» »

Kateri hladilnik kupiti?

Kateri hladilnik kupiti?

1
2
»

Bela_Krajina ::

garfy je izjavil:

Sedaj imam Zanussi sranje, za okoli 260 eur, je velik in vse ok, ampak guma je popokala in se raztrgala, in je ne moreš zamenjat, tako da moraš kupit dve novi vrati....ki staneta več kot hladilnik
Kurčev Zanussi, nikoli več

Mislil sem GOrenje vzet okoli 350 litrov neto.... evo tega sem mislil https://www.mimovrste.com/prostostojeci...
Samsungi so baje zelo glasni pa to....
Whirlpool ma tudi dobro ceno, ampak ne vem kako se obnese, velikost je idealna, ampak mi ni spet nasedet na nizko ceno in potem ne moreš menjat gume pa to
evo Whirlpool https://www.mimovrste.com/prostostojeci...

koliko denarja toliko glasbe? Si predstavljas, da bi kupil zelo pocen hladilnik in bi bil tako kvaliteten, da bi zdrzal 50 let? Pa to bi prozivajalci propadli, ker kdo bi sploh masovno kupoval hladilnike, ce bi toliko dolgo zdrzali? Pred nekaj desetletji so izdelovali produkte (govorim na splosno, ne za hladilnike), ki so trajali bistveno dlje, recimo golf 2 avto, ki se danes deluje ali pa kaksen starejsi citroen, preprosti a vzdrzljivi. Danes avti zakomplicirani, elektronika a se lahko hitro kaj zgodi, da mores dodatno placevat, kajne? skromno kolo

Pa se to? Ali veste, kako so shranjevali zivila v casih, ko ni bilo hladilnikov? Pa konzervansov? Lahko bi se marsikaj naucili iz tega. Recimo, namest konzervansov se da uporabit lovorov list, to so vcasih dajal v shrambo, moko, ker dokazano odganja zajedalce in skodljivce. Poskusite dat v kaksno jed, ki jo pripravite, boste videli, da se hrana, kjer je lovorjev list ali vec lovorjevih listov, da taka hrana dlje zdrzi.

Zgodovina sprememb…

Bela_Krajina ::

mat xxl je izjavil:

Reycis je izjavil:

Moja izkušnja je, da je vseskup loterija. Ko bi vsaj bilo tako, da bi se dražji aparati kaj manj kvarili - pa se ne. Tudi poceni roba lahko dela zelo dobro, zelo dolgo. Jaz bi kupil glede na funkcionalnost - izgled - ceno. Zanesljivosti se žal ne da kupiti.


Kako se motiš, da se bolj ne bi mogel.

Imam TOP vgradnega Liebherja letnik 2001, torej 20 let, eden prvih z nulto cono, bil v manjši okvari leto nazaj - switcher napajalnik, katerega je serviser popravil za 80 eur, plin ali kar koli nikoli dodan, dela, kot prvi dan !!!! Izgled boljši, kot danes novi Gorenje, jasno vse digitalnoin 2 kompresorski...... samo tak, hladilnik je reda 1500 eur , samo če mi crkne, grem po enakega, pa povsem tih........

No, evo, pravis 1500 eur, 20 let, dober. Na drugi strani pa haldilnik 250 eur, ki ni tako dober in se menja recimo na 5 let. Izracunamo , kupimo nov pocen hladilnik na 5 let. 5 let krat 250 eur je 1250 eur se mi zdi, kar je cenej kot 1500, koliko denarja toliko glasbe? Zdaj pa si izracunajte kaj se vam bolj splaca na kratek rok ali dolgi rok.

Bela_Krajina ::

Sem vedel, da nekaj ni prav. Mogu bi dat 4x 250 eur je 1000 eur. Ker 20 let , ce vsakih 5 let zamenjas, je to stirikrat v dvajsetih letih. Je pa res, da je tist za 1500 eur se vedno traja in bog ve koliko let bo star ko ga bos zamenjal, pa da je verjetno dost bolj kvaliteten, tih kot pravis, pa verjetno se kaksne druge privilegije.

Zgodovina sprememb…

TehDucky ::

Ja bodimo realni, še vseeno so to srednji rang hladilnikov za cca 500 eur, ki jih gledamo (predvidevam).

Ko greš preko 1000 eur, za kakšen Liebherr potem bo zadeva malo tišje prdela.

90% časa je hladilnik čisto tih, ravno ko gledaš TV pa začne nekaj pokat in šumet pa prdet. Vseeno sem extra zadovoljen z 203cm višine in ogromno litražo.

krepki ::

Koliko časa pa morajo ti novi no frost hladilniki stati brez vklopa na elektriko,ko ga pripelješ domov?

starfotr ::

Vsi morajo stat. Vsaj par ur. Idealno vsaj 24 ur.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gospodinjski hladilnik? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12839191 (986) klekej
»

hladilnik BEKO - pokanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5312481 (4944) RED_line
»

Hladilnik

Oddelek: Loža
212581 (1399) donvito
»

Nakup bele tehnike

Oddelek: Loža
4411913 (10872) IL_DIAVOLO
»

+/- ;) BELE TEHNIKE

Oddelek: Kaj kupiti
3611081 (10058) RejZoR

Več podobnih tem