» »

Sanjski moški 2021

Sanjski moški 2021

1
2
3 4

showsover ::

kow je izjavil:

To je slaba dolgorocna nalozba. Lepota mine, potrebni deci pa placujejo mlajsi.

Ja, saj potem pa specializirajo kaj v bolj kakšne nazi-domina variante, da se zdirajo na moškece und jih mlatijo z bičem ipd. Tu je šele kup dinar.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

gruntfürmich je izjavil:

itq da smo gledali, ker je moja to gledala...

drugače pa ja, po mojem bi na koncu izbral baristo pio. ampak prava zanjga bi pa bila edino nizka blontna štajerka, mislim da nina z ~30 leti. vse drugo je bilo otročad ali prestaro.

Nočeš Pie, trust me :D

Sc0ut ::

Jerry000 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

itq da smo gledali, ker je moja to gledala...

drugače pa ja, po mojem bi na koncu izbral baristo pio. ampak prava zanjga bi pa bila edino nizka blontna štajerka, mislim da nina z ~30 leti. vse drugo je bilo otročad ali prestaro.

Nočeš Pie, trust me :D


Daj, to pa me zanima zakaj :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

gruntfürmich ::

Jerry000 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

itq da smo gledali, ker je moja to gledala...

drugače pa ja, po mojem bi na koncu izbral baristo pio. ampak prava zanjga bi pa bila edino nizka blontna štajerka, mislim da nina z ~30 leti. vse drugo je bilo otročad ali prestaro.

Nočeš Pie, trust me :D

čisto možno, ampak se mi zdi da sta se najbolj ujela, pa še iz ljubljane sta oba.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

endelin ::

Resno ste spremljali to poneumljanje?:D

c3p0 ::

mr_chai je izjavil:


jst bi pa gledal resničnostni šov z Hypathijo v glavni vlogi


+1. Tak progresivni LGBTQ+ TV show na mainstream mediju, bi odmeval tudi v svetovnem merilu.

Jerry000 ::

Sc0ut je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

itq da smo gledali, ker je moja to gledala...

drugače pa ja, po mojem bi na koncu izbral baristo pio. ampak prava zanjga bi pa bila edino nizka blontna štajerka, mislim da nina z ~30 leti. vse drugo je bilo otročad ali prestaro.

Nočeš Pie, trust me :D


Daj, to pa me zanima zakaj :)

Sam to bom reku, 1x bil z njo na pijači (pred sanjskim) pa nikoli več :)
Sicer pa vsakemu svoje.

gruntfürmich je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

itq da smo gledali, ker je moja to gledala...

drugače pa ja, po mojem bi na koncu izbral baristo pio. ampak prava zanjga bi pa bila edino nizka blontna štajerka, mislim da nina z ~30 leti. vse drugo je bilo otročad ali prestaro.

Nočeš Pie, trust me :D

čisto možno, ampak se mi zdi da sta se najbolj ujela, pa še iz ljubljane sta oba.

Sta se ujela ja, en bol glumi ko drugi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

shadeX ::

Likalnik je izjavil:

Ja zaenkrat je ona najbolj izkoristila to sanjski moški komedijo...baje, da je polno bookirana...in, da bejbi ni treba nič delat....par jurjov na mesec zasluži iz naslova potrebnih decov.


Torej je zaznala povpraševanje in se znala prodat. Vsekakor bolje izpade kot večina tega foruma.

endelin je izjavil:

Resno ste spremljali to poneumljanje?:D


Resno ste zamudili enega največjih socialnih eksperimentov v Sloveniji v zadnjem desetletju?

Škoda. Veliko bi se lahko naučil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Hypathia ::

Kayzon je izjavil:



Haha gregor cist dober zgleda,visok urejen,tudi dokaj fit. Dalec najbolj je bodel v oci v celi oddaji,vse tekmovalke zlata sredina kar je usual za slovenske punce.

Nisem rekla, da je grd, le da ni nič posebnega, tako kot tudi punce ne, tako da ni nad njihovim nivojem kot si želel sugerirati. Ima pa to prednost, da se ukvarja z fotomodelstvom pa mistrovanjem....
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Wrop ::

Dejansko res. Mladi fantje bi se lahko lepo iz teh par zastonj uric naučili česa se morajo izogibati.
Ob tem, da so se verjetno še vse pred kamerami držale nazaj. Kaj mora šele biti, ko so kamere ugasnjene.
Sam sem gledal protislovja na dveh nogah.

Hypathia ::

Ker reality show je itak dokumentarec in ne manipulativni izrez najbolj šokantnih prizorov, ane.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Wrop ::

"Šokantni" prizori verjetno niso bili skriptirani in zaigrani, ane.

Hypathia ::

feryz je izjavil:

Popolnoma resno vprašanje. A res kdo misli, da bo kdorkoli iz te oddaje kaj potegnil?

Če ne drugega, so potegnili honorarje, dedec gotovo največ. Pojma nimam kakšne so cifre, na prvo žogo bi morda usekala cca. 20.000 evričev, morda pa ima kdo drug točnejše zneseke, za malo afnogunca gotovo ne slabo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Sc0ut ::

Sem slisal da on celo 100.000

Ki mu jih je inflacija ze malo pojedla :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Jerry000 ::

Hypathia je izjavil:

feryz je izjavil:

Popolnoma resno vprašanje. A res kdo misli, da bo kdorkoli iz te oddaje kaj potegnil?

Če ne drugega, so potegnili honorarje, dedec gotovo največ. Pojma nimam kakšne so cifre, na prvo žogo bi morda usekala cca. 20.000 evričev, morda pa ima kdo drug točnejše zneseke, za malo afnogunca gotovo ne slabo.

Nop, tolk pa nimajo ali nima :) Honorar ni tolk bajen kolikor je potem po šovu. Torej odvisno kako se znajdeš po šovu, promocija ogromna, če delaš na tem boš veliko dobil. Damo če pogledaš, na IG maš 300 sledilcev, po šovu jih je 30k. Če se ti da ukvarjat s tem lahko s samim IG dobiš kar nekaj ven z vsem promocijam in objavami itd :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

bambam20 ::

Za tiste, ki pravite, kdo je to gledal. Očitno je gledalo zelo veliko ljudi.


https://www.24ur.com/tv-oddaje/sanjski-...

Hypathia ::

Jerry000 je izjavil:


Nop, tolk pa nimajo ali nima :) Honorar ni tolk bajen kolikor je potem po šovu. Torej odvisno kako se znajdeš po šovu, promocija ogromna, če delaš na tem boš veliko dobil. Damo če pogledaš, na IG maš 300 sledilcev, po šovu jih je 30k. Če se ti da ukvarjat s tem lahko s samim IG dobiš kar nekaj ven z vsem promocijam in objavami itd :)

Google pravi, da je zmagovalec Kmetije pred 4 leti dobil 75.000 evrov, tako da bi kar verjela omenjeni številki 100.000 za Gregeca, ženske pa seveda manj. Prepoznavnost po šovu lahko dobro izkoristiš, so pa očitno že tudi nagrade za nastop v njem kar solidne, tako da imamo serijske tekmovalce, eden od njih je bil tudi v igri za Sanjskega moškega, Franko Bajc, pa potem izgleda ni bil izbran, kar je škoda, bi bil bolj primeren za vlogo.

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

49106 ::

Smo vedeli, da si bolj plehka od povprečnega moškega :))

pirat ::

Hypathia,
in ti pol jamraš, ker so bile v dobrih casih na odru za zmagovalce (nlr. Tour de France) zenske hostese?
Totalna dvoličnost in hinavscina.

Ben Dover ::

Eeeewwwwwwww nipples...

@hipi kdaj boste ženske začele plačevat za večerje?

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

@pirat
Hostese so še vedno na odru, zdaj so se jim pridružili še tipi kar je odpravilo dvojne standarde, sicer pa ne vem kaj ima to veze s tem šovom. Če že ima naslov sanjski moški, potem ga naj naredijo na nivoju, da se bo tudi feministkam zdelo vredno ogledati kakšno oddajo, Gregec pač ni vreden drugega pogleda.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Hypathia ::

Ko bodo imele več denarja kot moški in ko bodo lahko prišle na zmenek v stari trenerki.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

shadeX ::

Ima pa to prednost, da se ukvarja z fotomodelstvom pa mistrovanjem....


Ja. Zato ker je "nadpovprečnega" izgleda.

Vetrpiha ::

Če želijo biti lepe:))
Moški je pa že zase lep samo v trenirki.
Same ste si krive, ker druga drugo lažete.

Hypathia ::

shadeX je izjavil:

Ima pa to prednost, da se ukvarja z fotomodelstvom pa mistrovanjem....


Ja. Zato ker je "nadpovprečnega" izgleda.


Ni, nadpovprečnega izgleda samo nadpovprečno "spimpan".
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Ben Dover ::

@Hipi ni čudno da si osamljena, ti iščeš dobesedno sužnja, a prste na nogi moramo tud lizat na ukaz? :))

gruntfürmich ::

endelin je izjavil:

Resno ste spremljali to poneumljanje?:D

jah žal...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jerry000 ::

Ben Dover je izjavil:

@Hipi ni čudno da si osamljena, ti iščeš dobesedno sužnja, a prste na nogi moramo tud lizat na ukaz? :))

Ben Dover, ti ze ves kaj moras narediti ;)

mojsterleo ::

To da sta se Gregor in Anja razšla je povsem normalno. Gre zgolj za šov, nihče ni obligiran k temu, da se na koncu dejansko karkoli zgodi, je pa neka priložnost za samopromocijo (tudi v slabem smislu).
Pomojem ste glede honorarjev malce kiksnili. Glede tovrstnih šovov, zneski niso prav visoki. Poznam nekaj oseb, ki so se prijavljali v take šove v preteklosti, in so odnehali še predno so kamere dobro zabrnele. dejansko ti produkcija krije samo osnovne stroške (prevoz in dogodek sam, če kje dislocirano snemaš), pa še to z zamikom mesec, dva. Tudi honorarji so nizki za stranske akterje.
Bi rekel, malo provokativno, da je budget honorarjev celega šova okrog 10.000 eur.?

c3p0 ::

To je Slovenija, 10k bo kar real. Wannabe starlete bi še plačale za udeležbo. A kaj, ko vsaka ni dovolj avšasta za producente.

shadeX ::

To da sta se Gregor in Anja razšla je povsem normalno


Je in ni. Bojda, sta "Hrvaški sanjski moški" in izbranka zdržala eno leto, ko je tip pogruntal da ga vleče nazaj k bivši.

Gre zgolj za šov,


Je sicer res. Zrežirano do te mere, da tip ne sme ven vržt največjih kažinark do zadnjih delov. Vseeno je na koncu izbira njegova in če so mu bile všeč dve, jih lahko komot pusti do konca in eno pač izbere. Šov mu NE določi katero mora izbrat.

Kakorkoli, na koncu lahko ne bi izbral nobene in to bi bilo to. Ne pa da zbere eno in se drugi dan premisli. Že to da je povedal da se je za njo odločil zadnji hip pomeni da je kolebal med največ tremi možnostmi: Tjaša, Anja ali nobena.

Vsekakor eden boljših socialnih eksperimentov na naših tleh v zadnjem času. Spoznaš kaj imaš doma :)

Invictus ::

Baje so punce dobile tam okoli 500 EUR/teden. Ni slabo, glede na to iz kakih služb prihajajo...

Se jim je splačalo, sploh študentkam.

Drugače pa ima sanjski moški raje fante. Zato pač nista ostala skupaj... Anja očitno noče gledati sabljanja...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

shadeX ::

Družino si bo težko ustvaril s sabljanjem. Misliš da je RES šel tako daleč da bi cel šov lagal o družinskih vrednotah in kako bi rad imel družino? Pa tud mati njegova je ženske spraševala a so pripravljene na družino.


Mislim da je to sam izmišljotina nekaterih dečkov, ki so malček ljubosumni na njegov izgled. Je sicer mogoče ampak osebno zelo dvomim.

Sicer jaz sem se glede tega okrog lepote skozi šov nekaj naučil:

Jaz na njegov izgled gledam kot nek "curse". Praktično lahko dobiš skoraj vsako. V sebi se pa vedno boriš s tem da bi lahko dobil boljšo in to kadarkoli.

Sex v zvezi postane s časom monoton (razen če tukaj oba ne posvečata dodatnega časa da se to spremeni, ampak je kratkoročno vseeno lažje če skočiš čez plot).

Pod črto: Jemlješ marihuano ampak veš da bi lahko dobil kokain. Ko greš na kokain veš da je heroin samo korak stran. V sebi se vedno boriš z mislimi "a je ta prava? A z drugo bi lahko bilo bolje?" In če si mentalno šibak boš prej ali slej se vdal in krog je sklenjen.

Ne poznam njegove situacije zakaj je pri 31 še vedno samaki ampak v vsakem primeru in v vsaki zvezi se moraš za njen obstoj prej ali slej "borit". Vedno pride do nekih nestrinjanj in to je pač treba rešit.

Če taki spori trajajo več časa ti postane ob partnerju nelagodno in začneš razmišljat o izhodu. Taki kot so Gregor so pa le korak stran do nove zveze in "užitkov" ki ti jih začetek vsakega razmerja prinese. Dolgoročno ti to ne prinese nič dobrega sploh če je tvoj cilj stvaritev neke skupnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

c3p0 ::

Pozabljate, da so povsod v "intimnih trenutkih" kamere, da se scene retake-ajo, da producenti hujskajo in namigujejo kaj se naj zgodi. Zanimive za kamero in kontroverzne osebe puščajo dlje časa, da je gledanost višja, itd. To velja za vse showe te sorte.

matevz1337 ::

Če vas zanima kako se taki reality showi delajo si poglejte TV serijo UnREAL

FTad ::

c3p0 je izjavil:

Pozabljate, da so povsod v "intimnih trenutkih" kamere, da se scene retake-ajo, da producenti hujskajo in namigujejo kaj se naj zgodi. Zanimive za kamero in kontroverzne osebe puščajo dlje časa, da je gledanost višja, itd. To velja za vse showe te sorte.


True. Lahko se zgodi, da bo zacel prijateljevati z eno izmed deklet, ki se je bolj na zacetku ze poslovila, ker pac ni bila zanimiva za oddajo, je bila pa njemu.

shuttle ::

Samski je itq zato, k je premal deca. Sm neki joka....

gruntfürmich ::

shuttle je izjavil:

Samski je itq zato, k je premal deca. Sm neki joka....

več moškega je v njem kot v vseh vas pljuvačih.
da je šel pred kamere in vzel v zakup, da boste po njem pljuvali, ga naredi za šampiona vseh vas retardov.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

shadeX je izjavil:

Družino si bo težko ustvaril s sabljanjem. Misliš da je RES šel tako daleč da bi cel šov lagal o družinskih vrednotah in kako bi rad imel družino? Pa tud mati njegova je ženske spraševala a so pripravljene na družino.

Zato, ker je to šov. Dobil je nekaj denarja, prepoznavnost, in nobene obveze. Saj notri ne piše, da mora z izbranko zaživeti skupaj in jo napumpati...

To, da ima raje fante, je pa splošno znano v ljubljanski gay sceni. In imamo dober vir :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Invictus ::

Poleg tega je tudi tisto o delu v Leku samo delno prav.

Ja, dela v Leku, v razvojnem oddelku. Ampak je čistilec, ne inženir...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shuttle ::

gruntfürmich je izjavil:

shuttle je izjavil:

Samski je itq zato, k je premal deca. Sm neki joka....

več moškega je v njem kot v vseh vas pljuvačih.
da je šel pred kamere in vzel v zakup, da boste po njem pljuvali, ga naredi za šampiona vseh vas retardov.


Ne vem, pravi deci majo pri teh letih partnerja in otroke in ni potrebe da hodijo na showe.

Za geje je pa itq znano, da se radi vn mečejo. Vse skup je pomoje blo narjen z namenom sam zato, da je lah tko hitr pršu na sceno. Čez par mescev bo že vodil kako oddajo na tv... Govort lepo pa zna...

c3p0 ::

Mogoče bo pa svež obraz politike...

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

Ker reality show je itak dokumentarec in ne manipulativni izrez najbolj šokantnih prizorov, ane.


Kje ti vidiš manipulacijo v tem kontekstku kot jo hočeš prikazat.

Misliš rečt da je bilo režirano ?

Lej play along al pa ne glej. To je vse za narodov blagor delano, da se vsi pretvarjajo ka se dejansk prizori iz romanov in filmov lahko dogajajo.

Seveda se lahko če ti je proplus sponzor.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Hypathia ::

Raptor F16 je izjavil:

..... al pa ne glej.

Sem že večkrat povedala, da nisem gledala, ni pa nič narobe, če se večkrat pove, da takšni šovi niso avtentični, ker jih očitno nekateri še vedno preresno jemljejo. Če namigovanja držijo in so za sanjskega moškega dejansko kandidirali geja, je pa še toliko bolj bizarno in je poptv zdrsnil še kakšno stopnico nižje v greznico.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

49106 ::

Kako je lahko gej, če je pokavsal praktično vse influencerke, ki nekaj štejejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Hypathia ::

A si bil zraven, da lahko kaj takšnega trdiš? Ali morda trdiš, da se moški o takšnih zadevah ne lažejo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

49106 ::

Hypathia je izjavil:

A si bil zraven, da lahko kaj takšnega trdiš? Ali morda trdiš, da se moški o takšnih zadevah ne lažejo.


Ne, influencerke so same potožile, da jih po kavsanju blokiral.

Kayzon ::

Zanimivo,nisem si mislil da slovecnci sploh imamo "influencerje" .

gruntfürmich ::

shuttle je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

shuttle je izjavil:

Samski je itq zato, k je premal deca. Sm neki joka....

več moškega je v njem kot v vseh vas pljuvačih.
da je šel pred kamere in vzel v zakup, da boste po njem pljuvali, ga naredi za šampiona vseh vas retardov.


Ne vem, pravi deci majo pri teh letih partnerja in otroke in ni potrebe da hodijo na showe.

Napačne vrednote so ti privzgojili. Verjetno izviraš iz verne družine. Point 'pravega deca' ni v razmnoževanju. To je point retarda, ki življenje zapravi za množenje svojega slabega dnk-ja, ki predstavljajo 98% populacije, ne pa pravega deca...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

showsover ::

Ne nabijaj, gruntfürmich, tudi ti se kar razkazuj na socialnih omrežjih in se ne razmnožuj, da boš napreden intelektualec in tvoren član družbe. Namreč, očitno bi se s svojo družino pofočkal kot retard kot sta nedvomno bila tvoja starša. Res škoda, da ju nisi mogel opozoriti pravočasno.

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nesimpatične Filmske Pojave (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
699603 (5910) BaTeMaN

Sejem erotike Celje 2018 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35457141 (48894) BigWhale
»

Kakšen odnos imate do "jasnovidnosti"?

Oddelek: Loža
495994 (5014) Smurf
»

Big Brother slavnih - 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8915306 (9839) Sims

Več podobnih tem