» »

Kako dolgo ste ze...?

Kako dolgo ste ze...?

1
2
3 4

zztop ::

GupeM je izjavil:

Horas je izjavil:

jaz trdim da se ljudje osebnostno in karakterno NE spreminjamo! se samo prilagajamo določenim situacijam, v službi, zvezi itd.. volk dlako menja, nrave ne.

Volk. Ampak človek ni volk.

Posplošuj ali pa bodi obsojen na večno razmišljanje! Ne pozabi pa, da razmišljajo tisti, ki ne vedo. :)>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

energetik ::

shadeX je izjavil:

Pred 30. letom je govorila, da misli imeti otroke pri 30, zdaj pa smo ze cez trideset pa se vedno nic, nazadnje za velikonocne praznike je rekla, da se ji se ne mudi


Moja identično. Moja si otroke želi ampak največji sprožilci teh občutkov, da si je želela prej otroke so bili ravno tisti, ko so njene vrstnice dobivale otroke (pred 30). Pri naju je situacija drugačna kot pri drugih in sedaj ko razume te "sprožilce", se tudi njej ne mudi več se pa strinjava da naj bi bilo to v roku leta, dveh.
Ne delat otrok samo zaradi nekih občutkov, zaradi kolegov in staršev. Otroke se dela, če si jih res želiš in če vsem lahko nudiš dober začetek, tako materialno kot glede vzgoje in svojega časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

IL_DIAVOLO ::

Otroci so varovalka, da ti partner/ka ne pobegne :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

GupeM ::

zztop je izjavil:

GupeM je izjavil:

Horas je izjavil:

jaz trdim da se ljudje osebnostno in karakterno NE spreminjamo! se samo prilagajamo določenim situacijam, v službi, zvezi itd.. volk dlako menja, nrave ne.

Volk. Ampak človek ni volk.

Posplošuj ali pa bodi obsojen na večno razmišljanje! Ne pozabi pa, da razmišljajo tisti, ki ne vedo. :)>:D


Razen, če sem že razmislil, in že vem.

shadeX ::

Ne delat otrok samo zaradi nekih občutkov, zaradi kolegov in staršev. Otroke se dela, če si jih res želiš in če vsem lahko nudiš dober začetek, tako materialno kot glede vzgoje in svojega časa.


Normalno. Zato jih nisem imel pri 23.

Ben Dover ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Otroci so varovalka, da ti partner/ka ne pobegne :)


Kaj pa veriga??? /s

solatko ::

Letos oktobra bo 50 let, kar sva začela hodit, februarja pa je bilo 46.-ta obletnica poroke. Ko se včasih proti večeru vsedeva na balkon in obujava spomine (res sva že stara, da se nama to dogaja), ugotaljava, da sva imela izredno srečo, ker sva se daljnega 1971, čisto slučajno našla. Oba sva imela samo eno skupno lastnost, rada se prilagajava in rada se pogovarjava, s tem pa se je dogajalo to, da nobena želja ni ostala skrita. Pogovarjala sva se o vsakdanjih stvareh, ciljih, ki jih imava pred seboj in o načinih, da željeno doseževa. Nobena tema ni bila tabu, predvsem pa sva zelo veliko energije in časa porabljala za zadovoljitev najinih spolnih potreb in želja. To sva imela res pestro, raznoliko in nikoli dolgočasno, še sedaj se rada spraviva pod rjuhe, zato, da izkoristiva še to malo zastonj zabave, ki nama je preostala. Sex je tisto, kar daje moč zvezi, vsak večer se mora dogajat kaj drugega, saj je monotonost na tem področju, prvi vzrok, da se začne veza hladiti. Potrebno je dajat in ob tem tudi dobiš. Otrok je bila želja takoj, ko sva uspela pridobiti svojo streho nad glavo, tako, da sva se brez skrbi, oba, posvetila vzgoji najinega sinčka, obenem pa nisva pozabila ali zanemarila drug drugega. Bili so tako finančni, kot drugi problemi, ki pa so bili v povezavi s tistim, kaj naju je družilo, malenkostni in z lahkoto rešljivi. Sva se tudi skregala, vendar je postelja poglihala čisto vse nesporazume. Zadnjih 30 let pa samo še uživava drug z drugim, imava velik krog prijateljev in znancev, vsak svoje hobije, ki tudi dobijo dnevno svoj čas, nikoli nama ni dolgčas in še vedno se počutiva mladostno in zaljubljeno. Skoki čez plot, kaj je to? Midva skačeva čez plot vsak večer, ko igrava namišljene osebe, če pa bi že kso imel željo po kom drugem pa bi si to tudi prej zaupala, preden bi se zgodilo. Ljubosumja ne poznava, nisva nikoli drug drugega omejevala v ničemer, dogovorila sva se samo to, da bova takrat, ko bi pri komu zaljubljenost in pripadnost začela pešati, to tudi odkrito drug, drugemu povedala. Hinavščine ne poznava in je ne zagovajava nikjer, odkrit razgovor je vreden zlata in dolge zveze, tudi takrat, ko je potrebno povedat kaj neprijetnega.

europenian - Premalo si zaupata in vse premalo pogovarjata. Nekatere ženske se materinstva, enostavno bojijo, mislijo, da temu ne bodo kos in se zato raje posvečajo hobijem in drugim dejavnostim, ki so ji bolj domače (tudi imeti psa ali mačko ali kakršno koli drugo živo bitje). Ženska, ki ima rada živali, ima po navadi rada tudi ljudi pa tudi otroke, boji pa se imeti svojega.
Vsedita se in se pogovorita, zaupaj ji svoje želje, strahove in potrebe, tudi to, da pogleduješ v drugo gnezdo zaradi stvari, ki vama ne gredo. Ne bodi hinavec in zvezo, ki je imela v 15-ih letih tudi kaj dobrega, zapustiš, brez vsaj poštenega pogovora.
Sicer je pa vsaka nova stvar mikavna, vprašanje pa kako se potem razvija. Kolegi, ki so šli po taki poti, so bili z leti, v glavnem razočarani.

WhiteAngel - Premalo problemov, Windows XP ni več že dolgo v uporabi, sedanjih pa par let nimaš kaj drmat. Večina novih stvari se ne da na lahek način razkopavat, ljudje nimajo časa, da bi kaj popravljali in tako se tehnični problemi spravijo na minimum in bi forum počasi ugasnil, če nebi odpirali drugih tem.

energetik - Če bi se otroci delali samo zaradi želje, bi človeštvo že izumrlo.

IL_DIAVOLO - To si ti misliš, poznam kar nekaj takih, ki jim je partner ali partnerka otroke pustil/a. Otroci velikokrat razpad zveze pospešijo, ker se termini, potrebe in želje, zaradi njih, porušijo, pridejo pa obveznosti, na katere partnerja nista pomislila.

shadeX - Potem pa vidiš dedke na valetah in vdove, vdovce na maturah.;(
Delo krepa človeka

Gagatronix ::

> Ko se zjutraj zbudiš in pogledaš na drugo stran postelje, se nasmejiš ?

Mene predvsem zanima od kje izhaja ta idiotizem, da partnerja spita v isti postelji ?

Sem bil tekom svojega relativno dolgega zivljenja v kar nekaj zvezah, pa s partnerko nisva delila postelje. Ker sva cenila to da se clovek dejansko naspi. Objemas se lahko ko si buden.

Ben Dover ::

Najhuje je ko roka zaspi, pol jo morš pa zmuznit nekak ven. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Invictus ::

MisterM je izjavil:

V svoji prvi pravi službi, sicer že dolgo tega, sem od direktorja slišal moder svet: Prvo službo in prvo ženo je težko zamenjati, nato pa kar gre.

Ta je dobra. In resnična >:D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

energetik ::

solatko je izjavil:

energetik - Če bi se otroci delali samo zaradi želje, bi človeštvo že izumrlo.

IL_DIAVOLO - To si ti misliš, poznam kar nekaj takih, ki jim je partner ali partnerka otroke pustil/a. Otroci velikokrat razpad zveze pospešijo, ker se termini, potrebe in želje, zaradi njih, porušijo, pridejo pa obveznosti, na katere partnerja nista pomislila.
S tem zadnjim se strinjam, otroci tako obrnejo vse na glavo, da mora biti zveza res trdna, da zdrži. Vsa prilagajanja, odrekanja, čakanja na urgencah sredi noči, neprespane noči, previjanja in preoblačenja cele postelje sredi noči, uši, podančice (pranje komplet vsega vsak dan), prepričevanje pri hrani in lahko bi še našteval v nedogled, vse to vzame hud davek. Zato pa pravim, otroke je treba imeti zavestno, ne pa kar tako malo, ker jih imajo tudi drugi ali ker tako hočejo starši.

Eh, človeštvo ne bi kar izumrlo, glede na to kako narašča število. Če bi vsaj malo premislili pred razmnoževanjem, bi bilo glih prav.

TheBlueOne ::

energetik je izjavil:

Vsa prilagajanja, odrekanja, čakanja na urgencah sredi noči, neprespane noči, previjanja in preoblačenja cele postelje sredi noči, uši, podančice (pranje komplet vsega vsak dan), prepričevanje pri hrani in lahko bi še našteval v nedogled, vse to vzame hud davek.


Mah tako so strasili nas, potem pa imas ogromno takih, ki imajo froce skoraj prepozno in takih, ki jih zaradi take paranoje sploh nimajo, ker se jim je cas iztekel.

Kar se mene tice ni tako hudo, se posebej, ce jih lahko tu in tam posodis kaksni stari mami. Poleg tega, ce imas malo srece gres se enkrat skozi igracke. Ko so starejsi pa ti tudi prihranijo cas, ko jih posiljas po nakupih, ti cistijo, dajo zadeve v pomivalca, zalivajo vrt itn. Ko so se starejsi imas koga za poklicati, ce imas sreco se skrbijo za tebe.

Da ne govorimo kako super izgovor so v sluzbi. Ce se ti ne da in si utrujen je kriv froc, ce noces ostati dlje imas froca, ce hoces skrajsan delovnik je argument za to itn.

Tako da, ce se kolikortoliko izide, bolj investicija kot breme.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Ha, ha, otroci kot investicija...

Sam je res >:D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

energetik ::

TheBlueOne je izjavil:

energetik je izjavil:

Vsa prilagajanja, odrekanja, čakanja na urgencah sredi noči, neprespane noči, previjanja in preoblačenja cele postelje sredi noči, uši, podančice (pranje komplet vsega vsak dan), prepričevanje pri hrani in lahko bi še našteval v nedogled, vse to vzame hud davek.


Mah tako so strasili nas, potem pa imas ogromno takih, ki imajo froce skoraj prepozno in takih, ki jih zaradi take paranoje sploh nimajo, ker se jim je cas iztekel.

Kar se mene tice ni tako hudo, se posebej, ce jih lahko tu in tam posodis kaksni stari mami. Poleg tega, ce imas malo srece gres se enkrat skozi igracke. Ko so starejsi pa ti tudi prihranijo cas, ko jih posiljas po nakupih, ti cistijo, dajo zadeve v pomivalca, zalivajo vrt itn. Ko so se starejsi imas koga za poklicati, ce imas sreco se skrbijo za tebe.

Da ne govorimo kako super izgovor so v sluzbi. Ce se ti ne da in si utrujen je kriv froc, ce noces ostati dlje imas froca, ce hoces skrajsan delovnik je argument za to itn.

Tako da, ce se kolikortoliko izide, bolj investicija kot breme.
Naju niso strašili, morda le glede spanja, pa dejansko pri nas je tako hudo in še hujše. Dobro sem se naspal v zadnjih 7 letih morda nekje 15 noči, ko sta prespala pri starih. Sicer vsako noč če že ni kake poplave v pojstli, pa vsaj prideta sredi noči v spalnico in se postavita počez, da mora potem 1 od naju v otroško sobo spat. Tako da zaenkrat šele pri starejši morda prihaja čas, ko ne bo samo breme, ker tudi že kaj pospravi, pomije in se sama zrihta zjutraj in zvečer. Ma tamali je še na polno breme.
Verjamem pa, da bo že čez nekaj let precej bolje. (in potem spet slabše ko bo puberteta :))).

IL_DIAVOLO ::

Lol kaki argumenti.

Otroci te samo omejujejo pri svobodnem življenju, to je dejstvo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

D3m ::

Pri meni je samo žal, da jih nisem imel prej.

Pa partnerke, ki bi imela isto mnenje takrat nisem spoznal.

So bile bivše samo odvečna teža.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

TheBlueOne ::

Invictus je izjavil:

Ha, ha, otroci kot investicija...

Sam je res >:D


Seveda. Od priblizno polnoletnosti naprej imas mlado druzbo. Vredno dosti vec kot tista leta brisanja riti nekaj kg tezkem knedlu. Ce kdo ne verjame, naj se postavi v kozo svojih starsev in hitro bo jasno, da je zadeva investicija. Seveda, ce gre vse po sreci, kar je v vecini primerov.

No mi smo v familiji taki, da nismo loceni med generacijami. Tako vzgajamo naprej...

D3m ::

Zanimivo razmišljanje.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TheBlueOne ::

energetik je izjavil:

Naju niso strašili, morda le glede spanja, pa dejansko pri nas je tako hudo in še hujše. Dobro sem se naspal v zadnjih 7 letih morda nekje 15 noči, ko sta prespala pri starih. Sicer vsako noč če že ni kake poplave v pojstli, pa vsaj prideta sredi noči v spalnico in se postavita počez, da mora potem 1 od naju v otroško sobo spat.


Jaz imam svojo sobo odkar smo se delili. :D Enkrat pobegnem jaz, enkrat moja. Jaz slabse spim ze z mojo, tako da se od otrok naprej po dolgem casu naspim.

GupeM ::

energetik je izjavil:

Naju niso strašili, morda le glede spanja, pa dejansko pri nas je tako hudo in še hujše. Dobro sem se naspal v zadnjih 7 letih morda nekje 15 noči, ko sta prespala pri starih. Sicer vsako noč če že ni kake poplave v pojstli, pa vsaj prideta sredi noči v spalnico in se postavita počez, da mora potem 1 od naju v otroško sobo spat. Tako da zaenkrat šele pri starejši morda prihaja čas, ko ne bo samo breme, ker tudi že kaj pospravi, pomije in se sama zrihta zjutraj in zvečer. Ma tamali je še na polno breme.
Verjamem pa, da bo že čez nekaj let precej bolje. (in potem spet slabše ko bo puberteta :))).

Slaba vzgoja. Jaz imam dva, pa mogoče 20 noči nisem spal (če ne upoštevamo prve pol leta, ko pač jejo tudi ponoči). Če pride v najino spalnico, mora nazaj v svojo sobo. Razen občasno, če je ravno vikend, pa pride po šesti uri. Zato ima svojo spalnico.

FireSnake ::

Hypathia je izjavil:

Horas je izjavil:

ljudje v osnovi nismo monogamna bitja. to je produkt cerkve, nekaterih elit, zato da nas majo pod nadzorom.

Oh, lej, še en , ki bi rad svoje grdo vedenje opravičeval z MuH BiOlOgY BS. (Ne)monogamnost je stvar osebne odločitve ne biološka determiniranost. Je pa seveda res, da se je v preteklosti monogamnost spodbujala ker je prispevala k stabilnosti družbe in manjši konfliktnosti samskih moških. Danes se jih pasivizira drugače, predvsem pa živimo v visoko individulaizirani, potrošniški družbi, kjer so tudi ljudje samo produkti.

digitalcek je izjavil:


Ampak kaj, ko predvsem "ženski" mediji furajo filozofijo "sprememb", spreminjanja za vsako ceno.

Če se ne razideš, tudi večkrat, danes skoraj nisi več moderen, si demodé, passé.

Ampak mnoge Slovenke si ne zaslužijo niti tistega in takega, kot ga imajo.

So zlatokopke, ki kopljejo in kopljejo in iščejo. V upanju na ogromno "zlato" kepo.
Še enkrat: imajo seveda pravico na izbiro, tudi na iskanje. Ampak so zame vseeno velike bedakinje.

Še dober komentar s slo spleta: Kavelj je v tem, da izbiranje lahko postane način, stil … življenja. Potem pa zaradi Matilde ni več kaj izbrati...

Zakaj točno bi se pa morale zadovoljiti z vsakim klošarjem?


Daj, klošar, nehaj smetiti v vsaki temi!
Dokazano (iz tvoje strani) nisi zmožen daljše zveze zato nisi kredibilen za pisanje v tej temi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

digitalcek ::

FireSnake je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Horas je izjavil:

ljudje v osnovi nismo monogamna bitja. to je produkt cerkve, nekaterih elit, zato da nas majo pod nadzorom.

Oh, lej, še en , ki bi rad svoje grdo vedenje opravičeval z MuH BiOlOgY BS. (Ne)monogamnost je stvar osebne odločitve ne biološka determiniranost. Je pa seveda res, da se je v preteklosti monogamnost spodbujala ker je prispevala k stabilnosti družbe in manjši konfliktnosti samskih moških. Danes se jih pasivizira drugače, predvsem pa živimo v visoko individulaizirani, potrošniški družbi, kjer so tudi ljudje samo produkti.

digitalcek je izjavil:


Ampak kaj, ko predvsem "ženski" mediji furajo filozofijo "sprememb", spreminjanja za vsako ceno.

Če se ne razideš, tudi večkrat, danes skoraj nisi več moderen, si demodé, passé.

Ampak mnoge Slovenke si ne zaslužijo niti tistega in takega, kot ga imajo.

So zlatokopke, ki kopljejo in kopljejo in iščejo. V upanju na ogromno "zlato" kepo.
Še enkrat: imajo seveda pravico na izbiro, tudi na iskanje. Ampak so zame vseeno velike bedakinje.

Še dober komentar s slo spleta: Kavelj je v tem, da izbiranje lahko postane način, stil … življenja. Potem pa zaradi Matilde ni več kaj izbrati...

Zakaj točno bi se pa morale zadovoljiti z vsakim klošarjem?


Daj, klošar, nehaj smetiti v vsaki temi!
Dokazano (iz tvoje strani) nisi zmožen daljše zveze zato nisi kredibilen za pisanje v tej temi.


Duhovni klošar, umiri se. Sem v kar dolgi zvezi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Taip4n ::

Gagatronix je izjavil:

> Ko se zjutraj zbudiš in pogledaš na drugo stran postelje, se nasmejiš ?

Mene predvsem zanima od kje izhaja ta idiotizem, da partnerja spita v isti postelji ?

Sem bil tekom svojega relativno dolgega zivljenja v kar nekaj zvezah, pa s partnerko nisva delila postelje. Ker sva cenila to da se clovek dejansko naspi. Objemas se lahko ko si buden.

Ker spiš s partnerjem v isti postelji, se ti ne rata naspati? Torej sta imela dve ločeni postelji v spalnici ali sta imela vsak svojo sobo?

GrX ::

Taip4n je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

> Ko se zjutraj zbudiš in pogledaš na drugo stran postelje, se nasmejiš ?

Mene predvsem zanima od kje izhaja ta idiotizem, da partnerja spita v isti postelji ?

Sem bil tekom svojega relativno dolgega zivljenja v kar nekaj zvezah, pa s partnerko nisva delila postelje. Ker sva cenila to da se clovek dejansko naspi. Objemas se lahko ko si buden.

Ker spiš s partnerjem v isti postelji, se ti ne rata naspati? Torej sta imela dve ločeni postelji v spalnici ali sta imela vsak svojo sobo?

Imamo vsak svojo sobo. zakaj pa ne? To pa danes res ni nič posebnega..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

GupeM ::

digitalcek je izjavil:


Duhovni klošar, umiri se. Sem v kar dolgi zvezi.

Razkrito!!!

Hypathia = digitalcek

GrX je izjavil:


Imamo vsak svojo sobo. zakaj pa ne? To pa danes res ni nič posebnega..

Živita tudi vsak v svoji hiši?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

IL_DIAVOLO ::

Lmao cudaki :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

TheBlueOne ::

GupeM je izjavil:

digitalcek je izjavil:


Duhovni klošar, umiri se. Sem v kar dolgi zvezi.

Razkrito!!!

Hypathia = digitalcek


To ga/jo naredi popolnoma nezanimivo.

l0wc4 ::

Star sem 40+, s partnerjem skupaj 10+, en otrok in en pes. Odlično se razumemo. Zaneslo me ni nikamor, zakaj bi me, pri teh letih razmišljam s svojo glavo, se prilagajam partnerju in ona meni.

Invictus ::

GrX je izjavil:


Imamo vsak svojo sobo. zakaj pa ne? To pa danes res ni nič posebnega..

Normalno, drugače težko pripelješ ljubico/ljubčka v skupno posteljo ;).

Razen če je dovolj velika postelja za 3...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

klemenSLO ::

Gagatronix je izjavil:

> Ko se zjutraj zbudiš in pogledaš na drugo stran postelje, se nasmejiš ?

Mene predvsem zanima od kje izhaja ta idiotizem, da partnerja spita v isti postelji ?

Sem bil tekom svojega relativno dolgega zivljenja v kar nekaj zvezah, pa s partnerko nisva delila postelje. Ker sva cenila to da se clovek dejansko naspi. Objemas se lahko ko si buden.


Ta moja izjava se ne nanaša na kvaliteto spanja. Tu se strinjam da je partner lahko moteči element :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

veteran ::

l0wc4 je izjavil:

Star sem 40+, s partnerjem skupaj 10+, en otrok in en pes. Odlično se razumemo. Zaneslo me ni nikamor, zakaj bi me, pri teh letih razmišljam s svojo glavo, se prilagajam partnerju in ona meni.


kaj je zdaj ona?? Ženska ali partner? Al pa ste trije, torej ti + partner + ona.

Tole bo še zabavno, ko si še ona omisli partnerko in bo potem otrok v vrtcu povedal, da ima dva atija in dve mamici. :) :)

TheBlueOne ::

veteran je izjavil:


Tole bo še zabavno, ko si še ona omisli partnerko in bo potem otrok v vrtcu povedal, da ima dva atija in dve mamici. :) :)


Ce ze dlakocepis je smesno, ce sam delas napake. Ce se ne motim je prav "partnerica".

https://fran.si/130/sskj-slovar-slovens...

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Ne motiš se, prav je partnerica. Je pa smešno, da če že pametuješ, ne preveriš, ali je slučajno prav oboje, torej tudi partnerka.

https://fran.si/iskanje?FilteredDiction...

FireSnake ::

digitalcek je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Horas je izjavil:

ljudje v osnovi nismo monogamna bitja. to je produkt cerkve, nekaterih elit, zato da nas majo pod nadzorom.

Oh, lej, še en , ki bi rad svoje grdo vedenje opravičeval z MuH BiOlOgY BS. (Ne)monogamnost je stvar osebne odločitve ne biološka determiniranost. Je pa seveda res, da se je v preteklosti monogamnost spodbujala ker je prispevala k stabilnosti družbe in manjši konfliktnosti samskih moških. Danes se jih pasivizira drugače, predvsem pa živimo v visoko individulaizirani, potrošniški družbi, kjer so tudi ljudje samo produkti.

digitalcek je izjavil:


Ampak kaj, ko predvsem "ženski" mediji furajo filozofijo "sprememb", spreminjanja za vsako ceno.

Če se ne razideš, tudi večkrat, danes skoraj nisi več moderen, si demodé, passé.

Ampak mnoge Slovenke si ne zaslužijo niti tistega in takega, kot ga imajo.

So zlatokopke, ki kopljejo in kopljejo in iščejo. V upanju na ogromno "zlato" kepo.
Še enkrat: imajo seveda pravico na izbiro, tudi na iskanje. Ampak so zame vseeno velike bedakinje.

Še dober komentar s slo spleta: Kavelj je v tem, da izbiranje lahko postane način, stil … življenja. Potem pa zaradi Matilde ni več kaj izbrati...

Zakaj točno bi se pa morale zadovoljiti z vsakim klošarjem?


Daj, klošar, nehaj smetiti v vsaki temi!
Dokazano (iz tvoje strani) nisi zmožen daljše zveze zato nisi kredibilen za pisanje v tej temi.


Duhovni klošar, umiri se. Sem v kar dolgi zvezi.

Ni letelo nate. Ampak na tipa, ki se izdaja za žensko.

GupeM je izjavil:

digitalcek je izjavil:


Duhovni klošar, umiri se. Sem v kar dolgi zvezi.

Razkrito!!!

Hypathia = digitalcek



Je malo čudno, ane?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

GrX ::

GupeM je izjavil:


GrX je izjavil:


Imamo vsak svojo sobo. zakaj pa ne? To pa danes res ni nič posebnega..

Živita tudi vsak v svoji hiši?

Obrazloži mi zakaj točno mora partner spati s partnerico? Da ji pokaže, da jo ima rad? Ker tako počnejo drugi? Ne razumem.

Jaz imam pač svoj "brlog" kjer imam računalnik, knjige, revije in me ob branju večkrat zmanjka. Vaših pa se to zgodi v dnevni sobi ob gledanju dolgočasnega filma... Občasno pa spim tudi v spalnici. Se pač ne obremenjujem s tem kje zaspim. Sem rad svoboden.

Najbrž hodite tudi ob isti uri spat, kajne? Ker je partnerica utrujena si tudi ti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

GupeM ::

Saj te ne napadam. Samo vprašam. Drugače pa še marsikaj počnemo, čeprav bi mogoče takrat raje počeli kaj drugega. Recimo na kakšen obisk gremo skupaj, čeprav meni ni za it. Pa v trgovino, pa včasih je treba kaj narest, kar naredim izključno za partnerico. Ti ne? Uboga tvoja partnerica.

In ja, večinoma hodiva skupaj spat. Takšno spanje na kavču, pa v fotelju, pa ne vem kje še vse, pač ni pravo spanje. Me pa partnerica ponoči ne zbuja. Tudi ona ne jamra da bi jaz njo. Mogoče morata obiskati kakšnega specialista za spanje, če imata s spanjem takšne probleme?

jest10 ::

Iz tega, da imata vsak svojo posteljo si iz riti potegnil zaključek, da nič ne naredi z njo/za njo?:))

solatko ::

Vsak svojo spalnico, pari uporabljajo z razlogom, predvsem pa zaradi dejansko mirnega in učinkovitega spanca. Nerodno je, če te sredi noči zbudi klofuta partnerja, ko se vrtiš po postelji, da te zbudi smrčanje, kašelj, brca,... Le redki spijo celo noč pri miru, večina se jih nekajkrat na noč obrne in tudi to zna biti moteče za partnerja. Eni imamo zelo trden spanec in nas nebi zbudil ni vlak sredi spalnice, drugi pa imajo tako rahel, da jih zbudi let muhe. Ljudje smo različni, vsem pa je enako to, da potrebujemo določeno število ur, kvalitetnga spanja na dan.
Osebno nisem nikoli rabil več kot 5ur spanja dnevno, žena minimalno 8, ona je šla spat med 10-12 uro zvečer, jaz včasih ob 2-3 uri zjutraj in vsakokrat, ko sem se vlegel zraven, se je zbudila in mimogrede je pretekla kakšna ura, da sva se nehala crkljati (ko se je zbudila, ji je to najprej manjkalo, objem, božanje in iz tega je potem sledilo še vse ostalo, tudi, če smo za to poskrbeli že prej). Mene niti slučajno to ni motilo, je pa vplivalo na njeno spočitost zjutraj in čez dan. Že kar nekaj let spiva ločeno pa se nimava zato nič kaj manj rada, sva pa spočita in sposobna svoje potrebe in želje uresničiti v urah, ki niso namenjene izključno spanju. Vseeno sem včasih žleht (ona pri tem ne zaostaja veliko) in se ob kakšni zgodnji uri, hinavsko priplazim v njeno posteljo ali ona v mojo (res da rabi malo več časa in naprezanja, da me zbudi, je pa toliko bolj prijetno, ko ji uspe). Če je človek lepo spočit, je vse ostalo lahko.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Horas ::

tudi midva imava vsak svojo postlejo, eno dodatno imava v otroški sobi. jaz ne morem spat z njo že nekaj let, ker se non stop premika in klati. jaz sem občutljiv na dotike tudi če spim trdno in globoko me že samo božanje prebudi takoj! je dolgo trajalo preden je sprejela da ne moreva več vedno skupaj spati, saj so ji zraven še sestre in tašča govorile da to ni normalno.
za vikende ko so otroci kdaj pri babicah in dedijih pa skupaj lepo spima.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

solatko ::

To je čisto v redu in zdravo za odnos, nenaspane osebe se lažje skregajo, kot spočite.>:D
Delo krepa človeka

KTr1sk ::

13 let bo letos, hčerka bo 8let,..marsikaj bi spremenil na začetku zveze,...ampak nikoli ne moreš biti dovolj pameten ;)
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

Amdforce ::

KTr1sk je izjavil:

13 let bo letos, hčerka bo 8let,..marsikaj bi spremenil na začetku zveze,...ampak nikoli ne moreš biti dovolj pameten ;)


15 let zveze z isto zensko, 2 otroka, kaj pa vem...vse spila edino casa za hobije manjka odkar sta 2 otroka, ko je bil eden ni bilo panike. Spimo pa kot pade...puncka je stara 2 meseca tako da ponavadi spimo vsak z enim otrokom v locenih sobah ker se tamala zbuja pogosto. Da bi kaj spremenil pa ne, sem se nazural in naguncal pred mojo zdajsnjo cist prevec....mi zdaj kar pase.

BorutO ::

5 let poročena, skupaj sva pa skoraj 8 let ... Je ne menjam za nič na svetu ... če tudi je na hipe sitna kot drek. :)

shadeX ::

Je ne menjam za nič na svetu


To ocenjuješ na podlagi preteklih podatkov oz. hipotez in smatraš da bo tudi v prihodnosti tako. Naša pričakovanja nas lahko velikokrat razočarajo, tako da jaz se ne tvojem mestu ne bi preveč "zasigural", ker je lahko razočaranje potem veliko, ČE slučajno gre kaj narobe.

solatko ::

No jaz moram rečt, da niti slučajno nisem pričakoval, da bova v taki skladni harmoniji, takrat, ko sva začela. Potem pa so tekli dnevi, meseci, leta in v 50-ih letih, mi ni bilo niti enkrat, za malenkost žal, da sem se vezal. Dobil sem, kar niti v sanjah nisem pričakoval, damo, ženo, kurbo, kar sem potreboval.

Sine pa odlično mamo.

BorutO - Sitne so ženske takrat, ko jim nekaj manjka, preko pogovorov poizkušaj zvrtat, kaj je to. Sitnarjenje se zna stopnjevat do nevzdržnosti.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

D3m ::

Dobil sem, kar niti v sanjah nisem pričakoval, damo, ženo, kurbo, kar sem potreboval.


Pol si jo lepo okrog talal Mr. Pimp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Hypathia ::

Ona pa je dobila primitivnega, hvalisavega kretena. Match made in heaven.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

solatko ::

D3m - Seveda, nuna ni tržno zanimiva, je pa lahko dobra gospodinja.

Hypathia - Kako bi izgledal forum, če ti nebi smetil v vsaki temi, ko gre za medsebojne odnose. Če ji karkoli nebi bilo všeč, bi me že zdavnaj dala na čevelj, niti slučajno ni ženska, ki bi karkoli trpela dolgo časa.
Glih zato se s takimi kreteni, kot si v medsebojnih odnosih ti, rad pogovarjam, da jim nalivam alkohola na sveže rane. Ti sanjaj o tem, da te bo morda enkrat pohvalil veliki vodja in upaj, da najdeš sorodno dušo istega spola.
Delo krepa človeka

D3m ::

Kako tržno?

Za čase socializma je bila pa ja državna lastnina pol po osamosvojitvi pa tvoja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

donvito ::

solatko je izjavil:

No jaz moram rečt, da niti slučajno nisem pričakoval, da bova v taki skladni harmoniji, takrat, ko sva začela. Potem pa so tekli dnevi, meseci, leta in v 50-ih letih, mi ni bilo niti enkrat, za malenkost žal, da sem se vezal. Dobil sem, kar niti v sanjah nisem pričakoval, damo, ženo, kurbo, kar sem potreboval.

Sine pa odlično mamo.

BorutO - Sitne so ženske takrat, ko jim nekaj manjka, preko pogovorov poizkušaj zvrtat, kaj je to. Sitnarjenje se zna stopnjevat do nevzdržnosti.

Solatko, saj ti verjamemo, samo vrstni red si pomešal, ravno obratno je, ane. Dobro te vrti okoli prsta, no, važno, da si srečen.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnogoženstvo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24426272 (21231) FlyingBee

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68199865 (85035) bluefish

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17529495 (24963) Gandalfar

Več podobnih tem