» »

Kam Na Morje Z Dojenčkom - Senca(hrvaška)

Kam Na Morje Z Dojenčkom - Senca(hrvaška)

1
2
»

Sparkxl ::

Ma pekel imate vi v gatah. Če vi govorite o šotorih za 10€ iz tedija, res je, not si hin. Naš ima neko srebrno prevleko, zadaj je velika odprtina, da je prepih. Luksuz.

GupeM ::

Sparkxl je izjavil:

Ma pekel imate vi v gatah. Če vi govorite o šotorih za 10€ iz tedija, res je, not si hin. Naš ima neko srebrno prevleko, zadaj je velika odprtina, da je prepih. Luksuz.

Ne.

Sparkxl ::

Ok

Utk ::

Sparkxl je izjavil:

Eni ste res rahlo posebni, da izbirate dopust na podlagi sence za dojenčka wtf. Lani smo bili z 8 mesečnim dojenčkom na plaži brez sence nonstop, v pol šototu z ogromno sončne kreme. In smo preživeli. Tako kot še polno ostalih dojenčkov okrog nas. Par let nazaj z 4 mesečnim v egiptu, kjer za naravno senco še niso slišali. Vsi preživeli

Lahko greš, ste preživeli, ampak zakaj zaboga bi to delal? Edina bolj zahojena stvar od dopusta na Hrvaškem v senci z dojenčkom je dopust na soncu v Egiptu. In to samo zato, da nisi na Hrvaškem...

deadbeef ::

chucki je izjavil:

Krk (čižići) odlično za male otroke. Imam apartma v tem kraju. V solinah imaš drevesa ter travnato obalo, lahko lepo šotor postaviš

Ravno bil tam.., morje je greznica… dreki plavajo po vodi.

koyotee ::

Pa to je odlično za dojenčke, ne rabiš niti plenice :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

WizzardOfOZ ::

deadbeef je izjavil:

chucki je izjavil:

Krk (čižići) odlično za male otroke. Imam apartma v tem kraju. V solinah imaš drevesa ter travnato obalo, lahko lepo šotor postaviš

Ravno bil tam.., morje je greznica… dreki plavajo po vodi.


To z dreki ne drži. Če pa si kakega že srečal v vodi, je pa bil od tistih, s katerimi ste bili na plaži skupaj.

Se pa v vodi, ker je toliko ljudi, dviguje mivka in voda zgleda motna in od vse te mivke penasta. Zato pravim, da julij in avgust tam ni ravno za dojenčke. Septembra je pa bolj malo ljudi in je odlično.
Je bilo pa med korono, lansko leto, odlično, ker je bilo na vsej plaži od čižičev do solin maksimalno 30 ljudi in si imel svojih 100m plaže samo zase.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Sparkxl ::

Iz česa točno si ti razbral da smo bili na soncu v egiptu?

WizzardOfOZ ::

Verjetno je tukaj videl:

Sparkxl je izjavil:

Eni ste res rahlo posebni, da izbirate dopust na podlagi sence za dojenčka wtf. Lani smo bili z 8 mesečnim dojenčkom na plaži brez sence nonstop, v pol šototu z ogromno sončne kreme. In smo preživeli. Tako kot še polno ostalih dojenčkov okrog nas. Par let nazaj z 4 mesečnim v egiptu, kjer za naravno senco še niso slišali. Vsi preživeli
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

koyotee ::

Ma ne, on je imel dežnik v roki, da je delal senco dojenčku.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

v2dot0 ::

Frišn Fotr je izjavil:

Torej z mojo imava 9 mesečnega dojenčka.

Šli bi na morje pa ne vemo kam, nora biti naravna senca.

Dosedaj sva hodila Pag, Krk, Brač ipd kjer je sence malo oziroma nič.

Plaža z naravno senco obstaja še kje razen Simonov Zaliv v Izoli?

Je pa fajn da je tud kaj za hodt naokoli pač vozičkanje pa to.

Predlogi in izkušnje dobrodošle :)


Mi smo trenutno tukaj: https://www.camp-kovacine.com/ v mobilni hiški. Prvič, da sem zadovoljen z naravno senco od borovcev pri tem, da sem v mobilni hiški. Plaža je blizu (minuta peš), hrana tudi (2 minute peš), do manjšega mesta (Cres na otoku Cres) je 15min peš ob morju in lahko greš z vozičkom. Tukaj je kar nekaj dojenčkov. Helipad je zraven kampa (ker je nekdo omenjal).

Miki N ::

Ma saj dejansko bejbiju za morje dol visi, je še leta stran od tega, vročine ne mara - vidva se pa tudi ne bosta brezskrbno (saj ne oba hkrati) namakala v morju. Tako da lahko morje zlahka zamenjata za kaj izven Sredozemlja, ki je nekako znano po vročini. Ampak je menda suha vročina!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

mahoni ::

v2dot0 je izjavil:

Frišn Fotr je izjavil:

Torej z mojo imava 9 mesečnega dojenčka.

Šli bi na morje pa ne vemo kam, nora biti naravna senca.

Dosedaj sva hodila Pag, Krk, Brač ipd kjer je sence malo oziroma nič.

Plaža z naravno senco obstaja še kje razen Simonov Zaliv v Izoli?

Je pa fajn da je tud kaj za hodt naokoli pač vozičkanje pa to.

Predlogi in izkušnje dobrodošle :)


Mi smo trenutno tukaj: https://www.camp-kovacine.com/ v mobilni hiški. Prvič, da sem zadovoljen z naravno senco od borovcev pri tem, da sem v mobilni hiški. Plaža je blizu (minuta peš), hrana tudi (2 minute peš), do manjšega mesta (Cres na otoku Cres) je 15min peš ob morju in lahko greš z vozičkom. Tukaj je kar nekaj dojenčkov. Helipad je zraven kampa (ker je nekdo omenjal).

Nic posebnega ne vidim tu, pa cene presoljene. Vse neki umetno izgleda.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

mr_chai ::

U camp Šobec pjta, kakšn morje..oslarija!

SuperKripto ::

Miki N je izjavil:

Ma saj dejansko bejbiju za morje dol visi, je še leta stran od tega, vročine ne mara - vidva se pa tudi ne bosta brezskrbno (saj ne oba hkrati) namakala v morju. Tako da lahko morje zlahka zamenjata za kaj izven Sredozemlja, ki je nekako znano po vročini. Ampak je menda suha vročina!!

Si preprican? Kako ves? A ves, zakaj se ljudje dobro pocutijo na morju, ob slapovih, rekah? Zato, ker se tam ustvarjajo negativni ioni, ki zelo blagodejno vplivajo na psiho in na telo. Ljudje rinejo tja pa niti ne vejo zakaj. Ko jih vprasas, zakaj gres na morje? A rad plavas? Pa recejo da ne? Kaj pa potem? Lezanje na plazi? Seveda recejo ne. Ampak se ocitno ne zavedajo, da se tam zelo dobro pocutijo zarad negativnih ionov. Tudi dojencki. Razen ce mu bo vroce ali pa bo lacen ali pa se bo pokakal, bo ze s svojo govorico, ki jo univerzalno uporabljajo dojencki, sporocal, kaj bi rad. Ce koga zanima, si lahko pogleda na youtube... baby language in se nauci jezika dojenckov, kaj dolocen jok pomeni.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Meni so fajn negativni ioni v pelinkovcu v senci.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

v2dot0 ::

mahoni je izjavil:

v2dot0 je izjavil:

Frišn Fotr je izjavil:

Torej z mojo imava 9 mesečnega dojenčka.

Šli bi na morje pa ne vemo kam, nora biti naravna senca.

Dosedaj sva hodila Pag, Krk, Brač ipd kjer je sence malo oziroma nič.

Plaža z naravno senco obstaja še kje razen Simonov Zaliv v Izoli?

Je pa fajn da je tud kaj za hodt naokoli pač vozičkanje pa to.

Predlogi in izkušnje dobrodošle :)


Mi smo trenutno tukaj: https://www.camp-kovacine.com/ v mobilni hiški. Prvič, da sem zadovoljen z naravno senco od borovcev pri tem, da sem v mobilni hiški. Plaža je blizu (minuta peš), hrana tudi (2 minute peš), do manjšega mesta (Cres na otoku Cres) je 15min peš ob morju in lahko greš z vozičkom. Tukaj je kar nekaj dojenčkov. Helipad je zraven kampa (ker je nekdo omenjal).

Nic posebnega ne vidim tu, pa cene presoljene. Vse neki umetno izgleda.


Spraševal si po senci? Senca je. V kampu, na plaži in na poti do tja. Spletna stran ne daje pravega občutka. V živo nam je ok. Glede cen, hiško smo dobili za 130€/dan rezervirali pa nekaj mescev prej.

harvey ::

mahoni je izjavil:


Nic posebnega ne vidim tu, pa cene presoljene. Vse neki umetno izgleda.

Taka je realnost že nekaj časa, old fashion kampi enostavno izginjajo in jih nadomeščajo hišice. Ceno pa temu primerno za tako doživetje :|
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

zmist ::

Frišn Fotr je izjavil:

Torej z mojo imava 9 mesečnega dojenčka.

Šli bi na morje pa ne vemo kam, nora biti naravna senca.

Dosedaj sva hodila Pag, Krk, Brač ipd kjer je sence malo oziroma nič.

Plaža z naravno senco obstaja še kje razen Simonov Zaliv v Izoli?

Je pa fajn da je tud kaj za hodt naokoli pač vozičkanje pa to.

Predlogi in izkušnje dobrodošle :)


Osebno sem sel z otrokom pri teh letih raje v Bohinj. Vodo bo imel, kamencke in pesek tudi, si v Sloveniji, tako, da kakrsnekoli komplikacije odpadejo in ni tako zelo vroce.

harvey je izjavil:

Taka je realnost že nekaj časa, old fashion kampi enostavno izginjajo in jih nadomeščajo hišice.


Seveda, tako kot so izginili sotori, ko je prejsnja generacija ugotovila, da ne more vanj stlaciti hladilnika, pralnega stroja, pomivalnega stroja, klime in peci. Ker brez tega se pa ziveti ne da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

SuperKripto ::

A nimajo eni kampi spososojevalnico le teh? hladilnikov itd?

mahoni ::

Jebote Bohinj. Pa ne vem za kaj koji kurec mesate morje in jezera? Ce mi se gre na jezero grem tam, ampak tema je morje. Pac eni imamo radi morje, zvok, ptice, cricke, borice, vonj...omg
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

SuperKripto ::

Sej na jezeru je lahk tudi vse to, kar si nastel. Pa tudi negativnih ionov ne manjka. Tako kot na morju. Mogoce morje mal vec ustvarja.

zmist ::

mahoni je izjavil:

Jebote Bohinj. Pa ne vem za kaj koji kurec mesate morje in jezera? Ce mi se gre na jezero grem tam, ampak tema je morje. Pac eni imamo radi morje, zvok, ptice, cricke, borice, vonj...omg


Ja, eni imamo pa radi svojega otroka in ga ne nameravamo izpostavljati, zaradi lastnega egoizma, problemom, vrocini in s fekalijami zasvinjani vodi. Ti bi svojega verjetno pustil v avtu, da bi imel malo mir med kopanjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

mahoni ::

zmist je izjavil:

mahoni je izjavil:

Jebote Bohinj. Pa ne vem za kaj koji kurec mesate morje in jezera? Ce mi se gre na jezero grem tam, ampak tema je morje. Pac eni imamo radi morje, zvok, ptice, cricke, borice, vonj...omg


Ja, eni imamo pa radi svojega otroka in ga ne nameravamo izpostavljati zaradi lastnega egoizma problemom in vrocini. Ti bi svojega verjetno pustil v avtu, da bi imel malo mir med kopanjem.

Seveda otroka bom vzel na 35 stopinj prazit na sred plaze. Idiot.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

zmist ::

mahoni je izjavil:

Seveda otroka bom vzel na 35 stopinj prazit na sred plaze. Idiot.


Ja, saj pravim, ti ga bos pustil v avtu. Mislim pa, da si predvsem nepismen:

Frišn Fotr je izjavil:

Torej z mojo imava 9 mesečnega dojenčka.


Frišn Fotr je izjavil:

nora biti naravna senca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

mahoni ::

SuperKripto je izjavil:

Sej na jezeru je lahk tudi vse to, kar si nastel. Pa tudi negativnih ionov ne manjka. Tako kot na morju. Mogoce morje mal vec ustvarja.

Kot sem napisal, tema je morje. Odprite si temo "Kam na jezero z dojenckom"
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

zmist ::

mahoni je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Sej na jezeru je lahk tudi vse to, kar si nastel. Pa tudi negativnih ionov ne manjka. Tako kot na morju. Mogoce morje mal vec ustvarja.

Kot sem napisal, tema je morje. Odprite si temo "Kam na jezero z dojenckom"


Ne, tema je, kako ne skuhati 9 mesecnega dojencka. Samo nekateri se niste dojeli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

mahoni ::

zmist je izjavil:


Ne, tema je, kako ne skuhati 9 mesecnega dojencka. Samo nekateri se niste dojeli...

No je bilo ze vse napisano. Predlogi podani, OP lahko sedaj izbira. Senc je kolikor hoces, zascitnih sredstev kolikor hoces, pokrival za dojencke kolikor hoces, mini bazenckov kolikor hoces.

Pa saj ne zivimo v 13tem stoletju.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

zmist ::

mahoni je izjavil:

Pa saj ne zivimo v 13tem stoletju.


Ne vem, ti meni povej:
https://duckduckgo.com/?q=baby+died+due...

Meni se zdi, da je vecina z glavami se vedno v 13. stoletju in se pocasi razvijajo nazaj proti plemenskim skupnostim in votlinam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

mahoni ::

O pizda si tecen ko driska. Evo to je en od razlogov, zakaj sem odprl temo o boks vreci. Prov tolku bi taksne kot si ti. Dej mer clovek. Jebala te hyperthermia in neki primeri puscenih otrok v avtomobilu.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Utk ::

mahoni je izjavil:

O pizda si tecen ko driska. Evo to je en od razlogov, zakaj sem odprl temo o boks vreci. Prov tolku bi taksne kot si ti. Dej mer clovek. Jebala te hyperthermia in neki primeri puscenih otrok v avtomobilu.

Ti si pa en od razlogov zarad katerih bi morali uvest izpit za otroka.

mahoni ::

Utk je izjavil:

mahoni je izjavil:

O pizda si tecen ko driska. Evo to je en od razlogov, zakaj sem odprl temo o boks vreci. Prov tolku bi taksne kot si ti. Dej mer clovek. Jebala te hyperthermia in neki primeri puscenih otrok v avtomobilu.

Ti si pa en od razlogov zarad katerih bi morali uvest izpit za otroka.

O se en pezdetek se je javil.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Utk ::

Če to reče nekdo, ki ima dilemo spati z dojenčkom ali mačko, sem prav vesel. Če bi mi rekel, da sem normalen, bi me pa zares skrbelo.

zmist ::

Utk je izjavil:

mahoni je izjavil:

O pizda si tecen ko driska. Evo to je en od razlogov, zakaj sem odprl temo o boks vreci. Prov tolku bi taksne kot si ti. Dej mer clovek. Jebala te hyperthermia in neki primeri puscenih otrok v avtomobilu.

Ti si pa en od razlogov zarad katerih bi morali uvest izpit za otroka.


Ne izpit za otroka... sterilizacijo. Zato ker se taki razmnozujemo, drvi celo clovestvo v idiokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

mahoni ::

zmist je izjavil:


Ne izpit za otroka... sterilizacijo. Zato ker se taki razmnozujemo, drvi celo clovestvo v idiokracijo.

Govori nekdo, ki se je sel spikat z nepreverjenim cepivom, samo da gre na dopust za 2 tedna. 8-O
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

SuperKripto ::



tle na tej plazi ocitno ni korone, so en zraven druzga. Ampak....kamen gori, val se peni, govorili niso nic, zagrljeni (dalmatinska pesmica) pa veste zakaj ni virusov tam? Ja, mende negativni ioni unicujejo viruse?

WizzardOfOZ ::

SuperKripto je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ma saj dejansko bejbiju za morje dol visi, je še leta stran od tega, vročine ne mara - vidva se pa tudi ne bosta brezskrbno (saj ne oba hkrati) namakala v morju. Tako da lahko morje zlahka zamenjata za kaj izven Sredozemlja, ki je nekako znano po vročini. Ampak je menda suha vročina!!

Si preprican? Kako ves? A ves, zakaj se ljudje dobro pocutijo na morju, ob slapovih, rekah? Zato, ker se tam ustvarjajo negativni ioni, ki zelo blagodejno vplivajo na psiho in na telo. Ljudje rinejo tja pa niti ne vejo zakaj. Ko jih vprasas, zakaj gres na morje? A rad plavas? Pa recejo da ne? Kaj pa potem? Lezanje na plazi? Seveda recejo ne. Ampak se ocitno ne zavedajo, da se tam zelo dobro pocutijo zarad negativnih ionov. Tudi dojencki. Razen ce mu bo vroce ali pa bo lacen ali pa se bo pokakal, bo ze s svojo govorico, ki jo univerzalno uporabljajo dojencki, sporocal, kaj bi rad. Ce koga zanima, si lahko pogleda na youtube... baby language in se nauci jezika dojenckov, kaj dolocen jok pomeni.


Ni ravno zaradi tega. Gre bolj za odmik iz okolja v katerem si vsak dan, gre za odklop od vsakodnevnih obveznosti in gre za odklop od službe. Zato mora biti dopust vsaj 3 tedne dolg. Prvi teden si še v službi z glavo (vsaj programerji smo v večini), drugi teden si odklopljen in se malo sprostiš, ter začneš počivati, tretji teden v prvi polovici se resno spočiješ in si čisto sproščen, zadnja 2 dni dopusta si pa spet v službi z glavo.
Vsaj pri meni je tako. Je pa plus 3 tedne spanja v viseči mreži pod milim nebom, vsakodnevnega pečenja sveže nalovljenih rib, hobotnic, školjk na buzaro, dobrega vina, ...
Ni lepšega kot zgodaj zjutraj vzet puško in plavutke pa si it nalovit kosilo, ko veš, da bo res sveže.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Sej si sam povedal, zakaj gres tja. Zato, da se odklopis. Zakaj pa ravno tja? Ker si verjetno ugotovil, da ti tam najbolj pase, da se na morju najbolj pocutis. Ja, folk ponavad ne ve zakaj se na morju tako dobro pocuti in si pac razlaga po svoje. Kdo od povprecnih zemljanov sploh kaj ve o negativnih ionih. Ce bos koga vprasal zakaj gre na morje, bo verjetno povedal nekaj takega kot komentar zgoraj. ljudje zgleda podzavestno cutijo, kje se najboljse pocutijo, kje se najbolj sprostijo. In to je tam, kjer je najvec negativnih ionov. Nekateri hodijo v hribe, kjer je tudi zelo velik negativnih ionov.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

SuperKripto je izjavil:

Sej si sam povedal, zakaj gres tja. Zato, da se odklopis. Zakaj pa ravno tja? Ker si verjetno ugotovil, da ti tam najbolj pase, da se na morju najbolj pocutis. Ja, folk ponavad ne ve zakaj se na morju tako dobro pocuti in si pac razlaga po svoje. Kdo od povprecnih zemljanov sploh kaj ve o negativnih ionih. Ce bos koga vprasal zakaj gre na morje, bo verjetno povedal nekaj takega kot komentar zgoraj. ljudje zgleda podzavestno cutijo, kje se najboljse pocutijo, kje se najbolj sprostijo. In to je tam, kjer je najvec negativnih ionov. Nekateri hodijo v hribe, kjer je tudi zelo velik negativnih ionov.


Ne, tja grem, kjer ni slovencev, ker se mi ne da gledat slovencev še na dopustu. In tako daleč na jugu, brez letalske povezave, jih ni. Mogoče slišiš kje na plaži slovenščino, ampak to sta ponavadi starejša zakonca z motorjem ali dvema, ki sta prišla dobro pojest, se osvežit v morju in gresta potem čez par ur naprej.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

SuperKripto ::

dexterboy je izjavil:

Tipično za naš forum tule; ženska vpraša kam na Hrvaško, mi pa začnemo debatirati, da je bolje iti z biciklom v Piran na morje???
Mar ne bi raje zgolj in samo napisali naše izkušnje, tisti, ki smo bili na dopustu na Hravškem???
@Grogetin, naše izkušnje so sledeče, dva froca, oba manj kot 5 let;
- Cres/Lošinj, je meni najlepši, pogrešamo pa peščene plaže za mularijo,
- Pag je daljša vožnja, bili smo privat pri paru, ki JE zakon, razumljiv, pustili so nam imeti žar na njihovem dvorišču, jih mularija ni nič motila, je pa slabost Paga ta, da je večinoma kamniti otok in zelo malo sence na plažah. Zamularijo prej ne kot ja- Bili smo še na Rabu, v privat apartmaju, vendar je bil lastnik nek starček, stara šola, katastrofa od katastrofe; tašča ga je pa hvalila na polno... Skratka, sam otok je lep, ampak samo toliko, dokler se nisem zapletel v pogovor s sinom lastnika apartmaja; on je delal večino kanalizacije na otoku in ko mi je začel govoriti, kje se to izliva, da je tista "znana" peščena plaža na Loparju, kjer moraš priti še v temi, da dobiš prostor, izliv mestne kanalizacije... no way, Hoze, da me še vidijo tam. Je pa res, da tam hčere nisem dobil dve uri ven, ko je šla v vodo :) Na kratko, sin lastnike mi je priporočil, da moramo iti čim južneje na otok, ker je tam voda čistejša, Je pa zopet tako, da tam ni peska in otročad žalostna.
- Še ko sem sam bil dete, smo v 80-ih hodili na morje v Pakoštane, kjer je z enega konca morje, v notranjosti je pa jezero, obje dosegljivo v par minutah. Od takrta nisem bil tam, tako, da ne vem, kakšne so razmere danes. Takrat si se lahko v jezeru tudi kopal, seveda pesek.
- Bil sem tudi na Braču, je lepo, ampak smoo enkrat imeli nesrečo z lastnivo, ki je bila vse prej kot prijazana. Pote smo zamenjali gostitelja, čisto druga pesem.
- Večina mojih prijateljev gre na morje na Lovište, ampak to zaradi tega, ker imamo naraščaj nekje istih starosti pa imajo stari mir med igro :) Mi še nismo bili, ker je sin komaj letos upihnil prvo svečko, v šotoru s dojenčkom... sama veš, nas pa to čaka naslednje leto.
- Lani smo bili še v Barbarigi, ni slabo, ker je blizu, me je pa mesto Pula razočaralo, sem mislil, da je lepše, v resnici pa tako umazano, smeti kar ležijo okoli... je pa raj za otroke Medulin, ker je pesek in se otroci zopet lahko igrajo, pa še Kokoška je blizu, ne rabiš plačevati trajekte.

Pa vso srečo na dopustu.


Barbarpapa2 je izjavil:

Pozdrav

Ne vem, kako vama je kaj všeč mivka (je je povsod polno...), otrokom je zagotovo.... Rab, Lopar, rajska plaža.

LP

Jože


krneki0001 je izjavil:

Moja tamala je zelo vesela Raba na Loparju je rajska plaža, ki ima mivko, da ona lahko to z lopatko preklada sem in tja. Voda je prvih 100m meni nekje do kolen, prvih 50 pa tamali do kolen, tako da lahko okoli skače.


tukaj sem zbral tri komentarje iz drugih tem o morju. Omenjajo znano pesceno plazo na otoku Rab. Dva sta pohvalila, da je to super za majhne otroke, ker se tam radi igrajo s peskom. Eden pa je komentiral, da se je pogovarjal z domacinom na otoku RAbu, ki je baje delal vecino kanalizacije na otoku in pravi, da se kanalizacija steka v tisto znano plazo. koliko je v tem resnice? Si ne morem predstavljat, ce bi bilo to res, da bi to dopustili?

Zgodovina sprememb…

Bye ::

Petrčane. Večina plaže v senci borovcev, komot boš ves dan tam. Vzameš apartman ali pa greš v Hotel Pinija. Tudi na vrhuncu sezone boš vedno našel mesto na plaži.

WizzardOfOZ ::

SuperKripto je izjavil:

tukaj sem zbral tri komentarje iz drugih tem o morju. Omenjajo znano pesceno plazo na otoku Rab. Dva sta pohvalila, da je to super za majhne otroke, ker se tam radi igrajo s peskom. Eden pa je komentiral, da se je pogovarjal z domacinom na otoku RAbu, ki je baje delal vecino kanalizacije na otoku in pravi, da se kanalizacija steka v tisto znano plazo. koliko je v tem resnice? Si ne morem predstavljat, ce bi bilo to res, da bi to dopustili?


Kanalizacija, alias odtok iz čistilne naprave, je desnom kakih 75m od začetka plaže ciganka, ki je obrnjena proti otoku Grgur. Rajska plaža je daleč stran od tega in tok teče od Rajske proti Ciganki, tako da ne more nič nazaj odnesti.

Ampak tvojemu kolegu povej, da ima prav, ker se mu boš zameril, če boš povedal resnico.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

jl ::

Poglej kak Poreč, Plava laguna ima veliko sence, dolga pot ob morju za vozičkat. Otroku, pa ne samo pri teh letih, tudi malo starejšemu, dol visi, ali bo v Izolu, Hvaru ali Egiptu, igral se bo s kamenčki in kanglico, brcal žogo in bil vesel sladoleda... Sam sem dopustoval nekje 2-3h vožnje in se izogibal otokom, saj v 99.9% ni težav, če pa zagusti in otrok na hitro zboli, sem pa vseeno raje na celini z možnostjo se čimprej vrniti domov. Razna tujina, Egipt ipd., kaj naj rečem, pogumno...sam sem imel izkušnjo, da je po parih dnevih lilo iz mene, kljub temu, da sem "razkuževal", jedel le v hotelu in se izogibal sadju, solatam itd...da bi kaj takega fasal mahjen otrok, si raje ne predstavljam, kako bi se končalo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jl ()

SuperKripto ::

jl je izjavil:

Poglej kak Poreč, Plava laguna ima veliko sence, dolga pot ob morju za vozičkat. Otroku, pa ne samo pri teh letih, tudi malo starejšemu, dol visi, ali bo v Izolu, Hvaru ali Egiptu, igral se bo s kamenčki in kanglico, brcal žogo in bil vesel sladoleda... Sam sem dopustoval nekje 2-3h vožnje in se izogibal otokom, saj v 99.9% ni težav, če pa zagusti in otrok na hitro zboli, sem pa vseeno raje na celini z možnostjo se čimprej vrniti domov. Razna tujina, Egipt ipd., kaj naj rečem, pogumno...sam sem imel izkušnjo, da je po parih dnevih lilo iz mene, kljub temu, da sem "razkuževal", jedel le v hotelu in se izogibal sadju, solatam itd...da bi kaj takega fasal mahjen otrok, si raje ne predstavljam, kako bi se končalo...

a nima en izmed jadranskih otokov na kvarnerju skoraj ze tradicionalno neke tezave s salmonelo? Ne vem ce je to samo dolocen hotel? Drgac pa kot otrok se spomnem, da sem se tudi jaz igral s kanglico in lopatko na morju, prekladal pesek, ustvarjal pescene umetnine. Potem pa ko mi je to postalo dolgcas, ker nisem imel avtomobilckov, sem zacel nabirat morske polze. Jih postavil na startno linijo, jih zalival s kanglico polno morske vode in gledal, kdo bo najhitrejsi dosegel morje. To so bli casi.

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110465 (1547) Mato989
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9429038 (2669) Pithlit
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8929518 (26839) maco-maco
»

Obmorsko dopustovanje z majhnim otrokom

Oddelek: Loža
3412952 (11999) l0g1t3ch
»

kje je čar morja? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26144079 (36455) opeter

Več podobnih tem