» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
42 / 198
»»

showsover ::

Mato989 je izjavil:

daj gtfo nehaj težit... cepljenim prepovedat v bolnice ker cepivo je odrešitev za vse težave to je moj predlog.

Ja, meni je vseeno, Mato. Oprosti, zdaj govorim s Kamikazao, ne upa na kosilo :-)
Pa še na gobec me lahko.

No, ni mi ga treba razbit, tako grd vseeno nisem :-)

PS: Mato, greš ti? Neka plošča bi pasala, ali? Nekaj pečenega. Ne se bat, jaz plačam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

feryz ::

Ti lahko častiš, ker si na dodatkih.

showsover ::

feryz je izjavil:

Ti lahko častiš, ker si na dodatkih.

Uff, bi si res želel česa takšnega, priznam, žal nimam takšne sreče.
Vse gre direktno iz (zaenkrat) pozitivnega stanja, mora biti zelo kmalu replenished :-)
Tak ti je to, ja, to pa res.

Feryz, kosilo - ti? V čast mi bo, če se tako zdrav bogataš malo z menoj podruži.
Midva se ne bova po gobcih, a ne, raje kakšno žganico zvrneva, je lažje.

Telbanc ::

showsover je izjavil:

feryz je izjavil:

Ti lahko častiš, ker si na dodatkih.

Uff, bi si res želel česa takšnega, priznam, žal nimam takšne sreče.
Vse gre direktno iz (zaenkrat) pozitivnega stanja, mora biti zelo kmalu replenished :-)
Tak ti je to, ja, to pa res.

Feryz, kosilo - ti? V čast mi bo, če se tako zdrav bogataš malo z menoj podruži.
Midva se ne bova po gobcih, a ne, raje kakšno žganico zvrneva, je lažje.


A nisi ti včerej v BTC temi se pridušal da greš z Slo techa.

Zgleda da sem se prehitro veselil. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

49106 ::

Vajenc je izjavil:

Telbanc je izjavil:

49106 je izjavil:

Kdo je ta robert, ki je več kot očitno teoritik zarot :))


Prijatelj Google bo vedel.


Drži.


Sem nehal brat že pri prvem "fact checku", kjer se lotijo slamnatega moža.

showsover ::

Pa ne moreš verjet, noben (vsaj od antivaxxxerjev) se noče družit z menoj, da mu svoj položaj freelancerja razložim, meni so ga tudi, je bilo zelo pozitivno za kariero, res res.

Telbanc je izjavil:

A nisi ti včerej v BTC temi se pridušal da greš z Slo techa. Zgleda da sem se prehitro veselil. :)):)):))

Ja, si naiven, glej, saj nisi edini, to tako pač je, kaj se more :-)
A Kamikazaa je takšen prdec, da ne upa na kosilo, če mu ga kdo plača?
Ok, sem creepy, ampak do (če lahko izbiram, mladih) punc.

Si predstavljaš, da kakšni drugi slo-tech freelancerji ne bi šli, da bi jaz še vedno moral šlakat za slovensko IT plačo?
Noro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Utk ::

Vajenc je izjavil:

Telbanc je izjavil:

49106 je izjavil:

Kdo je ta robert, ki je več kot očitno teoritik zarot :))


Prijatelj Google bo vedel.


Drži.

Tu je ena zanimivost.
MISLEADING: Coagulation problems are being seen with the mRNA vaccines.
Malone did not mention that this side effect is extremely rare and that serious blood clots are more likely to occur during a COVID-19 infection than after a COVID-19 vaccine.


In njihova trditev:
Children and adolescents can contract severe cases of COVID-19, sometimes leading to death. Vaccination can protect them.


Če rečeš, da cepivo lahko povzroči strdek, je to zavajajoče, ker je to zelo redko. Če rečeš, da otroci umirajo zarad korone, ni zavajajoče, ampak znanstveno dokazano...

Fantje, dokler boste iste stvari merili z različnimi metri, niste "znanstveniki", ampak butalci. Ne glede na naziv.

Mato989 ::

showsover je izjavil:

Mato989 je izjavil:

daj gtfo nehaj težit... cepljenim prepovedat v bolnice ker cepivo je odrešitev za vse težave to je moj predlog.

Ja, meni je vseeno, Mato. Oprosti, zdaj govorim s Kamikazao, ne upa na kosilo :-)
Pa še na gobec me lahko.

No, ni mi ga treba razbit, tako grd vseeno nisem :-)

PS: Mato, greš ti? Neka plošča bi pasala, ali? Nekaj pečenega. Ne se bat, jaz plačam.


Ne smem hodit v gostilne ker nisem cepljen prebolevnost pa bojda ne velja več... vaxx prizadetki me omejujejo zato bojkotiram gostilne... kaj bova v parku na dekici pogrinjek naredla al kak :))

Utk je izjavil:

Vajenc je izjavil:

Telbanc je izjavil:

49106 je izjavil:

Kdo je ta robert, ki je več kot očitno teoritik zarot :))


Prijatelj Google bo vedel.


Drži.

Tu je ena zanimivost.
MISLEADING: Coagulation problems are being seen with the mRNA vaccines.
Malone did not mention that this side effect is extremely rare and that serious blood clots are more likely to occur during a COVID-19 infection than after a COVID-19 vaccine.


In njihova trditev:
Children and adolescents can contract severe cases of COVID-19, sometimes leading to death. Vaccination can protect them.


Če rečeš, da cepivo lahko povzroči strdek, je to zavajajoče, ker je to zelo redko. Če rečeš, da otroci umirajo zarad korone, ni zavajajoče, ampak znanstveno dokazano...

Fantje, dokler boste iste stvari merili z različnimi metri, niste "znanstveniki", ampak butalci. Ne glede na naziv.



Zakaj je rečt da nekaj LAHKO povzroči strdek zavajajoče če je znanstveno dokazano DA LAHKO povzroči strdek wtf?

To pomeni da Covid LAHKO pusti posledice je tudi zavajajoče torej?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

showsover ::

Mato989 je izjavil:

Ne smem hodit v gostilne ker nisem cepljen prebolevnost pa bojda ne velja več... vaxx prizadetki me omejujejo zato bojkotiram gostilne... kaj bova v parku na dekici pogrinjek naredla al kak :))

Zaradi mene, čisto resno mislim, priznam, da sem nekaj likerja stisnil vmes (med sestanki in delom in forumom), ahahah, Kamikazaa, to je naravnost Napoleon part deux, ahaha. Samo veš kaj se lahko zgodi potem... Potem se več ne bo zabavno podjebavat, če bova imela kakšno izključujoče mnenje, bova šla mimo, noben ne bo zapenjal več. Nekako tako izgleda to v praksi na forumu do sedaj. Samo mi smo malo starejši, ne vem, kako je z vami, poskočnimi 30 letniki. Nam, staruhom, se ne da kaj veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

feryz ::

showsover je izjavil:

Feryz, kosilo - ti? V čast mi bo, če se tako zdrav bogataš malo z menoj podruži.
Midva se ne bova po gobcih, a ne, raje kakšno žganico zvrneva, je lažje.
Nisem še nobenega na gobec, pa tudi tebe ne mislim.
Pa če me še tako prosiš.

Za južno pa tudi imam, ni problema. Sicer je en problem.
Ti boš noter jedel, jaz pa zunaj. Ampak bova že nekako. Se bova pa čez viber pogovarjala.

Mato989 ::

showsover je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne smem hodit v gostilne ker nisem cepljen prebolevnost pa bojda ne velja več... vaxx prizadetki me omejujejo zato bojkotiram gostilne... kaj bova v parku na dekici pogrinjek naredla al kak :))

Zaradi mene, čisto resno mislim, priznam, da sem nekaj likerja stisnil vmes (med sestanki in delom in forumom), ahahah, Kamikazaa, to je naravnost Napoleon part deux, ahaha. Samo veš kaj se lahko zgodi potem... Potem se več ne bo zabavno podjebavat, če bova imela kakšno izključujoče mnenje, bova šla mimo, noben ne bo zapenjal več. Nekako tako izgleda to v praksi na forumu do sedaj. Samo mi smo malo starejši, ne vem, kako je z vami, poskočnimi 30 letniki. Nam, staruhom, se ne da kaj veliko.


Zakaj ne bi zapenjal? Če se ne strinjam povem, ni tu debate ali sva se videla ali ne... kaj pol s kolegi nikol ne nasprotujoče malo bolj goreče debatiraš...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

showsover ::

feryz je izjavil:

showsover je izjavil:

Feryz, kosilo - ti? V čast mi bo, če se tako zdrav bogataš malo z menoj podruži.
Midva se ne bova po gobcih, a ne, raje kakšno žganico zvrneva, je lažje.
Nisem še nobenega na gobec, pa tudi tebe ne mislim.
Pa če me še tako prosiš.

Za južno pa tudi imam, ni problema. Sicer je en problem.
Ti boš noter jedel, jaz pa zunaj. Ampak bova že nekako. Se bova pa čez viber pogovarjala.

Pridem jaz ven, nič bat, ne sedim rad not poleti. Kje si, nekje Logatec, Zapolje, tam nekje?

Mato989 je izjavil:

Zakaj ne bi zapenjal? Če se ne strinjam povem, ni tu debate ali sva se videla ali ne... kaj pol s kolegi nikol ne nasprotujoče malo bolj goreče debatiraš...

Ne, po dosedanjih slo-tech izkušnjah ne. Ne vem, zakaj. Verjetno so samo usmiljeni do mene.

PersonaRuda je izjavil:

@gtfo - prenehaj s trolanjem, ker nam bodo spet temo zaklenili zaradi takšnih kot ti, kateri, gredo offtopic, ko več nimajo argumentov ali pa jih dobimo na laži.

Ahaha, boš pa drugo temo naredil, da me boš spet lovil na lažeh, ko mi zmanjka argumentov. Mater, Kamikazaa, res si mlad, a?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

PersonaRuda ::

@gtfo - prenehaj s trolanjem, ker nam bodo spet temo zaklenili zaradi takšnih kot ti, kateri, gredo offtopic, ko več nimajo argumentov ali pa jih dobimo na laži.

snezak21 ::

zmist je izjavil:

Minister je govoril samo o testu. Nekdo ti mora se s palcko po nosu vrtat ;) PCT test... koliko je veljavnost, 3 dni? 120 eurov na mesec, 1440 eurov na leto... pa daj ce hoces...

PCT test? Je to kaksen nov test? Drugace pa je naceloma za vecino dejavnosti potreben test 1x tedensko. Se pravi 48eur/mesec max, da ne bos prav prevec narobe racunal.

Conini je izjavil:


Zboleva za 5-6x manj cepljenih, kot če bi bili necepljeni.

Kako je potem stevilo ljudi v bolnicah letos precej vecje, kot je bilo lani, ko ni bilo cepljenih? Tudi ce je cepljenih samo 30% bi se to vseeno moralo kaj poznati.

mahoni ::

PersonaRuda je izjavil:

@gtfo - prenehaj s trolanjem, ker nam bodo spet temo zaklenili zaradi takšnih kot ti, kateri, gredo offtopic, ko več nimajo argumentov ali pa jih dobimo na laži.

Pa saj ti zeli predstaviti dokaze tele poscano, pa si ne upas z njim dobiti v zivo.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

dokaze tele poscano

Waxerji imate res zanimiv pristop :))

P.S. Cepite se, da se boste rešili covida kot v Izraelu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

feryz ::

PersonaRuda je izjavil:

@gtfo - prenehaj s trolanjem, ker nam bodo spet temo zaklenili zaradi takšnih kot ti, kateri, gredo offtopic, ko več nimajo argumentov ali pa jih dobimo na laži.
Daj mir, zdaj midva z gtfo debatirava.
Relativno normalna, pa čeprav vsak na svojem bregu.

darkolord ::

Mato989 je izjavil:

Zakaj je rečt da nekaj LAHKO povzroči strdek zavajajoče če je znanstveno dokazano DA LAHKO povzroči strdek wtf?

To pomeni da Covid LAHKO pusti posledice je tudi zavajajoče torej?
Kot je napisal, meri z istim metrom.

Če primerjaš stvari, ki se razlikujejo v nekaj redih velikosti, pa tega ne omeniš, je to zavajujoče.

V stilu: zakaj bi motoristi nosili čelado, če jim lahko avion pade na glavo, pa jim čelada ne bo nič pomagala.

49106 ::

Izmisliš si absurdno trditev in upaš, da boš diskreditiral sogovornika?

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj je rečt da nekaj LAHKO povzroči strdek zavajajoče če je znanstveno dokazano DA LAHKO povzroči strdek wtf?

To pomeni da Covid LAHKO pusti posledice je tudi zavajajoče torej?
Kot je napisal, meri z istim metrom.

Če primerjaš stvari, ki se razlikujejo v nekaj redih velikosti, pa tega ne omeniš, je to zavajujoče.

V stilu: zakaj bi motoristi nosili čelado, če jim lahko avion pade na glavo, pa jim čelada ne bo nič pomagala.


To še vedno ne pomeni da oboje ni SLOVNIČNO PRAVILNO povedano...

Ja LAHKO pade na mene meteor in LAHKO me povozi avto... oboje je LAHKO pravilna uporaba... Če bi pa napisal ENAKO VERJETNO je da se zgodi to dvoje bi se pa lagal.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

snezak21 je izjavil:

1x tedensko. Se pravi 48eur/mesec max, da ne bos prav prevec narobe racunal.


Nisem expert za teste, sem bil prej cepljen kot testiran.

Se pravi 576 eurov na leto, ce ne racunajo same storitve. Nekaterim je to ena placa.

Mislim, da bomo na tak nacin dosegli precepljenost nekaj vaskih posebnezev pa tudi ne bo skodilo.

feryz ::

Plačljivost bo padla. Za take zadeve imamo Štruklja and co.

49106 ::

Japajade, sindikati že grozijo.

darkolord ::

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj je rečt da nekaj LAHKO povzroči strdek zavajajoče če je znanstveno dokazano DA LAHKO povzroči strdek wtf?

To pomeni da Covid LAHKO pusti posledice je tudi zavajajoče torej?
Kot je napisal, meri z istim metrom.

Če primerjaš stvari, ki se razlikujejo v nekaj redih velikosti, pa tega ne omeniš, je to zavajujoče.

V stilu: zakaj bi motoristi nosili čelado, če jim lahko avion pade na glavo, pa jim čelada ne bo nič pomagala.


To še vedno ne pomeni da oboje ni SLOVNIČNO PRAVILNO povedano...

Ja LAHKO pade na mene meteor in LAHKO me povozi avto... oboje je LAHKO pravilna uporaba... Če bi pa napisal ENAKO VERJETNO je da se zgodi to dvoje bi se pa lagal.
Zato se temu ne reče napačna uporaba slovnice, ampak ZAVAJANJE, ki pomeni točno to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

feryz ::

A še niste dojeli, da je janez butl, ki bi rad s plešasto glavo skozi zid? Ker je, kao, manj trenja zaradi pleše.

49106 ::

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj je rečt da nekaj LAHKO povzroči strdek zavajajoče če je znanstveno dokazano DA LAHKO povzroči strdek wtf?

To pomeni da Covid LAHKO pusti posledice je tudi zavajajoče torej?
Kot je napisal, meri z istim metrom.

Če primerjaš stvari, ki se razlikujejo v nekaj redih velikosti, pa tega ne omeniš, je to zavajujoče.

V stilu: zakaj bi motoristi nosili čelado, če jim lahko avion pade na glavo, pa jim čelada ne bo nič pomagala.


To še vedno ne pomeni da oboje ni SLOVNIČNO PRAVILNO povedano...

Ja LAHKO pade na mene meteor in LAHKO me povozi avto... oboje je LAHKO pravilna uporaba... Če bi pa napisal ENAKO VERJETNO je da se zgodi to dvoje bi se pa lagal.
Zato se temu ne reče napačna uporaba slovnice, ampak ZAVAJANJE, ki pomeni točno to.


Tako kot izjava, da mladi umirajo od covida :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Utk ::

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj je rečt da nekaj LAHKO povzroči strdek zavajajoče če je znanstveno dokazano DA LAHKO povzroči strdek wtf?

To pomeni da Covid LAHKO pusti posledice je tudi zavajajoče torej?
Kot je napisal, meri z istim metrom.

Če primerjaš stvari, ki se razlikujejo v nekaj redih velikosti, pa tega ne omeniš, je to zavajujoče.

V stilu: zakaj bi motoristi nosili čelado, če jim lahko avion pade na glavo, pa jim čelada ne bo nič pomagala.

V Sloveniji imamo potrjeno smrt zarad strdkov, ki so nastali zaradi cepiva, kolk vem pa ni umrl noben otrok zarad korone.
Tako da velikostni razredi so tu nekje, ali so pa strdki še za kak velikostni razred ali 2 bolj pogosti.

Vajenc ::

Utk je izjavil:


Če rečeš, da cepivo lahko povzroči strdek, je to zavajajoče, ker je to zelo redko. Če rečeš, da otroci umirajo zarad korone, ni zavajajoče, ampak znanstveno dokazano...

Fantje, dokler boste iste stvari merili z različnimi metri, niste "znanstveniki", ampak butalci. Ne glede na naziv.

Težko je debatirati, če imate gor plašnice in ne vidite celotnega teksta.

A study published in the OSF found that "blood clots from vaccination are significantly lower than those associated with catching COVID-19, which can trigger many other complications, besides blood clots, and is estimated to have killed more than three million (sedaj že več kot 4 mio) people globally since the start of the pandemic."
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

zmist ::

feryz je izjavil:

A še niste dojeli, da je janez butl, ki bi rad s plešasto glavo skozi zid? Ker je, kao, manj trenja zaradi pleše.


Ja se strinjam, JJ je cisti kreten. Samo to ne naredi za nic manjse kretene tiste, ki se upirajo cepljenju, zato ker je JJ kreten.

feryz ::

Saj se ne upiramo. Upirali so se židi, ko so jih ...
Tako daleč še niste padli.

Utk ::

A study published in the OSF found that "blood clots from vaccination are significantly lower than those associated with catching COVID-19, which can trigger many other complications, besides blood clots, and is estimated to have killed more than three million (sedaj že več kot 4 mio) people globally since the start of the pandemic."

Aha, od krvnih strdkov, ki se pojavijo velikokrat pri mladih ženskah, smo v dveh stavkih preskočili na 3 mio mrtvih.
Pa koga mislijo, da s tem zajebavajo? Kako lahko TO označite kot nek resen tekst, ki ga naj bi pa vsi upoštevali? To je v rangu facebook domačih zdravilcev. Mi je prav žal, če ste tako zabiti, da tega ne vidite. Jaz pač berem s svojo pametjo. In če je not nelogičnost, je nelogično. Ne glede na to kdo je to napisal. Nimate malo svoje pameti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj je rečt da nekaj LAHKO povzroči strdek zavajajoče če je znanstveno dokazano DA LAHKO povzroči strdek wtf?

To pomeni da Covid LAHKO pusti posledice je tudi zavajajoče torej?
Kot je napisal, meri z istim metrom.

Če primerjaš stvari, ki se razlikujejo v nekaj redih velikosti, pa tega ne omeniš, je to zavajujoče.

V stilu: zakaj bi motoristi nosili čelado, če jim lahko avion pade na glavo, pa jim čelada ne bo nič pomagala.


To še vedno ne pomeni da oboje ni SLOVNIČNO PRAVILNO povedano...

Ja LAHKO pade na mene meteor in LAHKO me povozi avto... oboje je LAHKO pravilna uporaba... Če bi pa napisal ENAKO VERJETNO je da se zgodi to dvoje bi se pa lagal.
Zato se temu ne reče napačna uporaba slovnice, ampak ZAVAJANJE, ki pomeni točno to.


Torej Krekster tudi zavaja pa kdorkoli ki tukaj reče da mladi lahko umrejo zaradi Covida tako kot stari ker to je po tvoji logiki tudi ZAVAJAJOČE kajne?

Si ga že dal na sodišče za zavajanje kot šefa NIJZ
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

feryz je izjavil:

Saj se ne upiramo. Upirali so se židi, ko so jih ...
Tako daleč še niste padli.


Ti se mogoce ne, ti pa povem, da se veliko ljudi ne gre cepit zato kjer je JJ/SDS tako ukazal. Kar meji na maksimalno imbicilnost, iz tega dela sem spoznal, da niso samo desnicarji popolni idioti ampak tudi levi ne zaostajajo kaj dosti. Samo pac pri desnici je idiotizem bolj koncentriran.

feryz ::

Ne, crack ne zavaja. Svinjsko laže.
Od covid ne morejo umreti. Od kombinacij covid in ... pa lahko umre kdorkoli.

multivac ::

Conini je izjavil:

CoolBits je izjavil:

45000 prikritih mrtvih po cepljenju v ZDA, tožba.
https://www.scribd.com/document/5164936...


Boš linkal, ko bo tole padlo takoj po hitrem postopku. Teh podatkov enostavno ne moreš imet.


Tisti mož je tako prepričan v svoje, da je plačal odvetnika, da sproži obtožbo.
Ti pa si navadno paničarsko pe***, ki ne vrjame v nič kar ni složno s tvojo agendo. Zaenkrat vrjamem prej tistemu doktorju.

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/rez...

"DVIJE trećine stanovnika Indije imaju antitijela na koronavirus, pokazali su to u utorak objavljeni rezultati istraživanja koje je provedeno u lipnju i srpnju, a obuhvatilo je 29.000 ljudi iz cijele zemlje."

"Broj novozaraženih u velikom padu"

Tko ko u Indiji, bo tud pri nas. Dok takrat pa tisti ki ste se dvakrat cepili, trk še po eno dozo, ziher je le ziher, ker če bo prekmal konc, šusa ne boste dobli.

Indija seveda za naše mass medije sploh ni več "zanimiva".

:)):)):)):D:)):)):))


Že po podatkih se vidi, da epidemija v Indiji ni naredila večje štale. Vsaj ne večje kot je že imajo.
Malo je "počistila" v revnih soseskah kjer nimajo tekoče vode, ampak to je to.

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda so. Če trdiš, da je v petih dneh, ali pa enem mescu, po cepljenju umrlo 9,000 ljudi, v resnici jih je pa 55,000, potem si jih cca 45,000 prikril. Oni so še zmeraj mrtvi, samo nihče se ne ukvarja z njimi zakaj so mrtvi.


Ne moreš tega sploh dokazat.

digitalcek je izjavil:

Medtem, ko je Janževec manj kot mesec nazaj grozil na jesen z novimi sevi in lockdowni

Baš zaradi Janše so novi sevi. Saj je popolnoma jasno, da bodo novi sevi. Jih je že preko 20.
Pa tudi lockdowni bodo zaradi takšnih govnet kot si ti, ki se bodo valali po bolnicah.


in nekaterim s tako retoriko ZAGOTOVO pokvaril dopust, je hrvaški Milanović z besedami ostro napadel obstoječo EU histerijo:
va histerija koja se događa, koja se u Hrvatsku prelijeva iz zapadnih zemalja, je jedno od značajnijih posrnuća ljudske pameti i razuma otkad ja pamtim", kaže predsjednik.


Njihova obala je ratala oranžna, pa downplayajo, ker se bojijo osipa turistov. Počakaj na september.


Tvoje življenje se je zreduciralo na gledanje barv na nekem zemljevidu.
To je tvoja dogledna prihodnost. Smiliš se mi.

digitalcek je izjavil:

Medtem, ko je Janževec manj kot mesec nazaj grozil na jesen z novimi sevi in lockdowni in nekaterim s tako retoriko ZAGOTOVO pokvaril dopust, je hrvaški Milanović z besedami ostro napadel obstoječo EU histerijo:

Ova histerija koja se događa, koja se u Hrvatsku prelijeva iz zapadnih zemalja, je jedno od značajnijih posrnuća ljudske pameti i razuma otkad ja pamtim", kaže predsjednik.

Tako se miri ljudi, ne pa psihopatsko zastrašuje in celo omenja državljansko vojno.
Namesto, da bi se ljudje v teh kratkih dveh mesecih dodobra spočili od psihopatov na čelu države in zdravstvenih "strokovnjakov" tipa Ihan.

Še glede cepljenja: "Mjere treba ukinuti u jesen. Cijepljenje? Prijetnje nemaju smisla, ne želim policijsku državu"

https://www.novilist.hr/novosti/milanov...


Hvala bogu imamo še nekaj treznežev na višjih pozicijah.
Zdi se mi, da so tej trezneži bolj v manj razvitih državah.
V razvitih državah vsi objemajo dekico državo, da jim diktira življenje. Iti proti toku je...nepredstavljivo. V take ovčke so vas zdresirali.

zmist ::

feryz je izjavil:

Ne, crack ne zavaja. Svinjsko laže.
Od covid ne morejo umreti. Od kombinacij covid in ... pa lahko umre kdorkoli.


No to je pa ze BUUUUUUULSHIT. Daj vsaj wiki si pojdi prebrati, samo tako za foro...

Mato989 ::

zmist je izjavil:

feryz je izjavil:

Saj se ne upiramo. Upirali so se židi, ko so jih ...
Tako daleč še niste padli.


Ti se mogoce ne, ti pa povem, da se veliko ljudi ne gre cepit zato kjer je JJ/SDS tako ukazal. Kar meji na maksimalno imbicilnost, iz tega dela sem spoznal, da niso samo desnicarji popolni idioti ampak tudi levi ne zaostajajo kaj dosti. Samo pac pri desnici je idiotizem bolj koncentriran.


To je pač POLITIČEN STATEMENT... tako kot je kdo šel na referendum obkrožit proti ker je proti vladi... To pove kakšna je podpora tebi kot predsedniku vlade če se nekdo zaradi JJa ne gre cepit...

Enako je na NIJZ zakaj je samo 40% cepljenih na krovni organizaciji JAVNEGA ZDRAVJA v SLO? Zato ker s tem hočejo nekaj povedat Kreku...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vajenc ::

Utk je izjavil:

A study published in the OSF found that "blood clots from vaccination are significantly lower than those associated with catching COVID-19, which can trigger many other complications, besides blood clots, and is estimated to have killed more than three million (sedaj že več kot 4 mio) people globally since the start of the pandemic."

Aha, od krvnih strdkov, ki se pojavijo velikokrat pri mladih ženskah, smo v dveh stavkih preskočili na 3 mio mrtvih.
Pa koga mislijo, da s tem zajebavajo? Kako lahko TO označite kot nek resen tekst, ki ga naj bi pa vsi upoštevali? To je v rangu facebook domačih zdravilcev. Mi je prav žal, če ste tako zabiti, da tega ne vidite. Jaz pač berem s svojo pametjo. In če je not nelogičnost, je nelogično. Ne glede na to kdo je to napisal. Nimate malo svoje pameti?

Ne, ti bereš selektivno, pač s svojo pametjo. Ko ti paše se sklicuješ na znanost, ko ne paše v tvoj film, jim pa ne verjameš, ker si kao pametnejši.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

zmist ::

Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

feryz je izjavil:

Saj se ne upiramo. Upirali so se židi, ko so jih ...
Tako daleč še niste padli.


Ti se mogoce ne, ti pa povem, da se veliko ljudi ne gre cepit zato kjer je JJ/SDS tako ukazal. Kar meji na maksimalno imbicilnost, iz tega dela sem spoznal, da niso samo desnicarji popolni idioti ampak tudi levi ne zaostajajo kaj dosti. Samo pac pri desnici je idiotizem bolj koncentriran.


To je pač POLITIČEN STATEMENT... tako kot je kdo šel na referendum obkrožit proti ker je proti vladi... To pove kakšna je podpora tebi kot predsedniku vlade če se nekdo zaradi JJa ne gre cepit...

Enako je na NIJZ zakaj je samo 40% cepljenih na krovni organizaciji JAVNEGA ZDRAVJA v SLO? Zato ker s tem hočejo nekaj povedat Kreku...


Ne to ni politicen statement, to je kretenizem brez primere. Navijastvo najbolj umsko mrtvega prebivalstva. Moram reci, da so pa se antivaxerji bolj inteligentni od takih. Imajo vsaj razlog, pa ceprav izmisljen, neumen, prestrasen,... da se ne grejo cepit. Tisti, ki se ne grejo cepit zaradi politike jim pa manjka precej kolesc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Utk ::

Ne, ti bereš selektivno, pač s svojo pametjo. Ko ti paše se sklicuješ na znanost, ko ne paše v tvoj film, jim pa ne verjameš, ker si kao pametnejši.

Ne, ne verjamem jim nikoli. Ampak če se tisti, ki jih google ne rabi cenzurirat, sami avtogole dajajo, potem je treba na to pokazat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Vajenc ::

Utk je izjavil:

Ne, ti bereš selektivno, pač s svojo pametjo. Ko ti paše se sklicuješ na znanost, ko ne paše v tvoj film, jim pa ne verjameš, ker si kao pametnejši.

Ne, ne verjamem jim nikoli. Ampak če se tisti, ki jih google ne rabi cenzurirat, sami avtogole dajajo, potem je treba na to pokazat.

Če bi priznal, da si citirano narobe razumel, bi še verjel, da nisi stereotipen FB histerik.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

multivac ::

gus5 je izjavil:

Pri obveznem nošenju mask zunaj je vztrajala predvsem oblast, ne stroka. A to je zdaj irelevantno, maske zunaj so "lanski sneg". S cepljenjem, ki ga podpirajo javne oblasti & velika večina stroke, se piše nova zgodba.


Pri nošenju mask povsot si pravzaprav tudi ti bil pristaš.
Kljub temu, da sedaj že dokazano, večina mask nima nobenega pozitivnega efekta. Vsaj ne merljivega.

Odločbe US imajo precedenčni učinek. US je že l. 2004 odločilo, da obvezno cepljenje ni v nasprotju z Ustavo. Da je obvezno cepljenje ukrep, ki ni v nasprotju z Evropsko konvencijo o ČP, pa je nedavno odločilo tudi ESČP.


Cepivo ni uradno zaključilo testiranja. Obveznost bi padla na sodišču za človekove pravice.
Kot drugo moramo covid vržti vn iz kategorije hudo nevarnih bolezni. Pol cepljenje ne sme biti obvezno.


https://www.uradni-list.si/glasilo-urad..., od 53.a do 53.f člena. ;)



Mislim, da to ne velja trenutno. Trenutno vse vlade zahoda skušajo pocepit prebivalstvo, brez, da rabijo garantirat karkoli.
Če ti ni jasno kaj se dogaja, predlagam prebiranje zgodovinskih knjig.

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

feryz je izjavil:

Saj se ne upiramo. Upirali so se židi, ko so jih ...
Tako daleč še niste padli.


Ti se mogoce ne, ti pa povem, da se veliko ljudi ne gre cepit zato kjer je JJ/SDS tako ukazal. Kar meji na maksimalno imbicilnost, iz tega dela sem spoznal, da niso samo desnicarji popolni idioti ampak tudi levi ne zaostajajo kaj dosti. Samo pac pri desnici je idiotizem bolj koncentriran.


To je pač POLITIČEN STATEMENT... tako kot je kdo šel na referendum obkrožit proti ker je proti vladi... To pove kakšna je podpora tebi kot predsedniku vlade če se nekdo zaradi JJa ne gre cepit...

Enako je na NIJZ zakaj je samo 40% cepljenih na krovni organizaciji JAVNEGA ZDRAVJA v SLO? Zato ker s tem hočejo nekaj povedat Kreku...


Ne to ni politicen statement, to je kretenizem brez primere. Navijastvo najbolj umsko mrtvega prebivalstva. Moram reci, da so pa se antivaxerji bolj inteligentni od takih. Imajo vsaj razlog, pa ceprav izmisljen, neumen, prestrasen,... da se ne grejo cepit. Tisti, ki se ne grejo cepit zaradi politike jim pa manjka precej kolesc.


Narobe, ko pač ne zmorejo dojet drugače na vladi moraš pokazat na vse načine, to je zmeraj tako.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

feryz je izjavil:

Saj se ne upiramo. Upirali so se židi, ko so jih ...
Tako daleč še niste padli.


Ti se mogoce ne, ti pa povem, da se veliko ljudi ne gre cepit zato kjer je JJ/SDS tako ukazal. Kar meji na maksimalno imbicilnost, iz tega dela sem spoznal, da niso samo desnicarji popolni idioti ampak tudi levi ne zaostajajo kaj dosti. Samo pac pri desnici je idiotizem bolj koncentriran.


To je pač POLITIČEN STATEMENT... tako kot je kdo šel na referendum obkrožit proti ker je proti vladi... To pove kakšna je podpora tebi kot predsedniku vlade če se nekdo zaradi JJa ne gre cepit...

Enako je na NIJZ zakaj je samo 40% cepljenih na krovni organizaciji JAVNEGA ZDRAVJA v SLO? Zato ker s tem hočejo nekaj povedat Kreku...


Ne to ni politicen statement, to je kretenizem brez primere. Navijastvo najbolj umsko mrtvega prebivalstva. Moram reci, da so pa se antivaxerji bolj inteligentni od takih. Imajo vsaj razlog, pa ceprav izmisljen, neumen, prestrasen,... da se ne grejo cepit. Tisti, ki se ne grejo cepit zaradi politike jim pa manjka precej kolesc.


Narobe, ko pač ne zmorejo dojet drugače na vladi moraš pokazat na vse načine, to je zmeraj tako.


Ja seveda, zato ker gres, ce ti poci guma kupit za zaflikat 5dkg zenfa. Pribljizno na tem nivoju je tvoj "pokazati na vse nacine". Saj pravim, mozgansko mrtev folk. Enaki bedaki kot Trumpovi podporniki, nobene razlike med njimi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

feryz ::

zmist je izjavil:

feryz je izjavil:

Ne, crack ne zavaja. Svinjsko laže.
Od covid ne morejo umreti. Od kombinacij covid in ... pa lahko umre kdorkoli.


No to je pa ze BUUUUUUULSHIT. Daj vsaj wiki si pojdi prebrati, samo tako za foro...
Normalen osebek pod 50 let da lahko umre od covid-a?
To pa zagotovo ne. Nekaj je narobe z njim, evolucija ga je obšla.

Pa dajmo raje reči pod 65 let.

zmist ::

feryz je izjavil:

zmist je izjavil:

feryz je izjavil:

Ne, crack ne zavaja. Svinjsko laže.
Od covid ne morejo umreti. Od kombinacij covid in ... pa lahko umre kdorkoli.


No to je pa ze BUUUUUUULSHIT. Daj vsaj wiki si pojdi prebrati, samo tako za foro...
Normalen osebek pod 50 let da lahko umre od covid-a?
To pa zagotovo ne. Nekaj je narobe z njim, evolucija ga je obšla.

Pa dajmo raje reči pod 65 let.


Omg... a lahko gres na wiki prosim?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

feryz ::

Kaj pa piše tam?

multivac ::

Hemi426 je izjavil:

Sedaj takole je.
Tale link je od The Times of Israel, kar je isto kot 24h, rtv tukaj.

https://www.google.com/amp/s/www.timeso...
Report indicates more than 60% of those hospitalized with coronavirus are fully vaccinated, but almost all are over age 60.
According to the report, 24 of those in serious condition are unvaccinated, while 37 are fully vaccinated.

Njihovo pojasnilo, zakaj je več hospitaliziranih cepljenih kot necepljenih je:
It is also possible that unvaccinated individuals have been more cautious than those who felt protected by the vaccines.

Mi prosim tole nekdo pojasne?


To, da se je nekdo šel cepit z eksperimentalnim cepivom in se mora nato pazit...ne bi smelo biti v istem odstavku.
Necepljeni bolj pazili kot cepljeni?

V tej točki bi kupec pri kateremkoli drugem pdoruktu uveljavil garancijo za tovarniško napako na izdelku.
Štos je v tem, ker ljudje, ki so pristali na gensko terapijo...nimajo več poti nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Utk ::

Vajenc je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne, ti bereš selektivno, pač s svojo pametjo. Ko ti paše se sklicuješ na znanost, ko ne paše v tvoj film, jim pa ne verjameš, ker si kao pametnejši.

Ne, ne verjamem jim nikoli. Ampak če se tisti, ki jih google ne rabi cenzurirat, sami avtogole dajajo, potem je treba na to pokazat.

Če bi priznal, da si citirano narobe razumel, bi še verjel, da nisi stereotipen FB histerik.

In to sploh ne bi bila najbolj neumna stvar, ki jo bi verjel.

uvodV?? ::

viki je kontaminiran
««
42 / 198
»»