» »

Okrepitev ekipe za informacijsko varnost - zaposlitev

Okrepitev ekipe za informacijsko varnost - zaposlitev

ps9942 ::

Če koga zanima delo na področju informacijske varnosti (zahtevane izkušnje).
https://www.linkedin.com/posts/peter-sp...

Sindrom ::

Živjo.

Koliko je pa kaj zanimanja za tovrstna delovna mesta pri nas v Sloveniji (v javnem oz. zasebnem sektorju)?
Ker bolj, ko gledam naokoli, bolj opažam, da ljudje niso ravno varnostno ozaveščeni oz. nagnjeni v to smer.
Tudi tale podforum nima kakšne posebne aktivnosti.

lp
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

antrim ::

@OP - good luck. S šestimi leti izkušenj bo tak kader hotel "malo" več kot PR42/47.

mahoni ::

antrim je izjavil:

@OP - good luck. S šestimi leti izkušenj bo tak kader hotel "malo" več kot PR42/47.

Kok pa je to kesa?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

sbawe64 ::

https://www.seja.si/14/6/2/
42
2.198,84

do
47
2.675,25
2020 is new 1984
Corona World order

kixs ::

Bruto

seniorman ::

RS bi morala nameniti 5k+ neto plače za taka delovna mesta, ker drugače smo tam kjer smo. Zakaj bi kdo hotel delati tu, če nekje drugje dobi x3-x6 tega vsaj (ponekod še več). Tako da prijavili se bodo samo tisti, ki niso sposobni delati v teh boljših službah, tako da imamo varnost posledično v k...

mahoni ::

Pa te cudne zahteve okrog sole so en WTF. Teh faksarjev je tok prevec in ko se pogovarjam s takimi ( niso vsi enaki) in nimajo ponavadi blage veze kaj govorijo.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

secops ::

Mene samo zanima kakšen kader potem zasede taka mesta, vem da je plača zakonsko določena, vendar 2.6k bruto je v privat sektorju dosegljivo malo boljšim študentom...

l0wc4 ::

Bruto mora biti minimalno x2, če želite približno sposobnega. Škoda.

Invictus ::

A morajo dati svoj butast obrazec za vlogo.

No, tokrat o dali vsaj Word document... Da ni PDF, ki se ga ne da urejat...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

A_A ::

mene pa zanima v katerih podjetjih delate vi, da dajejo takšne plače?

Kayzon ::

Kolikor vem vecina nasih fantov v Sloveniji dela v tujini,ali remote od doma za tuje firme. Saj so place enkrat vecje kot v nasi ljubi Sloveniji.

Comandante ::

Kayzon je izjavil:

Kolikor vem vecina nasih fantov v Sloveniji dela v tujini,ali remote od doma za tuje firme. Saj so place enkrat vecje kot v nasi ljubi Sloveniji.

V sektorju strojnistva je po moji oceni razlika med SLO in AT celo blizje 2,5x, da se ne menimo o tem kdo ima boljse firme z boljsimi razvojnimi moznostmi (kar na neki tocki postane se pomembnejse od place).

Za obcutek - placo za prvi siht po faksu so mi v Slo ponujali 800-900e, pa poleg so mi povedali da sem lahko srecen ker so tako velikodusni. Avstrijci so mi dali 2700e. Odlocitev je bila sila enostavna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inženir Povprečna plača (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
419140647 (30719) dope1337
»

Viberate zaposlitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8214317 (5770) Buggy
»

Razmere tako hude, da jemljejo vse ki želijo delat (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10425339 (20705) Mato989
»

Življenje v Nemčiji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5419848 (15519) Smurf

Več podobnih tem