» »

Prisilno cepljenje in rdeci seznam

Prisilno cepljenje in rdeci seznam

««
«
1 / 8
»»

mahoni ::

Berem na internetu clanek o prehodu cez hrvasko mejo in nekako si zamislim ob tem stavku...Hrvaška je še vedno na slovenskem rdečem seznamu...

zato:

- je pac potrebno delat PCR ali drugi test
- biti cepljen bla bla
- karantena bla bla...

Okej vse lepo in prav.

Kaj bo, ko hrvaska in podobne "rdece drzave" ne bodo vec rdece. Po tej logiki (ki je v korona casu manjka), mi nima nihce vec moriti s testom in karantenami, saj ni pogojev za to. Ce pa bodo, pomeni to, da me zelijo prisiliti v nekaj kar mogoce ne zelim in to je v tem primeru cepljenje z nepreverjeno vakcino.

V tem primeru sledi definitivno tozba drzave in odgovornih.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.
  • zaklenil: bluefish ()

koyotee ::

mahoni je izjavil:

Berem na internetu clanek o prehodu cez hrvasko mejo in nekako si zamislim ob tem stavku...Hrvaška je še vedno na slovenskem rdečem seznamu...

zato:

- je pac potrebno delat PCR ali drugi test
- biti cepljen bla bla
- karantena bla bla...

Okej vse lepo in prav.

Kaj bo, ko hrvaska in podobne "rdece drzave" ne bodo vec rdece. Po tej logiki (ki je v korona casu manjka), mi nima nihce vec moriti s testom in karantenami, saj ni pogojev za to. Ce pa bodo, pomeni to, da me zelijo prisiliti v nekaj kar mogoce ne zelim in to je v tem primeru cepljenje z nepreverjeno vakcino.

V tem primeru sledi definitivno tozba drzave in odgovornih.


Kdo te pa sili, da greš v drugo državo? Bodi doma.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

crucial ::

Nekdo je slabo poslušal o francoski revoluciji pri zgodovini:
Francoska revolucija @ Wikipedia
https://acu2020.org/english-versions/

Telbanc ::

mahoni je izjavil:

Berem na internetu clanek o prehodu cez hrvasko mejo in nekako si zamislim ob tem stavku...Hrvaška je še vedno na slovenskem rdečem seznamu...

zato:

- je pac potrebno delat PCR ali drugi test
- biti cepljen bla bla
- karantena bla bla...

Okej vse lepo in prav.

Kaj bo, ko hrvaska in podobne "rdece drzave" ne bodo vec rdece. Po tej logiki (ki je v korona casu manjka), mi nima nihce vec moriti s testom in karantenami, saj ni pogojev za to. Ce pa bodo, pomeni to, da me zelijo prisiliti v nekaj kar mogoce ne zelim in to je v tem primeru cepljenje z nepreverjeno vakcino.

V tem primeru sledi definitivno tozba drzave in odgovornih.


Turizem pri nas in tud na hrvaškem bo izginil, če ne bo polna sezona.

Za hrvate pričakujem, da boolj ko se bo bližala predsezona, bolj bojo korona free destinacija, če bojo naši pametni bojo naredli isto, ker drgač bomo dobesedno ostali brez turizma. Torej manj se testira, razglasi konec epidemije. Na dan cepimo po 3000 ljudi torej, ni dost manevrskega prostora.

Čez dober mesec bojo teli seznami lepo vrženi v koš za smeti.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

ubermensch ::

Ah, jaz mislim, da je možno, da bo to vse skupaj ena farsa. Zna se zgodit, da se bo na koncu cepilo le okoli 30-40% celega prebivalstva, če sploh. Se mi zdi, da folku večinoma dol visi, veliko pa jih ima odpor do ukrepov (folk še mask noče nosit in se hodit testirat...) in farmacevtskih organizacij (očiten money grap s cepivi in x-timi dozami). Bomo videli.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Haha se ena tema, kjer je treba vsem povedat da se ne boste cepli. We get it. We get the concept.

pirat ::

ja, ti, ki sedaj vpijejo kako ne bodo nosili maske, kako se ne bodo cepili, kako je vse hoax ... v bistvu urbi et orbi razglasajo, da so idioti. Stvari pa na internetu ostanejo.
In cez nekaj let ko bodo iskali sluzbe - takrat bodo pa odpirali teme o tem, da imajo pravico do pozabe, da nocejo da google najde njihova potrcevanja itd...

Ben Dover ::

Jaz sem kar popredalčkal prijatelje po objavah na FB, nekatere celo odstranil. Thx korona.

Jure14 ::

mahoni je izjavil:


zato:

- je pac potrebno delat PCR ali drugi test
- biti cepljen bla bla
- karantena bla bla...

A med temi pogoji je IN ali ALI ?
Verjetno je ALI.
Torej: ni ti trreba biti cepljen, da greš (in se tudi vrneš) iz Hrvaške.
Je pa verjetno bolj enostavno.

Kayzon ::

Kako lahko eni tako slepo zaupate cepivu ki je bil razvit v tako hitrem casu? Cepivu ki ne pomaga proti covidu v smislu da se lahko ponovno okuzite,ter da se morate cepiti veckrat letno.Vse to za malo hujsi prehlad,kjer prezivi 99% ljudi?

To je prav skregano z vso logiko.

feryz ::

Što se mora, nije težko, smo včasih rekli.

HappyPills ::

Kayzon je izjavil:

Kako lahko eni tako slepo zaupate cepivu ki je bil razvit v tako hitrem casu? Cepivu ki ne pomaga proti covidu v smislu da se lahko ponovno okuzite,ter da se morate cepiti veckrat letno.Vse to za malo hujsi prehlad,kjer prezivi 99% ljudi?

To je prav skregano z vso logiko.


Ker ni samo smrt posledica covida. Ker izbiramo med virusom in cepivom. Cepivo ima boljši price performance.

Ben Dover ::

Res ne razumem kakšne bolezni boste dobili od cepiva čez nekaj let?
V telo se vnese virus, da se na njega privadi in začne delat protitelesa in si celice zapomnijo tarčo. Telo reagira kar se pokaže s stranskimi učinki, ki izzvenijo čez par dni in to je to, to je ta bolezen, ki se jo vsi bojite, lol.
Kaj bo prišlo če nekaj let? Razložite prosim? Nič jasno.:))

krucymucy ::

Vucic ponuja dodatnih 3.000 dinarjev "pomoci" cepljenim. (25EUR)
Cepiva je v Srbiji ocitno vec kot dovolj ze kar nekaj casa.

Zaposlenim v javni upravi oz. sektorju ki niso cepljeni in bi zboleli zaradi korone, ne pripada placana bolniska. Cepljenim pac.

Tipicen Vucicev pristop.

Zgodovina sprememb…

rusilec ::

HappyPills je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kako lahko eni tako slepo zaupate cepivu ki je bil razvit v tako hitrem casu? Cepivu ki ne pomaga proti covidu v smislu da se lahko ponovno okuzite,ter da se morate cepiti veckrat letno.Vse to za malo hujsi prehlad,kjer prezivi 99% ljudi?

To je prav skregano z vso logiko.


Ker ni samo smrt posledica covida. Ker izbiramo med virusom in cepivom. Cepivo ima boljši price performance.

Odvisno, kaj hočeš doseči:
https://www.lifesitenews.com/news/exper...

simonchelo ::

Še enkrat preberi prilepljen članek.avtor malce meša bučke pa krompir.

Starejši od 65 cepljeni smrtnost 0.2% ne cepljeni 4.6%. Dejansko podatki so OK, samo pri cepljenih uporabi procent, pri smrti zaradi Oz. S COVID pa kar ta procent zanemari. Isto pri mlajših od 65 let.

Površnost ali zavajanje?
Sem cepljen že 2 meseca z Astro.

Mogoče sem ovca, mogoče ne. Ampak sem eden izmed tistih, ki je imel covid lansko pomlad, in sem imel več kot pol leta simptome ki so se periodično ponavljali. "long covid" se pravi temu. Vsake 14 dni me je dušilo, sredi noči sem se zbujal z utripom preko 120udarcev, utrujenost brez razloga... Nazaj 100% kot sem bil prej sem šele po prejemu cepiva.
ciao

kamiKaZaA ::

pirat je izjavil:

ja, ti, ki sedaj vpijejo kako ne bodo nosili maske, kako se ne bodo cepili, kako je vse hoax ... v bistvu urbi et orbi razglasajo, da so idioti. Stvari pa na internetu ostanejo.
In cez nekaj let ko bodo iskali sluzbe - takrat bodo pa odpirali teme o tem, da imajo pravico do pozabe, da nocejo da google najde njihova potrcevanja itd...

Kaj ti boš v prošnjo za delo napisal, da si "pirat" na Slo-Tech ali na kakšen način misliš, da bo Google povezal tebe in "pirat"? Za GDPR si že slišal?

Nič ne bo iz tega, kar si napisal. :P ;)

Drugo pa bi bilo, če pišeš z pravim imenom in priimkom na splet...

koyotee ::

krucymucy je izjavil:

Vucic ponuja dodatnih 3.000 dinarjev "pomoci" cepljenim. (25EUR)
Cepiva je v Srbiji ocitno vec kot dovolj ze kar nekaj casa.

Zaposlenim v javni upravi oz. sektorju ki niso cepljeni in bi zboleli zaradi korone, ne pripada placana bolniska. Cepljenim pac.

Tipicen Vucicev pristop.


Edino pravilno.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Machete ::

Pravilno edino če si idiotee..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jshadlsa232 ::

Zamisli si p(l)andemijo, kjer te morajo podkupit z denarjem (Srbija) ali Donuti (USA), da se gres cepit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kockish ()

Smrekar1 ::

mahoni je izjavil:


Kaj bo, ko hrvaska in podobne "rdece drzave" ne bodo vec rdece. Po tej logiki (ki je v korona casu manjka), mi nima nihce vec moriti s testom in karantenami, saj ni pogojev za to. Ce pa bodo, pomeni to, da me zelijo prisiliti v nekaj kar mogoce ne zelim in to je v tem primeru cepljenje z nepreverjeno vakcino.

V tem primeru sledi definitivno tozba drzave in odgovornih.


Če te bodo odgovorni tudi silili, da greš čez mejo na hrvaško boš morda lahko vložil tožbo. Dokler je prečkanje meje s hrvaško tvoja osebna izbira se ti bodo smejali v glavo.

jshadlsa232 ::

Ben Dover je izjavil:

Res ne razumem kakšne bolezni boste dobili od cepiva čez nekaj let?
V telo se vnese virus, da se na njega privadi in začne delat protitelesa in si celice zapomnijo tarčo. Telo reagira kar se pokaže s stranskimi učinki, ki izzvenijo čez par dni in to je to, to je ta bolezen, ki se jo vsi bojite, lol.
Kaj bo prišlo če nekaj let? Razložite prosim? Nič jasno.:))

Razlozi ti, da ne bo. Obenem mi povej tudi naslednje cifre za loto, ter kdo bo zmagal EP v fuzbalu.

Na planetu Zemlja trenutno ni nobene osebe, ki bi to znalo predvideti, ker je cepivo namrec se vedno v testni fazi do 2023.

Machete ::

Smrekar1 je izjavil:

Dokler je prečkanje meje s hrvaško tvoja osebna izbira se ti bodo smejali v glavo.


Smejali v glavo.. vse do bridkega bankrota.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mahoni ::

No no. V Avstriji moras tudi za vstop v ostarijo od 19.5 imet kovid pass. Ce hoces it na snicla, prijatelj pokazi zeleni pass.

Saj jaz rad vidim, da se cepite, se navijam da se. Bodo tako drzave kmalu na zelenem seznamu in potem ne bo nobene osnove, da uvajajo karanteno, pcr teste ipd sranja.

Ce pa bodo, potem se beremo takrat ponovno, pa da ponovimo temo.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Ben Dover ::

jshadlsa232 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Res ne razumem kakšne bolezni boste dobili od cepiva čez nekaj let?
V telo se vnese virus, da se na njega privadi in začne delat protitelesa in si celice zapomnijo tarčo. Telo reagira kar se pokaže s stranskimi učinki, ki izzvenijo čez par dni in to je to, to je ta bolezen, ki se jo vsi bojite, lol.
Kaj bo prišlo če nekaj let? Razložite prosim? Nič jasno.:))

Razlozi ti, da ne bo. Obenem mi povej tudi naslednje cifre za loto, ter kdo bo zmagal EP v fuzbalu.

Na planetu Zemlja trenutno ni nobene osebe, ki bi to znalo predvideti, ker je cepivo namrec se vedno v testni fazi do 2023.


Rofl. :)) pa saj ni to prvo cepivo na planetu.. Potek bolezni je težje predvidet kot stranske učinke cepiva. Nimate nobenih drugih argumentov kot KAJ PA ČE, pravi verniki.

Invictus ::

Ben Dover je izjavil:

Potek bolezni je težje predvidet kot stranske učinke cepiva. Nimate nobenih drugih argumentov kot KAJ PA ČE, pravi verniki.

Največja bedarija ever...

A to po,meni, da se sploh ne ve, kako bolezen poteka, pa jo že zdravijo !??!?! Cepivo je pa kaj, program, ki predvidljivo deluje ?!?!?! Ker zdravstvo pa res obvlada kemijo...

Eni pa res nasmejejo že zjutraj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

koyotee ::

mahoni je izjavil:

No no. V Avstriji moras tudi za vstop v ostarijo od 19.5 imet kovid pass. Ce hoces it na snicla, prijatelj pokazi zeleni pass.

Saj jaz rad vidim, da se cepite, se navijam da se. Bodo tako drzave kmalu na zelenem seznamu in potem ne bo nobene osnove, da uvajajo karanteno, pcr teste ipd sranja.

Ce pa bodo, potem se beremo takrat ponovno, pa da ponovimo temo.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Tudi ce bojo na zelenem seznamu, vseeno bos rabil ali test, ali cepljenje, ali potrdilo o preboletem covidu. Boš pač šel v bohinj ali pa v portorož, namesto kam dlje.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ben Dover ::

Hahahahahahaha, enako. Bebci tromotorni.

jshadlsa232 ::

koyotee je izjavil:

mahoni je izjavil:

No no. V Avstriji moras tudi za vstop v ostarijo od 19.5 imet kovid pass. Ce hoces it na snicla, prijatelj pokazi zeleni pass.

Saj jaz rad vidim, da se cepite, se navijam da se. Bodo tako drzave kmalu na zelenem seznamu in potem ne bo nobene osnove, da uvajajo karanteno, pcr teste ipd sranja.

Ce pa bodo, potem se beremo takrat ponovno, pa da ponovimo temo.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Tudi ce bojo na zelenem seznamu, vseeno bos rabil ali test, ali cepljenje, ali potrdilo o preboletem covidu. Boš pač šel v bohinj ali pa v portorož, namesto kam dlje.

Kar v bistvu poda celotno bistvo plandemije - kontrola in podloznistvo, vse farse o semaforjih in seznamih so metanje peska v oci.

mahoni ::

koyotee je izjavil:

mahoni je izjavil:

No no. V Avstriji moras tudi za vstop v ostarijo od 19.5 imet kovid pass. Ce hoces it na snicla, prijatelj pokazi zeleni pass.

Saj jaz rad vidim, da se cepite, se navijam da se. Bodo tako drzave kmalu na zelenem seznamu in potem ne bo nobene osnove, da uvajajo karanteno, pcr teste ipd sranja.

Ce pa bodo, potem se beremo takrat ponovno, pa da ponovimo temo.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Tudi ce bojo na zelenem seznamu, vseeno bos rabil ali test, ali cepljenje, ali potrdilo o preboletem covidu. Boš pač šel v bohinj ali pa v portorož, namesto kam dlje.

In kaj tocno je tu novega glede na pretekle mesece in ostale drzave?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

koyotee ::

Saj to, nic novega, cetudi se bo drzava odprla za turiste, vse po starem glede covida. Glej samo, da bos imel dovolj drv, ko bos lezal na pecki doma.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Miki N ::

Turizem je v Novi normali manj pomemben - ostanite doma in prihranite denar raje za Amazonove izdelke, kaj ne vidite, da imajo izgubo? Potniški letalski promet promet pa itak gre na "črni" seznam vaših eko zločinov, raja prevzetna!

rusilec ::

krucymucy je izjavil:

Vucic ponuja dodatnih 3.000 dinarjev "pomoci" cepljenim. (25EUR)
Cepiva je v Srbiji ocitno vec kot dovolj ze kar nekaj casa.

Zaposlenim v javni upravi oz. sektorju ki niso cepljeni in bi zboleli zaradi korone, ne pripada placana bolniska. Cepljenim pac.

Tipicen Vucicev pristop.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Puppet_...

Srbija nima svoje vlade, nastavljena je s strani ZDA.

mahoni ::

koyotee je izjavil:

Saj to, nic novega, cetudi se bo drzava odprla za turiste, vse po starem glede covida. Glej samo, da bos imel dovolj drv, ko bos lezal na pecki doma.

Se zmeraj je na rdecem seznamu, budalo.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Machete ::

Vučič je mafija. MAFIJA od a do ž. Brez njegovega žegna se v državi ne zgodi noben posel. Zato Srbija tako noro prosperira.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

koyotee ::

mahoni je izjavil:

koyotee je izjavil:

Saj to, nic novega, cetudi se bo drzava odprla za turiste, vse po starem glede covida. Glej samo, da bos imel dovolj drv, ko bos lezal na pecki doma.

Se zmeraj je na rdecem seznamu, budalo.


15. maja se odpira, vse ostalo ostaja v veljavi.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mahoni ::

koyotee je izjavil:

mahoni je izjavil:

koyotee je izjavil:

Saj to, nic novega, cetudi se bo drzava odprla za turiste, vse po starem glede covida. Glej samo, da bos imel dovolj drv, ko bos lezal na pecki doma.

Se zmeraj je na rdecem seznamu, budalo.


15. maja se odpira, vse ostalo ostaja v veljavi.

Se enkrat. Tudi prej si lahko prisel v Italijo pod istimi pogoji. WTF je tle odpiranje in se zmeraj je drzava na rdecem seznamu, kot vse ostale.
Beri kaj pisem.

KO stevilke upadejo in ko recejo drzava je na zelenem seznamu, po definiciji uvedenih semaforjev, me bo zanimalo kaksni bodo pogoji za vstop, ker namrec za to bodo morali imeti krepko dober razlog, ce ne je vse kar so uvajali v preteklosti za en podn in bodo lepo sledile tozbe.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

energetik ::

Invictus je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Potek bolezni je težje predvidet kot stranske učinke cepiva. Nimate nobenih drugih argumentov kot KAJ PA ČE, pravi verniki.

Največja bedarija ever...

A to po,meni, da se sploh ne ve, kako bolezen poteka, pa jo že zdravijo !??!?! Cepivo je pa kaj, program, ki predvidljivo deluje ?!?!?! Ker zdravstvo pa res obvlada kemijo...

Eni pa res nasmejejo že zjutraj...
Res si nas nasmejal s svojimi nebulozami. :)
Ja, cepivo je program, ki predvidljivo deluje. Nekaj dni se programirano proizvajajo špičke od virusa, telo si jih zapomni in to je to.
Kako bo pri vsakemu bolezen potekala, pa lahko zgolj ugibamo.

In poleg tega praviš, da farmacevtska firma, ki pakira custom izdelano mRNA v lipidne nanomehurčke ne obvlada kemije? :))

gusto ::

koyotee je izjavil:

Kdo te pa sili, da greš v drugo državo? Bodi doma.


Kdo pa tebe sili, da greš ven iz hiše, če te je strah? #ostanidoma
Have you tried turning it off and on again?

mahoni ::

Saj jaz nisem proti celjenju. Se vec, spodbujam cim vec folka, da se cepi. Cim vec beta testerjev, toliko boljse bo naslednje cepivo.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

koyotee ::

Za tebe ne bo nikoli dovolj dobro, kaj se sekiras? Namerno se okuzi in je stvar resena.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

energetik ::

mahoni je izjavil:

KO stevilke upadejo in ko recejo drzava je na zelenem seznamu, po definiciji uvedenih semaforjev, me bo zanimalo kaksni bodo pogoji za vstop, ker namrec za to bodo morali imeti krepko dober razlog, ce ne je vse kar so uvajali v preteklosti za en podn in bodo lepo sledile tozbe.
Kako kakšni bodo pogoji, pač jih ne bo več. Trenutni pogoji so za to, da se okužbe ne prenašajo iz države v državo. Ko bosta SI in HR zeleni, pač tega razloga ne bo več in bomo lahko prosto prehajali. Kakšne tožbe, boš tožil HR, da ti ni dovolila vstopa? :))

mahoni ::

koyotee je izjavil:

Za tebe ne bo nikoli dovolj dobro, kaj se sekiras? Namerno se okuzi in je stvar resena.

Buhtl en, bil sem okuzen. Protitlesa imam, a cutil sem jo kod prdec. Pa se to ne bi najbrz zvedel, ce se ne bi sel testirat in glej ga zlomka, ravno sem "bolehal" za kovid, ko sem delal test.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

koyotee ::

gusto je izjavil:

koyotee je izjavil:

Kdo te pa sili, da greš v drugo državo? Bodi doma.


Kdo pa tebe sili, da greš ven iz hiše, če te je strah? #ostanidoma


Kje pa pise da me je strah? So me ze frebuarja klicali na cepljenje, pa sem zavrnil astro. Ko bo kaj drugega pa grem po svoj šus.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

energetik ::

mahoni je izjavil:

Saj jaz nisem proti celjenju. Se vec, spodbujam cim vec folka, da se cepi. Cim vec beta testerjev, toliko boljse bo naslednje cepivo.
Saj vidimo, šlepaš se na ostalih, ki se (bomo) cepili. Šleva.
Beta testerji, pri tem da se je že desetine milijonov po vsem svetu cepilo v zadnjih 4 mesecih? Kakšen test pa bi rad, da se jih cepi 7,9 milijard in se počaka 50 let?

Zgodovina sprememb…

3p ::

mahoni je izjavil:

Saj jaz nisem proti celjenju. Se vec, spodbujam cim vec folka, da se cepi. Cim vec beta testerjev, toliko boljse bo naslednje cepivo.


Ja, vsaj to.

Ampak medtem pa lepo čakaj doma. Ali pa obišči koronaparty, da postaneš prebolelnik. Ali pa se testiraj.

energetik je izjavil:

mahoni je izjavil:

Saj jaz nisem proti celjenju. Se vec, spodbujam cim vec folka, da se cepi. Cim vec beta testerjev, toliko boljse bo naslednje cepivo.
Saj vidimo, šlepaš se na ostalih, ki se (bomo) cepili. Šleva.
Beta testerji, pri tem da se je že desetine milijonov po vsem svetu cepilo v zadnjih 4 mesecih? Kakšen test pa bi rad, da se jih cepi 7,9 milijard in se počaka 50 let?


Mogoče pa hoče primerjati učinke covida z učinki cepiva, iz prve roke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

mahoni ::

energetik je izjavil:

mahoni je izjavil:

Saj jaz nisem proti celjenju. Se vec, spodbujam cim vec folka, da se cepi. Cim vec beta testerjev, toliko boljse bo naslednje cepivo.
Saj vidimo, šlepaš se na ostalih, ki se (bomo) cepili. Šleva.
Beta testerji, pri tem da se je že desetine milijonov po vsem svetu cepilo v zadnjih 4 mesecih? Kakšen test pa bi rad, da se jih cepi 7,9 milijard in se počaka 50 let?

Sleva gor ali dol. Jaz tega zvarka nimam v telesu, ti ga pa kar imej. Saj kot sem rekel, spodbujam vas k temu.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

energetik ::

Jasno da spodbujaš, da se precepimo in vse odpremo, ti se boš pa šlepal.
"Zvarek" bom imel v telesu par dni, potem ga ne bo več. Sicer pa smešno, da enemu večjih dosežkov znanosti rečeš zvarek. Reči zvarek potem tudi svojemu telefonu in laptopu.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vid...

"U šoping-centru u Srbiji uz cijepljenje daju novac i bonove, velika je gužva":))

V Srbiji, "zakotni" balkanski državi vejo kako gre to.... :)):))

energetik je izjavil:

Jasno da spodbujaš, da se precepimo in vse odpremo, ti se boš pa šlepal.
"Zvarek" bom imel v telesu par dni, potem ga ne bo več. Sicer pa smešno, da enemu večjih dosežkov znanosti rečeš zvarek. Reči zvarek potem tudi svojemu telefonu in laptopu.


Kva jokcaš, glej u Srbijo...Lah bi bli naši malo manj butasti, pa bi uporabili kakšen balkanski prijem, če že butalski ne primejo. :)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

snezak21 ::

energetik je izjavil:

Beta testerji, pri tem da se je že desetine milijonov po vsem svetu cepilo v zadnjih 4 mesecih? Kakšen test pa bi rad, da se jih cepi 7,9 milijard in se počaka 50 let?

Ja na zalost za bolj popolno sliko moznih stranskih ucinkov rabis vec kot zgolj par mesecev. 50 let ravno ne, vec kot 4 mesece pa definitivno preden lahko reces da je stvar ok. Kolicina cepljenih v 4 mesecih ne igra vloge, ker lahko cepis 50 miljard pa se vedno ne ves, kaksen bo rezultat cez eno ali dve leti.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Danska popolnoma izločila AstroZeneco (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10412802 (9715) Hemi426

Več podobnih tem