» »

Sanjski moški 2021

Sanjski moški 2021

«
1
2 3 4

trubadur99 ::

Mislm, da je sanjski moški odlično izbral, kajpa pravite vi?

Ben Dover ::

sem samski trenutno, ne vem o čem ti to??

Samael ::

Ben, tale trubadur pravi da si dobro izbral, karkoli pac ze. Upam, da tudi ti cutis tako.
Samael != Samuel

DarwiN ::

Mimoidoči me močno napadajo in pretepajo. Kaj naredit? :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Samael ::

Nov šlager posnet, ni druge!
Samael != Samuel

Raptor F16 ::

Kaj si mislim uradno:
Liiiiii kok sta cortkana :))) koooook faaaaajn in lepoooo hihihihihiiii

Kaj si mislim privat:
Faking avtizem !!! Cringe do asfalta !!!

Vidite razliko ? Oz. jo čutite ? Ni bistvena realnost, bistvena je prezentacija. To nekako povzame večino odnosov in tovrstne reality showe. Ni važn če si retard ali genij, važno je kako te okolica dojema.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

bambam20 ::

DarwiN je izjavil:

Mimoidoči me močno napadajo in pretepajo. Kaj naredit? :)



Vprašaj šintarota.

Ben Dover ::

Šintaro vedno pusti hint, zadnje čase je to 99. :))

Hypathia ::

trubadur99 je izjavil:

Mislm, da je sanjski moški odlično izbral, kajpa pravite vi?

Se strinjam, odlično je izbral. ROTFL.

Pravljice je konec, Sanjski Gregor in Anja sta se sporazumno razšla
https://www.24ur.com/tv-oddaje/sanjski-...

Me pa vedno znova fascinira kako nekaterim še vedno ni jasno, da je poanta tovrstnih šovov, poleg eksibicionizma, predvsem samopromocija, zaradi nje se je prijavil Gregor, zaradi nje so se prijavile ženske. Širša prepoznavnost jim bo pomagala pri karieri, nabiranju lajkov in sledilcev na družabnih omrežjih, povabila na razne dogodke.... Sama zadeve sicer nisem spremljala, bi pa razumela, če bi se tisti, ki so šov jemali zelo resno, sedaj počutili ogoljufane, ampak kot rečeno, to lahko pripišejo izključno lastni naivnosti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

kuall ::

Hypathia je izjavil:

Sama zadeve sicer nisem spremljala

Lol?
Spremljal je nisem jaz, ki sploh vem ne, kaj je to za eno sranje niti me ne zanima. Ti več kot očitno si spremljala.

Wrop ::

Pa je realno kdo pričakoval, da se bo kaj iz tega izcimilo? Saj so se prijavljale samo pod 23 letnice. Tri so se pa že zaletele v zid. Tista neobrzdana 40 letnica, ki misli, da je boga za jajca prijela, itak ni imela šans. Mary - adijo pamet, naj si omisli mačka.
Je ni ženske, ki se je dejansko prijavila zaradi moškega, večina je šla zaradi samopromocije. Tip pa isto.
Vseeno je bilo zabavno.

showsover ::

Pismo, smo zblojen narod (ali pa velik del), da obstaja publika za to... :-/

DarwiN ::

Jaz jim v dvomu verjamem, da se je večina prijavila s pravim namenom. Neka promocija v takšni usrani oddaji ti namreč ne prinese veliko v naši žepni državici, še posebej, če nimaš nekega talenta.

A kaj, ko je bilo takoj očitno, da nobena ni primerna za Gregeca. IMHO so bile vse ženske med 3 in 5, Gregor pa 7-8? (čeprav težko ocenim 8-)).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

FoxKnox ::

Ta Sanjski moški show je kot bi gledal film Titanik in bi do konca upal, saj mogoče se pa ne bo potopil.

Hypathia ::

DarwiN je izjavil:

Jaz jim v dvomu verjamem, da se je večina prijavila s pravim namenom. Neka promocija v takšni usrani oddaji ti namreč ne prinese veliko v naši žepni državici, še posebej, če nimaš nekega talenta.

"Usrana oddaja" je na sporedu v prime timeu najbolj popularne tv. Ravno v žepnih državicah kot je naša, ima vsak priložnost za svojih 15 minut slave, kako jo izkoristi, je pa v največji meri odvisno od njega. Sploh ne spremljam aktivno te scene, pa mi vseeno od časa do časa v glavo prileti reklama, novica, članek o tej ali oni osebi iz reality showa.

DarwiN je izjavil:


IMHO so bile vse ženske med 3 in 5, Gregor pa 7-8? (čeprav težko ocenim 8-)).

Glede na stroge kriterije, ki si jih postavil, je tudi Gregec povsem povprečen, tako po videzu kot karakterju, pa za veliko njih, tudi končno izbranko, tudi prestar.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Wrop ::

DarwiN je izjavil:

Jaz jim v dvomu verjamem, da se je večina prijavila s pravim namenom. Neka promocija v takšni usrani oddaji ti namreč ne prinese veliko v naši žepni državici, še posebej, če nimaš nekega talenta.


Ena danes stoji na reklamnih panojih, dobila je še kakšnega dodatnega sledilca. Dve sta na spletni strani OF, verjetno sta dobili nove plačnike. O kakšni se bo še malo pisalo. Kakšna bo še dobila kakšnega "snubca" več, čeprav po videnem, bi se skoraj vseh izogibal v največjem loku.

Ganon ::

DarwiN je izjavil:

Jaz jim v dvomu verjamem, da se je večina prijavila s pravim namenom. Neka promocija v takšni usrani oddaji ti namreč ne prinese veliko v naši žepni državici, še posebej, če nimaš nekega talenta.


Tako usrana, da je na sporedu v času največje gledanosti. :)) Brez skrbi, iztržiš lahko veliko, če vlečeš prave poteze.

showsover je izjavil:

Pismo, smo zblojen narod (ali pa velik del), da obstaja publika za to... :-/


Narod? Resničnostni šovi povsod dosegajo visoko gledanost. Ljudi to privlači, če ti je prav ali ne.

IL_DIAVOLO ::

Ne vem no, jaz kar šaltam na fox in raje gledam desperate housewifes, kot pa tega pretenderja in sponzoruše.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Skratka, gledali smo :))

IL_DIAVOLO ::

Nope
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Resničnostni šovi so pač tak... wrestling - tisti ameriški za rednecke. Poanta je, da se vsi pretvarjamo, da ni zaigrano.

Ganon ::

kow je izjavil:

Skratka, gledali smo :))


Nihče ne gleda, ampak ko steče pogovor, se pridružijo ljudje, ki so slučajno nekaj ujeli na televiziji. :))

misek ::

Ganon je izjavil:

Nihče ne gleda, ampak ko steče pogovor, se pridružijo ljudje, ki so slučajno nekaj ujeli na televiziji. :))

Dobra ;)

Hypathia ::

Ganon je izjavil:


Nihče ne gleda, ampak ko steče pogovor, se pridružijo ljudje, ki so slučajno nekaj ujeli na televiziji. :))

Gotovo obstajajo tudi taki, ki gledajo, pa tega nočejo priznati, je pa lahko vsak seznanjen z osnovnimi fakti, četudi ne gleda samega šova, saj se o njem veliko piše na 24ur, ki jo pač obiskuješ zaradi drugih člankov.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

IL_DIAVOLO ::

Lol, samo komentarje na 24 kur preletiš in je vse jasno. Kot rečeno ne gledam teh kozlarij, preberem pa rad reakcije ljudi ki to gledajo. Kot vse šove, ki so se vrteli. Saj se ve, zakaj so šovi ljudem zanimivi, da se lahko prepucavajo po socialnih omrežjih. Too much fun.

Pa že če sano zjutraj poslušaš radio center, izveš večino stvari lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Taip4n ::

Važno da njihovo samopromocijo plačujemo čez poptv prispevek.

kow ::

Taip4n je izjavil:

Važno da njihovo samopromocijo plačujemo čez poptv prispevek.


Ne rabis.

49106 ::

Hypathia je izjavil:


Glede na stroge kriterije, ki si jih postavil, je tudi Gregec povsem povprečen, tako po videzu kot karakterju, pa za veliko njih, tudi končno izbranko, tudi prestar.


Povprečni Gregec je pritisnil premnoge slovenske influencerke :))

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

Ganon je izjavil:


Nihče ne gleda, ampak ko steče pogovor, se pridružijo ljudje, ki so slučajno nekaj ujeli na televiziji. :))

Gotovo obstajajo tudi taki, ki gledajo, pa tega nočejo priznati, je pa lahko vsak seznanjen z osnovnimi fakti, četudi ne gleda samega šova, saj se o njem veliko piše na 24ur, ki jo pač obiskuješ zaradi drugih člankov.


Kot recimo ti :))
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

c3p0 ::

Ne hipatio, ni vsak seznanjen z osnovnimi fakti, nekateri sploh nimamo načina za gledat pop greznico. In naj tako ostane.

yansek ::

Pa saj vidiš da gospa ali oseba Hypathia noč in dan ždi na forumu in po vsej verjetnosti kakšnega svojega življenja nima, krivi pa so vsi drugi.
Moškega, če je seveda ženska, si očitno ne zna ali ne želi dobiti.

opeter ::

DarwiN je izjavil:

Neka promocija v takšni usrani oddaji ti namreč ne prinese veliko v naši žepni državici, še posebej, če nimaš nekega talenta.


Zakaj pa ne?
Slejkoprej se bo kateri od sodelujočih v tej oddaji pojavil v katerem od ProPlusovh oddaj kot (so)voditelj.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ben Dover ::

yansek je izjavil:

Pa saj vidiš da gospa ali oseba Hypathia noč in dan ždi na forumu in po vsej verjetnosti kakšnega svojega življenja nima, krivi pa so vsi drugi.
Moškega, če je seveda ženska, si očitno ne zna ali ne želi dobiti.


Kdo pri zdravi pameti jo bo pa gledal? Ona za prvi zmenek zahteva wine&dine za min. 100EUR , kakšna dekca v parku in buteljka je za njo že pod častjo. Grem raje na štrik, kot je že kuall povedal pred dnevi. :))

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

Ben Dover je izjavil:

yansek je izjavil:

Pa saj vidiš da gospa ali oseba Hypathia noč in dan ždi na forumu in po vsej verjetnosti kakšnega svojega življenja nima, krivi pa so vsi drugi.
Moškega, če je seveda ženska, si očitno ne zna ali ne želi dobiti.


Kdo pri zdravi pameti jo bo pa gledal? Ona za prvi zmenek zahteva wine&dine za min. 100EUR , kakšna dekca v parku in buteljka je za njo že pod častjo. Grem raje na štrik, kot je že kuall povedal pred dnevi. :))


jst bi pa gledal resničnostni šov z Hypathijo v glavni vlogi

spenstar ::

Gregec je drugace feget, izvedel od rtv-jeca. Slo se je za denar pri njem, oddaja pa za rajo.
SPENSTAR--builder

Ben Dover ::

mr_chai je izjavil:



jst bi pa gledal resničnostni šov z Hypathijo v glavni vlogi


Dobra ideja, za tak šov bi si nabavil spet TV.. to bi bla fešta! :))

Ideje za naslov? Nočna mora? XD

Hipi a greva na dekco? Bova račke futrala, ful bo zabavno! Less than 3

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

spenstar je izjavil:

Gregec je drugace feget, izvedel od rtv-jeca. Slo se je za denar pri njem, oddaja pa za rajo.


Pa sej to nima veze. Zaglumil je kokrtok solidno.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Netrunner ::

trubadur99 je izjavil:

Mislm, da je sanjski moški odlično izbral, kajpa pravite vi?


Smilijo se mi tisti ki nimajo nič drugaga za počet, kot da spremljajo take oddaje :)

Karkoli je izbral je zgrešil :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Hypathia ::

Ben Dover je izjavil:



Hipi a greva na dekco? ......

Ne, lahko pa poveš kam ti pošljem 100 evrov in štrik, da boš nehal smetiti po forumu.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Ben Dover ::

Hypathia je izjavil:

Ben Dover je izjavil:



Hipi a greva na dekco? ......

Ne, lahko pa poveš kam ti pošljem 100 evrov in štrik, da boš nehal smetiti po forumu.


Aha pol bi šla v bistvu.. 100EUR mava za večerjo, štrik pa uporabim po večerji..

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

Hypathia je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Jaz jim v dvomu verjamem, da se je večina prijavila s pravim namenom. Neka promocija v takšni usrani oddaji ti namreč ne prinese veliko v naši žepni državici, še posebej, če nimaš nekega talenta.

"Usrana oddaja" je na sporedu v prime timeu najbolj popularne tv. Ravno v žepnih državicah kot je naša, ima vsak priložnost za svojih 15 minut slave, kako jo izkoristi, je pa v največji meri odvisno od njega. Sploh ne spremljam aktivno te scene, pa mi vseeno od časa do časa v glavo prileti reklama, novica, članek o tej ali oni osebi iz reality showa.

DarwiN je izjavil:


IMHO so bile vse ženske med 3 in 5, Gregor pa 7-8? (čeprav težko ocenim 8-)).

Glede na stroge kriterije, ki si jih postavil, je tudi Gregec povsem povprečen, tako po videzu kot karakterju, pa za veliko njih, tudi končno izbranko, tudi prestar.



Haha gregor cist dober zgleda,visok urejen,tudi dokaj fit. Dalec najbolj je bodel v oci v celi oddaji,vse tekmovalke zlata sredina kar je usual za slovenske punce.

yansek ::

Nasvet za naslov filma: Hipi in 10 anonimnih forumasev.

feryz ::

Popolnoma resno vprašanje. A res kdo misli, da bo kdorkoli iz te oddaje kaj potegnil?
Razen bab, jasno, ampak te bi ga potegnile z ali brez oddaje. Torej to preskočimo.
Govorim o nekih influencah, lajkih in podobnem novodobnem govnu, ki naj bi prinašal denar.

Bud_Bundy ::

feryz je izjavil:

Popolnoma resno vprašanje. A res kdo misli, da bo kdorkoli iz te oddaje kaj potegnil?
Razen bab, jasno, ampak te bi ga potegnile z ali brez oddaje. Torej to preskočimo.
Govorim o nekih influencah, lajkih in podobnem novodobnem govnu, ki naj bi prinašal denar.


Če je v takem poslu, kjer kaj neposredno prodaja, potem je korist. Ali pa če vodiš kakšne vaške prireditve, gre takoj 10€ gor postavka.

DarwiN ::

Kakšen nastop v reklami, tisočak tu in tam, mogoče katera dobi kakšno službo na pošti. To pa je to. Čez 2 leti bodo že vse v pozabi.

Razen seveda, če ima slučajno katera od njih kak resen talent ala Luka Dončič. :) Tega bo potem vsekakor precej lažje unovčit.. Ampak takšnih talentov v Sloveniji štejemo na prste. Sploh pa se takšna oseba najbrž ne bi sploh prijavila na tak šov in the first place.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Jerry000 ::

Kaj pravimo mi? Boli me kurac po domače :)
Takšno igranje in pretvarjanje in iskanje pozornosti pa se delat nedolžnega da glava boli. Tko ko Janša :)

FTad ::

feryz je izjavil:

Popolnoma resno vprašanje. A res kdo misli, da bo kdorkoli iz te oddaje kaj potegnil?
Razen bab, jasno, ampak te bi ga potegnile z ali brez oddaje. Torej to preskočimo.
Govorim o nekih influencah, lajkih in podobnem novodobnem govnu, ki naj bi prinašal denar.


Ja tista, ki ima OnlyFans naj bi dobila ful vec narocnikov. Vsaj za nekaj mesecev bo imela vecji priliv, dokler se folk ne navelica njenih fotk/videotov

Likalnik ::

Ja zaenkrat je ona najbolj izkoristila to sanjski moški komedijo...baje, da je polno bookirana...in, da bejbi ni treba nič delat....par jurjov na mesec zasluži iz naslova potrebnih decov.

gruntfürmich ::

itq da smo gledali, ker je moja to gledala...

drugače pa ja, po mojem bi na koncu izbral baristo pio. ampak prava zanjga bi pa bila edino nizka blontna štajerka, mislim da nina z ~30 leti. vse drugo je bilo otročad ali prestaro.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kow ::

Likalnik je izjavil:

par jurjov na mesec zasluži iz naslova potrebnih decov.


To je slaba dolgorocna nalozba. Lepota mine, potrebni deci pa placujejo mlajsi.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nesimpatične Filmske Pojave (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
699598 (5905) BaTeMaN

Sejem erotike Celje 2018 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35457103 (48856) BigWhale
»

Kakšen odnos imate do "jasnovidnosti"?

Oddelek: Loža
495990 (5010) Smurf
»

Big Brother slavnih - 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8915302 (9835) Sims

Več podobnih tem