» »

COVID cepljenje in "zeleni potni list"

COVID cepljenje in "zeleni potni list"

Temo vidijo: vsi

crucial ::

kamiKaZaA je izjavil:

NIJZ godbenikom svetuje, da v masko naredijo zarezo in pod instrument namestijo brisačo

Kaj sem jaz to dobro vse prebral? To je uradna izjava naše stroke za ukrepe? ;((

Bog nam pomagaj. In mi naj sledimo tej stroki? Enostavno ne moreš, ker ti možgani sporočajo, da je tukaj nekaj zelo narobe.

Kajpada, maske morajo biti, to je "čin" sužnja. Da so proti virusu bolj blažev žegen, je že dokazano. Ne le to, naj bi celo pripomogle k bakterijski pljučnici.
https://acu2020.org/english-versions/

HappyPills ::

Itak zato majo kirurgi pljučnico en za drugim.

c3p0 ::

Koliko jih poznaš, ki si masko zamenjujejo na 2 uri? 0? Thought so.

HappyPills ::

A kirurgov? Al teh ki delajo zdaj po 12ur sihte po bolnicah? Ta je ena boljših antivexx pravljic.

kamiKaZaA ::

100x povedano, gustek pa ne bo nikoli dojel. Kirurgi si pravilno maske nameščajo in jo tudi redno menjavajo. Zato pa ni okužb. Če bi ljudje redno maske menjavali bi jih na mesec 200+ porabili. Ni to majhen strošek. Zato pa ljudje nosijo tudi po teden in več isto masko. To pa je nevarno za zdravje. Ja vem, gustek tega ne bo nikoli dojel. Brezveze pišem oz. se ponavljam.

WizzardOfOZ ::

200+ mask je tam okol 15€. Če je to velik strošek? Ne boš šel na teraso na tistih 6 pirov, ampak boš za cel mesec maske kupil.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Smrekar1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

200+ mask je tam okol 15EUR. Če je to velik strošek? Ne boš šel na teraso na tistih 6 pirov, ampak boš za cel mesec maske kupil.


Cena kirurških mask je trenutno nekje 7 evrov za 50 komadov, 28 evrov za 200 komadov. Tisto za pol manj so "higienske" maske, ki ne nudijo zadostne zaščite pred širjenjem virusa.

Lahko rečeš, da je strošek sprejemljiv - ampak je na odgovornih, da ljudi prepričajo v ta strošek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

rusilec ::

Jaz uporabljam eno in isto od lani marca nekje. Nima še dveh ur uporabe kumulativno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rusilec ()

cvalsr ::

kamikaza, ne boš verjel: že od marca lansko leto nosim eno in isto masko, brez da bi bil božjastno pazljiv. Je iz debelega blaga za kavbojke in je še čisto uporabna. Najbrž sem do zdajle že ene trikrat mrtev? Zbolel pa še nisem.

Haha, rusilec me je prehitel. No ja, moja ima kakih 100 ur kumulativno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvalsr ()

kamiKaZaA ::

cvalsr je izjavil:

kamikaza, ne boš verjel: že od marca lansko leto nosim eno in isto masko, brez da bi bil božjastno pazljiv. Je iz debelega blaga za kavbojke in je še čisto uporabna. Najbrž sem do zdajle že ene trikrat mrtev? Zbolel pa še nisem.

Haha, rusilec me je prehitel. No ja, moja ima kakih 100 ur kumulativno.

Glej samo, da boš si jutri tudi dal gips na nogo, ko bo vlada rekla, da 99% ljudi ne ve, če ima zlomljeno nogo in si naj preventivno da kar gips gor.

Meni se zdi butasto, da zdrav človek nosi masko. Sploh, ko so povedali, da če držiš varnostno distanco 1 meter, te maska dodatno ščiti za 1,5% proti okužbi. Je bila raziskava o tem. In obrazložitev, da če držiš varnostno distanco, da ni potrebe po maskah.

CoolBits ::

Obstaja kakšna študija, ki bi potrjevala, da maske sploh lahko blokirajo nek 0,1mikronski delec?
Drugače jaz maske nikoli in nikjer ne nosim pa še nisem zbolel, bi moral pa že umret po pričanju nekaterih.
In ne kazni niso uzakonjene in niti veljavne, še več, celo kaznivo je za tega, ki ti jo napiše.

Pa še malo zdrave pameti za ljudstvo:
https://stop-laznivim-medijem.org/sergi...

sunshine403 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Meni se zdi butasto, da zdrav človek nosi masko. Sploh, ko so povedali, da če držiš varnostno distanco 1 meter, te maska dodatno ščiti za 1,5% proti okužbi. Je bila raziskava o tem. In obrazložitev, da če držiš varnostno distanco, da ni potrebe po maskah.

In obstaja zares neprimerno vec studij, ki pravijo da distanca 2m v prostorih ne resi prav veliko stvari, medtem ko jih maske resijo, kot pa tistih studij, ki dokazujejo, da je nosenje maske nevarno.
In kot drugo... maske so strosek??? Resno? Okoli 10eur je 50komadov kirurskih mask. Ce ne isces najcenejse opcije in gres recimo v Sanolabor ponje. Glede na to, da ogromen del ljudi masko realno rabi za tistih 15min enkrat ali dvakrat tedensko v trgovini (pustimo sedaj debilne zahteve o tem, da bi masko nosili zunaj sredi polja), je to kaj pa vem 10eur na 3 mesece. Res strosek, da te kap, tudi ce imas minimalca.

Smurf ::

kamiKaZaA je izjavil:


Glej samo, da boš si jutri tudi dal gips na nogo, ko bo vlada rekla, da 99% ljudi ne ve, če ima zlomljeno nogo in si naj preventivno da kar gips gor.

Meni se zdi butasto, da zdrav človek nosi masko. Sploh, ko so povedali, da če držiš varnostno distanco 1 meter, te maska dodatno ščiti za 1,5% proti okužbi. Je bila raziskava o tem. In obrazložitev, da če držiš varnostno distanco, da ni potrebe po maskah.

Malce si falil primer. Primerljiv primer bi bil, da zakaj je treba nositi celado na motorju, ce pa v 99% ne pades.

WizzardOfOZ ::

tiste plave maske z gumico so v bauhausu po 4 evre za 50 komadov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kamiKaZaA ::

Smurf je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Glej samo, da boš si jutri tudi dal gips na nogo, ko bo vlada rekla, da 99% ljudi ne ve, če ima zlomljeno nogo in si naj preventivno da kar gips gor.

Meni se zdi butasto, da zdrav človek nosi masko. Sploh, ko so povedali, da če držiš varnostno distanco 1 meter, te maska dodatno ščiti za 1,5% proti okužbi. Je bila raziskava o tem. In obrazložitev, da če držiš varnostno distanco, da ni potrebe po maskah.

Malce si falil primer. Primerljiv primer bi bil, da zakaj je treba nositi celado na motorju, ce pa v 99% ne pades.

Najbolj idiotski možni primer. Potem se tudi privezati v avtu ne bi bilo potrebno, ker imaš več možnosti za ne nesrečo kot pa nesrečo. To so res tiste idiotske primerjave tipa @zmaugy, kateri bi rad vozil 130 km/h mimo šole. ;((

In ja. Jaz sem dal zelo dober primer med nošnjo maske za zdravega človeka in nošenje gipsa za človeka brez zloma kosti.

darkolord ::

Ne nisi dal.

Maska je za PREVENTIVO, gips je za KURATIVO.

Maske se uporabljajo že stoletja, sedaj bi pa eni radi izumljali teorije o tem, kako sploh ne delujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

Ne nisi dal.

Maska je za PREVENTIVO, gips je za KURATIVO.

Maske se uporabljajo že stoletja, sedaj bi pa eni radi izumljali teorije o tem, kako sploh ne delujejo.


Seveda, ker če je virus 0,1 mikrona maska pa ščiti od 5 mikronov in gor potem MASKA NE DELUJE ZA TA VIRUS... lahko sicer varuje za kaj drugega ampak nabijat kako pomaga pri ustavitvi epidemije točno tega 0,1 mikronskega virusa je pač kr nekaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WizzardOfOZ ::

Mato, potem si si kupil napačne maske. Niso drugi krivi, če ti ne znaš kupiti maske.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

darkolord ::

Mato989 je izjavil:

Seveda, ker če je virus 0,1 mikrona maska pa ščiti od 5 mikronov in gor potem MASKA NE DELUJE ZA TA VIRUS... lahko sicer varuje za kaj drugega ampak nabijat kako pomaga pri ustavitvi epidemije točno tega 0,1 mikronskega virusa je pač kr nekaj
NE RAZUMEŠ, kako maske delujejo in NE RAZUMEŠ, kako se virus prenaša.

Velika večina virusa se prenaša v obliki AEROSOLA. Kapljice, v katerih se virus nahaja, so mnogo večje in jih maske dobro filtrirajo.

Notranja stran maske je vodovpojna, tako da vpije velik del aerosola. Zunanja stran maske je vodoodbojna, tako, da se aerosol na površini ustavi.

Poleg tega filtriranje v znotraj ene maske deluje še na več drugih načinov:
- inercijsko (delček se zaleti v vlakno)
- difuzijsko (delci, precej MANJŠI od prostora med vlakni, se zaradi nelinearnega gibanja zaletijo v vlakna)
- elektrostatično (polimerna vlakna, narejena z elektrospinningom, imajo statični naboj in privlačijo delce nase)

Poleg tega maske:
- zmanjšajo hitrost izstopnega in vstopnega zraka
- ščitijo pred dotiki z umazanimi parklji

Poleg tega, maske so deklarirane glede na najslabši scenarij filtriranja.

Kirurška maska tipa IIR še vedno filtrira tja do ~99,7% delcev velikosti 0,1 mikrona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Seveda, ker če je virus 0,1 mikrona maska pa ščiti od 5 mikronov in gor potem MASKA NE DELUJE ZA TA VIRUS... lahko sicer varuje za kaj drugega ampak nabijat kako pomaga pri ustavitvi epidemije točno tega 0,1 mikronskega virusa je pač kr nekaj
NE RAZUMEŠ, kako maske delujejo in NE RAZUMEŠ, kako se virus prenaša.

Velika večina virusa se prenaša v obliki AEROSOLA. Kapljice, v katerih se virus nahaja, so mnogo večje in jih maske dobro filtrirajo.

Notranja stran maske je vodovpojna, tako da vpije velik del aerosola. Zunanja stran maske je vodoodbojna, tako, da se aerosol na površini ustavi.

Poleg tega filtriranje v znotraj ene maske deluje še na več drugih načinov:
- inercijsko (delček se zaleti v vlakno)
- difuzijsko (delci, precej MANJŠI od prostora med vlakni, se zaradi nelinearnega gibanja zaletijo v vlakna)
- elektrostatično (polimerna vlakna, narejena z elektrospinningom, imajo statični naboj in privlačijo delce nase)

Poleg tega maske:
- zmanjšajo hitrost izstopnega in vstopnega zraka
- ščitijo pred dotiki z umazanimi parklji

Poleg tega, maske so deklarirane glede na najslabši scenarij filtriranja.

Kirurška maska tipa IIR še vedno filtrira tja do ~99,7% delcev velikosti 0,1 mikrona.


Ali po domače povedano, nošnja maske ne pomeni da se NE MOREŠ okužit... sploh ko folk prime površino in si nato masko z prijemanjem na nosnem vlažnem delu povleče nazaj gor in "popravi" ali še bolje se POČOHA po očesu z roko ki je prej prijela nekaj, ker tudi študije in teze zdaj govorijo da nenehno razkuževanje rok in ostalega SLABŠA IMUNSKI SISTEM in bodo tako naša telesa v slabši kondiciji za borbo proti drugim virusom
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Slopek ::

Pa vsi bi kar kirurge primerjali z nekom, ki mora masko nositi in na usta globoko dihati cel šiht. Ful primerjava res. Bi se pa mmarsikdo iz druge skupine nehal pritoževati, če bi bila tudi plača kirurška. Vsaj do okužbe dihal.

Ben Dover ::

Lahko pa primerjamo to z delavci, ki po 8ur dnevno nosijo FULL FACE maske.. Sam sem 3 leta delal tako, zraven pokadil še škatlo cigaret dnevno. Nič mi ne manjka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

sunshine403 ::

Mato989 je izjavil:

Ali po domače povedano, nošnja maske ne pomeni da se NE MOREŠ okužit...

Vsaj delno imas koncno enkrat v zivljenju prav. Ja nosenje maske ne pomeni da se ne mores okuziti. Ampak imas vseeno vec moznosti da se NE okuzis, kot pa ce maske ne nosis. Se vec moznosti, da se ne okuzis pa imas, ce tudi ostali nosijo masko. Ni 100% je pa preces boljse kot tvoje ideje.

sunshine403 ::

Dajte ze nehat jamrat glede tega jebenega papirja na obrazu... v moji prejsni sluzbi sem cele noci v skiroomu prezivljaj z masko na gobcu... in to ta pravo full face masko s ta pravimi filtri ne z nekim papirckom. Pa ko rotobrushi se niso bili tako hudo popularni in si imel za tekmo pripravit 20 parov smuci (plus 2x toliko za teste) in vsakega fino skrtacit si kar dobro svical pod tisto masko. Pa smo vsi preziveli... tudi brez kirurskih plac in predvsem brez pritozevanja. Sedaj bo pa konec sveta, ker moras dat papirnato masko gor za tistih par minut ko gres v trgovino. Ja vem, ljudje ne morejo videti vasega cudovitega obraza, ampak za 99.99% prisotnih dam roko v ogenj, da je za ljudi to bozji dar da ne vidijo vasih mozoljastih obrazkov, ne pa neka strasna izguba.

Okapi ::

sunshine403 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ali po domače povedano, nošnja maske ne pomeni da se NE MOREŠ okužit...

Vsaj delno imas koncno enkrat v zivljenju prav. Ja nosenje maske ne pomeni da se ne mores okuziti. Ampak imas vseeno vec moznosti da se NE okuzis, kot pa ce maske ne nosis. Se vec moznosti, da se ne okuzis pa imas, ce tudi ostali nosijo masko. Ni 100% je pa preces boljse kot tvoje ideje.

Eni pač niso dovolj bistri, da bi razumeli razliko med 100% in 99%, oziroma da je tudi 1% bolje kot 0%.

Po njihovem mnenju so v avtu pasovi, mehovi in vsi drugi varnostni sistemi odveč, ker se vseeno lahko zaletiš in ubiješ.;((

CoolBits ::

Ampak nedokazan mrtev delec te pa lahko ubije? :O
Zame je 0% možnosti neke okužbe z nečim kar ne obstaja z ali pa brez maske, je popolnoma vseeno, koliko časa boste še verjeli v ta BS?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

BigBoss ::

Že leta je v nekaterih državah v veljavi (rumeni) "potni list" s potrdilom o cepljenju proti rumeni mrzlici. Brez njega je no-go za vstop v določene države.
Pa se nihče ni usjajal, da to pa ne gre ....

A je to kaj drugače ?

Ben Dover ::

sunshine403 je izjavil:

Dajte ze nehat jamrat glede tega jebenega papirja na obrazu... v moji prejsni sluzbi sem cele noci v skiroomu prezivljaj z masko na gobcu... in to ta pravo full face masko s ta pravimi filtri ne z nekim papirckom. Pa ko rotobrushi se niso bili tako hudo popularni in si imel za tekmo pripravit 20 parov smuci (plus 2x toliko za teste) in vsakega fino skrtacit si kar dobro svical pod tisto masko. Pa smo vsi preziveli... tudi brez kirurskih plac in predvsem brez pritozevanja. Sedaj bo pa konec sveta, ker moras dat papirnato masko gor za tistih par minut ko gres v trgovino. Ja vem, ljudje ne morejo videti vasega cudovitega obraza, ampak za 99.99% prisotnih dam roko v ogenj, da je za ljudi to bozji dar da ne vidijo vasih mozoljastih obrazkov, ne pa neka strasna izguba.


Točno to! Jaz sem tudi odlival luže švica iz maske pri 25°C+ v brusilnici, teli razvajenčki pa jokajo za papirček. :))

BigBoss ::

BigBoss je izjavil:

Že leta je v nekaterih državah v veljavi (rumeni) "potni list" s potrdilom o cepljenju proti rumeni mrzlici. Brez njega je no-go za vstop v določene države.
Pa se nihče ni usajal, da to pa ne gre ....

A je to kaj drugače ?

WizzardOfOZ ::

CoolBits je izjavil:

Ampak nedokazan mrtev delec te pa lahko ubije? :O
Zame je 0% možnosti neke okužbe z nečim kar ne obstaja z ali pa brez maske, je popolnoma vseeno, koliko časa boste še verjeli v ta BS?

ti to resno? jaz sem potem en mesec na bolniški za nečem kar ne obstaja? dobro da vem da sem se okužil z nič. jim bom v službi lahko razložil, da virus sploh ne obstaja. :))

pa ženi bo tudi razložil, da že en mesec kašlja zaradi nečesa kar ne obstaja. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

BigBoss je izjavil:

Že leta je v nekaterih državah v veljavi (rumeni) "potni list" s potrdilom o cepljenju proti rumeni mrzlici. Brez njega je no-go za vstop v določene države.
Pa se nihče ni usjajal, da to pa ne gre ....

A je to kaj drugače ?
Čisto nič drugače. Pa ni obvezno samo proti rumeni mrzlici, so tudi še različne druge zahteve, odvisno od države. V rumen knjižici so štiri rubrike, za rumeno mrzlico, kolero, druga cepiva (tifus, tetanus...) in preventivna zdravila (recimo za malarijo).

In ko sedaj cepiš proti koroni, ti to vpišejo v rumeno knjižico, če jo imaš.

Slopek ::

Super, da bo to digital, ker v tej knjižici, bi par štempljev letno kmalu napolnilo tole 30 let nedotaknjeno arhivsko zadevo :)))

crniangeo ::

Samo vprašanje, kaj pa ti poskenira ta qr koda? Kakšne informacije so gor? Serijska številka cepiva? Še kaj?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

CoolBits ::

WizzardOfOZ je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Ampak nedokazan mrtev delec te pa lahko ubije? :O
Zame je 0% možnosti neke okužbe z nečim kar ne obstaja z ali pa brez maske, je popolnoma vseeno, koliko časa boste še verjeli v ta BS?

ti to resno? jaz sem potem en mesec na bolniški za nečem kar ne obstaja? dobro da vem da sem se okužil z nič. jim bom v službi lahko razložil, da virus sploh ne obstaja. :))

pa ženi bo tudi razložil, da že en mesec kašlja zaradi nečesa kar ne obstaja. :))

Ne vem zakaj si na bolniški ampak zaradi nekega izmišljenega virusa 100% ne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

darkolord ::

A v elektriko verjameš?

CoolBits ::

Verjamem v znanstvene dokaze, za virus ni niti enega.

FoxKnox ::

Ko se bo "kritična masa " ljudi, ki si lastijo " zeleno potrdilo " prevesila preko udobne polovice, bodo stalno negativni in anticepilci imeli zgolj 2 možnosti : Cepiti se ali pa nositi našitek rumene zvezde in selitev v gheto.

CoolBits ::

Jp, tako je to.



Varno in učinkovito.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

darkolord ::

Še en, ki ne ve, kaj pomeni teorija zarote.

CoolBits ::

Ja sedaj pač ni več teorija, je samo zarota.

WizzardOfOZ ::

CoolBits je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Ampak nedokazan mrtev delec te pa lahko ubije? :O
Zame je 0% možnosti neke okužbe z nečim kar ne obstaja z ali pa brez maske, je popolnoma vseeno, koliko časa boste še verjeli v ta BS?

ti to resno? jaz sem potem en mesec na bolniški za nečem kar ne obstaja? dobro da vem da sem se okužil z nič. jim bom v službi lahko razložil, da virus sploh ne obstaja. :))

pa ženi bo tudi razložil, da že en mesec kašlja zaradi nečesa kar ne obstaja. :))

Ne vem zakaj si na bolniški ampak zaradi nekega izmišljenega virusa 100% ne.

žena je od ene ure nazaj na ventilatorju v kliničnem. verjetno od nečesa, kar ne obstaja?
torej virus ne obstaja. zakaj jw potem pristala na ventilatorju? zarad prehlada?

upam da dobiš isti nič, ne obstaja, pa pol gobcej naokol.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

HappyPills ::

Upam da bo vse ok.

Ben Dover ::

sunshine403 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Meni se zdi butasto, da zdrav človek nosi masko. Sploh, ko so povedali, da če držiš varnostno distanco 1 meter, te maska dodatno ščiti za 1,5% proti okužbi. Je bila raziskava o tem. In obrazložitev, da če držiš varnostno distanco, da ni potrebe po maskah.

In obstaja zares neprimerno vec studij, ki pravijo da distanca 2m v prostorih ne resi prav veliko stvari, medtem ko jih maske resijo, kot pa tistih studij, ki dokazujejo, da je nosenje maske nevarno.
In kot drugo... maske so strosek??? Resno? Okoli 10eur je 50komadov kirurskih mask. Ce ne isces najcenejse opcije in gres recimo v Sanolabor ponje. Glede na to, da ogromen del ljudi masko realno rabi za tistih 15min enkrat ali dvakrat tedensko v trgovini (pustimo sedaj debilne zahteve o tem, da bi masko nosili zunaj sredi polja), je to kaj pa vem 10eur na 3 mesece. Res strosek, da te kap, tudi ce imas minimalca.


Ok, je bla študija o distanci in efektu mask vse lepo in prav, zdej pa to teorijo prenesimo v prakso..
V trgovini je nemogoče držat distanco do centimetra natančno, se zelo trudim, da ne kršim tega sploh ko vidim starejše ljudi, takrat se jim izognem na široko, recimo pred domačo pekarno grem raje še en krog, da v miru naberejo..
Študije ne upoštevajo vseh faktorjev in vi to vzamete kot sveto, brez logičnega razmišljanja..

Okapi ::

crniangeo je izjavil:

Samo vprašanje, kaj pa ti poskenira ta qr koda? Kakšne informacije so gor? Serijska številka cepiva? Še kaj?

En niz številk in črk dobiš, kaj se skriva zadaj pa ne moreš vedeti.

sbawe64 ::

Pri Pfizerju/Biontech kartončku je qr koda link za:
https://www.pfi.sr/comirnatyglobal


Okapi
Niz številk in črk se bere kot hash.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Mr.B ::

Za vse tiste...
 Dokaz neobstoja virusa

Dokaz neobstoja virusa

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

digitalcek ::

FoxKnox je izjavil:

Ko se bo "kritična masa " ljudi, ki si lastijo " zeleno potrdilo " prevesila preko udobne polovice, bodo stalno negativni in anticepilci imeli zgolj 2 možnosti : Cepiti se ali pa nositi našitek rumene zvezde in selitev v gheto.


Ne samo to. Čaka jih ciklon B, nato pa - peč. :D

Plandemiste pa čaka kar dosti več kot našitek.
Čakajo jih, upam vsaj, zaporne kazni. Nurmberg 2021, obtožbe zločini proti človeštvu. Vsaj v Nemčiji jim precej slabo kaže.
Tudi zato, ker je v nemškem pravosodju očitno več poštenih tožilcev in sodnikov, kot pa prejemnikov nakazil od Billyja...

Nekatere vlade, ki so pretirano terorizirale svoje državljane, pa gredo na naslednjih volitvah, vsaj nekatere, za vse čase na smetišče politične zgodovine. Močno upam!

Ljudje v drugih državah pač nimajo, tako kot večina Slovencev, trominutni spomin zlate ribice.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

You wish.

Mato989 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

CoolBits je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Ampak nedokazan mrtev delec te pa lahko ubije? :O
Zame je 0% možnosti neke okužbe z nečim kar ne obstaja z ali pa brez maske, je popolnoma vseeno, koliko časa boste še verjeli v ta BS?

ti to resno? jaz sem potem en mesec na bolniški za nečem kar ne obstaja? dobro da vem da sem se okužil z nič. jim bom v službi lahko razložil, da virus sploh ne obstaja. :))

pa ženi bo tudi razložil, da že en mesec kašlja zaradi nečesa kar ne obstaja. :))

Ne vem zakaj si na bolniški ampak zaradi nekega izmišljenega virusa 100% ne.

žena je od ene ure nazaj na ventilatorju v kliničnem. verjetno od nečesa, kar ne obstaja?
torej virus ne obstaja. zakaj jw potem pristala na ventilatorju? zarad prehlada?

upam da dobiš isti nič, ne obstaja, pa pol gobcej naokol.



Aha torej ker je ona na ventilatorju obstaja znj virus, ker pred covidom noben clovek ni bil na ventilatorju torej je covid obstajal od prvega ventilatorja?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

HappyPills ::

Mato don't be such a ponce.