» »

Garancija grafe!Nimam je vec :(

Garancija grafe!Nimam je vec :(

MrGTO ::

Zivjo!

Torej izgubil sem garancijo grafe, ker sem brusil jedro in hladilnik, ter gor prilepil hladilna rebra. A Zmeraj dajo dol hladilnik, ce jim reklamiras izdelek? Ker jaz bi original hladilnik zalepil s sekundnim lepilom na grafo, pa nebi mogli dat dol. Prejsnje lepilo bi pa odstranil z bencinom.

Kaj vi mislite na to?
Prosim za nasvete....

Lp, Blaž

nicjasno ::

Kako dolgo mislis, da bi to sekundno lepilo drzalo, ko bi se graficni procesor zagrel?

Ce se ze mislis it nekaj takega, si nabavi vsaj termalno lepilo pa z njim zalepi.

MrGTO ::

sej termalno lepilo imam!Z njim sem prej zalepil tista rebra pa drug hladilnik gor.
Se vedno pa nevem ce dajo dol hladilnik al ne???

Lp, Blaž

bmandelj ::

ja ce ni original hladilnik pol je zelo velika verjetnost da pogledajo spodaj vsaj ce je to draga grafika

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

ali3n ::

Lahko probaš zalepit s termalnim in uveljavljat garancijo. Glede na to, da termalno lepilo zgrabi ko hudič, je malo verjetno, da bodo šli trgat dol. Kateri hladilnik si brusil - originalnega??? Če ja, pol se verjetno pozna da je zbrušen?

Sicer pa, ko si se lotil brušenja, ti je menda ja bilo jasno, da gre garancija po gobe... probej, morda ti rata. Konec koncev nimaš kaj zgubit, razen jeznih pogledov serviserjev...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

frenk ::

sej zato pa raj mt pošl, pa ne ji povedat da si brusu...če mt ne bo vedla da si brusu bo najlažje lagala ane:)...če si to v m****** kupu so pa verjetno že pregledal ta post in bojo mal bol gledal hladilnike na grafah od zdej naprej:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako prilimati heatsinke na grafo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171542 (1252) Black Metalc
»

Izkusnje z zalmanovim termalnim lepilom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101400 (1192) ali3n
»

S čim pritrditi hladilnik na grafične rame??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241502 (1332) TribesMan
»

Ali so komponente na sliki dovolj hlajene za vmod ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231673 (1165) Bacilio
»

Lepljenje hladilnika na procesor grafične kartice - s čim?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
122047 (1806) SaS

Več podobnih tem