v cerkvi ni.


no povej kdo je to, itak si anonimen na forumu in ti nebo nič. bom jaz želel kupiti test. jaz sem cepljen in zato ne potrebujem testa in nebom najebal

Sem zgoraj napisal kje dobis test proti placilu. Lahko se kar tedensko dogovoris. Pojdi tja.


povej osebo. cesa te je strah?

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:



Nej vlada kar stiska obroč, prej ali slej bojo volitve in takrat bojo dobli brco u rito.

Kar pa seveda v ničemer ne bo spremenilo strategije obvladovanja epidemije, ne glede na to kaj zdaj lukci in tančike obljubljajo, ker druge poti enostavno ni.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

imagodei ::

;-) je izjavil:

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

V Mariboru je bil direktor zdr. doma Jus cepljen s placebom...

Pi**a, kje prodajajo tako dobre kristalne krogle, da vse to veste...? Jaz tudi potrebujem eno tako. A pogosto zadeneš na lotu?

Ne igram lota, poznam pa ljudi ki tam cepijo in ko se cepi vrh dobijo flaskone servirane ne vzamejo katerihkoli.

Uau... A to se po gostilnah pogovarjate?

A zato je umrla tista žena od diplomata al kaj je že bila? Je dobila preveč čisto cepivo? ;((
- Hoc est qui sumus -
««
92 / 198
»»