» »

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Temo vidijo: vsi

zmaugy ::

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jshadlsa232 ::

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...

Covid lahko dobis tudi po cepivu. Se kaksen argument, ali bos zdaj zacel napadat na osebni ravni?

sbawe64 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Če ti ni všeč pač ne vstopaj v objekte, jbg. Vemo namreč, da je Covid-19 vsaj milijonkrat nevarnejši od kateregakoli cepiva, s katerim se lahko cepiš. Tvoje telo, tvoja pravila; naša družba, naša pravila.

Tu se pa povsem strinjam. Zato pa je potreben referendum, da večina odloči, če se bomo podredili peščici paničarjev (vsi zdravi se zapremo v bunker, da lahko peščica bolanih okoli hodi) ali pa se bo peščica paničarjev podredila nam (paničarji naj se zaprejo v klet/bunker ali pa naj prevzemejo tveganje, ko se bodo gibali med zdravimi ljudmi na prostem).

Referendum s tem vprašanjem je nujno potreben!

Evropski parlament je že potrdil Ronca pasuše
https://www.welt.de/politik/ausland/art...


LeQuack je izjavil:

Se strinjam, to je začetek konca, če ne bo revolucije ljudstva. Recimo Nemčija spet vpeljuje SS komando:
https://www.24ur.com/novice/tujina/podc...

Lateralno razmišljanje je po novem nevarno ??
Ali samo razmišljanje ?

https://www.nastjamulej.com/izdelek/lat...

Ta članek so očitno napisali na nemški ambasadi.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Mato989 ::

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...


Lahko ampak je pač razlika če se PROSTOVOLJNO cepim in imam težave nad katerimi visi DVOM da je morda moja odločitev kriva za to, ali pa če se NEPROSOTOVOLJNO okužim in imam težave...

In ravno tvoj zdaj odebeljeni ČE je bistvenega pomeni, ker za cepivo bomo stranske učinke imeli izračunane komaj čez leta enako kot za Covid19, zato je zaenkrat vse larifari, kaj boš rekel če bodo čez 10 let vsi cepljeni imeli raka ali cepali kot muhe za infarkti? Boš rekel da si se pred leti zmotil in preveč verjel nečemur kar ni preizkušeno?

Jaz bom mirne duše priznal da me je pač fental virus ker nisem dovolj MOČAN in je narava pač naredila svoje, ti in verjetno tebi podobni enako za cepivo ne boste želeli priznat ampak boste iskali vse drugo samo da ne bi bilo krivo cepivo.



Se spomniš besed tukaj, morda niso bile tvoje mislim da so bile od Mr.B uporabnika ki je na moje besede da je smrtnost samo 0,05% ipd, da morda je to malo ampak če si ti tisti ki umreš ti je vseeno za te procente ker za tebe je 100%, no enako velja tudi za cepivo, kaj meni pomaga če so 10.000x večja verjetnost da maš težave od Covida, če jih jaz recimo ne bi imel, cepivo mi pa jih da... oboje je enaka statistična napaka, ampak tako kot je problem ker za covidom umre od nekoga stari oča, tako je za mene najhujši problem, če bi zaradi cepiva imel težave in nikoli ne bi mogel NEDVOUMNO rečt, da bi bilo brez cepiva enako.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sbawe64 ::

24kur propaganda danes v šesti prestavi
https://www.24ur.com/novice/korona/prve...
Prve šolarje bi lahko cepili že junija, zaščita 100-odstotna
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

zmaugy ::

jshadlsa232 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...

Covid lahko dobis tudi po cepivu. Se kaksen argument, ali bos zdaj zacel napadat na osebni ravni?


Brez zamere, o tem bi se dalo debatirati, ampak s tabo ne želim, imam odpor zaradi nekaterih tvojih preteklih objav.

Mato989 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...


Lahko ampak je pač razlika če se PROSTOVOLJNO cepim in imam težave nad katerimi visi DVOM da je morda moja odločitev kriva za to, ali pa če se NEPROSOTOVOLJNO okužim in imam težave...

In ravno tvoj zdaj odebeljeni ČE je bistvenega pomeni, ker za cepivo bomo stranske učinke imeli izračunane komaj čez leta enako kot za Covid19, zato je zaenkrat vse larifari, kaj boš rekel če bodo čez 10 let vsi cepljeni imeli raka ali cepali kot muhe za infarkti? Boš rekel da si se pred leti zmotil in preveč verjel nečemur kar ni preizkušeno?

Jaz bom mirne duše priznal da me je pač fental virus ker nisem dovolj MOČAN in je narava pač naredila svoje, ti in verjetno tebi podobni enako za cepivo ne boste želeli priznat ampak boste iskali vse drugo samo da ne bi bilo krivo cepivo.



Se spomniš besed tukaj, morda niso bile tvoje mislim da so bile od Mr.B uporabnika ki je na moje besede da je smrtnost samo 0,05% ipd, da morda je to malo ampak če si ti tisti ki umreš ti je vseeno za te procente ker za tebe je 100%, no enako velja tudi za cepivo, kaj meni pomaga če so 10.000x večja verjetnost da maš težave od Covida, če jih jaz recimo ne bi imel, cepivo mi pa jih da... oboje je enaka statistična napaka, ampak tako kot je problem ker za covidom umre od nekoga stari oča, tako je za mene najhujši problem, če bi zaradi cepiva imel težave in nikoli ne bi mogel NEDVOUMNO rečt, da bi bilo brez cepiva enako.


Glede na posnetke iz Indije in lani iz Bergama (in neobstoju takšnih iz Izraela), bom ostal pri svojem.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...

Covid lahko dobis tudi po cepivu. Se kaksen argument, ali bos zdaj zacel napadat na osebni ravni?


Brez zamere, o tem bi se dalo debatirati, ampak s tabo ne želim, imam odpor, ker si me z argumenti že večkrat potolkel.

Fixed.

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...

Covid lahko dobis tudi po cepivu. Se kaksen argument, ali bos zdaj zacel napadat na osebni ravni?


Brez zamere, o tem bi se dalo debatirati, ampak s tabo ne želim, imam odpor, ker si me z argumenti že večkrat potolkel.

Fixed.

Na katerih mamilih si ti? S tem nickom še nisem nikoli debatiral. Sem pa prebral en njegov ogaben rasističen post.

PS: Norveška vs Švedska, a bo kaj?

Snabbt, snabbt! >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ja, ampak covid lahko dobiš tudi večkrat in če je verjetnost negativnih učinkov 10000 krat večja pri covidu kot pri cepivu...

Covid lahko dobis tudi po cepivu. Se kaksen argument, ali bos zdaj zacel napadat na osebni ravni?


Brez zamere, o tem bi se dalo debatirati, ampak s tabo ne želim, imam odpor, ker si me z argumenti že večkrat potolkel.

Fixed.

Na katerih mamilih si ti? S tem nickom še nisem nikoli debatiral. Sem pa prebral en njegov ogaben rasističen post.

PS: Norveška vs Švedska, a bo kaj?

Snabbt, snabbt! >:D

Smo obrazložili lepo Slovenija vs. Švedska. Florida, Texas vs. Kalifornija. Pa še kar ti ni nič jasno...

zmaugy ::

Spet izkazuješ, da si nepismen. Vprašanje je Norveška vs Švedska. 10 krat manj mrtvih na milijon na Norveškem kot na Švedskem.
A so morda...ukrepi...?:))

PS: Pravijo, da je tukaj ducat tistih, katerih papagajček si: https://siol.net/digisvet/novice/dezinf...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

Spet izkazuješ, da si nepismen. Vprašanje je Norveška vs Švedska. 10 krat manj mrtvih na milijon na Norveškem kot na Švedskem.
A so morda...ukrepi...?:))

PS: Pravijo, da je tukaj ducat tistih, katerih papagajček si: https://siol.net/digisvet/novice/dezinf...

Našel si eno izjemo (Norveška), ne pa pravilo, kjer je dokazno na večih državah, da manj kot imaš ukrepov, manj je tudi umrlih. Kaj tebi ni jasno? Ukrepi so glavni vzrok za presežene smrti. Poglej si pandemijo prašičje gripe in ptičje gripe. Ni bilo preseženih smrti, kljub razglašeni pandemiji. Zakaj? Ker ni bilo posebnih ukrepov, ampak se je normalno dalje živelo. Pametnim to kapne, idioti pa boste dalje idiotzme pisali.

Zaključek: če bi imeli enake ukrepe kot smo jih imeli v prejšnjih pandemijah, tudi preseženih smrti ne bi imeli.

zmaugy ::

No dej, ne se zdej zjokat. Saj lahko daš zraven še Dansko in Finsko... :)) Jebelacesta, same izjeme. >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Ben Dover ::

kamiKaZaA je izjavil:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=92...


kamiKaZaA je izjavil:


Covidni potni list je narejen samo za namen našega nadzora na vsakem koraku. Ker Facebooka ti ni potrebno uporabljati (jaz nimam tega računa), tudi Googla ti ni treba uporabljati, tudi telefona ti ni mus vzeti s seboj, ko greš v trgovino, frizerju, tujino... A ta covidni poteni list bo moral biti skozi s teboj, če ne neboš mogel vstopiti v trgovine, tujino, k frizerju... in na tak način nam bodo sledili na vsakem koraku.

In zato so tudi ustvarili problem, prišlo je do reakcije in sedaj ti isti ljudje, ki so ustvarili problem ponujajo tudi rešitev (covidni potni list = nadzor na vsakem koraku).


??????????????????

zmaugy ::

Zanimiv članek na Siolu, citiram del:

V ozadju kampanje širjenja zavajajočih informacij je najverjetneje tudi finančni interes Josepha Mercole, ki upravlja uspešen imperij distribucije prehranskih dopolnil, od začetka pandemije pa še posebej promovira vitamin D.


https://siol.net/digisvet/novice/dezinf...

LOL, "zarotniki" so volunterji pri pospeševanju prodaje enih vitaminskih tablet :)) To pa je dosežek...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

WizzardOfOZ ::

Fritz je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Se strinjam, to je začetek konca, če ne bo revolucije ljudstva. Recimo Nemčija spet vpeljuje SS komando:
https://www.24ur.com/novice/tujina/podc...

To ni SS komanda temveč nadzor nad družbi nevarnimi mentalnimi pacienti, ki po spletu širijo laži in teorije zarote.


Pa sej noben ne zanika virusa. Virus obstaja. Mi težimo, da so ukrepi nesorazmerni. Namesto, da bi država povečala število postelj in izobrazila kup ljudi, da bi skrbeli za bolane, so dali ven butaste ukrepe.

enako kot delajo cestarji. Ko je cesta uničena, namesto, da bi jo popravili, dajo samo omejitev za zmanjšano hitrost in oni so vse rešili, nihče se več ne ubada s problemom, ljudje, ki se po taki cesti vozimo, pa imamo vsakodnevne probleme z gužvo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kamiKaZaA ::

Ben Dover je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=92...


kamiKaZaA je izjavil:


Covidni potni list je narejen samo za namen našega nadzora na vsakem koraku. Ker Facebooka ti ni potrebno uporabljati (jaz nimam tega računa), tudi Googla ti ni treba uporabljati, tudi telefona ti ni mus vzeti s seboj, ko greš v trgovino, frizerju, tujino... A ta covidni poteni list bo moral biti skozi s teboj, če ne neboš mogel vstopiti v trgovine, tujino, k frizerju... in na tak način nam bodo sledili na vsakem koraku.

In zato so tudi ustvarili problem, prišlo je do reakcije in sedaj ti isti ljudje, ki so ustvarili problem ponujajo tudi rešitev (covidni potni list = nadzor na vsakem koraku).


??????????????????

Nimam Facebook računa, nikoli nit imel. Niti twitter, niti instagram. Kaj nemoreš gledati linkov, katere najdeš na drugem portalu od teh platform? Naj ti povem. Lahko jih!

zmaugy ::

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

WizzardOfOZ ::

zmaugy je izjavil:

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše


Niti nisem opazil, ker tako debilnih zmazkov v medijih ne spremljam. Sem tisti čas raje na zraku zunaj in se sprehajam. imam bistveno več od tega, ko gledanje posranih medijev.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Slopek ::

Medtem, ko se lotevajo otrok, vi o Švedski, Danski, Indiji.....tako, kot so oni par mesecev nazaj gledali kakšne strahote se dogajajo v Sloveniji, zdaj vi o njihovih problemih, ki pa, tako kot pri nas, niso direktno virus. Oblasti so pokazale, da so samo ena lovka, velikanske hobotnice. Sicer pa ne sledim več kaj veliko tej korona sceni, ker je to booolano, utrujajoče. Preveč energije usmerjene v nekaj, kar ne želim, da se udejanji.

Otrok nikakor ne dam cepiti. To bo kr borba. Veliko breme.

zmaugy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše


Niti nisem opazil, ker tako debilnih zmazkov v medijih ne spremljam. Sem tisti čas raje na zraku zunaj in se sprehajam. imam bistveno več od tega, ko gledanje posranih medijev.


Bila je na ST.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše

Prenehaj metati vse v isti koš. Na podlagi ene izjeme, ti potem narediš celoten zaključek. A 100x smo že povedali, da virus obstaja, ti pa nas kar naprej vse mečeš v koš, ker je ena oseba od milijarde izjavila, da ona v virus ne verjame. ;((

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše

Prenehaj metati vse v isti koš. Na podlagi ene izjeme, ti potem narediš celoten zaključek. A 100x smo že povedali, da virus obstaja, ti pa nas kar naprej vse mečeš v koš, ker je ena oseba od milijarde izjavila, da ona v virus ne verjame. ;((

S coolbitsom sta bila kar usklajena, se mi zdi...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše

Prenehaj metati vse v isti koš. Na podlagi ene izjeme, ti potem narediš celoten zaključek. A 100x smo že povedali, da virus obstaja, ti pa nas kar naprej vse mečeš v koš, ker je ena oseba od milijarde izjavila, da ona v virus ne verjame. ;((

S coolbitsom sta bila kar usklajena, se mi zdi...

Glede česa? Daj vire ali utihni.

zmaugy ::

Otrok nikakor ne dam cepiti. To bo kr borba. Veliko breme.


S tem se lahko strinjam. Se mi zdi res nepotrebno.

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše

Prenehaj metati vse v isti koš. Na podlagi ene izjeme, ti potem narediš celoten zaključek. A 100x smo že povedali, da virus obstaja, ti pa nas kar naprej vse mečeš v koš, ker je ena oseba od milijarde izjavila, da ona v virus ne verjame. ;((

S coolbitsom sta bila kar usklajena, se mi zdi...

Glede česa? Daj vire ali utihni.

hahaha,” vire” na tvoje nebuloze naj grem iskat. Ne da se mi. Saj še ni vseh dni konec, zagotovo se bo tvoj kolega kaj pojavil, te bom takrat opomnil :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

WizzardOfOZ ::

zmaugy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pa sej noben ne zanika virusa.


Tista zadnjič, se ne spomnim več imena, je trdila, da ni virusa ampak da je covid rezultat sarina. In se mi zdi da ima kljub absurdnosti stališča svoje pristaše


Niti nisem opazil, ker tako debilnih zmazkov v medijih ne spremljam. Sem tisti čas raje na zraku zunaj in se sprehajam. imam bistveno več od tega, ko gledanje posranih medijev.


Bila je na ST.

Spregledal. Sploh nisem zaznal.

Pa sej tudi moja sestra je dolgo časa trdila, da je to samo prehlad. Pa je iz stroke.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:


hahaha,” vire” na tvoje nebuloze naj grem iskat. Ne da se mi. Saj še ni vseh dni konec, zagotovo se bo tvoj kolega kaj pojavil, te bom takrat opomnil :))

Evo, pa smo te spet dobili, da si mi spet podtikal nekaj, kar nisem nikoli izjavil. Lažnivec lažnivi. Prokleti sociopat.

Uporabnik ::

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

DA.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

WizzardOfOZ ::

Bom tako rekel:

Največji problem je vlada in stroka na vrhu. Ne dajejo nekih točnih informacij, ampak samo neke polinformacije, dezinformacije in skrivajo resnico. In potem meni moja dohtarca trdi nekaj, nijz pa nekaj drugega. In ko ji (svoji dohtarci) razložim, kaj so mi na nijz povedal o bolezni, ona pove, da njih nihče ne informira, ampak vse kar dobijo zvejo iz medijev ali interneta. Sploh pa nijz nikamor nič ne pošilja.
In to je problem, neširjenje pravih informacij in ogromno širjenja lažnih informacij, potem pa še internet zablujena generacija, ki širi še dodatne dezinformacije, pa smo tam kjer smo. Če bi že na začetku vsi transparentno povedali za kaj se gre in kaj ter kako, pa pol manj bednih ukrepov, ki niso nič rešili, bi bilo veliko bolje, sploh pa bi bilo manj zmede.

Jaz recimo nisem vedel, da ti respiratorna bolezen (covid-19) lahko "napade" ledvice.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

digitalcek ::

Mato989 je izjavil:


Če danes vsi starci umrejo bo Svet šel naprej, če pa jutri umrejo vsi pod 50. pa bo človeštvo izginilo, vseeno pa nerazumno skrbimo za te nad 50, namesto za te pod 50...


Strinjam se edino v tem, da zna biti starost 50 let pač neka meja, mogoče celo prelomnica.

Ko si nad 50, te počasi sreča modrost. Si moder (pa ne plav), sprejemaš pretežno modre odločitve.

Seveda to ne velja za vse, kakšen procent starejših je moder, pa poskusite najti, ko že tako radi iščete linke (kaj je kdo "ugotovil").

Je pa zanimivo, da so v manjših skupnostih v Afriki in Aziji voditelji plemena, ali plemesnki modreci vedno ravno najstarejši. Niti enega 20-letnika, 30-letnika, 40-letnika. Nikoli in nikdar. Ni šans.

In nekateri boste kar cepetali od jeze: modrosti se na srečo, oziroma na vašo žalost ne da kupiti, ne v Bosni (kot se da kupiti diplomo), ne naučiti na kakšni fakulteti.

Ga ni denarja. Modrost je darilo vesolja, včasih, kot sem napisal, pa tudi ni in nekaterim modrost "umanjka"...

Še enkrat: NI pa minimalne možnosti, da bi bil moder nekdo, ki ima 20-40 let. Se še ni zgodilo. In se ne bo...

Pa četudi je že zaslužil 30 miljonov z bitkravami, še vedno zato NI moder. Mogoče je le malo bolj pameten, kot drugi. Ne pa moder. Pika.

Mato989 ::

digitalcek je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Če danes vsi starci umrejo bo Svet šel naprej, če pa jutri umrejo vsi pod 50. pa bo človeštvo izginilo, vseeno pa nerazumno skrbimo za te nad 50, namesto za te pod 50...


Strinjam se edino v tem, da zna biti starost 50 let pač neka meja, mogoče celo prelomnica.

Ko si nad 50, te počasi sreča modrost. Si moder (pa ne plav), sprejemaš pretežno modre odločitve.

Seveda to ne velja za vse, kakšen procent starejših je moder, pa poskusite najti, ko že tako radi iščete linke (kaj je kdo "ugotovil").

Je pa zanimivo, da so v manjših skupnostih v Afriki in Aziji voditelji plemena, ali plemesnki modreci vedno ravno najstarejši. Niti enega 20-letnika, 30-letnika, 40-letnika. Nikoli in nikdar. Ni šans.

In nekateri boste kar cepetali od jeze: modrosti se na srečo, oziroma na vašo žalost ne da kupiti, ne v Bosni (kot se da kupiti diplomo), ne naučiti na kakšni fakulteti.

Ga ni denarja. Modrost je darilo vesolja, včasih, kot sem napisal, pa tudi ni in nekaterim modrost "umanjka"...

Še enkrat: NI pa minimalne možnosti, da bi bil moder nekdo, ki ima 20-40 let. Se še ni zgodilo. In se ne bo...

Pa četudi je že zaslužil 30 miljonov z bitkravami, še vedno zato NI moder. Mogoče je le malo bolj pameten, kot drugi. Ne pa moder. Pika.


Ja, v plemenskih skupnostih so glavne STAREŠINE, prikladno pa pozabiš da v Svetu brez medicine izven naravnih pripravkov so STAREŠINE tisti ki dosežejo 40 let... redkokateri doseže 60 let... tako da ja, imaš vse prav, ampak problem je da Joe Biden nikoli ne bi bil starešina v nobenem plemenu, ker brez medicine bi bil mrtev že 20 let nazaj! Enako velja za zdaj pokojnega kralja Philipa, Kraljico Elizabeto, in verjetno tudi Janeza Janšo ter Milana Kučana.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ben Dover ::

To ni res, ravno včeraj sem gledal neko pleme Masajev, ki so imeli 76 letnega starešino. Povprečna življenska doba je tam nizka, ker umre veliko otrok, kar pa ne pomeni, da starih ljudi ni.

Mato989 ::

Ben Dover je izjavil:

To ni res, ravno včeraj sem gledal neko pleme Masajev, ki so imeli 76 letnega starešino. Povprečna življenska doba je tam nizka, ker umre veliko otrok, kar pa ne pomeni, da starih ljudi ni.


Poglej piramido koliko je starejših od 65 napram ostalim potem primerjaj z našo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ben Dover ::

Vsak si želi živeti, tudi ti. Res me zanima kakšno bo tvoje mnenje čez 30 let...
Se pa delno strinjam, da medicina samo degenerira civilizacijo in je posledično vedno več ljudi, ki bi brez nje umrli. Po drugi strani pa naravna selekcija tudi degenerira na nek način, primer Hawkins..

digitalcek ::

Mato989 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

To ni res, ravno včeraj sem gledal neko pleme Masajev, ki so imeli 76 letnega starešino. Povprečna življenska doba je tam nizka, ker umre veliko otrok, kar pa ne pomeni, da starih ljudi ni.


Poglej piramido koliko je starejših od 65 napram ostalim potem primerjaj z našo


Nič ne bomo primerjali, ker je skoraj vse NEprimerljivo.

Končno imajo nekateri Masaji tako dolgega, da ga lahko zavozljajo v vozel (glej medicinske knjige, ali na splet).
Mi v EU pa govorimo o povprečju 14,2 cm...

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

digitalcek je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

To ni res, ravno včeraj sem gledal neko pleme Masajev, ki so imeli 76 letnega starešino. Povprečna življenska doba je tam nizka, ker umre veliko otrok, kar pa ne pomeni, da starih ljudi ni.


Poglej piramido koliko je starejših od 65 napram ostalim potem primerjaj z našo


Nič ne bomo primerjali, ker je skoraj vse NEprimerljivo.

Končno imajo nekateri Masaji tako dolgega, da ga lahko zavozljajo v vozel (glej medicinske knjige, ali na splet).
Mi v EU pa govorimo o povprečju 14,2 cm...


Bistvo je da starci ki v plemenu preživijo do 70tega preživijo Z RAZLOGOM ker so naravno in fizično sposobni, v naših časih pa premnogo 65 letnikov brez gore tablet ne bi bilo več med živimi, in praktično odpisanim se prilagaja družba, tu je osnovna težava... če bi jutri zbrisali vse 65 letnike in starejše, bi naenkrat covid bil smešnica... zato pa pravim CIVILIZACIJA dela probleme, ker pusti da je covid problem, covid ne bi bil problem če ga mi ne bi nardili problem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ben Dover ::

Da se vrnemo na temo.. Uvedba cepilnega potnega lista se mi zdi smiselna, vse podatke pa kot je bilo že rečeno prostovoljno serviramo sami raznim korporacijam in z nadzorom to nima nobene zveze. Treba je uvesti neko enotno podatkovno bazo in enotno listino s katero dokazuješ cepljenje. Jaz se cepit ne mislim, ker sem mlad, prikrajšan nisem za nič in ne vem zakaj zganjate tako paniko? Pač ne bom šel na dopust nekam, kjer bo cepljenje obvezno to je njihova pravica

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Master_Yoda ::

Problem ni toliko sam cepilni potni list da lahko gres v drugo drzavo, problem je bolj to da ga bos moral imeti ce bos hotel koristiti storitve oz. osnovne stvari v lastni drzavi. In potem takemu dokumentu ne mores reci potni list, ampak zabo se seveda pocasi kuha ...
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Master_Yoda je izjavil:

Problem ni toliko sam cepilni potni list da lahko gres v drugo drzavo, problem je bolj to da ga bos moral imeti ce bos hotel koristiti storitve oz. osnovne stvari v lastni drzavi. In potem takemu dokumentu ne mores reci potni list, ampak zabo se seveda pocasi kuha ...

v tem primeru boš imel državljansko vojno, ker se bo ljudem utrgalo. že tako so najbolj najebal tisti, ki so se čuval in se niso okužili, za cepljenje jim pa ni, ker so premladi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kamiKaZaA ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Problem ni toliko sam cepilni potni list da lahko gres v drugo drzavo, problem je bolj to da ga bos moral imeti ce bos hotel koristiti storitve oz. osnovne stvari v lastni drzavi. In potem takemu dokumentu ne mores reci potni list, ampak zabo se seveda pocasi kuha ...

v tem primeru boš imel državljansko vojno, ker se bo ljudem utrgalo. že tako so najbolj najebal tisti, ki so se čuval in se niso okužili, za cepljenje jim pa ni, ker so premladi.

Pribito drži to kar si napisal. Sam spadam pod točno ta opis (sem se pazil in se nisem okužil). In meni ne fali dosti, da mi živci popustijo...

zmaugy ::

Kamikaza: "Držte me, drugače bom tepen!" :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Ben Dover ::

Master_Yoda je izjavil:

Problem ni toliko sam cepilni potni list da lahko gres v drugo drzavo, problem je bolj to da ga bos moral imeti ce bos hotel koristiti storitve oz. osnovne stvari v lastni drzavi. In potem takemu dokumentu ne mores reci potni list, ampak zabo se seveda pocasi kuha ...


Do tega ne bo prišlo, vsaj na zahodu ne. Ko bo prišel kakšen bolj smrtonosen virus bo pa ta sistem že postavljen, covid nam je samo pokazal po kolk so hruške, na srečo so bile tokrat dokaj poceni..

HappyPills ::

Še ena tema o problemih antivexxa? Ko sem januarja napisal da bo za vas težko leto ste se mi smejali. Pa da bo vojna pa nevem kaj se vse. Pa ne bo, večina se jih bo pač cepila nekaj jih bo pa tukaj se lep čas odpiralo podobne teme. A nič bat. Nič ni večno tudi cepilni potni listi ne.

Reycis ::

Saj social kredit sistem na divjem zahodu že imamo samo na našo srečo ni tako transparenten kot kitajski (npr. no-fly lista) in pa večji del ga niti ne vodi država ampak privatna podjetja: google, payment procesorji, domain registarji, itd. V bistvu smo srečkoti, ker je to sigurno najboljše možno. Naš sistem je fantastičen že zaradi tega, ker podpira prave vrednote. Kitajci so pa poosebljeno zlo in jih je potrebno uničit.
Diversity is our greatest strength

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:


hahaha,” vire” na tvoje nebuloze naj grem iskat. Ne da se mi. Saj še ni vseh dni konec, zagotovo se bo tvoj kolega kaj pojavil, te bom takrat opomnil :))

Evo, pa smo te spet dobili, da si mi spet podtikal nekaj, kar nisem nikoli izjavil. Lažnivec lažnivi. Prokleti sociopat.

Spet projiciraš...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:


hahaha,” vire” na tvoje nebuloze naj grem iskat. Ne da se mi. Saj še ni vseh dni konec, zagotovo se bo tvoj kolega kaj pojavil, te bom takrat opomnil :))

Evo, pa smo te spet dobili, da si mi spet podtikal nekaj, kar nisem nikoli izjavil. Lažnivec lažnivi. Prokleti sociopat.

Spet projiciraš...

Podtikaš mi izjave, katere nisem nikoli izrekel! Dokaz smo dobili, da si sociopat, ker samo sociopati to počnejo.

Ko te pa prosim, da pokažeš ta moj vpis (v 12 letih sem napisal manj kot 3200 komentarjev), pa se že izmikaš kot, da nimaš 10 minut časa, preletiš zadnjih 100 komentarjev in prilepiš kot dokaz tvojemu pisanju. Ampak seveda tega ne bo, ker tega nisem napisal. Ti pa stalno podtikaš drugim vpise, katere nismo napisali. Facking sociopat!

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

Smrekar1 je izjavil:

Tvoje telo, tvoja pravila; naša družba, naša pravila.

Zelena potrdila bi po moji oceni na referendumu dobila 10-15% podpore. Just saying.
Diversity is our greatest strength

showsover ::

F*ck, sicer sem res 1x AZ vakciniran, pa vseeno:

Evropski parlament potrdil zakonski okvir za COVID potrdila o cepljenju: ne bodo potni list, ampak brez "ne morete nikamor"

V nasprotju z ZDA, kjer je Bela hiša jasno sporočila, da ne bo zveznih korona potrdil, ker vlada ne podpira nobenega sistema, ki bi Američane prisilil, da nosijo potrdila, in da takšni sistemi ne bodo nepošteno in neenako uporabljeni proti ljudem, je evropski parlament danes sprejel zakonski okvir za COVID potrdila.

Zakonski predlog je bil sprejet s 540 glasovi za, 119 proti in 31 vzdržanimi, poroča STA.

Celotno sprejeto besedilo je tukaj Bistvo zakonodaje je, da bo potrdilo potrjevalo, da je oseba cepljena proti koroni, da ima aktualen negativni rezultat testa, ali pa da je prebolela korono.

V sprejetem besedilu sta vsaj dva paradoksa.

Prvič: zapisano je, da dokument ne sme imeti značilnosti in se ne sme uporabljati kot potni list, vendar pa je to sprenevedanje, ker je bistvo potrdila ravno to: prost prehod za določene kategorije ljudi. Za imetnike COVID potrdil ne bodo veljale dodatne omejitve pri potovanjih, to se pravi ne bo karantene, izolacije ali obveznosti novih testov. V sprejetem besedilu je tudi zapisano, da države članice EU ne smejo predpisati omejitev do dostopa do javnih storitev za tiste, ki COVID potrdila nimajo.

In drugič: poudarjeno je, da ne sme biti nobene diskriminacije državljanov, ki niso cepljeni. Še enkrat opozorimo, potrdilo je v samem bistvu diskriminacija necepljenih, neprebolelih in tistih, ki se zaradi kateregakoli razloga nočejo testirati. Diskriminaciji naj bi se po mnenju evropskih parlamentarcev in zakonskega okvira ognili tako, da bi članice EU turistom morale zagotoviti "univerzalno, dostopno, hitro in brezplačno testiranje".

Evropska zakonodaja o COVID potrdilu bo veljala 12 mesecev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

kamiKaZaA ::

Reycis je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Tvoje telo, tvoja pravila; naša družba, naša pravila.

Zelena potrdila bi po moji oceni na referendumu dobila 10-15% podpore. Just saying.

Zato pa nikoli ne bo tega na referndumu. Bi pa moralo bit, ker naša družba, naša pravila. Mogoče bo po krvavi revoluciji referendum. Kot bo takrat tudi referendum, kaj storiti z izdajalci. Jih še naprej hraniti 30+ let v zaporu ali pa bolj smotrno porabiti ta denar za njihovo hrano in bivanje. >:D

49106 ::

Uh, kakšna nebuloza Smrekarja. Torej bo družba povedala, če ženska sploh ima pravico do splava. Jutri boste zahtevali dovoljenje za seks.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:


hahaha,” vire” na tvoje nebuloze naj grem iskat. Ne da se mi. Saj še ni vseh dni konec, zagotovo se bo tvoj kolega kaj pojavil, te bom takrat opomnil :))

Evo, pa smo te spet dobili, da si mi spet podtikal nekaj, kar nisem nikoli izjavil. Lažnivec lažnivi. Prokleti sociopat.

Spet projiciraš...

Podtikaš mi izjave, katere nisem nikoli izrekel! Dokaz smo dobili, da si sociopat, ker samo sociopati to počnejo.

Ko te pa prosim, da pokažeš ta moj vpis (v 12 letih sem napisal manj kot 3200 komentarjev), pa se že izmikaš kot, da nimaš 10 minut časa, preletiš zadnjih 100 komentarjev in prilepiš kot dokaz tvojemu pisanju. Ampak seveda tega ne bo, ker tega nisem napisal. Ti pa stalno podtikaš drugim vpise, katere nismo napisali. Facking sociopat!


Hahaha, neverjetno. Polno tvojih vpisov, kjer me omenjaš poimensko, ko sploh nisem sodeloval v tistem delu debate in mi pripisuješ vse živo, seveda pa potem kot res pravi sociopat to podtikaš meni.
Tudi zato se s tabo ni vredno resno ukvarjati. Od časa do časa se te malo potrola, kaj več je pa čista izguba časa - nima smisla v plitvini iskati Marianski jarek.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()