» »

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Temo vidijo: vsi
««
8 / 8
»
»»

Utk ::

Kdo? Mi ki se nismo okužili lani, ker se nismo cepili s cepivom, ki ga še ni bilo? Ja, smo. Enako kot "vi", kdorkoli že ste.

Mr.B ::

Vsi boste dobili modern Ameriüki telefon. Gratis.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Utk ::

hendriks je izjavil:

Utk je izjavil:


Ne, nikoli se nisem testiral, ni bilo razloga. Kot tudi ne vidim razloga, da se bi poleti cepil s cepivom, ki drži pol leta. V nasprotju z znanostjo, smo normalni že lani vedeli, da čez poletje virus ne bo nevaren. Znanstveniki pa tega niti letos še ne priznavajo. Znanost je eno, razlage "znanstvenikov" pa nekaj drugega. Ne sledijo zmeraj dokazom.


No pa dajmo, brez linkov na študije. Jaz verjamem, da bo cepivo delovalo desetletja, kljub temu da ti praviš da drži pol leta. Zdaj pa dokaži da se motim. :))

Znanstveniki so tako rekli...tudi če si okužen si baje samo pol leta varen. Ne rabim nič dokazovat. Nisem dolžen. Oni so, ki bi me radi poleti cepili z eksperimentalnim cepivom proti virusu, ki je poleti nenevaren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Ben Dover ::

Ko boste označeni sledijo tožbe za vse anticepilce. Sojenje tisočletja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

Utk ::

Ben Dover je izjavil:

Ko boste označeni sledijo tožbe za vse anticepilce. Sojenje tisočletja.

Morda, samo jih bo kar nekaj drugih prej viselo. Tudi "znanstvenikov"...

Ben Dover ::

Ni vas veliko, cepite se.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

zmaugy ::

belo mleko je izjavil:

hendriks je izjavil:

Vem, v primeru cepljenja s Pfizerjem, jih bo 5% zbolelo. Noben pa ne bo umrl. Dokazano. Najdi dokaze sam. Če znaš. Najbrž ne..


Dont care. Mi ki smo fizično in psihično fit ne zapravljamo časa za cepiva in zadeve ki se dotikajo ranljivih skupin aka šibkih.

Zadnji kult “močnih” v Evropi je bil 3. Reich…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jshadlsa232 ::

zmaugy je izjavil:

belo mleko je izjavil:

hendriks je izjavil:

Vem, v primeru cepljenja s Pfizerjem, jih bo 5% zbolelo. Noben pa ne bo umrl. Dokazano. Najdi dokaze sam. Če znaš. Najbrž ne..


Dont care. Mi ki smo fizično in psihično fit ne zapravljamo časa za cepiva in zadeve ki se dotikajo ranljivih skupin aka šibkih.

Zadnji kult “močnih” v Evropi je bil 3. Reich…

In vse se je uresnicilo:

HappyPills ::

Haha mi gremo potovati. Antivexx bo pa še kr po forumih tapkal. Kolk enga žolča majo še za prelit ojoj. Tok slave volje vas še čaka. Srečno.

SambaShare ::

Utk je izjavil:

Antikoronacepilci se večinoma nismo okužili. Zamislite se vi kaj ste delali ali delate...pri vseh teh ukrepih.


Večini so najbrž domov prinesli otroci. Nimaš tu nekaj kaj narediti.

snezak21 ::

HappyPills je izjavil:

Haha mi gremo potovati. Antivexx bo pa še kr po forumih tapkal. Kolk enga žolča majo še za prelit ojoj. Tok slave volje vas še čaka. Srečno.

Vecina provexx ni sposobna priti v najboljsem primeru dlje od Krka. Tako da bolj malo potujete. Jaz pa kljub temu da nisem ne prebolel niti se nisem cepil, ze celo leto normalno potujem... pa ne do Krka ;)

gozdar1 ::

HappyPills je izjavil:

Haha mi gremo potovati. Antivexx bo pa še kr po forumih tapkal. Kolk enga žolča majo še za prelit ojoj. Tok slave volje vas še čaka. Srečno.


Kako je kaj v italiji?

Utk ::

SambaShare je izjavil:

Utk je izjavil:

Antikoronacepilci se večinoma nismo okužili. Zamislite se vi kaj ste delali ali delate...pri vseh teh ukrepih.


Večini so najbrž domov prinesli otroci. Nimaš tu nekaj kaj narediti.

To je pa nizko. Na otroke se zgovarjat, ki so najmanjši problem pri koroni.

gozdar1 ::

Utk je izjavil:

SambaShare je izjavil:

Utk je izjavil:

Antikoronacepilci se večinoma nismo okužili. Zamislite se vi kaj ste delali ali delate...pri vseh teh ukrepih.


Večini so najbrž domov prinesli otroci. Nimaš tu nekaj kaj narediti.

To je pa nizko. Na otroke se zgovarjat, ki so najmanjši problem pri koroni.


Ne se čudit, če je še naš srtrokovnjak v intervjuju govoril o malih bio teroristih.
Po drugi strani so omejitve za necepljene sprejemljive, omejitve za ogrožene skupine pa nedemokratične.
Zanimiva je ta nova normalnost.

Ben Dover ::

Cepite se in spet bo vse kot prej.

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

snezak21 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Haha mi gremo potovati. Antivexx bo pa še kr po forumih tapkal. Kolk enga žolča majo še za prelit ojoj. Tok slave volje vas še čaka. Srečno.

Vecina provexx ni sposobna priti v najboljsem primeru dlje od Krka. Tako da bolj malo potujete. Jaz pa kljub temu da nisem ne prebolel niti se nisem cepil, ze celo leto normalno potujem... pa ne do Krka ;)

In pridno kažeš potrdilo o negativnem PCR testu, ki ni starejši od 48/72 ur.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

3p ::

snezak21 je izjavil:

Vecina provexx ni sposobna priti v najboljsem primeru dlje od Krka.


V bistvu je obratno. Krk je ravno še tujina, do katere lahko antivexx gre brez dodatnih skrbi.

https://potovanja.nomago.si/informacije...

gozdar1 ::

Ben Dover je izjavil:

Cepite se in spet bo vse kot prej.


Ko že gre tista, danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan oz. jesen bo kmalu tu.
Kot prej bo, ko histerija popusti ne prej.

snezak21 ::

Fritz je izjavil:

In pridno kažeš potrdilo o negativnem PCR testu, ki ni starejši od 48/72 ur.

Ja cem sem ga zadnje leto, tudi po 3 ali 4 teste na teden, jih bom pa se en mesec. Big deal.

3p je izjavil:

V bistvu je obratno. Krk je ravno še tujina, do katere lahko antivexx gre brez dodatnih skrbi.

V bistvu ne. Kot sem napisal, sem relativno veliko na poti (za povprecnega tule verjetno vec v dveh mesecih kot le-ta v celem zivljenju) pa nimam nekih pretiranih skrbi. Je pa res, da Krk me ne zanima, niti nimam prikolice ali hiske pri juznih sosedih, tako da mi je za HR vseeno.
Pa se ena stvar, ker tu je standard da se enaci nekoga, ki se mu zdi bolano cepiti z necim, kar niti pod razno ni preizkuseno, z nekom ki je proti vsem zdravilom pa po moznosti se misli, da je zemlja ploscata. Nimam prav nic proti cepivom. Sem cepljen z vsemi obveznimi cepivi, vecinoma se vsakic cepim za gripo, od KME sem bil prvic cepljen enih 30let nazaj. Za Zemljo sem pa tudi precej preprican da je okrogla, ceprav je z vec kot dobrih 10.000m se nisem videl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snezak21 ()

3p ::

snezak21 je izjavil:

Fritz je izjavil:

In pridno kažeš potrdilo o negativnem PCR testu, ki ni starejši od 48/72 ur.

Ja cem sem ga zadnje leto, tudi po 3 ali 4 teste na teden, jih bom pa se en mesec. Big deal.

3p je izjavil:

V bistvu je obratno. Krk je ravno še tujina, do katere lahko antivexx gre brez dodatnih skrbi.

V bistvu ne. Kot sem napisal, sem relativno veliko na poti (za povprecnega tule verjetno vec v dveh mesecih kot le-ta v celem zivljenju) pa nimam nekih pretiranih skrbi. Je pa res, da Krk me ne zanima, niti nimam prikolice ali hiske pri juznih sosedih, tako da mi je za HR vseeno.


1) To je čisto ok. Zna pa biti neugodno, če dejansko nekje na poti stakneš covid. No, z dovolj € na računu se tudi to ok reši.
2) Isto, kar se HR tiče. Poanta sporočila je bila, da se je bilo že pred covidom za potovanja v eksotične kraje smiselno ali pa celo obvezno cepiti.

mahoni ::

HappyPills je izjavil:

Haha mi gremo potovati. Antivexx bo pa še kr po forumih tapkal. Kolk enga žolča majo še za prelit ojoj. Tok slave volje vas še čaka. Srečno.

WTF?
V petek potujem normalno - Tanzanija za 3 tedne. Brez zvarka v krvi. Aja sorry, avstrijski novi minister za zdravlje tud pravi, da cepivo ne gre v kri.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

snezak21 ::

3p je izjavil:

1) To je čisto ok. Zna pa biti neugodno, če dejansko nekje na poti stakneš covid. No, z dovolj € na računu se tudi to ok reši.
2) Isto, kar se HR tiče. Poanta sporočila je bila, da se je bilo že pred covidom za potovanja v eksotične kraje smiselno ali pa celo obvezno cepiti.

1. enako kot ce si polomis nogo ali staknes katerokoli drugo bolezen. In ja, zavarovanja in dovolj eur na racunu so nekako pogoj za normalno potovanje. Vsaj kar se mene tice.
2. Ja sem napisal:
Pa se ena stvar, ker tu je standard da se enaci nekoga, ki se mu zdi bolano cepiti z necim, kar niti pod razno ni preizkuseno, z nekom ki je proti vsem zdravilom pa po moznosti se misli, da je zemlja ploscata. Nimam prav nic proti cepivom. Sem cepljen z vsemi obveznimi cepivi, vecinoma se vsakic cepim za gripo, od KME sem bil prvic cepljen enih 30let nazaj. Za Zemljo sem pa tudi precej preprican da je okrogla, ceprav je z vec kot dobrih 10.000m se nisem videl.

mahoni ::

snezak21 je izjavil:

3p je izjavil:

1) To je čisto ok. Zna pa biti neugodno, če dejansko nekje na poti stakneš covid. No, z dovolj € na računu se tudi to ok reši.
2) Isto, kar se HR tiče. Poanta sporočila je bila, da se je bilo že pred covidom za potovanja v eksotične kraje smiselno ali pa celo obvezno cepiti.

1. enako kot ce si polomis nogo ali staknes katerokoli drugo bolezen. In ja, zavarovanja in dovolj eur na racunu so nekako pogoj za normalno potovanje. Vsaj kar se mene tice.
2. Ja sem napisal:
Pa se ena stvar, ker tu je standard da se enaci nekoga, ki se mu zdi bolano cepiti z necim, kar niti pod razno ni preizkuseno, z nekom ki je proti vsem zdravilom pa po moznosti se misli, da je zemlja ploscata. Nimam prav nic proti cepivom. Sem cepljen z vsemi obveznimi cepivi, vecinoma se vsakic cepim za gripo, od KME sem bil prvic cepljen enih 30let nazaj. Za Zemljo sem pa tudi precej preprican da je okrogla, ceprav je z vec kot dobrih 10.000m se nisem videl.


To vse pade v vodo, dokler se ne cepis proti kovid19tke.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

3p ::

mahoni je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Haha mi gremo potovati. Antivexx bo pa še kr po forumih tapkal. Kolk enga žolča majo še za prelit ojoj. Tok slave volje vas še čaka. Srečno.

WTF?
V petek potujem normalno - Tanzanija za 3 tedne. Brez zvarka v krvi. Aja sorry, avstrijski novi minister za zdravlje tud pravi, da cepivo ne gre v kri.


Praktično povsod se da priti s palčko in karantenami.

Dejansko me zanima, kaj si potreboval za to pot.

Kako letiš? Kaki so pogoji za vmesne postaje? (kolikokrat palčka?) Kakšni so pogoji za vrnitev? Se boš lahko izognil karanteni?

snezak21 ::

Ja test je bil vecinoma cez zimo pogoj. Nekaj casa je slo tudi brez (sluzbeno). V karanteni pa nisem bil se niti minuto. In kot sem rekel, ce mi je zadnje pol leta zneslo priti skozi obcasno tudi s 3 - 4 testi na teden (cepljenost ali prebolevnost ni merilo, da bi se teh testov izognil niti sedaj), bom pa se kaksen mesec. S tem da realno na avstrijski in italjanski meji ni kontrol, tako da za nazaj tako ali tako ni nobenih tezav, tudi ce ne bi imel testa. Ampak pri 3-4/teden ga nekako imam ;)

zmaugy ::

mahoni je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Haha mi gremo potovati. Antivexx bo pa še kr po forumih tapkal. Kolk enga žolča majo še za prelit ojoj. Tok slave volje vas še čaka. Srečno.

WTF?
V petek potujem normalno - Tanzanija za 3 tedne. Brez zvarka v krvi. Aja sorry, avstrijski novi minister za zdravlje tud pravi, da cepivo ne gre v kri.

Saj tam pa covida itak ni…:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

mahoni ::

zmaugy je izjavil:

mahoni je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Haha mi gremo potovati. Antivexx bo pa še kr po forumih tapkal. Kolk enga žolča majo še za prelit ojoj. Tok slave volje vas še čaka. Srečno.

WTF?
V petek potujem normalno - Tanzanija za 3 tedne. Brez zvarka v krvi. Aja sorry, avstrijski novi minister za zdravlje tud pravi, da cepivo ne gre v kri.

Saj tam pa covida itak ni…:))

Tocno to. Zaradi tega sem to drzavo tudi izbral.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

c3p0 ::

3p je izjavil:


1) To je čisto ok. Zna pa biti neugodno, če dejansko nekje na poti stakneš covid. No, z dovolj € na računu se tudi to ok reši.


Saj že za pot na morje, se zavaruješ za tujino. In če ravno ne potuješ po kakem Kongu, bodo zdravstvene storitve vsaj na našem, ali verjetno na precej višjem nivoju.

3p ::

c3p0 je izjavil:

3p je izjavil:


1) To je čisto ok. Zna pa biti neugodno, če dejansko nekje na poti stakneš covid. No, z dovolj € na računu se tudi to ok reši.


Saj že za pot na morje, se zavaruješ za tujino. In če ravno ne potuješ po kakem Kongu, bodo zdravstvene storitve vsaj na našem, ali verjetno na precej višjem nivoju.


Ja, seveda. Pa krijejo tudi stroške karantene in podobne covid-related "komedije"? Razumem, da plačajo, če moraš v bolnišnico.

mahoni je izjavil:

Tocno to. Zaradi tega sem to drzavo tudi izbral.


"All passengers will be required to present a negative COVID-19 PCR test certificate upon arrival, taken within 72 hours of arrival into Tanzania
All passengers travelling to Tanzania must complete an online Traveller’s Health Surveillance Form. This form must be submitted no more than 24 hours before arrival
Tanzania is implementing temperature screening for passengers on arrival. All passengers must take a rapid test at a cost of 25 USD. Those testing positive or showing symptoms may have to undergo a 14-day self-isolation."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

mahoni ::

3p je izjavil:

mahoni je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Haha mi gremo potovati. Antivexx bo pa še kr po forumih tapkal. Kolk enga žolča majo še za prelit ojoj. Tok slave volje vas še čaka. Srečno.

WTF?
V petek potujem normalno - Tanzanija za 3 tedne. Brez zvarka v krvi. Aja sorry, avstrijski novi minister za zdravlje tud pravi, da cepivo ne gre v kri.


Praktično povsod se da priti s palčko in karantenami.

Dejansko me zanima, kaj si potreboval za to pot.

Kako letiš? Kaki so pogoji za vmesne postaje? (kolikokrat palčka?) Kakšni so pogoji za vrnitev? Se boš lahko izognil karanteni?

https://www.bmeia.gv.at/reise-aufenthal...
Vse pise. Kako je iz Slovenije ne vem.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Fritz ::

snezak21 je izjavil:

Fritz je izjavil:

In pridno kažeš potrdilo o negativnem PCR testu, ki ni starejši od 48/72 ur.

Ja cem sem ga zadnje leto, tudi po 3 ali 4 teste na teden, jih bom pa se en mesec. Big deal.

Optimist. Kot necepljen boš še dolgo delal PCR teste. Morda bo nekaj sprostitve skozi poletno sezono, a se bo to s koncem poletja zaključilo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

c3p0 ::

3p je izjavil:


Ja, seveda. Pa krijejo tudi stroške karantene in podobne covid-related "komedije"? Razumem, da plačajo, če moraš v bolnišnico.



Ne vem, pozanimaj se na zavarovalnici, če že to krijejo ali ponujajo kot opcijo. Ni pa to še vedno nek strošek v primerjavi s kakim nujnim kirurškim posegom, prevozom s helikopterjem ipd., kar te sicer lahko precej spravi v finančno zadrego.

snezak21 ::

Fritz je izjavil:

Optimist. Kot necepljen boš še dolgo delal PCR teste. Morda bo nekaj sprostitve skozi poletno sezono, a se bo to s koncem poletja zaključilo.

Kam pa pridemo brez optimizma :)) Drugace pa ze danes ni potrebe (cepljen ali necepljen) za teste ali karkoli drugega ce prihajas iz drzave, ki ni rdeca. In ce cepiva delajo tako noro dobro, pa ce se boste vsi pocepili kot tezite tu, da se moramo, potem ni hudic da ne bo vse zeleno. Ergo ni vec testov ;)

3p ::

c3p0 je izjavil:

3p je izjavil:


Ja, seveda. Pa krijejo tudi stroške karantene in podobne covid-related "komedije"? Razumem, da plačajo, če moraš v bolnišnico.



Ne vem, pozanimaj se na zavarovalnici, če že to krijejo ali ponujajo kot opcijo. Ni pa to še vedno nek strošek v primerjavi s kakim nujnim kirurškim posegom, prevozom s helikopterjem ipd., kar te sicer lahko precej spravi v finančno zadrego.


No, saj pravim. Če imaš € in dodatna dva tedna časa, je tudi to sitnica. In če zanemariš, da lahko tudi resno zboliš, zaradi reči, proti kateri bi se lahko cepil - ampak, to ni tema o tem.
---
Odsurfal in videl. Coris, ki ga običajno uporabljam, krije tudi te stroške. https://www.coris.si/obvestila/covid-kr...

mahoni ::

snezak21 je izjavil:

Fritz je izjavil:

Optimist. Kot necepljen boš še dolgo delal PCR teste. Morda bo nekaj sprostitve skozi poletno sezono, a se bo to s koncem poletja zaključilo.

Kam pa pridemo brez optimizma :)) Drugace pa ze danes ni potrebe (cepljen ali necepljen) za teste ali karkoli drugega ce prihajas iz drzave, ki ni rdeca. In ce cepiva delajo tako noro dobro, pa ce se boste vsi pocepili kot tezite tu, da se moramo, potem ni hudic da ne bo vse zeleno. Ergo ni vec testov ;)

To sem jaz pisal ze n-krat, ampak sem bil seveda brisan, se vec, celo temo sem odprl na ta stavek.

Ocitno se cepljeni nemorejo otresti obcutka, da bodo se zmeraj v lockdownu, ceprav so bili cepljeni.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Fritz ::

mahoni je izjavil:

snezak21 je izjavil:

Fritz je izjavil:

Optimist. Kot necepljen boš še dolgo delal PCR teste. Morda bo nekaj sprostitve skozi poletno sezono, a se bo to s koncem poletja zaključilo.

Kam pa pridemo brez optimizma :)) Drugace pa ze danes ni potrebe (cepljen ali necepljen) za teste ali karkoli drugega ce prihajas iz drzave, ki ni rdeca. In ce cepiva delajo tako noro dobro, pa ce se boste vsi pocepili kot tezite tu, da se moramo, potem ni hudic da ne bo vse zeleno. Ergo ni vec testov ;)

To sem jaz pisal ze n-krat, ampak sem bil seveda brisan, se vec, celo temo sem odprl na ta stavek.

Ocitno se cepljeni nemorejo otresti obcutka, da bodo se zmeraj v lockdownu, ceprav so bili cepljeni.

Cepiva so najučinkovitejši način za vzpostavitev čredne imunosti. Če stopnja cepljenja pade, so izbruhi pogostejši. Ena študija iz leta 2016 kaže, da je bilo od 1.416 ljudi z diagnozo ošpic po letu 2000 več kot polovica necepljenih. Od tega je bilo približno 70 odstotkov upravičenih do cepljenja. Ta študija tudi kaže, da so otroci z zakonitimi oprostitvami cepiv 35-krat bolj verjetno zboleli za ošpicami kot cepljeni posamezniki. Raziskave so prepričane, da je večja stopnja necepljenih ljudi povezana z večjo incidenco ošpic, ker čredna imunost ni pravilno vzdrževana.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

SuperKripto ::

Ben Dover je izjavil:

Da se vrnemo na temo.. Uvedba cepilnega potnega lista se mi zdi smiselna, vse podatke pa kot je bilo že rečeno prostovoljno serviramo sami raznim korporacijam in z nadzorom to nima nobene zveze. Treba je uvesti neko enotno podatkovno bazo in enotno listino s katero dokazuješ cepljenje. Jaz se cepit ne mislim, ker sem mlad, prikrajšan nisem za nič in ne vem zakaj zganjate tako paniko? Pač ne bom šel na dopust nekam, kjer bo cepljenje obvezno to je njihova pravica

Kontradiktoren komentar. Po eni strani si zelis, da bi ga uvedli. Po drugi strani trdis, da ti tega ne bos uposteval. Oziroma, da tam, kjer ga bodo uvedli, da tja ne bos sel.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Ben Dover je izjavil:

Cepite se in spet bo vse kot prej.


Lepo se slepiš!
Nikoli več ne bo, kot je prej (cene, svoboda, ...).

In to bo čas tudi (do)pokazal.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

sbawe64 ::

V tej smeri gre zadeva:
https://www.dw.com/en/eu-unveils-plan-f...
https://www.bbc.com/news/explainers-557...

Digitalni cepilni potni listi po naključju sovpadajo z zgornjima linkoma.
2020 is new 1984
Corona World order

Fritz ::

Nič nikoli ni kot je bilo ker...čas. Enostavno.

Ali bo boljše ali slabše pa bomo šele videli. Eni sicer že dalj časa opozarjamo na drsenje v fašizem, ki se dogaja zaradi prevlade kapitala nad politiko a so očitno za nekatere šele (smiselni) ukrepi zoper epidemijo tisto najhujše, kar se nam je zgodilo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Mr.B ::

sbawe64 je izjavil:

V tej smeri gre zadeva:
https://www.dw.com/en/eu-unveils-plan-f...
https://www.bbc.com/news/explainers-557...

Digitalni cepilni potni listi po naključju sovpadajo z zgornjima linkoma.

Kaj je narobe z "digital ID wallet".
Oba moj "otrok2 sploh ne nosita sabo ID/ali kartice... Vse imata na telefonu.

Ta drugo, pa jaz lahko vsaj v avstreiji s karico potegnem dol dokument kjer piše da sem COVID cepljen... Ko bo elektronski bo ... Itak vse delam elektronsko, na uradne izpostave sploh ne rabim hodit... Vem da je na balkanu malo drugače.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sbawe64 ::

Če ne vidiš vzporednic z ccp scs , potem živiš v jami
https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnol...


In ko je žaba enkrat kuhana sledi https://www.rtvslo.si/tv/novosti/kitajs... , le da namesto Ujgurov nastopajo kritiki vlade, raziskovalni novinarji.
2020 is new 1984
Corona World order

ajdov2 ::

Ni več 'samo teorija zarote'..

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

vnetidebater ::

sbawe64 je izjavil:

Če ne vidiš vzporednic z ccp scs , potem živiš v jami
https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnol...


In ko je žaba enkrat kuhana sledi https://www.rtvslo.si/tv/novosti/kitajs... , le da namesto Ujgurov nastopajo kritiki vlade, raziskovalni novinarji.


hja...cepilni potni listi sami po sebi niso nevarni za človekovo svobodo. Problem je katera vrata vse se odprejo, če se cepilne potne liste dovoli.

sbawe64 ::

Odpirajo se mnoga vrata.
2020 is new 1984
Corona World order

vnetidebater ::

Ja pa saj to. Kje se potem konča, če se dovoli potovati če si cepljen proti covidu? Kaj vse se lahko še zahteva od človeka, da se mu omogoči potovanje?

Ni tako enostavno.

Če gledamo zgolj iz stališča zajezitve epidemije...ja, super, zakon. Ampak možnosti zlorab je enostavno preveč. Mnogo mnogo preveč.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

sbawe64 je izjavil:

Če ne vidiš vzporednic z ccp scs , potem živiš v jami
https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnol...


In ko je žaba enkrat kuhana sledi https://www.rtvslo.si/tv/novosti/kitajs... , le da namesto Ujgurov nastopajo kritiki vlade, raziskovalni novinarji.

Sej je v redu.
Nekateri tudi še vedno hodijo na banko in pošto plačevati položnice in dvigovati dnar. Verjento imajo težave z nadzorom nad pritokom in odtokom lastnih finance.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

vnetidebater je izjavil:

Ja pa saj to. Kje se potem konča, če se dovoli potovati če si cepljen proti covidu? Kaj vse se lahko še zahteva od človeka, da se mu omogoči potovanje?

Ni tako enostavno.

Če gledamo zgolj iz stališča zajezitve epidemije...ja, super, zakon. Ampak možnosti zlorab je enostavno preveč. Mnogo mnogo preveč.

Sej ste hoteli imeti privačno cestninjene .. No ne skrbi ni nekih tehničnih problemov skeniranja registerskih stevilk, samo zakon...

Sicer pa, spremljajko te preko domačega interneta, spremljajo tek preko telefona in to preko več protokolov, sprmlajo te preko plačil, spremlajo te preko objav in na koncu vse to še profilirajo.
Vejo kaj misliš, kaj delaš, kaj planiraš in tebe pa skbi elektornsko potrdilo v obliki cepilnega lista.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
8 / 8
»
»»