» »

Koliko zaslužijo estradniki z reklamami?

Koliko zaslužijo estradniki z reklamami?

«
1
2

Jan50 ::

V reklamah se pojavljajo Magnifico, Bizovičar, Đuro...
Kaj morda kdo ve koliko s tem zaslužijo?

grahovc ::

Dovolj da se pojavijo.

Zimonem ::

Malo

BuDi79 ::

Jan50 je izjavil:

V reklamah se pojavljajo Magnifico, Bizovičar, Đuro...
Kaj morda kdo ve koliko s tem zaslužijo?
Odvisno kdo pa za koga.
Magnifico za Spar in Porsche dobi kar precej in kar nekajkrat več kot npr. Tinkara Fortuna za Tuš, Jernej Kuntner po drugi strani za neka lepila in prezračevalne sisteme sploh dobi verjetno "paket presenečenja, pico pa pivo".
Bizovičar pa je kot vem za Hofer plačan za cel paket, scenarij, idejo, izvedbo... tako da verjetno od teh dobi največ.
Ugibam pa da je rekorder Đuro, ki ima za Adriatico Grupo verjetno pogodbo za 3/4 regije balkana, kar zadevo spravi na drug nivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

drvo ::

Tu se pogovarjate o drugi ligi. Dončič dobi od Nike 20 milijonov.
Koliko dobi od Perutnine Ptuj za reklamo za Poli?
To je vprašanje. :D

PacificBlue ::

5 jurjev pa roka.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

HappyPills ::

Mogoče ma res rad Poli.

Ben Dover ::

2 šleperja Polija zato se pa tako zredi off season, mu njegov personal chef preveč na debelo reże, namo stran metal.. :))

VeganCyclist ::

Jst pa mislm, da so pr teh naših B zvezdnikih zneski smešni. Pred leti sm mel vpogled v finance ene naše kr znane glasbenice. Tut za 50e se je špilalo. Dnar je dnar. Pač to je njihovo delo in vsak dan morjo nekej počet, ... konc mesca se pa nabere. Ni prav debel, umetniški kruh.

mimogrede,...a ni ta "Hofer cena" globalna marketing kampanija? Bizovičar se samo pokaže notr. Original teksti, scenariji, ideja in vse ostale je Nemško.

Bwaze6 ::

Po stari dobri balkanski navadi vpogled v uradne račune seveda ne pove, koliko kdo od naših estradnikov zares zasluži, tako za nastope kot za razne druge storitve. Zakaj bi plačevali davke in prispevke, če se je temu moč izogniti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

spam321 ::

Bi lahk Serpentinška aka Marjana Šarca vprašali. Zanj se tudi govori, da je veliko "na roke" prejemal. Lep vzgled, ni kaj!

bambam20 ::

spam321 je izjavil:

Bi lahk Serpentinška aka Marjana Šarca vprašali. Zanj se tudi govori, da je veliko "na roke" prejemal. Lep vzgled, ni kaj!



Saj to počnejo vsi glasbeniki, sploh takrat ko igrajo na manjših zasebnih zabavah.

misticnimrk ::

BuDi79 je izjavil:

... Bizovičar pa je kot vem za Hofer plačan za cel paket, scenarij, idejo, izvedbo... tako da verjetno od teh dobi največ. ...


Ni ravno res kar praviš. Poglej reklame za ostale trge, kjer nastopa Hofer.
Reklame so skoraj identične.

No, vsaj bilo je tako na zadnje ko sem preverjal :D

snezak21 ::

HappyPills je izjavil:

Mogoče ma res rad Poli.

Verjetno res, ker po moje ni opcije da Perutnina Ptuj lahko placa 1% njegove realne cene za taksne storitve, pa ce proda cisto vse piscance pa se hleve in proizvodno linijo zraven.

stara mama ::

misticnimrk je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

... Bizovičar pa je kot vem za Hofer plačan za cel paket, scenarij, idejo, izvedbo... tako da verjetno od teh dobi največ. ...


Ni ravno res kar praviš. Poglej reklame za ostale trge, kjer nastopa Hofer.
Reklame so skoraj identične.

No, vsaj bilo je tako na zadnje ko sem preverjal :D

A tazadnja s harmoniko se tud vrti v Italiji in Madžarski?

Likalnik ::

VeganCyclist je izjavil:

Jst pa mislm, da so pr teh naših B zvezdnikih zneski smešni. Pred leti sm mel vpogled v finance ene naše kr znane glasbenice. Tut za 50e se je špilalo. Dnar je dnar. Pač to je njihovo delo in vsak dan morjo nekej počet, ... konc mesca se pa nabere. Ni prav debel, umetniški kruh.

mimogrede,...a ni ta "Hofer cena" globalna marketing kampanija? Bizovičar se samo pokaže notr. Original teksti, scenariji, ideja in vse ostale je Nemško.


Tudi jaz sem zasledil, da je Hofer cena globalna marketing kampanija...in, da je Bizovičar notri samo kot "igralec"...besedilo je baje samo prevedeno (mogoče malo predelano za naš jezik) ampak po večini je pa isto za vse regije (vsaj tako sem slišal od Hoferjeve delavke)

Netrunner ::

Mene zanima ali je dejansko prodaja kaj večja zaradi tega ker so vtaknili one kao zvezdnike v reklamo?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

misticnimrk ::

stara mama je izjavil:

misticnimrk je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

... Bizovičar pa je kot vem za Hofer plačan za cel paket, scenarij, idejo, izvedbo... tako da verjetno od teh dobi največ. ...


Ni ravno res kar praviš. Poglej reklame za ostale trge, kjer nastopa Hofer.
Reklame so skoraj identične.

No, vsaj bilo je tako na zadnje ko sem preverjal :D

A tazadnja s harmoniko se tud vrti v Italiji in Madžarski?


Najverjetneje ne, imajo pa v tem primeru "svoje" fore. Overall se gre za globalno kampanijo, kot so tudi drugi potrdili.
Se pa najverjetneje ne držijo "vsake pike" kot pijanec plota.

Če želiš razumeti, verjamem, da ti ni pretežko. Če ti je pa v interesu bit picajzel pa... pač bodi :D

D4G4 ::

Za igralce in glasbenike ne vem, sem pa že izvedel za par pogodb slovenskih influencerjev. Cifre so vse prej kot nizke. Gre tudi do 2k za eno objavo na IG.

Recimo, Lepa Afna, ki je med top plačanimi slovenskimi influencerkami, je imela lani 105k prihodkov od prodaje in 13,8k dobička. Leto prej 93k prihodkov od prodaje in 12,8k dobička. Vsak, ki ima podjetje, ve, da se zaradi davkov ponavadi teži k temu, da je na koncu leta prikazan čim manjši dobiček.

Malo za predstavo, kakšne cifre obrača.

shadeX ::

VeganCyclist je izjavil:

Jst pa mislm, da so pr teh naših B zvezdnikih zneski smešni. Pred leti sm mel vpogled v finance ene naše kr znane glasbenice. Tut za 50e se je špilalo. Dnar je dnar. Pač to je njihovo delo in vsak dan morjo nekej počet, ... konc mesca se pa nabere. Ni prav debel, umetniški kruh.



Je morala biti pa res obupana ... ali pa malo prirejas zadevo.

To je sicer ze offtopic kar OP sprasuje ampak iz druge roke vem da glasbeniki ne slabo zasluzijo na privat zabavah (to je sicer subjektivno mnenje).

Kdo je nastopal ne bi, lahko pa povem da jih vecina vsaj tega foruma ne pozna. 4 glasbeniki, 1500eur na noc oz zabavo. To je skoraj 400 eur na osebo za tisto noc in to govorimo o "levih" glasbenikih. Težava je tudi dobit prost termin ker imajo vse vikende skoz zasedene.

Vsekakor bolje kot delat za minimalca, sploh ce je to side hustle in ne glavni zasluzek.

Druga zadeva: Influencerji.

Marko Zerjal je pred kratkim delal reklamo za Raid Shadow Legends (neka mobilna igra). Cifre ni izpostavil, je pa sam povedal da je bil izjemno presenecen nad zneskom ki so mu ga ponudili (4 mestna cifra)Tudi za reklamo se je definitivno potrudil.

Tldr: bizovicar kot dzuro pac ne more bit vsak. Zato je pac povprasevanje toliko vecje. Verjemte sam da ne delajo za 100eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

AndrejS ::

Mislim pa da zmaga Damjan Murko

STASI ::

Sem na hitro pogledal v ebonitete kakšne so imeli posamezniki prihodke v 2020 oz 2019.

TEJANI -to sta Teja in Jani - v letu 2020 sta imela 152kEUR
Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR
Alenka Košir - 90kEUR v letu 2015

AndrejS je izjavil:

Mislim pa da zmaga Damjan Murko

Glede na ERAR je Murko od lani prejel od države 9.500 EUR pomoči zaradi COVIDa.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

profii ::

Očitno gre tukaj veliko na roko mimo uradnih številk. Zanimivo.

STASI ::

Še primer BFM doo (podjetje za glasbeno produkcijo katerega lastniki so Skočir in Co.) je imelo v letu 2019 prihodkov za 187kEUR v letu 2020 pa samo 14kEUR.

Koliko dobijo še po drugih kanalih...
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

Likalnik ::

Lansko leto jih je COVID podelal...zato toliko nižje številke.
Ampak recimo Lepa Afna...pred kratkim sem slučajno zasledil in pogledal na YT eno ali dve njeni "epizodi" ko je obnavljala stanovanje oziroma se selila...punca je imela ogromno ogledov....sam filmček pa nič posebnega...ves čas prikazuje kako njen "jebo" sestavlja Ikeino omaro...malo pokaže ostale zaenkrat še prazne prostore...pokaže šminkice, lak za nohte...in bammm...par 10k ogledov....najstnice čist napaljene...gremo po šminko.

Jaz sem obnavljal stanovanje praktično od novega leta do sedaj...večino sem sam naredil...bi se lahko snemal in dal na YT...ne vem pa, če bi bilo toliko ogledov ker sem večino časa, ko delam kar koli drugega kot pa da ležim na kavču sem živčen in pizdim:) ne vem ali bi bilo gledljivo...haha...mogoče pa Gordon Ramsay 2:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

misticnimrk ::

Likalnik je izjavil:


Jaz sem obnavljal stanovanje praktično od novega leta do sedaj...večino sem sam naredil...bi se lahko snemal in dal na YT...ne vem pa, če bi bilo toliko ogledov ker sem večino časa, ko delam kar koli drugega kot pa da ležim na kavču sem živčen in pizdim:) ne vem ali bi bilo gledljivo...haha...mogoče pa Gordon Ramsay 2:)


Pa veš zakaj nebi imel toliko ogledov?
1. Ker nisi tako lep ;((
2. Ker nimaš take prepoznavnosti / branda kot ga ima ona.

Sicer si ne predstavljam in ne vem, kako se pri 'vplivnežih' loči zrno od plevela..
ampak definitivno je prvi pogoj, da si za pred kamero (lep, urejen, vedno nasmejan), tako kot se za družbo 21. stoletja spodobi.

Kako do postavitve svojega branda in prepoznavnosti pa res nebi vedu. Sigurno je pa potrebnega veliko dela za tak uspeh kot ga žanje "lepa" afna.

bambam20 ::

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Likalnik ::

Ja se strinjam s teboj....sicer sem tudi jaz lep:) ampak pustimo lepoto...to je relativno (sicer pomembno ampak vseeno).

kako do prepoznavnosti pa recimo MKBHD...on je pač začel z domačimi YT videi...sedaj je pa praktično znan po celem svetu in ima po par mil. ogledov.

moje mnenje:
dobra oprema tako za video kot zvok
zanimiva tema (tech, avtomobilnost (supecar blondy), igre itd)
nekaj prostega časa, da posnameš in potem ta video obdelaš in objaviš
mora ti biti vsaj na začetku v veliko veselje, da poleg redne službe delaš popoldne še to
pa seveda dobiti moraš zanimive izdelke ali pač si jih redno nabavljati, da delaš unboxing videe itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

profii ::

bambam20 je izjavil:

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.


To je vrjetno promilček njegovih prihodkov.

bambam20 ::

profii je izjavil:

bambam20 je izjavil:

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.


To je vrjetno promilček njegovih prihodkov.


Seveda. Mislim, da lahko vzame vsak mesec za 500EUR robe po izbiri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

misticnimrk ::

Likalnik, ne pravim da nisi, ma z afno se ne moraš kosat :)) (hec na stran, point taken).

oprema je na začetku lahko tudi "pol-profi", vendar mora biti zvok in slika kot se šika - do neke mere, če je vsebina kvalitetna, in je medij dovolj razločen je lahko to dovol dobro.
Sicer ne objavljam veliko videov ampak, kar sem jih, je za objavo 10min videa šlo, kaj pa vem, kar nekaj ur... Najprej ideja, potem posnami (po možnosti večkrat), pa obdelaj,... nisi še objavu, še te čaka delo... Kar hočem rečt je to, da gre nezanemarljiva količina časa, če želiš da je vse na nekem nivoju. Osebno se sam (kot ena oseba) tega nebi šel in bi definitivno nekoga imel, da bi nekatere stvari delal zame. Ker je boljši in hitrejši v tem + razbremeni moj čas.
In kaj rado se zgodi, da po N videih nimaš več ideje s čim naprej...

Se mi zdi, da bi danes vsi bili radi znani vplivneži, ker daje to lažen občutek enega preprostega 'poklica'.. pa se mi zdi, da ni čisto res in moraš bit kar oseba za to..

bambam20 ::

Lahko začnete. vam nihče ne brani. Samo tržno nišo morate ugotovit, o čem boste vlogali na youtubu, da boste zanimivi.

VeganCyclist ::

Muzka niso sam koncerti, poroke in veselice. Klasični glasbeniki majo recimo to mal drgač. Grejo odšpilat kak komad ne pogreb, al pa gostovanje na plati, gostovanje na koncertu,... Kle so v igri desetaki in ne tisočaki.

hojnikb ::

profii je izjavil:

bambam20 je izjavil:

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.


To je vrjetno promilček njegovih prihodkov.

Ja, ne pozabimo se na huawei sponzorstvo 🤪
#brezpodpisa

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:

profii je izjavil:

bambam20 je izjavil:

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.


To je vrjetno promilček njegovih prihodkov.

Ja, ne pozabimo se na huawei sponzorstvo 🤪


Ne pozabimo na sponzoriranje tv-jev Hisense, ki jih izdelujejo v Gorenju. To je tudi en velik LOL.

misticnimrk ::

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

profii je izjavil:

bambam20 je izjavil:

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.


To je vrjetno promilček njegovih prihodkov.

Ja, ne pozabimo se na huawei sponzorstvo 🤪


Ne pozabimo na sponzoriranje tv-jev Hisense, ki jih izdelujejo v Gorenju. To je tudi en velik LOL.


Nasploh je Komotar postal en velik sponzor svojim delodajalcem. Vedno manj vsebine, vedno več reklam.
Si upam trditi v roku dveh let, bo 3/4 njegove vsebine tako ali drugače reklama.
Že sedaj so vsi njegovi novejši vlogi vsaj subtilna reklama... S časom bo pa to skrival vse manj... Bem, od nečesa mora živet :)

stara mama ::

profii je izjavil:

bambam20 je izjavil:

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.


To je vrjetno promilček njegovih prihodkov.

Ni vse tako kot zgleda
Ok, ne poznam njega, niti ne morem nikakor prebavit njegovega sranja in hypa (čudijo me ljudje ki z veseljem požirajo njegove videe), ampak recimo da vem kaj dela.
In ni nujno da so stvari vedno tako, kot zgledajo (dragi avti, drage igrače, bla bla....).

Glej srbsko turbofolk sceno, 99% njihove baze je: denar, dragi avti, drage firme, ima se može se stil, bla bla bla, ...
Lani so pa fehtali za socialo, ker jim je korona baje odžrla vse prihodke.
V zlat celofan zavit drek :)

bambam20 ::

misticnimrk je izjavil:

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

profii je izjavil:

bambam20 je izjavil:

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.


To je vrjetno promilček njegovih prihodkov.

Ja, ne pozabimo se na huawei sponzorstvo 🤪


Ne pozabimo na sponzoriranje tv-jev Hisense, ki jih izdelujejo v Gorenju. To je tudi en velik LOL.


Nasploh je Komotar postal en velik sponzor svojim delodajalcem. Vedno manj vsebine, vedno več reklam.
Si upam trditi v roku dveh let, bo 3/4 njegove vsebine tako ali drugače reklama.
Že sedaj so vsi njegovi novejši vlogi vsaj subtilna reklama... S časom bo pa to skrival vse manj... Bem, od nečesa mora živet :)


Mene nič ne moti, če oglašuje. AMpak Hisense Tv-je? S takšnimi zadevami si ubija kredibilnost.

misticnimrk ::

Pa še s čim drugim kot samo z Kitajskimi TVji in telefoni... ampak to je že druga tema...

Vetrpiha ::

snezak21 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Mogoče ma res rad Poli.

Verjetno res, ker po moje ni opcije da Perutnina Ptuj lahko placa 1% njegove realne cene za taksne storitve, pa ce proda cisto vse piscance pa se hleve in proizvodno linijo zraven.

PP ima po vsem kupčkanju z denarjem in računovodskimi obrati nekje 20 milijonov eur profita.
Bi imeli še več, pa je vsaj toliko še kreditov, ki se pa iztečejo letos.

misticnimrk je izjavil:

Pa še s čim drugim kot samo z Kitajskimi TVji in telefoni... ampak to je že druga tema...

A ko so pa pred HiSensovim prevzemom na veliko oglaševali Gorenje na Kitajskem pa nič?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

donvito ::

stara mama je izjavil:

profii je izjavil:

bambam20 je izjavil:

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.


To je vrjetno promilček njegovih prihodkov.

Ni vse tako kot zgleda
Ok, ne poznam njega, niti ne morem nikakor prebavit njegovega sranja in hypa (čudijo me ljudje ki z veseljem požirajo njegove videe), ampak recimo da vem kaj dela.
In ni nujno da so stvari vedno tako, kot zgledajo (dragi avti, drage igrače, bla bla....).

Glej srbsko turbofolk sceno, 99% njihove baze je: denar, dragi avti, drage firme, ima se može se stil, bla bla bla, ...
Lani so pa fehtali za socialo, ker jim je korona baje odžrla vse prihodke.
V zlat celofan zavit drek :)

Enako, meni je dober Juraj Šebalj.

misticnimrk ::

Vetrpiha je izjavil:


misticnimrk je izjavil:

Pa še s čim drugim kot samo z Kitajskimi TVji in telefoni... ampak to je že druga tema...

A ko so pa pred HiSensovim prevzemom na veliko oglaševali Gorenje na Kitajskem pa nič?
Ne razumem tvojega ranta. Moj point je, da se Komotar blamira s tem, ko dela več reklame kot vsebine. Nebi oziroma nimam pa proti, če dela reklamo za podjetja oziroma storitve v svoji branži. Na primer AMZS, Varno za volanom (al kaj je že bla ena akcija..),... nekaj kar lahko poveže s svojo vsebino. To TV in telefon pač ni... Ampak kot sem reku, fant mora od nečesa žvet.. Od YT direkt sigurno ne bo, tako da razumem njegovo situacijo.

bambam20 ::

donvito je izjavil:



Enako, meni je dober Juraj Šebalj.


MEni tudi. Njegovi avto testi so super za gledanje.

profii ::

bambam20 je izjavil:

misticnimrk je izjavil:

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

profii je izjavil:

bambam20 je izjavil:

STASI je izjavil:


Komotar Minuta- v letu 2020 je imel 48kEUR



Komotar se oblači in obuva zastonj v Grosbasketu.


To je vrjetno promilček njegovih prihodkov.

Ja, ne pozabimo se na huawei sponzorstvo 🤪


Ne pozabimo na sponzoriranje tv-jev Hisense, ki jih izdelujejo v Gorenju. To je tudi en velik LOL.


Nasploh je Komotar postal en velik sponzor svojim delodajalcem. Vedno manj vsebine, vedno več reklam.
Si upam trditi v roku dveh let, bo 3/4 njegove vsebine tako ali drugače reklama.
Že sedaj so vsi njegovi novejši vlogi vsaj subtilna reklama... S časom bo pa to skrival vse manj... Bem, od nečesa mora živet :)


Mene nič ne moti, če oglašuje. AMpak Hisense Tv-je? S takšnimi zadevami si ubija kredibilnost.


Meni on nikoli ni bil kredibilen.
-Avte samo hvali. Kritike so samo featurji na drug način. Ala: Tale radarski tempomat drži distanco 35m namesto 38m.
-Reklama na reklamo. Reklamiral bi še pogrebne storitve, če bi mu jih plačali.
-Ne deluje niti malo pristen.
-Način govora (antipatičen in pa že malo izpet, posiljen).

VeganCyclist ::

Upam trdit, da noben video na YT ni brez reklam ali elementov le teh. Najmanj kar je, objavla folk z naslova samopromocije,..oziroma, mogoce me bo kdo opazil in ,.... Se pravi gre za vlaganje v trademark, samo incoma še ni. Če mislte, da je kakršnkol review na netu nepristranski mam slabo novico za vas.

dild0idis ::

Glede na to kaj tukaj pišete, zaslužijo veliko več kakor sem mislil in tudi očitno jih nekateri celo gledate.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

c3p0 ::

misticnimrk je izjavil:


Moj point je, da se Komotar blamira s tem, ko dela več reklame kot vsebine.
Nebi oziroma nimam pa proti, če dela reklamo za podjetja oziroma storitve v svoji branži. Na primer AMZS, Varno za volanom (al kaj je že bla ena akcija..),... nekaj kar lahko poveže s svojo vsebino. To TV in telefon pač ni... Ampak kot sem reku, fant mora od nečesa žvet.. Od YT direkt sigurno ne bo, tako da razumem njegovo situacijo.


Naj dela še več reklame, bo pač začel izgubljat občinstvo, če že ni. Jaz sem ga unsubbal po par videih, ker bluzi v tri krasne.

digitalcek ::

c3p0 je izjavil:


Naj dela še več reklame, bo pač začel izgubljat občinstvo, če že ni. Jaz sem ga unsubbal po par videih, ker bluzi v tri krasne.


In ti misliš, da si mu s tem zadal smrtni udarec?

Sploh ne vem, kdo je to, ampak lahko ti povem, da njeg boli curac z tebe. In za take, ki nekoga (kogarkoli) kenslajo.

Ker je desettisoče novih, ki pridejo na blog/vlog/kanal.

Kaj hočem povedati?
Da govorjenje: Jaz pa to in to, tega kenslam, drugega ne maram, na global NIMA NIKAKRŠNEGA VPLIVA!

S tem načinom in izjavami nekomu ne odženeš niti komarja...

gruntfürmich ::

misticnimrk je izjavil:

oprema je na začetku lahko tudi "pol-profi", vendar mora biti zvok in slika kot se šika - do neke mere, če je vsebina kvalitetna, in je medij dovolj razločen je lahko to dovol dobro.
Sicer ne objavljam veliko videov ampak, kar sem jih, je za objavo 10min videa šlo, kaj pa vem, kar nekaj ur... Najprej ideja, potem posnami (po možnosti večkrat), pa obdelaj,... nisi še objavu, še te čaka delo... Kar hočem rečt je to, da gre nezanemarljiva količina časa, če želiš da je vse na nekem nivoju. Osebno se sam (kot ena oseba) tega nebi šel in bi definitivno nekoga imel, da bi nekatere stvari delal zame. Ker je boljši in hitrejši v tem + razbremeni moj čas.
In kaj rado se zgodi, da po N videih nimaš več ideje s čim naprej...

Se mi zdi, da bi danes vsi bili radi znani vplivneži, ker daje to lažen občutek enega preprostega 'poklica'.. pa se mi zdi, da ni čisto res in moraš bit kar oseba za to..

ja, po mojem gre za en kratki video cel dan dela... ni to kar tako da se posnameš in že nabiraš klike, imho.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

VeganCyclist ::

Torej. Kolko ti da YT za naročnika? Like? Klik? Ogled?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Remote delo v tujini - .net /angular (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
767141 (5381) TheBlueOne
»

Slovenska Youtube scena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111057 (7922) 2dark
»

YouTube (YT) kanali - Koga spremljate ali sledite ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6114801 (9271) Loocas

Več podobnih tem