» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
73 / 198
»»

multivac ::

Ne?

Samael ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Jah, ti si se odločil, da ga boš produciral. Kaj smo ti ostali zdaj krivi?


Ignore the troll

Dvomim, da zmoreta. To kar počneta zadnjih par dni je bolezen. Preprosto prešibkega karakterja sta, da bi zmogla ne imeti zadnje besede.
Samael != Samuel

imagodei ::

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

darkolord je izjavil:

Ne kdo, kaj. Znanost.


Znanstvene članke piše znanost?

Ne, znanost je metoda, ki se je v zadnjih stoletjih izkazala kot najboljši način za ločevanje plev od zrnja, za najboljši način kako razširjati obzorja, širiti znanje, napredek, se učiti o svetu, ki nas obkroža. Zaradi znanosti ne orjemo več njiv z voli, zaradi znanosti peščica ljudi pridela dovolj hrane, da se drugi lahko ukvarjajo z čim drugim. Nekateri od teh na dosežkih znanosti (ja, polprevodniki, mikroprocesor, internet, optika, WiFi in LCD zasloni so dosežki znanosti) po socialnih omrežjih in forumih širijo teorije zarote.


Kje sem napisal, da dvomim v znanstveno metodo?

Torej si zgolj želel povedati, da ne veš, kako deluje znanost?
- Hoc est qui sumus -

darkolord ::

multivac je izjavil:

Ne?
Nope.

Hint: zdaj je na tebi, da daš link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

imagodei ::

multivac je izjavil:

V bistvu uradno imamo v EU že 17k smrti od cepiv. 600k+ resnih poškodb.
Uradno.

URLPLS
- Hoc est qui sumus -

multivac ::

imagodei je izjavil:


Torej si zgolj želel povedati, da ne veš, kako deluje znanost?


Dobro vem kako deluje.
Ne vem pa, če ti veš.
Prepričati me namreč želiš, da je Krek izumil LCD zaslon.

darkolord je izjavil:

multivac je izjavil:

Ne?
Nope.

Hint: zdaj je na tebi, da daš link


Ti prvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

imagodei ::

PrihajaNodi je izjavil:

Imaš letalo, na katerem je 150 potnikov. Ugrabili so ga teroristi in pretijo, da se bodo zaleteli v stolpnico, umrlo bo več tisoč ljudi. Kaj storiš? Opletat z jezikom je fino, dokler odločitve niso na tvojih ramenih.


Kaj storim? Najverjetneje nic, ker v vsakem primeru umrem.

Narobe si razumel. V zgornjem scenariju nisi niti v letalu, niti v stolpnici. Si odločevalec, ki mora odločiti, ali sestreliti letalo na katerem je 200 ljudi, ali pa krivdo obesiti na ramena teroristov in pač žrtvovati več tisoč ljudi, ker evakuacija stolpnice ne bo končana pravočasno. Tik tak.
- Hoc est qui sumus -

PrihajaNodi ::

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Jah, ti si se odločil, da ga boš produciral. Kaj smo ti ostali zdaj krivi?


Ignore the troll

Dvomim, da zmoreta. To kar počneta zadnjih par dni je bolezen. Preprosto prešibkega karakterja sta, da bi zmogla ne imeti zadnje besede.


Zrtev cepiv ne bomo spregledali. Bo se vec video posnetkov, kjer bodo svojci objavljali zrtve.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

imagodei ::

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:


Torej si zgolj želel povedati, da ne veš, kako deluje znanost?


Dobro vem kako deluje.
Ne vem pa, če ti veš.
Prepričati me namreč želiš, da je Krek izumil LCD zaslon.

OK, samo da vem, kje stojimo. Še en trolčič. Lahko noč.
- Hoc est qui sumus -

darkolord ::

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:


Torej si zgolj želel povedati, da ne veš, kako deluje znanost?


Dobro vem kako deluje.
Ne vem pa, če ti veš.
Prepričati me namreč želiš, da je Krek izumil LCD zaslon.

darkolord je izjavil:

multivac je izjavil:

Ne?
Nope.

Hint: zdaj je na tebi, da daš link


Ti prvi.
Praviš, da razumeš znanost, a že naslednji stavek praviš, naj dam vir, da nekaj ne obstaja?

multivac ::

imagodei je izjavil:


OK, samo da vem, kje stojimo. Še en trolčič. Lahko noč.


Ne se sedaj izmikat.
To je točno kar mi ti želiš povedati.

darkolord je izjavil:

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:


Torej si zgolj želel povedati, da ne veš, kako deluje znanost?


Dobro vem kako deluje.
Ne vem pa, če ti veš.
Prepričati me namreč želiš, da je Krek izumil LCD zaslon.

darkolord je izjavil:

multivac je izjavil:

Ne?
Nope.

Hint: zdaj je na tebi, da daš link


Ti prvi.
Praviš, da razumeš znanost, a že naslednji stavek praviš, naj dam vir, da nekaj ne obstaja?


Pogosto lepi linke. Daj ti enkrat za spremembo prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

imagodei ::

multivacu bomo pustili kak dan, da se ohladi in razmisli o tem, kaj je to argumentirana debata. In kako deluje znanost.
- Hoc est qui sumus -

PrihajaNodi ::

imagodei je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Imaš letalo, na katerem je 150 potnikov. Ugrabili so ga teroristi in pretijo, da se bodo zaleteli v stolpnico, umrlo bo več tisoč ljudi. Kaj storiš? Opletat z jezikom je fino, dokler odločitve niso na tvojih ramenih.


Kaj storim? Najverjetneje nic, ker v vsakem primeru umrem.

Narobe si razumel. V zgornjem scenariju nisi niti v letalu, niti v stolpnici. Si odločevalec, ki mora odločiti, ali sestreliti letalo na katerem je 200 ljudi, ali pa krivdo obesiti na ramena teroristov in pač žrtvovati več tisoč ljudi, ker evakuacija stolpnice ne bo končana pravočasno. Tik tak.



Pustim da letalo zrusi stolpnico:
- zacnejo se obnovitvena dela
- ce so starejsi mrtvi ni treba placevat penzjonov
- imam povod za napad na arabce
- profitira vojaska industrija
- povecam nadzor na avionih in javnih povrsinah
- obtozim arabce za vse zlocine in povecam kapacitete zaporov ter tako dobim brezplacno delovno silo


Se kaj? Drzi, nisem filantrof, enako bi naredil z virusom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Samael ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Jah, ti si se odločil, da ga boš produciral. Kaj smo ti ostali zdaj krivi?


Ignore the troll

Dvomim, da zmoreta. To kar počneta zadnjih par dni je bolezen. Preprosto prešibkega karakterja sta, da bi zmogla ne imeti zadnje besede.


Zrtev cepiv ne bomo spregledali. Bo se vec video posnetkov, kjer bodo svojci objavljali zrtve.

lol, kakšne klatiš človek :)
V nekaj tednih bo popularna druga tema in boš pač nabijal tam.
In čez leto, dve ... bo še vedno isto, le tema, kjer boš v konfliktu z vsem in vsakomur bo druga. To si pač ti.
Samael != Samuel

multivac ::

imagodei je izjavil:

multivacu bomo pustili kak dan, da se ohladi in razmisli o tem, kaj je to argumentirana debata. In kako deluje znanost.


?

Link imam pripravljen, želim videti vašega.

PrihajaNodi ::

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Jah, ti si se odločil, da ga boš produciral. Kaj smo ti ostali zdaj krivi?


Ignore the troll

Dvomim, da zmoreta. To kar počneta zadnjih par dni je bolezen. Preprosto prešibkega karakterja sta, da bi zmogla ne imeti zadnje besede.


Zrtev cepiv ne bomo spregledali. Bo se vec video posnetkov, kjer bodo svojci objavljali zrtve.

lol, kakšne klatiš človek :)
V nekaj tednih bo popularna druga tema in boš pač nabijal tam.
In čez leto, dve ... bo še vedno isto, le tema, kjer boš v konfliktu z vsem in vsakomur bo druga. To si pač ti.


Verjetno bo tema tretja doza, da ali ne…

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Jah, ti si se odločil, da ga boš produciral. Kaj smo ti ostali zdaj krivi?


Ignore the troll

Dvomim, da zmoreta. To kar počneta zadnjih par dni je bolezen. Preprosto prešibkega karakterja sta, da bi zmogla ne imeti zadnje besede.


Zrtev cepiv ne bomo spregledali. Bo se vec video posnetkov, kjer bodo svojci objavljali zrtve.

lol, kakšne klatiš človek :)
V nekaj tednih bo popularna druga tema in boš pač nabijal tam.
In čez leto, dve ... bo še vedno isto, le tema, kjer boš v konfliktu z vsem in vsakomur bo druga. To si pač ti.


Btw v drugih temah me sploh ni. To je to, kjer sem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Darklord, načeloma imam pripravljeno. Kaj pa ti?

darkolord ::

multivac je izjavil:

imagodei je izjavil:

multivacu bomo pustili kak dan, da se ohladi in razmisli o tem, kaj je to argumentirana debata. In kako deluje znanost.


?

Link imam pripravljen, želim videti vašega.
https://www.ema.europa.eu/en/human-regu...

multivac ::

Se ti da bit malo bolj specifičen?

Samael ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vprašal sem te za pomisleke, ne tono debilnega sranja.

Jah, ti si se odločil, da ga boš produciral. Kaj smo ti ostali zdaj krivi?


Ignore the troll

Dvomim, da zmoreta. To kar počneta zadnjih par dni je bolezen. Preprosto prešibkega karakterja sta, da bi zmogla ne imeti zadnje besede.


Zrtev cepiv ne bomo spregledali. Bo se vec video posnetkov, kjer bodo svojci objavljali zrtve.

lol, kakšne klatiš človek :)
V nekaj tednih bo popularna druga tema in boš pač nabijal tam.
In čez leto, dve ... bo še vedno isto, le tema, kjer boš v konfliktu z vsem in vsakomur bo druga. To si pač ti.


Verjetno bo tema tretja doza, da ali ne…

Ah, ne. Tako zgolj funkcioniras. Skozi leta skaces iz teme v temo in bijes svoje krizarske vojne "svetih resnic". Gre mimo ena, pride nova. Neverending story. Ta tema je zgolj se ena epizod v tvoji bogati zgodovini alternativnih resnic in virtualnih konfliktov, pa še zdaleč ne zadnja.
Tako, da je v koncni fazi povsem vseeno, kaj zapises danes. Jutri, pojutrišnjem bodo glavna tema recimo krvavice, kjer bos sveto zagovarjal, da mora biti vsaka prava krvavica polnjena izkljucno z rizem, ne pa kašo ... ali pa kaj v tem smislu. In o tem boš naštepal 500+ postov. Tako pač funkcioniraš.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Ben Dover ::

imagodei je izjavil:

multivacu bomo pustili kak dan, da se ohladi in razmisli o tem, kaj je to argumentirana debata. In kako deluje znanost.


Koncno :))

darkolord ::

https://www.ema.europa.eu/en/documents/...

As of 4 July 2021, a total of 206,668 cases of suspected side effects with Comirnaty were spontaneously reported to EudraVigilance from EU/EEA countries; 3,848 of these reported a fatal outcome. Around that time about 276 million doses of Comirnaty had been given to people in the EU/EEA.

These reports describe suspected side effects in individuals, i.e. medical events observed following the use of a vaccine. The fact that someone has had a medical issue or died after vaccination does not necessarily mean that this was caused by the vaccine. This may have been caused, for example, by health problems not related to the vaccination.

multivac ::

Saj bo štimalo, x4 za štiri cepiva pa smo tam tam.

https://dap.ema.europa.eu/analytics/saw...


Do 8 maja:
Total reactions for the experimental mRNA vaccine Tozinameran (code BNT162b2,Comirnaty) from BioNTech/ Pfizer: 5,368 deaths and 170,528 injuries to 08/05/2021

12,435 Blood and lymphatic system disorders incl. 54 deaths
8,551 Cardiac disorders incl. 636 deaths
62 Congenital, familial and genetic disorders incl. 4 deaths
4,828 Ear and labyrinth disorders incl. 3 deaths
153 Endocrine disorders
5,413 Eye disorders incl. 9 deaths
37,167 Gastrointestinal disorders incl. 270 deaths
115,627General disorders and administration site conditions incl. 1719 deaths
279 Hepatobiliary disorders incl. 24 deaths
4,047 Immune system disorders incl. 25 deaths
12,099 Infections and infestations incl. 589 deaths
4,142 Injury, poisoning and procedural complications incl. 72 deaths
8,904 Investigations incl. 196 deaths
2,961 Metabolism and nutrition disorders incl. 109 deaths
59,217 Musculoskeletal and connective tissue disorders incl. 58 deaths
194 Neoplasms benign, malignant and unspecified (incl cysts and polyps) incl. 11 deaths
73,4 Nervous system disorders incl. 535 deaths
231 Pregnancy, puerperium and perinatal conditions incl. 9 deaths
83 Product issues
7,002 Psychiatric disorders incl. 81 deaths
1,143 Renal and urinary disorders incl. 82 deaths
1,241 Reproductive system and breast disorders incl. 2 deaths
16,257 Respiratory, thoracic and mediastinal disorders incl. 619 deaths
18,516 Skin and subcutaneous tissue disorders incl. 46 deaths
564 Social circumstances incl. 9 deaths
142 Surgical and medical procedures incl. 9 deaths
9,851 Vascular disorders incl. 197 deaths


Zanesljivo smo čez 10k mrtvih.

In okoli pol miljona poškodovanih.

In to kot rečeno, vrjetno z zelo konzervativno metodologijo pripisovanja poškod cepivom.
Saj vidite sami pri oni temi o stranskih učinkih. Takoj ko nekdo napiše, da je bilo nekaj resnejšega, pravite, da je najvrjetneje nepovezano.
Doktorji ki so pro-vaxx počnejo isto, samo da oni imajo moč zapisovanja, vi pa samo dribci na netu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

darkolord ::

Samo si spet prebral samo polovično. To so samo suspected stranski učinki.

To niso "uradno mrtvi", ne "potrjeno mrtvi", ne "zanesljivo mrtvi" zaradi cepiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

multivac ::

Hej, lahko sam preveriš v databazi.
Point je, da nismo tako daleč s ciframi.

Cepivo je reci piši najvrjetneje umorilo že eno manjše slovensko mesto. Uradno.
Kakšno štalo dela neuradno pa še ne vemo. Kaj bo zima prinesla, še manj.

darkolord ::

Databaza ima še vedno samo suspected učinke. Nikakor ni potrjena kavzacija.

multivac ::

Potem tudi covid smrti niso korelirane.
Ne moraš jebati in ne bit jeban.

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

Samo si spet prebral samo polovično. To so samo suspected stranski učinki.

To niso "uradno mrtvi", ne "potrjeno mrtvi", ne "zanesljivo mrtvi" zaradi cepiva.


A ni isto s samo korono? Mislim, ja saj umirajo tudi mladi, kolikor pa vemo pa imajo tisti v vecini s korono ze pridruzeno bolezen. Realno smo izbrali strani, kdo ima prav bo pa pokazal cas.
S financnega vidika, je tale korona boljsa kot zrusitev wtcja in klanje busmanov v Afganistanu in iskanje orozja v iraku (ki ga se sedaj iscejo).
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Vsekakor neizpodbitno dejstvo je, da ko se greš cepit s tem cepivom, moraš resno razmisliti, kaj bo z stranskimi učinki.
To ni cepivo kot ga običajno dobivamo po redni praksi, kjer lahko že par minut po cepljenju pokličeš kolega za na pivo in pozabiš, da si bil cepljen.
Čaka te najmanj še večer ali več dni.

Skratka ne hvala.

Vi se zaščitite sami, bom kar tvegal covid. Pa tudi plačam ga sam, zgolj dovolite mi dobaviti ivermectin.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Vsekakor neizpodbitno dejstvo je, da ko se greš cepit s tem cepivom, moraš resno razmisliti, kaj bo z stranskimi učinki.
To ni cepivo kot ga običajno dobivamo po redni praksi, kjer lahko že par minut po cepljenju pokličeš kolega za na pivo in pozabiš, da si bil cepljen.
Čaka te najmanj še večer ali več dni.

Skratka ne hvala.

Vi se zaščitite sami, bom kar tvegal covid. Pa tudi plačam ga sam, zgolj dovolite mi dobaviti ivermectin.


Problem bo, ko bos zbolel in ti bodo odklonili zdravljenje in operacije kot necepljenemu. Vidis primer s Srbije. Stiskali bodo do konca.
Ali verjamem da zelijo s cepivi istrebiti narod? To ni niti tak problem, ce bi bila smrt hitra. Bojim se pa igranja z genetiko. Cez 2-3 leta bomo videli na dojenckih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ajdov2 ::

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

darkolord je izjavil:

Ne kdo, kaj. Znanost.


Znanstvene članke piše znanost?

Ne, znanost je metoda, ki se je v zadnjih stoletjih izkazala kot najboljši način za ločevanje plev od zrnja, za najboljši način kako razširjati obzorja, širiti znanje, napredek, se učiti o svetu, ki nas obkroža. Zaradi znanosti ne orjemo več njiv z voli, zaradi znanosti peščica ljudi pridela dovolj hrane, da se drugi lahko ukvarjajo z čim drugim. Nekateri od teh na dosežkih znanosti (ja, polprevodniki, mikroprocesor, internet, optika, WiFi in LCD zasloni so dosežki znanosti) po socialnih omrežjih in forumih širijo teorije zarote.

pri ukrepih ni bilo nobene znanstvene metode

Samael ::

multivac je izjavil:

Vsekakor neizpodbitno dejstvo je, da ko se greš cepit s tem cepivom, moraš resno razmisliti, kaj bo z stranskimi učinki.
To ni cepivo kot ga običajno dobivamo po redni praksi, kjer lahko že par minut po cepljenju pokličeš kolega za na pivo in pozabiš, da si bil cepljen.
Čaka te najmanj še večer ali več dni.

Pravzapav, iz lastne izkušnje (cepili so nas na delovnem mestu) sem po obeh AZ odmerkih kakšnih 5 minut pozneje delal čisto normalno in brez težav dalje. Nič me ni "čakalo" - razen če misliš po prvem odmerku kakšen dan občutek muskelfibra ob obremenjevanju roke. Res big deal...
Samael != Samuel

PrihajaNodi ::

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vsekakor neizpodbitno dejstvo je, da ko se greš cepit s tem cepivom, moraš resno razmisliti, kaj bo z stranskimi učinki.
To ni cepivo kot ga običajno dobivamo po redni praksi, kjer lahko že par minut po cepljenju pokličeš kolega za na pivo in pozabiš, da si bil cepljen.
Čaka te najmanj še večer ali več dni.

Pravzapav, iz lastne izkušnje (cepili so nas na delovnem mestu) sem po obeh AZ odmerkih kakšnih 5 minut pozneje delal čisto normalno in brez težav dalje. Nič me ni "čakalo" - razen če misliš po prvem odmerku kakšen dan občutek muskelfibra ob obremenjevanju roke. Res big deal...


Kdaj si bil cepljen?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vsekakor neizpodbitno dejstvo je, da ko se greš cepit s tem cepivom, moraš resno razmisliti, kaj bo z stranskimi učinki.
To ni cepivo kot ga običajno dobivamo po redni praksi, kjer lahko že par minut po cepljenju pokličeš kolega za na pivo in pozabiš, da si bil cepljen.
Čaka te najmanj še večer ali več dni.

Pravzapav, iz lastne izkušnje (cepili so nas na delovnem mestu) sem po obeh AZ odmerkih kakšnih 5 minut pozneje delal čisto normalno in brez težav dalje. Nič me ni "čakalo" - razen če misliš po prvem odmerku kakšen dan občutek muskelfibra ob obremenjevanju roke. Res big deal...


A tudi ti preizkušaš zmist-ovo taktiko "maske delujejo, ker se nisem okužil"?

Samael ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vsekakor neizpodbitno dejstvo je, da ko se greš cepit s tem cepivom, moraš resno razmisliti, kaj bo z stranskimi učinki.
To ni cepivo kot ga običajno dobivamo po redni praksi, kjer lahko že par minut po cepljenju pokličeš kolega za na pivo in pozabiš, da si bil cepljen.
Čaka te najmanj še večer ali več dni.

Pravzapav, iz lastne izkušnje (cepili so nas na delovnem mestu) sem po obeh AZ odmerkih kakšnih 5 minut pozneje delal čisto normalno in brez težav dalje. Nič me ni "čakalo" - razen če misliš po prvem odmerku kakšen dan občutek muskelfibra ob obremenjevanju roke. Res big deal...


Kdaj si bil cepljen?


17.2.2021 (AZ)
12.5.2021 (AZ)

multivac je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vsekakor neizpodbitno dejstvo je, da ko se greš cepit s tem cepivom, moraš resno razmisliti, kaj bo z stranskimi učinki.
To ni cepivo kot ga običajno dobivamo po redni praksi, kjer lahko že par minut po cepljenju pokličeš kolega za na pivo in pozabiš, da si bil cepljen.
Čaka te najmanj še večer ali več dni.

Pravzapav, iz lastne izkušnje (cepili so nas na delovnem mestu) sem po obeh AZ odmerkih kakšnih 5 minut pozneje delal čisto normalno in brez težav dalje. Nič me ni "čakalo" - razen če misliš po prvem odmerku kakšen dan občutek muskelfibra ob obremenjevanju roke. Res big deal...


A tudi ti preizkušaš zmist-ovo taktiko "maske delujejo, ker se nisem okužil"?

Ne, samo popravil sem te z izkušnjo iz prve roke, da ne bomo samo nekaj teoretizirali ane. A tudi to ti je pretežko sprejeti?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

multivac ::

Samael je izjavil:


17.2.2021 (AZ)
12.5.2021 (AZ)


Sredi maja?
Vrjetno dobiš booster tam konec leta.



Mi pa je fascinantno, da vaxxerji ne vidite najbolj enostaven način kako izboljšati imidž cepiv.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Vsekakor neizpodbitno dejstvo je, da ko se greš cepit s tem cepivom, moraš resno razmisliti, kaj bo z stranskimi učinki.
To ni cepivo kot ga običajno dobivamo po redni praksi, kjer lahko že par minut po cepljenju pokličeš kolega za na pivo in pozabiš, da si bil cepljen.
Čaka te najmanj še večer ali več dni.

Pravzapav, iz lastne izkušnje (cepili so nas na delovnem mestu) sem po obeh AZ odmerkih kakšnih 5 minut pozneje delal čisto normalno in brez težav dalje. Nič me ni "čakalo" - razen če misliš po prvem odmerku kakšen dan občutek muskelfibra ob obremenjevanju roke. Res big deal...


A tudi ti preizkušaš zmist-ovo taktiko "maske delujejo, ker se nisem okužil"?


Se ne dvomi, zaupa se v znanost
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Samael je izjavil:


Ne, samo popravil sem te z izkušnjo iz prve roke, da ne bomo samo nekaj teoretizirali ane. A tudi to ti je pretežko sprejeti?


In?
Kaj mi to pomaga, če jaz dobim srčni infarkt?

Samael ::

multivac je izjavil:

Samael je izjavil:


17.2.2021 (AZ)
12.5.2021 (AZ)


Sredi maja?
Vrjetno dobiš booster tam konec leta.

In, kaj ima zdaj to veze, ta tvoja mentalna gimnastika? A veš, kako zelo vseeno mi je.
Samael != Samuel

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Samael je izjavil:


17.2.2021 (AZ)
12.5.2021 (AZ)


Sredi maja?
Vrjetno dobiš booster tam konec leta.



Mi pa je fascinantno, da vaxxerji ne vidite najbolj enostaven način kako izboljšati imidž cepiv.


Tretjo dozo bo lahko izbral sam. Mesanje cepiv je sedaj dovoljeno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Kul. Me firbec kako bo delovalo vso to mešanje genskih terapij.

darkolord ::

multivac je izjavil:

Potem tudi covid smrti niso korelirane.
Ne moraš jebati in ne bit jeban.

PrihajaNodi je izjavil:

A ni isto s samo korono?
Saj je bilo že tisočkrat razloženo, da in zakaj ne moreš uporabiti "iste logike" za dve povsem nasprotni zadevi.

Dan za dnem se veča število tistih, ki umrejo, po tem ko gledajo puklastega na televiziji.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Kul. Me firbec kako bo delovalo vso to mešanje genskih terapij.

Bucko, zato pa imamo zelene potne liste. Nekam bomo belezili rezultate.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Samael ::

multivac je izjavil:

Kul. Me firbec kako bo delovalo vso to mešanje genskih terapij.

Od kdaj? Jaz sem misli, da ti strokovnjak pa ja to že vse veš. Vsak tak vtis se trudiš dajati zadnjih nekaj dni.
Samael != Samuel

PrihajaNodi ::

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Kul. Me firbec kako bo delovalo vso to mešanje genskih terapij.

Od kdaj? Jaz sem misli, da ti strokovnjak pa ja to že vse veš. Vsak tak vtis se trudiš dajati zadnjih nekaj dni.


Ne skrbi. Infarkt mene osebno nebi niti najmanj skrbel. Hitra smrt, ni lepsga.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

darkolord je izjavil:

multivac je izjavil:

Potem tudi covid smrti niso korelirane.
Ne moraš jebati in ne bit jeban.

PrihajaNodi je izjavil:

A ni isto s samo korono?
Saj je bilo že tisočkrat razloženo, da in zakaj ne moreš uporabiti "iste logike" za dve povsem nasprotni zadevi.

Dan za dnem se veča število tistih, ki umrejo, po tem ko gledajo puklastega na televiziji.


Skratka, radi bi zmanipulirali statistike v svoj prid?
Ok.
V končni fazi me BK.

Kar me zanima je...kako bo naslednje 3 sezone. Že ta sezona bo kar kulska pomojem, tako ali drugače.

Statistike gor ali dol. Se bo hitro vidlo, katere družine se redčijo, katere ne.
Vrjamem pa da bo oblast naredila vse možno, da prikrije realne številke. Zato edino kar bo realno bo teren.
Kolektivi od več 100 ljudi, kjer so vsi cepljeni bo recimo lep eksperiment.

PrihajaNodi ::

Vrjamem pa da bo oblast naredila vse možno, da prikrije realne številke. Zato edino kar bo realno bo teren.
Kolektivi od več 100 ljudi, kjer so vsi cepljeni bo recimo lep eksperiment.


Pismo sposobni smo zamenjati barvo zajcu, narest svetlece jebene ribe, ti pa mislis da bos videl rezultate? Moje misljenje je da se bo hecalo tudi s hormoni in to je in bo tista prava znanost. Novorejencki (ce) bodo, bodo dajali rezultate pomojem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Sicer pa sem našu eno skupno točko kjer se lahko vaxxerji in nevaxerrji dobimo:

Pravite, da nimam pojma kaj je znanost.
No, pa dajmo en znanstveni eksperiment.

Gremo v to zimo 50/50. Pol cepljeni pol necepljei. In vidimo koga je več in koga manj konec marca?
Kaj pravite?
Ali nočete kontrolne grupe?

darkolord ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Kul. Me firbec kako bo delovalo vso to mešanje genskih terapij.

Od kdaj? Jaz sem misli, da ti strokovnjak pa ja to že vse veš. Vsak tak vtis se trudiš dajati zadnjih nekaj dni.


Ne skrbi. Infarkt mene osebno nebi niti najmanj skrbel. Hitra smrt, ni lepsga.
Verjetno si zamešal infarkt s srčnim zastojem ...

Samael ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Kul. Me firbec kako bo delovalo vso to mešanje genskih terapij.

Od kdaj? Jaz sem misli, da ti strokovnjak pa ja to že vse veš. Vsak tak vtis se trudiš dajati zadnjih nekaj dni.


Ne skrbi. Infarkt mene osebno nebi niti najmanj skrbel. Hitra smrt, ni lepsga.

Ah, jaz mislim, da bomo kar še mnogo let spremljali tvoje izpade iz ene teme v drugo. Saj veš... drugo leto bodo popularne pa "kravice" pa močno računam na tvoje strokovno mnenje, ki ga boš imel potrebo potrditi v naslednjih 500 ali 600 postih, ki jih boš naštepal in krčevito do bridkega konca branil svoj alternativni prav ;-)
Samael != Samuel
««
73 / 198
»»