» »

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Temo vidijo: vsi

z0mbie ::

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:


hahaha,” vire” na tvoje nebuloze naj grem iskat. Ne da se mi. Saj še ni vseh dni konec, zagotovo se bo tvoj kolega kaj pojavil, te bom takrat opomnil :))

Evo, pa smo te spet dobili, da si mi spet podtikal nekaj, kar nisem nikoli izjavil. Lažnivec lažnivi. Prokleti sociopat.

Spet projiciraš...

Podtikaš mi izjave, katere nisem nikoli izrekel! Dokaz smo dobili, da si sociopat, ker samo sociopati to počnejo.

Ko te pa prosim, da pokažeš ta moj vpis (v 12 letih sem napisal manj kot 3200 komentarjev), pa se že izmikaš kot, da nimaš 10 minut časa, preletiš zadnjih 100 komentarjev in prilepiš kot dokaz tvojemu pisanju. Ampak seveda tega ne bo, ker tega nisem napisal. Ti pa stalno podtikaš drugim vpise, katere nismo napisali. Facking sociopat!


Hahaha, neverjetno. Polno tvojih vpisov, kjer me omenjaš poimensko, ko sploh nisem sodeloval v tistem delu debate in mi pripisuješ vse živo, seveda pa potem kot res pravi sociopat to podtikaš meni.
Tudi zato se s tabo ni vredno resno ukvarjati. Od časa do časa se te malo potrola, kaj več je pa čista izguba časa, ker nisi posebno bistre sorte in nima smisla v plitvini iskati Marianski jarek.


Kamikaza, zmaugy... nimam nic ne proti enemu, ne proti drugemu, ampak kaj, ce bi, cisto tako za foro, sla penise merit v drug sekret? Tukaj scijemo tudi drugi, pa se je malo tezko skoncentrirat...

3...2...1... :))

m0LN4r je izjavil:

Anyway, ampak razslojevanje druzbe je ze v poteku.


Zanimivo, da en klincev karton pa pomeni ze razslojevanje druzbe, zraven, ko pa 3/4 sveta zivotari zato, da se lahko nekateri preseravajo - s tem je pa vse v najlepsem redu. Ampak boh ne daj, da pa uvedejo en brezvezen karton, to je pa ze.... buhuhuuuu... cela groza.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

zmaugy ::

Jaz se sploh nisem zmenil zanj, žal se takoj začne zaganjati vame.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

Jaz se sploh nisem zmenil zanj, žal se takoj začne zaganjati vame.

Glede tega kdo kaj komu podtika. Lažnivec lažnivi. Evo dokaza. Zdaj pa še ti daj dokaz, da sem pisal to in to...

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše

Prenehaj metati vse v isti koš. Na podlagi ene izjeme, ti potem narediš celoten zaključek. A 100x smo že povedali, da virus obstaja, ti pa nas kar naprej vse mečeš v koš, ker je ena oseba od milijarde izjavila, da ona v virus ne verjame. ;((

S coolbitsom sta bila kar usklajena, se mi zdi...

Ted ::

Mato989 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Glede na statistike je pogostost negativnih učinkov zaradi covida na pamet 10000 krat večja kot zaradi cepiva.
Sploh ne vem, zakaj je treba ob tem še izgubljati čas z zagovarjanjem cepiva.


Tako je, ampak hkrati pa je možnost da bo zaradi Cepiva karkoli narobe 100% TOČK višja kot če se ne cepiš =) Torej jaz ne morem met stranskih učinkov od cepiva če se ne cepim, razlika je 100% točk...

Prebolel si covid. Boš videl čez nekaj let, če bojo kakšne posledice, ane?


Tako je, ampak že zdaj pa lahko trdim da če se ne cepim zagotovo čez leta NE MOREM met posledic od cepiva, če se pa bom cepil, pa bo dvom zmeraj obstajal =) SPloh ob dejstvu kako hitro so ga spacali skup in kako malo let je bil testiran


Adenovirusna (DNA) cepiva so zelo preizkušena (20 let razvojanin testiranj tehnologije), RNA pa nekoliko manj. No, upam da ne bo še kakšnih posledic od sevanja wifi omrežja, mobilnega telefona, vdihovanja trdih delcev, vsakodnevnega stresa, hrupa, nezdravega življenja. Če se temu izogneš se boš tudi zgolj hipotetičnim posledicam lahko 100% izognil, mar ne?
Tudi ženskam se raje izogni, preveč tveganja in stresa na dolgi rok, da bi nato moral trpeti posledice zgolj zaradi seksa in ljubezni.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

sbawe64 ::

NM župan
https://twitter.com/JankoKocbek/status/...
In še v sliki in besedi zagovorniki agende 2030! Naj mi nekdo iz
@vladaRS
objasni, kaj dobrega, razen kontrole in nadzora, bo ta digitalna številka prinesla v dobro ljudi? Komunistična kitajska bo svet postal. Jebite se gnoji!!!
2020 is new 1984
Corona World order

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Jaz se sploh nisem zmenil zanj, žal se takoj začne zaganjati vame.

Glede tega kdo kaj komu podtika. Lažnivec lažnivi. Evo dokaza. Zdaj pa še ti daj dokaz, da sem pisal to in to...

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše

Prenehaj metati vse v isti koš. Na podlagi ene izjeme, ti potem narediš celoten zaključek. A 100x smo že povedali, da virus obstaja, ti pa nas kar naprej vse mečeš v koš, ker je ena oseba od milijarde izjavila, da ona v virus ne verjame. ;((

S coolbitsom sta bila kar usklajena, se mi zdi...


@kamikaza, zadnjič zapravljam čas s tabo:

https://slo-tech.com/forum/t784659/p714...

Po pol strani debate, v kateri me ni bilo, sledi tvoje neumno sranje:

https://slo-tech.com/forum/t784659/p714...

To je samo nekaj od tega in to samo v tej temi. Zdaj pa piss off. Ne da se mi zapravljat časa za takšne butlje kot si ti.

PS: Lahko pa prideš z razlago Norveška proti Švedska - mrtvi na milijon. Ne? Potem pa odj*bi v skokih.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:


To je samo nekaj od tega in to samo v tej temi. Zdaj pa piss off. Ne da se mi zapravljat časa za takšne butlje kot si ti.

PS: Lahko pa prideš z razlago Norveška proti Švedska - mrtvi na milijon. Ne? Potem pa odj*bi v skokih.

Pa kaj se razburjaš? Umiri živce sociopatek.

Sem ti že odgovoril danes ob 15:35. Očitno si slep. Zato še enkrat isti odgovor:

Našel si eno izjemo (Norveška), ne pa pravilo, kjer je dokazno na večih državah, da manj kot imaš ukrepov, manj je tudi umrlih. Kaj tebi ni jasno? Ukrepi so glavni vzrok za presežene smrti. Poglej si pandemijo prašičje gripe in ptičje gripe. Ni bilo preseženih smrti, kljub razglašeni pandemiji. Zakaj? Ker ni bilo posebnih ukrepov, ampak se je normalno dalje živelo. Pametnim to kapne, idioti pa boste dalje idiotzme pisali.

Zaključek: če bi imeli enake ukrepe kot smo jih imeli v prejšnjih pandemijah, tudi preseženih smrti ne bi imeli.


Dodajam:
Švedska skoraj nič ukrepov: +8% več umrlih leta 2020 kot 2019
Slovenija zelo dosti ukrepov: +16% več umrlih leta 2020 kot 2019

Zaključek: že drugi dokaz (prvi je zgoraj), več kot imaš ukrepov, več imaš umrlih.

Ben Dover ::

Argumentirano do potankosti in zelo logično, meni kar kaplja, gre že čez... @zmaugy priznaj poraz.. :))

sbawe64 ::

zmaugy prispeva predvsem veliko gnoja, v vse teme.
2020 is new 1984
Corona World order

kamiKaZaA ::

Seveda, ko @zmaugy provocira druge, je vse okey. Ko pa se mu vrne, pa sociopatu popustijo živci in popizdi. :))

Ben Dover ::

Res je @zmaugy, malo se zamisli.. :D fiuuuu piuuuuu ka ga enim deva stari :))

kamiKaZaA ::

Nisem vedel, da se je ravno danes še od @zmaugyja psihiater sem gor registriral (Ben Dover) :))

kamiKaZaA ::

@Ben Dover Čas prve prijave danes 29.04.2021 13:30:53.

Alo majster shrink, daj povečaj doze tablet svojemu pacientu @zmaugy. Sociopat se bo čisto razpočil. Živci so mu totalno popustili. Čisto je popizdil. :))

aleksandrpet ::

Myslím si, že dodnes je veľmi diskutabilné, či sú tieto pasy potrebné, pretože už bolo dokázané, že nový kmeň koronavírusu z Indie nie je ovplyvniteľný protilátkami, ktoré sa tvoria po očkovaní, ako aj protilátkami nadmerne exponovanej osoby. A v tomto prípade sa očkovacie pasy stávajú úplne zbytočnými.
https://slotegrator.pro

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

PacificBlue ::

aleksandrpet je izjavil:

Myslím si, že dodnes je veľmi diskutabilné, či sú tieto pasy potrebné, pretože už bolo dokázané, že nový kmeň koronavírusu z Indie nie je ovplyvniteľný protilátkami, ktoré sa tvoria po očkovaní, ako aj protilátkami nadmerne exponovanej osoby. A v tomto prípade sa očkovacie pasy stávajú úplne zbytočnými.


Dvomim. Čeprav kolikor sem razumel indijski sev ni tako nevaren, kot se širijo govorice. Biontech je potrdil, da je njihovo cepivo učinkovito proti temu sevu.

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

@Ben Dover Čas prve prijave danes 29.04.2021 13:30:53.

Alo majster shrink, daj povečaj doze tablet svojemu pacientu @zmaugy. Sociopat se bo čisto razpočil. Živci so mu totalno popustili. Čisto je popizdil. :))


Q.E.D.

Ben Dover je izjavil:

Argumentirano do potankosti in zelo logično, meni kar kaplja, gre že čez... @zmaugy priznaj poraz.. :))

:))Anede... Sploh ne vem, kaj mi je bilo, da sem izzval tega intelektualnega velikana :D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Ben Dover ::

Odgovarjaš mu z latinico, spet bodo problemi, po kmečko je treba...

zmaugy ::

Saj sem mu že (tisti post, ki je vključeval skoke) pa ni dojel. Zdej bolj za druge odgovarjam, ker verjamem, da se večini ne da brat vsega klobasanja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

@Ben Dover in @zmaugy

Kako prisrčno, ko oba hodita ob istem času spat.

Kot zanimivost vsem ostalim. Pojdite na 1. stran. @zmaugyja potolčejo s komentarji in ko revež več ni imel sogovornika, si ga je včeraj ob 13.30h (na 2. strani) ustvaril (Ben Dover). :))

In zdaj sam s sabo debatira in se podpira. :)):)):))

zmaugy ::

Odrasti, otrok.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Reycis ::

Ali je že kdo naredil tabelco vseh držav kjer so na voljo podatki nivo ukrepov in število korona smrti in šel računat dejansko korelacijo? zmaugy pravi, da je pozitivna, kamikazaa pa da je negativna. A se komu da izračunat kdo ima prav?

P.S. pomoje je zelo blizu ničle.
Diversity is our greatest strength

kamiKaZaA ::

Nikoli ne bomo vedeli prave resnice, ker so manipulirali s podatki umrlih in dejansko več ljudi prikazovali, da so umrli zaradi korone kot so v resnici.

Primer 1: človek je imel pridružene bolezni in bil pozitiven zadnjih 28 dni na korono. Vzrok smrti korona.

Primer 2: človek je imel pridružene bolezni in bil cepljen, zbolel za korono po cepljenju, ter umrl par dni/tednov kasneje. Vzrok smrti pridružene bolezni.

Vidite to dvoličnost oz. manipulacijo?

Zato pa so takšna odstopanja po državah. Primer Švedska vs. Norveška, ker so v eni državi preveč ljudi metali pod smrt korone, v drugi državi (Norveška) pa so pripisali dejanski vzrok smrti (posledično jih je manj zabeleženo pod korono). In pridemo do razlike x10. @zmaugy seveda ne bo zadovoljen sedaj, ko sem napisal resnico. Sledijo enovrstičnice in napadi na osebni ravni.

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

kamiKaZaA je izjavil:

Nikoli ne bomo vedeli prave resnice, ker so manipulirali s podatki umrlih in dejansko več ljudi prikazovali, da so umrli zaradi korone kot so v resnici.

Primer 1: človek je imel pridružene bolezni in bil pozitiven zadnjih 28 dni na korono. Vzrok smrti korona.

Primer 2: človek je imel pridružene bolezni in bil cepljen, zbolel za korono po cepljenju, ter umrl par dni/tednov kasneje. Vzrok smrti pridružene bolezni.

Vidite to dvoličnost oz. manipulacijo?

Zato pa so takšna odstopanja po državah. Primer Švedska vs. Norveška, ker so v eni državi preveč ljudi metali pod smrt korone, v drugi državi (Norveška) pa so pripisali dejanski vzrok smrti (posledično jih je manj zabeleženo pod korono). In pridemo do razlike x10. @zmaugy seveda ne bo zadovoljen sedaj, ko sem napisal resnico. Sledijo enovrstičnice in napadi na osebni ravni.

"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

HappyPills ::

V glavnem ce so številke na strani antivexxa potem mahajo z njimi ter manipulirajo. Drugače pa nikoli ne bomo vedeli resnice haha. Priročno.

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

digitalcek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kdor se noče cepiti, se pač noče. Ne bi jim ničesar omejeval, ker itak ogrožajo večinoma zgolj sebe.
Če hočejo ob tem sanjati 5G ali Billya, se mi sladko jebe in njihova stvar.


Ogrožate se tisti, ki ste se cepili.

Če se vam bo v dveh, treh letih pojavila neka bolezen, seveda ne boste vedeli, ali je od cepljenja, ali od "vesolja". Ne boste vedeli...
Tako je pač življenje, boste rekli, poskušali boste pozdraviti to bolezen, ampak mogoče pa boste za posledicami celo - umrli...
Svojci pa bodo seveda dobili nula koma Jozef odškodnine, ker bo bolezen, ali smrt nemogoče dokazati v povezavi s cepljenjem.

Billy pa bo vesel čisto vsakega mrliča, saj si, kot vemo, depopulacije močno želi.


In če se bo nekomu pojavila katerakoli bolezen čez 2 leti, bo itak cepivo krivo, ane? Tudi če ne bo.


Zagotovo ne bo krivo cepivo če se ne bo cepil =) Če se pa bo, pa ne bomo nikoli vedeli, ampak glede na to da so vsi z COVIDOM umrli ZARADI covida po logiki statistike iz vlade, bi lahko rekli tako ja, da vsaka smrt po prejetju cepiva je zaradi cepiva, samo to pa več ni ok pol ane, dvoličnost!

mRMA cepiva so se uporabljala še pred COVID. Torej, kaj hočeš reči. Da ko bili namesto investicij v Borze raje kupuje zemljo ? da je spet neka teorija zarote.

digitalcek je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Ali je bolj problem, da romanje na hrvaško ne bo možno brez cepiva....


Še eden, ki glede Hrvaške nabija pa nabija. Pa lobira za čim strožje uktrepe. Te plačajo slovenski, mogoče avtrijski turistični delavci?

Moja prognoza glede vstopa na Hrvaško v juliju in avgustu:

- mogoče merjenje temperature na meji
- mogoče (manj verjetno) zahtevan hitri test
- mogoče (bolj verjetno) le zamah hr. policista, ki pomeni: šibaj dalje u "lijepu njihovu"

Bomo videli.
Nikakor pa niti sledu o cepilnih potnih listih. Lahko pa ga boš seveda imel s seboj, lahko ga boš pokazal, ne bo pa to zahtevano.

Drugače ne bi Hrvati ŽE DANES razmišljali:

- koliko bodo zmanjšali turistično takso (baje za polovico)

- koliko cenejši bodo v juliju in avgustu, najbrž še septembra, trajekti (mogoče za polovico)

- kako bodo gostom, ki bodo na Hrvaškem letovali več kot teden dni, ob odhodu domov polovično, ali mogoče celo 100% "častili" test, da jim doma ne bo treba v karanteno.

Natanko tako se dela, če se državi gre poleti čimbolj napolniti proračun.
Tako pa se ne dela (Španci), če se ti niti ne zdi polniti proračun.

S tem da sta s cepilnim krtončkom začela Hrvaška in Grčija, je tvoji argumenti ?
Morda bi bilo bolj da rabiš Google ali Apple račun, ter notri shranjeno potrdilo, tako da ne bo potrebno imeti težav s Kitajskim bav bavom...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...


Lahko ampak je pač razlika če se PROSTOVOLJNO cepim in imam težave nad katerimi visi DVOM da je morda moja odločitev kriva za to, ali pa če se NEPROSOTOVOLJNO okužim in imam težave...

In ravno tvoj zdaj odebeljeni ČE je bistvenega pomeni, ker za cepivo bomo stranske učinke imeli izračunane komaj čez leta enako kot za Covid19, zato je zaenkrat vse larifari, kaj boš rekel če bodo čez 10 let vsi cepljeni imeli raka ali cepali kot muhe za infarkti? Boš rekel da si se pred leti zmotil in preveč verjel nečemur kar ni preizkušeno?

Jaz bom mirne duše priznal da me je pač fental virus ker nisem dovolj MOČAN in je narava pač naredila svoje, ti in verjetno tebi podobni enako za cepivo ne boste želeli priznat ampak boste iskali vse drugo samo da ne bi bilo krivo cepivo.



Se spomniš besed tukaj, morda niso bile tvoje mislim da so bile od Mr.B uporabnika ki je na moje besede da je smrtnost samo 0,05% ipd, da morda je to malo ampak če si ti tisti ki umreš ti je vseeno za te procente ker za tebe je 100%, no enako velja tudi za cepivo, kaj meni pomaga če so 10.000x večja verjetnost da maš težave od Covida, če jih jaz recimo ne bi imel, cepivo mi pa jih da... oboje je enaka statistična napaka, ampak tako kot je problem ker za covidom umre od nekoga stari oča, tako je za mene najhujši problem, če bi zaradi cepiva imel težave in nikoli ne bi mogel NEDVOUMNO rečt, da bi bilo brez cepiva enako.


Piše oseba, ki govori o soebnih odgovornostih in stroških. Da če boš TI prispel na urgenco kot posledica COVID komplikacij, ker se nisi cepil ? KAm sedaj to paše v tovjem razumskem okviru ?

PS, da seveda lahko kljub cepljenju zbolš s simptomi, ki nebi bili slabši kot ... Ampak to poznamo tudi iz statistike sezonske gripe. Tako da NE začeti z odkrivanjem tople vode.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

feryz ::

Lahko da so možnosti komplikacij pri cepljenju zgolj 0,000.vstavi poljubno.00001 %, ampak za tistega na koncu, ki trefi enko, to pomeni 100 procentni kaput. In za to se je zavestno odločil, na lastno odgovornost.
Pri koroni so, izven rizičnih skupin, možnosti skoraj podobne. Z eno veliko razliko, zraven obstaja tudi velika možnost, da jo sploh dobil ne boš. In niti ne boš rabil biti del statistike.
Zagotovo pa si jo ne boš šel namerno vbrizgavat vase (razen redkih izjem) in testirati šanse da si tisti procent izven komplikacij.

m0LN4r ::

Sprasujem za kolega, ki je iz Brezic. A ce gre na Hrvasko rabi kartoncek, ce pa gre v Maribor pa ne? Torej je virus nevaren, samo ce preckas mejo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Invictus ::

Točno to.

Pa do nedavnega je bil smrtno nevaren med 22h in 5h... V Nemčiji še vedno...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

Reycis je izjavil:

Ali je že kdo naredil tabelco vseh držav kjer so na voljo podatki nivo ukrepov in število korona smrti in šel računat dejansko korelacijo? zmaugy pravi, da je pozitivna, kamikazaa pa da je negativna. A se komu da izračunat kdo ima prav?

P.S. pomoje je zelo blizu ničle.
V Nemciji so vsak dan nekje protesti, na protestih imas pravnike, zdravnike, delavce povezane z RKI itn. proti politiki so dolocene stranke ze vlozile tozbe.
Na YT imas vsak dan po 50 videojev na to temo.
Zadeva ni niti priblizno tako mila, kot prinas doli. Vedno vec ljudi vlaga tozbe proti ukrepom, ker so neustavne in krsijo pravice.

Bo se zanimivo vam jaz pravim.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Smrekar1 ::

Mato989 je izjavil:


Zagotovo ne bo krivo cepivo če se ne bo cepil =) Če se pa bo, pa ne bomo nikoli vedeli, ampak glede na to da so vsi z COVIDOM umrli ZARADI covida po logiki statistike iz vlade, bi lahko rekli tako ja, da vsaka smrt po prejetju cepiva je zaradi cepiva, samo to pa več ni ok pol ane, dvoličnost!


Konkretno za Covid-19 točno vemo koliko je presežnih smrti zaradi epidemije - trenutno nekje 40% vseh smrti.

Da bi cepivo čez nekaj let na neznan način pobilo 40% vseh cepljenih je malo močna.

Mr.B ::

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...

Covid lahko dobis tudi po cepivu. Se kaksen argument, ali bos zdaj zacel napadat na osebni ravni?


Brez zamere, o tem bi se dalo debatirati, ampak s tabo ne želim, imam odpor, ker si me z argumenti že večkrat potolkel.

Fixed.

Na katerih mamilih si ti? S tem nickom še nisem nikoli debatiral. Sem pa prebral en njegov ogaben rasističen post.

PS: Norveška vs Švedska, a bo kaj?

Snabbt, snabbt! >:D

Smo obrazložili lepo Slovenija vs. Švedska. Florida, Texas vs. Kalifornija. Pa še kar ti ni nič jasno...

Smo ti lepo pokazali da ko vpišeš florida vs CA.

zmaugy je izjavil:

Spet izkazuješ, da si nepismen. Vprašanje je Norveška vs Švedska. 10 krat manj mrtvih na milijon na Norveškem kot na Švedskem.
A so morda...ukrepi...?:))

PS: Pravijo, da je tukaj ducat tistih, katerih papagajček si: https://siol.net/digisvet/novice/dezinf...

Zagotovo imajo tam na severu Hephaestus-a in ostale bogove...
However, Sweden did much worse than its Nordic neighbours, with Denmark registering just 1.5% excess mortality and Finland 1.0%. Norway had no excess mortality at all in 2020.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

m0LN4r ::

Invictus je izjavil:

Točno to.

Pa do nedavnega je bil smrtno nevaren med 22h in 5h... V Nemčiji še vedno...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mr.B ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Fritz je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Se strinjam, to je začetek konca, če ne bo revolucije ljudstva. Recimo Nemčija spet vpeljuje SS komando:
https://www.24ur.com/novice/tujina/podc...

To ni SS komanda temveč nadzor nad družbi nevarnimi mentalnimi pacienti, ki po spletu širijo laži in teorije zarote.


Pa sej noben ne zanika virusa. Virus obstaja. Mi težimo, da so ukrepi nesorazmerni. Namesto, da bi država povečala število postelj in izobrazila kup ljudi, da bi skrbeli za bolane, so dali ven butaste ukrepe.

enako kot delajo cestarji. Ko je cesta uničena, namesto, da bi jo popravili, dajo samo omejitev za zmanjšano hitrost in oni so vse rešili, nihče se več ne ubada s problemom, ljudje, ki se po taki cesti vozimo, pa imamo vsakodnevne probleme z gužvo.

Sej je, samo nekateri ne razumete pojma Karantene. Potem se pa derete da ukrepi ne delujejo. Čudno da noben ot "tistih ki se derete" karantena je BS ok ukrepi so BS, ni spsosben najti "debunking Karantena" like vsebin.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

E, ta je najboljsi:
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mr.B ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Fritz je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Se strinjam, to je začetek konca, če ne bo revolucije ljudstva. Recimo Nemčija spet vpeljuje SS komando:
https://www.24ur.com/novice/tujina/podc...

To ni SS komanda temveč nadzor nad družbi nevarnimi mentalnimi pacienti, ki po spletu širijo laži in teorije zarote.


Pa sej noben ne zanika virusa. Virus obstaja. Mi težimo, da so ukrepi nesorazmerni. Namesto, da bi država povečala število postelj in izobrazila kup ljudi, da bi skrbeli za bolane, so dali ven butaste ukrepe.

enako kot delajo cestarji. Ko je cesta uničena, namesto, da bi jo popravili, dajo samo omejitev za zmanjšano hitrost in oni so vse rešili, nihče se več ne ubada s problemom, ljudje, ki se po taki cesti vozimo, pa imamo vsakodnevne probleme z gužvo.

Tvoja logiga, če damo več voznih pasov, se bodo zmanjšali zastoji na cestah. Najdi mi študijo, ki bo to zanikala. Težka ti bo, vem da zdrava pamet nakazuje drugače.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

HappyPills ::

feryz je izjavil:

Lahko da so možnosti komplikacij pri cepljenju zgolj 0,000.vstavi poljubno.00001 %, ampak za tistega na koncu, ki trefi enko, to pomeni 100 procentni kaput. In za to se je zavestno odločil, na lastno odgovornost.
Pri koroni so, izven rizičnih skupin, možnosti skoraj podobne. Z eno veliko razliko, zraven obstaja tudi velika možnost, da jo sploh dobil ne boš. In niti ne boš rabil biti del statistike.
Zagotovo pa si jo ne boš šel namerno vbrizgavat vase (razen redkih izjem) in testirati šanse da si tisti procent izven komplikacij.


Ruska ruleta z virusom pač.
Če samo svoje sirse poznanstvo pogledam jih je precej nasrkalo zarad virusa. Zjebal jim okus za več kot pol leta že, ena dobla strdek, 2 na intenzivni, 1 umrl (ne ni bil starček) še 3je v bolnišnici. Bomo vidl zdej od cepiva kak bo.

m0LN4r ::

V prejsnjih komentarij si imel drugacno poznanstvo? Stevilke so vedno drugacne.

Strdek od korone, hahahah

Jaz sem pa od maske dobil karies.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mr.B ::

Uporabnik je izjavil:

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

DA.

Ne ni, Zahod je dalč pred Kitajsko. Na zahodu se točno ve, koliko plebejcev ja za, koliko je proti, in kaj je tistim katerih ideje niso skladne z "resnico" potrewbno forsirati. Zato se pa uporablja profiliranje.
Torej je bolje da google in Apple data aplikacijo kjer je ovezan tvoj cepilni kartonček....

Mato989 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

To ni res, ravno včeraj sem gledal neko pleme Masajev, ki so imeli 76 letnega starešino. Povprečna življenska doba je tam nizka, ker umre veliko otrok, kar pa ne pomeni, da starih ljudi ni.


Poglej piramido koliko je starejših od 65 napram ostalim potem primerjaj z našo

Poglej piramido, koliko zaposlenih v JS doživi dolgo starost kot ljudje ki delajo za CNC strojem.

Ben Dover je izjavil:

Vsak si želi živeti, tudi ti. Res me zanima kakšno bo tvoje mnenje čez 30 let...
Se pa delno strinjam, da medicina samo degenerira civilizacijo in je posledično vedno več ljudi, ki bi brez nje umrli. Po drugi strani pa naravna selekcija tudi degenerira na nek način, primer Hawkins..

Mato989 je že bolj na meji ko je smotrno imeti otroke, da ne bo pomote je samski in brez otrok, ter udriha nad uvoženimi kadri in njihovo množenje, sam pa noče iti v plrivatno pokojninsko in zdravstveno shemo ter poveličuje ameriški "odgovorni" zdravstveni sistem.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

z0mbie je izjavil:

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:


hahaha,” vire” na tvoje nebuloze naj grem iskat. Ne da se mi. Saj še ni vseh dni konec, zagotovo se bo tvoj kolega kaj pojavil, te bom takrat opomnil :))

Evo, pa smo te spet dobili, da si mi spet podtikal nekaj, kar nisem nikoli izjavil. Lažnivec lažnivi. Prokleti sociopat.

Spet projiciraš...

Podtikaš mi izjave, katere nisem nikoli izrekel! Dokaz smo dobili, da si sociopat, ker samo sociopati to počnejo.

Ko te pa prosim, da pokažeš ta moj vpis (v 12 letih sem napisal manj kot 3200 komentarjev), pa se že izmikaš kot, da nimaš 10 minut časa, preletiš zadnjih 100 komentarjev in prilepiš kot dokaz tvojemu pisanju. Ampak seveda tega ne bo, ker tega nisem napisal. Ti pa stalno podtikaš drugim vpise, katere nismo napisali. Facking sociopat!


Hahaha, neverjetno. Polno tvojih vpisov, kjer me omenjaš poimensko, ko sploh nisem sodeloval v tistem delu debate in mi pripisuješ vse živo, seveda pa potem kot res pravi sociopat to podtikaš meni.
Tudi zato se s tabo ni vredno resno ukvarjati. Od časa do časa se te malo potrola, kaj več je pa čista izguba časa, ker nisi posebno bistre sorte in nima smisla v plitvini iskati Marianski jarek.


Kamikaza, zmaugy... nimam nic ne proti enemu, ne proti drugemu, ampak kaj, ce bi, cisto tako za foro, sla penise merit v drug sekret? Tukaj scijemo tudi drugi, pa se je malo tezko skoncentrirat...

3...2...1... :))

m0LN4r je izjavil:

Anyway, ampak razslojevanje druzbe je ze v poteku.


Zanimivo, da en klincev karton pa pomeni ze razslojevanje druzbe, zraven, ko pa 3/4 sveta zivotari zato, da se lahko nekateri preseravajo - s tem je pa vse v najlepsem redu. Ampak boh ne daj, da pa uvedejo en brezvezen karton, to je pa ze.... buhuhuuuu... cela groza.

Sreča, da je v kapitalizmu, cepljenje gratis. Kapitalistu je želja da je delovna sila zdrava in ne obremenjuje zdravstvene blagajne.

sbawe64 je izjavil:

NM župan
https://twitter.com/JankoKocbek/status/...
In še v sliki in besedi zagovorniki agende 2030! Naj mi nekdo iz
@vladaRS
objasni, kaj dobrega, razen kontrole in nadzora, bo ta digitalna številka prinesla v dobro ljudi? Komunistična kitajska bo svet postal. Jebite se gnoji!!!

Še en, ki ne ve od česa živi Google in ostali... Ter kako deluje informacijska... Ma

Ben Dover je izjavil:

Argumentirano do potankosti in zelo logično, meni kar kaplja, gre že čez... @zmaugy priznaj poraz.. :))

Ne ni, ker so imel Severne države na primer ostalimi EU državam podpovprečno število smrti, in to tudi vključujoč tiste z vkrepi. Tako da verjetno so krivi te uvoženi neizobraženi črnuhi iz afreke in musliči, ki ne vejo kaj je karantena ter ossnovni higijenski pogoji. Bab prti njih nosijo masko čez obraz, bistveno dlje kote so to popularno začeli na v Azijskih državah.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

Reycis je izjavil:

Ali je že kdo naredil tabelco vseh držav kjer so na voljo podatki nivo ukrepov in število korona smrti in šel računat dejansko korelacijo? zmaugy pravi, da je pozitivna, kamikazaa pa da je negativna. A se komu da izračunat kdo ima prav?

P.S. pomoje je zelo blizu ničle.

Twenty-one of the 30 countries with available statistics had higher excess mortality than Sweden. However, Sweden did much worse than its Nordic neighbours, with Denmark registering just 1.5% excess mortality and Finland 1.0%. Norway had no excess mortality at all in 2020

kamiKaZaA je izjavil:

Nikoli ne bomo vedeli prave resnice, ker so manipulirali s podatki umrlih in dejansko več ljudi prikazovali, da so umrli zaradi korone kot so v resnici.

Primer 1: človek je imel pridružene bolezni in bil pozitiven zadnjih 28 dni na korono. Vzrok smrti korona.

Primer 2: človek je imel pridružene bolezni in bil cepljen, zbolel za korono po cepljenju, ter umrl par dni/tednov kasneje. Vzrok smrti pridružene bolezni.

Vidite to dvoličnost oz. manipulacijo?

Zato pa so takšna odstopanja po državah. Primer Švedska vs. Norveška, ker so v eni državi preveč ljudi metali pod smrt korone, v drugi državi (Norveška) pa so pripisali dejanski vzrok smrti (posledično jih je manj zabeleženo pod korono). In pridemo do razlike x10. @zmaugy seveda ne bo zadovoljen sedaj, ko sem napisal resnico. Sledijo enovrstičnice in napadi na osebni ravni.

A nisi en izmed zagovornikov, ko je potrebno udariti uravnilovko čez celo leto, potem pa se čudi da je vse ena enolončnica.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

HappyPills ::

m0LN4r je izjavil:

V prejsnjih komentarij si imel drugacno poznanstvo? Stevilke so vedno drugacne.

Strdek od korone, hahahah

Jaz sem pa od maske dobil karies.


Sam k zobarju ne! To je vse fake. Ti povem. Kr s papagajkami si vn spulis pa je. Poglej na fejsu zih mam kak antivexxer navodila.

Mr.B ::

feryz je izjavil:

Lahko da so možnosti komplikacij pri cepljenju zgolj 0,000.vstavi poljubno.00001 %, ampak za tistega na koncu, ki trefi enko, to pomeni 100 procentni kaput. In za to se je zavestno odločil, na lastno odgovornost.
Pri koroni so, izven rizičnih skupin, možnosti skoraj podobne. Z eno veliko razliko, zraven obstaja tudi velika možnost, da jo sploh dobil ne boš. In niti ne boš rabil biti del statistike.
Zagotovo pa si jo ne boš šel namerno vbrizgavat vase (razen redkih izjem) in testirati šanse da si tisti procent izven komplikacij.

Vsaj za mesec Marec in April, je v Avstriji jasno da je delež obolelih na urgentnih oddelkih predvsem iz skupine mladostnikov. Ampak ja seveda manipulirajo in to so same rizične skupine.

Invictus je izjavil:

Točno to.

Pa do nedavnega je bil smrtno nevaren med 22h in 5h... V Nemčiji še vedno...

Točno, če bi mali človek upošteval Karanteno, tudi teh omejitev nebi bilo potrebno uvesti. Kako pa naj moja todlerca sama praznuje rosjtni dan, in to kjub temu da je karantena, ter nihče pravi pri sebi da je zdrav kot dren... Po drugi strani se pa nekateri derete da se okužimo doma in ne v trgovini z ali brez maske.
Čudno to, morda je problem v pojmu "karantena", morda je poitrebno narediti kak bolivud film, tega bodo zagotovo po zadnjih dogajanjih naredili v Indiji.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

HappyPills ::

V Indiji so zdej začel masovno umirat od svinjarije in dreka. Vsa leta do zdej nič zdaj pa to Glih sovpada s covidom. Da umirajo pred bolnišnicam in da jih zažigajo kar na parkingih.

Itak je pa vse fake ker Indija sploh ne obstaja lol. Indija karomandija je rekel antivexer in si zvil indijski smotek.

m0LN4r ::

Kaksen virus je pa bil leta 2015?


https://de.statista.com/statistik/daten...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Kaksen virus je pa bil leta 2015?


https://de.statista.com/statistik/daten...

Ti pomagam : Hitzewellen in Europa 2015
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Smrekar1 ::

m0LN4r je izjavil:

Kaksen virus je pa bil leta 2015?


https://de.statista.com/statistik/daten...


Leta 2014 je bila epidemija gripe malo manjša kot je to običajno, zima je bila bolj mila in podobno, zato je preživelo več ranljivih ljudi. Te je naslednje leto spravila kombinacija gripe, starosti in še česa.

Razen če si tak omejenec in meniš (misliš pač ne) da moraš primerjati samo leti 2014 in 2015, brez da bi v obzir vzel vsaj še leti 2013 in 2016.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

HappyPills ::

Haha caki zdaj nazaj udarec v smislu. Itak pa kdo verjame tem fejk stevilkam

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

HappyPills je izjavil:

Haha caki zdaj nazaj udarec v smislu. Itak pa kdo verjame tem fejk stevilkam

Zgodba je bolj tako... Nekatere skupine pravijo ...: Politiki manipulirajo s statističnimi podatki, Statistika je Kurba......
Potem pa nekateri "verjetno tudi iz zgoraj omenjene skupine" začno uporabljati letne peseke smrtnosti za dokazovvanje neučinkovitosti ukrepov.....
Da če ne razumeš Statistike in vzasmeš random povzetke, potem je te res ne težko debunkati...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Utk ::

Razen če si tak omejenec in meniš (misliš pač ne) da moraš primerjati samo leti 2014 in 2015, brez da bi v obzir vzel vsaj še leti 2013 in 2016.

Dejmo potem še počakat 2022, ali pa vsaj 2021, da vidimo cel kontekst za leto 2020. Jaz sem prepričan, da obdobje november 2019 do junij 2020 ne bo kaj posebej izstopalo po mrtvih. Do januarja jih je umrlo kar nekaj, ampak ti bi itak umrli do poletja.