» »

Morje

Morje

«
1
2

jakan123 ::

Imamo dvomesečnega otroka, tako da razna potovanja v trope letos odpadejo. Kam na morje poleti? Kam na Hrvaško? Najraje bi najel kar mobilni hiško, čim bližje plaži in da ni predaleč do kakega normalnega marketa, da lahko avto parkiram za 3 tedne. Priporočila, ideje?

Magic1 ::

Sem šel pogledat cene za mobilne hiške v Ježevacu. 370-450€ na dan:))
Magic

mahoni ::

jakan123 je izjavil:

Imamo dvomesečnega otroka, tako da razna potovanja v trope letos odpadejo. Kam na morje poleti? Kam na Hrvaško? Najraje bi najel kar mobilni hiško, čim bližje plaži in da ni predaleč do kakega normalnega marketa, da lahko avto parkiram za 3 tedne. Priporočila, ideje?

Ce si cepljen za kovid gres lahko v trope tudi letos, zakaj bi se moral temu odpovedati?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Magic1 ::

Pol leta starega otroka bi ti vlačil v trope? Sej verjetno ima ženska več pameti.
Magic

mahoni ::

Magic1 je izjavil:

Pol leta starega otroka bi ti vlačil v trope? Sej verjetno ima ženska več pameti.

Why not? Kaj pa je narobe?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

DeeJay ::

jakan123 je izjavil:

Imamo dvomesečnega otroka, tako da razna potovanja v trope letos odpadejo. Kam na morje poleti? Kam na Hrvaško? Najraje bi najel kar mobilni hiško, čim bližje plaži in da ni predaleč do kakega normalnega marketa, da lahko avto parkiram za 3 tedne. Priporočila, ideje?


Zakaj bi se šel drago gužvat na morje, če greš lahko za pol cene v Italijo ali Avstrijo na jezero.
Samo ideja.
Don't f with me.

jakan123 ::

mahoni je izjavil:

jakan123 je izjavil:

Imamo dvomesečnega otroka, tako da razna potovanja v trope letos odpadejo. Kam na morje poleti? Kam na Hrvaško? Najraje bi najel kar mobilni hiško, čim bližje plaži in da ni predaleč do kakega normalnega marketa, da lahko avto parkiram za 3 tedne. Priporočila, ideje?

Ce si cepljen za kovid gres lahko v trope tudi letos, zakaj bi se moral temu odpovedati?


Ker se mi ne da z dojenčkom vlačiti po letališćih in letalih.

DeeJay je izjavil:

jakan123 je izjavil:

Imamo dvomesečnega otroka, tako da razna potovanja v trope letos odpadejo. Kam na morje poleti? Kam na Hrvaško? Najraje bi najel kar mobilni hiško, čim bližje plaži in da ni predaleč do kakega normalnega marketa, da lahko avto parkiram za 3 tedne. Priporočila, ideje?


Zakaj bi se šel drago gužvat na morje, če greš lahko za pol cene v Italijo ali Avstrijo na jezero.
Samo ideja.


Sprašujem po morju. Jezera me ne zanimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jakan123 ()

mahoni ::

Potem pa kak Umag pa si zmagu. Lepa plaza, ampak tko boring vse skupaj. Za 6mesecna otroka bo top.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

TheBlueOne ::

Kacjak pri Crikvenici? Tam je nek poceni hotel in menda bungalovi.

IL_DIAVOLO ::

Kamp zelena laguna je zelo ok za mularijo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gruntfürmich ::

strunjan, terme krka apartma hiške če ne želiš sam kuhati.
edino za vikend se nabaše ljubljančanov.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PacificBlue ::

Paklenica, če ni predaleč.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

;-) ::

Magic1 je izjavil:

Pol leta starega otroka bi ti vlačil v trope? Sej verjetno ima ženska več pameti.

Ker tam pa se otroci ne rodijo al kaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

A110 ::

Ni toliko problem jih imeti tam kot jih spraviti tja in potem še nazaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

jakan123 ::

A110 je izjavil:

Ni toliko problem jih imeti tam kot jih spraviti tja in potem še nazaj


Ljudje pac se niso bili dlje od Hrvaske in ne zastopijo...
Ze ko se sam prekladam 20+ ur po letaliscu mi je vcasih odvec. Kaj sele z dojenckom...

GregiB ::

jakan123 je izjavil:

Ljudje pac se niso bili dlje od Hrvaske in ne zastopijo...
Ze ko se sam prekladam 20+ ur po letaliscu mi je vcasih odvec. Kaj sele z dojenckom...

Najbolj pa opaziš, kako 6 mesečni dojenček uživa na potovanju, ko sediš dve riži za njim in njegovimi starši na prekooceanskem letu... ;)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zimonem ::

Pa celo letalo ko se začne dret.

Kodrnusa ::

Za otroke je kamp top. Straško, Kovačne, Čikat... Mi gremo vsako leto v kamp v hiško. Je drago, ampak otroc uzivajo, mi pa tudi, ker lahko letajo okol, pa z bicikli...

Zimonem ::

Dojenčki bolj malo letajo. Še najbolj je važna senca da ne zamuha. Pa da je vse blizu. Da baba lahko vsaj skoči v morje.

Uizi ::

Pineta Novigrad

dexterboy ::

mahoni je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Pol leta starega otroka bi ti vlačil v trope? Sej verjetno ima ženska več pameti.

Why not? Kaj pa je narobe?

Za ene je bolje, da nikoli nimajo otrok.
Hvala, ker se ne plodite.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

jakan123 ::

No poznam ljudi, ki so par mesečne otroke vlačili v daljne destinacije. Enkrat sem imel na 9 urnem letu dojenčka par vrst naprej. 6 ur dretja. Ne hvala. Ne predstavljam si še letanja in čakanja po letališčih. Že moja je tečn zraven, kaj šele otrok :)) Zato ideja o mobilni hiški, čim bližje plaži. Da je vse na komot.

TheBlueOne ::

Se sam malo gledam za nas, pa so mobilne hiske 200€++ na dan. To je pa ja denar za celo hiso na airbnb?!

mahoni ::

jakan123 je izjavil:

No poznam ljudi, ki so par mesečne otroke vlačili v daljne destinacije. Enkrat sem imel na 9 urnem letu dojenčka par vrst naprej. 6 ur dretja. Ne hvala. Ne predstavljam si še letanja in čakanja po letališčih. Že moja je tečn zraven, kaj šele otrok :)) Zato ideja o mobilni hiški, čim bližje plaži. Da je vse na komot.

A ti pa nis bil tecen kot otrok?

Na prave pocitnice se itak ne gre z letalom. Ni ga lepsega, kot nafilat avtodom, pripravit vse kar je potrebno za na pot in potem zjutraj ob zori laganine se vozis do planirane destinacije. Se dojencek je tiho, ker ga skoz trese. Ufff.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Uizi ::

TheBlueOne je izjavil:

Se sam malo gledam za nas, pa so mobilne hiske 200€++ na dan. To je pa ja denar za celo hiso na airbnb?!


Še parcela za šotor s priključki je skoraj toliko kot apartma.. :))

kixs ::

Ja. Morje je ratal luxus... kje so casi, ko sem dal 100kun na noc :lol:

OP... po moznosti vzemi v takem kempu, ki ima tudi svoje bazene, saj je navadno voda bolj topla ali pa hisko z jakuzzijem.

jakan123 ::

mahoni je izjavil:

jakan123 je izjavil:

No poznam ljudi, ki so par mesečne otroke vlačili v daljne destinacije. Enkrat sem imel na 9 urnem letu dojenčka par vrst naprej. 6 ur dretja. Ne hvala. Ne predstavljam si še letanja in čakanja po letališčih. Že moja je tečn zraven, kaj šele otrok :)) Zato ideja o mobilni hiški, čim bližje plaži. Da je vse na komot.

A ti pa nis bil tecen kot otrok?

Na prave pocitnice se itak ne gre z letalom. Ni ga lepsega, kot nafilat avtodom, pripravit vse kar je potrebno za na pot in potem zjutraj ob zori laganine se vozis do planirane destinacije. Se dojencek je tiho, ker ga skoz trese. Ufff.


Zakaj ne? Kakor za koga. Meni so tropi top in so mi to prave počitnice.

mahoni ::

Ja zakaj te potem dojencek v tem primeru bremza? Ce si pravi avanturist, bos tud to speljal bp.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

jakan123 ::

mahoni je izjavil:

Ja zakaj te potem dojencek v tem primeru bremza? Ce si pravi avanturist, bos tud to speljal bp.



Beri višje.

mahoni ::

jakan123 je izjavil:

mahoni je izjavil:

Ja zakaj te potem dojencek v tem primeru bremza? Ce si pravi avanturist, bos tud to speljal bp.



Beri višje.

Ma ne bo se drl no.

Sodelavec je tud tko avanturist in skoz potuje in sta sla z boljso polovico na Tajsko s tri mesecnim otrokom. Pac sta sla.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jakan123 ()

jakan123 ::

Ja in? Jaz pač ne bom šel. Če hodiš ti in tvoji sodelovci, to še ne pomeni, da moramo vsi

mahoni ::

jakan123 je izjavil:

Ja in? Jaz pač ne bom šel. Če hodiš ti in tvoji sodelovci, to še ne pomeni, da moramo vsi

Ja kaj pol nabijas, da bi sel v trope. OMG.
Sej smo ti dal nasvete, kaj bi se rad?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jakan123 ()

jakan123 ::

umiri se no. Kdo nabija, da bi šel v trope? Preberi si prvi post. Piše, da tropi odpadejo...

Teddi ::

Ma ste eni zoprni. OP sprašuje za primerne destinacije morja blizu vi pa vsi komentarje zakaj vseeno ne v trope. Če se je odločil se je tko odločil, razlogi na konc koncu niso pomembni ker ni to tema, raje predlagajte kaj pametnega namesto pametovat.

Osebno Camping Park Umag ali Kamp Kastanija. Oboje Istra in možnost mobilne hiške in parkinga čisto zraven. Se da kakšno dokaj ugodno varijanto dobit če nisi preveč zbirčen. Do plaže je pa max 5min peš.

RedDrake ::

Jaz imam izkušnje s Hrvaško le z resortom Zaton blizu Zadra.
Ampak jaz hodim konec septembra, ker mi ni za gnetenje med hordami severnjakov.
V "off" sezoni (september in maj) dobiš apartmaje in mobilne hiške za po 50 EUR na noč. Parking je tam, plaža je v najslabšem primeru 5 minut hoje stran, v najboljšem pa minuto ali dve.
Restavracije in ena trgovina onsite (jasno dražje), v peš dosegu je še Nin s par HR supermarketi, restavracij je ko listja in trave okoli.
Plaža je odlična, imajo pa tudi ene tri bazene, en mislim da je prav za dojenčke.
Je pa cena v sezoni spektakularna (200+ EUR za mobilne hiške na noč), ampak to pač razni NL/DE/DK nabijejo, ker imajo tak standard.
V septembru pa pridejo predvsem SI/SK/PL/CZ in pa lokalci, morje je pa takrat tipično na nekje 21-22°C kar je še ok za kopanje, če je le sonce.
Če imaš možnost s seboj privleči še kolesa okolica omogoča zelo dobro raziskovanje (par otokov, Zadar proper, ipd ...), ker je vse ravninsko.
Minus za večino ljudi je, da se voziš 4 ure tja.

Za malega je verjetno res najboljša opcija kaj takega, sploh s toplim bazenom. Morje sklepam da je bolj zate in za drugi odrasli del družine.

mahoni ::

Teddi je izjavil:

Ma ste eni zoprni. OP sprašuje za primerne destinacije morja blizu vi pa vsi komentarje zakaj vseeno ne v trope. Če se je odločil se je tko odločil, razlogi na konc koncu niso pomembni ker ni to tema, raje predlagajte kaj pametnega namesto pametovat.

Osebno Camping Park Umag ali Kamp Kastanija. Oboje Istra in možnost mobilne hiške in parkinga čisto zraven. Se da kakšno dokaj ugodno varijanto dobit če nisi preveč zbirčen. Do plaže je pa max 5min peš.

Sej Umag sem mu sam svetoval ze takoj na zacetku, pol je pa spet neki nabijal o tropih.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

PacificBlue ::

Men se to ne zdi preveč drago:

https://www.relax.si/pocitnice/Starigra...
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

tikitoki ::

jakan123 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ni toliko problem jih imeti tam kot jih spraviti tja in potem še nazaj


Ljudje pac se niso bili dlje od Hrvaske in ne zastopijo...
Ze ko se sam prekladam 20+ ur po letaliscu mi je vcasih odvec. Kaj sele z dojenckom...


Nekateri znajo kupiti letalsko karto z normalnimi prestopnimi casi.

Sparkxl ::

Iz lastnih izkušenj:

Prvi otrok, podobna ideja kot ti. Nekam blizu k hrčkom, apartma, da bo komot pa to. Bilo je vse drugo kot komot, ker moraš vse od kuhanja naprej delat sam.

Drugi otrok, to pa je bilo komot. All invlusive varjanta v nekem resortu, kjer te pedenajo 24 ur na dan. 1 ura z letalom. Totalni luksuz.

TheBlueOne ::

Sparkxl je izjavil:


Drugi otrok, to pa je bilo komot. All invlusive varjanta v nekem resortu, kjer te pedenajo 24 ur na dan. 1 ura z letalom. Totalni luksuz.


Si lahko malo bolj konkreten kateri resort?

Neon87 ::

Nameravate plačati za 4-člansko družino 2x4x90€ za PCR COVID sranje teste tja in nazaj?
Ali boste podlegli cepljenju zato, da vam bodo nekatere stvari kot je prehod meje "dovoljene" ?

jakan123 ::

Neon87 je izjavil:

Nameravate plačati za 4-člansko družino 2x4x90€ za PCR COVID sranje teste tja in nazaj?
Ali boste podlegli cepljenju zato, da vam bodo nekatere stvari kot je prehod meje "dovoljene" ?


Cepili se ne bomo. Torej ja.

TheBlueOne ::

Jaz ne bi sel z mulcem ravno dalec, me pa zanima, kje je ta super prakticen resort in kako je z leti. Da ne potrebujes prej izlet do Trsta, najti parking, iti na letalisce itn.

Zgodovina sprememb…

Sparkxl ::

TheBlueOne je izjavil:

Sparkxl je izjavil:


Drugi otrok, to pa je bilo komot. All invlusive varjanta v nekem resortu, kjer te pedenajo 24 ur na dan. 1 ura z letalom. Totalni luksuz.


Si lahko malo bolj konkreten kateri resort?


Bolgarija, zlata obala. 1 ura leta iz brnika. Za dojenčka je bilo iz njihove strani (organizatorja) poskrbljeno res v nulo, od boardinga naprej, do prihoda v hotel. Tam pa tudi vse pripravljeno za njega.
V glavnem, da mi nekdo reče da gre v hr v apartma, ker je to "komot", se lahko samo režim, ker sem sam dal skozi obe varjante in apartma je v tem primeru vrhunska ciganija proti all invlusive.

Sam sicer sovražim resorte, to sem bil prvič in zadnjič, ampak z dojenčkom pa je čista zmaga

TheBlueOne ::

Si lahko se bolj konkreten? :D Kateri resort, agencija, da malo precekiram...

Sparkxl ::

Ne vem več, je že en čas nazaj. Sicer pa v teh časih je tak vse na glavo postavljeno. Pri Bolgariji moraš samo pazit da vzameš najboljši hotel ki je na razpolago, ker zvezdice si tam malo po svoje razlagajo

TheBlueOne ::

Potem se toliko bolj vazno, da das kaksno referenco... :D Kje ti je bilo najbolj vsec?

jakan123 ::

Zanimivo, na Bolgarijo sploh nisem pomislil. Zna biti mogoče res kul opcija.

TheBlueOne ::

Edini problem je, da ta, ki predlaga Bolgarijo pove, da tezko locis slabo od dobrega, ne pove pa tocno kje je bilo OK njemu. :)

Sparkxl ::

Ne spomnim se, res ne. Pa za to ne rabiš mene, imaš tripadvisor. Ni res da težko ločiš slabo od dobrega, ampak zvezdice tam niso enakovredne našim. 5 je za moje pojme 4 po naših standardih. Na to sem bil opozorjen in sem vzel najboljši hotel ki je bil na razpolago. In tisti je bil za moje pojme ravno da ok, brez kakih presežkov, ki bi jih pričakoval za 5*.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6118399 (3490) ZveeZ
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038137 (28181) ThinkPad
»

Stroški mobilne hiške ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6020658 (19004) Matej_K
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8928761 (26082) maco-maco
»

Obmorsko dopustovanje z majhnim otrokom

Oddelek: Loža
3412749 (11796) l0g1t3ch

Več podobnih tem