» »

turistične cene na hrvaškem

turistične cene na hrvaškem

1
2
»

Kvinta ::

Mi gremo vedno žena pa froci v hotel ker so pač razvajeni jaz pa v šotor v kamp spim pa vedno zunaj na mreži razn če dežuje ne pa vedno grem v šotor tud če grem na Kubo :))
A.C.A.B

digitalcek ::

Smurf je izjavil:

hipertija je izjavil:

A ni žalostno, da določeni osebki v trgovini gledajo na cente in si ne privoščijo kakšne npr. kvalitetnejše hrane, po drugi strani pa mečejo za dopust po 70€/noč + ostali stroški...

Se mi zdi, da eni delajo samo za teh 14 dni dopusta na leto, pol pa spet garajo eno leto, da bodo 1000€ nesli na hrvatijo.

Pomoje si malce zamesal.
Tisti, ki v trgovini gledajo za vsak cent, verjetno podobno gledajo tudi za dopust.


Glede "centov", mnenje dveh ameriških, zelo uspešnih in znanih marketinških gurujev.

Guru 1:
Beraču ne dam nikoli niti enega centa, saj ne želim podpirati človeške lenobe in nesposobnosti.

Guru 2:

Tisti, ki gledajo na vsak cent, NIKOLI v življenju ne bodo uspešni in bogati.

IL_DIAVOLO ::

Preden so postali bogati ali zdaj ko so bogati? Retoricno vprašanje, vem odgovor :)

Map ::

WhiteAngel je izjavil:

Map je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

Letos v Bibinjah pri Zadru. Cena 50 eur/dan za nov apartma, 50m peš do morja, veliko točeno od 15-18kn. Ribe na žaru odlične. Gužve pa zdele proti koncu ful. Nema to korone. Zadovoljen :thumbsup:

Kje lahko najdem take ponudbe?

pa tudi sicer, kam se splača it, da so cene normalne, plaže okej, kaj za pogledat, pa da ni kafič predaleč?


Tole. Drugače pa Dalmacija - Zadar, Biograd, Šibenik, Split in otoki okoli - Ugljan, Pašman, Hvar, Brač, Vis. Istra je draga, lokalci tam so tečni pa še morje imajo svinjsko. Dalmatinci se pa itak sploh nimajo za Hrvate, še govorijo in pišejo drugače :P

Hvala za tole! Recimo v petih minutah se mi zdi, da sem našel boljšo ponudbo, cenejšo in bližje plaži, kot na bookingu.

Spock83 ::

Julija za samostojni apartma s teraso v Poreču (v sklopu hotela) za 4 osebe je prišlo 160kun na noč. Imel sem vse. Tudi pomivalni stroj. Sami smo si kuhal, ker pač nisem hotel imeti stikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6118676 (3767) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428652 (2283) Pithlit
»

Poceni počitnice =) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5222382 (8483) shadeX
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038642 (28686) ThinkPad
»

Imate res za dopust evre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812235 (9738) KaiV6

Več podobnih tem