» »

Kam na morje z otroki?

Kam na morje z otroki?

1
2
»

GrX ::

Bellzmet je izjavil:

Ja hrane ne moreš poizkusiti ob prihodu. Kar je bistveno.

Poleg slabe hrane je kritiziral tud "nore cene" in lokacijo restavrcije.

Smurf ::

GrX je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Ja hrane ne moreš poizkusiti ob prihodu. Kar je bistveno.

Poleg slabe hrane je kritiziral tud "nore cene" in lokacijo restavrcije.

Kar lahko danes vse preveris online.

Res pa je, da ne hodim v sezoni v Istro in slisim, da znajo biti v sezoni vse restavracije precej polne. To pa je potem drug problem, ko nimas izbire.

thetech ::

Smurf je izjavil:

GrX je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Ja hrane ne moreš poizkusiti ob prihodu. Kar je bistveno.

Poleg slabe hrane je kritiziral tud "nore cene" in lokacijo restavrcije.

Kar lahko danes vse preveris online.

Res pa je, da ne hodim v sezoni v Istro in slisim, da znajo biti v sezoni vse restavracije precej polne. To pa je potem drug problem, ko nimas izbire.


Ja, tako jaz.. Če imaš na telefonu užgano lokacijo ti itak samodejno prikaže restavrcije, ocene, mnenja..

Spock83 ::

jaz bom verjetno šel s tamalim proti koncu sezone bolj na jug. Kakšen Brač. Je bolj mir, ker ni turistov, dnevi so krajši kar pomeni tamal gre prej spati jaz pa lahko v miru pijem vino in jem olive ter fige :D Pa seveda ni tako vroče.

flyby ::

Hvala vsem za bolj in manj uporabne predloge :). Padel bo Novigrad, que sera sera.

Kapitan Jack ::

Tudi mene zanima kam na morje na Hrvasko z druzino. Zaradi slabsih izkusenj z vremenom, sem se odlocil, da bom rezerviral tocno pred odhodom. Nameravam pa iti proti sredini junija za 10 dni.

Letos zelim 10 dni sonca. Jaz sem za otok Rab. Tista rajska plaza bi bla vredu, ampak sence tam ne vidim. Meni je sicer vseeno al je senca al ne, ampak za otroka bo to problem.

Poleg raba bi mogoce sel cisto na jug, v Dubrovnik. Tam baje nemores falit z vremenom. Ampak kot receno letos bom spremljal vremensko napoved in ce bo recimo dez v tem casu, ko sem v firmi rezerviral dopust, ga bom pac enostavno premaknil.

Se mi ne daje po 2000€ za dopust, pa da ga prezivim na dezju.

val46 ::

Rajska plaža v Loparju na Rabu je super za otroke. Je pa senca res malo problem tam, ampak se da nekako "preživeti", če najameš tiste dežnike na plaži. Mi smo bili 2x tam oz dve leti in je blo kul. Tudi vreme smo imeli fajn, sam sej veš, to je tako...mala loterija. Glede rezervacij, glede na tvoj termin, ne bi smelo bit težav, če pa imaš namen "zamaknit" v julij ali morda avgust, bi znalo pa z rezervacijo v zadnjem momentu, bit kar problem. Jaz sem tri leta nazaj rezerviral že začetek aprila(predkoronski časi) in za moj termin v zadnjem tednu julija, so v tem hotelu k smo bili, bile fraj sam še dve sobi. Je pa rab fajn tudi glede poti, ker si v 3h že dol, sploh če imaš manjše otroke in jim recimo daljša pot(kot naprimer do dubrovnika) zna bit težava.

Glede Dubrovnika pa...sploh z rezervacijo v zadnjem momentu, boš s 2000€ težko prišel skozi. Sploh če je v teh 2000€ všteta še pot dol in gor in pa vse stvari, ki jih imaš namen dol kupovat/plačevat. Sicer ne vem kolk imaš kaj stare otroke in kaj jih zanima, ampak dubrovnik je bolj kraj za odrasle in za preživljat počitnice v miru, kot pa za kake nadebudne mladce, ki bi radi se igrali, hodili na tobogane, divjali po plaži itd. Za slednje bi bil Lopar definitvno boljša izbira, ali pa morda poglej kak Zaton pri Zadru, v Istri pa kaka Lanterna morda.

asdf_jklc ::

Ne greš na dopust v tej vročini in gužvi. Greš drugi/tretji teden septembra. Če je problem šola, je pač tist dober teden bolan. Delamo tako že 10 let, pa se noben ne prtožuje.

MIHAc27 ::

Machete je izjavil:

dragonlord je izjavil:

Italija... Bibione ali Lignano. Urejena okolica, pescene plaze, ciste sanitarije, plaza za pse ce rabis. Ogromno pohodnih povrsin, tekaske in kolesarske steze. Pa dosti butikov ce mas s sabo zeno...


LOL


sem raje v šihtu

Kaj je tam narobe? Sem bil ravno prejšnji teden 2 dni v Caorle, po pavzi v Gardalandu pa še 2 dni Casalborseti blizu Ravenne. Edino kar je bilo meni narobe, je da smo morali prehitro domov.
Je pa res, da trenutno ni nobene gneče, kako je avgusta ne vem.

Na plaži res ni sence, priporočam nakup šotorčka za na plažo, dobiš že od 20€ naprej (imajo pa povsod za najet marele, ležalnike).
Drugače pa na Malem lošinju ni bilo slabo. Na obali tam sploh popoldne je bila lepa senčka.

val46 ::

asdf_jklc je izjavil:

Ne greš na dopust v tej vročini in gužvi. Greš drugi/tretji teden septembra. Če je problem šola, je pač tist dober teden bolan. Delamo tako že 10 let, pa se noben ne prtožuje.

Razen otrok predvidevam, ko imajo okrog sebe povečini same penzioniste, namesto vrstnikov.

MadMicka ::

Z otroki je dobro iti na morje konec šestega meseca, tik pred koncem šole, ni gužve, ceneje, vreme, temperatura, pa super. Odvisno, koliko so stari, če so majhni, je super zraven imeti še bazen...

ZveeZ ::

Mi imamo to "sreco" da zivimo ob morju in si zato lahko privoscimo dopust izven sezone, otroci pa se lahko druzijo celo poletje na plazi.
Ga ni razloga, ki bi me spravil na dopust v polni sezoni.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaksne so to cene na Hrvaskem? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1668117704 (32512) Pithlit
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428563 (2194) Pithlit
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547130 (4848) Spock83
»

Hrvaška - cene piva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11216057 (12087) Goran's Blog
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038420 (28464) ThinkPad

Več podobnih tem