» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
41 / 198
»»

kotanyi ::

Conini je izjavil:

Zboleva za 5-6x manj cepljenih, kot če bi bili necepljeni.


Per Virginia data - bolj 20-30x manj.

49106 ::

Testirat bo treba tudi cepljene.

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Pa koliko si star? 12? 11? Kot kaže so bolj zanesljivi, kot vaše cepivo. Zakaj zboleva toliko cepljenih, če je tako zanesljivo?


Pa koliko si pa ti star, teslo zarukano?!? Goni se.


Nice attitude, waxer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kriptobog ::

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Pa koliko si star? 12? 11? Kot kaže so bolj zanesljivi, kot vaše cepivo. Zakaj zboleva toliko cepljenih, če je tako zanesljivo?


Pa koliko si pa ti star, teslo zarukano?!? Goni se.
Zboleva za 5-6x manj cepljenih, kot če bi bili necepljeni.


haha. Goniš se lahko kar sam s svojo mati.
Zbolevajo pa. In trosijo virus. Rešitev. Testiranje za vse.

zmist ::

49106 je izjavil:

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Pa koliko si star? 12? 11? Kot kaže so bolj zanesljivi, kot vaše cepivo. Zakaj zboleva toliko cepljenih, če je tako zanesljivo?


Pa koliko si pa ti star, teslo zarukano?!? Goni se.


Nice attitude, waxer.


Conini, opozarjam te, da je Messiah trol-superhero, tako da si se z zivcnim odgovorom postavil za njegovo tarco in zdaj te bo provociral na polno. Pomaga, ce ga ignoriras.

showsover ::

kotanyi je izjavil:

Conini je izjavil:

Zboleva za 5-6x manj cepljenih, kot če bi bili necepljeni.


Per Virginia data - bolj 20-30x manj.

Gre bolj za 1/30 do 1/20... kot prej 1/6 do 1/5.
Da kakšen forumski junior matematik ne bo kaj preveč pametoval.
Da stalkanja užaljenega otročaja ne omenjamo.

mahoni ::

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Pa koliko si star? 12? 11? Kot kaže so bolj zanesljivi, kot vaše cepivo. Zakaj zboleva toliko cepljenih, če je tako zanesljivo?


Pa koliko si pa ti star, teslo zarukano?!? Goni se.
Zboleva za 5-6x manj cepljenih, kot če bi bili necepljeni.

Ni res, baje 8-9x manj.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

Kaj ti ni jasno, Kamikazaa? To tako pač je, glej, morda boš kaj razumel, verjetno pa ne, kolikor vidim. Si pač slab developer. A jaz moram tebi kakšne račune polagat ali kaj, junior developer? A zdaj mi še izkazuješ čast s stalkanjem? Zaradi mene, če te veseli.

Smo imeli sestanke, naredili analize, ena orodja morajo popraviti, ene zahteve sem ravno oddal na osnovi ene analize. Junior kamikazaa, ti pač na tem nivoju verjetno ne boš nikdar. Si pa res izračunal ja, cepljence, to pa res...

Junior developer... S takšnimi, kot si ti, jaz niti v stik ne pridem ;-)

O kakšnem mojem nivoju ti to? BTW: nisem računalničar po stroki in to sem že tudi napisal v enem izmed mojih starih vpisov, ko še ti sploh vedel nisi za Slo-Tech.

49106 ::

Kako, da so angleške bolnišnice polne cepljenih, če je temu tako?

Conini ::

kriptobog je izjavil:

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Pa koliko si star? 12? 11? Kot kaže so bolj zanesljivi, kot vaše cepivo. Zakaj zboleva toliko cepljenih, če je tako zanesljivo?


Pa koliko si pa ti star, teslo zarukano?!? Goni se.
Zboleva za 5-6x manj cepljenih, kot če bi bili necepljeni.


haha. Goniš se lahko kar sam s svojo mati.
Zbolevajo pa. In trosijo virus. Rešitev. Testiranje za vse.


Korenček in palica.. tko bo.

kriptobog ::

zmist je izjavil:

kriptobog je izjavil:

zmist je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Kjer je zahtevan PCT bomo z negativnim testom. kaj pa vi? Na koncu bomo mi preganjali vas, ker nas boste okuževali.


12 eurov + storitev / PCT :))


Ker 12EUR je pa res hud strošek. waw. In plus storitev? Kakšna storitev? Imaš mobilno aplikacijo ZVEM. Ne rabiš nobene storitve, kot nekateri, ki plačujejo 10EUR za print lol.


Minister je govoril samo o testu. Nekdo ti mora se s palcko po nosu vrtat ;) PCT test... koliko je veljavnost, 3 dni? 120 eurov na mesec, 1440 eurov na leto... pa daj ce hoces...


waw 1440€ letno. Kak hud strošek res. Ne morem vrjet. Kaplja v morje.

49106 je izjavil:

Kako, da so angleške bolnišnice polne cepljenih, če je temu tako?


Krivi so zdravi, necepljeni z negativnim testom :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

feryz ::

Ok, torej kot pravijo Izraelci, sto posto precepljeni, lockdown ostane.
Ker tastari bodo še vedno umirali.

Kaj smo pravzaprav dosegli?

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

O kakšnem mojem nivoju ti to? BTW: nisem računalničar po stroki in to sem že tudi napisal v enem izmed mojih starih vpisov, ko še ti sploh vedel nisi za Slo-Tech.

Pa kaj jaz vem kdo je tu kdo kaj, nimam časa toliko stalkat kot ti in analizirat datumov in to. Ja, je možno, da si napisal prej, jaz sicer (res žal) nisem mlad, ampak na slo-techu nisem prav dolgo aktiven, žal, ne glede na to, kako me ti zdaj stalkaš in pametuješ, Kamikazaa. Pač sprijazni se, da eni zmoremo forumirat in še bit plačani poleg po pogodbi. To tako pač je, pa če se na trepalnice postaviš.

kriptobog ::

feryz je izjavil:

Ok, torej kot pravijo Izraelci, sto posto precepljeni, lockdown ostane.
Ker tastari bodo še vedno umirali.

Kaj smo pravzaprav dosegli?


Omogočili hude profite farmaciji in ubili domače gospodarstvo. To smo dosegli.

showsover ::

feryz je izjavil:

Ok, torej kot pravijo Izraelci, sto posto precepljeni, lockdown ostane.
Ker tastari bodo še vedno umirali.

Kaj smo pravzaprav dosegli?

Kaos in poboje, očitno. In kakšne stalkerje na forumih.

kriptobog je izjavil:

Omogočili hude profite farmaciji in ubili domače gospodarstvo. To smo dosegli.

Imaš inflacijo zdaj, da zapraviš, kar imaš zapraviti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

kotanyi ::

49106 je izjavil:

Kako, da so angleške bolnišnice polne cepljenih, če je temu tako?


Polne polno cepljenih? Daj link.

Conini ::

49106 je izjavil:

Kako, da so angleške bolnišnice polne cepljenih, če je temu tako?


Angleške bolnice niso sploh polne. O učinkovitosti cepiv smo pa že 125358x pisali. In ne bomo še enkrat.

Ali pač. 95% pri delti (hospitalizacija) - torej 20x manj, kot če ne bi bili cepljeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

49106 ::

kotanyi je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako, da so angleške bolnišnice polne cepljenih, če je temu tako?


Polne polno cepljenih? Daj link.


60% hospitaliziranih je cepljenih.

Conini ::

49106 je izjavil:

60% hospitaliziranih je cepljenih.


Komplet nepomembno.

CoolBits ::

Jeseni, ko bodo bolnice polne se NEcepljenih ne bo sprejemalo pravijo.
Sedaj me pa zanima zakaj bodo bolnice polne CEPLJENIH?

mahoni ::

CoolBits je izjavil:

Jeseni, ko bodo bolnice polne se NEcepljenih ne bo sprejemalo pravijo.
Sedaj me pa zanima zakaj bodo bolnice polne CEPLJENIH?

Upam, da do tega pride, seveda samo pod pogojem, da mi ni vec potrebno dajati nic v drzavni pisker.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

O kakšnem mojem nivoju ti to? BTW: nisem računalničar po stroki in to sem že tudi napisal v enem izmed mojih starih vpisov, ko še ti sploh vedel nisi za Slo-Tech.

Pa kaj jaz vem kdo je tu kdo kaj, nimam časa toliko stalkat kot ti in analizirat datumov in to. Ja, je možno, da si napisal prej, jaz sicer (res žal) nisem mlad, ampak na slo-techu nisem prav dolgo aktiven, žal, ne glede na to, kako me ti zdaj stalkaš in pametuješ, Kamikazaa. Pač sprijazni se, da eni zmoremo forumirat in še bit plačani poleg po pogodbi. To tako pač je, pa če se na trepalnice postaviš.

Kot vodstven kader sem tudi sam občasno prisoten na sestankih. Internih in tudi s partnerji. Sestanki ponavadi trajajo od pol ure do uro, uro in pol. In v tem času jaz ne morem napisati 10 komentarjev na forum in hkrati biti prisoten z glavo na sestanku. Ti si gladko napisal po 10 komentarjev na uro oz. 39 komentarjev v 4 urah in še zmes prebral par 100 komentarjev, da si sploh lahko odgovarjal.

Da zaključim: lažeš, da si bil danes na sestanku s tujimi partnerji. Sem ti napisal argumente zakaj to ni možno pri tebi.

Conini ::

CoolBits je izjavil:

Jeseni, ko bodo bolnice polne se NEcepljenih ne bo sprejemalo pravijo.
Sedaj me pa zanima zakaj bodo bolnice polne CEPLJENIH?


če bi imeli 100% cepljenih, bi imeli po statistiki TOČNO 95% MANJ v bolnicah, kot v primeru, če ne bi bilo cepljenih.

Toliko o POLNIH bolnicah.

A boste tisti z nedokončano osnovno šolo tole skužili, al je potrebno narisat?

kriptobog ::

Conini je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako, da so angleške bolnišnice polne cepljenih, če je temu tako?


Angleške bolnice niso sploh polne. O učinkovitosti cepiv smo pa že 125358x pisali. In ne bomo še enkrat.

Ali pač. 95% pri delti (hospitalizacija) - torej 20x manj, kot če ne bi bili cepljeni.


Polne niso, ker je delta tako blaga zadeva, da moraš biti res v slabem stanju, da te bo delta spravila v bolnišnico.

Conini je izjavil:

49106 je izjavil:

60% hospitaliziranih je cepljenih.


Komplet nepomembno.


haha. zakaj nepomembno? Še kako je pomembno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

zmist ::

zmist je izjavil:

Δ uporablja za okuzbo enak protein kot so ga prejsnje variante covida.

Cepivo nauci telo, da na ta protein odreagira z imunskim sistemov (ne, cepivo ne deluje tako kot pesticidi "bom mau pospricu pa bu puckrkal").

Skratka cepivo je se vedno enako ucinkovito saj uci imunski sistem odregirati na virusov nacin vstopanju v celico.

Do sem razumel?

Ker pa se Δ (cool prvic uporabil to funkcijo) precej hitreje mnozi, potem bo telo rabilo vec casa, da jo zaustavi kot prejsnje razlicice, ki so se mnozile hitreje.

Brez cepiva, pa telo ni nauceno reagirati na virus. Najprej bo imunski sistem rabil kaksen teden, da se bo priucil (enako kot bi se pri cepivu, samo pocasneje).

Vmes pa se bo virus divje mnozil in potencialno povzrocil komplikacijo, ki bo hujsa kot pri prejsnjih verzijah virusa - samo zato ker se bo bolj namnozil.

Ne vem kje imas problem.

Conini ::

kriptobog je izjavil:

Polne niso, ker je delta tako blaga zadeva, da moraš biti res v slabem stanju, da te bo delta spravila v bolnišnico.


Kot rečeno govno od kriptoboga, ponovno brez vira. Tako kot 2 tedna nazaj.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Da zaključim: lažeš, da si bil danes na sestanku s tujimi partnerji. Sem ti napisal argumente zakaj to ni možno pri tebi.

Si pač bebec, kaj ti morem. Če ti vendarle dokažem, da sem bil na sestankih, direktno s klicem k naročniku, kaj sledi, stalker Kamikazaa? Nekaj mora slediti, recimo, 1000EUR? Plačaš mi 1000EUR, ko pokličeva naročnike, drži, ti boš prisoten pri klicu. Pogledala bova tudi jira vpise in to, analize in to.

Samo 1000EUR, da dokažeš svojo kamikazaa superiornost, bebec.

Ah ja, aha razumem, kaj tebe mede, mi mamo sestanke preko Teamsa, bebec Kamikazaa, sem remote, bebec Kamikazaa.
Pogodben izvajalec za eno veeeeeliko firmo, zagotovo jo poznaš, bebec Kamikazaa.
Torej 1000EUR ali pa nehaj stalkat, bebec.

Naročniku bova povedala tvoje ugotovitve glede mojih slo-tech komentarjev, brez skrbi, bebec Kamikazaa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

kriptobog ::

Conini je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Jeseni, ko bodo bolnice polne se NEcepljenih ne bo sprejemalo pravijo.
Sedaj me pa zanima zakaj bodo bolnice polne CEPLJENIH?


če bi imeli 100% cepljenih, bi imeli po statistiki TOČNO 95% MANJ v bolnicah, kot v primeru, če ne bi bilo cepljenih.

Toliko o POLNIH bolnicah.

A boste tisti z nedokončano osnovno šolo tole skužili, al je potrebno narisat?


Po obljubljeni statistiki s strani proizvajalcev cepiv? V praksi je ta statistika iz tedna v teden slabša

Conini ::

kriptobog je izjavil:

Conini je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Jeseni, ko bodo bolnice polne se NEcepljenih ne bo sprejemalo pravijo.
Sedaj me pa zanima zakaj bodo bolnice polne CEPLJENIH?


če bi imeli 100% cepljenih, bi imeli po statistiki TOČNO 95% MANJ v bolnicah, kot v primeru, če ne bi bilo cepljenih.

Toliko o POLNIH bolnicah.

A boste tisti z nedokončano osnovno šolo tole skužili, al je potrebno narisat?


Po obljubljeni statistiki s strani proizvajalcev cepiv? V praksi je ta statistika iz tedna v teden slabša


Imaš vsaj dva vira, ki sem jih navedel kakšen teden nazaj, da je delta dejansko močnejša od alfe. Ti nimaš ničesar. Samo pišeš bedarije na pamet.

kriptobog ::

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Polne niso, ker je delta tako blaga zadeva, da moraš biti res v slabem stanju, da te bo delta spravila v bolnišnico.


Kot rečeno govno od kriptoboga, ponovno brez vira. Tako kot 2 tedna nazaj.


Sem že takrat postal link kaj je delta. Izcedek iz nosu, glavobol, vročina. Ali pa vprašaj malo obolele pa boš imel info kar s prve roke.

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Conini je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Jeseni, ko bodo bolnice polne se NEcepljenih ne bo sprejemalo pravijo.
Sedaj me pa zanima zakaj bodo bolnice polne CEPLJENIH?


če bi imeli 100% cepljenih, bi imeli po statistiki TOČNO 95% MANJ v bolnicah, kot v primeru, če ne bi bilo cepljenih.

Toliko o POLNIH bolnicah.

A boste tisti z nedokončano osnovno šolo tole skužili, al je potrebno narisat?


Po obljubljeni statistiki s strani proizvajalcev cepiv? V praksi je ta statistika iz tedna v teden slabša


Imaš vsaj dva vira, ki sem jih navedel kakšen teden nazaj, da je delta dejansko močnejša od alfe. Ti nimaš ničesar. Samo pišeš bedarije na pamet.


Kar je močnejšega je samo kužnost. To je pa vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Mato989 ::

Conini sanja neumnosti kot zmeraj.

Cepil se je zdaj bo pa pristal v bolnici, ojoj!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mahoni ::

kriptobog je izjavil:

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Polne niso, ker je delta tako blaga zadeva, da moraš biti res v slabem stanju, da te bo delta spravila v bolnišnico.


Kot rečeno govno od kriptoboga, ponovno brez vira. Tako kot 2 tedna nazaj.


Sem že takrat postal link kaj je delta. Izcedek iz nosu, glavobol, vročina. Ali pa vprašaj malo obolele pa boš imel info kar s prve roke.

Sodelavc naspikan z djonijem ima kovid. Mater mi je to smesno, pa tako je cakal svoj dopust. Sicer tocno to kar ti pises, ampak je koviden. Pa sem bil z njim non stop v stiku in meni nic.

Torej:
a) virus ni nevaren
b) moja protitelesa so boljsa od protiteles pridobljena zaradi cepiva

IMO a in b skupaj.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

zmist ::

mahoni je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Polne niso, ker je delta tako blaga zadeva, da moraš biti res v slabem stanju, da te bo delta spravila v bolnišnico.


Kot rečeno govno od kriptoboga, ponovno brez vira. Tako kot 2 tedna nazaj.


Sem že takrat postal link kaj je delta. Izcedek iz nosu, glavobol, vročina. Ali pa vprašaj malo obolele pa boš imel info kar s prve roke.

Sodelavc naspikan z djonijem ima kovid. Mater mi je to smesno, pa tako je cakal svoj dopust. Sicer tocno to kar ti pises, ampak je koviden. Pa sem bil z njim non stop v stiku in meni nic.

Torej:
a) virus ni nevaren
b) moja protitelesa so boljsa od protiteles pridobljena zaradi cepiva

IMO a in b skupaj.


Temu se rece logical fallacy. C. A = D ker B = A. Skratka ropotas bullshit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

kriptobog ::

mahoni je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Polne niso, ker je delta tako blaga zadeva, da moraš biti res v slabem stanju, da te bo delta spravila v bolnišnico.


Kot rečeno govno od kriptoboga, ponovno brez vira. Tako kot 2 tedna nazaj.


Sem že takrat postal link kaj je delta. Izcedek iz nosu, glavobol, vročina. Ali pa vprašaj malo obolele pa boš imel info kar s prve roke.

Sodelavc naspikan z djonijem ima kovid. Mater mi je to smesno, pa tako je cakal svoj dopust. Sicer tocno to kar ti pises, ampak je koviden. Pa sem bil z njim non stop v stiku in meni nic.

Torej:
a) virus ni nevaren
b) moja protitelesa so boljsa od protiteles pridobljena zaradi cepiva

IMO a in b skupaj.


a in dober imunski sistem.

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Da zaključim: lažeš, da si bil danes na sestanku s tujimi partnerji. Sem ti napisal argumente zakaj to ni možno pri tebi.

Si pač bebec, kaj ti morem. Če ti vendarle dokažem, da sem bil na sestankih, direktno s klicem k naročniku, kaj sledi, stalker Kamikazaa? Nekaj mora slediti, recimo, 1000EUR? Plačaš mi 1000EUR, ko pokličeva naročnike, drži, ti boš prisoten pri klicu. Pogledala bova tudi jira vpise in to, analize in to.

Samo 1000EUR, da dokažeš svojo kamikazaa superiornost, bebec.

Ah ja, aha razumem, kaj tebe mede, mi mamo sestanke preko Teamsa, bebec Kamikazaa, sem remote, bebec Kamikazaa.
Pogodben izvajalec za eno veeeeeliko firmo, zagotovo jo poznaš, bebec Kamikazaa.
Torej 1000EUR ali pa nehaj stalkat, bebec.

Naročniku bova povedala tvoje ugotovitve glede mojih slo-tech komentarjev, brez skrbi, bebec Kamikazaa.

Daj nehaj že trolat. Za 1000€ ti lahko sedaj jaz pokličem kolega in se ti on predstavi kot, da dela na Microsoftu in sva imela sestanek, pa si potem teh 1000€ razdeliva 50:50. Res se na bedast način braniš, ko te dobimo na laži!

In danes ti pod nobenim pogojem nisi mogel imeti sestanka s tujimi partnerji. Preveč si bil prisoten na forumu, da bi to bilo izvedljivo.

zmist ::

PersonaRuda je izjavil:

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Da zaključim: lažeš, da si bil danes na sestanku s tujimi partnerji. Sem ti napisal argumente zakaj to ni možno pri tebi.

Si pač bebec, kaj ti morem. Če ti vendarle dokažem, da sem bil na sestankih, direktno s klicem k naročniku, kaj sledi, stalker Kamikazaa? Nekaj mora slediti, recimo, 1000EUR? Plačaš mi 1000EUR, ko pokličeva naročnike, drži, ti boš prisoten pri klicu. Pogledala bova tudi jira vpise in to, analize in to.

Samo 1000EUR, da dokažeš svojo kamikazaa superiornost, bebec.

Ah ja, aha razumem, kaj tebe mede, mi mamo sestanke preko Teamsa, bebec Kamikazaa, sem remote, bebec Kamikazaa.
Pogodben izvajalec za eno veeeeeliko firmo, zagotovo jo poznaš, bebec Kamikazaa.
Torej 1000EUR ali pa nehaj stalkat, bebec.

Naročniku bova povedala tvoje ugotovitve glede mojih slo-tech komentarjev, brez skrbi, bebec Kamikazaa.

Daj nehaj že trolat. Za 1000€ ti lahko sedaj jaz pokličem kolega in se ti on predstavi kot, da dela na Microsoftu in sva imela sestanek, pa si potem teh 1000€ razdeliva 50:50. Res se na bedast način braniš, ko te dobimo na laži!

In danes ti pod nobenim pogojem nisi mogel imeti sestanka s tujimi partnerji. Preveč si bil prisoten na forumu, da bi to bilo izvedljivo.


Bil je na telefonski konferenci in je "glumil gljivo". Je izvedljivo.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

imela sestanek, pa si potem teh 1000EUR razdeliva 50:50. Res se na bedast način braniš, ko te dobimo na laži!

In danes ti pod nobenim pogojem nisi mogel imeti sestanka s tujimi partnerji. Preveč si bil prisoten na forumu, da bi to bilo izvedljivo.

Dajte mi spravit tega stalkerja bebavega izpred oči, niti razvojnega procesa ne pozna in nič, sirotek revni štajerski. Daj povej, kje si, pridem do tebe (oh, čisto miroljubno, brez skrbi, sem prestar za kakšna fizična obračunavanja, ki tebi zelo ležijo, kar se tiče izdajalcev), ti dokažem, karkoli si bo vaša gnada izmislila, bebec Kamikazaa.

zmist je izjavil:

Bil je na telefonski konferenci in je "glumil gljivo". Je izvedljivo.

Teams, to be honest, ja, večkrat, govorim, ko sem vprašan, gnjavim, ko moram gnjaviti. Skupaj z zapisi v JIRI glede opravljenih analiz in novih zahtev. Ampak Kamikazaa tega ne razume, pač, kaj moreš. Mu plačam kosilo v tistem Ribjem bistroju, bebcu tumastemu, otročjemu.

Zdaj bo tak popiz*il, ziher bi me fsekal na gobec, če bi me videl kje blizu.

Kamikazaa, sprijazni se pač. NISI DOVOLJ SPOSOBEN.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

feryz ::

A ni bilo obljubljeno, da cepljenih ne bodo sprejemali v bolnice?
Ker da visijo tam zaradi kašlja, je dobro zgolj za proračun bolnice in nič drugega. Te so pa že v prvih dveh rundah dobile dovolj.

Telbanc ::

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Pa koliko si star? 12? 11? Kot kaže so bolj zanesljivi, kot vaše cepivo. Zakaj zboleva toliko cepljenih, če je tako zanesljivo?


Pa koliko si pa ti star, teslo zarukano?!? Goni se.
Zboleva za 5-6x manj cepljenih, kot če bi bili necepljeni.


https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

"Novi slučajevi zaraze Covidom nastaju u zemljama gdje ima najviše cijepljenih ljudi."

"Dr. Robert Malone, začetnik tehnologije mRNA cjepiva, zabrinut je što zemlje s najmanjim postotkom cijepljene populacije imaju najmanji broj novih slučajeva Covida. Zemlje s najvećim postotkom cijepljene populacije bilježe sve veći broj novih slučajeva Covida."


"Prema ovom izvještaju, Azijati su s cjepiva prešli na Ivermektin."

"Ravnateljica CDC-a Rochelle Walensky lažno tvrdi da "ako ste u potpunosti cijepljeni, bit ćete zaštićeni ste od teškog COVID-a, hospitalizacije i smrti, a čak ćete biti i zaštićeni i od poznatih varijanti, uključujući i delta varijantu, koja kruži svijetom." Neovisni znanstvenici sugeriraju da je porast slučajeva među cijepljenim zemljama uzrokovan samim cjepivom koje u tijelo oslobađa bjelančevine šiljaka, kao i virus. Prevaranti i dalje skrivaju činjenice, a neovisni stručnjaci koji zovu na uzbunu i dalje se cenzuriraju, ismijavaju i prijete im."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

49106 ::

Kdo je ta robert, ki je več kot očitno teoritik zarot :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:


Teams, to be honest, ja, večkrat, govorim, ko sem vprašan, gnjavim, ko moram gnjaviti. Skupaj z zapisi v JIRI glede opravljenih analiz in novih zahtev. Ampak Kamikazaa tega ne razume, pač, kaj moreš. Mu plačam kosilo v tistem Ribjem bistroju, bebcu tumastemu, otročjemu.

Zdaj bo tak popiz*il, ziher bi me fsekal na gobec, če bi me videl kje blizu.

Ja, ker je možno, da cel čas bereš komentarje na forumu (več sto), tipkaš nove komentarje (40 v 4 urah oz. zdaj že preko 50 v 5 urah) in z drugo uho poslušaš o čem teče debata na sestanku.

Ja, pol pa svizec zavije čokolado...

49106 ::

Če (pred)sodim iz neke druge teme, je brezposelen. Zdaj pa potrebuje žrtveno jagnje in našel ga je v necepljenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Telbanc ::

49106 je izjavil:

Kdo je ta robert, ki je več kot očitno teoritik zarot :))


Prijatelj Google bo vedel.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PersonaRuda ::

49106 je izjavil:

Če (pred)sodim iz neke druge teme, je brezposelen. Zdaj pa potrebuje žrtveno jagnje in našel ga je v necepljenih.

Čisto možno glede na njegovo prisotnost tukaj.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

showsover je izjavil:


Teams, to be honest, ja, večkrat, govorim, ko sem vprašan, gnjavim, ko moram gnjaviti. Skupaj z zapisi v JIRI glede opravljenih analiz in novih zahtev. Ampak Kamikazaa tega ne razume, pač, kaj moreš. Mu plačam kosilo v tistem Ribjem bistroju, bebcu tumastemu, otročjemu.

Zdaj bo tak popiz*il, ziher bi me fsekal na gobec, če bi me videl kje blizu.

Ja, ker je možno, da cel čas bereš komentarje na forumu (več sto), tipkaš nove komentarje (40 v 4 urah oz. zdaj že preko 50 v 5 urah) in z drugo uho poslušaš o čem teče debata na sestanku.

Ja, pol pa svizec zavije čokolado...

Ja, hahahah, očitno je mogoče, stalker Kamikazaa, oprosti, kaj ti naj rečem, ugrizni se nekam. Kaj zdaj, kosilo ti plačam, neko ribjo ploščo, recimo, ne rabiš ti meni nič plačat, tak nimaš denarja prav veliko, verjetno. Vse ti razložim... Oči ti bodo ven padle, stalker Kamikazaa. Saj ne upaš, priznaj!

49106 je izjavil:

Če (pred)sodim iz neke druge teme, je brezposelen. Zdaj pa potrebuje žrtveno jagnje in našel ga je v necepljenih.

A si ti malo smešen? Samo (neke pametne!) pogodbe nisem imel, zaposlen sem ves čas, mater, ahaha :-) Kakšni luzerji ste tu, a ste res navadni proletarci ali kaj?


Kaj zdaj, Kamikazaa, kosilo, jaz plačam. Ribja plošča? Čevapčiči?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

showsover je izjavil:


Teams, to be honest, ja, večkrat, govorim, ko sem vprašan, gnjavim, ko moram gnjaviti. Skupaj z zapisi v JIRI glede opravljenih analiz in novih zahtev. Ampak Kamikazaa tega ne razume, pač, kaj moreš. Mu plačam kosilo v tistem Ribjem bistroju, bebcu tumastemu, otročjemu.

Zdaj bo tak popiz*il, ziher bi me fsekal na gobec, če bi me videl kje blizu.

Ja, ker je možno, da cel čas bereš komentarje na forumu (več sto), tipkaš nove komentarje (40 v 4 urah oz. zdaj že preko 50 v 5 urah) in z drugo uho poslušaš o čem teče debata na sestanku.

Ja, pol pa svizec zavije čokolado...

Ja, hahahah, očitno je mogoče, stalker Kamikazaa, oprosti, kaj ti naj rečem, ugrizni se nekam. Kaj zdaj, kosilo ti plačam, neko ribjo ploščo, recimo, ne rabiš ti meni nič plačat, tak nimaš denarja prav veliko, verjetno. Vse ti razložim... Oči ti bodo ven padle, stalker Kamikazaa. Saj ne upaš, priznaj!

Ne da se mi več s takšnim trolom ukvarjat.

Mato989 ::

Samo res, dejansko bi morali nardit tak, če si CEPLJEN te ne sprejmemo več v bolnico ker je to itak rešitev za težave... kaj majo zdaj cepljeni za covidom delat v bolnicah jebo jih
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Ne da se mi več s takšnim trolom ukvarjat.

A potem ne upaš na kosilo, Kamikazaa? Ne upaš, a, otročaj nesposoben?
Jaz plačam, prisežem :-)

Lahko me na gobec :-)
Zagotovo ti bo lažje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Vajenc ::

Telbanc je izjavil:

49106 je izjavil:

Kdo je ta robert, ki je več kot očitno teoritik zarot :))


Prijatelj Google bo vedel.


Drži.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

mahoni ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Ne da se mi več s takšnim trolom ukvarjat.

A potem ne upaš na kosilo, Kamikazaa? Ne upaš, a, otročaj nesposoben?
Jaz plačam, prisežem :-)

Lahko me na gobec :-)
Zagotovo ti bo lažje.

Tudi jaz bi se rad pridruzil. Ma mu placam kosilo za cel mesec.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Mato989 ::

daj gtfo nehaj težit... cepljenim prepovedat v bolnice ker cepivo je odrešitev za vse težave to je moj predlog.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
41 / 198
»»