» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
2 / 198
»»

ajdov2 ::

Smurf je izjavil:

Ko bo enkrat prebolelih+cepljenih 90% bo verjetno tudi tega konec. S pridnim cepljenjem bi lahko to dosegli ze letos, na zalost pa kod kaze bomo raje vzeli "ta daljso" varianto in pocakali se en val.

Zakaj bi bilo prekuževanje počasneje od cepljenja?

Prekužimo se lahko v enem ali dveh mesecih. Sploh če je ta delta res tako zelo nalezljiva.

multivac ::

Smurf je izjavil:

Ko bo enkrat prebolelih+cepljenih 90% bo verjetno tudi tega konec. S pridnim cepljenjem bi lahko to dosegli ze letos, na zalost pa kod kaze bomo raje vzeli "ta daljso" varianto in pocakali se en val.


Zgolj prazna špekulacija. Podatki zaenkrat kažejo obratno.

HitraSperma ::

@multivac, ne bi smel tega pisati javno ampak vseeno. Glavni načrt je da se s cepivom dobi čip notri, potem bomo 22.3.2022 spustili v zrak veliko bolj močan virus (zaenkrat ima kodno ime "Soros22"), ki bo deloval samo na tiste ki nimajo čipa, ter na tiste ki vedo da je zemlja ravna in luna samo iluzijska prevara.

Prosil bi da se to ne deli naprej. Dobronameren heads-up

8-)
fgdsfjk

Zgodovina sprememb…

multivac ::

HitraSperma je izjavil:

@multivac, ne bi smel tega pisati javno ampak vseeno. Glavni načrt je da se s cepivom dobi čip notri, potem bomo 22.3.2022 spustili v zrak veliko bolj močan virus (zaenkrat ima kodno ime "Soros22"), ki bo deloval samo na tiste ki nimajo čipa, ter na tiste ki vedo da je zemlja ravna in luna samo iluzijska prevara.

Prosil bi da se to ne deli naprej. Dobronameren heads-up

8-)


Povsem zadovoljen bom, že če bo več kot polovica cepljenih hospitaliziranih.
Čip je bonus.

sbawe64 ::

multivac
https://www.reuters.com/world/middle-ea...

About half of the 46 patients presently hospitalised in Israel in severe condition are vaccinated, and the majority are from risk groups, according to the health authorities.


Izraelci tudi pravijo, da po enih podatkih polno cepljenje pfizerja "drži" cca pol leta.
https://www.timesofisrael.com/data-appe...
3-4 doze na leto ?


Ter
https://www.timesofisrael.com/in-world-...
In world first, COVID boosters rolled out for some at-risk Israelis
Decision to give third shot to those with weakened immune systems comes after government weighs 'accumulating evidence' that immunocompromised aren't well enough protected
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

multivac ::

V bistvu bi rekel, da bodisi vedo kaj počnejo cepiva, bodisi ne vedo kaj počnejo cepiva.

Slišali smo že vsega. Da preprečujo okuženje, da preprečijo blažje simptome, da preprečijo težje simptome, da preprečijo smrt.
Skratka...

Jz osebno čakam na zimo. In upam, da bo zima brez ukrepov. Pa ne toliko zaradi svobode, ampak želim, da se cepljeni minglajo kot včasih in delijo viruse.

Šele takrat bomo pomojem dobivali res zanimive rezultate.

To sedaj je tko...aperitiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

HappyPills ::

Daleč najbolj precepljen zdravstveni kader imajo v splošni bolnišnici Celje, kjer je cepljenih skoraj 95 odstotkov zdravnikov.

Kdo bi si mislil :).

multivac ::

Kot rečeno, se bo zares videlo to zimo, ali vsaj dve naslendji.

Je pa interesantno, da prvič po višku hladne vojne obstaja več kot zgolj teoretična možnost, da izbugimo polovico prebivalstva.
Imamo cepljene skoraj pol države, če gre kaj narobe...bye bye.

HappyPills ::

Komet mislis?

Lonsarg ::

multivac je izjavil:

Je pa interesantno, da prvič po višku hladne vojne obstaja več kot zgolj teoretična možnost, da izbugimo polovico prebivalstva.
Imamo cepljene skoraj pol države, če gre kaj narobe...bye bye.
Če res misliš, da je za kaj takega realna možnost, potem de-facto si ekstremni teoretik zarot.

No vsaj izdal si si, v marsikaterih drugih komentarjih se delaš, da si kao samo skeptik.

multivac ::

Izključeno ni.

Dejansko smo injektirali neko konkokcijo polovici populacije za katero ne moremo 100% zagotoviti, da ne bo nevtralizirala prejemnike čez 1, 2, 3 itd. let.

Osebno pa kot rečeno. Ne bom se cepil s potencialno bio-orožjem CCP/elite ki nas sovraži.
Podatki me v končni fazi bolj malo zanimajo. Gre za zaupanje. Korporacije in tej skorumpirani vladarji mi pač ne vlivajo zaupanja.
Če ga vam...super. Navalite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

HappyPills ::

Raj se bos z virusom ki ga je naredil kitajec. Zih je eko.

Horas ::

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/za...

korona fašisti že trajbajo

adijo pamet
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

multivac ::

HappyPills je izjavil:

Raj se bos z virusom ki ga je naredil kitajec. Zih je eko.


Validna točka.
Moj odgovor je, da je bil bodisi polizdelek, bodisi se je že malo filtriral preden je prišel do nas, bodisi namenoma ravno dovolj strašljiv a ne nevaren.

Izkazalo se je, da v bistvu je zelo malo nevaren.

Zgodba cepiv pa mi ne vliva zaupanja. CCP infiltratorji pri proizvajalcih, financerji virusa so istočasno financerji cepiv.

Kot rečeno, tudi z eventuelno ugodnimi podatki, vseeno ne bom zaupal.
Tako kot recimo palestinec ne more povsem zaupati Izraelski oblasti, da ga ne bo eventuelno izselil.
Ali ameriški indjanec, da bo "beli mož" držal besedo kar se tiče njihovega ozemlja.

Če vi zaupate, lepo za vas. Morda boste zmagali, morda popušili.

ripmork ::

multivac je izjavil:


Jz osebno čakam na zimo. In upam, da bo zima brez ukrepov.

Seveda da bodo. Ker precepljenosti ob trendu in obnašanju ljudi niti približno ne bomo dosegli. Tako da se lahko kar pripraviš še na kakšno lansko zimo (ali dve).

Kot nekateri okoljevarstveniki: vetrnih elektrarn ne bi postavljali, ker lahko ptiče sklati. Jedrske absolutno ne. Termalne jih tudi motijo, ipd... nobenih pametnih predlogov, sam upiranje. Ampak elektriko bi pa še vedno imeli. Najraje bi, da iz nič nastane in pride po žici domov. Antivaxxerji pa, da virus iz danes na jutri preprosto izgine. Jah, ne bo šlo tako, žal.

Cepivo je bilo razvito, še vrsto lahko izbiraš, take it or leave it. Sam če ni precepljenosti + da hkrati nisi cepljen, nimaš potem za jamrat nad ukrepi (ki so povsod po svetu).

multivac je izjavil:

Korporacije in tej skorumpirani vladarji mi pač ne vlivajo zaupanja.

A bencin od korporacij si pa upaš tankat? Pa hrano v štacuni od korporacij kupovat? Elektriko in naprave od korporacij uporabljat?
Sej ne rečem, tudi sam sem skeptičen človek, sam nekje je pa treba mejo potegnit. Če bi nas hoteli vsi ubit, bi nas že zdavnaj na mnogo drugih načinov (ekstra butasta strategija nasplošno, ker kapitalizem itak živi od potrošnikov; več ko nas je, bolje korporacije služijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

multivac ::

Če sem iskren, naše elite nas konstantno iz leta v leto degenerirajo, danes smo zgolj senca tistega kar je zahod bil 70 let nazaj.
Tak, da ja...ne zaupam.
Sedaj pa še imajo močnega zaveznika, CCP, ki seveda hoče globalni primat.

Kaj naj rečem...če vi zaupate microsoftovim ali googlovim storitvam, kjer vsak teden beremo, kako so vas tokrat nategnili, super za vas. Srečno.
Jaz financerjem cepiv in virusa pač ne zaupam. Se morajo prekleto dobro potrudit, da me prepričajo.

apfelstrudl ::

ripmork je izjavil:

multivac je izjavil:


Jz osebno čakam na zimo. In upam, da bo zima brez ukrepov.

Seveda da bodo. Ker precepljenosti ob trendu in obnašanju ljudi niti približno ne bomo dosegli. Tako da se lahko kar pripraviš še na kakšno lansko zimo (ali dve).

Mene v bistvu zgolj nekaj zanima (resno vprašanje, ne za podjebavanje, da ne bo komu poskočil pritisk).

Zakaj že v naprej napovedujemo lockdown, če bo vseeno vsaj nekje polovica ljudi precepljenih (in od tega večina najbolj ranljivih)?
Lockdown smo šopali zato, da nismo "preobremenili bolnic" in glede na to da nam je to uspelo (ok sicer z "lockdown-om") ko ni bil precepljen še noben, zakaj bi sedaj potrebovali lockdown, ko je večina najbolj ranljivih cepljena?

Največji procent tistih ki so bili v bolnici je bil starosti 60+ let - tile so po večini precepljeni (če se ne motim).
Torej, ostali tudi če "zbolimo" ne bomo navalili v bolnice (vsaj po trenutno znanih podatkih). Kot sem rekel - jaz sem prebolel zadevo. Ni bilo prijetno, ampak nisem pa rabil niti zdravnika niti bolnice.

Torej, kako naša "elita" kar ve da bo potreben nov lockdown?

Kot rečeno, resno vprašam za mnenje.

multivac ::

Zelo preprosto vam bom povedal zakaj sem skeptičen:

Vi mi pravite, da naj zaupam svoje zdravje in zdravje svojih, ljudem, ki so sproducirali tole


Žal. Bom preskočil.



Je pa interesantno ta pandemija res združila človeštvo.
Desničarji/nacionalisti mi pravijo, da so zvarki globohomo elite top in da si jih moram vbrizgat.
Globohomo levičarji pa mi pravijo, da so zvarki kapitalističnih elit top in da si jih moram vbrizgat.


Upam, da sem bil dovolj jasen in da mi sedaj prosim nehate težit.

Blazz ::

hr_natakar je izjavil:

Visoka precepljenost in učinek zaščite
Zascita pred cem? kako veste, koliko je sploh korone pa kaksne ucinke ima? Saj so testerji nezanesljivi. Simptomi pa so zelo podobni navadni gripi. Celo strokovnjaki tezko locijo med korono in gripo? Zakaj ne odprete temo o testerjih, ki so temelj pandemije? Odprli ste ze ogromno tem o cepljenju. Kje je tist razvpiti angleski sev pa brazilski sev, pa indijski sev s katerimi so strasili v medijih, prihaja Bav BAv? Kje so zdaj ti sevi? Zdaj je aktualna menda delta?


lol spet ti hr_natakar v temah o covidu... delta je indijski sev... vidim da nimaš pojma....

Utk ::


Torej, kako naša "elita" kar ve da bo potreben nov lockdown

Ne ve če bo potreben, ve pa da bo. To je vse. Ni kaj razlagat.

Webmojster ::

kriptobog je izjavil:

Webmojster je izjavil:

Smurf je izjavil:

Ne vem kje so dobili 85% v tem clanku. Skratka overall imajo precepljenost 57%, pri tej cifri pa tudi stroka opozarja, da se covid lahko siri.


Evo točno to ja, še 60% ni.
https://www.nytimes.com/interactive/202...



In jim tudi 57% nic ne koristi. Vec kot polovica hospitaliziranih je cepljenih…


Vir?

HappyPills ::

Nazalost niso. Precepljenost starejsih je tam 60% kar pa skupaj z nizko splosno precepljenostjo in delta sevom ki ima visok R0 pomeni da bo eksploxivna rast hospitalizacij.

Lockdown bo.

Plus fasistek vidi drzavo tak da dodatne tocke za represijo.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

V drugem in tretjem valu smo pri zgolj nekaj % okuženih v slo bili na 500+ hospitalizacij. Glede na to da je kritična populacija precepljena cirka 75%, nam bi po tej teoriji 25% okuženih še vedno konkretno na tisoče polnilo bolnice, v primeru da vse odpremo in se vseh 25% necepljenih kritičnih okuži v roku nekaj mesecev.

Ta teorija seveda pade, če upoštevaš koliko je delta manj nevarena in koliko je že prekuženih. Poleg Angležov so zdaj še Avstrijci napovedali, da kljub okužbam ne bodo več zapirali, pač pa bodo po novem gledali zgolj številke hospitaliziranih. Kar je edini pravilno in upam da ostale države sledijo že letos in ne šele naslednjo zimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Nazalost niso. Precepljenost starejsih je tam 60% kar pa skupaj z nizko splosno precepljenostjo in delta sevom ki ima visok R0 pomeni da bo eksploxivna rast hospitalizacij.

Lockdown bo.

Plus fasistek vidi drzavo tak da dodatne tocke za represijo.

Zgolj 60% je precepljenost starostnikov?
Resno to?

Jaz kot skeptik sem prepričal starše da imata več za izgubit če se ne cepita kot če se... tako da tole me pa preseneča.
Ker za starostnike in bolane (rak, ...) pa tudi jaz pravim da ni kaj razmišljat.

multivac ::

Lonsarg je izjavil:

V drugem in tretjem valu smo pri zgolj nekaj % okuženih v slo bili na 500+ hospitalizacij. Glede na to da je kritična populacija precepljena zgolj 75% nam bi po tej teoriji 25% okuženih še vedno konkretno na tisoče polnilo bolnice, če vse odpremo in se vseh 25% necepljenih kritičnih okuži v roku nekaj mesecev.

Ta teorija seveda pade, če upoštevaš koliko je delta manj nevarena in koliko je že prekuženih. Poleg Angležov so zdaj še Avstrijci napovedali, da kljub okužbam ne bodo več zapirali, pač pa bodo po novem gledali zgolj številke hospitaliziranih.


Kot rečeno, tu nekaj ne štima. Čez noč se premislijo in laufajo v drugo smer.

Tu nekaj ne štima. Ne rečem, da vem kaj, vem pa da nekaj ne štima.

HappyPills ::

Ni 75% je precepljena le starost 70-75. Ostali nad 50 so bolj med 50%-60%.

Bolj podrobno na sledilniku. Vglavnem premalo

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Ni 75% je precepljena le starost 70-75. Ostali nad 50 so bolj med 50%-60%.

Bolj podrobno na sledilniku. Vglavnem premalo

OK, to je potem nekaj drugega. Ampak še vedno pomoje ni 100% da bo bil potreben lockdown.
Delta naj bi bila bolj nalezljiva, ampak tudi manj nevarna tako da ... who knows.

Čeprav se bojim da naših vrlih vodij to ne bo zanimalo in bodo probali najti razlog tudi tam kjer ga ne bo (če ne bo šlo s hospitalizacijami).

Oh well, živi bili pa videli...

Lonsarg ::

@multivac, aha zdaj ko je končno nekatere države srečala pamet in ko je zadeva manj nevarna, pa zate nekaj ne štima? Stvar pač postaja sčasoma manj nevarna, o čemer beremo v člankih že 12 mesecev. A je ta razlaga premalo zarotniška pa boš šel drugo najti al kako?

apfelstrudl je izjavil:


Zgolj 60% je precepljenost starostnikov?
Resno to?

Jaz kot skeptik sem prepričal starše da imata več za izgubit če se ne cepita kot če se... tako da tole me pa preseneča.
Ker za starostnike in bolane (rak, ...) pa tudi jaz pravim da ni kaj razmišljat.
Taki skeptiki ste redki, večina to na starejše prenese.

Moja babica 89 se ne cepi, ker skeptičen stric v isti bajti pravi, da so cepiva bljak.
70 plus soseda se ne cepi ker se vnukinja medicinska sestra ne

Takle mamo ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Telbanc ::

multivac je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

V drugem in tretjem valu smo pri zgolj nekaj % okuženih v slo bili na 500+ hospitalizacij. Glede na to da je kritična populacija precepljena zgolj 75% nam bi po tej teoriji 25% okuženih še vedno konkretno na tisoče polnilo bolnice, če vse odpremo in se vseh 25% necepljenih kritičnih okuži v roku nekaj mesecev.

Ta teorija seveda pade, če upoštevaš koliko je delta manj nevarena in koliko je že prekuženih. Poleg Angležov so zdaj še Avstrijci napovedali, da kljub okužbam ne bodo več zapirali, pač pa bodo po novem gledali zgolj številke hospitaliziranih.


Kot rečeno, tu nekaj ne štima. Čez noč se premislijo in laufajo v drugo smer.

Tu nekaj ne štima. Ne rečem, da vem kaj, vem pa da nekaj ne štima.


Lah da zaj zbolevajo le mladi, ki to prebolijo brez večjih problemov... ali pa je cepljenje in prebolelnost naredilo svoje. Ali pa je delta različica manj smrtna, ker se je bolj prilagodila ljudem. Primer Indije mi ni čist jasen. Oni so meli delto. No jo še majo ampak potek je bil, najprej zlo hitr gor pol pa dol.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

multivac ::

Lonsarg je izjavil:

@multivac, aha zdaj ko je končno nekatere države srečala pamet in ko je zadeva manj nevarna, pa zate nekaj ne štima? Stvar pač postaja sčasoma manj nevarna, o čemer beremo v člankih že 12 mesecev. A je ta razlaga premalo zarotniška pa boš šel drugo najti al kako?


Če bi to naredila recimo švedska, bi rekel ok.
Ampak ne grež iz laganja in zavajanja en teden na povsem sproščanje drugi teden. Zaenkrat odgovora, ki bi ti bil všeč še nimam. Kot rečeno, čakam zimo, ki bo litmusov test.

Telbanc je izjavil:

multivac je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

V drugem in tretjem valu smo pri zgolj nekaj % okuženih v slo bili na 500+ hospitalizacij. Glede na to da je kritična populacija precepljena zgolj 75% nam bi po tej teoriji 25% okuženih še vedno konkretno na tisoče polnilo bolnice, če vse odpremo in se vseh 25% necepljenih kritičnih okuži v roku nekaj mesecev.

Ta teorija seveda pade, če upoštevaš koliko je delta manj nevarena in koliko je že prekuženih. Poleg Angležov so zdaj še Avstrijci napovedali, da kljub okužbam ne bodo več zapirali, pač pa bodo po novem gledali zgolj številke hospitaliziranih.


Kot rečeno, tu nekaj ne štima. Čez noč se premislijo in laufajo v drugo smer.

Tu nekaj ne štima. Ne rečem, da vem kaj, vem pa da nekaj ne štima.


Lah da zaj zbolevajo le mladi, ki to prebolijo brez večjih problemov... ali pa je cepljenje in prebolelnost naredilo svoje. Ali pa je delta različica manj smrtna, ker se je bolj prilagodila ljudem. Primer Indije mi ni čist jasen. Oni so meli delto. No jo še majo ampak potek je bil, najprej zlo hitr gor pol pa dol.


Veliko je nejasnosti, predvsem na račun medijev in vladajočih, ki imajo zadaj agendo in niso iskreni do nas z informacijami.

Skratka, vsak se bo ultimativno moral odločit komu bo zaupal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Pac-Man ::

hr_natakar je izjavil:

Tudi lansko leto ob tem casu, se pravi poleti, ko ljudje hodijo na morje, je bilo mnogo manj hospitaliziranih kot januar februar. Ampak lansko leto ni bilo cepljenja proti koroni, tako da argument, da je to zarad cepljenja, je vprasljiv.

Trenutno je aktualna angleška varianta (Alfa), ki je tam 50% bolj nalezljiva od lanskoletne OG.

SARS-CoV-2 Alpha variant @ Wikipedia
The transmissibility of the Alpha variant (lineage B.1.1.7) has generally been found to be substantially higher than that of pre-existing SARS-CoV-2 variants. A study by the Centre for the Mathematical Modelling of Infectious Diseases at the London School of Hygiene & Tropical Medicine reported that the variant was 43 to 90% (range of 95% credible intervals, 38 to 130%) more transmissible than pre-existing variants in the United Kingdom, depending on the method used to assess increases in transmissibility, and measured similar increases in the transmissibility of lineage B.1.1.7 in Denmark, Switzerland, and the United States.[30] Furthermore, a simple model to account for the rapid rise of lineage B.1.1.7 in several countries and the world found that the variant is 50% more transmissible than the local wild type in these three countries and across the world as whole.[31]
Another study concluded that it was 75% (70%–80%) more transmissible in the UK between October and November 2020.[32]



V nizkem štartu pa je že indijska različica (Delta), ki je še bolj nalezljiva od Alfe in se zna delno tudi izmaknit trenutnim cepivom.

SARS-CoV-2 Delta variant @ Wikipedia
Emerging research suggests the variant may be more transmissible than previously evolved ones.[59]

Surveillance data from the Indian government's Integrated Disease Surveillance Programme (IDSP) shows that around 32% of patients, both hospitalised and outside hospitals, were aged below 30 in the second wave compared to 31% during the first wave, among people aged 30–40 the infection rate stayed at 21%. Hospitalisation in the 20-39 bracket increased to 25.5% from 23.7% while the 0-19 range increased to 5.8% from 4.2%. The data also showed a higher proportion of asymptomatic patients were admitted during the second wave, with more complaints of breathlessness.[60]

Surveillance data from the U.S., Germany and the Netherlands indicates the Delta variant is growing by about a factor of 4 every two weeks with respect to the Alpha variant.[61][62][63]

In India, the United Kingdom,[64] Portugal,[65] Russia,[66] Mexico, Australia, Indonesia, South Africa, Germany,[67] Luxembourg,[68] the United States,[69] the Netherlands,[70] Denmark,[71] France[72] and probably many other countries the Delta variant is already the dominant strain. There is typically a three week lag between cases and variant reporting.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

multivac ::

Kot rečeno, to je internetna/papirnata pandemija.
V resničnem življenju zunaj se nič ne dogaja. Ko vklopiš računalnik in medije, pa izgleda konec sveta.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Ben Dover ()

ripmork ::

HappyPills je izjavil:

Nazalost niso. Precepljenost starejsih je tam 60% kar pa skupaj z nizko splosno precepljenostjo in delta sevom ki ima visok R0 pomeni da bo eksploxivna rast hospitalizacij.

75% je precepljena le starost 70-75. Ostali nad 50 so bolj med 50%-60%.

Bolj podrobno na sledilniku. Vglavnem premalo

This.

multivac ::

Glede na to kdo je polnil bolnišnice nazadnje, je to brezpredmeten podatek.
Vrtite se v krogu.

12c0 ::

To se ti zgolj zdi, ker loviš svoj rep, pa se nekako še ne zavedaš.

Kayzon ::

Meni ni jasno a nimate trohice pameti,da silite ljudi k cepljenju z neznanimi cepivi za bolezen ki ni hujsa kot jeben prehlad.

ajdov2 ::

HappyPills je izjavil:

Nazalost niso. Precepljenost starejsih je tam 60% kar pa skupaj z nizko splosno precepljenostjo in delta sevom ki ima visok R0 pomeni da bo eksploxivna rast hospitalizacij.

Lockdown bo.

Plus fasistek vidi drzavo tak da dodatne tocke za represijo.

Lockdown bo dokler ne damo lockdownerje v fojbe.

mirator ::

Kayzon je izjavil:

Meni ni jasno a nimate trohice pameti,da silite ljudi k cepljenju z neznanimi cepivi za bolezen ki ni hujsa kot jeben prehlad.

Tebi verjetno marsikaj ni jasno.
Nihče nikogar ne sili k cepljenju sploh ne z neznanimi cepivi. Ker pa ti imaš trohico pameti in misliš da je covid-19 jeben prehlad, se pač ne cepi. Sploh ne vem, kaj se razburjaš, razen če te muči prepričanje, da je cepljenje brez veze, strah pa te je vseeno, da boš dobil covid-19.

ajdov2 ::

Nihče nikogar ne sili k cepljenju

Država nas sili s pct (oziroma kmalu pc).

Ben Dover ::

12c0 je izjavil:

To se ti zgolj zdi, ker loviš svoj rep, pa se nekako še ne zavedaš.


Lepa :))

lisaac ::

Koronavirus bo ostala med nami tako kot gripa,.. kljub cepljenju. Samo da z gripo smo se nekako naučili živeti, medtem ko s koronavirusom bodo nekateri vodilni iskali še profit. Ko profita ne bo več, bomo živeli z njo kot z gripo danes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

Conini ::

Lonsarg je izjavil:


Moja babica 89 se ne cepi, ker skeptičen stric v isti bajti pravi, da so cepiva bljak. 70 plus soseda se ne cepi ker se vnukinja medicinska sestra ne
Takle mamo ja...


Takle mamo zaradi oseb multivac in podobnih, ki bi morali prevzeti osebno odgovornost za smrt starostnikov. Popolnoma nobenega razloga ni, da se folk 60+ ne cepi. Imajo neprimerno višjo verjetnost, da preživijo epidemijo cepljeni, kot pa necepljeni.
V bolnicah bo ponovno ogromna večina necepeljenih butlov ter nekaj cepljenih (odvisno od učinkovitosti cepiv). In za to ne rabiš bit strašno pameten. To je čisto enostavna logika.

lisaac je izjavil:

Koronavirus bo ostala med nami tako kot gripa,.. kljub cepljenju. Samo da z gripo smo se nekako naučili živeti, medtem ko s koronavirusom bodo nekateri vodilni iskali še profit. Ko profita ne bo več, bomo živeli z njo kot z gripo danes.


Zamenjal si vzrok s posledico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

c3p0 ::

ripmork je izjavil:


A bencin od korporacij si pa upaš tankat? Pa hrano v štacuni od korporacij kupovat? Elektriko in naprave od korporacij uporabljat?
Sej ne rečem, tudi sam sem skeptičen človek, sam nekje je pa treba mejo potegnit. Če bi nas hoteli vsi ubit, bi nas že zdavnaj na mnogo drugih načinov (ekstra butasta strategija nasplošno, ker kapitalizem itak živi od potrošnikov; več ko nas je, bolje korporacije služijo).


Bencin je umazan in korporacijam se lahko zahvalimo, da je še vedno tako razširjen. Hrana od korporacij: manj je ješ, bolj boš zdrav. Elektrika je od nas vseh, bolj kot ne.
Je pa še vedno velik preskok med bencinom in mRNA koktejlom direktno v telo.

apfelstrudl je izjavil:


Lockdown smo šopali zato, da nismo "preobremenili bolnic" in glede na to da nam je to uspelo (ok sicer z "lockdown-om") ko ni bil precepljen še noben, zakaj bi sedaj potrebovali lockdown, ko je večina najbolj ranljivih cepljena?


Če bi to bilo res, bi imeli že vsaj 20 novih bolnišnic in na standby tisoče usposobljenih za nego covid bolnikov. Stroškovno bi to bil pljunek v morje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

feryz ::

apfelstrudl je izjavil:

Lockdown smo šopali zato, da nismo "preobremenili bolnic" in glede na to da nam je to uspelo (ok sicer z "lockdown-om") ko ni bil precepljen še noben, zakaj bi sedaj potrebovali lockdown, ko je večina najbolj ranljivih cepljena?
Hočeš torej reči, da smo v bistvu reševali dohtarje, da jim ni bilo treba delati, zraven pa velikodušno razmetavali denar za njihove ogromne plače in dodatke?

HappyPills ::

Aha ker je tako enostavno delat z ljudmi na intenzivki? Bi se blo treba zapomnit, da nasljednjič ko boš imel resno zadevo ti ali nekdo drug od tvojih da ga v roke dobi kak tovornjakar z 20 urnim tečajem :).

BTW kader ter prostori so se večal! Tako da to je spet ena od mnogih ogabnih laži antivexxerstva. Kako vas ni sram v resnici se pogledat v ogledalo je beyond me.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

ajdov2 je izjavil:


Zakaj bi bilo prekuževanje počasneje od cepljenja?

Prekužimo se lahko v enem ali dveh mesecih. Sploh če je ta delta res tako zelo nalezljiva.

Zato ker noces prekuzevanja naresti "na hitro".

multivac je izjavil:


Zgolj prazna špekulacija. Podatki zaenkrat kažejo obratno.

Podatki ne kazejo obratno, spet komentiras stvari, ki jih ne poznas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

HappyPills ::

Pa sej jaz sem v resnici za to da se prekužijo na hitro. Naj se izolirajo v kake hale al pa na neko ozemlje za en mesec. Se prekužijo. Mogoče izmenjajo še kak STD. Potem pa pač kdor preživi preživi. Bi pa dal na voljo limone vodo pa hrano.
Farmacije pa zdravnikov pa tak ne marajo.

Sam problem je ker antivexx tega nebi. Oni bi da virus zgine kot v pravljici.

Mato989 ::

mirator je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Meni ni jasno a nimate trohice pameti,da silite ljudi k cepljenju z neznanimi cepivi za bolezen ki ni hujsa kot jeben prehlad.

Tebi verjetno marsikaj ni jasno.
Nihče nikogar ne sili k cepljenju sploh ne z neznanimi cepivi. Ker pa ti imaš trohico pameti in misliš da je covid-19 jeben prehlad, se pač ne cepi. Sploh ne vem, kaj se razburjaš, razen če te muči prepričanje, da je cepljenje brez veze, strah pa te je vseeno, da boš dobil covid-19.


Posredna prisila je v cepljenje... če nekomu nekaj otežiš če se ne cepi si ga posredno silil v nekaj...

za češnjico na torti je cepivo EKSPERIMENTALNO do 2023
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Mato. Še vedno je na voljo selitev v tople kraje, kjer si cepiva ne morejo privoščit. Južna afrika se nor trenutno ne ukvarja s tem problemom.
Tak da svobodno lahko greš tja kjer je družba bolj po tvoji volji in kjer bolj velja preživetje močnejšega kateri ti je tako blizu.
Zakaj tega koraka nisi storil že davno pa je res zagonetka.

Pa tak gladiator.

snezak21 ::

Conini je izjavil:

Takle mamo zaradi oseb multivac in podobnih, ki bi morali prevzeti osebno odgovornost za smrt starostnikov.

Ce ze kdo, bi moral prevzeti osebno odgovornost za smrt starostnikov cisto vsak, ki je do danes prebolel korono. Tisti, ki je nismo nimamo pri nobenih od teh smrti cisto nic, tudi ce nismo cepljeni. Ampak preboleli so cool in dobivajo bonboncke za nagrado, tisti, ki pa nismo zboleli smo pa po vase najvecji bedaki. No ja pri vasem IQ me niti ne cudi taksno razumevanje stvari.
««
2 / 198
»»