» »

Kaj pričakujete od dobre ŠPORTNE strani

Kaj pričakujete od dobre ŠPORTNE strani

#13 ::

Dejte poveda plis...ok! De bom mev best slovensko šprtno stran ;)
http://www.si-lige.com
SLOVENSKA ŠPORTNA STRAN

g0Run7 ::

rally pa nage babe...pa bo vse štimalo :D

Lara-K ::

Bob, hokej, hitrostno drsanje, pa amerski football bi tud rada mela na sportni strani, pa baseball tud.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Huey P ::

Dobra športna stran mora imeti novice od vseh športov od celega sveta, ki jih naj pišejo pogosto oz. takoj ko se pač kaj zgodi in ne na drug dan.
Rezultate vseh tekem, dirk ali vsaj povezave na njih. Slike nagih bab, seveda... SEARCH Engine in to dober (npr. iskanje po osebi, dogodku, tekmi, datumu,...)!
Predvsem med vikendi ko je formula 1 morajo biti rezultati takoj na netu, ko se dirka konča in ne par minut (ali celo ur) kasneje. Povezave na intervjuje športnikov, opise tekem, dirk in tudi na tvoji strani morajo biti slike igrišč, prog, stadiona kjer se je dogodek dogajal. Vsebovati mora tudi forum, ki mora biti profesionalno narejen (kot forum Slo-Tech, Slo-Lanparty,...) in ne kakšen Joker forum, da bi se pogovarljali kako dolge tiče imajo (to se je res zgodilo na Jokerjevem forumu) ali kaj sanjajo (to tud)... Med novicami pričakujem tudi slike tekmovanja, dirke ali povezave na njih. Stran pa 0mora vsebovati tudi rekorde (svetovne, olimpijske, osebne, državne...) in datume kdaj se je to zgodilo in slike ali povezave na njih.

Skratka moraš se izredno potruditi, da dobiš moj glas.
8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O
..::DOOM III: The Legacy::..

#13 ::

Kej pomagaš???:D:D:D

OZZY ::

Predvsem da so novice sveže. Updejtane vsako uro ali dve, če je možnost. kak forum na katerem lahko folk razpravlja o komurkoli. Kaki sporedi tekem, predstavitev moštev,... Tudi kje bojo kaki športni prenosi. Možnosti so neomejene, če imaš veliko časa in sredstev.:D
Go with the flow.

Huey P ::

#13 v šport se nič kaj posebej ne razmim. Oblikovanje E-strani pa me niti ne zanima. Sem ti le nasvet dal kaj jaz pričakujem od DOBRE športne strani. Upam pa, da najdeš koga, ki bi ti z veseljem pomagal (in vedel o športu malo več kot jaz)!


..::DOOM III: The Legacy::..

Huey P ::

Kot je OZZY rekel so možnosti neomejene, če le imaš veliko časa. Če se boš profesionalno bavil z to zadevo, če misliš imeti sponzorje kot so Elan, Goltes in drugi odlični slovenski proizvajalci, potem si moraš vzet čas, da se lotiš zadeve, ker drugače kaj posebnega iz tega ne bo...

"Time Is Money"!


..::DOOM III: The Legacy::..

#13 ::

ma se trudm de bi naredil nekej lepega samo ne pričakovati slo-teha

#13 ::

zdele delam hudo predlogo...pa me zanima če je boljši menu tak levo od posta ali narejen v dreamveverju...

Huey P ::

Meni je boljše levo od posta...
..::DOOM III: The Legacy::..

Elemen_T ::

Težko boš sam izpeljal dobro in obetavno športno spletno stran. Poskusi si najdit še par (vsaj 4,5,6) prijateljev pa če boste vsi vedno entuziastično usmerjeni vam kane uspeti...sam boš namreč težko cel dan zbiral novice, rezultate...in to.

#13 ::

sedaj smo trije če pa bi rad kdo pomagal je dobrodošel

blue96 ::

od slo sportne strani ne pricakujem nic, ker poznam najbooooooljso na svetu. klikni na www.eurosport.com ali ce znas nemsko www.eurosport.de.. bos vidu, da se splaca v tujih jezikih brat...:\:\
.

Koci ::

recenzije tekem, predvsem basketa. nogometa in formule, novice iz sveta športa, analitičnei članke o Eurolligi ipd...

blue96 ::

samo se omenim, ker da boste vedli. ce vas zanima basket, kliknite na nba.com, ce splosni sport www.eurosport.com, ce fuzbal, www.fifa.com, ce pa kej drucga pa pejte na kaksen iskalnik, sportniki...:D:\
.

whatson ::

ja sloveniji ena dobra stran res manjka....
tudi jaz dvomim da ti bo samemu ratalo narest dobro stran... prveč dela je s tem... (hitro objavljanje rezultatov & other)...
drugace pa... zajemi cim vec sportov... organiziraj kake športne stave... forum... etc... uporabi domišlijo:D

Huey P ::

Moraš se organizirat;

En bo pisal novice, drug opise tekem košarke, tretji nogomet, četrti formulo,... ti pa npr. skrbiš za red in ostale stvari...

..::DOOM III: The Legacy::..

Freak ::

redno objavljanje rezultatov!

Yohan del Sud ::

nage babe pa nage babe

in nage babe :D

Koci ::

aja pa linke na kakšno dobro xxx stran

R0K ::

zdej je ful F1 popularna

R0K ::

a mi kdo predlaga kako obliko nej bi imeu sportni page.Jz delam o formuli 1

abcde7 ::

Stari sam tri stvari: NHL, NBA in Fuzbal(evropski)!8-)No pa tud kj :D humorja!!!

Koci ::

obvezno F1

R0K ::

F1 je ful nora stvar.Sam nora je od spomladi do jeseni, ka pa pozim

ilanium ::

Zanima me, zakaj se vsi, ki delate kakršnokol stran o športu ne vzamete skupej in naredite eno dobro, ne pa dvajset takih, ki jih ni za pogledat.
Tako ali tako zmaga sam ena - najboljša... Če kdo rabi pomoč, naj pove, pomagal bom pa le če znate cenit usluge, na pa kot slo-tech. Pa tut % ne bi škodil :)

R0K ::

jz bi delu stran z enim al pa vec ljudi.sam ne sportne

#13 ::

Ja sedaj je že vse resno... 12 osebkov; 4 novinarji, 4 trenerji (strokovno komentarji) ter 4 vodje smo ustvarili prvo amatersko športno stran, ki bo na spletu 1. maja....
Nekej pa že bo! vsaj upam:\
http://www.si-lige.com
SLOVENSKA ŠPORTNA STRAN

abcde7 ::

Dej povej naslov pa bom kuj tam!!! :)

#13 ::

od 1 maja bo na strani SI-LIGE.com zdaj še ne gledat ker zdejšnja stran suks
http://www.si-lige.com
SLOVENSKA ŠPORTNA STRAN


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še gledate TV vsebine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
769101 (7384) de199
»

Joli za zgodovino!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
262127 (2127) Lee_Nover
»

HONDURAS uničil SLO!

Oddelek: Loža
301540 (978) Klemenn
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
706015 (5236) ziga7
»

Kaj je naboljše imeti na spletni strani

Oddelek: Omrežja in internet
111081 (938) capitanoss

Več podobnih tem