» »

The World According to America

The World According to America

TheJack ::

Sergio ::

ojej.... ne vem več, a je to smešno al žalostno :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Freak ::

:) :D

OZZY ::

Ne vem kaj naj rečem. Smešno in obenem žalostno, ker je res tako. Ti američani.....

Jaxx ::

...Ni ne smešno ne žalostno! 90% američanov si pač svet tako predstavlja... Vlkjučno z moronom Bushom Jr. ...

Huey P ::

Hm, ne vem, če se naj smejem al ....
Približno tako je, le da Canada niso Friendly Neighboors...

..::DOOM III: The Legacy::..

Morpheus ::

U madona. Kjes pa to dubu? To je kruta resnicnost moji ljudje. 90% glih ne, ene 50% americanov pa misli o evropi tako.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

TheJack ::

Hehehe, nikoli ne uganete kje sem to dobil...

To sem dobil na forumu strani ak-47.net, kjer se zbirajo ameriški republikanci (tisti, katerih vsaka druga beseda je ''bloody commie''), zagovorniki nošenja orožja in (še posebej to) ljubitelji puške AK-47, po domače kalašnikova. Čudno? Veš da! Kot pravi neki udeleženec foruma: ''AK-47 - made by communists, used by patriots.''
Go figure.

Lp
Bonis nocet, qui malis parcit.

whatson ::

američki glupani ;( :D

Huey P ::

Ha, ha, ha....
AK-47 used by patriots...
Veš, da je to eno najboljših oržij (pušk) nasploh. Za razliko od drugih, ki so narejene, da človeka ubijejo je ta narejena, da človeka rani. Kajti v vojni je ranjen človek hujše kot mrtev. Zakaj? Mrtvega človeka pač pustijo, ranjenega pa morajo vlačiti za seboj, mu dajati zdravila,... kar jih oslabi..

"AK-47 iz a tool, don´t make me act as a muthafuckin fool..."

..::DOOM III: The Legacy::..

Morpheus ::

Ja puska ni glih najbolsa, je pa skoraj sigurno najbolj razsirjena puska na svetu. Samo da jo pa uporabljajo patrioti? Nevem no, men se bl zdi da majo rajs ksno M-16 al pa kej tazga. Americani so pac prepricani da majo oni use najbols. Sam poglej avtomobile. Ce nimas Cadilaca al pa ksnga druzga ameriskega avtomobila si nula!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Mate ::

jao...
nazadnje jih bom se sovrazu... misljo da lahko pocnejo kar hocjo, poglejte si podmornce itd...

whatson ::

Mate, problem je da lahko počnejo kar hočejo... >:D

Morpheus ::

K jim itaq noben nc ne more. So kt Microsoft, majo monopol nad svetom. Naprimer, ce bodo ZDA imele gospodarsko krizo(kar jo ze deloma imajo) se bo ta kriza odrazala nad celim svetom. ZDA so pac vojasko najbolj razvita drzava, ima pa zato najbolj zastarel nacin voljenja: na koncu se je iskazalo da je imel Gore od lamerja Busha Jr. clo vec glasov. Mislm nad tem se lahko pa sramujejo.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

ChiefThunder ::

How sad... :'(:(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

TheJack ::

Ce nimas Cadilaca al pa ksnga druzga ameriskega avtomobila si nula!

Morpheus, če bi kaj vedel o ZDA, bi vedel, da so tam (kot povsod drugje) daleč najbolj cenjeni avtomobili evropski, še posebej nemški. In še posebej mercedesi.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Morpheus ::

TheJack, poleg ameriskih avtomobilov, so tam od Evropskih cenjeni samo, ampak res samo Mercedes in BMW, seveda razen tega zraven pase se ferrari(najvecji k**c od avtomobila), k ga pa itaq po celem svetu cenjo. To pa vem zato k sm bil ze parkrat v Ameriki!!!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

Morpheus: Kdaj s biu ti u Ameriki?

Elemen_T ::

To res ne moreš reči kateri avtomobili so tam najbolj cenjeni. Pomisli...Nekdo se vozi z Ferrarijom Testarosa, nekdo pa z BMWjom...kateri je bolj cenjen? Sicer pa je debata o tem kaj je bolj cenjeno zelo relativna...v bistvu stvar človeka.

Morpheus ::

Pretorijanec: predlansko poletje.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

TheJack ::

Morpheus: Tudi jaz sem že bil v Ameriki. Ampak to ni pomembno. Tole pa je. V anketi, ki so jo naredili med Američani, daleč največ ugleda uživajo nemški avtomobili (čez 50% vprašanih), za ameriške avtomobile pa se je odločil le vsak peti vprašani.

Je pač že tako, da s(m)o Evropejci (vsaj) v eni stvari najboljši na svetu. V izdelavi avtomobilov. Evropski avtomobili so vedno prvi tako glede tehničnih odkritij (predvsem nemški) in novosti, kot glede narekovanja dizajna, po katerem se zgleduje ves svet (je že kdo videl kakšnega lexusa? Ga na kaj spominja? Ali pa najnovejši Toyotin roadster?)

Tisto glede cadillacov je morda veljalo pred petdesetimi leti. Danes pa so cadillaci kopije japonskih avtomobilov, ki so kopije evropskih.

Lp
Bonis nocet, qui malis parcit.

Arriel ::

V tem primeru ma TheJack prav. V USA so v ''nižjh'' razredih priljubljena predvsem domača vozila, kar pa se tiče višjih razredov pa so priljubljeni nemški avtomobili (mercedez, bmw, porsche), nam manj znani lexus-i ( gre za avtomobile honda) čedalje bolj pa postajajo priljubljeni nam prav tako manj zani bentley-i ter terenci hummer (humwee)!
Stop, drop, shut 'em down, open up shop Oh, no, that's how Ruff Ryders roll Stop, drop, shut 'em down, open up shop Oh, no, that's how Ruff Ryders roll

Morpheus ::

I stand corrected. Mogoce sm pa res mal prehitr to ven zbleknu. No, ampak jst usen trdim, da majo Americani rajs Evropske, Slovenci in Evropejci pa ksnga Cadilaca, to pa zato k ga pac skor nben nima. No to ni dokazano, tko sam jst mislm.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

TheJack ::

Mogoče bi si moral pogledati cene, ki jih na našem trgu dosegajo rabljeni cadillaci. Primerjaj jih s cenami rabljenih mercedesov, pa boš videl, kaj si Slovenci želijo. 8-)



Arriel: Če se ne motim, so lexusi luksuzna znamka Toyote.



Lp

Bonis nocet, qui malis parcit.

Morpheus ::

Lexus je res luksuzna znamka Toyote. Nasplosno pa mislim da je to mnenje okusa, kateri avtomobil hoces(jst osebno Viperja II, vrrooomm, to ti je avto), katere avtomobile pa hocej nasplosno Evropejci in s tem tudi Slovenci, pa nevem.

p.s.

TheJack, cene rabljenih vozil nimajo nic opraviti s tem kaj si zelimo.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Arriel ::

ja moja pomota lexus je logično toyotin sam pa se nebi branu predvsem bentley azure drop-top-a.
Stop, drop, shut 'em down, open up shop Oh, no, that's how Ruff Ryders roll Stop, drop, shut 'em down, open up shop Oh, no, that's how Ruff Ryders roll

Jeronimo ::

O ameriških neumnostih je bilo že veliko napisanega in ni vredno več o tem izgubljati besed.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lexusova lebdeča rolka ne prinaša revolucije

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3640986 (27448) Markoff
»

avtomobilske znamke (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8612586 (9808) iNooby
»

Toyotin nov varnostni sistem v vozilih

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
334397 (3155) Stepni Volk
»

(anti)globalizacija

Oddelek: Loža
492117 (1533) najna
»

So Americani se sploh normalni?

Oddelek: Loža
201539 (1136) Thomas

Več podobnih tem