» »

Prenos podatkov PC-Notebook?

Prenos podatkov PC-Notebook?

redT ::

Kaj potrebujem ce hocem prenasati podatke med Pc-jem in prenosnikom...je mogoce z samim kablom, kaksnim?...moram met se kaksen hardware in software...???

Hvala

Zoidberg ::

lahko probaš preko mreže (crossover) pa ne rabiš nič drugega kot da imata oba računalnika mrežo
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

redT ::

Sej to je problem, tm nimam mreze, zatu me zanima ce se da to kako s kaksnim kablom naredit???

Spajky ::

Rabiš pc2pc LapLink paralelni (LPT) kabel in LapLink program (DOS) če nimaš OS-ja notebooku in W9x boot disketo npr. Če imaš Winse na obeh pa montiraj Total Comander 5.5 pod Net/PORT Connection to other PC enega nastaviš kot glavni, drugega kot odjemalec (gre hitreje kot v Dos); v Biosu na obeh enejblaj ECP za LPT port. Pol pa drag´n´drop ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

redT ::

hvala...Morda ves kje bi najbol poceni dobu ta kabl, pa kolk bi me priblizno stalo...dobis tud ksn program zraun, ce kups v pc-trgovini...

Poldi112 ::

Ta kabel je verjetno jurja. 2 rabljeni mrezni sta 2 jurja. Preko LPT kabla gre to pocasi. jaz ti svetujem mrezne. Kablov ima pa od trgovin, ki jih poznam, najvec Tech Trade.

Poldi112 ::

Pardon, spregledal da je ena masina notesnik. V tem primeru je mrezna verjetno precej drazja.

redT ::

Sm mal gledu naokoli...premislu...in ugotovu, da se bolj splaca mrezo delat...

Najlepsa hvala vsem za pomoc (dokler kaj ne bo delalo) tnx! :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thin client T1010

Oddelek: Strojna oprema
312817 (2324) d4vid
»

Snemanje win98 brez CD-ROM-a

Oddelek: Operacijski sistemi
171626 (1377) Lincolin
»

Povezava dveh računalnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
201383 (1126) Fantom
»

mreža? kako jo uspostavit preko LPT vrat

Oddelek: Pomoč in nasveti
111083 (935) Kekec
»

Povezat comp in laptop vs USB?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61456 (1391) gaso

Več podobnih tem