» »

Katerega od teh pekačev je najbolje kupiti?

Katerega od teh pekačev je najbolje kupiti?

V-i-p ::

Mnja, ker je stari 8x pekač šel po gobe, bo treba kupiti novega. Izbral bom enega izmed naštetih, vas pa prosim za mnenje, katerega od teh je najbolje vzeti. Hvala.

- Samsung 52/24/52 Box, cena: 13.158 SIT
- Teac 52/24/52 Box, cena: 14.196 SIT
- Plextor 52/24/52 RET black, cena: 17.807


Ciljam na Plextorja, ampak, če prav vidim, sta prva dva box, Plextor pa ne škateljna verzija, rajt? To pa mi mogoče rahlo ni všeč. Hvala za info!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

boštjan ::

jaz bi vseeno plextora vzel,ma 2 leti garancije.me pa zanima,kje si ga vido tako poceni

Matek ::

Tisti RET poleg Plextorja označuje retail verzijo. Torej - BOX. Če ga dobiš za take pare, ga kupi. Naslednja izbira je pa (neomenjeni) LiteOn.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

OmegaBlue ::

Z moje strani ti priporočam Plextorja:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

jurre ::

Jaz ti tud priporocam plextorja.
bostjan dobis ga v gambitu (www.enaa.com)

V-i-p ::

Mnja, sem bil 99% odločen, da vzamem Plextorja, zdaj sem 100%. Hvala za nasvete, nisem vedel da RET tudi pomeni box verzijo. Krasno, bom vzel tega, hvala za nasvete! Drugače pa sem ga gledal na mimovrste.domenca.com
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

boštjan ::

ja sem vido da je na gambitu,mimovrste in tudi pchand.vsekakor je to pekač,ki se ga pomoje splača sedaj kupit.čeprav se že za 7k ceneje dobi dober RW,ampak PLEX ma 2 leti garncije in mislim da je to lahko jeziček na tehtnici.

Caligula ::

Ma dej pozabi-Samsung sucks-pezde je zbircen glede medijev-imel pa popizdil. Zdaj mam Liteona in je zakon! Hiter, nic ne unici-skratka to kar pripisujejo plextorju samo ceneje. Pa za kakih 12k dobis 52/32/52 pa mas mir.

Drugace si pa kupi na Comtronu za 37k DVD+- RW od LGja pa mas nekaj OK.

Firebat ::

ne wem kako vam lahko LiteOn lepo dela ?
imam 48x24x48x pa me zajebava da ni res.(sploh pa z nerotom 6). Tako da imam sedaj nero 5 gor in se zmer zajeba dolocene cd.je ali pa sploh noce pect na cd.
MAlo vrti pa se ugasne pa s5 mal zavrti ... Uglavnem ce bi jest se 1x hotu nabavt CD-RW bi sigurno zbral Sony al pa Plextor.ja.

bili_39 ::

Lahko, da je kakšna nekompatibilnost ali pa pač slab primerek.
Drugače pa Sony=Liteon :D

bobby ::

Firebat: nes na servis, ti ga bodo zamenjal (seveda če je še v gar). Lite-on Ma ful težave in neverjetno velik jih pride v servis.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

crknu pekač (TEAC)

Oddelek: Strojna oprema
281902 (1428) Dr_M
»

Nujna izbira pekača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
613999 (3259) Oblivion
»

Kateri prepisovalnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
141033 (866) Xgeneration
»

Kateri CD-RW Pekač?

Oddelek: Kaj kupiti
121381 (1256) mrFREUD
»

Kateri 52 kratni pekač

Oddelek: Kaj kupiti
201556 (1254) AngelOfDeath

Več podobnih tem