» »

Antivaxx club

Antivaxx club

3p ::

nekikr je izjavil:

Še enkrat: kaj se spremeni, če se cepi zdrava oseba, ki ne spada v rizično skupino? Virus lahko dobi. Check. Virus lahko prenese naprej. Check. Torej? Cepiti je treba rizične in zelo stare, ostali od tega nimamo nič.


Cepljena oseba bo, recimo, dobil virus s 60% verjetnosti necepljene. Če ga bo dobila, bo 75% cepljenih nesimptomatskih, ki prenašajo zelo malo virusa.

Posledica: Če smo vsi necepljeni, imamo R, recimo, pri 1.5 in okužbe se podvojijo v dveh tednih. Če smo vsi cepjeni (ali preboleli) pa imamo R 0.5 om število okužb se prepolovi vsak teden?

Skratka. Če si prepričan, da ti od covida ne bo nič, se okuži, doma preboli kot prehlad, pa je to to. Ista korist za družbo, kot če bi se cepil. Le na urgenco ne tekat, če te v pljučih vseka.

c3p0 ::

oopticom je izjavil:


Ker ko enkrat zboliš za težjo obliko, se je malce prepozno cepit. :) Cepljeni tudi izločajo približno 4x manj virusa glede na trenutne študije. Starejši so se po večini že cepili.


Kdo trosi več virusa? Tisti necepljen, ki leži doma, sicer tvori več virusa, a ga ne raznaša. Ali tisti cepljen, ki hodi naokoli in mogoče sploh ne ve, da je kužen in raznaša 4x manj virusa?

Sicer pa bi rad videl link na kako študijo.

m0LN4r ::

Ja pač cepi se in revščine ne bo več. Gospodarstvo bo nazaj zaživelo.
Aja ti mi bos pa izplacal izgubo 40% lanskega in 50% letosnjega prihodka.
Zmenjeno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

nekikr ::

vnetidebater je izjavil:

nekikr je izjavil:

ob hudo brutalnih ukrepih. Ob zapiranju vsega, ob tem da imamo ogromno samomorov ker podjetja propadajo.

Švedi imajo pa enake podatke ob nič ukrepih. Torej ukrepi delujejo?!


švedi so se pahnili v spiralo in imeli ogromno smrti.
Zdaj povsod dobiš članke da jim je žal da so rinli v odprt sistem.

Obenem moraš razumeti da švedi živijo v deželi z ENORMNIMI razdaljami med kraji. Gostota prebivalstva tam je hudo nizka.

Povprečne slovenske rovte so bolj poseljene kot povprečna Švedska.

Kaj? O čem ti to? A ne razumeš, da je vse fake news in da moraš stvari sam raziskati? Najnižjemu ponudniku si se prodal
Si prestrašen ždel pod mizo tudi zadnje dni, ko so pisali o strašno apokaliptičnemu stanju nadgalaktičnih razsežnosti v Indiji? Mrtvi so bili povsod, dežela izpraznjena, the horrors!!!!! Realno so imeli pa nekje 5x manj žrtev kot mi, samo absolutna številka, ne procentualna, se neukemu zdi visoka, če ne pomisli, da jih je milijardo in pol.

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

Ja pač cepi se in revščine ne bo več. Gospodarstvo bo nazaj zaživelo.
Aja ti mi bos pa izplacal izgubo 40% lanskega in 50% letosnjega prihodka.
Zmenjeno.


Ti bom povedal v tvojem stilu: bankrotiraj in crkni od lakote. To ni moj problem. A ni fino, ko se vaso egoisticno logiko aplicira nazaj na vas? Se seveda strinjas, mar ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

vnetidebater ::

nekikr je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

nekikr je izjavil:

ob hudo brutalnih ukrepih. Ob zapiranju vsega, ob tem da imamo ogromno samomorov ker podjetja propadajo.

Švedi imajo pa enake podatke ob nič ukrepih. Torej ukrepi delujejo?!


švedi so se pahnili v spiralo in imeli ogromno smrti.
Zdaj povsod dobiš članke da jim je žal da so rinli v odprt sistem.

Obenem moraš razumeti da švedi živijo v deželi z ENORMNIMI razdaljami med kraji. Gostota prebivalstva tam je hudo nizka.

Povprečne slovenske rovte so bolj poseljene kot povprečna Švedska.

Kaj? O čem ti to? A ne razumeš, da je vse fake news in da moraš stvari sam raziskati? Najnižjemu ponudniku si se prodal
Si prestrašen ždel pod mizo tudi zadnje dni, ko so pisali o strašno apokaliptičnemu stanju nadgalaktičnih razsežnosti v Indiji? Mrtvi so bili povsod, dežela izpraznjena, the horrors!!!!! Realno so imeli pa nekje 5x manj žrtev kot mi, samo absolutna številka, ne procentualna, se neukemu zdi visoka, če ne pomisli, da jih je milijardo in pol.



indijci se niso držali pravil zato je virus tam povsem preplavil zdravstvo. Enako bi bilo pri nas brez ukrepov.
imajo pa indijci sedaj velike težave z glivičnimi okužbami ljudi ki so preboleli Covid. Smrtnost okužbe s to glivo naj bi bila 50%.

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

O moj bog, taki nam pišete prihodnost. Nepismeni bedaki.

m0LN4r ::

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ja pač cepi se in revščine ne bo več. Gospodarstvo bo nazaj zaživelo.
Aja ti mi bos pa izplacal izgubo 40% lanskega in 50% letosnjega prihodka.
Zmenjeno.


Ti bom povedal v tvojem stilu: crkni in bankrotiraj. To ni moj problem.
Ja saj, samo da zaradi tebe bo crknilo in bankrotialo bistveno vec ljudi. Ce bi pa ti crknil ze pred enim letom, pa mi nebi crknili.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

ajdov2 ::

tule se kurčiš čez vsakega ki zagovarja cepljenje v isti sapi pa si drzneš napisat da imamo polno rit ker želimo da se svet nazaj normalnizira.

Vi ste z vašimi ukrepi zjebali svet, zdaj pa kao hočete da se normalizira? Pljunem na vas

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

ob hudo brutalnih ukrepih. Ob zapiranju vsega, ob tem da imamo ogromno samomorov ker podjetja propadajo.

Švedi imajo pa enake podatke ob nič ukrepih. Torej ukrepi delujejo?!

Hahaha, spet tista “brihtna” o Švedih in primerjava z balkanskimi Slovenci.
Primerjava med Švedsko in Norveško ti pa smrdi, ane? Ker Norveška je imela ukrepe in 10 krat manj mrtvih na milijon kot Švedska. Nerodno…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vnetidebater ::

ajdov2 je izjavil:

tule se kurčiš čez vsakega ki zagovarja cepljenje v isti sapi pa si drzneš napisat da imamo polno rit ker želimo da se svet nazaj normalnizira.

Vi ste z vašimi ukrepi zjebali svet, zdaj pa kao hočete da se normalizira? Pljunem na vas

ne bo se normaliziral dokler se ne onemogoči smrti zaradi virusa.
Cepljenje je edini način da se svet normalizira, drugače bomo zaradi antivaxerjev vsi zaprti še 100 let.

Slovensko gospodarstvo bo uničeno zaradi antivaxerjev.



Meni posel sicer dela še bolje od doma. Kar se mene tiče smo lahko še naprej doma. Bo pa naša dežela hudo trpela če bomo zaprti zaradi tebe.

Zgodovina sprememb…

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ja pač cepi se in revščine ne bo več. Gospodarstvo bo nazaj zaživelo.
Aja ti mi bos pa izplacal izgubo 40% lanskega in 50% letosnjega prihodka.
Zmenjeno.


Ti bom povedal v tvojem stilu: crkni in bankrotiraj. To ni moj problem.
Ja saj, samo da zaradi tebe bo crknilo in bankrotialo bistveno vec ljudi. Ce bi pa ti crknil ze pred enim letom, pa mi nebi crknili.


Me ne zanima. Jaz se vedno dobro sluzim, mogoce bom celo se bolje sluzil, ti pa travo jej. Briga me, dol mi visi zate in za druge. (pravijo antivaxerji) /s

m0LN4r ::

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ja pač cepi se in revščine ne bo več. Gospodarstvo bo nazaj zaživelo.
Aja ti mi bos pa izplacal izgubo 40% lanskega in 50% letosnjega prihodka.
Zmenjeno.


Ti bom povedal v tvojem stilu: bankrotiraj in crkni od lakote. To ni moj problem. A ni fino, ko se vaso egoisticno logiko aplicira nazaj na vas? Se seveda strinjas, mar ne?
Cakaj, kdo si pa ti, da zahtevas, da se naj 1000 ljudi za tebe zrtvuje, egoist pod krinko?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

HappyPills ::

nekikr je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

nekikr je izjavil:

ja pač cepi se in bo tega konec. Pizdarija a je tako težko?

Nisi mi povedal zakaj. Nisem izredno star in/ali hudo bolan. Zakaj bi se potem cepil? Virus še vedno lahko dobim in ga prenašam naprej, edino samo ene limonce bom spil namesto dveh, kar je najhuje kar se mi statistično lahko zgodi.


Zato:

Upoštevajo pa psihološke težave ostalih? Saj veš, 5x povečano jemanje uspavalnih tablet in antidepresivov, povečanja samomorov in družinskega nasilja? A upoštevajo nedostopnost zdravstva in podaljšanje čakalnih vrst? A upoštevajo nedelujoče šolstvo? A upoštevajo uničene prihodnosti zaradi ekonomskih posledic? Prepovedi poslovanja? Ne? Kaj pa upoštevajo? Samo kar vam paše?

Če v našteto res verjameš, potem bi se moral ali imet izjemen interes cepit, ali pa si egoističen cepec, ki gleda samo na svojo rit in svetohlinsko jamra.

Še enkrat: kaj se spremeni, če se cepi zdrava oseba, ki ne spada v rizično skupino? Virus lahko dobi. Check. Virus lahko prenese naprej. Check. Torej? Cepiti je treba rizične in zelo stare, ostali od tega nimamo nič.


Mene predvsem zanima od kje vlečeš ti te podatke, da cepljeni prenaša virus naprej enako kot necepljeni? Prosim eno to študijo.
Naj ti pomagam:
"It found immunisation with either the Pfizer or AstraZeneca vaccine reduced the chance of onward virus transmission by 40-60%. This means that if someone became infected after being vaccinated, they were only around half as likely to pass their infection on to others compared to infected people who weren’t vaccinated."
https://theconversation.com/mounting-ev...

Torej PRISPEVAŠ OGROMNO KO SE CEPIŠ! To laž ki jo ponavljaš iz strani v stran si zbij iz glave, ker ti jo je nek višji lvl antivexxa od koder pobiraš nebuloze očitno vbil toliko da že sanjaš te traparije.

Tudi da virus lahko dobiš ni v enakem % kot če nisi cepljen, dejansko ga lahko dobiš v precej PRECEJ manjšem procentu tudi do 95% manj možnosti imaš torej spet neko nabijanje ker vam zmankuje razlogov.

Ker kar nam ti hočeš povedat je da če voziš pijan ali trezen je itak vseeno ker maš pri obeh možnost da se zaletiš. In kle končaš nič naprej te ne zanima, kakšne so razlike. Sam ker pač možnost je, ti to da razlog da ga lahko tankaš in voziš. To moraš bit res next level...

Patetični ste res. Žal.

vnetidebater ::

ma ja, otroci se pizdijo za računalnikom v stanovanju staršev.

pogumni zato ker virus ni vplival na njih razen tega da zdaj ne morejo hodit žurat.

Zgodovina sprememb…

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ja pač cepi se in revščine ne bo več. Gospodarstvo bo nazaj zaživelo.
Aja ti mi bos pa izplacal izgubo 40% lanskega in 50% letosnjega prihodka.
Zmenjeno.


Ti bom povedal v tvojem stilu: bankrotiraj in crkni od lakote. To ni moj problem. A ni fino, ko se vaso egoisticno logiko aplicira nazaj na vas? Se seveda strinjas, mar ne?
Cakaj, kdo si pa ti, da zahtevas, da se naj 1000 ljudi za tebe zrtvuje, egoist pod krinko?


Aha, a to pa zdaj ni vredu, in egoisticno je? Saj sem samo tvojo dikcijo uporabljal in kot oba dobro vidiva, ti ni tako zelo vsec. Mogoce se malo zamisli o svojih pogledih na svet.

Netrunner ::

Zakaj niste sposobni imeti konstruktivnega pogovora brez zmerjanja in žaljenja ostalih udeležencev? Kaj je res tako težko imeti kulturno debato na tem forumu?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

vnetidebater ::

Netrunner je izjavil:

Zakaj niste sposobni imeti konstruktivnega pogovora brez zmerjanja in žaljenja ostalih udeležencev? Kaj je res tako težko imeti kulturno debato na tem forumu?


dokler slo-tech ne bo imel točkovanja postov, se ne bo cenilo konstruktivne debate.
Posti bi morali imeti način točkovanja kjer bi se dalo z ogromno pozitivnimi točkami pisat poste kjerkoli, s premalo pozitivnimi točkami pa bi te OP lahko banal ven iz teme.

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

nekikr je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

nekikr je izjavil:

ob hudo brutalnih ukrepih. Ob zapiranju vsega, ob tem da imamo ogromno samomorov ker podjetja propadajo.

Švedi imajo pa enake podatke ob nič ukrepih. Torej ukrepi delujejo?!


švedi so se pahnili v spiralo in imeli ogromno smrti.
Zdaj povsod dobiš članke da jim je žal da so rinli v odprt sistem.

Obenem moraš razumeti da švedi živijo v deželi z ENORMNIMI razdaljami med kraji. Gostota prebivalstva tam je hudo nizka.

Povprečne slovenske rovte so bolj poseljene kot povprečna Švedska.

Kaj? O čem ti to? A ne razumeš, da je vse fake news in da moraš stvari sam raziskati? Najnižjemu ponudniku si se prodal
Si prestrašen ždel pod mizo tudi zadnje dni, ko so pisali o strašno apokaliptičnemu stanju nadgalaktičnih razsežnosti v Indiji? Mrtvi so bili povsod, dežela izpraznjena, the horrors!!!!! Realno so imeli pa nekje 5x manj žrtev kot mi, samo absolutna številka, ne procentualna, se neukemu zdi visoka, če ne pomisli, da jih je milijardo in pol.


Očitno morapš bit funkcionalno nepismen, da si lahko antivax fantik. It tvojega grafa:
2019 - povprečno število umrlih na mesec ca 7400
2020 - povprečno število umrlih na mesec ca 8160
2021 - povprečno število umrlih na mesec ca 8100

pa še en graf zate:
https://www.statista.com/statistics/110...

m0LN4r ::

Cepljenje je edini način da se svet normalizira, drugače bomo zaradi antivaxerjev vsi zaprti še 100 let.
Tu se motis v osnovi, zaprti ne bomo zaradi antivaxerjev, ampak tistih, ki ukazujejo, da tako mora biti.
Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

z0mbie ::

Netrunner je izjavil:

Zakaj niste sposobni imeti konstruktivnega pogovora brez zmerjanja in žaljenja ostalih udeležencev? Kaj je res tako težko imeti kulturno debato na tem forumu?


Tezko je, da ti ne zavre kri, ko vidis ocitne egoisticne in vase zagledaner sociopate, ko minirajo cepljenje, zato "ker njim nic ni". In ko jim enkrat reces na identicen nacin, da naj bankrotirajo, ker jaz pa ne bom", potem se zacnejo pa upirati in si egoist in podobno. Pac danasnja druzba je gnila in debate o cepljenju potegnejo ven najvecji gnoj ob katerem je tezko ostati miren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

m0LN4r ::

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ja pač cepi se in revščine ne bo več. Gospodarstvo bo nazaj zaživelo.
Aja ti mi bos pa izplacal izgubo 40% lanskega in 50% letosnjega prihodka.
Zmenjeno.


Ti bom povedal v tvojem stilu: bankrotiraj in crkni od lakote. To ni moj problem. A ni fino, ko se vaso egoisticno logiko aplicira nazaj na vas? Se seveda strinjas, mar ne?
Cakaj, kdo si pa ti, da zahtevas, da se naj 1000 ljudi za tebe zrtvuje, egoist pod krinko?


Aha, a to pa zdaj ni vredu, in egoisticno je? Saj sem samo tvojo dikcijo uporabljal in kot oba dobro vidiva, ti ni tako zelo vsec. Mogoce se malo zamisli o svojih pogledih na svet.
Je razlika med 1:1000 in 1000:1
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

vnetidebater ::

m0LN4r je izjavil:

Cepljenje je edini način da se svet normalizira, drugače bomo zaradi antivaxerjev vsi zaprti še 100 let.
Tu se motis v osnovi, zaprti ne bomo zaradi antivaxerjev, ampak tistih, ki ukazujejo, da tako mora biti.
Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.


Število umrlih je močno naraslo kljub hudim ukrepom. Če ukrepov ne bi bilo bi bilo smrti enormno.
Število smrti leta 2020 je hudo naraslo kljub temu da je število smrti zaradi gripe zelo močno upadlo.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

z0mbie je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Zakaj niste sposobni imeti konstruktivnega pogovora brez zmerjanja in žaljenja ostalih udeležencev? Kaj je res tako težko imeti kulturno debato na tem forumu?


Tezko je, da ti ne zavre kri, ko vidis ocitne egoisticne in vase zagledaner sociopate, ko minirajo cepljenje, zato "ker njim nic ni". In ko jim enkrat reces na identicen nacin, da naj bankrotirajo, ker jaz pa ne bom", potem se zacnejo pa upirati in si egoist in podobno. Pac danasnja druzba je gnila in debate o cepljenju potegnejo ven najvecji gnoj ob katerem je tezko ostati miren.

1. Ni identicen
2. Razmerje je obratno
Za dobro vecine se naj bi slo, v vasem primeru se pa gre za dobro kopice. Glede na smrtnost ene zelo zelo zelo zelo majhne.
Ocitno ni se dovolj ljudi na ulici in zavodih.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

3p ::

nekikr je izjavil:


Kaj? O čem ti to? A ne razumeš, da je vse fake news in da moraš stvari sam raziskati? Najnižjemu ponudniku si se prodal
Si prestrašen ždel pod mizo tudi zadnje dni, ko so pisali o strašno apokaliptičnemu stanju nadgalaktičnih razsežnosti v Indiji? Mrtvi so bili povsod, dežela izpraznjena, the horrors!!!!! Realno so imeli pa nekje 5x manj žrtev kot mi, samo absolutna številka, ne procentualna, se neukemu zdi visoka, če ne pomisli, da jih je milijardo in pol.


Ok, kod ste že spet potegnili to Švedsko?

Ja, Švedi so si dali dopovedati stvari brez Hojsanja.

Ukrepi niso predpisani, se jih pa ljudje vseeno dovolj dobro držijo. Ene zadeve kljub vsemu ne obratujejo. Kafiči so lahko bili odprti, kar pa ne pomeni, da je bilo v njih isto število ljudi. Slovenci smo pač eni lesi. Prideš na sever. Pred trgovino opozorilo na varnostno razdaljo. Not naj pride le en član družine. In tega se kar držijo. Prideš k nam? Nedeljski izlet cele familije v Bauhaus, prvi dan ko je to mogoče.

Nagradno vprašanje: Kam se je vrnil Potrč iz "odprte" Švedske? Namig: Dobil je domotožje po "zaprti" Sloveniji, kjer ga ministri za zgled vsem ostalim cukajo po gostilnah. (skratka: za šankom ti bo verjetno priznal, da so ukrepi pri nas le bolj histerični, ne pa tudi bolj striktni)
Nagradno vprašanje 2: Kako je na svobodni Švedski s cepljenjem? Namig: ne tako slabo kot pri nas.
Nagradno vprašanje 3: Kaj vidiš na grafikonu, ki si ga objavil? Namig: v letu 2020 so imeli okoli 6000 presežnih smrti. Bistveno boljše kot pri nas, ki smo se zaklali v DSO-jih. Dobro? Povej sam.

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ja pač cepi se in revščine ne bo več. Gospodarstvo bo nazaj zaživelo.
Aja ti mi bos pa izplacal izgubo 40% lanskega in 50% letosnjega prihodka.
Zmenjeno.


Ti bom povedal v tvojem stilu: bankrotiraj in crkni od lakote. To ni moj problem. A ni fino, ko se vaso egoisticno logiko aplicira nazaj na vas? Se seveda strinjas, mar ne?
Cakaj, kdo si pa ti, da zahtevas, da se naj 1000 ljudi za tebe zrtvuje, egoist pod krinko?


Aha, a to pa zdaj ni vredu, in egoisticno je? Saj sem samo tvojo dikcijo uporabljal in kot oba dobro vidiva, ti ni tako zelo vsec. Mogoce se malo zamisli o svojih pogledih na svet.
Je razlika med 1:1000 in 1000:1


V solidarni druzbi je ni. Ce si pa za v dzunglo, pa prosim, via Kongo. Covida ne bos dobil, mogoce ebolo, ampak seveda to ni moj problem. Kakor tudi ne, da bankrotiras. Se smejal se ti bom. "Koji si mi ti faktor zguba", jaz se vedno sluzim enako kot prej, mogoce si pa samo popolnoma nesposoben. /c

m0LN4r ::

vnetidebater je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Cepljenje je edini način da se svet normalizira, drugače bomo zaradi antivaxerjev vsi zaprti še 100 let.
Tu se motis v osnovi, zaprti ne bomo zaradi antivaxerjev, ampak tistih, ki ukazujejo, da tako mora biti.
Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.


Število umrlih je močno naraslo kljub hudim ukrepom. Če ukrepov ne bi bilo bi bilo smrti enormno.
Število smrti leta 2020 je hudo naraslo kljub temu da je število smrti zaradi gripe zelo močno upadlo.
Ja pac malo vec dezja bi se vlilo naenkrat, ampak bi pa prej nehalo dezevat in naslednje leto bi bla susa.
Dvakrat ne mores umret.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

ajdov2 ::

vnetidebater je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

tule se kurčiš čez vsakega ki zagovarja cepljenje v isti sapi pa si drzneš napisat da imamo polno rit ker želimo da se svet nazaj normalnizira.

Vi ste z vašimi ukrepi zjebali svet, zdaj pa kao hočete da se normalizira? Pljunem na vas

ne bo se normaliziral dokler se ne onemogoči smrti zaradi virusa.
Cepljenje je edini način da se svet normalizira, drugače bomo zaradi antivaxerjev vsi zaprti še 100 let.

Slovensko gospodarstvo bo uničeno zaradi antivaxerjev.



Meni posel sicer dela še bolje od doma. Kar se mene tiče smo lahko še naprej doma. Bo pa naša dežela hudo trpela če bomo zaprti zaradi tebe.

Pejt jim to na Florido povedat bedak. Zaradi mene ni nihče zaprt, zaradi tebi podobnih pa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.


Komot smo lahko zaprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav. Ti sicer ne, ampak vecina pa bo.

Resitev za oboje pa je cepljenje. Torej nehaj se kot telicek zabijati v nova vrata in pomagaj, da se zadevo RESI. In to ne samo v tvoj interes (kar zdajle nabijas v temi) ampak v interes vseh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

3p ::

Še ena primerjava med kokoško in Švedsko. Kaj najbolj pomaga, pri preprečevanju širejenja covid-a? Ja, seveda, da se ne hodiš prekuževat v službo.

Delo od doma na Švedskem:
https://www.statista.com/statistics/119...

To so ti "neobstoječi" ukrepi, ki so jim omogočili, da imajo bistveno boljše razmere, kot bi jih imeli vsi, če ne bi predpisali nič, obnašali pa bi se kot balkanci ki smo.

HappyPills ::

Ljudi ki se bodo cepili bo kot kaže vseeno premalo za kolektivno imunost. Antivexx lobi bo dosegel ponovne zapore življenja predvsem antivexx skupnosti. In potem bo kričal, vidite teorija zarote. Ja če se pač ne bomo precepili se bomo mogli prekužit vbistvu je zelo simpl.
Izbiraš med iglo in virusom. Lahko pa si pogledaš stranske učinke enega in drugega v smislu zdravstvenih in gospodarskih.
Premislite kaj si želite, drugače bo še veliko joka in stoka, ko vas bo družba diskriminirala.
Ni fer?
Jp.

m0LN4r ::

vnetidebater je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Cepljenje je edini način da se svet normalizira, drugače bomo zaradi antivaxerjev vsi zaprti še 100 let.
Tu se motis v osnovi, zaprti ne bomo zaradi antivaxerjev, ampak tistih, ki ukazujejo, da tako mora biti.
Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.


Število umrlih je močno naraslo kljub hudim ukrepom. Če ukrepov ne bi bilo bi bilo smrti enormno.
Število smrti leta 2020 je hudo naraslo kljub temu da je število smrti zaradi gripe zelo močno upadlo.
Ukrepi ukrepi, ja sej, ampak spet se izogibas:
Kdor hoce delat naj dela, kdor se pa hoce scitit naj ostane doma in mu naj drzava placa to zascito.
Trenutna selekcija ni pravicna, do nikogar v druzbi. Niti tistih, ki bi se scitili pa se zaradi narave dela ne morejo in tistih, ki so pripravljeni sprejeti riziko.

Ne rabis _ti_ zapreti frizerja, ampak enostavno, kdor se noce okuzit, naj ne hodi k frizerju. Kaj tu ni jasno? Ponovim, kaj tu ni jasno?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

z0mbie ::

3p je izjavil:

Še ena primerjava med kokoško in Švedsko. Kaj najbolj pomaga, pri preprečevanju širejenja covid-a? Ja, seveda, da se ne hodiš prekuževat v službo.

Delo od doma na Švedskem:
https://www.statista.com/statistics/119...

To so ti "neobstoječi" ukrepi, ki so jim omogočili, da imajo bistveno boljše razmere, kot bi jih imeli vsi, če ne bi predpisali nič, obnašali pa bi se kot balkanci ki smo.


Se en detajl pri vsem skupaj, severnjaki so hudo zaprta druzba, dejansko imajo ob pouku anglescine tudi ucenje "small talka", ker tega ne pocnejo. Po drugi strani imas Italiane, ki jih je treba s spohtlom snemati iz sebe (in videli smo kaj je rezultat). Tako da je primerjava "ukrepov" malo smesna - Svedska ima to, kar mi imenujemo "ukrepi", vsajeno v samo druzbo ze stoletja.

zmaugy ::

m0LN4r je izjavil:

Cepljenje je edini način da se svet normalizira, drugače bomo zaradi antivaxerjev vsi zaprti še 100 let.
Tu se motis v osnovi, zaprti ne bomo zaradi antivaxerjev, ampak tistih, ki ukazujejo, da tako mora biti.
Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.

Pomotoma predlagal izbris.

Še dobro da takšni ne odločate o tem, ampak prodajate miške in joysticke v Mediamarktu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

z0mbie ::

m0LN4r je izjavil:

Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.


Komot smo lahko zaprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav. Ti sicer ne, ampak vecina pa bo.

Resitev za oboje pa je cepljenje. Torej nehaj se kot telicek zabijati v nova vrata in pomagaj, da se zadevo RESI. In to ne samo v tvoj interes (kar zdajle nabijas v temi) ampak v interes vseh.

Ti bom se nekajkrat pastal, da se ne bos izogibal.

3p ::

HappyPills je izjavil:

Ljudi ki se bodo cepili bo kot kaže vseeno premalo za kolektivno imunost. Antivexx lobi bo dosegel ponovne zapore življenja predvsem antivexx skupnosti.


Če nimamo sreče, in se covid na zimo vrne, stavim na bistvene razlike med državami z dobro precepljenostjo in državami z močnim antivax-om.

Me zanimajo click-bait naslovi takrat.

Čeprav, potrebno pa je priznati, da uspešno delamo na "naravni" odpornosti proti covid-u. Vsaj na tem področju smo med vodilnimi na svetu.

zmaugy ::

ajdov2 je izjavil:

tule se kurčiš čez vsakega ki zagovarja cepljenje v isti sapi pa si drzneš napisat da imamo polno rit ker želimo da se svet nazaj normalnizira.

Vi ste z vašimi ukrepi zjebali svet, zdaj pa kao hočete da se normalizira? Pljunem na vas


Na srečo moraš imeti masko nabito na nos in usta…>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

josipdare ::

z0mbie je izjavil:



Zato, da se bolezen izkorenini in je ne bos dobil ne ti, ne tvoji starsi, ne tvoji stari starsi. Razumem pa, da sociopatstvo ne premore empatije do nikogar.


Saj cepljeni boste varni in se nam boste lahko smejali ko bomo celo rolo skret papirja porabili za brisanje nosa.

ajdov2 ::

Jaz mislim da je treba lockdownerje odstraniti iz družbe, ker so škodljivi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

HappyPills ::

Pri nas je največji problem v komunikaciji vlade. Le ta je dopustila da jo antivexx lobi povozi, povozili pa so jo ravno tisti, ki to vlado drugače volijo in podpirajo. Ceno bodo tudi v večini te isti plačali. Neizobraženi, bližje revščini, bolj podvrženmi ukrepom.
Izjemen absurd ampak nekaj je pa jasno da vzporednice med samodestruktvino politiko in njenim samodestruktivnim volilnim telesom so jasno.

m0LN4r ::



Umrli so, skoraj vsi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

3p ::

ajdov2 je izjavil:

Vi ste z vašimi ukrepi zjebali svet, zdaj pa kao hočete da se normalizira? Pljunem na vas


Kaj, na fucbal nisi mogel eno leto? Bogi.

Ja, kot si povedal. "Mi" smo s svojimi ukrepi preprečili bistveno večjo štalo. Zdaj pa hočemo s cepljenjem stanje normalizirati.

Wadafak? Ni vse črno in belo?!

HappyPills ::

ajdov2 je izjavil:

Jaz mislim da je treba lockdownerje odstraniti iz družbe, ker so škodljivi


Ravno sebe odstranjuješ iz družbe. Tako si zaslepljen, da tega sploh ne vidiš lol.

m0LN4r ::

z0mbie je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Komot smo lahko odprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav.


Komot smo lahko zaprti in tudi preziveli bomo, brez vecjih tezav. Ti sicer ne, ampak vecina pa bo.

Resitev za oboje pa je cepljenje. Torej nehaj se kot telicek zabijati v nova vrata in pomagaj, da se zadevo RESI. In to ne samo v tvoj interes (kar zdajle nabijas v temi) ampak v interes vseh.

Ti bom se nekajkrat pastal, da se ne bos izogibal.
Kaj ko bi se ti nehal zabijati in locil med tem ali nekaj zapres generalno ali pa pac ljudem poves, da ne tja hodit, ker se bos mogoce okuzil.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

3p ::

josipdare je izjavil:

Saj cepljeni boste varni in se nam boste lahko smejali ko bomo celo rolo skret papirja porabili za brisanje nosa.


Seveda. Če bo dovolj cepljenih, se boste lahko antivax-i komot šlepali na nas. Če vas bo preveč... ja, potem pa bomo spet vsi v dreku (ukrepih).

Mi bomo sicer razmeroma varni pred covidom, vi boste porabili rolo papirja, če nimate ravno smole, za ogrožene, recimo lastne starše, se vam pa očitno itak j**e.

m0LN4r ::

HappyPills je izjavil:

Pri nas je največji problem v komunikaciji vlade. Le ta je dopustila da jo antivexx lobi povozi, povozili pa so jo ravno tisti, ki to vlado drugače volijo in podpirajo. Ceno bodo tudi v večini te isti plačali. Neizobraženi, bližje revščini, bolj podvrženmi ukrepom.
Izjemen absurd ampak nekaj je pa jasno da vzporednice med samodestruktvino politiko in njenim samodestruktivnim volilnim telesom so jasno.
Cudi me zakaj je bilo potem toliko pravnikov in zdravnikov na prvomajskih protestih v nemciji. Neizobrazeni revezi, ker se ne strinjajo z delom politike.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

UganiKdo ::

m0LN4r je izjavil:



Umrli so, skoraj vsi.


Ta delček si pa spregledal:

The New Zealanders deserved this party: by closing the borders early and setting up a careful testing and tracing system, New Zealand has pursued a successful zero-covid policy.

josipdare ::

3p je izjavil:

josipdare je izjavil:

Saj cepljeni boste varni in se nam boste lahko smejali ko bomo celo rolo skret papirja porabili za brisanje nosa.


Seveda. Če bo dovolj cepljenih, se boste lahko antivax-i komot šlepali na nas. Če vas bo preveč... ja, potem pa bomo spet vsi v dreku (ukrepih).

Mi bomo sicer razmeroma varni pred covidom, vi boste porabili rolo papirja, če nimate ravno smole, za ogrožene, recimo lastne starše, se vam pa očitno itak j**e.


Saj se bojo cepili, če se ne bojo so pa itak antivakserji?

zmaugy ::

ajdov2 je izjavil:

Jaz mislim da je treba lockdownerje odstraniti iz družbe, ker so škodljivi

Jaz ne rabim lockdowna. Sem cepljen (morda tudi prebolel) in imam odpornost. Večina najbolj ogroženih tudi. Dobim kmalu tudi drugi odmerek.
Dajmo se cepit v čimvečjem številu, antivaxxerji naj se pa prekužijo. Pa nobenega ICUja in posebnih terapij za odpravo posledic covida za antivaxxerje. Lekadol in čaj in vozi miško.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

m0LN4r ::

UganiKdo je izjavil:

m0LN4r je izjavil:



Umrli so, skoraj vsi.


Ta delček si pa spregledal:

The New Zealanders deserved this party: by closing the borders early and setting up a careful testing and tracing system, New Zealand has pursued a successful zero-covid policy.
Zaradi tega ni efekt sibic, ko ena zagori na koncertu pobil udelezence?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59491723 (31540) Unchancy

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38653413 (43676) bluefish

Več podobnih tem