» »

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Temo vidijo: vsi

kuall ::

Ne, ukrep je razumen in njegov namen je zaščita zdravja ljudi na škodo ugleda vlade. Za razliko od kitajskih ukrepov, ki imajo namen vzdrževanje komunistov na oblasti z nadzorom političnih nasprotnikov.
Na kitajskem dobiš plus kredit za npr tole: praising government efforts on social media. pri nas bi se kaj tazga spomnili samo levaki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

kamiKaZaA ::

Mr.B je izjavil:

.

Da, Da, Da

Mr.B ::

Utk je izjavil:

Razen če si tak omejenec in meniš (misliš pač ne) da moraš primerjati samo leti 2014 in 2015, brez da bi v obzir vzel vsaj še leti 2013 in 2016.

Dejmo potem še počakat 2022, ali pa vsaj 2021, da vidimo cel kontekst za leto 2020. Jaz sem prepričan, da obdobje november 2019 do junij 2020 ne bo kaj posebej izstopalo po mrtvih. Do januarja jih je umrlo kar nekaj, ampak ti bi itak umrli do poletja.

Vzroke zaka smo našli.
Za neizobražene ki ne znajo uporabljat statistike, in se izgovarjajao na izvenkontekstno dokazovanje.... obstaja tudi uradni vir.... Statistisches Bundesamt , kaj več bo pa povedal kamiKaZaA s svojim Da da da.,...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mato989 ::

Smrekar1 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Zagotovo ne bo krivo cepivo če se ne bo cepil =) Če se pa bo, pa ne bomo nikoli vedeli, ampak glede na to da so vsi z COVIDOM umrli ZARADI covida po logiki statistike iz vlade, bi lahko rekli tako ja, da vsaka smrt po prejetju cepiva je zaradi cepiva, samo to pa več ni ok pol ane, dvoličnost!


Konkretno za Covid-19 točno vemo koliko je presežnih smrti zaradi epidemije - trenutno nekje 40% vseh smrti.

Da bi cepivo čez nekaj let na neznan način pobilo 40% vseh cepljenih je malo močna.


Saj jih lahko posredno pobije, BISTVO je, da ne bomo mogli tega dokazat... zato je pač gamble... kaj če bo 40% cepljenih dobilo raka čez 5 ali 15 let... kako boš ti ali jaz ali kdorkoli 1000% vedela da pa morda če se ne bi cepili ne bi dobili raka =)

Tega vedet ne moreš, edini način da lahko izključiš krivdo cepljenja na tvoje kasnejše zdr. težave je, če se ne cepiš, to je DEJSTVO pa obračaš kakorkoli želiš...

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...


Lahko ampak je pač razlika če se PROSTOVOLJNO cepim in imam težave nad katerimi visi DVOM da je morda moja odločitev kriva za to, ali pa če se NEPROSOTOVOLJNO okužim in imam težave...

In ravno tvoj zdaj odebeljeni ČE je bistvenega pomeni, ker za cepivo bomo stranske učinke imeli izračunane komaj čez leta enako kot za Covid19, zato je zaenkrat vse larifari, kaj boš rekel če bodo čez 10 let vsi cepljeni imeli raka ali cepali kot muhe za infarkti? Boš rekel da si se pred leti zmotil in preveč verjel nečemur kar ni preizkušeno?

Jaz bom mirne duše priznal da me je pač fental virus ker nisem dovolj MOČAN in je narava pač naredila svoje, ti in verjetno tebi podobni enako za cepivo ne boste želeli priznat ampak boste iskali vse drugo samo da ne bi bilo krivo cepivo.



Se spomniš besed tukaj, morda niso bile tvoje mislim da so bile od Mr.B uporabnika ki je na moje besede da je smrtnost samo 0,05% ipd, da morda je to malo ampak če si ti tisti ki umreš ti je vseeno za te procente ker za tebe je 100%, no enako velja tudi za cepivo, kaj meni pomaga če so 10.000x večja verjetnost da maš težave od Covida, če jih jaz recimo ne bi imel, cepivo mi pa jih da... oboje je enaka statistična napaka, ampak tako kot je problem ker za covidom umre od nekoga stari oča, tako je za mene najhujši problem, če bi zaradi cepiva imel težave in nikoli ne bi mogel NEDVOUMNO rečt, da bi bilo brez cepiva enako.


Piše oseba, ki govori o soebnih odgovornostih in stroških. Da če boš TI prispel na urgenco kot posledica COVID komplikacij, ker se nisi cepil ? KAm sedaj to paše v tovjem razumskem okviru ?

PS, da seveda lahko kljub cepljenju zbolš s simptomi, ki nebi bili slabši kot ... Ampak to poznamo tudi iz statistike sezonske gripe. Tako da NE začeti z odkrivanjem tople vode.


V mojem okvirju to paše v isto točko če pridem na urgenco kot posledico težav z pljučnico, kam pa to paše pri tvojem?

Mato989 je že bolj na meji ko je smotrno imeti otroke, da ne bo pomote je samski in brez otrok, ter udriha nad uvoženimi kadri in njihovo množenje, sam pa noče iti v plrivatno pokojninsko in zdravstveno shemo ter poveličuje ameriški "odgovorni" zdravstveni sistem.


Kdo je rekel da sem samski? Ja ne želim financirat drugih oz. čimmanj, to je res, ampak za to imam dobre razloge, ker delajo z našim denarjem slabo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

HappyPills ::

Predvsem Matota skrbi za blagostanje drugih zato je tako proti cepivom.

jshadlsa232 ::

HappyPills je izjavil:

Predvsem Matota skrbi za blagostanje drugih zato je tako proti cepivom.

To ni res, bo pa sam potrdil. Mi smo proti diskriminaciji in posiljevanju s cepivom kot utopicno zdravilo za nekaj kar je umetno ustvarjena nevarnost iz strani medijev z vsakodnevno bolj ocitno agendo o kontroli prebivalstva.

Zarad mene si lahko vbrizgavate drek, to je vasa odlocitev, samo ne posiljujte s tem drugih in posredno na dolgi rok se sebe kot ubogljivi "koristni idioti".

Sicer smo pa spet pri "ko zmanjka argumentov se napade posameznike", kar sem napisal ze v eni drugi temi, pa je moral urgirati mod.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Zagotovo ne bo krivo cepivo če se ne bo cepil =) Če se pa bo, pa ne bomo nikoli vedeli, ampak glede na to da so vsi z COVIDOM umrli ZARADI covida po logiki statistike iz vlade, bi lahko rekli tako ja, da vsaka smrt po prejetju cepiva je zaradi cepiva, samo to pa več ni ok pol ane, dvoličnost!


Konkretno za Covid-19 točno vemo koliko je presežnih smrti zaradi epidemije - trenutno nekje 40% vseh smrti.

Da bi cepivo čez nekaj let na neznan način pobilo 40% vseh cepljenih je malo močna.


Saj jih lahko posredno pobije, BISTVO je, da ne bomo mogli tega dokazat... zato je pač gamble... kaj če bo 40% cepljenih dobilo raka čez 5 ali 15 let... kako boš ti ali jaz ali kdorkoli 1000% vedela da pa morda če se ne bi cepili ne bi dobili raka =)

Tega vedet ne moreš, edini način da lahko izključiš krivdo cepljenja na tvoje kasnejše zdr. težave je, če se ne cepiš, to je DEJSTVO pa obračaš kakorkoli želiš...

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...


Lahko ampak je pač razlika če se PROSTOVOLJNO cepim in imam težave nad katerimi visi DVOM da je morda moja odločitev kriva za to, ali pa če se NEPROSOTOVOLJNO okužim in imam težave...

In ravno tvoj zdaj odebeljeni ČE je bistvenega pomeni, ker za cepivo bomo stranske učinke imeli izračunane komaj čez leta enako kot za Covid19, zato je zaenkrat vse larifari, kaj boš rekel če bodo čez 10 let vsi cepljeni imeli raka ali cepali kot muhe za infarkti? Boš rekel da si se pred leti zmotil in preveč verjel nečemur kar ni preizkušeno?

Jaz bom mirne duše priznal da me je pač fental virus ker nisem dovolj MOČAN in je narava pač naredila svoje, ti in verjetno tebi podobni enako za cepivo ne boste želeli priznat ampak boste iskali vse drugo samo da ne bi bilo krivo cepivo.



Se spomniš besed tukaj, morda niso bile tvoje mislim da so bile od Mr.B uporabnika ki je na moje besede da je smrtnost samo 0,05% ipd, da morda je to malo ampak če si ti tisti ki umreš ti je vseeno za te procente ker za tebe je 100%, no enako velja tudi za cepivo, kaj meni pomaga če so 10.000x večja verjetnost da maš težave od Covida, če jih jaz recimo ne bi imel, cepivo mi pa jih da... oboje je enaka statistična napaka, ampak tako kot je problem ker za covidom umre od nekoga stari oča, tako je za mene najhujši problem, če bi zaradi cepiva imel težave in nikoli ne bi mogel NEDVOUMNO rečt, da bi bilo brez cepiva enako.


Piše oseba, ki govori o soebnih odgovornostih in stroških. Da če boš TI prispel na urgenco kot posledica COVID komplikacij, ker se nisi cepil ? KAm sedaj to paše v tovjem razumskem okviru ?

PS, da seveda lahko kljub cepljenju zbolš s simptomi, ki nebi bili slabši kot ... Ampak to poznamo tudi iz statistike sezonske gripe. Tako da NE začeti z odkrivanjem tople vode.


V mojem okvirju to paše v isto točko če pridem na urgenco kot posledico težav z pljučnico, kam pa to paše pri tvojem?

Mato989 je že bolj na meji ko je smotrno imeti otroke, da ne bo pomote je samski in brez otrok, ter udriha nad uvoženimi kadri in njihovo množenje, sam pa noče iti v plrivatno pokojninsko in zdravstveno shemo ter poveličuje ameriški "odgovorni" zdravstveni sistem.


Kdo je rekel da sem samski? Ja ne želim financirat drugih oz. čimmanj, to je res, ampak za to imam dobre razloge, ker delajo z našim denarjem slabo

Da sej vem. Kako to leti pri tebi... ampak da obstaja več vrst plučnic, nekatere pač boš dobil, ker pač "vpiši poljubno", če pa banaliziraš Covid cepivo, gripa cepivo, in visrusno plučnico... ITD... Veliko srreče pri teh mentalnih okvirjigh, ker potem pride do enolončnice prej ali slej, in le ta pride v različnih termalnih včinkih.

jshadlsa232 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Predvsem Matota skrbi za blagostanje drugih zato je tako proti cepivom.

To ni res, bo pa sam potrdil. Mi smo proti diskriminaciji in posiljevanju s cepivom kot utopicno zdravilo za nekaj kar je umetno ustvarjena nevarnost iz strani medijev z vsakodnevno bolj ocitno agendo o kontroli prebivalstva.

Zarad mene si lahko vbrizgavate drek, to je vasa odlocitev, samo ne posiljujte s tem drugih in posredno na dolgi rok se sebe kot ubogljivi "koristni idioti".

Sicer smo pa spet pri "ko zmanjka argumentov se napade posameznike", kar sem napisal ze v eni drugi temi, pa je moral urgirati mod.

Če bo zato Hrvaška imela več prometa, ter tursit ne bo imel straha iti bife... zakaj ne.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

jshadlsa232 ::

Mr.B je izjavil:


Če bo zato Hrvaška imela več prometa, ter tursit ne bo imel straha iti bife... zakaj ne.

Clovek bozji, kaj lahko mogoce pogledas na svet dlje kot 3 mesece v prihodnost kot nek consoomer?

Vlade so nasle poletne dopuste kot korencek za vzpostavitev kontrole, kot da je to neka sveta nagrada za pohlevnistvo od lani jeseni. Kaj pa bo po dopustu? Prenehanje tako kot se je to zgodilo po 9/11, ne?

Predpogoj za social credit sistem : https://twitter.com/JankoKocbek/status/...

Ampak hura, lahko gremo na hrvatijo ne, to je smisel lajfa.

Mr.B ::

jshadlsa232 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Če bo zato Hrvaška imela več prometa, ter tursit ne bo imel straha iti bife... zakaj ne.

Clovek bozji, kaj lahko mogoce pogledas na svet dlje kot 3 mesece v prihodnost kot nek consoomer?

Vlade so nasle poletne dopuste kot korencek za vzpostavitev kontrole, kot da je to neka sveta nagrada za pohlevnistvo od lani jeseni. Kaj pa bo po dopustu? Prenehanje tako kot se je to zgodilo po 9/11, ne?

Predpogoj za social credit sistem : https://twitter.com/JankoKocbek/status/...

Ampak hura, lahko gremo na hrvatijo ne, to je smisel lajfa.

Glede na to da Slovenski politiki in JS ne more brez kitajske, no veliko srece na nivoju drzave doseci. Zanimivo je da v casu koreonbe ni nikakrsnih protestov, proti zatiranju, verjento je te stare komuniste strah, le ces ? Kapica pa to in hosta ni vec dovolj velik moralni izgovor, ko moraj lastne "jajca" dati na knalo...


Pac tem je se ena Corona gnojisce.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sbawe64 ::

PacificBlue je izjavil:

aleksandrpet je izjavil:

Myslím si, že dodnes je veľmi diskutabilné, či sú tieto pasy potrebné, pretože už bolo dokázané, že nový kmeň koronavírusu z Indie nie je ovplyvniteľný protilátkami, ktoré sa tvoria po očkovaní, ako aj protilátkami nadmerne exponovanej osoby. A v tomto prípade sa očkovacie pasy stávajú úplne zbytočnými.


Dvomim. Čeprav kolikor sem razumel indijski sev ni tako nevaren, kot se širijo govorice. Biontech je potrdil, da je njihovo cepivo učinkovito proti temu sevu.

Vw pravi, da njihova dizelska gnana vozila dosegajo euro 6temp standarde emisij brez adblue dodatka.
2020 is new 1984
Corona World order

Slopek ::

@Mr.Bee lepo gnojiš, res je. Že eno leto. Zato, samo še nos pomolim v te teme in grem naprej.
Ne, da niste sposobni vnaprej predvideti dogajanja čez pol leta. 14 dni vam dela težave.

@Jureflux, je par mesecev nazaj trdno bil prepričan v povsem nekaj drugega. Vsaj tako berem. Iste fore sicer, a z zamikom, zaradi nesposobne vlade, bo rekel. Prvomajske se verjetno ne bodo zgodile, ampak nič zato, saj bo do poletja vse OK :)

Do takrat pa....kaj naj rečem? Prej je bil aktualen čajček in knjiga, zdaj pa kolo in okoliški hribi, pa še na teraso greš lahko na enga mrzuga ;)

Mr.B ::

Slopek je izjavil:

@Mr.Bee lepo gnojiš, res je. Že eno leto. Zato, samo še nos pomolim v te teme in grem naprej.
Ne, da niste sposobni vnaprej predvideti dogajanja čez pol leta. 14 dni vam dela težave.

@Jureflux, je par mesecev nazaj trdno bil prepričan v povsem nekaj drugega. Vsaj tako berem. Iste fore sicer, a z zamikom, zaradi nesposobne vlade, bo rekel. Prvomajske se verjetno ne bodo zgodile, ampak nič zato, saj bo do poletja vse OK :)

Do takrat pa....kaj naj rečem? Prej je bil aktualen čajček in knjiga, zdaj pa kolo in okoliški hribi, pa še na teraso greš lahko na enga mrzuga ;)

Kaj ko bi se raje ukvarjal, recimo s temo zakona privatizacije vode v Sloveniji. Sej ves da se zbirajo podpisi za referendum proti. No ampak ja, do sedaj sem rabil 5minut da sem tvoje izvenkotekstno dokazovanje spravil v okvir "kar ti mislis da je resnica" na neko realno osnovo, ki je bolj blizu realnega stanja na terenu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Slopek ::

Aha, tako kot tvoja resnica, da ti pa res veš, kaj jaz sem in kaj ne.

kamiKaZaA ::

HappyPills je izjavil:

V Indiji so zdej začel masovno umirat od svinjarije in dreka. Vsa leta do zdej nič zdaj pa to Glih sovpada s covidom. Da umirajo pred bolnišnicam in da jih zažigajo kar na parkingih.

Itak je pa vse fake ker Indija sploh ne obstaja lol. Indija karomandija je rekel antivexer in si zvil indijski smotek.

Iz RTV članka:
Indija se vse težje spopada z drugim valom okužb. Samo, v ponedeljek so potrdili 2800 smrti covida-19...
https://www.rtvslo.si/zdravje/v-new-del...
Panika!

Leto 2018:
https://www.deccanherald.com/opinion/pa...
4,300 Indians die daily due to poor hospital care
Ni bilo nobene panike, kljub +50% več smrti kot leta 2021.

Tako malo za lažjo predstavo. Indija ima 1,380 milijarde ljudi in ima letno smrtnost 0,73% prebivalstva, kar znese letno cca. 10 milijonov oz. cca. povprečno 27.600 smrti/dan. In sedaj se ustvarja panika, ko jih 2.800 umre od COVIDA na dan. Vidite to manipulacijo, propagando?

Torej 10% jih je umrlo od COVIDA (2.800) od dnevnega povprečja (28.000 smrti/dan v Indiji). Kot, da bi v svetu delali paniko, ker je v Sloveniji umrlo 6 ljudi od Cvoida, kjer imamo povprečje 60 smrti/dan.

HappyPills ::

Slopek je izjavil:

@Mr.Bee lepo gnojiš, res je. Že eno leto. Zato, samo še nos pomolim v te teme in grem naprej.
Ne, da niste sposobni vnaprej predvideti dogajanja čez pol leta. 14 dni vam dela težave.

@Jureflux, je par mesecev nazaj trdno bil prepričan v povsem nekaj drugega. Vsaj tako berem. Iste fore sicer, a z zamikom, zaradi nesposobne vlade, bo rekel. Prvomajske se verjetno ne bodo zgodile, ampak nič zato, saj bo do poletja vse OK :)

Do takrat pa....kaj naj rečem? Prej je bil aktualen čajček in knjiga, zdaj pa kolo in okoliški hribi, pa še na teraso greš lahko na enga mrzuga ;)


Italija bo, nisem rekel da grem za prvomajske, grem pa konec maja. Jst sm že cepljen tak da zame bo covid potni list kr OK.

m0LN4r ::

Smrekar1 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Kaksen virus je pa bil leta 2015?


https://de.statista.com/statistik/daten...


Leta 2014 je bila epidemija gripe malo manjša kot je to običajno, zima je bila bolj mila in podobno, zato je preživelo več ranljivih ljudi. Te je naslednje leto spravila kombinacija gripe, starosti in še česa.

Razen če si tak omejenec in meniš (misliš pač ne) da moraš primerjati samo leti 2014 in 2015, brez da bi v obzir vzel vsaj še leti 2013 in 2016.
Tako kot korona.
Torej pricakujemo za 2021 manj smrti, kot 2020, ker je ranljive pobrala kombinacija dolge zime, starosti in ronce.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Slopek je izjavil:

@Mr.Bee lepo gnojiš, res je. Že eno leto. Zato, samo še nos pomolim v te teme in grem naprej.
Ne, da niste sposobni vnaprej predvideti dogajanja čez pol leta. 14 dni vam dela težave.

@Jureflux, je par mesecev nazaj trdno bil prepričan v povsem nekaj drugega. Vsaj tako berem. Iste fore sicer, a z zamikom, zaradi nesposobne vlade, bo rekel. Prvomajske se verjetno ne bodo zgodile, ampak nič zato, saj bo do poletja vse OK :)

Do takrat pa....kaj naj rečem? Prej je bil aktualen čajček in knjiga, zdaj pa kolo in okoliški hribi, pa še na teraso greš lahko na enga mrzuga ;)


Italija bo, nisem rekel da grem za prvomajske, grem pa konec maja. Jst sm že cepljen tak da zame bo covid potni list kr OK.

Fajn, nisem verjel, da ti bo uspelo. Imaš pa že od začetka nekaj še kako prav. O tem, kako bo za anticepilce življenje v prihodnje prava nočna mora. Vse to, samo s pomočjo cepljenih. ;)

Mr.B ::

Slopek je izjavil:

Aha, tako kot tvoja resnica, da ti pa res veš, kaj jaz sem in kaj ne.

Nasrečo preverim vsaj osnovna dejstva, drugače bo tema zelo hitro zasla v smisel kaj pa "excessive death" v letu 2015. Potem imaš prvi zadetek excesne temperature v letu 2015 ter potem pogledaš od česa se je v letu 2015 umiralo. Ja ja čisto nepovezani vzroki in posledice.

kamiKaZaA je izjavil:

HappyPills je izjavil:

V Indiji so zdej začel masovno umirat od svinjarije in dreka. Vsa leta do zdej nič zdaj pa to Glih sovpada s covidom. Da umirajo pred bolnišnicam in da jih zažigajo kar na parkingih.

Itak je pa vse fake ker Indija sploh ne obstaja lol. Indija karomandija je rekel antivexer in si zvil indijski smotek.

Iz RTV članka:
Indija se vse težje spopada z drugim valom okužb. Samo, v ponedeljek so potrdili 2800 smrti covida-19...
https://www.rtvslo.si/zdravje/v-new-del...
Panika!

Leto 2018:
https://www.deccanherald.com/opinion/pa...
4,300 Indians die daily due to poor hospital care
Ni bilo nobene panike, kljub +50% več smrti kot leta 2021.

Tako malo za lažjo predstavo. Indija ima 1,380 milijarde ljudi in ima letno smrtnost 0,73% prebivalstva, kar znese letno cca. 10 milijonov oz. cca. povprečno 27.600 smrti/dan. In sedaj se ustvarja panika, ko jih 2.800 umre od COVIDA na dan. Vidite to manipulacijo, propagando?

Torej 10% jih je umrlo od COVIDA (2.800) od dnevnega povprečja (28.000 smrti/dan v Indiji). Kot, da bi v svetu delali paniko, ker je v Sloveniji umrlo 6 ljudi od Cvoida, kjer imamo povprečje 60 smrti/dan.

Zgolj naključje je da je do leta 2018 smrtnost pdala.. sedaj pa raste. no leta 1950 so imeli smrtnost no ti pomagam z LINKOM
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Kaksen virus je pa bil leta 2015?


https://de.statista.com/statistik/daten...


Leta 2014 je bila epidemija gripe malo manjša kot je to običajno, zima je bila bolj mila in podobno, zato je preživelo več ranljivih ljudi. Te je naslednje leto spravila kombinacija gripe, starosti in še česa.

Razen če si tak omejenec in meniš (misliš pač ne) da moraš primerjati samo leti 2014 in 2015, brez da bi v obzir vzel vsaj še leti 2013 in 2016.
Tako kot korona.
Torej pricakujemo za 2021 manj smrti, kot 2020, ker je ranljive pobrala kombinacija dolge zime, starosti in ronce.

Šreča da v letu 2015 niso umirali zaradi poivečanja inspoiratornih bolezni in zgolj naključje kako temperatura vpliva na osebe ki imajo težave s srcem...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

UganiKdo ::

sbawe64 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

aleksandrpet je izjavil:

Myslím si, že dodnes je veľmi diskutabilné, či sú tieto pasy potrebné, pretože už bolo dokázané, že nový kmeň koronavírusu z Indie nie je ovplyvniteľný protilátkami, ktoré sa tvoria po očkovaní, ako aj protilátkami nadmerne exponovanej osoby. A v tomto prípade sa očkovacie pasy stávajú úplne zbytočnými.


Dvomim. Čeprav kolikor sem razumel indijski sev ni tako nevaren, kot se širijo govorice. Biontech je potrdil, da je njihovo cepivo učinkovito proti temu sevu.

Vw pravi, da njihova dizelska gnana vozila dosegajo euro 6temp standarde emisij brez adblue dodatka.


In taisti strokovnjaki ki so sedaj nivcredni so dokazali da njihove trditve ne drzijo. Ampak saj vemo kako je z fanatiki, znanost fuj, facebook good.

Mato989 ::

2018 je 4300 indijcev umrlo zaradi slabe zdr oskrbe pa ni blo panike
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

2018 je 4300 indijcev umrlo zaradi slabe zdr oskrbe pa ni blo panike

A je ta številka mesečna ali letna. Sam vprašam, ker za Indijske covid številke točno vemo o katerem časovnem intervalu govorimo...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jshadlsa232 ::

"samo dva tedna se"
"samo en lockdown se"
"samo obvezni testi"
"green pass? saj to ze zdaj rabis da potujes v $shithole"

sbawe64 ::

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

2018 je 4300 indijcev umrlo zaradi slabe zdr oskrbe pa ni blo panike

A je ta številka mesečna ali letna. Sam vprašam, ker za Indijske covid številke točno vemo o katerem časovnem intervalu govorimo...

Dnevno.
2020 is new 1984
Corona World order

HappyPills ::

Torej jih zdaj na teh 4300 umre še dodatnih 4000 za covid.

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Torej jih zdaj na teh 4300 umre še dodatnih 4000 za covid.

Tole bi bilo pa potrebno utemeljiti. Link, do podatka bo zadostoval. Dokler vsak šteje kot se mu zdi, pa so primerjave milo rečeno smešne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

UganiKdo ::

Imas prav, uradno jih je za covid umrlo samo 3500. Za dusevno motene egocetrike kot je mato povsem zanemarljiva stevika.

digitalcek ::

Očitno že vedo, da (skoraj) NIČ ne vedo...
In mi dovolimo, da nam bistveno spreminjajo življenje, ki nam teče podobno že 50+ let?

Epidemilog Bernard Kaić: Nema pravog znanstvenog dokaza da preboljeli uopće trebaju biti cijepljeni.

https://www.novilist.hr/novosti/hrvatsk...

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Torej jih zdaj na teh 4300 umre še dodatnih 4000 za covid.


>Bistvo je v tem da takrat to ni bil HEAD NEWS pa jih je umiralo dnevno več zaradi banalnih zadev... zdaj pa panika in ustvarjanje epskih razsežnosti virusa medtem ko se populacija dviga niti ne pada... bruh novinarji
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

A nisi ti dramatiziral krvnih strdkov ob prižganem čiku? Lahk da je bil en drug, vas ne ločim včasih.

Mato989 ::

Ne kadim tako da ne vem kaj govoriš =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Ne kadim tako da ne vem kaj govoriš =)

Sej otrok tud nimas, pa si polen idej kako dvigniti nataliteto ciste evropske rase...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne kadim tako da ne vem kaj govoriš =)

Sej otrok tud nimas, pa si polen idej kako dvigniti nataliteto ciste evropske rase...


Ja in kaj ima to veze z dejstvom da ne kadim

Saj ste marsikateri tu pametni o financah pa nimate diplome iz ekonomije
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne kadim tako da ne vem kaj govoriš =)

Sej otrok tud nimas, pa si polen idej kako dvigniti nataliteto ciste evropske rase...


Ja in kaj ima to veze z dejstvom da ne kadim

Saj ste marsikateri tu pametni o financah pa nimate diplome iz ekonomije

Ja sej zato ker ti delaü po preicipu najjrpej stalca potem pa kravca, moramo uvažati te doktorje.
Toliko o ekonomiji, ker ekonomija pač ne deluje samo od danes do jutri.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jshadlsa232 ::

kriptobog ::

Ah 24kur... Saj ne odlašamo z odločitvijo. Smo že dolgo časa odločeni. Se ne bomo. Zakaj bi se cepil proti prehladu?

8====D~~ ::

NE bom se cepil.
NE bom nosil nagobčnika.
NE bom se zapiral v stanovanje.
NE bom jedel žuželk.
NE bom plačeval RTV prispevka.
NE bom spoštoval žensk in manjšin.
NE bom ločeval odpadkov.

UganiKdo ::

Bom raje ovca in bom pridno prodajal vsak idootizem, ki mi ga servira FB.

Utk ::

Če je cepilni potni list zarad omejevanja okuženih, ok, čeprav ne razumem kako naj bi to pomagalo, če je pa virus že zdaj po celi Evropi, če ne svetu, v vsaki vasi, in res ne vidim razlike če se ga nalezeš od domačina ali od zlobnega zlobnega Tujca.

Če je pa cepilni potni list samo sredstvo za obvezno neobvezno cepljenje, je pa to enostavno narobe, in bi moralo kakšno o tem rečt sodišče za človekove pravice. Če ne, je vseeno če ga nimamo. Vse manj je razlike med Orbanom in Brusljem. Če je sploh kdaj bila.

Fritz ::

Utk je izjavil:

Če je cepilni potni list zarad omejevanja okuženih, ok, čeprav ne razumem kako naj bi to pomagalo, če je pa virus že zdaj po celi Evropi, če ne svetu, v vsaki vasi, in res ne vidim razlike če se ga nalezeš od domačina ali od zlobnega zlobnega Tujca.

Če je pa cepilni potni list samo sredstvo za obvezno neobvezno cepljenje, je pa to enostavno narobe, in bi moralo kakšno o tem rečt sodišče za človekove pravice. Če ne, je vseeno če ga nimamo. Vse manj je razlike med Orbanom in Brusljem. Če je sploh kdaj bila.

ESČP se je glede cepljenja že opredelilo. To je lahko obvezno oz. zahtevano kot pogoj za dostop. Cepilni potni list je v bistvu mehkejša varianta od obveznega cepljenja, ki bi bilo bolj smiselno, če želimo res ustaviti to pandemijo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Utk ::

Vstop kam? Iz ene države, kjer ni obvezno cepljenje, v drugo državo, kjer tudi ni obvezno cepljenje, virusa pa približno enako? V gostilno, hotel? To je neumnost. Sodišče je reklo, da država lahko predpiše obvezno cepljenje. Potem bi bilo logično lahko obvezno tudi za vstop v državo. Da ni nikjer obvezno, samo ne smeš med temi državami prehajat, je pa neumnost.
Če bi radi dosegli, da se vsi cepimo, naj bo obvezno zarad mene. Ne pa nekaj na pol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Fritz ::

To je irelevantno za tvoje prejšnje vprašanje. Spraševal si, ali je to skladno s človekovimi pravicami in odgovor je, da je ESČP že požegnalo ukrep, ki še bolj posega v pravice posameznika kot je cepilni potni list. Skratka, tako kot bodo države določile, tako boš naredil sicer ne boš mogel legalno vstopiti v to državo. Ne glede na to ali se ti to zdi neumno ali ne.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

LeQuack ::

Ja in če se v prihodnosti ne boš cepil na vsake pol leta, boš tudi izpadel iz družbe. To je serious money in Evropa se mu ne bo odrekla.
Quack !

Utk ::

bolj posega v pravice posameznika kot je cepilni potni list.

Ne, se sploh ne strinjam. Obvezno cepljenje ima jasen cilj. Bolezen je nevarna, zato se moramo vsi cepit. Cepilni potni list ima drug cilj. Kater, mi ni jasno. Ampak če je bolezen tako nevarna, da necepljen Italijan ne sme v Slovenijo, potem tudi necepljen Slovenec ne sme hodit okoli po Sloveniji.
To je bistvena razlika med cepilnim potnim listom in obveznim cepljenjem. Eno ima jasen cilj, zato je "kršenje" človekove pravice recimo upravičeno, drugo pa ne.

mahoni ::

Koliko ljudi je umrlo zaradi posledic kajenja in alkohola v letu 2020 v celem svetu? Se da to kje razbrati?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

UganiKdo ::

Vedno me fascinira kako neumen mora bit nekdo ki verjame, da je preventiva bolj profitabilna od kurative za proizvajalce zdravil in medicinskih pripomockov.

mahoni je izjavil:

Koliko ljudi je umrlo zaradi posledic kajenja in alkohola v letu 2020 v celem svetu? Se da to kje razbrati?

Ogromno, zato pa drzave ogromno vlagajo v preventivo.

Utk je izjavil:

bolj posega v pravice posameznika kot je cepilni potni list.

Ne, se sploh ne strinjam. Obvezno cepljenje ima jasen cilj. Bolezen je nevarna, zato se moramo vsi cepit. Cepilni potni list ima drug cilj. Kater, mi ni jasno. Ampak če je bolezen tako nevarna, da necepljen Italijan ne sme v Slovenijo, potem tudi necepljen Slovenec ne sme hodit okoli po Sloveniji.
To je bistvena razlika med cepilnim potnim listom in obveznim cepljenjem. Eno ima jasen cilj, zato je "kršenje" človekove pravice recimo upravičeno, drugo pa ne.

Cesar ne rqzunes je to, da v sloveniji slovencu bistveno tezje omejis gibanje kot italianu vstop v drzavo. In z vidika tveganj je bistvena razlika koliko potencialni kuznih ljudi se ti sprehaja po drzavi.

Obvezno cepljenje bi bilo nedvomno ucinkovitejse ampak v dobi facebook doktorjev je taksna resitev precej utopicna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

LeQuack ::

UganiKdo je izjavil:


Obvezno epljenje bi hilo nedcomno ucinkovitejse ampak v dobi facebook doktorjev je taksna resitev precej utopicna.


Ustavni pravnik Andraž Teršek je opozoril še, da se bomo v prihodnosti spoprijemali z vedno večjim številom pogojevanj, kaj človek sme samo pod pogojem, da je covid-19 prebolel, da se je proti njemu cepil ali da je bil testiran. "To je prisila in ta prisila je hujša kot neposredna prisila," je dejal Teršek.
https://www.rtvslo.si/slovenija/tersek-...
Quack !

Mato989 ::

Ogromno, zato pa drzave ogromno vlagajo v preventivo.


Samo ta preventiva ne prepoveduje treznim it na avtocesto brze alkotesta v zadnjih 48 urah :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gozdar1 ::

Če se gremo neke vrste potne liste za vsto v eu države, je šengen mrtev in počasi tudi sama eu, evropa bo dejansko sama sebe spet v koleno. Počasi samo še populisti začnejo pridobivat, ker ironično očitno edini , ki naprotujejo norosti in počasi se bosta spet francoz in nemec prek puškine cevi gledala.

darkolord ::

Kaj ma to veze s šengenom? Ne vem kje si bil zadnje leto, meje so itak marsikje še bolj ali manj zaprte ...