» »

Premičnine pri nakupu hiše

Premičnine pri nakupu hiše

enemon ::

Kako se ponavadi zmeni glede tega? Recimo v primeru nakupa stare hiše, ali se mogoče celo bolj splača, da staro pohištvo odnesejo ven prodajalci? Ali to avtomatsko ostane kupcu? Stvar dogovora?

profii ::

1000% stvar dogovora.

Utk ::

Stvar dogovora, ampak če se le da, naj odnesejo ven in ti malo zmanjšajo ceno. Če ne boš itak sam ven vrgel in imel še delo s tem.

profii ::

Utk je izjavil:

Stvar dogovora, ampak če se le da, naj odnesejo ven in ti malo zmanjšajo ceno. Če ne boš itak sam ven vrgel in imel še delo s tem.


Ni vedno tako. Včasih je nižja cena, če se šara pusti notri, ker se prodajalcu ne da praznit. Win-win.

OZZY ::

Odvisno kaj. Kaka kuhinja, ki je po meri narejena pa je mogoče nova OK. Vse ostalo me ne zanima. Tako ali tako po navadi cenijo zadevo preveč, pa tudi odvisno kaj rabiš. Po navadi sam zamenjaš večino stvari, če je še parket ga je treba po navadi tudi v tip top stanje spravit ali pa dat kaj drugega in šara samo nered dela.
Go with the flow.

kixs ::

Meni so najprej rekli, da bodo vse not pustili. Na koncu smo morali napisat kaj vse ostane, ker so kar naekrat hoteli vse odnest - od kosilnic naprej... pa 10m suhih drv in stole v jedilnici... Tisto, cesar ne bi hotel imeti, itak niso hoteli odnest... itak :lol:

Kot receno stvar dogovora. In ko se zmenite, se vse napise v kupoprodajno pogodbo.

Invictus ::

Ko kupiš hišo, naj vso njihovo kramo odnesejo. Naj spucajo svojo svinjarijo, ki jo je cel kup.

Ne sanjaj, kako boš njihovo pohištvo ponucal... Na koncu boš vse vrgel stran. Sam rad sedim na kavču, kjer vem, da sem samo jaz vanj prdel...

Odvoz stare robe stane in terja čas...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ben Dover ::

Cali weed in a dutch, purple lean in a cup


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Delitev premoženja v vezi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15020099 (14092) AndrejO
»

Sistemi višjega reda pri regulaciji?

Oddelek: Šola
8943 (515) marjan_h
»

modemi od ISP-jev - kaj z njimi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
13882 (469) floyd1
»

Menjava trdega diska

Oddelek: Kaj kupiti
151924 (1745) ;-)
»

Predlog spremembe pravil o Malih oglasih

Oddelek: Slo-Tech
242104 (1615) V-i-p

Več podobnih tem