» »

Ipon shop - rač. trgovina

Ipon shop - rač. trgovina

DarwiN ::

Ipon shop

Nova računalniška trgovina v stilu edigital. Torej prisotnost na evropskem tržišču in slovenska (zaenkrat slabo prevedena) spletna stran. Zanimive cene. Določeni artikli so najcenejši na našem trgu, ampak je še prostora za izboljšanje. Poštnina je očitno dobrih 10€.

Kdo se bo prvi žrtvoval kot poskusni zajček? ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kixs ::

Kupoval sicer direktno od trgovine nisem nic. Sem pa ze parkrat kupil kaksno rec od Madzara, ki verjetno dela za njih. Saj vedno dobim skatlo IPON in tudi prelepljeno z njihovim selotejpom. Pa tudi email ima vezan na IPON.

Lahko ga kaj vprasam, ce koga kaj zanima...

bsdongo ::

Obujam staro temo , vendar me zanima če je žekdo kaj kupoval pri njih ? Sam se zanimam za Meshify 2 Compact ohišje , ki ga pri nas drugače ni možno nabavit ...

bluefish ::

Eh, kupiš pri enem od uveljavljenih trgovcev: https://www.idealo.de/preisvergleich/Of...

DarwiN ::

Sem naročil ohišje+matično ploščo... Ampak je ravno takrat izginila dobavljivost tistih ohišij pri večini dobaviteljev, vključno s celo Slovenijo..

Skratka, so mi potem poslali samo matično ploščo, za ohišje pa povrnili denar, plus stroške dostave so mi povrnili v opravičilo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

scipascapa ::

bsdongo je izjavil:

Obujam staro temo , vendar me zanima če je žekdo kaj kupoval pri njih ? Sam se zanimam za Meshify 2 Compact ohišje , ki ga pri nas drugače ni možno nabavit ...


MLACOM.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavi.si Izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8821214 (5479) neocodexx
»

vroč procesor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
515972 (4395) Sssaga
»

mini ITX gaming comp

Oddelek: Kaj kupiti
142258 (1934) zmaugy
»

Iščem namizni računalnik z majhnim ohišjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13312604 (9911) krneki0001
»

Praska na graficni, bi lahko to popravil?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81400 (1031) steev

Več podobnih tem