» »

Antivaxx club

Antivaxx club

««
«
1 / 6
»»

Ben Dover ::

Tema je namenjena antivaxx članom in ostalim dvomljivcem v varnost cepiv. Naprošam moderatorje, da ne brišejo teme in jim dajo pravico do svojega mnenja. Z brisanjem jih še dodatno podžigate, predlagam drugačen pristop, ker trenutni ne deluje in vsako covid temo uničijo, poleg tega pa imate preveč dela z brisanjem.

Lp

Dr. Ben Dover
  • zaklenil: ahac ()

zmaugy ::

Super si se tole spomnil... :))>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

oopticom ::

This will go well.

Meiniken ::

Že delam kokice :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

vnetidebater ::

ampak ne v mikrovalovki. tam je namreč neka verjetnost da ti tako pogreta hrana škodi.

Upam da bo ta tema preživela. Res bi rad slišal tehtne argumente antivaxerjev.
Torej ne v stilu: ne bom se cepil ker je ta pametna vsevedna soseda rekla da je slišala da se lahko zgodi nevem kaj. Dejanske tehtne razloge bi rad slišal zakaj to ni OK.

Zgodovina sprememb…

Likalnik ::

Razlogi so že znani dalj časa:

- povzročajo strdke (koliko je res ne vem ampak tako se piše)
- premalo časa oziroma premalo ljudi je bilo cepljenih, da bi lahko vedeli kaj to cepivo prinese s seboj
- drži samo pol leta...se pravi..sedaj se grem cepit, da bom šel lahko na Hrvaško na morje...potem pa, ko bo zima in bom res rabil to cepivo se bom šel pa še enkrat?
- se pravi dvakrat na leto se bom cepil
- ne cepim se za razne gripe itd...ne vem zakaj bi se za to.
- zaenkrat se še nisem okužil (redno skrbim za higieno rok, držim se varnostne razdalije, nosim masko)
- če se bom šel..bo pa to takrat, ko bom lahko sam izbral vrsto cepiva in seveda to bo pred zimo in ne pred poletjem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Hemi426 ::

Ben Dover
Čas prve prijave 29.04.2021 13:30:53

Mi vse pove :D

vnetidebater ::

- verjetnost strdkov je hudo majhna. Ali uporabljaš mostove ali pa greš raje daleč naokoli da se mostu izogneš? Verjenost da se porušijo je hudo majhna, ni pa nemogoče.
- za trenutno cepivo je res bilo premalo ljudi cepljenih da bi vedeli kakšne učinke ima na dolgi rok. Je pa ta vrsta cepiva stara 25 let. Carrier so ohranili, samo tovor so zamenjali.
- trenutno pravijo da bo najbrž držalo zgolj pol leta. KOliko časa bodo zdržala bomo izvedeli čez kako leto
- zakaj zavraga rineš na hrvaško morje? Gnusno in drago je, postrežba je bedna. Hrvaški turistični ponudniki sovražijo slovenske goste, če imajo na voljo tudi avstrijce, italijane in nemce. Zdaj ko drugih turistov ni pač vabijo tudi slovence tja dol ja (ki so jim že prej itak naredili najbrž okoli 80 % letnega turističnega prometa ampak jebiga, ne dojamejo)
- zaenkrat se še nisi okužil ker si imel srečo da nisi imel napačnega stika z nekom. Dovolj je en sestanek v pisarni z napačnim sodelavcem ali pa en pogreb kjer se ti napačen sorodnik približa in si pečen.

Zgodovina sprememb…

l0wc4 ::

Saj se ne rabiš cepit oz. se cepi samo pozimi, ko boš baje lahko izbiral cepivo. Če želiš k kockastim pa lahko greš s hitrim testom, do časa, ko boš šel na morje pa bo hiter test v redu že za nazaj v Slovenijo. Tako, da je povsem brezveze ustanavljati Antivaxx klub. Enako kot bi ustvarjal klub ljubiteljev gensko spremenjene hrane.

SambaShare ::

vnetidebater je izjavil:


- trenutno pravijo da bo najbrž držalo zgolj pol leta. KOliko časa bodo zdržala bomo izvedeli čez kako leto


VSAJ pol leta.

jshadlsa232 ::

Ben Dover je izjavil:

Tema je namenjena antivaxx članom in ostalim dvomljivcem v varnost cepiv. Naprošam moderatorje, da ne brišejo teme in jim dajo pravico do svojega mnenja. Z brisanjem jih še dodatno podžigate, predlagam drugačen pristop, ker trenutni ne deluje in vsako covid temo uničijo, poleg tega pa imate preveč dela z brisanjem.

Lp

Dr. Ben Dover

Dobra ideja. Predlagam edino spremembo naslova v "AntiCovidVaxx Club", ker ostala testirana cepiva so ok.

Ta link sodi tu not:
https://www.deconstructingconventional....

Zgodovina sprememb…

vnetidebater ::

SambaShare je izjavil:

vnetidebater je izjavil:


- trenutno pravijo da bo najbrž držalo zgolj pol leta. KOliko časa bodo zdržala bomo izvedeli čez kako leto


VSAJ pol leta.


fajzer so januarja letos trdili da zagotovo drži 3 mesece. Da bodo videli sčasom če bo držalo tudi do pol leta. Zdaj praviš da drži minimalno pol leta? Kul.

josipdare ::

Odkar je Bil Gejts avtoriteta na področju zdravja sem postal tudi sam rahlo skeptičen.

telexdell ::

Vsaka stvar ima stranske učinke. Kako lahko nek posameznik ve, kakšni bodo ti stranski učinki pri njem, če te stvari ne preizkusi? Brez preizkusa stvari lahko o tem le ugiba.
Podobna zgodna je cepljenjem. Namen cepljenja je pridobiti protitelesa, katera te bodo nekaj časa varovala pred okužbo. Ta protitelesa dobim tudi, če se okužim in bolezen prebolim. Kako naj vem, ali mi bo cepljenje bolj škodilo, kot zelo verjetna okužba, če enega ali drugega ne preizkusim? Brez preizkusa cepljenja ali okužbe lahko o tem le ugibam.

Po zadnjih podatki se je potrjeno okužilo nekaj čez 160 milijonov ljudi. Od tega jih je umrlo nekaj čez 3,3 milijona. Cepljenih z vsaj enim odmerkom je skoraj milijarda in 400 milijonov ljudi. Umrlo jih je nekaj deset.

Dokler ne preizkusiš ne veš. Je pa vsekakor bolje izbrati tisto, kar je škodilo manj ljudem.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

UganiKdo ::

jshadlsa232 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Tema je namenjena antivaxx članom in ostalim dvomljivcem v varnost cepiv. Naprošam moderatorje, da ne brišejo teme in jim dajo pravico do svojega mnenja. Z brisanjem jih še dodatno podžigate, predlagam drugačen pristop, ker trenutni ne deluje in vsako covid temo uničijo, poleg tega pa imate preveč dela z brisanjem.

Lp

Dr. Ben Dover

Dobra ideja. Predlagam edino spremembo naslova v "AntiCovidVaxx Club", ker ostala testirana cepiva so ok.

Ta link sodi tu not:
https://www.deconstructingconventional....


Koliko let mora bit cepivo testirano preden je varno? 50? 100?

Drugače pa odličen link za točno to temo, kjer lahko vsak z veseljem razglaše svoje blodnje, brez da bi jih moral podkrepit z čimerkoli verodostojnim

Utk ::

Ta link sodi tu not:
https://www.deconstructingconventional....


Če bi nekdo na to (vse) odgovoril...
Če imaš 10 znanstvenikov, imaš vsaj 12 mnenj. Ampak v javnost ne pridejo, vsaj ne v msm, ker so takoj izobčeni. Tudi če bi nek zdravnik po cepljenju svojih pacientov začel dvomit v neke stvari, kaj se bi zgodilo? Ali bi bil tiho, ali ga bi pa avtomatsko včlanili v antivaxx club. Tako se ne mormo it.

jshadlsa232 ::

UganiKdo je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Tema je namenjena antivaxx članom in ostalim dvomljivcem v varnost cepiv. Naprošam moderatorje, da ne brišejo teme in jim dajo pravico do svojega mnenja. Z brisanjem jih še dodatno podžigate, predlagam drugačen pristop, ker trenutni ne deluje in vsako covid temo uničijo, poleg tega pa imate preveč dela z brisanjem.

Lp

Dr. Ben Dover

Dobra ideja. Predlagam edino spremembo naslova v "AntiCovidVaxx Club", ker ostala testirana cepiva so ok.

Ta link sodi tu not:
https://www.deconstructingconventional....


Koliko let mora bit cepivo testirano preden je varno? 50? 100?

Drugače pa odličen link za točno to temo, kjer lahko vsak z veseljem razglaše svoje blodnje, brez da bi jih moral podkrepit z čimerkoli verodostojnim

Za začetek ne bi bilo slabo do deklariranega datuma proizvajalca (konec 2022, začetek 2023).

darkolord ::

A kdo ve, kje bi lahko dobil pant/težaj za (dvo)krilna dvoriščna vrata, da bi en del bil montiran na krilu vrat, drugi pa v tleh/zemlji?

Najdem le takšne, ki se ali na obeh straneh privarijo ali na eni strani pričvrstijo v zid ...

Ben Dover ::

darkolord je izjavil:

A kdo ve, kje bi lahko dobil pant/težaj za (dvo)krilna dvoriščna vrata, da bi en del bil montiran na krilu vrat, drugi pa v tleh/zemlji?

Najdem le takšne, ki se ali na obeh straneh privarijo ali na eni strani pričvrstijo v zid ...


Splača se ostati on-topic.

Likalnik ::

vnetidebater je izjavil:

- verjetnost strdkov je hudo majhna. Ali uporabljaš mostove ali pa greš raje daleč naokoli da se mostu izogneš? Verjenost da se porušijo je hudo majhna, ni pa nemogoče.
- za trenutno cepivo je res bilo premalo ljudi cepljenih da bi vedeli kakšne učinke ima na dolgi rok. Je pa ta vrsta cepiva stara 25 let. Carrier so ohranili, samo tovor so zamenjali.
- trenutno pravijo da bo najbrž držalo zgolj pol leta. KOliko časa bodo zdržala bomo izvedeli čez kako leto
- zakaj zavraga rineš na hrvaško morje? Gnusno in drago je, postrežba je bedna. Hrvaški turistični ponudniki sovražijo slovenske goste, če imajo na voljo tudi avstrijce, italijane in nemce. Zdaj ko drugih turistov ni pač vabijo tudi slovence tja dol ja (ki so jim že prej itak naredili najbrž okoli 80 % letnega turističnega prometa ampak jebiga, ne dojamejo)
- zaenkrat se še nisi okužil ker si imel srečo da nisi imel napačnega stika z nekom. Dovolj je en sestanek v pisarni z napačnim sodelavcem ali pa en pogreb kjer se ti napačen sorodnik približa in si pečen.


nisem napisal, da rinem na Hrvaško namorje....napisal se, da se ne bom cepil samo zato, da bom šel lahko na Hrvaško na morje...ker v zadnjem obdobju je veliko debate, da se je treba cepiti, če hočeš na morje....pri meni ta razlog ne velja...(letos bom v hribih)

glede okužbe...vsak dan hodim v službo (ne od doma) se pravi od lanskega marca, ko se je ta norost začela pa do danes sem v službi vsak dan....sestankov v živo je manj...so pa vseeno...sem bil v družbi okuženih in posledično dva ciklusa oddelal od doma....zbolel pa nisem oziroma mogoče sem pa nisem vedel...testiral sem se dvakrat in obakrat negativen.

Verjamem, da se lahko hitro okužiš...ampak trenutno je pred nami poletje in bo bolezni manj...ko se bo pa začela zima takrat bo pa že kaj več jasnega glede cepiva...prav tako predvidevam, da bom takrat lahko izbiral cepivo.

vnetidebater ::

Drži.
Poleti sicer pomojem bistveno pomaga zgolj to, da se veliko več zrači prostore, ljudje pa se več zadržujejo zunaj in je zato možnost prenosa toliko manjša.

Zato sem jaz tudi pozimi močno prezračeval prostore. Zanimivo sem ugotovil da zaradi tega niti prehlada nisem fasal letos. Svež zrak je zakon.
Pač oblečeš malce močnejši pulover pozimi da ne zmrzneš in to je to :)

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

Ko nas bo večina preceplepljena in jih bo veliko kovid prebolelo, kje se bo širil virus ? Med ostalimi.

jshadlsa232 ::

FoxKnox je izjavil:

Ko nas bo večina preceplepljena in jih bo veliko kovid prebolelo, kje se bo širil virus ? Med ostalimi.

Prišel bo Covid21

harvey ::

Likalnik je izjavil:


- če se bom šel..bo pa to takrat, ko bom lahko sam izbral vrsto cepiva in seveda to bo pred zimo in ne pred poletjem

Izbira cepiva je že, prav tako vsi starejši od 18 let, tako da lahko svoj interes/prijavo za cepljenje izkažeš kar preko eZvem :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

lanparty23 ::

Poznam na desetine okuženih oseb okoli mene, noben ni imel nic hujših simptomov od gripe (prej so bili bol podobni blažjemu prehladu). Zakaj bi se cepil proti Covidu, če se tudi proti gripi ne?
Če dobiš preboliš in si naravno odporen. Zakaj bi dajal nekaj vase, če ni potrebno (neglede na stranske učinke) v primeru, da nisi ogrožen (kar pa večina ni)?

Zgodovina sprememb…

Likalnik ::

nisem proti cepljenju..da se ne bomo narobe razumeli...bom se cepil...vendar ne še sedaj...
predvsem je cepivo super za ogrožene vrste ljudi...recimo moj oče...če ga Covid dobi je z njim konec..je pljučni in srčni bolnik...naj se cepi in to čim prej.

jaz sem pa zdrav in ne bo nič narobe, če počakam do zime...oziroma tudi če vmes zbolim...bi moral po vsej logiki zadevo brez težav preboleti...zato jaz osebno raje počakam.

Vsak pa zase ve kaj je bolje za njega...ali si lahko privošči to okužbo ali ne

vnetidebater ::

pri antivaxerjih je ključno vprašanje ali raje tvegajo okužbo (in jo morda prenesejo na svojo družino zaradi česar je pač velika možnost da bo nekdo v družini močno trpel) ali pa se cepijo in tvegajo možnost stranskih efektov.

Pač točno tako kot je Likalnik rekel.

lanparty23 je izjavil:

Poznam na desetine okuženih oseb okoli mene, noben ni imel nic hujših simptomov od gripe (prej so bili bol podobni blažjemu prehladu). Zakaj bi se cepil proti Covidu, če se tudi proti gripi ne?
Če dobiš preboliš in si naravno odporen. Zakaj bi dajal nekaj vase, če ni potrebno (neglede na stranske učinke) v primeru, da nisi ogrožen (kar pa večina ni)?


ja to je pa jeba ukrepov okoli epidemije. Zgleda so bili ukrepi preveč kvalitetni in uspešni in ljudje pač ne verjamejo kako grozljiva je ta okužba.

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

Nujno branje za obiskovalce te teme: https://wjmh.org/DOIx.php?id=10.5534/wj...
Dr. Bend Over, težko boš impotenten posiljeval ljudi ...

FoxKnox ::

lanparty23 je izjavil:

Poznam na desetine okuženih oseb okoli mene, noben ni imel nic hujših simptomov od gripe (prej so bili bol podobni blažjemu prehladu). Zakaj bi se cepil proti Covidu, če se tudi proti gripi ne?
Če dobiš preboliš in si naravno odporen. Zakaj bi dajal nekaj vase, če ni potrebno (neglede na stranske učinke) v primeru, da nisi ogrožen (kar pa večina ni)?


Zato, ker si svet ne more več privoščiti še enega lockdown leta pa ne glede kaj bomo imeli : Indijski covid, covid 21 ali pa covid v2.1.

oopticom ::

Utk je izjavil:

Če bi nekdo na to (vse) odgovoril...

Sem hotel prebrat, potem pa vidim takšne cvetke napisane in sem raje nehal. :)

Now it appears (as it always has) that I have beautiful, natural, life-long immunity...
...not something likely to wear off in a few months if I get the vaccine.

In my body, and my household, covid is over.


pegasus je izjavil:

Nujno branje za obiskovalce te teme: https://wjmh.org/DOIx.php?id=10.5534/wj...
Dr. Bend Over, težko boš impotenten posiljeval ljudi ...

Še veliko bolj pomembno, da se cepiš. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oopticom ()

mirator ::

Likalnik je izjavil:

nisem proti cepljenju..da se ne bomo narobe razumeli...bom se cepil...vendar ne še sedaj...
predvsem je cepivo super za ogrožene vrste ljudi...recimo moj oče...če ga Covid dobi je z njim konec..je pljučni in srčni bolnik...naj se cepi in to čim prej.

jaz sem pa zdrav in ne bo nič narobe, če počakam do zime...oziroma tudi če vmes zbolim...bi moral po vsej logiki zadevo brez težav preboleti...zato jaz osebno raje počakam.

Vsak pa zase ve kaj je bolje za njega...ali si lahko privošči to okužbo ali ne

Saj je cepljenje zaenkrat še na prostovoljni odločitvi. To, da boš pa imel težave, če nisi cepljen, pri prehodu čez mejo, je povsem druga zgodba.
Vendar kot razmišljaš ti, ki sicer praviš, da nisi proti cepljenu ampak se boš, glede na svoje zdravje, cepil kasneje, je zate že mogoče v redu. Pozabljaš pa, da si lahko nevede kužen in boš okužil druge.
Jaz sem se cepil.
Vsekakor neodvisnim strokovnjakom zaupam, da je cepljenje varno in priporočljivo.

FoxKnox ::

Cepljenje je v tem trenutku manjše tveganje, tako osebno kot družbeno, kot antivaxx prepričanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

Utk ::

oopticom je izjavil:

Utk je izjavil:

Če bi nekdo na to (vse) odgovoril...

Sem hotel prebrat, potem pa vidim takšne cvetke napisane in sem raje nehal. :)

Now it appears (as it always has) that I have beautiful, natural, life-long immunity...
...not something likely to wear off in a few months if I get the vaccine.

In my body, and my household, covid is over.


pegasus je izjavil:

Nujno branje za obiskovalce te teme: https://wjmh.org/DOIx.php?id=10.5534/wj...
Dr. Bend Over, težko boš impotenten posiljeval ljudi ...

Še veliko bolj pomembno, da se cepiš. :)

A študije o varnosti cepiv tudi bereš samo do prve neumnosti? Potem si hitro čez...

Netrunner ::

Likalnik je izjavil:

Razlogi so že znani dalj časa:

- povzročajo strdke (koliko je res ne vem ampak tako se piše)
- premalo časa oziroma premalo ljudi je bilo cepljenih, da bi lahko vedeli kaj to cepivo prinese s seboj
- drži samo pol leta...se pravi..sedaj se grem cepit, da bom šel lahko na Hrvaško na morje...potem pa, ko bo zima in bom res rabil to cepivo se bom šel pa še enkrat?
- se pravi dvakrat na leto se bom cepil
- ne cepim se za razne gripe itd...ne vem zakaj bi se za to.
- zaenkrat se še nisem okužil (redno skrbim za higieno rok, držim se varnostne razdalije, nosim masko)
- če se bom šel..bo pa to takrat, ko bom lahko sam izbral vrsto cepiva in seveda to bo pred zimo in ne pred poletjem

Nisem ravno antivexar vendar se strinjam s tem in imam podobne razloge zakaj se še ne mislim cepit. Ali se bom v prihodnosti pa je odvisno od več dejavnikov. Glavi razlog je vsekakor ta, da je cepivo premalo časa na trgu, da bi se vedlo kakšne ima stranke učinke in to da se moram cepit večkrat na leto vsako leto. Za gripo se ne in tudi za to gripo 2.0 se ne bom
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Slopek ::

Jaz osebno ne poznam nobenega primera covid smrti, kmalu pa pogreb osebe, ki je umrla na dan cepljenja, po prvem odmerku. Druga oseba, za katero vem, da je umrla po c3pljenju, pa je šla po drugi dozi. Oba AZ. Ampak cepljenje gotovo ni razlog z odhod v večna lovišča ;)

m0LN4r ::

vnetidebater je izjavil:

SambaShare je izjavil:

vnetidebater je izjavil:


- trenutno pravijo da bo najbrž držalo zgolj pol leta. KOliko časa bodo zdržala bomo izvedeli čez kako leto


VSAJ pol leta.


fajzer so januarja letos trdili da zagotovo drži 3 mesece. Da bodo videli sčasom če bo držalo tudi do pol leta. Zdaj praviš da drži minimalno pol leta? Kul.
Brez cepiva in drzi ze leto pa pol.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

ajdov2 ::

Ne mislim se cepit dokler se bo na podlagi cepljenosti delala segregacija.

z0mbie ::

Netrunner je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Razlogi so že znani dalj časa:

- povzročajo strdke (koliko je res ne vem ampak tako se piše)
- premalo časa oziroma premalo ljudi je bilo cepljenih, da bi lahko vedeli kaj to cepivo prinese s seboj
- drži samo pol leta...se pravi..sedaj se grem cepit, da bom šel lahko na Hrvaško na morje...potem pa, ko bo zima in bom res rabil to cepivo se bom šel pa še enkrat?
- se pravi dvakrat na leto se bom cepil
- ne cepim se za razne gripe itd...ne vem zakaj bi se za to.
- zaenkrat se še nisem okužil (redno skrbim za higieno rok, držim se varnostne razdalije, nosim masko)
- če se bom šel..bo pa to takrat, ko bom lahko sam izbral vrsto cepiva in seveda to bo pred zimo in ne pred poletjem

Nisem ravno antivexar vendar s strinjam s tem in imam podobne razloge zakaj se še ne mislim cepit.


No seveda so te razlogi bullshit. Dejanski razlog je pa drugje. Snezinke, te pogumni in strasni kavc-levi, z radiatorcki v glavi in mozgani v trebuhu, se bojijo igle.

- strdke povzroca tudi kupe drugih stvari, pa se jim ne bos odpovedal
- s takim misljenjem bo vedno premalo ljudi in vedno dovolj covida
- drzi pol leta... jah pac malo posevno smo brali, mar ne? Drzi najmanj pol leta, ker se pribljizno toliko casa uporablja (Pfizer). Ce ti je edini razlog za cepljenje, da bos lahko sel na Hrvasko na morje, imas resne tezave, mogoce bi sel raje k psihiatru.
- ker se ne cepite za razne gripe, imamo se vedno gripo in k sreci ljudje pred ~30 leti niso bili take mevze sicer morda ne bi bil med zivimi, bi te crne koze pobrale
- ce bi se okuzil, potem ne rabis cepljenja

In katero cepivo bos izbral? In na podlagi cesa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

vnetidebater ::

ajdov2 je izjavil:

Ne mislim se cepit dokler se bo na podlagi cepljenosti delala segregacija.


seveda se bo delala segregacija če so cepljeni ljudje varni, necepljeni pa nevarni tako za se kot za družbo.

z0mbie je izjavil:


In katero cepivo bos izbral? In na podlagi cesa?


Pfizer. Hudih stranskih učinkov je več kot pri Astri, smrti pa manj.

Zgodovina sprememb…

z0mbie ::

vnetidebater je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Ne mislim se cepit dokler se bo na podlagi cepljenosti delala segregacija.


seveda se bo delala segregacija če so cepljeni ljudje varni, necepljeni pa nevarni tako za se kot za družbo.

z0mbie je izjavil:


In katero cepivo bos izbral? In na podlagi cesa?


Pfizer. Hudih stranskih učinkov je več kot pri Astri, smrti pa manj.


Lahko ga izberes. Osebnemu zdravniku reci. No, se bos zdaj sel cepit? Je problem igla, ne pa cepivo, mar ne?

Pravilno je, da se dela segregacija. Evolucijo smo zhebali do te mere, da hodi naokrog kupe ljudi s facebookom namesto intelekta in edino pravilno je, da se jih kvecemu se bolj segregira, idealno na zaprto podrocje, pusti, da bolezni naredijo svoje in Darvin bo zadovolen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

ajdov2 ::

pegasus je izjavil:

Nujno branje za obiskovalce te teme: https://wjmh.org/DOIx.php?id=10.5534/wj...
Dr. Bend Over, težko boš impotenten posiljeval ljudi ...

n = 4 :))

vnetidebater ::

z0mbie je izjavil:


Lahko ga izberes. Osebnemu zdravniku reci. No, se bos zdaj sel cepit? Je problem igla, ne pa cepivo, mar ne?


napačnemu odgovarjaš. Sledi pogovoru.

z0mbie je izjavil:


Pravilno je, da se dela segregacija. Evolucijo smo zhebali do te mere, da hodi naokrog kupe ljudi s facebookom namesto intelekta in edino pravilno je, da se jih kvecemu se bolj segregira, idealno na zaprto podrocje, pusti, da bolezni naredijo svoje in Darvin bo zadovolen.


2 možnosti maš: imeti inteligenten narod in ga spodbujati k delanjiu dobrih reči ali pa imeti butast narod in jih s prisilo siliti v nekaj.

Žal je očitno da inteligenten narod na tem svetu ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

z0mbie ::

pegasus je izjavil:

Nujno branje za obiskovalce te teme: https://wjmh.org/DOIx.php?id=10.5534/wj...
Dr. Bend Over, težko boš impotenten posiljeval ljudi ...


Odlicno. Tudi tole bi naredilo Darvina zadovoljnega.

ajdov2 ::

vnetidebater je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Ne mislim se cepit dokler se bo na podlagi cepljenosti delala segregacija.


seveda se bo delala segregacija če so cepljeni ljudje varni, necepljeni pa nevarni tako za se kot za družbo.

z0mbie je izjavil:


In katero cepivo bos izbral? In na podlagi cesa?


Pfizer. Hudih stranskih učinkov je več kot pri Astri, smrti pa manj.

Cepljeni boste varni, tako da ne vidim razloga zakaj bi se s tem obremenjevali. Razen če trdiš, da cepiva ne delujejo :))

zmaugy ::

Definitivno je cepljenje manj tvegano kot covid - za odrasle. Sem pa v dvomih glede cepljenja otrok, ker je tveganje za komplikacije ob okužbi zelo nizko.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Ben Dover ::

Prosim da ne prepričujete prepričanih in jim pustite do besede, brez prepucavanja in osebnih napadov. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

z0mbie ::

vnetidebater je izjavil:


2 možnosti maš: imeti inteligenten narod in ga spodbujati k delanjiu dobrih reči ali pa imeti butast narod in jih s prisilo siliti v nekaj.


Ne bo drzalo. Butast narod ze imas. Lahko samo odstranis bolj zabite, samo vlada se je narobe lotila. Kdor zavrne cepljenje, do cepljenja ni vec upravicen. Problem resen. Scasoma.

oopticom ::

Utk je izjavil:

študije o varnosti cepiv tudi bereš samo do prve neumnosti? Potem si hitro čez...

Ključna beseda tukaj je "študija", ki jo opravi več strokovnjakov na svojem področju, se nato javno objavi in peer review-a neodvisno od avtorjev.

Na članek posameznika, ki misli, da je doživljensko imun ker je prebolel virus, pa ne dajem velike uteži. :)

spenstar ::

Ogromno clankov je na strani logicno.com gleda cepiv. Recimo, zadnji ko so zaceli testirati se na otrocih.
https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

Lepo, da se je odprla nova tema, ker tole je cisti 4.rajh kar se dogaja. Se malo pa bo takole. Dnevna doza strupa.
SPENSTAR--builder

vnetidebater ::

ajdov2 je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Ne mislim se cepit dokler se bo na podlagi cepljenosti delala segregacija.


seveda se bo delala segregacija če so cepljeni ljudje varni, necepljeni pa nevarni tako za se kot za družbo.

z0mbie je izjavil:


In katero cepivo bos izbral? In na podlagi cesa?


Pfizer. Hudih stranskih učinkov je več kot pri Astri, smrti pa manj.

Cepljeni boste varni, tako da ne vidim razloga zakaj bi se s tem obremenjevali. Razen če trdiš, da cepiva ne delujejo :))


seveda delujejo. Ima pa seveda vsaka kemija svoje stranske učinke. Verjetnost teh stranskih učinkov pa je vedno bistveno nižja kot če se ne cepiš in fašeš bolezen, ki te lahko popolnoma uniči.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59491733 (31550) Unchancy

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38653418 (43681) bluefish

Več podobnih tem