» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
3 / 198
»»

zmaugy ::

Delta naj bi bila bolj nalezljiva, ampak tudi manj nevarna tako da


Kakšen vir za to trditev? Pa ne facebook...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

Pa sej jaz sem v resnici za to da se prekužijo na hitro. Naj se izolirajo v kake hale al pa na neko ozemlje za en mesec. Se prekužijo. Mogoče izmenjajo še kak STD. Potem pa pač kdor preživi preživi. Bi pa dal na voljo limone vodo pa hrano.
Farmacije pa zdravnikov pa tak ne marajo.

Sam problem je ker antivexx tega nebi. Oni bi da virus zgine kot v pravljici.



Vbistvi bi bax fanatiki radi da izgine kot v pravljici. Tudi predstavo o cepivu imate, da je kot iz pravljice. Dobivamo pa vsak dan vez dokazov, da zdaj vec cepljenih zaseda postelje v bolnisnicah…
Glede na to kaj se je zacelo zdaj dogajati je cepivo totalno brevezno in neucinkovito. Zima bo pestra. Stavimo da bo vsaj 60% hospitaliziranih cepljenih? Dam za gajbo ce ne bo. Ma kaj gajbo. Paleto piva castim

zmaugy je izjavil:

Delta naj bi bila bolj nalezljiva, ampak tudi manj nevarna tako da


Kakšen vir za to trditev? Pa ne facebook...


Je ogromno virov. Ze Beovicka je rekla da so simptomi blagi - bolece zrelo, glavobol, vrocina…

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

zmaugy ::

Kot rečeno, vir prosim.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

HappyPills ::

zmaugy ::

:)) Po mojem tudi...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kriptobog ::

zmaugy je izjavil:

Kot rečeno, vir prosim.


https://www.24ur.com/novice/korona/na-p...

Evo ti glupo stroko. V istem clanku nabija o obveznem cepljenju in govori, da so simptomi tako blagi, da jih lahko spregledamo haha

HappyPills ::

Hehe še en ki ne loči med simptomi ter posledicami :)).

Bolniki imajo povišano telesno temperaturo, bolijo jih mišice, navajajo glavobol, slabost, drisko, bolečine v žrelu.
V 2 do 4 tednih simptomi običajno izzvenijo
To so simptomi za Drum rolls.
Kriptobog legenda uganeš za katero bolezen? :D

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

kriptobog je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kot rečeno, vir prosim.


https://www.24ur.com/novice/korona/na-p...

Evo ti glupo stroko. V istem clanku nabija o obveznem cepljenju in govori, da so simptomi tako blagi, da jih lahko spregledamo haha


Ja, Beovička res ni “ the sharpest tool in the box”…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Smurf ::

kriptobog je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kot rečeno, vir prosim.


https://www.24ur.com/novice/korona/na-p...

Evo ti glupo stroko. V istem clanku nabija o obveznem cepljenju in govori, da so simptomi tako blagi, da jih lahko spregledamo haha

Sej cepimo se ne zaradi blagi simptomov, ampak zaradi tistih nekaj procentov ljudi, ki ima hud potek. Tko, da te moram razocarati, v tem primeru ni glupa stroka, ampak imas ti slabo bralno razumevanje.

Komicna je tudi ta dualnost logike. Imas miljone znanstvenih clankov - vsi lazejo. En znanstvenik/zdravnik v neki pogovorni oddajo rece nekaj kar bi mogoce je lahko dvoumno razumljeno, pa skocite na to izjavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

kriptobog ::

Smurf je izjavil:

kriptobog je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kot rečeno, vir prosim.


https://www.24ur.com/novice/korona/na-p...

Evo ti glupo stroko. V istem clanku nabija o obveznem cepljenju in govori, da so simptomi tako blagi, da jih lahko spregledamo haha

Sej cepimo se ne zaradi blagi simptomov, ampak zaradi tistih nekaj procentov ljudi, ki ima hud potek. Tko, da te moram razocarati, v tem primeru ni glupa stroka, ampak imas ti slabo bralno razumevanje.



Torej naj se cepi ta procent ljudi. Kaz ze zaradi prehladka res ne mislim cepiti. Sploh pa ne s cepivom, ki ke se v fazi testiranja in neucinkovito.

HappyPills je izjavil:

Hehe še en ki ne loči med simptomi ter posledicami :)).

Bolniki imajo povišano telesno temperaturo, bolijo jih mišice, navajajo glavobol, slabost, drisko, bolečine v žrelu.
V 2 do 4 tednih simptomi običajno izzvenijo
To so simptomi za Drum rolls.
Kriptobog legenda uganeš za katero bolezen? :D


In kaksen mali procentek ima tak potek? Po navedbah nase stroke, je delta blaga zadeva. Glede na to da sem ze prebolel alpho in sem bil bolje kot ponavadi s prehldom, delte sploh opazil nebi ;)

Smurf je izjavil:

kriptobog je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kot rečeno, vir prosim.


https://www.24ur.com/novice/korona/na-p...

Evo ti glupo stroko. V istem clanku nabija o obveznem cepljenju in govori, da so simptomi tako blagi, da jih lahko spregledamo haha

Sej cepimo se ne zaradi blagi simptomov, ampak zaradi tistih nekaj procentov ljudi, ki ima hud potek. Tko, da te moram razocarati, v tem primeru ni glupa stroka, ampak imas ti slabo bralno razumevanje.

Komicna je tudi ta dualnost logike. Imas miljone znanstvenih clankov - vsi lazejo. En znanstvenik/zdravnik v neki pogovorni oddajo rece nekaj kar bi mogoce je lahko dvoumno razumljeno, pa skocite na to izjavo.


No potem pa poglej kaj znanstveniki pravijo o delti. Je bolj kuzna ja, ampak manj nevarna. Kr veselo v akcijo in v branje. Samo politika strasi da je selta neka brutalna zadeva

zmaugy je izjavil:

kriptobog je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kot rečeno, vir prosim.


https://www.24ur.com/novice/korona/na-p...

Evo ti glupo stroko. V istem clanku nabija o obveznem cepljenju in govori, da so simptomi tako blagi, da jih lahko spregledamo haha


Ja, Beovička res ni “ the sharpest tool in the box”…


Jah tako stroko podpirate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Smurf ::

kriptobog je izjavil:


Torej naj se cepi ta procent ljudi. Kaz ze zaradi prehladka res ne mislim cepiti. Sploh pa ne s cepivom, ki ke se v fazi testiranja in neucinkovito.

Na kaksen nacin je optimalno cepljeno, je znano. Mislim, da je bolje, da o tem odloca stroka kokr joze iz spodnje kungote, ki mu se branje 24ur clankov dela probleme.

HappyPills ::

Pa te simptomi ki sem ti jih naštel so taki ki jih spregledaš z lahkoto. Pa naj te razočaram da niso od Covida...
Mogoče fino da se pozanimaš glede na to da tako slabo skrbiš zase in za svoje zdravje. Da boš bolj pozoren. To velja tudi za ostale antivexxerje ki jih vtikate z mislijo da ste vsemogočni.

Našteti simptomi so za en drug virus. Ki se imenuje HIV. Jap dragi moj kriptobog. Samo malo po žrelu praska pa še to teden do dva.
No čez par let je pa veselica. Ker brezvezen virus tale HIV manj kot gripa lol.

Mato989 ::

Kurz ima jajca... konec zapiranja gremo k osebni odgovornosti... tisti ki se boji naj se izolira ostali pa reskiramo, kot vsak dan ko greš na cesto!

To bi morala bit pot že od začetka...

Ne pa naši fašisteki z JJem na čelu!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Smurf ::

Mato989 je izjavil:

Kurz ima jajca... konec zapiranja gremo k osebni odgovornosti... tisti ki se boji naj se izolira ostali pa reskiramo, kot vsak dan ko greš na cesto!

To bi morala bit pot že od začetka...

Ne pa naši fašisteki z JJem na čelu!

Slovenija je skozi celotno leto imela prakticno najbolj ohlapne omejitve glede na stevilo okuzenih.

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

Pa te simptomi ki sem ti jih naštel so taki ki jih spregledaš z lahkoto. Pa naj te razočaram da niso od Covida...
Mogoče fino da se pozanimaš glede na to da tako slabo skrbiš zase in za svoje zdravje. Da boš bolj pozoren. To velja tudi za ostale antivexxerje ki jih vtikate z mislijo da ste vsemogočni.

Našteti simptomi so za en drug virus. Ki se imenuje HIV. Jap dragi moj kriptobog. Samo malo po žrelu praska pa še to teden do dva.
No čez par let je pa veselica. Ker brezvezen virus tale HIV manj kot gripa lol.


Lol. Ti si pac debil vrhunske sorte. Govorimo o covidu ti pa nabijas o hivu. Bolje da si tiho.

Mato989 je izjavil:

Kurz ima jajca... konec zapiranja gremo k osebni odgovornosti... tisti ki se boji naj se izolira ostali pa reskiramo, kot vsak dan ko greš na cesto!

To bi morala bit pot že od začetka...

Ne pa naši fašisteki z JJem na čelu!


Tocno tako bi moralo biti. Stevilke ne bi bile nic vecje kot so bile zdaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

HappyPills ::

Mato989 je izjavil:

Kurz ima jajca... konec zapiranja gremo k osebni odgovornosti... tisti ki se boji naj se izolira ostali pa reskiramo, kot vsak dan ko greš na cesto!

To bi morala bit pot že od začetka...

Ne pa naši fašisteki z JJem na čelu!


Samo ti veš da riskiraš po 177 Členu KZ. Al si to malo spregledal? :)

kriptobog je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Pa te simptomi ki sem ti jih naštel so taki ki jih spregledaš z lahkoto. Pa naj te razočaram da niso od Covida...
Mogoče fino da se pozanimaš glede na to da tako slabo skrbiš zase in za svoje zdravje. Da boš bolj pozoren. To velja tudi za ostale antivexxerje ki jih vtikate z mislijo da ste vsemogočni.

Našteti simptomi so za en drug virus. Ki se imenuje HIV. Jap dragi moj kriptobog. Samo malo po žrelu praska pa še to teden do dva.
No čez par let je pa veselica. Ker brezvezen virus tale HIV manj kot gripa lol.


Lol. Ti si pac debil vrhunske sorte. Govorimo o covidu ti pa nabijas o hivu. Bolje da si tiho.

Mato989 je izjavil:

Kurz ima jajca... konec zapiranja gremo k osebni odgovornosti... tisti ki se boji naj se izolira ostali pa reskiramo, kot vsak dan ko greš na cesto!

To bi morala bit pot že od začetka...

Ne pa naši fašisteki z JJem na čelu!


Tocno tako bi moralo biti. Stevilke ne bi bile nic vecje kot so bile zdaj


Ignoranca in aroganca sta lep par ja ;)

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kurz ima jajca... konec zapiranja gremo k osebni odgovornosti... tisti ki se boji naj se izolira ostali pa reskiramo, kot vsak dan ko greš na cesto!

To bi morala bit pot že od začetka...

Ne pa naši fašisteki z JJem na čelu!


Samo ti veš da riskiraš po 177 Členu KZ. Al si to malo spregledal? :)


To cepljeni tudi riskirate. Jasno je da se lahko okuzite, zbolite in prenasate. Ampak imate PCT in se veselo setkate naokoli in razsajate virus.
Iz Izralela imamo lepe (not) novice o ucinkovitosti cepiva ;)

HappyPills ::

Uh še ena bolezen ki ima simptome za smejat:
Se običajno pojavijo v blagi obliki s povišano telesno temperaturo, povečanimi bezgavkami in izpuščajem po obrazu, vratu in telesu. Izpuščaj traja približno tri dni.

Smeha polna skleda bi rekel povprečen antivexxer in zaradi tega se cepimo?!!?!!?!? Keteri bedaki LOL.

Gre se za rdečke.
Posledice you ask?
Izguba sluha, katarakta (siva mrena), srčne okvare in duševna zaostalost.

WHAT pa sam mal je blo izpuščaja ki je izginil.

Ja dragi moji antivexxerčkl tut blag simptom je lahko velika PIZDARIJA. Tako šola končana.

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

Uh še ena bolezen ki ima simptome za smejat:
Se običajno pojavijo v blagi obliki s povišano telesno temperaturo, povečanimi bezgavkami in izpuščajem po obrazu, vratu in telesu. Izpuščaj traja približno tri dni.

Smeha polna skleda bi rekel povprečen antivexxer in zaradi tega se cepimo?!!?!!?!? Keteri bedaki LOL.

Gre se za rdečke.
Posledice you ask?
Izguba sluha, katarakta (siva mrena), srčne okvare in duševna zaostalost.

WHAT pa sam mal je blo izpuščaja ki je izginil.

Ja dragi moji antivexxerčkl tut blag simptom je lahko velika PIZDARIJA. Tako šola končana.


Iz posta v post si vecji debil. Ocitno si imel rdecke, glede na dusevno zaostalost?

Covid je prehld. Se posebno delta. Ce bi bile tak hide posledice kot zelis prikazati, bi pocrkalo ze pol sveta. Pa pac ni. In postalo je dejstvo da vam cepivo ne preprecuje tezkega poteka. Ko sem videl prvi primer pri nas kako je na kisiku pa cepljen, ste me napadli. Zdaj imate pa lepo sotuacijo v Izraelu. Sj pravim. Lepa zima bo :)

HappyPills ::

Hehe ja če ti je lockdown lepa zima naj bo. :))
Al ti je lepa zima to ker bodo po tvoje masovno umirali ljudje?
Ne razumem sicer zakaj se potem jokaš, če pa te tako veseli?

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

Hehe ja če ti je lockdown lepa zima naj bo. :))
Al ti je lepa zima to ker bodo po tvoje masovno umirali ljudje?
Ne razumem sicer zakaj se potem jokaš, če pa te tako veseli?


Veselim se ker bomo videli po bolnicah vec cepljenih kot necepljenih. Da boste videlo to hudo ucinkovitost.
Lockdown me ne moti. Potovati se da dokaj normalno, obcine, policijska ura, na to se pa pozvizgam, ker ta dva ukrepa nimata nobene veze s pandemijo

HappyPills ::

No ja če te veseli gledat ljudi po bolnicah potem ne boš razočaran.

zmaugy ::

Tocno tako bi moralo biti. Stevilke ne bi bile nic vecje kot so bile zdaj


A to ti je dr. Fitnes povedal?

kriptobog je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Hehe ja če ti je lockdown lepa zima naj bo. :))
Al ti je lepa zima to ker bodo po tvoje masovno umirali ljudje?
Ne razumem sicer zakaj se potem jokaš, če pa te tako veseli?


Veselim se ker bomo videli po bolnicah vec cepljenih kot necepljenih. Da boste videlo to hudo ucinkovitost.
Lockdown me ne moti. Potovati se da dokaj normalno, obcine, policijska ura, na to se pa pozvizgam, ker ta dva ukrepa nimata nobene veze s pandemijo

hmm, v čem je potem problem?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kriptobog ::

zmaugy je izjavil:

Tocno tako bi moralo biti. Stevilke ne bi bile nic vecje kot so bile zdaj


A to ti je dr. Fitnes povedal?

kriptobog je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Hehe ja če ti je lockdown lepa zima naj bo. :))
Al ti je lepa zima to ker bodo po tvoje masovno umirali ljudje?
Ne razumem sicer zakaj se potem jokaš, če pa te tako veseli?


Veselim se ker bomo videli po bolnicah vec cepljenih kot necepljenih. Da boste videlo to hudo ucinkovitost.
Lockdown me ne moti. Potovati se da dokaj normalno, obcine, policijska ura, na to se pa pozvizgam, ker ta dva ukrepa nimata nobene veze s pandemijo

hmm, v čem je potem problem?


Problem je vase posiljevanje s cepivi na vsakem koraku. Pac sprijaznite se da se nekateri ne zelimo cepiti. Nekateri zaradi flath eartherjev, nekateri pa pac ne vidimo potrebe. Itak sem pa prebolel tako, da PCT imam. Testiram se pa vseeno redno, ker imam veliko stikov z onkolosko bolnico.
Lockdown je bil pa zame kot da ga ni. Dejansko sem prepotoval vec, kod prej v parih letih vse skupaj. V nekaterih drzavah covida cudezno ni bilo ko si zapustil letalisce ;)

c3p0 ::

HappyPills je izjavil:

Aha ker je tako enostavno delat z ljudmi na intenzivki? Bi se blo treba zapomnit, da nasljednjič ko boš imel resno zadevo ti ali nekdo drug od tvojih da ga v roke dobi kak tovornjakar z 20 urnim tečajem :).

BTW kader ter prostori so se večal! Tako da to je spet ena od mnogih ogabnih laži antivexxerstva. Kako vas ni sram v resnici se pogledat v ogledalo je beyond me.


Ni enostavno. Boš pa rekel, da se v pol leta ne da povprečno inteligentne osebe izšolat za to, kaj šele v letu in pol? Tovornjakar? Nekaj 100, kvečjemu več, je trenutno šolajočih medicincev!
Koliko je več postelj od začetka pandemije do danes?

Lonsarg ::

Jaz sem se ze zdavnaj sprijaznil da se dolocena populacija noce cepit.

Jezen sem pa na vlado ker z ukrepi sciti necepljene, namesto da bi popolnima spustila, da jih nekaj umre in s tem pripomogla da bi vec ljudi zaupalo cepivom.

No zdaj je za kaj takega ze prepozno ker je delta itak presvoh da bi masovno umirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

c3p0 ::

HappyPills je izjavil:

Pa sej jaz sem v resnici za to da se prekužijo na hitro. Naj se izolirajo v kake hale al pa na neko ozemlje za en mesec. Se prekužijo. Mogoče izmenjajo še kak STD. Potem pa pač kdor preživi preživi. Bi pa dal na voljo limone vodo pa hrano.
Farmacije pa zdravnikov pa tak ne marajo.


Če se nas nikakor ne prime hudič od virusa. Smo pa že od nekdaj vodili neko osnovno higieno, meditirali, nizek stres, dobro zdravje, zmernost. Zato smo zdaj kaznovani, fašistki pa cvetite.

Smurf ::

c3p0 je izjavil:


Če se nas nikakor ne prime hudič od virusa. Smo pa že od nekdaj vodili neko osnovno higieno, meditirali, nizek stres, dobro zdravje, zmernost. Zato smo zdaj kaznovani, fašistki pa cvetite.

Glede, da je trenutno cepljenje res lahko dostopno in vzame 20min, ocitno ze ni tako hudo.

Se it v trgovino po kruh je prakticno vec dela.

apfelstrudl ::

feryz je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Lockdown smo šopali zato, da nismo "preobremenili bolnic" in glede na to da nam je to uspelo (ok sicer z "lockdown-om") ko ni bil precepljen še noben, zakaj bi sedaj potrebovali lockdown, ko je večina najbolj ranljivih cepljena?
Hočeš torej reči, da smo v bistvu reševali dohtarje, da jim ni bilo treba delati, zraven pa velikodušno razmetavali denar za njihove ogromne plače in dodatke?

Kdor ni skužil je tukaj notri "kanček sarkazma".

In upanje, da bo zaradi premalo napolnjenih bolnic v prihodnje čelavi vseeno težje našel izgovore za zapiranje ljudi po domovih kot da smo kure nesnice.

kriptobog ::

Smurf je izjavil:

c3p0 je izjavil:


Če se nas nikakor ne prime hudič od virusa. Smo pa že od nekdaj vodili neko osnovno higieno, meditirali, nizek stres, dobro zdravje, zmernost. Zato smo zdaj kaznovani, fašistki pa cvetite.

Glede, da je trenutno cepljenje res lahko dostopno in vzame 20min, ocitno ze ni tako hudo.

Se it v trgovino po kruh je prakticno vec dela.


Kaj ti nica da je lahko dostopno, ce pa virus ni tako nevaren?
Ze 100x povedano. Ce bi bil virus tako nevaren kot zelijo prikazati, bi stali ljude v vrsti, politicni vrh bi bil pa prvi cepljen in skriti bi bili v bunkerju

c3p0 ::

kriptobog je izjavil:


Covid je prehld. Se posebno delta. Ce bi bile tak hide posledice kot zelis prikazati, bi pocrkalo ze pol sveta. Pa pac ni. In postalo je dejstvo da vam cepivo ne preprecuje tezkega poteka. Ko sem videl prvi primer pri nas kako je na kisiku pa cepljen, ste me napadli. Zdaj imate pa lepo sotuacijo v Izraelu. Sj pravim. Lepa zima bo :)


Zato pa je nujno, da PCT pogoj postane PT pogoj. Cepljeni nimajo več free passa. Ne bo pa to hitro, ker vemo zakaj.

feryz ::

Zločin je, da razširjajo agendo, da je človek, ki je nevede nekje staknil virus, avtomatsko tudi morilec zraven.
In pri tem se ne ustavijo. Necepljeni so, bolj ali manj, redno testirani, skoraj gotovo negativni, a se še vedno zgornje poudarja.

Medtem, ko se cepljeni in prebolevniki ne testirajo več, okužujejo se mimogrede, baje niti ne vejo za to in veselo virus trosijo naokoli. Ampak oni so pa angelčki.

To je svojevrsten zločin, fantički.

Smurf ::

kriptobog je izjavil:


Kaj ti nica da je lahko dostopno, ce pa virus ni tako nevaren?

Trenutno se ocenjuje, da je glede na nevarnost cepljenje zelo smiselno. Glede tega je stroka precej enotna in ni treba ravno filozofsko/gostilnisko stvari predebatirati.

apfelstrudl ::

zmaugy je izjavil:

Delta naj bi bila bolj nalezljiva, ampak tudi manj nevarna tako da


Kakšen vir za to trditev? Pa ne facebook...

Še enkrat - ne vem na koga ciljaš, citiral si mene.
Jaz sem ti mislim da že 2x napisal da nimam FB računa in ne spremljam nebuloze tam gor.

Direktnega kredibilnega vira nimam. Zato sem napisal "NAJ BI BILA"
Beovički se je zagovorilo da so simptomi delte v večini blagi. Razni reporti iz Izraela pravijo takisto (bral po netu, ne grem zdaj iskat). Verjetno imajo tudi v Angliji podobne podatke, da odpirajo 19. Julija vsepovrsti in gredo na "osebno odgovornost". Dvomim da bi imeli jajca tole delat, če bi pričakovali morijo.

Tako da, več ali manj ugibam in skupaj sestavljam puzzle iz raznoraznih člankov po netu. In trenutno mi zadeva kaže na to, da bo vse skupaj izzvenelo v malo bolj hudo gripo.

Lahko se pa seveda motim...

apfelstrudl ::

feryz je izjavil:

Zločin je, da razširjajo agendo, da je človek, ki je nevede nekje staknil virus, avtomatsko tudi morilec zraven.
In pri tem se ne ustavijo. Necepljeni so, bolj ali manj, redno testirani, skoraj gotovo negativni, a se še vedno zgornje poudarja.

Medtem, ko se cepljeni in prebolevniki ne testirajo več, okužujejo se mimogrede, baje niti ne vejo za to in veselo virus trosijo naokoli. Ampak oni so pa angelčki.

To je svojevrsten zločin, fantički.

Fora je, da tole ne bo šlo skozi.
Recimo, tisti avstrijski dunajski zrezek je verjetno pod "osebno odgovornost" mislil pač da si odgovoren za svoje zdravje.

Ker tisti, ki bo mene pred kako sodišče postavljal za "prenos virusa", bo prvo dokazoval da sem virus prenesel jaz (good luck), kot drugo bo dokazoval da lahko zgolj necepljeni prenašajo virus (good luck). In kot tretje, če mi bo kadarkoli zaradi tega virusa zavrnjena brezplačna zdravstvena obravnava, mi bo država lepo vrnila desettisoče evrov katere sem vplačal v ZZZS skupaj z obrestmi vred.

Verjemi, tole tožbo bom dobil - pa ne bom edini. Vseeno je v EU še vedno v veljavi zakon prava in človeških pravic. Ko temu ne bo več tako, bomo imeli večji problem kot je ta koronca ;)

Samo ne skrbi, ne bo prišlo tako daleč. To so grožnje politikov. So pa zgolj blefiranje.

Lonsarg je izjavil:

Jaz sem se ze zdavnaj sprijaznil da se dolocena populacija noce cepit.

Jezen sem pa na vlado ker z ukrepi sciti necepljene, namesto da bi popolnima spustila, da jih nekaj umre in s tem pripomogla da bi vec ljudi zaupalo cepivom.

No zdaj je za kaj takega ze prepozno ker je delta itak presvoh da bi masovno umirali.

Točno tako.
Tisti moment ko je cepivo dostopno vsem, nimajo za blentave ukrepe več nobenega razloga.

Pa nisem cepljen (sem sicer prebolel ampak ni poanta v tem - enako bi razmišljal tudi če bi bil zgolj necepljen).

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Strudl žal boš razočaran. Kot prvo je EU sodišče za človekove pravice že povedalo svoje kar si misli o obveznem cepljenu ter o cepljenju na splošno. Kot drugo ne pozabi da v ustavi še vedno velja pravica do zdravja to je eno kot drugo pa si že po trenutno zakonodajo Kazensko odgovoren če širiš bolezen. V kolikor je cepljenje sprejet ukrep (kar je) in se ga ne poslužiš si lahko kazensko odgovoren v kolikor okužiš kogarkoli. Btw za to ne bo potreben test, če bodo priče dejale da si smrkal in nisi naredil vsega da se izoliraš v času pandemije. Ga lahko najebeš.
Družba je NAD posameznikom vedno je bila in vedno bo.
Zapomni si to, da ne bo slabe volje.

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Strudl žal boš razočaran. Kot prvo je EU sodišče za človekove pravice že povedalo svoje kar si misli o obveznem cepljenu ter o cepljenju na splošno. Kot drugo ne pozabi da v ustavi še vedno velja pravica do zdravja to je eno kot drugo pa si že po trenutno zakonodajo Kazensko odgovoren če širiš bolezen. V kolikor je cepljenje sprejet ukrep (kar je) in se ga ne poslužiš si lahko kazensko odgovoren v kolikor okužiš kogarkoli. Btw za to ne bo potreben test, če bodo priče dejale da si smrkal in nisi naredil vsega da se izoliraš v času pandemije. Ga lahko najebeš.
Družba je NAD posameznikom vedno je bila in vedno bo.
Zapomni si to, da ne bo slabe volje.

Saj to je meni jasno.

Problem bo že v štartu, ker jaz sem hud alergik in smrkam (uporabljam robec da smo si na jasnem :) ) - 90% časa ;)
Za to imam tudi dokaz od zdravniških testov.
Pred sodiščem pa ni varijante da bo nekdo ki je šel vmes (recimo) zgolj v trgovino, dokazoval da sem ga jaz nalezel. Ni varijante da mu tole rata.

Na papirju že vse štima - v praksi upam stavit da kazensko odgovoren ne bo nihče (minus tiste budale ki namenoma kašljajo v ljudi kot se je dogajalo v ZDA).
Saj da smo si na jasnem, te osle ki namenoma kašljajo v ljudi bi tudi jaz dal na hladno za mesec, dva... saj veš, da se zamislijo.

Zgodovina sprememb…

Cifix63 ::

Magic1 je izjavil:

100% zaščita je zgolj, da ne prideš v kontakt. Vse ostalo ti samo zmanjša možnost okužbe in hudega poteka. Zadnjič je infektolog po televiziji razlagal, da imaš s cepivom nekaj čez 50%, da se ne okužiš in 90%+, da ne pride do hudega poteka.


Ne bodite no smešni, da poslušate te kao strokovnjake. So le nastavljenci v službi izvajanja politike JJ pa nobeni strokovnjaki. In morajo svoje tumpati tudido nezavesti, če ene ni dodatkov! Je treba za to biti zelo pameten, da to uvidiš? Potem so pa naše šole res zanič. Samo kradete medijski prostor s takšnimi neresnimi..

Cifix63 ::

feryz je izjavil:

Zločin je, da razširjajo agendo, da je človek, ki je nevede nekje staknil virus, avtomatsko tudi morilec zraven.
In pri tem se ne ustavijo. Necepljeni so, bolj ali manj, redno testirani, skoraj gotovo negativni, a se še vedno zgornje poudarja.

Medtem, ko se cepljeni in prebolevniki ne testirajo več, okužujejo se mimogrede, baje niti ne vejo za to in veselo virus trosijo naokoli. Ampak oni so pa angelčki.

To je svojevrsten zločin, fantički.


Že za nekaj tisoč eur so nekateri pripravljeni storiti marsikaj. Kaj misliš kako pa je ko je na razpolago nekaj deset MILIJARD eur, ki sploh ne bodo presahnile?? Kaj pa plebs ve kaj je to milijarda!
Samo to imej pred očmi pa ti bo vse jasno. Tako vso to norenje in posiljevanje s cepljenjem (doživljenskem v bistvu ampak raja bo zo zvedela postopoma), kot igranje Nostradamusa katere verzije virusa bodo še sledile, pa o zapiranju ljudi ter šol, šikaniranju celih narodov itn...da ne bi več našteval.

Lonsarg je izjavil:

Jaz sem se ze zdavnaj sprijaznil da se dolocena populacija noce cepit.

Jezen sem pa na vlado ker z ukrepi sciti necepljene, namesto da bi popolnima spustila, da jih nekaj umre in s tem pripomogla da bi vec ljudi zaupalo cepivom.

No zdaj je za kaj takega ze prepozno ker je delta itak presvoh da bi masovno umirali.


Prvo daj preveri koliko mrtvih po letih je terjala gripa ok! Nato pa širi takšne nacistične predloge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Pa te simptomi ki sem ti jih naštel so taki ki jih spregledaš z lahkoto. Pa naj te razočaram da niso od Covida...
Mogoče fino da se pozanimaš glede na to da tako slabo skrbiš zase in za svoje zdravje. Da boš bolj pozoren. To velja tudi za ostale antivexxerje ki jih vtikate z mislijo da ste vsemogočni.

Našteti simptomi so za en drug virus. Ki se imenuje HIV. Jap dragi moj kriptobog. Samo malo po žrelu praska pa še to teden do dva.
No čez par let je pa veselica. Ker brezvezen virus tale HIV manj kot gripa lol.


https://www.logicno.com/politika/medici...


https://www.facebook.com/jebemtimatermi...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zmaugy ::

kriptobog je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Tocno tako bi moralo biti. Stevilke ne bi bile nic vecje kot so bile zdaj


A to ti je dr. Fitnes povedal?

kriptobog je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Hehe ja če ti je lockdown lepa zima naj bo. :))
Al ti je lepa zima to ker bodo po tvoje masovno umirali ljudje?
Ne razumem sicer zakaj se potem jokaš, če pa te tako veseli?


Veselim se ker bomo videli po bolnicah vec cepljenih kot necepljenih. Da boste videlo to hudo ucinkovitost.
Lockdown me ne moti. Potovati se da dokaj normalno, obcine, policijska ura, na to se pa pozvizgam, ker ta dva ukrepa nimata nobene veze s pandemijo

hmm, v čem je potem problem?


Problem je vase posiljevanje s cepivi na vsakem koraku. Pac sprijaznite se da se nekateri ne zelimo cepiti. Nekateri zaradi flath eartherjev, nekateri pa pac ne vidimo potrebe. Itak sem pa prebolel tako, da PCT imam. Testiram se pa vseeno redno, ker imam veliko stikov z onkolosko bolnico.
Lockdown je bil pa zame kot da ga ni. Dejansko sem prepotoval vec, kod prej v parih letih vse skupaj. V nekaterih drzavah covida cudezno ni bilo ko si zapustil letalisce ;)


Sam sem za prostovoljno cepljenje in proti nadaljnjim lockdownom, saj zdaj cepivo obstaja in se ranljiva populacija lahko cepi. Vsekakor bi si želel, da se cepi čim več ljudi, nisem pa za prisilo in mi kar odgovarja avstrijski koncept, ko držvaljani prevzemajo odgovornaost zase na svoja ramena.
Me pa pogreje ko prebiram raznorazne neumnosti, ki jih štepajo in klamfajo multivaci, superkriptoti, kamikaze, nodiji in messiahi. Takrat se pač včasih oglasim, je pa res, da se mi v poplavi postov, ki se hiperproducirajo s strani prej omenjenih, ne da več ukvarjat z vsako neumnostjo. Škoda časa.
Teh ljudi argumenti ne bojo nikoli prepričali.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Pac-Man ::

Mato989 je izjavil:

za češnjico na torti je cepivo EKSPERIMENTALNO do 2023

Za češnjico na torti - ko v celoti registrirajo prvo cepivo je konec z eksperimentalnimi registracijami. Za to bolezen smo našli rož'co, z zdravjem ljudstva se ni za igrat. Bo treba skozi reden postopek.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

apfelstrudl ::

zmaugy je izjavil:

kriptobog je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Tocno tako bi moralo biti. Stevilke ne bi bile nic vecje kot so bile zdaj


A to ti je dr. Fitnes povedal?

kriptobog je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Hehe ja če ti je lockdown lepa zima naj bo. :))
Al ti je lepa zima to ker bodo po tvoje masovno umirali ljudje?
Ne razumem sicer zakaj se potem jokaš, če pa te tako veseli?


Veselim se ker bomo videli po bolnicah vec cepljenih kot necepljenih. Da boste videlo to hudo ucinkovitost.
Lockdown me ne moti. Potovati se da dokaj normalno, obcine, policijska ura, na to se pa pozvizgam, ker ta dva ukrepa nimata nobene veze s pandemijo

hmm, v čem je potem problem?


Problem je vase posiljevanje s cepivi na vsakem koraku. Pac sprijaznite se da se nekateri ne zelimo cepiti. Nekateri zaradi flath eartherjev, nekateri pa pac ne vidimo potrebe. Itak sem pa prebolel tako, da PCT imam. Testiram se pa vseeno redno, ker imam veliko stikov z onkolosko bolnico.
Lockdown je bil pa zame kot da ga ni. Dejansko sem prepotoval vec, kod prej v parih letih vse skupaj. V nekaterih drzavah covida cudezno ni bilo ko si zapustil letalisce ;)


Sam sem za prostovoljno cepljenje in proti nadaljnjim lockdownom, saj zdaj cepivo obstaja in se ranljiva populacija lahko cepi. Vsekakor bi si želel, da se cepi čim več ljudi, nisem pa za prisilo in mi kar odgovarja avstrijski koncept, ko držvaljani prevzemajo odgovornaost zase na svoja ramena.
Me pa pogreje ko prebiram raznorazne neumnosti, ki jih štepajo in klamfajo multivaci, superkriptoti, kamikaze, nodiji in messiahi. Takrat se pač včasih oglasim, je pa res, da se mi v poplavi postov, ki se hiperproducirajo s strani prej omenjenih, ne da več ukvarjat z vsako neumnostjo. Škoda časa.
Teh ljudi argumenti ne bojo nikoli prepričali.

Šit, da se midva v nečem strinjava :)
Kaj bo naslednje, Hell freezes over? :)

zmaugy ::

Možno :))
Absolutno sem za argumentirano razpravo in me najbolj od vsega moti nabijanje brez vsake podlage, katerega žrtve so potem innocent bystanders, ki si kakšno od teh nabijanj vzamejo k srcu in se po njem ravnajo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kriptobog ::

zmaugy je izjavil:

kriptobog je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Tocno tako bi moralo biti. Stevilke ne bi bile nic vecje kot so bile zdaj


A to ti je dr. Fitnes povedal?

kriptobog je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Hehe ja če ti je lockdown lepa zima naj bo. :))
Al ti je lepa zima to ker bodo po tvoje masovno umirali ljudje?
Ne razumem sicer zakaj se potem jokaš, če pa te tako veseli?


Veselim se ker bomo videli po bolnicah vec cepljenih kot necepljenih. Da boste videlo to hudo ucinkovitost.
Lockdown me ne moti. Potovati se da dokaj normalno, obcine, policijska ura, na to se pa pozvizgam, ker ta dva ukrepa nimata nobene veze s pandemijo

hmm, v čem je potem problem?


Problem je vase posiljevanje s cepivi na vsakem koraku. Pac sprijaznite se da se nekateri ne zelimo cepiti. Nekateri zaradi flath eartherjev, nekateri pa pac ne vidimo potrebe. Itak sem pa prebolel tako, da PCT imam. Testiram se pa vseeno redno, ker imam veliko stikov z onkolosko bolnico.
Lockdown je bil pa zame kot da ga ni. Dejansko sem prepotoval vec, kod prej v parih letih vse skupaj. V nekaterih drzavah covida cudezno ni bilo ko si zapustil letalisce ;)


Sam sem za prostovoljno cepljenje in proti nadaljnjim lockdownom, saj zdaj cepivo obstaja in se ranljiva populacija lahko cepi. Vsekakor bi si želel, da se cepi čim več ljudi, nisem pa za prisilo in mi kar odgovarja avstrijski koncept, ko držvaljani prevzemajo odgovornaost zase na svoja ramena.
Me pa pogreje ko prebiram raznorazne neumnosti, ki jih štepajo in klamfajo multivaci, superkriptoti, kamikaze, nodiji in messiahi. Takrat se pač včasih oglasim, je pa res, da se mi v poplavi postov, ki se hiperproducirajo s strani prej omenjenih, ne da več ukvarjat z vsako neumnostjo. Škoda časa.
Teh ljudi argumenti ne bojo nikoli prepričali.


Lepo. Kot povdarjam non stop. Cepi naj se kdor se želi in ranljiva populacija. Ampak potem imamo tukaj jurefuxe in podobne, ki bi vse, k ise ne cepijo postavili pred zid. Bo pa zdaj zanimivo spremljati razplet hospitalizacij cepljenih ljudi, kateri so trdno prepričani, da so zaščiteni pred težjim potekom... V sezoni jesen/zima bodo zelo zanimive številke. Če se ponovi pri hospitalizaciji Izraelski trenutni scenarij, potem bo ogromno ljudi začelo dvomiti v cepljenje, farmacija bo pa verjetno poslala na trg novo cepivo, ki bo "še boljše", sploh v boju proti novim sevom. In se bo pričel začarani krog testiranja kaj in kako, če sploh je učinkovito.:))

mirator ::

ajdov2 je izjavil:

Nihče nikogar ne sili k cepljenju

Država nas sili s pct (oziroma kmalu pc).

Država mora svoje državljane na nek način zaščititi. V tem primeru je vsakomur dala izbiro ali se cepi, testira oz. če je že prebolel, mu ni potrebno narediti nič. Če nimaš nič od naštetega, ti še vedno ostane možnost karantene.
Sicer pa so prisile povsod, kjer se ob istem času na istem mestu najde več ljudi. Tudi avta ne moreš voziti, če nimaš izpita ali ne.
V bistvu so za posameznika prisila vsi zakoni in predpisi. Če bi ne bilo tako, potem bi bila anarhija.

Slopek ::

mirator je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Nihče nikogar ne sili k cepljenju

Država nas sili s pct (oziroma kmalu pc).

Država mora svoje državljane na nek način zaščititi. V tem primeru je vsakomur dala izbiro ali se cepi, testira oz. če je že prebolel, mu ni potrebno narediti nič. Če nimaš nič od naštetega, ti še vedno ostane možnost karantene.
Sicer pa so prisile povsod, kjer se ob istem času na istem mestu najde več ljudi. Tudi avta ne moreš voziti, če nimaš izpita ali ne.
V bistvu so za posameznika prisila vsi zakoni in predpisi. Če bi ne bilo tako, potem bi bila anarhija.

preden vsakič sedeš v avto, delaš alko test?

Ben Dover ::

Slopek je izjavil:

mirator je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Nihče nikogar ne sili k cepljenju

Država nas sili s pct (oziroma kmalu pc).

Država mora svoje državljane na nek način zaščititi. V tem primeru je vsakomur dala izbiro ali se cepi, testira oz. če je že prebolel, mu ni potrebno narediti nič. Če nimaš nič od naštetega, ti še vedno ostane možnost karantene.
Sicer pa so prisile povsod, kjer se ob istem času na istem mestu najde več ljudi. Tudi avta ne moreš voziti, če nimaš izpita ali ne.
V bistvu so za posameznika prisila vsi zakoni in predpisi. Če bi ne bilo tako, potem bi bila anarhija.

preden vsakič sedeš v avto, delaš alko test?


Vsak normalen se ne bo vsedel za volan, če bo kazal simptome. A maš še kakšno butasto vprašanje?

mirator ::

preden vsakič sedeš v avto, delaš alko test?

Neumna primerjava.
To bi bilo enako, kot da bi se, ko si covid-19 prebolel ali se cepil, še vseeno testiral.

Slopek ::

Ben Dover je izjavil:

Slopek je izjavil:

mirator je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Nihče nikogar ne sili k cepljenju

Država nas sili s pct (oziroma kmalu pc).

Država mora svoje državljane na nek način zaščititi. V tem primeru je vsakomur dala izbiro ali se cepi, testira oz. če je že prebolel, mu ni potrebno narediti nič. Če nimaš nič od naštetega, ti še vedno ostane možnost karantene.
Sicer pa so prisile povsod, kjer se ob istem času na istem mestu najde več ljudi. Tudi avta ne moreš voziti, če nimaš izpita ali ne.
V bistvu so za posameznika prisila vsi zakoni in predpisi. Če bi ne bilo tako, potem bi bila anarhija.

preden vsakič sedeš v avto, delaš alko test?


Vsak normalen se ne bo vsedel za volan, če bo kazal simptome. A maš še kakšno butasto vprašanje?

primerjava ni neumna, saj temu ni tako. Pišeš izmišljotine, ali pa je večina folka nenormalnega, ne glede na njegov položaj in status. To dokazuje črna kronika praktično vsak dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()
««
3 / 198
»»