» »

Oneplus 8T

Oneplus 8T

fruc900 ::

Zadnje čase imam probleme z telefonom Oneplus 8T, imam hofer telekom torej A1, problem je v tem, da občasno telefon izgublja signal, kakšen nasvet je potrebna kakšna nastavitev omrežja ???

pixelzgaming ::

Imam enak problem na 1+8T. Malenkost je pomagalo nastavit APN na IPv4/IPv6, ampak vseeno občasno vrže ven. Ni problem samo z HoT, tudi nekateri drugi operaterji v tujini imajo enak problem (predvidevam da je problem z "virtualnimi" omrežji). Kolikor sem opazil je problem samo pri menjavi iz/na 3G, potem pa zraven omrežja klicaj in je treba rebootat telefon. Včasih letalski način pomaga, včasih ne.
Ko sem bil na Hrvaškem tega problema ni bilo, Roaming je deloval normalno ves čas. Problem takoj pri vrnitvi v Sloveniji.

Najprej nisem imel nastavljenih MMS APN-jev (ker kdo še uporablja MMS?) in je tudi po nastavitvi teh malo manj metalo ven. Se mi pa zdi da je ta problem zgolj, ko je zelo slab signal (kar pa imam skoraj vsepovsod - pri meni doma, pri punci, na šihtu)..

Sem na OP8T_O2_BETA_4, model KB2003
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

Iz osebnih izkušenj se mi to redno dogaja a A1 omrežju (HoT/Bob isti šmorn) na dveh različnih telefonih.

Po več prijavah napake in odgovorov da "pri nas ni nič nenavadnega", sem enostavno menjal operaterja. Od takrat naprej niti enega samega problema z nedosegljivostjo. Žal nimam toliko preveč časa da bi se z njimi ukvarjal.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

pixelzgaming ::

OmegaBlue je izjavil:

Iz osebnih izkušenj se mi to redno dogaja a A1 omrežju (HoT/Bob isti šmorn) na dveh različnih telefonih.

Po več prijavah napake in odgovorov da "pri nas ni nič nenavadnega", sem enostavno menjal operaterja. Od takrat naprej niti enega samega problema z nedosegljivostjo. Žal nimam toliko preveč časa da bi se z njimi ukvarjal.


Na katerem operaterju pa si? Danes testiram Telemach Free2Go in razen tega da dejansko nimam signala ponekod (tudi na dveh drugih telefonih) deluje za enkrat brez težav.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

OmegaBlue ::

Šel sem na telekom, so seveda najdražji a žal edini (poleg A1), ki imajo relativno spodoben signal na mojem koncu.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Gagatronix ::

T-2 za tvoje potrebe in/ali lokacijo ne pride v postev ?

OmegaBlue ::

Milo rečeno T-2 telefonije se ne dotaknem s palco.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Gagatronix ::

Eh, jaz sem ze sedmo leto cisto zadovoljen s T-2. Je pa res, da se redkokdaj gibljem izven LJ.

pixelzgaming ::

Včeraj zjutraj bil Beta 5 update, do zdaj mi je delalo bp. sem pa telefon prodal danes.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Magic1 ::

Jaz sem ga vrnil in z malo dodatka kupil Zenphone 8. Oneplus 8T se mi se le parkrat obesil na omrežju, samo potem nisi bil več nikoli ziher kdaj si sploh dosegljiv. Nesprejemljivo.
Magic

Kiwix ::

Ima kdo že nameščen andorid 13, imate kaj težav ali se splača narediti posodobitev? :)

Zulf ::

Kiwix je izjavil:

Ima kdo že nameščen andorid 13, imate kaj težav ali se splača narediti posodobitev? :)

Ne, mi je pa grozno žal ker sem šel na 11ko, toliko so spremenili da sploh to ni več oneplus, groza. Mislim da bom po 5ih oneplusih zaključil z njimi.

Kodrnusa ::

Jaz imam na oneplus 7 pixelexperience rom 13. Dela super, ga imas tudi za oneplus 8t.
https://download.pixelexperience.org/ke...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578947 (4531) zobnik
»

S22 ultra nedosegljiv

Oddelek: Mobilne tehnologije
445649 (3243) Bolt
»

OnePlus 9 pro

Oddelek: Mobilne tehnologije
353199 (2332) Saso_C
»

Izpad mobilnega interneta

Oddelek: Mobilne tehnologije
444193 (2528) VelkBla

Več podobnih tem