» »

torrenthr.org

torrenthr.org

1 2
3
4 5

Greg91 ::

Na strani, kjer lahko uporabiš točke, je situacija takšna.

 tocke

tocke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Greg91 ()

donvito ::

Ma glup seit u tri krasne, hočeš komentirat torrent, ti pa napiše:
Error
Nemate ovlasti za komentiranje!
Ma kašne ovlasti, kr neki ... :))
Pa nimaš šans, da odsedaš do 100%, če nisi med prvimi.

kamiKaZaA ::

Hvala za to. Jaz te zadnje postavke sploh nimam. Verjetno, ker si še nisem dovolj dol potegnil ali dovolj sejal. No sedaj vidim, da je res potrebnih 500.000 pik in jaz bom to dosegel nekje med letom 2030-2040 :))

Greg91 je izjavil:

Na strani, kjer lahko uporabiš točke, je situacija takšna.

 tocke

tocke

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

donvito je izjavil:

Ma glup seit u tri krasne, hočeš komentirat torrent, ti pa napiše:
Error
Nemate ovlasti za komentiranje!
Ma kašne ovlasti, kr neki ... :))
Pa nimaš šans, da odsedaš do 100%, če nisi med prvimi.

Stran je meni čisto OK. Ni ti potrebno odseddati 100%, le 72 ur moraš imeti prižano v 14 dnevih (cca. 5 ur na dan) in dobiš teh 100%, ter lahko brišeš torrent brez, da bi dobil opozorilo HNR (jaz še nisem niti enega izbrisal kljub doseženim 100%).

Nagi Bator ::

Drzat se pravil na THR je pa res nekaj najenostavnejsega, ce si vsaj polkompetenten.
Odseedat ni potrebno prakticno niti bita, ce le drzis torent vsaj 3 dni in to v naslednjih 14 dnevih. Res pa, da tako ne dobis "karma pik".
Zaradi takih, ki si ne vzamejo tistih par minut za pozorno prebrat pravila,
pa jaz ne bi delil pozivnice neznancem niti, ce bi te bile zastonj.
V letu pa pol od izbrisa karme, ze pozabil zakaj so to naredili, sem zbral milijon pa pol tock (imel prej cez 5M) ob uporabi interneta iz prejsnjega, khm, pravzaprav ze predprejsnjega desetletja. Tistih par h&r pik, ki sem jih nekako uspel naredit v 12. letih uporabe, sem pa takoj izbrisal z bonus pikami.

donvito ::

kamiKaZaA je izjavil:

donvito je izjavil:

Ma glup seit u tri krasne, hočeš komentirat torrent, ti pa napiše:
Error
Nemate ovlasti za komentiranje!
Ma kašne ovlasti, kr neki ... :))
Pa nimaš šans, da odsedaš do 100%, če nisi med prvimi.

Stran je meni čisto OK. Ni ti potrebno odseddati 100%, le 72 ur moraš imeti prižano v 14 dnevih (cca. 5 ur na dan) in dobiš teh 100%, ter lahko brišeš torrent brez, da bi dobil opozorilo HNR (jaz še nisem niti enega izbrisal kljub doseženim 100%).

Ja bravo, komu na čast, če ni leechers-ev, tudi sam imam enega že 2 tedna, pa nisem oddal niti bita.
Meni ni problem držat torrenta, da leti na polno, to tu pa zgleda jalovo delo. Žal. :(

Nagi Bator ::

donvito je izjavil:

Ja bravo, komu na čast, če ni leechers-ev, tudi sam imam enega že 2 tedna, pa nisem oddal niti bita.
Meni ni problem držat torrenta, da leti na polno, to tu pa zgleda jalovo delo. Žal. :(


;((
In kaj zelis povedat? Da se ti ne da vec sejat tega torrenta? Ja madona no, ugasni! Saj te nihce ne sili.

bambam20 ::

Da ne moreš odsejat niti v nekaj dnevih teh novih torrentov. Obup.

Marterijala pa tako nimajo kaj prida.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

OldSkul ::

Materiala imajo za razliko od mojblinka kar nekaj, nalagajo tudi vsebine boljše kvalitete. Je pa težko odsejati, na splošno je na strani premalo uporabnikov.

bambam20 ::

OldSkul je izjavil:

Materiala imajo za razliko od mojblinka kar nekaj, nalagajo tudi vsebine boljše kvalitete. Je pa težko odsejati, na splošno je na strani premalo uporabnikov.


Mojkakec je sedaj primerjava? Tako nizko smo padli?

Vetrpiha ::

OldSkul je izjavil:

Materiala imajo za razliko od mojblinka kar nekaj, nalagajo tudi vsebine boljše kvalitete. Je pa težko odsejati, na splošno je na strani premalo uporabnikov.

Ne. Enostavno ne.

kamiKaZaA ::

Glede dobivanja pik. Sploh ni potrebno nič uploadat, samo vžgano moraš imet. In več kot imaš torrentov, več točk dobiš za vsako uro. Sem še extra test naredil zjutraj, ko sem se vstal in prižgal računalnik. Pridem domov, nič uploada in preko 150 novih pik. Če imaš npr. 3 torrrente se ti točke seštejejo in dobivaš recimo po 10 točk/uro.

Tukaj je tabela, kako se točke seštevajo in potem vsako uro dobiš seštevek teh točk:

Karma dobivena seedanjem torrenata:


- Torrent veličine manje od 100MB = 0.04 karma bodova po satu
- Torrent veličine od 100MB do 700MB = 1 karma bod po satu
- Torrent veličine od 700MB do 1400MB = 2 karma boda po satu
- Torrent veličine od 1400MB do 4300MB = 3 karma boda po satu
- Torrent veličine od 4300MB do 10GB = 4 karma boda po satu
- Torrent veličine veće od 10GB = 5 karma bodova po satu

Teoretično: Če bi imel 50 večjih torrentov od 4,30 GB, bi dobival 200 pik na uro in če bi imel čisto vsak dan prižgan računalnik 7 ur, bi v 1 letu zbral teh 500.000 pik za 1 pozivnico (invite) :)

Ampak v to se sigurno ne bom spuščal, da bi sedaj imel na silo 50 novih torrentov.

donvito ::

Pa jebo vam vaše pike, karma bodove, povlečem film, ki ga želim in to je to. In oddam, če imam kakšnemu, držat torrent zaradi nekih pik, ki ga nobeden ne vleče je zame en velik bulšit. :)

antireal ::

Ima kdo mogoče kakšen invite?

Apple ::

Se pridružujem vprašanju kolege antireala :)
LP, Apple

NejcSSD ::

Slabši je kot največji SLO ki trenutno deluje, ene pametne reči ni gor in samo eno stvar sem potegnil v pol leta. Na dan pa tudi nekih 5 bogih torrentov spravijo skup.
Žal pa nimam invajta, ker ga je precej težko dobit - rabiš celo goro karma točk
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

karafeka ::

Jaz sem se registriral takrat, ko so to objavili na slo-techu. Pa se danes poskušam logirati, pa račun več ne obstaja..... super hrčki.

Apple ::

Jst sm se takrat pofocku, pa nisem dobil emaila... sele danes sem prebral, da dela samo za gmail email naslove...
LP, Apple

Ori ::

Zdravo
imam vprašanje zakaj mi qbittorent zadnje dni pri vsakem torrentu, ki ga dam vlečt javi napako in se ustavi.
ve kdo kako to odpravit
hvala

dvihtelic ::

ima kdo invite?

GENTOO-F1 ::

Mi lahko kdo pošlje invite na zasebno sporočilo?

HVALA!

GENTOO-F1 ::

Kdo ve zakaj na mojblink super DOWNLOWDA noče pa UPLOWDAT?

NejcSSD ::

Mogoče ni več odjemalcev, mogoče pa nisi povezljiv
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

GENTOO-F1 ::

kaj naj naredim, da bom povezljiv?

Daniel ::

Odprti porti na routerju... Sicer pa večinoma v odjemalcih piše, če si povezljiv.

GENTOO-F1 ::

Kaj moram vnesti v ruter? Port forwarding?

Hemi426 ::

Ima kdo viška kakšen invite?
Bi lepo prosil.

Še obstaja kakšen hrvaški tracker, ki je javen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

donvito ::

Hemi426 je izjavil:

Ima kdo viška kakšen invite?
Bi lepo prosil.

Še obstaja kakšen hrvaški tracker, ki je javen?

http://torrent.yuportal.com/
malo prečekiraj ...

Hemi426 ::

donvito je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Ima kdo viška kakšen invite?
Bi lepo prosil.

Še obstaja kakšen hrvaški tracker, ki je javen?

http://torrent.yuportal.com/
malo prečekiraj ...


Hvala za linkm ampak dobesedno ena stran ne dela. Obstaja kak odprti srbski/hrvaški tracker? En specifičen mlad hrvaški band iščem.

GENTOO-F1 ::

Ima kdo mogoče invite za https://www.torrenthr.org/ ???

GENTOO-F1 ::

Mi lahko nekdo pošlje INVITE na zasebno sporočilo za torrenthr.org/ ???

NejcSSD ::

Tok tezko invite dobis d res ni. Ponudba slaba pa tono karma tock rabis
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Anney ::

Pozivnica
Kupite jednu pozivnicu i pametno je iskoristite! 500.000,0
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kamiKaZaA ::

Sam bom počasi imel pol leta uporabe in v tem času sem zbral nekaj čez 20.000 pik (bodov). Komaj čakam, da bom v roku 10. let zbral 500.000 pik in potem ta en in edini invite dal enemu anonimnemu na tem forumu. Pol pa svizec zavije čokolado...

Nagi Bator ::

kamiKaZaA je izjavil:

Sam bom počasi imel pol leta uporabe in v tem času sem zbral nekaj čez 20.000 pik (bodov). Komaj čakam, da bom v roku 10. let zbral 500.000 pik in potem ta en in edini invite dal enemu anonimnemu na tem forumu. Pol pa svizec zavije čokolado...

Jaz pa 150 000 od zadnjega posta zgoraj. Pa sem od zadnjega javljanja tukej pred stirimi meseci, pobral morda 3 stvari dol.
Kaj ostali pocnete, da vam ne rata nimam pojma, saj zato mi na kraj pameti ne pride, da bi nezncem delil invajte!

Zgodovina sprememb…

Scaramouche ::

In kaj imajo oni kar tuji nimajo?
EXYU filme?

kamiKaZaA ::

Nagi Bator je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Sam bom počasi imel pol leta uporabe in v tem času sem zbral nekaj čez 20.000 pik (bodov). Komaj čakam, da bom v roku 10. let zbral 500.000 pik in potem ta en in edini invite dal enemu anonimnemu na tem forumu. Pol pa svizec zavije čokolado...

Jaz pa 150 000 od zadnjega posta zgoraj. Pa sem od zadnjega javljanja tukej pred stirimi meseci, pobral morda 3 stvari dol.
Kaj ostali pocnete, da vam ne rata nimam pojma, saj zato mi na kraj pameti ne pride, da bi nezncem delil invajte!

Imam 11 downloadnih stvari. Če bi 24/7 imel prižgan računalnik s torrentom, bi dobil nekaj čez 25.000 pik mesečno. Pa ga nimam tako dolgo prižganega. Torej imaš ti ali 30 downloadanih stvari in 24/7 prižgan računalnik ali pa 60 downlodanih stvari in 8-12 ur prižgan računalnik (torrent). Toliko, da ti bo jasno kaj ostali počnemo, kljub temu, da imaš v nastavitvah napisano koliko pik dobivaš na uro / teden / mesečno ob svoji količini torrentov, katere deliš z ostalimi.

Anney ::

1.772.822,3 točk mam

Ma nimajo kaj pametnega. klasika.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Nagi Bator ::

kamiKaZaA je izjavil:

Torej imaš ti ali 30 downloadanih stvari in 24/7 prižgan računalnik...

Blizu. 20 sheranih in 24/7. Povprecen cas seeda 5 mescev 7 dni.
Nekatere sheram ze leta in sem edini seeder. V glavnem redke exyu albume.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

NejcSSD je izjavil:

Tok tezko invite dobis d res ni. Ponudba slaba pa tono karma tock rabis


Nema invitov.

Wallflower ::

Lahko kdo napiše kodo za invite? :/

OldSkul ::

Kodo dobiš samo če zelo veliko seješ (ali pa nalagaš in dobivaš karmo od drugih= in imaš veliko karme, tako bo težka da bo kdo dal invite od sebe.

Wallflower ::

hvala za info in škoda :/

anko ::

Se pravi, da je invite praktično nemogoče dobiti :) Iščem namreč Disneyevo risanko Brother Bear v hrvaški sinhronizaciji, pa je ne najdem nikjer. Vem, da je obstajala, ker sem imel 15 let nazaj DVD. Disney+ nima ne HR sinhronizacije, ne SI ali HR podnapisov :\

flyby ::

anko je izjavil:

Se pravi, da je invite praktično nemogoče dobiti :) Iščem namreč Disneyevo risanko Brother Bear v hrvaški sinhronizaciji, pa je ne najdem nikjer. Vem, da je obstajala, ker sem imel 15 let nazaj DVD. Disney+ nima ne HR sinhronizacije, ne SI ali HR podnapisov :\


https://tinypic.host/i/bb.7a7EB

katero bi rad?

Surstromming ::

Mare2 je izjavil:

Na željo več uporabnikov odpiram temo: torrenthr.org

Trenutno deluje povabilo
https://www.torrenthr.org/signup.php
Koda za povabilo je PARTIS.

...moraš Zemlja izbrati Slovenija

Samo en del pravil:

Download

- Svaka klasa ima određen broj Download slotova i Leech slotova. Novo
- Obavezno trajanje seeda iznosi do ratia 1.0 ili 72h seedanja u roku od 14 dana od završetka skidanja torrenta.
- Ako skinete samo neki dio iz packa, dužni ste ga odseedat (taj dio) koliko ste i skinuli (tj. minimalno do 1.0 ratia) ili 10 dana(240h)!

Imam takoj eno vprašanje iz zadnje alinee:
Dva torrenta sem DL in ne vem, če se je sploh kaj DL. Morda en in to samo 1%. Ker se potem naslednji dan ni nič dogajalo (sejalec je nehal sejati) sem izbrisal oba.

Zanima me iz izkušenj, kakšna kazen me čaka? :)


Jah super, za koji kurac bi neko inferiorno stran, ki zastonj tala invite sploh kdo uporabljal? Ves point privatnih trackerjev je, da zagotavlja varnost, ker se povabila deli samo na osnovi osebnih poznanstev. Zakaj za vraga sploh nasedate na ta jajca?

Dajte si malo tole prebrati:
https://wiki.installgentoo.com/index.ph...

Pa slikico pogledati in se izognite vsemu temu slovenskemu in hrvaskemu sranju. Najblizji je ncore, ki se je povampiril:
Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

anko ::

flyby je izjavil:

anko je izjavil:

Se pravi, da je invite praktično nemogoče dobiti :) Iščem namreč Disneyevo risanko Brother Bear v hrvaški sinhronizaciji, pa je ne najdem nikjer. Vem, da je obstajala, ker sem imel 15 let nazaj DVD. Disney+ nima ne HR sinhronizacije, ne SI ali HR podnapisov :\


https://tinypic.host/i/bb.7a7EB

katero bi rad?


Hvala, mi je že uspelo dobiti. :)

Barko ::

Kako pa kaj www.crnaberza.com ?

Lahko kdo podeli kakšen invajt? Častim sixpack :)

panja003 ::

Menjam invite torrenthr.org za www.crnaberza.com

TensorTensor ::

Tudi jaz prosim za invajt na crnaberza.
/
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

partis

Oddelek: Pomoč in nasveti
177085 (6490) xseki

Več podobnih tem