» »

Kvalifikacije za OI in OI v Tokiu (košarka)

Kvalifikacije za OI in OI v Tokiu (košarka)

Temo vidijo: vsi
««
24 / 26
»»

UganiKdo ::

To je to. Mal je bilo prebliska z 10 tockami doncica in par lepimi potezami prepelica, ampak po danes pokazanem je to edini realen rezultat.

drvo ::

Blažič je naredil vse. Pol pa tista tehnična, ki jih je ponovno odrezala.

Badwolff ::

xseki je izjavil:

Najbolj boli, da so z izjemo Millsa ti Avstralci danes res hlodi.


really?
Thybulle, Ingles, Landale igrajo zelo dobro, sploh Thybulle

IL_DIAVOLO ::

xseki je izjavil:

Najbolj boli, da so z izjemo Millsa ti Avstralci danes res hlodi.


In dober selektor bi taksnega igralca moral pokriti boljse, bistveno boljse.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

drvo ::

V zadnjih dveh tekmah nismo mogli v raketo.

meho7 ::

Prepotentnezi :))

Massacra ::

Čestitke Avstralcem. Končno so dobili medaljo po 5 poiskusih za 3. mesto! Zasluženo.

drvo ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

xseki je izjavil:

Najbolj boli, da so z izjemo Millsa ti Avstralci danes res hlodi.


In dober selektor bi taksnega igralca moral pokriti boljse, bistveno boljse.


Kako boš pokril takega igralca, ko je vroč? Luka je proti Argentini dal 48!!! Kaj boš naredil, ko se takemu igralcu odpre?
Drugače pa čestitke Avstralcem in tudi našim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

IL_DIAVOLO ::

Bi treba vprasati selektorja spanije, nisem jaz strokovnjak za strategijo, ocitno niti sekulic ni.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

UganiKdo ::

Se vedno smo edina ekipa iz dodatnik kvalifikacij, ki je prisla med top 4, to je prvi nastop reprezentance na olimpiskih igrah in kot 2 milijonska drzava smo 4 na planetu.

Tako da klub slabsi predstavi danes je to pac vrhunski dosezek.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

4 possesion lead je vsekakor dosegljivo..

Ne s tako igro. Doncic se dobesedno boji pod kos


To tudi meni ni jasno zakaj ne gre na prodor, v NBA čisto drugače igra..


Večje igrisce.


Ja. Celih 30 cm je večje. Kakšen eni pokate. Razlika je v tem, da se tle igra obramba.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

sheeshkar ::

UganiKdo je izjavil:

Se vedno smo edina ekipa iz dodatnik kvalifikacij, ki je prisla med top 4, to je prvi nastop reprezentance na olimpiskih igrah in kot 2 milijonska drzava smo 4 na planetu.

Tako da klub slabsi predstavi danes je to pac vrhunski dosezek.

Definitivno. Dodam še to, da smo bili eno fantastično obrambno potezo Batuma oddaljeni od finala in s tem vsaj srebrne medalje.

Danes se je že od začetka videlo, da so naši mentalno bili precej drugačni od vseh dosedanjih tekem, kar je po takšnem porazu povsem razumljivo. Avstralci pa prav tako niti slučajno niso neka tretjerazredna reprezentanca, temveč so že od začetka spadali med glavne favorite za medalje.

Ben Dover ::

Kapo dol našim za borbo in glave gor! Za mene so zlati.

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

Ko sem po porazu v polfinalu napisal, da so Avtralci favoriti proti nam in da bodo psihično močnejši, sem bil tukaj označen za zgubo, moderator pa me je cenzuriral. Evo, moje napovedi so se uresničile. Naši dobili leseno medaljo.

Telbanc ::

V bistvu se je slo zgubla medaljo, ko je selektor v tekmi z Francijo, dal Dragiča na čakanje. Za Dončiča je blo pol preveč in je tud pregoru.

Dons je bil Dragič psihično čist uničen. Mislim, da bo treba selektorja zamenjat. Čimprej.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

scipascapa ::

pa kaj je zgodba z Zoranom?

IL_DIAVOLO ::

Sekulic pa spet obseden s sodniki, mah daj no.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Badwolff ::

spet jokanje čez sodnike od selektorja, fak

UganiKdo ::

sheeshkar je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Se vedno smo edina ekipa iz dodatnik kvalifikacij, ki je prisla med top 4, to je prvi nastop reprezentance na olimpiskih igrah in kot 2 milijonska drzava smo 4 na planetu.

Tako da klub slabsi predstavi danes je to pac vrhunski dosezek.

Definitivno. Dodam še to, da smo bili eno fantastično obrambno potezo Batuma oddaljeni od finala in s tem vsaj srebrne medalje.

Danes se je že od začetka videlo, da so naši mentalno bili precej drugačni od vseh dosedanjih tekem, kar je po takšnem porazu povsem razumljivo. Avstralci pa prav tako niti slučajno niso neka tretjerazredna reprezentanca, temveč so že od začetka spadali med glavne favorite za medalje.

Tako psihicno kot fizicno je bila nasa tekma z francijo bistveno tezja kot avstralska z zda.

In to se je videlo skozi celo tekmo.

Pozablja se tudi koliko vec kilometrine ima avstralija (tako igralci, kot trenerji) na takih tekmah.

2dark ::

scipascapa je izjavil:

pa kaj je zgodba z Zoranom?


Nič. Saj tud proti Rubiju, Fournirju ni mogel nič v obrambi. Delali so, kar se jim je zljubilo.

Avstralci so skozi celoten turnir pokazali veliko boljšo igro kot naši. Eni očitno ocenujete njihovo igro na podlagi tekme v polfinalu proti Američanom.

Jaz sme tako vedel kaj bo. Če niso mogli zaustavit Rubija LOL in Fournierja , bodo pa Millsa, ki je boljši od omenjenih dveh. In točno to se je na koncu tudi zgodilo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Ben Dover ::

Badwolff je izjavil:

spet jokanje čez sodnike od selektorja, fak


Ah to sploh ni selektor, on je bolj tako za zraven, ker drugega nismo mogli dobit. Nič od nič, ena mevža, ki ne zna udarit po mizi in hkrati podžgat igralce..

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Zaslužena zmaga Avstralcev, naši pa kot da mečejo krompir po polju. Volje nobene, zmenit se ne znajo, poln kamijon turnoverjev...

Če bi pol energije, ki so jo porabili za pizdenje sodnikom v zadnjih dveh tekmah, usmerili proti dvem ektra prodorom, bi danes celo igrali proti USA za zlato, ne pa bron - pa še to ni šlo.

Saj bi rekel, da so naši fantje pokazali vse, kar so lahko, ampak... Danes so dobesedno igrali za kurac. Še ko sem jaz pri kadetih igral basket, so nas spravljali kamikaze lavfat, če smo take turnoverje delali kot danes, ko je Toby podajal Dončiču v kontra smer... Kaj za boga je Čančar delal na robu krila, ko bi mogu bit na čistem krilu, ko je Dončič podajal v prazen prostor?? Uglavnem nič, dajmo se ne pretvarjat, da je bila današnja tekma odigrana tako, kot bi morala biti.

Ja, Millsu se je odprlo. Našemu pa niti enemu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Nedasemiveč ::

Zlat dan za trolle 8-)

Poraz me ne moti, šport jebiga. Me je pa zmotil odnos danes, ni bilo energije kot na prejšnjih tekmah. Neumne tehnične napake, neumno izgubljanje žog (dvakrat pri izvajanju avta). Patty Mills za Avstralijo vedno igra dobro, priprava nanj je bila slaba. Enostavno ne moreš dopustiti, da ti model nasuje 40+ pik, ni to superzvezdnik ala Kevin Durant. Je pa zadel nekaj res težkih metov. Tudi Luka Dončić se bo moral vprašati, če mu tole pregovarjanje s sodniki res koristi. Smo skozi celotno lansko NBA sezono debatirali o tem. Danes si zasluži tudi kakšno kritiko več, je pa dejstvo, da brez njega ne bi bili v Tokyu.

Četrto mesto je izjemen uspeh, zgodovinski za našo državo. Dejstvo pa je, da na OI štejejo zgolj medalje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bolt ()

sheeshkar ::

Kaj je pa zdaj spet Sekulič kriv? A je kriv tega, da ni Željko Obradović? Ja, to je res huda napaka! :))

Za vsakega trenerja lahko po bitki sprašujemo, zakaj pa ni naredil to, zakaj tisto, ampak ko potegnemo črto, je Sekulič zelo dobro vodil tole ekipo in kot slovenski selektor ga v vsej naši zgodovini presega samo Kokoškov.

michael32 ::

Koga bo zdej Miljković iz Ekipe24 krivil za poraz? Janšo ali rumene jopiče?

IL_DIAVOLO ::

sheeshkar je izjavil:

Kaj je pa zdaj spet Sekulič kriv? A je kriv tega, da ni Željko Obradović? Ja, to je res huda napaka! :))

Za vsakega trenerja lahko po bitki sprašujemo, zakaj pa ni naredil to, zakaj tisto, ampak ko potegnemo črto, je Sekulič zelo dobro vodil tole ekipo in kot slovenski selektor ga v vsej naši zgodovini presega samo Kokoškov.


Izgovarjanje na sodnike, ko si očitno bil slabša ekipa. Pa tudi priprava na tekmeca v stilu selektorja rokometne reprezentance. Gremo v tekmo kot ponavadi, potem pa bomo videli kje smo in kaj je treba spremeniti lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Pred pol ure sn govoru s setro po telefonu in ona mene vpraša zakaj ni uni, žogo nabil v obroč. Ko smo igrali z Francijo. Čist živčna, a ni vedu da gre za medaljo, mi navrže...

Sicer se spomnim, da je bil enkat en, ki je bil visok 1.78 in je komot zabil.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Ben Dover ::

Telbanc je izjavil:

Pred pol ure sn govoru s setro po telefonu in ona mene vpraša zakaj ni uni, žogo nabil v obroč. Ko smo igrali z Francijo. Čist živčna, a ni vedu da gre za medaljo, mi navrže...

Sicer se spomnim, da je bil enkat en, ki je bil visok 1.78 in je komot zabil.


WTF? a se da po slovensko napisat?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

sheeshkar ::

Nedasemiveč je izjavil:

Poraz me ne moti, šport jebiga. Me je pa zmotil odnos danes, ni bilo energije kot na prejšnjih tekmah. Neumne tehnične napake, neumno izgubljanje žog (dvakrat pri izvajanju avta). Patty Mills za Avstralijo vedno igra dobro, priprava nanj je bila slaba. Enostavno ne moreš dopustiti, da ti model nasuje 40+ pik, ni to superzvezdnik ala Kevin Durant. Je pa zadel nekaj res težkih metov. Tudi Luka Dončić se bo moral vprašati, če mu tole pregovarjanje s sodniki res koristi. Smo skozi celotno lansko NBA sezono debatirali o tem. Danes si zasluži tudi kakšno kritiko več, je pa dejstvo, da brez njega ne bi bili v Tokyu.

Saj ne, da se ne strinjam s temi kritikami, ampak glede odnosa bi rekel samo to, da je do neke mere razumljiv zaradi relativno krutega poraza proti Franciji. Niso ne prva, ne zadnja ekipa (v kateremkoli športu), ki je po takšnem porazu v polfinalu, nato bila psihično precej slabša v tekmi za tretje mesto. To se je dogajalo tudi reprezentancam s precej več individualne kvalitete kot jo premoremo mi.

lynxslo5 ::

Telbanc je izjavil:

Pred pol ure sn govoru s setro po telefonu in ona mene vpraša zakaj ni uni, žogo nabil v obroč. Ko smo igrali z Francijo. Čist živčna, a ni vedu da gre za medaljo, mi navrže...

Sicer se spomnim, da je bil enkat en, ki je bil visok 1.78 in je komot zabil.


A Prepelič sploh zmore zabiti v koš? Jaz se ne spomnim, da bi on kdaj zabil. Tudi, ko je sam pod košem vedno polaga od table, nikoli ne zabije. Drugače pa je Prepelič visok okoli 190 cm. V NBA si imel igralce kot je Spud Vebb, ki je bil visok 168 cmm, pa je zlahka zabijal v koš.

Ben Dover ::

Daj zabij s svojimi 190cm prek nekega orjaka z 210cm, pizda kr neki bluzite, nimate pojma, ste sploh kdaj že držali žogo v rokah kje drugje kot na PS? WTF?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

lynxslo5 ::

Ben Dover je izjavil:

Daj zabij s svojimi 190cm prek nekega orjaka z 210cm, pizda kr neki bluzite, nimate pojma, ste sploh kdaj že držali žogo v rokah kje drugje kot na PS? WTF?


Saj Batum ni stal pod košem, da bi moral Prepelič zabiti preko njega. Batum je tekel za Prepeličem in ga presenetil z blokado.

Massacra ::

lynxslo5 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Daj zabij s svojimi 190cm prek nekega orjaka z 210cm, pizda kr neki bluzite, nimate pojma, ste sploh kdaj že držali žogo v rokah kje drugje kot na PS? WTF?


Saj Batum ni stal pod košem, da bi moral Prepelič zabiti preko njega. Batum je tekel za Prepeličem in ga presenetil z blokado.


Ali zabit (možnost faula), ali pa na drugi obroč (Batum je bil več kot 1 korak za njim).
Se je pa stegnil in z dolgo roko (najbrž dolgo kakšen meter) blokiral žogo, preden je zadela tablo!

2dark ::

batum ni visok 210 cm. Spet ene nebuloze. Sam prepelič ima 10 cm odriva.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

IL_DIAVOLO ::

Jaka Blažič:

Avstralci so imeli razigranega Pattyja Millesa, prepozno smo ga začeli pokrivati po celem igrišču.


Vec kot ocitno napačna strategija. Milesa se je začelo pokrivati na nasprotni polovici igrišča sele v 3. četrtini, ko se je že preveč razigral. Pokrivati ga bi bilo treba tudi s svežimi močmi.

+nikoli v življenju se nisem videl, da ne bi Doncic prenesel zoge na nasprotno polovico. To ni playmaking, da to naredi en levi in mu porine zogo roke, zdaj pa caraj. S tem izgubis ves car pick and roll igre.

Ja je bil utrujen(kar sem povedal na začetku OI, da zna biti težava), s poskodovanim zapestjem, ampak ne mores kar tako odrezati najbolj efektivnega elementa v igri.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

J

Ja je bil utrujen(kar sem povedal na začetku OI, da zna biti težava), s poskodovanim zapestjem, ampak ne mores kar tako odrezati najbolj efektivnega elementa v igri.




A zdaj je bil pa utrujen? Glede, kako počasi se tip sprehaja po igrišču v primerjavi z Millsom, ki ves čas dejansko teče, veliko čez bloke Dončić počiva. Če bi Dončić toliko pretekel, kot je Mills bi ga pobralo po 10 minutah.

A Mills pa ni bil utrujen? Vsako tekmo je pretekel ogromno.

Sami izgovori.

Tud, če bi imel zdravo zapestje bi še vedno metal trojke mimo. Tako kot cel turnir.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zvezdica27 ::

Sedim v majici št. 8 Partizana ( Murić) in lahko rečem samo: SVAKA ČAST, FANTJE, sem včasih kritičen, predvsem do LD77 v NBA (bil je fakin fenomenalen), ampak za tele užitke ta mesec, hvala vam!!!!

RESPECT!

zz

Smurf ::

Cestitke nasim, na koncu jih je ravno ta velika zelja tudi pokopala in so bili prevec nervozni na zadnjih 2 tekmah. Verjamem, pa da bo Doncic iz tega turnirja ven prinesel zelo veliko novih izkusenj, ki mu bodo prisli se prav. Verjamem, da ga nismo videli zadnjic na OI.

Badwolff ::

Baynes se je pa zgleda resno poškodoval pri padcu v kopalnici.

Aron Baynes is hospitalized due to severe nerve damage in his neck and may miss the entire 2021-22 season, according to Shams Charania of The Athletic

Smurf ::

Ugh, kaksna smola.

Kurzweil ::

... se mi je tudi sicer zdelo sumljivo, ko ga je cca 2 dni po poškodbi Baynesa... Toronto "waival"... ne bi bil presenečen, če je stvar povezana... vemo kako je z NBA klubi in international igralci, ki hočejo igrat za svoje reprezentance... velikim niti to ni dovoljeno, kje šele da se poškoduješ...

Zvezdica27 ::

a res? NBA ne pušča? Samo za olimpijske?

Meizu ::

Ja sam kaj ima to veze. Tip se ni poškodoval na parketu - kopalnica ni igrišče.

Je pa res huda smola, da se greš tako stolčt glih v kopalnici.

Invictus ::

Smurf je izjavil:

Cestitke nasim, na koncu jih je ravno ta velika zelja tudi pokopala in so bili prevec nervozni na zadnjih 2 tekmah. Verjamem, pa da bo Doncic iz tega turnirja ven prinesel zelo veliko novih izkusenj, ki mu bodo prisli se prav. Verjamem, da ga nismo videli zadnjic na OI.

Ma, finale je zajebal kar Dončič, ki ni vrgel na koš, ampak je kot mamina maza podal Prepeliču...

Njega bi sigurno pofavlali.. Ali pa bi dal koš. 2 piki, ki bi Slovenijo popeljali v finale. Ampak,če sipičkica, pol ne gre...

Sam tega, da je Dončič kriv, si nihče ne upa izreči...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Zimonem ::

Invictus je izjavil:

Smurf je izjavil:

Cestitke nasim, na koncu jih je ravno ta velika zelja tudi pokopala in so bili prevec nervozni na zadnjih 2 tekmah. Verjamem, pa da bo Doncic iz tega turnirja ven prinesel zelo veliko novih izkusenj, ki mu bodo prisli se prav. Verjamem, da ga nismo videli zadnjic na OI.

Ma, finale je zajebal kar Dončič, ki ni vrgel na koš, ampak je kot mamina maza podal Prepeliču...

Njega bi sigurno pofavlali.. Ali pa bi dal koš. 2 piki, ki bi Slovenijo popeljali v finale. Ampak,če sipičkica, pol ne gre...

Sam tega, da je Dončič kriv, si nihče ne upa izreči...

Drži se svojega posla. Podaja je bila odlična. Zajebal
je proste mete.

FTad ::

Zimonem je izjavil:

Invictus je izjavil:

Smurf je izjavil:

Cestitke nasim, na koncu jih je ravno ta velika zelja tudi pokopala in so bili prevec nervozni na zadnjih 2 tekmah. Verjamem, pa da bo Doncic iz tega turnirja ven prinesel zelo veliko novih izkusenj, ki mu bodo prisli se prav. Verjamem, da ga nismo videli zadnjic na OI.

Ma, finale je zajebal kar Dončič, ki ni vrgel na koš, ampak je kot mamina maza podal Prepeliču...

Njega bi sigurno pofavlali.. Ali pa bi dal koš. 2 piki, ki bi Slovenijo popeljali v finale. Ampak,če sipičkica, pol ne gre...

Sam tega, da je Dončič kriv, si nihče ne upa izreči...

Drži se svojega posla. Podaja je bila odlična. Zajebal
je proste mete.


Se strinjam. V zadnjem napadu so Francozi dobro krili nase, brez da bi poskusili narediti osebno. Prepelic pa je tudi, glede na videno, bolje izvajal proste mete tekom iger. Zal nad njim ni bilo narejene osebne.

Lahko, da bi Doncica ustavili z osebno napako, ampak bi rekel, da bi dal samo 1 kos in bi sli v podaljsek, ali pa celo nobenega.

Invictus ::

FTad je izjavil:


Lahko, da bi Doncica ustavili z osebno napako, ampak bi rekel, da bi dal samo 1 kos in bi sli v podaljsek, ali pa celo nobenega.

Bolje kot banana Prepeliča...

Drugače pa dobri košarkarji hrepenijo po tem, da bi z enim košem odločili tekmo. Dončič zgleda ne... Sicer brez njega ne bi prišli najbrž niti na OI, ampak vseeno...

Saj se je najbrž zajebal sam. Dvomim, da pridemo na OI v Parizu... Bilo bi fajn, ampak realno gledano...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

dild0idis ::

Lahko pridemo na naslednje OI, ni pa nujno.

Čisto odvisno je od tega, kdo bo igral.

ps: Sicer je malce butasto, da EU prvak ni avtomatično povavbljen na naslednji SP itd.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Smurf ::

FTad je izjavil:


Se strinjam. V zadnjem napadu so Francozi dobro krili nase, brez da bi poskusili narediti osebno. Prepelic pa je tudi, glede na videno, bolje izvajal proste mete tekom iger. Zal nad njim ni bilo narejene osebne.

Tisti, ki dejansko spremljajo kosarko vedo, da je Prepelic zgodovinsko najbolj zanesljiv izvajalec prostih metov (90%+), po drugi strani je Doncic zadnje case blizu 50%

sheeshkar ::

Invictus je izjavil:

Ma, finale je zajebal kar Dončič, ki ni vrgel na koš, ampak je kot mamina maza podal Prepeliču...

Sicer smo na forumu vsi "kavč strokovnjaki", ampak tudi med nami se hitro izlušči popolne idiote... :))

Ob prečkanju polovice smo imeli 10 sekund za zadnji napad. Dončića so podvajali, prevzel ga je eden najboljših obrambnih igralcev zadnjega desetletja (ter v bližini je čakal še en odličen obrambni igralec), Prepelič je bil odkrit, ampak Dončić naj bi metal stepback trojko čez 218 centimetrskega velikana preko njegovih rok? Aja ne, moral bi mimo njega po desni, kjer ga je zapiral Batum... Aja ne, moral bi mimo njega po levi, čisto ob avtu, kljub temu, da te že pri pionirčkih naučijo, da se tega ne dela, ker te tam takoj zaprejo... Hmm...

V resnici ti bo vsak trener povedal, da smo zadnji napad v vseh teh okoliščinah izpeljali zelo dobro, ker v 10ih sekundah je težko izdelati vsaj soliden met na koš, kaj šele prodor s polaganjem. Finale nam je odnesla predvsem fantastična obrambna poteza Batuma in očitno nekaterim še zdaj ni jasno, kako fenomenalna blokada je to bila.

Invictus je izjavil:

Njega bi sigurno pofavlali.. Ali pa bi dal koš. 2 piki, ki bi Slovenijo popeljali v finale. Ampak,če sipičkica, pol ne gre...

Seveda, vse je "sigurno", če pametuješ iz kavča, nekaj dni kasneje. "Sigurno" bi zadel trojko, "sigurno" bi se z lahkoto znebil podvajanja, "sigurno" bi lahko šel zabijati iz linije prostih metov...

Ravno zato, ker NI "pičkica", je bil ob vsem tistem pritisku sposoben izvesti najbolj ustrezno akcijo v tistem trenutku. V kolikor bi spregledal odprtega Prepeliča (ki je prav v prejšnjem napadu zadel odlično trojko in bil zaradi tega "vroč") ter šel sam ena na ena proti Gobertu ter zaradi tega najverjetneje zgrešil, bi ga pa nato pljuvali kot solerja, ki je želel biti heroj in da je "pičkica", ker ni podal odprtemu Prepeliču.

Invictus je izjavil:

Sam tega, da je Dončič kriv, si nihče ne upa izreči...

Morda si tega res nihče ne upa, ker kriviti našega daleč najboljšega posameznika (tudi na tisti tekmi), ki je naredil povsem pravilno potezo kljub vsemu pritisku, je res idiotizem.

In preden bomo ven vlekli Jordane in Kobeje... Tudi oni so zgrešili celo kopico "herojskih" metov za zmago, kjer bi bilo bolje, da bi podali odprtemu soigralcu. Še več, tudi Jordan, največji in najbolj "clutch" vseh časov, je znan tudi po tem, da je v ključnem momentu NBA finala PODAL žogo Steve Kerru... Madona, kakšna "pičkica/mamina maza" je bil MJ, ane?:))
««
24 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156351 (35030) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617771 (14939) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539900 (32538) bambam20

Več podobnih tem