» »

Visje kot 537MzH na grafi

Visje kot 537MzH na grafi

bozicek ::

Z katerim programom bi sel viskje kot 537MzH na grafi(CORE).
RageTweak ima slider samo do tu. Meni pa dela na tej frek. povsem normalno in bi rad sel se visje. RivaTuner mi ne podpira grafe, RedLine Tweak pa ima samo 400/300 slider. Kateri je se dober ta ATI? Kajti RageTweak mi je vsecen. Nekaj temu podobno.

Grafa je pa 9600pro.
Ker sem videl da jo je nekdo gonil na 580 samo ne vem ker program je uporabil.

Aja se eno vprasanje. Ram mi zacne pri 350 artefakte dajati. Ali bi kaj pomagalo ce bi jaz dal v AGP malce vec stroma? kaksnega voltmoda ne bi delal saj nisem nic stromarja in se z tistim metrom ne znam prav nic igrati.
  • spremenil: bozicek ()

asPeteR ::

->Ram mi zacne pri 350 artefakte dajati. Ali bi kaj pomagalo ce bi jaz dal v AGP malce vec stroma?

Ne. Probaj jih shladiti; nalimaj rebra na njih.

Glede navijanja. Namesti si OmegaDriverje. 1. so boljsi driverji kot original ATI. 2. Navijas koliko te je volja z njimi(tud po par giga, ce bos tolk lahko navil>:D >:D )
http://blog.stegnar.com

bozicek ::

Ram je zanic. Se ne pregreva. Komot gor prst drzim, je samo malce mlacen.
Ko sem prej vcasih MX2 navijal je bilo na njih tako vroce da nisi mogel drzat. Hehe potem se kolegu prodal on pa je, da bi jih hladil, nalimal gor hladilna rebra od mojga durona original hladilnika. Prilimal jih je pa z ciankolom kateri mu je,hehe, potem razrl ram.

Nazaj k temi: A potem ti drajverji omogocajo, da bo sel slajder se visje? Jz sem pa mislil, da je to omejitev z strani RageTwikerja

Golden eye ::

:D mi ne poznamo meja glede navijanja 8-)

bozicek ::

Dobra ta stvarca od Omege. Samo kaj ko imam probleme z njimi

DjTonic ::

Koliko si te dobil Core clock?

bozicek ::

Pri 550 mi zacne v Marku kazati malce artefaktov. S tem ne mislim, da bi se teksture lomile, ampak na svetli sliki (tam ko so letala) se pojavijo drobne crne pikice.
Ga moram se malce ohladiti, ker sedaj imam samo zacasno malce narejeno (80 vent pod graficno, da mi piha nanjo)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z navijanjem RAMov na grafični (Hercules Radeon 9600 PRO)

Oddelek: Navijanje
391885 (1363) G@MER
»

ASUS 9600XT navijanje

Oddelek: Navijanje
471620 (980) mamamia
»

Do koliko ste navili svojega 9600XT?

Oddelek: Navijanje
221410 (1116) ferdo
»

Za vse lastnike Herc. r8500LE! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
33018918 (11550) sharp
»

overclockanje grafične !

Oddelek: Navijanje
321492 (934) Moonman

Več podobnih tem