» »

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje?

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje?

1
...
3 4
5
»

vnetidebater ::

gruntfürmich je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

ŠE ena cvetka iz Izole:

"Prepoved "rezervacij" z brisačami
Če bo prepoved kopalk v mestu morda dvignila kakšno obrv, bo na splošno odobravanje gotovo naletela odredba, da na javnih kopalnih površinah ne bo več dovoljeno "rezervirati" prostora z brisačami in drugimi predmeti. "


kaj to pomeni? Ali smem priti na plažo, odložiti brisačo in iti v vodo?
Je to že rezervacija prostora in mi bo redar napisal denarno kazen? Kaj naj torej storim ko z otrokom pridem na morje in se za 1 uro oddaljimo od brisač? (V Izoli je itak tako bedna gužva da ni šans da bi brisače imel blizu morja).

Ne da se mi ukvarjat s tem, raje gremo v vodo v krajih kjer so pač...veseli obiskovalcev.

to ni cvetka iz izole ampak usmeritev večine razvitih turističnih destinacij, kjer imajo dovolj revežev in zastonjskega masovnega turizma.

ampak kaj to slovenčkom razlagat...



V turističnih krajih je kaj takega smiselno in je za pričakovat. Izola ni turističen kraj.

facepalm ::

Sodec po guzvi, ki nastopi vsako leto, slucajno ravno med turisticno sezono, bi rekel da se motis.

Gagatronix ::

In kdo rine v Izolo ? Ne poznam nikogar, ki bi celo leto planiral kako bo sel v Izolo na dopust.

solatko ::

Gagatronix - Potem nimaš veliko kolegov in znancev. Če hočem julij, avgust videt stalno družbo, moram v Koper, Izolo, Portorož, Piran ali Umag, Poreč. Več ali manj, so v teh dveh mesecih večinoma tam, nekateri imajo nepremičnine, drugi pavšal v kempih,.... Taki dopusta niti ne planirajo, vsedejo se v avto, ko so frej in se odpeljejo.

Kar nekaj znancev ima v izolski marini plovila.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

facepalm ::

Gagatronix je izjavil:

In kdo rine v Izolo ? Ne poznam nikogar, ki bi celo leto planiral kako bo sel v Izolo na dopust.

Mene vprasas?;) Pejdi pogledat pa jih povprasaj kdo so in zakaj so tam.

vnetidebater ::

solatko je izjavil:

Gagatronix - Potem nimaš veliko kolegov in znancev. Če hočem julij, avgust videt stalno družbo, moram v Koper, Izolo, Portorož, Piran ali Umag, Poreč. Več ali manj, so v teh dveh mesecih večinoma tam, nekateri imajo nepremičnine, drugi pavšal v kempih,.... Taki dopusta niti ne planirajo, vsedejo se v avto, ko so frej in se odpeljejo.

Kar nekaj znancev ima v izolski marini plovila.


tako je ja, starejši rinejo tja. Navada iz jugoslavije najbrž.

facepalm je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

In kdo rine v Izolo ? Ne poznam nikogar, ki bi celo leto planiral kako bo sel v Izolo na dopust.

Mene vprasas?;) Pejdi pogledat pa jih povprasaj kdo so in zakaj so tam.


mater ti pa ta tvoja izola. :D
Si prav užaljen ker kurcamo Izolo.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Nekaterim prija tak oddih, da imajo kratko voznjo do destinacije, da destinacijo poznajo ter da lahko komunicirajo v svojem jeziku. Skratka se grejo res spocit in odmislit sluzbo/skrbi.

vnetidebater ::

facepalm je izjavil:

Sodec po guzvi, ki nastopi vsako leto, slucajno ravno med turisticno sezono, bi rekel da se motis.


V Izolo folk pride ker ima Slovenija malo morja. Izola je slučajno zraven obale. Turistom Izola nima kaj ponuditi.

facepalm je izjavil:

Nekaterim prija tak oddih, da imajo kratko voznjo do destinacije, da destinacijo poznajo ter da lahko komunicirajo v svojem jeziku. Skratka se grejo res spocit in odmislit sluzbo/skrbi.


Počasi smo dojeli da živiš v Izoli in jo nameravaš braniti na vsak način, čeprav v isti sapi praviš da v turistični sezoni ne plavaš v tistem morju ker je bedno in nagužvano.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

vnetidebater je izjavil:



mater ti pa ta tvoja izola. :D
Si prav užaljen ker kurcamo Izolo.

Samo dejstva navajam.
Zame je Izola penzionisticno mesto in tudi sam se ne vidim, da bi dopustoval v takem kraju. To pa ne pomeni, da drugim ne ugaja in sodec po vsakoletni guzvi, pac jim.

vnetidebater je izjavil:



Počasi smo dojeli da živiš v Izoli in jo nameravaš braniti na vsak način, čeprav v isti sapi praviš da v turistični sezoni ne plavaš v tistem morju ker je bedno in nagužvano.

Lahko pa citiras en moj pristranski komentar na racun Izole. Se boljse, ce najdes da je karkoli od napisanega napacno/neresnicno.
Trenutno (2 leti) res zivim v Izoli, po dusi (trenutno tudi po dokumentih) pa sem Koprcan in poznam turisticno sceno na obali in jo tudi kar se da objektivno komentiram (ne morem pohvalit morja na plazah).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Gagatronix ::

solatko je izjavil:

Gagatronix - Potem nimaš veliko kolegov in znancev. Če hočem julij, avgust videt stalno družbo, moram v Koper, Izolo, Portorož, Piran ali Umag, Poreč. Več ali manj, so v teh dveh mesecih večinoma tam, nekateri imajo nepremičnine, drugi pavšal v kempih,.... Taki dopusta niti ne planirajo, vsedejo se v avto, ko so frej in se odpeljejo.

Kar nekaj znancev ima v izolski marini plovila.


Ja, nekateri svoj penzijon prezivljate ... penzijonersko. :)) No, vsakomur svoje. Mene slovenska obala ne vidi za dlje kot enodnevni izlet.

gtx970op ::

Kaki vikendi skozi skoraj vso leto v Portorožu so meni prav prijeteni. Kempinski ali Lifeclass hoteli so dobro porihtani in obnovljeni + sprehodi po Portorožu in kakšen sladoled, kavica je meni osebno zelo lepo.

Prenočišča v kempinskem z zajtrkom sem dobil že za 120€ na sobo kar se mi zdi zelo poceni (decembra okoli božiča).

hipertija ::

gtx970op je izjavil:

Kaki vikendi skozi skoraj vso leto v Portorožu so meni prav prijeteni. Kempinski ali Lifeclass hoteli so dobro porihtani in obnovljeni + sprehodi po Portorožu in kakšen sladoled, kavica je meni osebno zelo lepo.

Prenočišča v kempinskem z zajtrkom sem dobil že za 120€ na sobo kar se mi zdi zelo poceni (decembra okoli božiča).

120€ na sobo za 2 dni?
Prekle za kurnk

gtx970op ::

hipertija je izjavil:

gtx970op je izjavil:

Kaki vikendi skozi skoraj vso leto v Portorožu so meni prav prijeteni. Kempinski ali Lifeclass hoteli so dobro porihtani in obnovljeni + sprehodi po Portorožu in kakšen sladoled, kavica je meni osebno zelo lepo.

Prenočišča v kempinskem z zajtrkom sem dobil že za 120EUR na sobo kar se mi zdi zelo poceni (decembra okoli božiča).

120EUR na sobo za 2 dni?


120EUR na sobo za 1 dan (2 leti sem že zadevo prakticiral preko nekih strani, ki izdajajo bone - da nebom posebej izpostavljal katera stran je bila, pa vbistvu iz glave ne vem).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtx970op ()

miha98 ::

vnetidebater je izjavil:

>Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje?

V Portorožu je gužva in povsod strežejo ali študenti Turistike, ki nimajo niti najmanjšega znanja o strežbi, niti volje tam strežt ali pa neki južni tujci ki ne znajo slovensko. Na plaži je gužva, sence ni, preveč je hudo razgretega betona. Kamorkoli se greš kopat se moraš na poti od brisače do morja gužvat z zdolgočasenimi sprehajalci.
Piran je super ampak nagužvan. Sence ni, razen če prineseš svojo marelo.
Izole ne maram. Plaža je nagužvana, ko prideš v vodo pa so v njej tako hudo ostre skale da se porežeš bolj kot najstnik ki se prvič brije.
Koper je lep za se sprehajat, morje smrdi.
Ankaran ima gnusno morje kjer raste več plevela kot je vode.



Alo jaz sem iz Ptuja sem srečo nekoga, ki je hodil na isto osnovno šolo kot jaz :D
Pač kot kelnarja tam....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha98 ()

SuperKripto ::

Sicer off topic, ampak ne rece se alo. Ampak halo. :) naredil cel (h)alo iz tega
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428603 (2234) Pithlit
»

Hrvaška - cene piva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11216095 (12125) Goran's Blog
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038488 (28532) ThinkPad
»

kje je čar morja? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26143366 (35742) opeter
»

Imate res za dopust evre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812210 (9713) KaiV6

Več podobnih tem