» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
72 / 198
»»

49106 ::

ajdov2 je izjavil:

;-) je izjavil:



Še malo pa bom dobil bruto plačo samo da tole pride k nam :)

Potem tudi ni treba plačevat zdr zavarovanja?



Zakaj bi komorkuli častili zdravljenje ali penzijon. Vsak naj bo odgovoren zase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrihajaNodi ::

49106 je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

;-) je izjavil:



Še malo pa bom dobil bruto plačo samo da tole pride k nam :)

Potem tudi ni treba plačevat zdr zavarovanja?



Zakaj bi komorkuli častili zdravljenje ali penzijon. Vsak naj bo odgovoren zase.

Hahaha

Ja od cesa naj pa puklasti zivi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Pithlit je izjavil:

multivac je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Brez skrbi. Jaz se bom do konca borila za tvojo svobodo. Vse kar od tebe hočem je da ne ogrožaš življenj drugih.


Saj ne ogroža.
Cepljeni ste baje zelo dobro zaščiteni. Kje je problem?


Zame me tudi brez cepljenja ni skrbelo. Skrbi me za ljudi ki jih ni možno cepit. Baje je tudi kolega Nodi tam nekje. Seveda me skrbi tudi za vse ki so cepljeni, ker to ne spremeni dejstva da niso imuni. Torej ja. Ogrožate zdravje soljudi s tem ko imate možnost nekaj glede tega narest... pa ste enostavno preveč zaslepljeni in tumpate nekaj o holokavstu pa kako so vam neke pravice kratenje. Pejte se cepit, pa vam te pravice čudežno ne bodo več kratene (mislim, sej vam že zdej niso, razen v tistih parih na pol delujočih sivih celicah).

Cepivo, lakše se diše


Koliko ljudi se ne more cepit in kakšna je incidenca, da trofimo take ljudi ko smo bolani?
Zakaj moramo riskirati svoje zdravje za minorno peščico ljudi? Od kaj to počnemo?
Od kdaj se mora večina prilagajat miniskulni manjšini?
Če so cepljeni ogroženi, potem cepivo ni kaj prida. In EUA je bolj na trhlih temeljih.
Pravice so jasno odvzete. Trenutno so že zapisane kot odlok.
Zakaj bi moral pogojevat svojo svobodo z irregularno odobrenim eksperimentalnim cepivom, ki pravite, da ni tako učinkovito kot bi moralo biti?

zmist ::

Ne razumem, kaj se imate toliko za pogovarjati, te, ki so se cepili so se, antivaxerji bojo vedno nabijali in iskali nove izgovore, neodloceni, ki jih je vecina, pa se bojo sli cepit, ker bo tako najbolj preprosto. 70 strani brezveznega prepucavanja, ki ne vodi nikamor, da sploh ne stejem zraven se vseh ostalih brezveznih tem.

multivac ::

Uff, imam eno dobro za vas, sem skoraj pozabil:

Public Health Emergency of International Concern

Kratica je: PHEIC

Poskusite izgovoriti kratico. Bonus pike prvemu, ki pošteka.

Kleemen ::

49106 je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Kako je po novem s Hrvaško, če greš dol za 1-2 dni? Lahko npr. tukaj zjutraj narediš test, greš s potrdilom dol in istim potrdilom prideš drugi dan nazaj? Ali moraš vseeno delat še dol test tudi če ni 48ur mimo?


Test velja 48 ur.


Hvala, pa je to sigurno? Ker eni pravijo da slovenski hitri test velja samo iz Slo v tujino in ne tudi iz tujine (Hrvaška) nazaj v Slo.

zmist ::

xxx

multivac ::

zmist je izjavil:

Ne razumem, kaj se imate toliko za pogovarjati, te, ki so se cepili so se, antivaxerji bojo vedno nabijali in iskali nove izgovore, neodloceni, ki jih je vecina, pa se bojo sli cepit, ker bo tako najbolj preprosto. 70 strani brezveznega prepucavanja, ki ne vodi nikamor, da sploh ne stejem zraven se vseh ostalih brezveznih tem.


Še si tu?

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

Ne razumem, kaj se imate toliko za pogovarjati, te, ki so se cepili so se, antivaxerji bojo vedno nabijali in iskali nove izgovore, neodloceni, ki jih je vecina, pa se bojo sli cepit, ker bo tako najbolj preprosto. 70 strani brezveznega prepucavanja, ki ne vodi nikamor, da sploh ne stejem zraven se vseh ostalih brezveznih tem.


Še si tu?


Seveda, kaj mislis, da te bo glas razuma kar tako zapustil?

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

Ne razumem, kaj se imate toliko za pogovarjati, te, ki so se cepili so se, antivaxerji bojo vedno nabijali in iskali nove izgovore, neodloceni, ki jih je vecina, pa se bojo sli cepit, ker bo tako najbolj preprosto. 70 strani brezveznega prepucavanja, ki ne vodi nikamor, da sploh ne stejem zraven se vseh ostalih brezveznih tem.


Jaz sem objavil zrtve cepiv, ce je res lahko vsak sam preveri, so imena in priimki. Novinarji tega ne delajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

zmist je izjavil:

Ne razumem, kaj se imate toliko za pogovarjati, te, ki so se cepili so se, antivaxerji bojo vedno nabijali in iskali nove izgovore, neodloceni, ki jih je vecina, pa se bojo sli cepit, ker bo tako najbolj preprosto. 70 strani brezveznega prepucavanja, ki ne vodi nikamor, da sploh ne stejem zraven se vseh ostalih brezveznih tem.


Jaz sem objavil zrtve cepiv, ce je res lahko vsak sam preveri, so imena in priimki. Novinarji tega ne delajo.


Japajade multivac, malo si nalozil se iz drugega nicka in to je to. Sicer uporabljas tule vsaj 5 nickov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

Kaj pravite fantje (in punce) na to:

multivac je izjavil:

Uff, imam eno dobro za vas, sem skoraj pozabil:

Public Health Emergency of International Concern

Kratica je: PHEIC

Poskusite izgovoriti kratico. Bonus pike prvemu, ki pošteka.


Naključje?

Pithlit ::

multivac je izjavil:

Pithlit je izjavil:

multivac je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Brez skrbi. Jaz se bom do konca borila za tvojo svobodo. Vse kar od tebe hočem je da ne ogrožaš življenj drugih.


Saj ne ogroža.
Cepljeni ste baje zelo dobro zaščiteni. Kje je problem?


Zame me tudi brez cepljenja ni skrbelo. Skrbi me za ljudi ki jih ni možno cepit. Baje je tudi kolega Nodi tam nekje. Seveda me skrbi tudi za vse ki so cepljeni, ker to ne spremeni dejstva da niso imuni. Torej ja. Ogrožate zdravje soljudi s tem ko imate možnost nekaj glede tega narest... pa ste enostavno preveč zaslepljeni in tumpate nekaj o holokavstu pa kako so vam neke pravice kratenje. Pejte se cepit, pa vam te pravice čudežno ne bodo več kratene (mislim, sej vam že zdej niso, razen v tistih parih na pol delujočih sivih celicah).

Cepivo, lakše se diše


Koliko ljudi se ne more cepit in kakšna je incidenca, da trofimo take ljudi ko smo bolani?
Zakaj moramo riskirati svoje zdravje za minorno peščico ljudi? Od kaj to počnemo?
Od kdaj se mora večina prilagajat miniskulni manjšini?
Če so cepljeni ogroženi, potem cepivo ni kaj prida. In EUA je bolj na trhlih temeljih.
Pravice so jasno odvzete. Trenutno so že zapisane kot odlok.
Zakaj bi moral pogojevat svojo svobodo z irregularno odobrenim eksperimentalnim cepivom, ki pravite, da ni tako učinkovito kot bi moralo biti?

Weeeee... Kakšno presenečenje. Spet "sem edina kredibilna avtoriteta".

Od kdaj to počnemo? Praktično od kar smo iz o è pražupe prilezli. In tistih ki se ne morejo cepit je za kak Faktor več od teh ki jih bo prizadel kak omembe vreden stranski učinek cepiva. Niso tolk minorna skupina. Je pa lepo videt kdo uporablja naci retoriko. Jebeš ogroženo manjšino, naj pocrka... važno da svojo rit rešim.

Nodi, stari moj, mi razložiš kakšno vezo ima tosto vohunjenje na WhatsApp (ter domnevno pobiti mehiški novinarji), ki sega v leta pred to našo pandemijo.... S to 'debato' ki jo imamo tukaj? Žalim pa ne namerno... to je le refleksen odziv na budalaštine ki jih nekateri tukaj ven mečete. Se opravičujem, mislim da ne bom zmogla drugače. Žal sem alergična na take kretenizme.
Life is as complicated as we make it...

multivac ::

Imaš kakšne številke? Koliko je teh?

Nimam nič proti manjšinam, ampak ne moremo prilagajat našega življenja večine, zavoljo njih.
Nekaj že pomagamo. Vzpetine za vozičke, prijazna dvigala itd.
Ti zahtevaš, da si zaradi njih moramo potencialno prelomiti noge, ker drugače jih ogrožamo s hitrim tempom življenja.

Žal. Vse ima svoje mere.
Šli ste mnogo predaleč.

PrihajaNodi ::

@pithlit seveda, vse zate:

Na seznamu je bilo med drugim 15.000 številk iz Mehike, med njimi domnevno tudi številni ubiti novinarji, še 300 jih je bilo iz Indije, med njimi politiki in vidnejši novinarji. Na seznamu so še novinarji ali sodelavci medijev AFP, The Wall Street Journal, CNN, The New York Times, Al Jazeera, El Pais, AP, Le Monde, Bloomberg, The Economist in Reuters.


Kdo bo porocal o zrtvah cepiv razen svojci? Ce te res toliko zanima pa ti malo razisci tik tok video ljudi z imeni in priimki od cesa so res umrli in zakaj? A ne, bodo drugi. Puklasti ne bo delal anti cepilne propagande, sedaj ko so skladisca polna, rad pa igra golf na Mauriciju. Fu** off
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Jaz sem prepričan, da video ni PHEIC.
Ne bi nekdo kar tako nonšalantno lepil osebne podatke in lagal, brez da bi prej ali slej naletel na koga izmed njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Samael ::

Kleemen je izjavil:

49106 je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Kako je po novem s Hrvaško, če greš dol za 1-2 dni? Lahko npr. tukaj zjutraj narediš test, greš s potrdilom dol in istim potrdilom prideš drugi dan nazaj? Ali moraš vseeno delat še dol test tudi če ni 48ur mimo?


Test velja 48 ur.


Hvala, pa je to sigurno? Ker eni pravijo da slovenski hitri test velja samo iz Slo v tujino in ne tudi iz tujine (Hrvaška) nazaj v Slo.

Ja, seveda, Ok je - samo EU digitalno potrdilo imej pri sebi, da bo ob scanu kode razvidno, da si testiran.

EU Digitalno COVID potrdilo (EU DCP) je enotno evropsko, splošno veljavno covidno PCT-potrdilo o prebolelosti, cepljenosti ali testiranju, katerega namen je lajšanje varnega prostega gibanja državljank in državljanov po Evropski uniji.
Samael != Samuel

imagodei ::

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.
- Hoc est qui sumus -

multivac ::

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.


Želiš povedati torej, da smo imeli celotno pandemijo takorekoč lažnjivce na oblasti?

Kdo pa je torej vreden zaupanja po tvojem?

darkolord ::

Ne kdo, kaj. Znanost.

multivac ::

darkolord je izjavil:

Ne kdo, kaj. Znanost.


Znanstvene članke piše znanost?

ajdov2 ::

Mi lahko kdo zagotovi, da ob preverjanju pct kode ne bo natakar naredil slike in potem to kodo delil na internetu za vse tiste ki se ne želijo cepit?

Samael ::

ajdov2 je izjavil:

Mi lahko kdo zagotovi, da ob preverjanju pct kode ne bo natakar naredil slike in potem to kodo delil na internetu za vse tiste ki se ne želijo cepit?

Nihče tu ti ne more tega zagotoviti.
Še kaj?
Za več informacij pokliči 080 ...
Samael != Samuel

multivac ::

ajdov2 je izjavil:

Mi lahko kdo zagotovi, da ob preverjanju pct kode ne bo natakar naredil slike in potem to kodo delil na internetu za vse tiste ki se ne želijo cepit?


Ne more.
Gre za totalno sporen koncept.
Ne razumem kako ga vaxxerji še naprej podpirajo, kljub vsemu nesmislu.

zmist ::

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.


Želiš povedati torej, da smo imeli celotno pandemijo takorekoč lažnjivce na oblasti?

Kdo pa je torej vreden zaupanja po tvojem?


Da imeli smo laznjivce na oblasti. In jih se imamo. Ampak antivaxerji ste ravno identicni laznjivci. Tako, da vam zagotovo ni za zaupat. Dejansko celo menim, da imate svetlo prihodnost v SDS, multivac, ti si morda novi Grims.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

Ne kdo, kaj. Znanost.


Mislis palcke za testiranje, kjer po teh testih niti pravih stevilk bolnih, pardon okuzenih nimamo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.


Želiš povedati torej, da smo imeli celotno pandemijo takorekoč lažnjivce na oblasti?

Kdo pa je torej vreden zaupanja po tvojem?


Da imeli smo laznjivce na oblasti. In jih se imamo. Ampak antivaxerji ste ravno identicni laznjivci. Tako, da vam zagotovo ni za zaupat. Dejansko celo menim, da imate svetlo prihodnost v SDS, multivac, ti si morda novi Grims.


Kako veš, da mi ne bi boljše vodili pandemijo?

Samael ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.


Želiš povedati torej, da smo imeli celotno pandemijo takorekoč lažnjivce na oblasti?

Kdo pa je torej vreden zaupanja po tvojem?


Da imeli smo laznjivce na oblasti. In jih se imamo. Ampak antivaxerji ste ravno identicni laznjivci. Tako, da vam zagotovo ni za zaupat. Dejansko celo menim, da imate svetlo prihodnost v SDS, multivac, ti si morda novi Grims.


Kako veš, da mi ne bi boljše vodili pandemijo?

A norčki? :)
Samael != Samuel

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.


Želiš povedati torej, da smo imeli celotno pandemijo takorekoč lažnjivce na oblasti?

Kdo pa je torej vreden zaupanja po tvojem?


Da imeli smo laznjivce na oblasti. In jih se imamo. Ampak antivaxerji ste ravno identicni laznjivci. Tako, da vam zagotovo ni za zaupat. Dejansko celo menim, da imate svetlo prihodnost v SDS, multivac, ti si morda novi Grims.


Povej to zrtvam, ki so umrle za cepivi. Aja, jih je samo en mali procent, ker medije o tem pac ne porocajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.


Želiš povedati torej, da smo imeli celotno pandemijo takorekoč lažnjivce na oblasti?

Kdo pa je torej vreden zaupanja po tvojem?


Da imeli smo laznjivce na oblasti. In jih se imamo. Ampak antivaxerji ste ravno identicni laznjivci. Tako, da vam zagotovo ni za zaupat. Dejansko celo menim, da imate svetlo prihodnost v SDS, multivac, ti si morda novi Grims.


Kako veš, da mi ne bi boljše vodili pandemijo?


Ker ste tocno taki laznjivci, kot SDS. Za svoje interese bi naredili vse, lagali, zavajali, goljufali,... ce iz enega dreka presedlamo na drug drek smo se vedno do vratu v dreku.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

multivac ::

Samael je izjavil:


A norčki? :)


A niso norčki boljše kot lažnjvci, če že upoštevam tvoje standarde?

zmist ::

multivac je izjavil:

Samael je izjavil:


A norčki? :)


A niso norčki boljše kot lažnjvci, če že upoštevam tvoje standarde?


Ne ne, norcki in laznjivci.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

multivac ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.


Želiš povedati torej, da smo imeli celotno pandemijo takorekoč lažnjivce na oblasti?

Kdo pa je torej vreden zaupanja po tvojem?


Da imeli smo laznjivce na oblasti. In jih se imamo. Ampak antivaxerji ste ravno identicni laznjivci. Tako, da vam zagotovo ni za zaupat. Dejansko celo menim, da imate svetlo prihodnost v SDS, multivac, ti si morda novi Grims.


Kako veš, da mi ne bi boljše vodili pandemijo?


Ker ste tocno taki laznjivci, kot SDS. Za svoje interese bi naredili vse, lagali, zavajali, goljufali,... ce iz enega dreka presedlamo na drug drek smo se vedno do vratu v dreku.


Kakšne interese pa imamo?

imagodei ::

multivac je izjavil:

darkolord je izjavil:

Ne kdo, kaj. Znanost.


Znanstvene članke piše znanost?

Ne, znanost je metoda, ki se je v zadnjih stoletjih izkazala kot najboljši način za ločevanje plev od zrnja, za najboljši način kako razširjati obzorja, širiti znanje, napredek, se učiti o svetu, ki nas obkroža. Zaradi znanosti ne orjemo več njiv z voli, zaradi znanosti peščica ljudi pridela dovolj hrane, da se drugi lahko ukvarjajo z čim drugim. Nekateri od teh na dosežkih znanosti (ja, polprevodniki, mikroprocesor, internet, optika, WiFi in LCD zasloni so dosežki znanosti) po socialnih omrežjih in forumih širijo teorije zarote.
- Hoc est qui sumus -

multivac ::

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

darkolord je izjavil:

Ne kdo, kaj. Znanost.


Znanstvene članke piše znanost?

Ne, znanost je metoda, ki se je v zadnjih stoletjih izkazala kot najboljši način za ločevanje plev od zrnja, za najboljši način kako razširjati obzorja, širiti znanje, napredek, se učiti o svetu, ki nas obkroža. Zaradi znanosti ne orjemo več njiv z voli, zaradi znanosti peščica ljudi pridela dovolj hrane, da se drugi lahko ukvarjajo z čim drugim. Nekateri od teh na dosežkih znanosti (ja, polprevodniki, mikroprocesor, internet, optika, WiFi in LCD zasloni so dosežki znanosti) po socialnih omrežjih in forumih širijo teorije zarote.


Kje sem napisal, da dvomim v znanstveno metodo?

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.


Želiš povedati torej, da smo imeli celotno pandemijo takorekoč lažnjivce na oblasti?

Kdo pa je torej vreden zaupanja po tvojem?


Da imeli smo laznjivce na oblasti. In jih se imamo. Ampak antivaxerji ste ravno identicni laznjivci. Tako, da vam zagotovo ni za zaupat. Dejansko celo menim, da imate svetlo prihodnost v SDS, multivac, ti si morda novi Grims.


Kako veš, da mi ne bi boljše vodili pandemijo?


Ker ste tocno taki laznjivci, kot SDS. Za svoje interese bi naredili vse, lagali, zavajali, goljufali,... ce iz enega dreka presedlamo na drug drek smo se vedno do vratu v dreku.


Kakšne interese pa imamo?


Ti, glede na tvoje delo v zdravstvu (kar si sam povedal), cimdlje vleci dodatke.

darkolord ::

PrihajaNodi je izjavil:

darkolord je izjavil:

Ne kdo, kaj. Znanost.


Mislis palcke za testiranje, kjer po teh testih niti pravih stevilk bolnih, pardon okuzenih nimamo?
Ne vem, kaj misliš s tem. PCR je orodje, uporablja se tudi v znanosti.

Ben Dover ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dajem se enkrat, tako kot se holokavsta ne sme pozabiti se tudi zrtev prisilnega cepljenja ne sme:
https://vm.tiktok.com/ZMdWqREpW/


A ti res, čist res, pričakuješ da bomo random tiktok video jemali kot resen in kredibilen vir informacij? Te je mami kot dojenčka Mal na ploščice vrgla? Mucek... zresni se.


Muuuuuc

Samael ::

multivac je izjavil:

Samael je izjavil:


A norčki? :)


A niso norčki boljše kot lažnjvci, če že upoštevam tvoje standarde?

Kaj pa vem ... Kot je @zmist zgoraj zapisal "ce iz enega dreka presedlamo na drug drek smo se vedno do vratu v dreku".
Videti je, kot da človek tu preprosto ne more zmagati.
Samael != Samuel

multivac ::

zmist je izjavil:


Ti, glede na tvoje delo v zdravstvu (kar si sam povedal), cimdlje vleci dodatke.


Kje sem napisal, da želim vlečti dodatke?

darkolord je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

darkolord je izjavil:

Ne kdo, kaj. Znanost.


Mislis palcke za testiranje, kjer po teh testih niti pravih stevilk bolnih, pardon okuzenih nimamo?
Ne vem, kaj misliš s tem. PCR je orodje, uporablja se tudi v znanosti.


Počasi boš že sam razumel, kaj ti želim povedati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Dvomiš v verodostojnost Cracka in Beovičeve?

A to je treba pojasnjevat? Ker sta ubogljiv SDS kader, valjda. Ve se, kako stvari tam funkcionirajo: ali svoje strokovno mnenje poveš tako, da se popolnoma sklada z agendo Velikega Vodje, ali pa odletiš.


Želiš povedati torej, da smo imeli celotno pandemijo takorekoč lažnjivce na oblasti?

Kdo pa je torej vreden zaupanja po tvojem?


Da imeli smo laznjivce na oblasti. In jih se imamo. Ampak antivaxerji ste ravno identicni laznjivci. Tako, da vam zagotovo ni za zaupat. Dejansko celo menim, da imate svetlo prihodnost v SDS, multivac, ti si morda novi Grims.


Kako veš, da mi ne bi boljše vodili pandemijo?


Realno, lahko naredis psiho analizo iz teh s katerimi se pogovarjas tu. Clovek je visoko izobrazen v biokemiji, VE da je cepivo novo, hkrati pa ve da je povprecna starost mrtvega 80 let in zivljenska doba slovenca 78 let in vseeno tvega eksperiment. Mislim mi lahko razlozis ta fenomen? Nekateri se cepijo da gredo lahko na morje.
Kaksno korist lahko prinesejo taksni, druzbi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Samael je izjavil:


A norčki? :)


A niso norčki boljše kot lažnjvci, če že upoštevam tvoje standarde?

Kaj pa vem ... Kot je @zmist zgoraj zapisal "ce iz enega dreka presedlamo na drug drek smo se vedno do vratu v dreku".
Videti je, kot da človek tu preprosto ne more zmagati.


V kakšnem dreku bi bil, če bi jaz recimo vodil pandemijo?

imagodei ::

PrihajaNodi je izjavil:

Povej to zrtvam, ki so umrle za cepivi. Aja, jih je samo en mali procent, ker medije o tem pac ne porocajo.

Ti pa imaš svoj zanesljiv vir informacij in veš, da ne gre za posamezne "fringe" primere, ampak dejansko za prikrivanje? Zakaj ne greš na policijo?

1.) Kako veš, da jih je ubilo cepivo, katerega edini namen je, da v celicah proizvede virusne delčke, ne bi pa jih ubila izpostavljenost pravemu virusu?
2.) Imaš letalo, na katerem je 150 potnikov. Ugrabili so ga teroristi in pretijo, da se bodo zaleteli v stolpnico, umrlo bo več tisoč ljudi. Kaj storiš? Opletat z jezikom je fino, dokler odločitve niso na tvojih ramenih.
- Hoc est qui sumus -

Samael ::

multivac je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Samael je izjavil:


A norčki? :)


A niso norčki boljše kot lažnjvci, če že upoštevam tvoje standarde?

Kaj pa vem ... Kot je @zmist zgoraj zapisal "ce iz enega dreka presedlamo na drug drek smo se vedno do vratu v dreku".
Videti je, kot da človek tu preprosto ne more zmagati.


V kakšnem dreku bi bil, če bi jaz recimo vodil pandemijo?

A je to resno vprašanje? Če bi ti burkež, ki živi v nekem namišljenem svetu, ki si ga je ustvaril povsem brez občutka za realnost, vodil pandemijo? :))
Saj po vseh neumnostih, ki jih tu štancaš na dnevni ravni menda ne pričakuješ od mene oz. kogarkoli, da bo temu namenil tudi sekundo možganskih kapacitet in se recimo s teboj preizkusil v bilo kakšni argumentirani debati, ko pa je edini, ki ga rad bereš in sprejemaš ti sam. No, pa Ok, še burkeža Nodija imaš tu :)
Kdaj se mi zdi, da tu pišeš vse te neumnosti le še zato, ker rad bereš za samim seboj.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

multivac ::

imagodei je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Povej to zrtvam, ki so umrle za cepivi. Aja, jih je samo en mali procent, ker medije o tem pac ne porocajo.

Ti pa imaš svoj zanesljiv vir informacij in veš, da ne gre za posamezne "fringe" primere, ampak dejansko za prikrivanje? Zakaj ne greš na policijo?

1.) Kako veš, da jih je ubilo cepivo, katerega edini namen je, da v celicah proizvede virusne delčke, ne bi pa jih ubila izpostavljenost pravemu virusu?
2.) Imaš letalo, na katerem je 150 potnikov. Ugrabili so ga teroristi in pretijo, da se bodo zaleteli v stolpnico, umrlo bo več tisoč ljudi. Kaj storiš? Opletat z jezikom je fino, dokler odločitve niso na tvojih ramenih.


V bistvu uradno imamo v EU že 17k smrti od cepiv. 600k+ resnih poškodb.
Uradno.
Povsem vrjetno je, da medicinsko osebje ima "ukaze", da malo spregleda če se le da. Konkretno to recimo CDC že počne.
Vrjamem pa da vaš pro-vaxx doktor tudi najbrž ne bo hotel nečesa takoj povezati s cepivom, pa mu ne rabi Gates nič plačat še.

Skratka, vrjetnost, da so tej videji pristni je kar velika.

Samael je izjavil:


A je to resno vprašanje? Če bi ti burkež, ki živi v nekem namišljenem svetu, ki si ga je ustvaril povsem brez občutka za realnost, vodil pandemijo? :))
Saj po vseh neumnostih, ki jih tu štancaš na dnevni ravni menda ne pričakuješ od mene oz. kogarkoli, da bo temu namenil tudi sekundo možganskih kapacitet in se recimo s teboj preizkusil v bilo kakšni argumentirani debati, ko pa je edini, ki ga rad bereš in sprejemaš ti sam. No, pa Ok, še burkeža Nodija imaš tu :) Kdaj se mi zdi, da tu pišeš vse te neumnosti le še zato, ker rad bereš za samim seboj.


Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Samael ::

multivac je izjavil:

Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Jah, ti si se odločil, da ga boš produciral. Kaj smo ti ostali zdaj krivi?
Samael != Samuel

PrihajaNodi ::

Ti pa imaš svoj zanesljiv vir informacij in veš, da ne gre za posamezne "fringe" primere, ampak dejansko za prikrivanje? Zakaj ne greš na policijo?


Zgoraj sem dal link kako pobijajo novinarje in jaz naj bom novi Edvard Smovden?

Kako veš, da jih je ubilo cepivo, katerega edini namen je, da v celicah proizvede virusne delčke, ne bi pa jih ubila izpostavljenost pravemu virusu?


Kako ves da je bilo za vse te zrtve virusa kriv virus in ne cel kup pridruzenih bolezni?

Imaš letalo, na katerem je 150 potnikov. Ugrabili so ga teroristi in pretijo, da se bodo zaleteli v stolpnico, umrlo bo več tisoč ljudi. Kaj storiš? Opletat z jezikom je fino, dokler odločitve niso na tvojih ramenih.


Kaj storim? Najverjetneje nic, ker v vsakem primeru umrem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Jah, ti si se odločil, da ga boš produciral. Kaj smo ti ostali zdaj krivi?


Ok.

PrihajaNodi ::

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Jah, ti si se odločil, da ga boš produciral. Kaj smo ti ostali zdaj krivi?


Ignore the troll
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

darkolord ::

multivac je izjavil:

V bistvu uradno imamo v EU že 17k smrti od cepiv. 600k+ resnih poškodb.
Uradno.
Ne, nimamo.
««
72 / 198
»»